1 izbový apartmán interiérový dizajn

Rada pre dizajn v jednopokojový byt

Pokiaľ ide o bývanie, potom obvykle človek sníva o svojom dome, v ktorom môžete umiestniť všetky najpotrebnejšie. Avšak, taký luxus, ako je priestranný dom, pre mnoho zostáva nedostupné, takže väčšina obyvateľov sa zhromaždil v malých veľkých bytov.

Správny dizajn jednopokojového bytu pomôže objasniť nedostatky skromného bývania a zdôrazniť jeho dôstojnosť. Interiér bytu s jednou izbou by mal byť zameraný na zvýšenie jeho funkčnosti, vytváranie jedinečného štýlu pri zachovaní pohodlia a krásy.

Hlavnou výhodou malého bytu je absencia zbytočných predmetov a na dosiahnutie tohto cieľa je potrebné vyvinúť projekt, ktorý predstavuje jediné riešenie pre kuchyňu, kúpeľňu, obývaciu izbu, chodbu.

Jednopokojový bytový dizajn

Jednopodlažný bytový rozvrh

Ak chcete, aby interiér jednopokojového bytu bol najefektívnejší, je lepšie začať s rozložením obytnej plochy, danej každým štvorcový centimeter. Vytvorte detailný plán interiéru s nábytkom, ktorý je už k dispozícii a v budúcnosti ho postupne nahraďte novým, malým, ale funkčným.

Príklad projektového projektu pre malý byt 30 metrov štvorcových. m.

Najdôležitejšou úlohou pre jednoizbový byt je vizuálna expanzia existujúceho priestoru a jeho rozdelenie na zóny.

Rozdeľte svoju izbu na štúdiu, obývaciu izbu a spálňu. V každom sektore nainštalujte príslušný nábytok. V pracovnej oblasti - stolík, kreslo a počítač, v spálni - rozkladacia pohovka, v obývacej izbe - kreslá a stôl. Rozdeľte zóny miestnosti pomocou osvetlenia, móla alebo samotného nábytku.

Zónovanie jednoizbových bytov

Úloha je komplikovaná, keď byt je obývaný viac ako jednou osobou, a rodina s deťmi. V tomto prípade rozdeľte miestnosť na dve hlavné zóny - obývaciu izbu a detskú izbu. Miesto pre deti je lepšie umiestnené bližšie k svetlu, vytvorí to útulnú a oddelenú atmosféru. Rodičovské kreslo s rozkladacou pohovkou slúži ako obývacia izba v strede miestnosti.

1

Izba je rozdelená na detskú izbu a obývaciu izbu

Pred rozkladacou pohovkou nainštalujte ľahký konferenčný stolík a umiestnite televízor opačne - v časti sklzu nábytku. V nej môžete mať jednu časť na uloženie detského oblečenia. Na samom konci miestnosti usporiadajte šatník a malú pracovnú stanicu.

Zobrazí sa ako voľba oddielu

Ak chcete označiť vlastný a detský osobný priestor, použite posúvače a priehľadné priečky. Ich pohodlie je, že sú ľahko inštalované a zložené, keď ich potrebujete.

V niektorých prípadoch môže byť pre detskú izbu použitá kuchynská miestnosť a hala môže byť premenená na štúdio.

Ďalšou možnosťou zlepšenia funkčnosti miestnosti pri plánovaní bytu je výroba jednej alebo viacerých úrovní pódia.

Pódium s vyťahovacím lôžkom

Pódia nie je len schopná označiť túto alebo tú zónu miestnosti, ale tiež môže umiestniť zasúvateľné lôžko alebo krabice na oblečenie, pričom ušetrí cenný priestor. Jedinou nevýhodou na pódiu je to, že sa nedoporučuje robiť to v bytoch s nízkym stropom.

Obyčajné krídlové dvere v malých miestnostiach jednoducho zasahujú a zaberajú voľné miesto v blízkosti steny, ktoré je možné naplniť nábytkom. Preto je na ich mieste najlepšie vyrábať posuvné dvere. Napríklad pre kúpeľňu je najlepšie namontovať posuvné dvere do steny, čo vám umožní vytvoriť priestor pre vymazané auto alebo škatuľu na špinavú bielizeň. A v hale sú na vodiacich nosníkoch namontované posuvné dvere.

