Zdobenie stien vlastnými rukami

Dekorácia steny vlastnými rukami (90 nápadov, fotografií, videa)

Dekorácia stien rozmazanými farbami

Dekorácia stien vlastnými rukami je činnosť užitočná nielen pre interiér, ale aj pre rozvoj tvorivých schopností. Pomáha zabudnúť na každodenné problémy a nájsť vnútornú harmóniu. A ak sa zaoberáte výzdobou stien spolu s ostatnými rodinnými príslušníkmi, potom vás to ešte viac zhromaždí.

§ Stručne o všetkej rozmanitosti

§ Pre tých, ktorí majú radi ťažšie: papierové dekorácie

§ Vyzdobíme detskú izbu kresbami

§ Ďalšie dekoratívne techniky: sadra, tmel

Vinylové samolepky

Grifelnaya múr pre kreslenie s kriedou - jedným zo spôsobov, ako diverzifikovať výzdobu bytu

1

Viacfarebné staré okenice pre okná v dekorácii stien bytu

Stručne o všetkých spôsoboch, ako zdobiť steny domu

príbeh dekorácie stien - to je bez oveľa preháňania histórie ľudstva. Starovekí ľudia zdobili jaskyne skalné maľby, v stredoveku na stenách potvrdil gobelíny, barokový hradby dotiahnuť zamat a hodváb, socialistická minimalizmus - jednoduchý (a z hľadiska kvality, ako aj z hľadiska dizajnu) tapety.

Textilné obrovské kvety na stenu v kuchyni

Stenou je veľké umelecké plátno, na ktorom moderné metódy s použitím takmer nevyčerpateľnej textúrovanej a farebnej rozmanitosti dokážu dosiahnuť špeciálne expresívne vlastnosti pre celú miestnosť. zdobenie steny, môžete získať nielen najviac individualizovaný priestor, ale aj pohodlné, krásne a funkčné.

Myšlienka na bohémský výzdobu tehlovej steny pomocou pletaciej priadze

(dekorácie, dekorácie v spálni, nápady na kúpeľňu, detskú výzdobu)

Anglická abeceda z farebného textilu v detskej izbe

Ale okrem čisto dekoratívneho významu, dekorácia stien vlastnými rukami pomôže riešiť čisto praktické úlohy. Rôzne farebné riešenia, používanie dekoratívnych náterov, umiestnenie dekoračných prvkov, môžete skryť malé povrchové chyby. Takže môžete oddialiť potrebu kozmetických opráv s minimálnymi časovými a finančnými nákladmi.

Účinky rozmazania farieb, vytvorené pomocou rozprašovačov a špongií, pomôžu skrývať všetky druhy stenových nerovností

Dekor steny je obmedzený len fantáziou a štýlom vašej izby. Preto, aby ste zabezpečili, že steny sú v súlade so zvyškom interiéru, mali by ste dodržať celkovú štylistickú orientáciu miestnosti. Pozrime sa, aké možnosti dekorácie steny sú najlepšie pre tento alebo ten štýl.

Obývacia izba v orientálnom štýle

Dekorácie z prírodných materiálov v ekologickom štýle

Dekorácia stien v štýle Provence

V súčasnosti je jeden z najpopulárnejších štýlov v interiéri považovaný za Provence. Vyznačuje sa týmito prvkami výzdoby:

Simultánna jednoduchosť a elegancia;

§ svetlé interiérové ​​odtiene;

§ hojnosť dekoračných prvkov vo forme farieb krajiny;

§ prevládanie pastelových odtieňov.

Jemný pastelový štýl Provence

Tieto spoločné znaky štýlu Provence môžu byť bezpečne použité a pri zdobení stien. Najjednoduchším variantom zdobenia stien je ich vlepovanie monofónnou tapetou, ktorá sa stará v pastelovom meradle.