Posuvné vnútorné dvere

Výmena konvenčných dverí s posuvnými dverami vám umožní výrazne zlepšiť funkčnosť celého bytu pomocou dodatočného priestoru, ktorý bol predtým určený na otvorenie dverí.

Interiér jedného bytu je vytvorený správnym výberom farebnej palety. Koniec koncov, v tomto prípade hrá rozhodujúcu úlohu a príslušenstvo s nábytkom je v pozadí.

Harmonicky vybrané farby v interiéri spálne

Je potrebné kompetentne pristupovať ku farebnému riešeniu interiéru bytu, pretože je to farba, ktorá má na nás psychologický efekt. Vplyv farby v interiéri na psychológiu človeka je zobrazený na fotografii:

Psychológia farby v interiéri

Nižšie je niekoľko tipov týkajúcich sa farebného dizajnu apartmánu:

 • Ak chcete poskytnúť relaxačný efekt, vyberte hnedú, zelenú alebo modrú farbu.
 • Žlté steny majú pozitívny vplyv na nervový systém, posilňujú ho a prinášajú radosť do domácnosti.
 • Ako viete, červená farba a jej odtiene vzrušujú majiteľa bytu, ale tiež ho rýchlo opotrebúvajú.
 • Hoci ružová farba upokojuje ľudské telo, odporúča sa, aby bola na pohotovosti, pretože niekedy spôsobuje úzkosť a agresiu.
 • Odborníci odporúčajú zastaviť pozornosť na zelenú, pieskovú alebo krémovú farbu.

K zvolenému farebnému dizajnu miestnosti si musíte vybrať záclony alebo žalúzie. Pre úspešnú kombináciu farebných odtieňov odporúčame použiť túto tabuľku kombináciou farieb v interiéri:

Tabuľka farebných kombinácií v interiéri

Pamätajte si, že tkanina, aj keď dáva útulnosť, ale odoberá drahocenné centimetre priestoru. Preto sa musíte zamerať na typ závesov. Pre malé miestnosti sú vhodné - rímske, žalúzie alebo japonské záclony zo špeciálneho papiera "deň-noc".

Japonské záclony

Zaujímavé nápady na zónovanie a plánovanie jednoizbových bytov sa tiež môžete naučiť z videa:

Ďalšou etapou je správna voľba nábytku, ktorá bude zdôrazňovať interiérový dizajn apartmánu, ktorý ste si vybrali.

Usporiadanie nábytku v jednoizbový byt

Správne usporiadanie nábytku je veľmi dôležité. Je zrejmé, že s obmedzeným priestorom v byte by sa malo zabudnúť na objemné a masívne lôžka a steny, ktoré len vytvárajú nepohodlie. Najvhodnejším riešením je preto zabudovaný nábytok, ktorý sa po priamom používaní ľahko premení a zaberie menej miesta.

Transformácia nábytku

Dobrou a cenovo dostupnou možnosťou je použitie moderných valcových stien, ktoré sme napísali na našich webových stránkach.

Rozkladací gauč ako posteľ

Pri skladaní nábytku môžete uložiť niektoré veci, takže možnosť s pohovkou ako miesto na spanie, vyzerá takmer ideálne: po prebudení môže byť zložené posteľné prádlo. Neobvyklé a úspešné riešenie je nákup lôžka postavenej priamo do skrine.

Kompaktná vstupná hala

V malej chodbe vstupné dvere do bytu vytvárajú "mŕtvy" priestor, ktorý by mal byť voľný a nie preplnený nábytkom. Z tohto dôvodu sa vedľa dverí odporúča usporiadať úschovňu alebo nainštalovať šatník, aby sa ušetrila priestor v obývacej izbe.

Analyzujte frekvenciu stravovania mimo domu, ak často nemáte obed v apartmáne, je lepšie si kúpiť skladací obedový stôl a podľa potreby ju položiť. Pokiaľ ide o prácu s počítačom, aby sa ušetril priestor, je rozumnejšie si kúpiť notebook, ktorý nepotrebuje objemný stôl pre monitor a procesor. Na ukladanie papiera a kníh používajte police a nástenné regály. Veľmi vhodné pre uloženie vecí, skrine so zrkadlami, ktoré vizuálne rozširujú miestnosť. Zrkadlová skrinka pre vizuálne zväčšenie priestoru

Ak sú k dispozícii veľké okenné parapety, umiestnite na nich interiérové ​​rastliny, aby ste mohli voľne používať plné plochy a dali interiéru útulný vzhľad.

Použite všetky plochy na ozdobu bytu

Farba nábytku v jednom byte je lepšie vybrať svetlo. Príjemná kombinácia je biela a odtiene béžovej alebo modrej. Tmavé alebo svetlé farby je lepšie použiť ako akcenty, ale nerobia ich pozadie. Ak chcete vytvoriť tmavé steny, vždy musíte vybrať biely nábytok, aby sa aspoň mierne rozšíril priestor.

Ľahký nábytok na rozšírenie priestoru

Tiež odporúčame, aby ste si prečítali náš článok o výbere dizajnu v izbe s rozlohou 18 metrov štvorcových. m., Ktorý odhaľuje veľa nuans malých interiérov a poskytuje užitočné rady o ich usporiadanie.

Dôležitou otázkou bolo a zostalo osvetlenie v miestnosti - malo by to byť nielen dosť, ale veľa. So skromnou veľkosťou bytu je množstvo svetla, ktoré robia bývanie pohodlnejším a vizuálne širším.

Nepoužívajte len jedno svietidlo, tým viac zdrojov svetla, tým lepšie

Neprestaňte na jedno svietidlo, kupujte ďalšie svietidlá a umiestnite ich do rôznych častí bytu. Dávajte však pozor, príliš jasné svetlo vedie k rýchlej únave.

Bodové svetlá

Používajte reflektory a stropy s podsvietením LED, aby ste vytvorili krásne prechody a tieň, ako aj osvetlenie správnych oblastí. Prečítajte si viac o osvetlení, výbere nábytku a zónovaní malej miestnosti, môžete v našom článku - ako vybaviť malú miestnosť.

Kúpeľňa v malom byte je zvyčajne kombinovaná, takže by nemalo byť nič iné ako toaleta, kúpeľňa a nočný stolík na hygienické potreby. S malou plochou namiesto kúpeľa je rozumné inštalovať sprchovací kút. Pračka môže byť inštalovaná v kuchyni a tak, aby nezabránila takýmto priestorom, môžete na ňom postaviť stôl a pripevniť stôl.

Kúpeľňa v jednom apartmáne

Tieto a mnohé ďalšie nápady sú popísané v článku o opravách malej kúpeľne.

Stojí za to povedať niekoľko slov o kuchyni, mala by mať minimálne nastaviť v podobe chladničky, dosky drezu a stola na varenie. Opäť - to všetko závisí na osobe, ak máte radi kachle, potom nemôžete robiť bez rúry a kuchynskej kapucne a stôl na varenie.

Kuchyňa v jednom apartmáne

Ak oblasť umožňuje kuchyňu, potom navyše môžete dať malý stôl so stoličkami. Skúste umiestniť všetky kuchynské náradie na steny, na špeciálne uzávery a police.

Ako urobiť redizajn kúpeľne a kuchyne sa tiež môžete naučiť z videa:

Najdôležitejšie je používať všetko s mierou, nepredháňajte ho malými prvkami, ktoré budú v očiach.

Myšlienky na dizajn malej miestnosti. Ako vybaviť malú miestnosť, možnosti usporiadania, nábytok.

Navrhujte v malej chodbe a chodbe. Foto krásnych interiérov. Výber nábytku a materiálov na dekoráciu.

S tým, čo potrebujete na opravu v byte. Plánovanie fáz opravy, krok za krokom pracovný plán.

Dobré popoludnie! odpovedzte prosím, koľko to bude stáť za to, aby ste navrhli 1-izbový bytový projekt, možno štúdiové spojenie pre mladého muža. Byt nie je štandardnou formou s výklenkom.

Horor. Málo praktické, v skutočnosti nie je nič, obrázky sú nechutné

Povedz mi, prosím, ten byt na videu rovnako ako M. A je tam rozloženie?

Plocha bytu bez balkóna je 40 m².

Povedzte mi, prosím, kto urobil ten byt, ktorý bol natočený na video?

Toto je Studio Odnushechka.

Cena emisie je, čo je najdôležitejšie, peniaze budú krásne a funkčné, nie je potrebné robiť obete. Príklady sú dobré nákresy a nápady, na ktorých môžete spoľahlivo opraviť svoje vlastné ruky a obísť niektoré nástrahy.

A vďaka autorovi je prístupný a zrozumiteľný.

Tu mám otázku - byt na druhej fotke koľko štvorcov. Je to ako špajza - no, vôbec nie je priestor. Videl som Polynovov dizajn bytu o rozlohe 33 m2, ale vyzeralo to oveľa viac ...

Prenajal som byt s týmto rozložením, dokonca aj nábytok stál takmer ako na fotografii - to bolo 30 m2 (1-izbová tehlová päťpodlažná budova s ​​rekonštrukciou). Tu je niekoľko fotografií:

Ďakujeme za dobrú radu! Čítal som článok v jednom dychu. Práve teraz myslím na dizajn v mojej jednej miestnosti, vaše stránky naozaj pomáhajú

Interiér bytu jedného bytu

Tí, ktorí žijú v apartmánoch s jednou spálňou, už dávno zvykli na to, že každý voľný centimeter by mal byť oslovený a použitý na sto percent. Aby ste to mohli urobiť, je potrebné sa na začiatok oboznámiť s fotografiou interiéru jedného bytu a nájsť ten správny. Nie každý môže správne premýšľať nad interiérom, takže sú skôr lákavé pre profesionálnych architektov a dizajnérov dizajnu zanko.

Koniec koncov, na vytvorenie útulného a funkčného interiéru v malej oblasti, musíte najprv vyvinúť projekt. V malom apartmáne potrebujete miesto, kde si môžete oddýchnuť a miesto, kde deti budú hrať, plus, kde sa môžete stretnúť s hosťami pri stole a kde môžete bezpečne pracovať.

Ale s tým všetkým nemôžete zabudnúť na voľný priestor, takže na prvý pohľad to nie je ľahká úloha. Ale existuje niekoľko tipov, ktoré vám umožnia správne vybaviť malý byt tak, aby to potešilo nielen vás, ale aj vašich hostí.

Tento štýl je ideálny pre malé priestory. Nepotrebuje veľa nábytku, potrebuje transformátory. Sofa z http://mebelsherm.ru/shop/m/uglovoy/ môže mať vstavaný dosky stola a tabuľka na noc, môžete premeniť na posteľ, kreslo premení v podvalmi.

Návrh jedného bytu by mal vytvoriť priestorový vzduch, pre toto použitie zrkadlové plochy. Ak miestnosť potrebuje rozdelenie, používajú tenké, mierne priehľadné tkaniny alebo matné nárazovo odolné sklo na ich výrobu.

Je potrebné zoradiť malý byt správne. Namiesto oddielov pre zónovanie môžete použiť dokončovacie materiály, napríklad podlaha v kuchyni a chodba je dlažba, miestnosť pre hostí je laminovaná), spací priestor je označený malým kobercom. Miestnosť môže byť tiež rozdelená na zóny a osvetlenie. Ako to bude vyzerať? To je vidieť na fotografii interiéru jedného bytu.

Ak budete robiť opravy, nezabudnite, že tmavé alebo príliš jasné farby na všeobecné použitie tu nie sú vhodné. Prostredníctvom takýchto odtieňov je možné urobiť určité akcenty. Tmavý strop a biele podlahy a steny vyzerajú mimoriadne. Tradičný prístup je tiež dobrý, keď sa pre strop používajú svetlé farby a pre podlahu sú tmavé.

Ak má byt steny, ktoré sa môžu zbúrať, urobte to. V dôsledku toho môžete získať miestnosť s veľkou plochou a ak správne umiestni užitočné predmety, potom takýto priestor vizuálne vyzerá skvele. Konštrukcia jednoposteľového apartmánu o rozlohe 35 m² správne vytvorená, vizuálne premeniť štúdio na obrovský byt. Okrem toho, ak máte špajzu, premeňte ho na šatník.

Pomocou nášho stola kombinácie trendových farieb môžete vo svojom apartmáne vytvoriť útulnú harmóniu:

Ďalším je zdvihnúť postele nad podlahou, zvyčajne pod takým lôžkom robiť robustnú skrinku, tento nábytok by mal byť objednaný od dôveryhodných výrobcov nábytku.

Tipy, čo stojí za to a čo robiť pri navrhovaní jednopokojového bytu?

Nestrácajte priestor pomocou rôznych statív, tylu na oknách, alebo sa obmedzte na rímske záclony. Rolety sú tiež vhodné pre malý byt. Zabudnite na celkovú technológiu, dajte prednosť mobilnému. Televízor umiestnime na konzolu, umiestnite akustickú pod strop.

Ponúkame Vám možnosť vidieť fotografiu rozloženia jednopokojového bytu:

Dizajn jednoizbového bytu 35 m2.

V byte tejto veľkosti je hlavnou vecou celistvosť. Nie je tam toľko dverí, a to je plus, takže v tejto miestnosti venujeme pozornosť farebnej kombinácii a umiestneniu nábytku. Najprv určujeme, kde bude šatňa, pretože potrebujeme priehradky na dvere. Ak požadujeme oddelenie, vezmeme si sklo, používame aj zrkadlá, najmä proti zdrojom svetla. Môžete tiež usporiadať miestnosť s látkovými závesmi. Ak chcete použiť sádrokartónové konštrukcie, urobiť ich viazané, postaviť v nich osvetlenie, ponechať regály otvorené.

Zvyčajne v malých apartmánoch sú kuchyne tiež malé. Kuchynská súprava je rozdelená na 2 steny a prah je vybraný pod stolom. Rúra je umiestnená na úrovni očí, nad ním je mikrovlnná rúra a pod ním je možné perfektne umiestniť dva stroje - práčku a umývačku riadu. Ak to umožňuje plánovanie, je lepšie kombinovať kúpeľňu. Namiesto kúpeľa kúpi sprchu.

Jedna izba je obývacia izba, posteľ a miesto na prácu. Pre ňu potrebujete kompaktný nábytkový transformátor. No, keď pohovka, vaničky, stoličky majú úložné priestory.

Než si kúpite nábytok, jasne si predstavte, ako to zapadá do voľného priestoru. Kúpte si pohodlný a funkčný nábytok, aby ste svojmu bytu urobili útulné hniezdo.

TOP-100 fotografický dizajn jedného bytu

© 2018. Všetky práva vyhradené.

Kopírovanie je povolené len vtedy, ak používate aktívny odkaz na túto stránku.

12 najlepších moderných jednoizbových bytov

Návrh dizajnu jednoizbového bytu nie je ľahká úloha. Je to dôsledkom skutočnosti, že jediné obytné priestory by mali vykonávať niekoľko rôznych funkcií naraz - aby poskytli príležitosť na prácu alebo štúdium, aby slúžili ako miesto pre komunikáciu, odpočinok a nočný spánok av niektorých prípadoch aj detskú izbu. Okrem toho sa zábery z bytov, spravidla neumožňuje konštruktérovi použiť štandardné riešenie, nestačí len izolovať každej zóne vašej oblasti, mali by ste stále udržujú pocit maximálneho priestoru, zvyšuje komfort bývania.

Vaša pozornosť je venovaná 12 najlepším moderným dizajnom jednoizbových bytov.

1. Moderný dizajn jednopokojového bytu 42 m2. m.

Použitie svetlých farieb v dizajne bytu umožnilo vytvoriť útulný priestor na malom priestore a zachovať pocit priestrannosti. Obývacia izba má iba 17 metrov štvorcových. m. oblasť, ale vybavila všetky potrebné funkčné oblasti a každá z nich má niekoľko funkcií naraz. Takže zvyšok oblasti, alebo "pohovka", v noci sa zmení na spálňu, sedací kútik s kreslom a knižnicu sa ľahko premení na štúdiu alebo herňu pre dieťa.

Rohové usporiadanie kuchyne umožnilo usporiadať jedáleň a sklenené dvere "na podlahu" vedúce k lodžii dodali svetlo a vzduch.

2. Dizajn jednoizbový byt bez re-plánovanie, 36 metrov štvorcových. m.

V tomto projekte bola nosná stena prekážkou pre zmenu dispozície, takže dizajnéri museli konať v danom priestore. Obývacia izba bola rozdelená na dve časti otvoreným stojanom - toto jednoduché riešenie je v mnohých prípadoch veľmi účinné, čo umožňuje vizuálne vymedzenie plôch bez blokovania priestoru a zníženia svetelného toku.

Posteľ sa nachádza pri okne, je tu aj druh mini-skrinky - malá kancelária s pracovnou stoličkou. Stojan má v spánkovej časti funkciu nočného stolíka.

V zadnej časti miestnosti za policou, ktorá zohráva úlohu knižnice a vitríny pre suveníry, je obývacia izba s pohodlnou pohovkou a veľkou TV. Úložné priestory v skrini umožňujú ukladať veľa vecí a neporušujú priestor, jeho zrkadlové dvere vizuálne zväčšujú miestnosť o polovicu a zvyšujú jej osvetlenie.

Chladnička z kuchyne bola presunutá do chodby, v dôsledku toho bol priestor pre kuchyňu oslobodený. Z visiace skrinky na jednej zo stien odmietol urobiť kuchyňu zdanlivejšie.

3. Dizajn jednoizbový byt 40 metrov štvorcových. m.

Dobrý projekt, ktorý ukazuje, ako pohodlne a so všetkými požiadavkami na moderné pohodlie vybaviť byt pre jedného alebo dvoch ľudí, bez nutnosti meniť pôvodné plánovacie riešenie.

Hlavnou miestnosťou je obývacia izba. Z nábytku v miestnosti: komfortná rohová pohovka, veľká obrazovka televízora na zavesenej konzole - na opačnej stene. Pre oblečenie a iné potrebné veci je k dispozícii trojrozmerný skladovací systém. K dispozícii je tiež konferenčný stolík, ktorý dodáva dokonalosti interiéru. V noci sa obývacia izba premení na spálňu - rozložená pohovka tvorí pohodlné miesto na spanie.

Ak je to potrebné, obývacia izba sa ľahko zmení na štúdiu: na to musíte otvoriť dve dvere skladovacieho systému - za nimi je stolová doska, malá polica pre dokumenty a knihy; Pracovná stolička sa rozprestiera pod pultom.

Na to, aby nebol zaťažený priestor, ktorý už nie je príliš veľa, kuchyňa opustila tradičný horný rad regálov a nahradila ich otvorenými policami.

Na rovnakých miestach, kde si môžete udržať riadu na varenie a dodáva, že sa stala ešte viac - celá stena naproti pracovnej plochy zaberá väčšinu úložného systému s výklenok, v ktorom je vložený pohovku. Vedľa nej je malá jedáleň. Racionálne organizovaný priestor umožňuje nielen šetriť voľný priestor, ale aj znížiť náklady na nábytok pre kuchyňu.

4. Moderný dizajn jednoizbového bytu 37m2. m.

Pri návrhu tohto jednopokojového bytu o rozlohe 37 metrov štvorcových. Používa sa každý štvorcový centimeter. Pohovka, kreslá a konferenčný stolík, tvoriaci roh na odpočinok, sú vyzdvihnuté na pódiu, a teda sú pridelené z celkového objemu. V noci z pódia sa nasadí spánok: ortopedický matrac poskytuje úplný spánok.

Televízny panel vpredu je zabudovaný do veľkého úložného systému - jeho objem umožňuje opraviť pôvodne nesprávny, príliš pretiahnutý tvar miestnosti. Pod ním je živý plameň, ktorý je zakrytý pohárom biokrby. V rámčeku nad úložným systémom sa obrazovka skryje - môže sa vynechať sledovanie filmov.

Malá kuchynská časť bola vybavená troma funkčnými oblasťami:

 • pozdĺž jednej zo stien bol postavený skladovací systém s pracovným stolom a kuchynským vybavením, ktorý tvoril kuchyňu;
 • v blízkosti okna sa nachádzala jedálenská časť pozostávajúca z okrúhleho stola a štyroch dizajnérskych stoličiek okolo neho;
 • na parapete sa nachádza salónik, kde si po priateľskej rozhovore môžete vychutnať kávu a vychutnať si výhľad z okna.

5. Projekt jedného bytu s oddelenou spálňou

Dokonca aj v malom priestore "odnushke" môžete mať oddelenú spálňu, a nebudete musieť presunúť stenu alebo postaviť priestor na základe štúdia: kuchyňa zaberá samostatný zväzok a je kompletne oplotený od zvyšku bytu.

Projekt zabezpečuje umiestnenie spálne v blízkosti jedného okna. K dispozícii je štandardná manželská posteľ, úzka komoda, ktorá slúži ako toaletný stolík a jeden nočný stolík. Úloha druhého nočného stolíka je vytvorená nízkym rozdelením medzi spálňou a obývacou izbou - jeho výška vám umožňuje udržať pocit veľkého priestoru a zabezpečiť denné svetlo s celkovou obytnou plochou.

Lilac tapety s elegantným vzorom je v harmónii s horčicovou farbou stien v dizajne kuchyne, vykonávanej v rovnakom štýle ako izba.

Maximálna funkčnosť a dokonalý dizajn sú hlavnými výhodami projektu. Obývacia izba a spálňa sú oddelené vizuálne drevené lamely: od postele, než sa dostanú až k stropu a je možné zmeniť orientáciu lamiel žalúzie je podobný: za denného svetla "otvorené" a prenášať svetlo v obývacej izbe v noci - "uzavreté" a izolovať z postele.

Svetlo v obývacej izbe prináša nižšie zvýraznenie konzoly na hrudník a efektívne zdôrazňuje hlavný dekoratívny kus nábytku: konferenčný stolík z časti obrovského kufra. Na zásuvke je krb na biopalivo a nad ním je TV-panel. Naopak - pohodlná pohovka.

V spálni je dvojúčelový šatník, nielen oblečenie, ale aj knihy. Posteľná bielizeň je zasunutá do zásuvky pod posteľou.

Vzhľadom na rohové usporiadanie kuchynského nábytku a ostrovnej rúry bolo možné zorganizovať malú jedáleň.

7. Návrh rohového jednopokojového bytu o rozlohe 32m2. m.

V projekte jednopokojového bytu je obytný priestor rozdelený na dve časti: súkromné ​​a verejné. Toto bolo vykonané vďaka uhlovému usporiadaniu bytu, čo viedlo k prítomnosti dvoch okien v miestnosti. Použitie dizajnu nábytku IKEA umožnilo znížiť rozpočet projektu. Svetlé dekoratívne textílie boli použité ako dekoratívne akcenty.

Úložný systém zo stropu na podlahu rozdelil spálňu a obývaciu izbu. Z obývacej izby v systéme skladovania sa nachádza výklenok pre televíziu, ako aj police na ukladanie vecí. V blízkosti múru naproti tomu je štruktúra zásuviek, v strede ktorej sú vankúše útulné miesto na odpočinok.

Zo strany spálne je otvorená výklenok, ktorý nahradí majiteľov posteľnú skrinku. Ďalšia skrinka je zavesená na stene - pod ním môžete umiestniť pouf, aby sa ušetril priestor.

Hlavná farba v dizajne malej kuchyne je biela, čo z neho robí z vizuálnejšie priestrannosti. Jedálenský stôl je navrhnutý tak, aby šetril miesto. Jeho špička z prírodného dreva zmäkčuje striktnú stylistiku dokončenia a robí kuchyňu útulnejšou.

8. Interiér jednopokojového bytu v modernom štýle

Hlavnou podmienkou pre dizajnérov bolo zachovanie izolovanej polohy kuchyne. Okrem toho bolo potrebné poskytnúť pomerne veľký počet miest skladovania. V obývacej izbe boli umiestnené spálne, obývacia izba, šatňa a malá kancelária pre prácu. A to všetko - za 36 metrov štvorcových. m.

Hlavnou myšlienkou moderného dizajnu jedného bytu je rozdelenie funkčných zón a ich logické zjednotenie s pomocou kontrastných farieb spektra: červená, biela a čierna.

Červená v dizajne aktívne prideľuje rekreačnú oblasť v obývacej izbe a kanceláriu na loggiu a logicky ich spája medzi sebou. Čiernobiely elegantný vzor zdobí hlavu postele, opakuje sa v mäkšej farebnej kombinácii v dokončení kancelárie a kúpeľne. Čierna stena s TV-panelom a systémom ukladania vizuálne vytlačí časť pohovky a rozširuje priestor.

Spálňa bola umiestnená do výklenku, postaviť pódium - môže byť použité na ukladanie vecí.

9. Projekt jedného bytu o rozlohe 43 m2 m.

Mať k dispozícii štandardné "odnushku" séria 11.10.02 PIR-44 s výškou stropu 2,57, konštruktéri rozhodli použiť im poskytnuté štvorcový meter maximum, čo sa podarí navrhnúť jednoizbový byt sa bez prestavby.

Úspešné usporiadanie dverí umožnilo prideliť v miestnosti miesto pre samostatnú šatňu. Partition položený biely Dekoratívne tehly ako súčasť priľahlých stien - murované konštrukcie má pridelené miesto na relaxáciu s stoličiek a dekoratívnym krbom.

Pohovka, slúžiaca ako kotvička, bola vybraná pomocou tapety s obrázkom.

V kuchyni bola usporiadaná samostatná miestnosť na oddych, ktorá nahradila dve stoličky jedálne s malou pohovkou.

10. Dizajn bytu 38 metrov štvorcových. v štandardnom dome série KOPE

Kombinácia bielej, šedej a teplých béžových odtieňov umožňuje vytvoriť relaxačnú a pokojnú atmosféru. Obývacia izba má dve zóny. V blízkosti okna je veľká posteľ, na ktorej je umiestnený televízny panel na držiaku nad vysokou úzkymi zásuvkami. Je možné ju nasadiť v smere malého odpočinku s pohovkou a konferenčným stolíkom s diakritikou s obyčajným béžovým kobercom umiestneným v zadnej časti miestnosti.

Horná časť steny oproti posteli je ozdobená obrovským zrkadlom, pripevneným k stene na špeciálnom ráme. Dodáva svetlo a vytvára vizuálne priestor oveľa priestrannejšie.

Rohová kuchyňa ponúka veľa úložných priestorov. Kombinácia sivých dubových fasád spodného radu skriniek, biely lesk horného a lesklého povrchu sklenenej zástery dodáva hru textúr a trblietky.

11. Dizajn jednoizbový byt 33 metrov štvorcových. m.

Dizajn bytu je zdobený v modernom štýle - veľa dreva, prírodných materiálov, nič nadbytočné - len to, čo je potrebné. Oddeliť spacie časť od zvyšku obytného priestoru s použitím skla - takýto oddiel je takmer žiadny priestor, ale umožňuje, aby osvetlenie miestnosti a zároveň umožňuje izolovať súkromnej časti bytu pred zvedavými očami - k tomu je záves, ktorý môže byť zatiahnutý.

Pri dokončovaní izolovanej kuchyne je hlavná farba biela, farba prírodného svetla je dodatočná.

12. Jeden spálňový apartmán 44 metrov štvorcových. s detskou izbou

Dokonalý príklad toho, ako môže kompetentné zónovanie dosiahnuť pohodlné životné podmienky v obmedzenom priestore rodiny s deťmi.

Izba je rozdelená na dve časti lemované špeciálnym dizajnom na tento účel, ktorý skrýva úložný systém. Zo strany škôlky je šatník na uloženie odevov a hračiek, zo strany obývacej izby slúžiacej ako spálňa pre rodičov - priestranný systém pre uloženie oblečenia a iných vecí.

V detskej izbe bola umiestnená loftová posteľ, pod ktorou je miesto pre školákov. "Adult" slúži v dennej obývacej izbe, nočná pohovka sa mení na dvojlôžkovú posteľ.

Nenechajte si ujsť zaujímavé správy z fotografií:

Najkrajšie a najdrahšie večerné šaty hviezd v histórii

 • Najlepšie recepty na nápoje na chudnutie

 • 12 módnych trendov jar-leto 2018

 • Ako urobiť svoj dom jasnejší

 • 12 najočakávanejších filmov roku 2018

 • 12 tehotných hviezd, ktoré sa stanú mamičky v roku 2018

 • 100 dôvodov, prečo ťa milujem! - darček 14. februára

 • Módne interiéry rokov 2017-2018

 • Ako sa zmenilo 12 hercov Titaniku za posledných 20 rokov?

 • 12 hviezdnych románov, ktoré sa ukázali byť PR

  Žena s nepravdepodobným úzkym pásom

 • Ktorá ryža je pre telo lepšia?

 • 20 opustených lodí

 • Darčeky na poslednú chvíľu! Čo si vybrať?

 • Kvetinárne po celom svete

 • Remeslá z plsti na Nový rok vlastnými rukami

 • Svadobné manikúra 2017

 • Tlač fotografií vo vnútri

 • Fotografie celebrít zo školských albumov

 • Návrh obdĺžnikového štúdio-bytu

  Novoročné make-up z roku 2018

 • 12 najkrajších hviezd s pihami

 • Interiér pred a po opravách

 • Ohromujúce kresby 3D ceruziek

 • 12 neuveriteľných fotografií odhaľujúcich podstatu Nového Zélandu

 • Láska počas vojny: 12 historických fotografií

 • Interiér domu v anglickom štýle

 • Pozor prosím! - Kopírovanie myšlienok, fotografií a iných materiálov je povolené len s uvedením aktívneho odkazu na zdroj 12millionov.com

  © 2012 - 2018 Všetky práva vyhradené. Práva na texty, fotografie a ilustrácie patria ich autorom. Kontaktujte nás | Mapa stránok

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  2 + = 5