Jednotné steny môžu a mali by byť zdobené rôznymi predmetmi, typickými pre všeobecný štýl miestnosti. Na foto - dekor s farebnou papierovou páskou

Ak sa vám to zdá príliš jednoduché a nudné, potom sa táto monotónnosť môže zriediť malebnými nástennými doskami. V ideálnom prípade, ak vzor na nich budú vzorované, a jeho hlavným motívom budú divé kvety. Zloženie dosiek sa môže zriediť obrázkami malej veľkosti s obrazom kvetov alebo levanduľových polí Provence. Týmto vyzdvihnite len štýlovú orientáciu interiéru.

Pôvodné riešenie stenovej výzdoby s listami z notebooku

Tip! Ak ste si zachovali suveníry zo zahraničných výletov v podobe dosiek, sú ideálne na zdobenie stien.

Vyšívací rám pre výšivky rôznych veľkostí je použiteľný najjednoduchším spôsobom: vložíme do nich rôzne handry a zavesíme na stenu

Kombinácia bielej a zlato: vzor šablóny, polyuretánové pilastry a neobaroková stolička v modernej miestnosti

Dekorácia stien v štýle "mestskej modernej"

Ďalším štýlom, ktorý v poslednej dobe získava viac prívržencov, je moderný a prispôsobený podmienkam moderného mestského bytu. Nasledujúce štylistické rozhodnutia sú typické pre neho:

§ prítomnosť meandrových línií a foriem;

§ rôzne odtiene stupnice s prevahou červenej, zelenej a hnedej farby;

§ používanie takýchto dekoratívnych prvkov ako sú štukové lišty, vitráže, basrelivy ...

Jednoduché, ale originálne nápady v modernom interiéri

Stenu minimalistickej mestskej obývačky je možné zdobiť domáckymi hodinami, kde hlavnou myšlienkou je nezvyčajný ciferník. Môže ísť napríklad o mapu metra alebo iný obvyklý atribút mestského života

Ak je vaša izba v tomto štýle udržiavaná, musia byť steny prispôsobené. Dodržiavanie tohto trendu bude klásť dôraz na reprodukcie obrazov slávnych súčasných umelcov, ktoré chaoticky visia na stenách. Tiež, steny môžu byť zdobené s rôznymi políc, na ktoré umiestniť príslušné príslušenstvo: starožitné knihy, vzorované fotorámčeky, zakrivené svietniky ... Venujte zvláštnu pozornosť zrkadlá. Nielenže zväčšujú miestnosť, ale aj ich rámovanie so vzorovanými rámami dokonale zapadajú do interiéru.

Mosaická stena šesťuholníkových slínkových dlaždíc so svojimi vlastnými rukami

Vintage suveníry a moderné obrazy na jasne červenej stene miestnosti v bohémskom štýle

Pre tých, ktorým sa to páči, je to ťažšie

Ak si však myslíte, že tieto ozdoby nie sú originálne a chcú niečo individuálnejšie, potom, ak je to žiaduce, steny môžu byť zdobené vlastnými rukami pomocou rôznych šablón.

Dekorácia steny vlastnými rukami (90 nápadov, fotografií, videa)

Výkresy šablón a vnútorné nálepky sú jednoduchým spôsobom zdobenia steny

Jednou z najobľúbenejších motívov sú motýle. Sú to akési aplikácie, ktoré sa dajú ľahko vyrobiť nezávisle od improvizovaných materiálov.

Viacfarebný premietaný hrášok - obrie konfety

K tomu potrebujete nasledujúce materiály:

§ šablóna (môžete ju nájsť na internete alebo ju nakresliť sami);

§ kartónový alebo vláknitý papier alebo film (v závislosti od očakávaného účinku);

§ lepidlo, clothespins alebo vlákna.

Samolepky sú vhodné pre detskú izbu, môžete nakresliť malého hostiteľa

Vyzdobíme stenu motýlemi: inštrukcie

Vyrežte šablónu na farebný list papiera alebo lepenky a jemne krušte.

Tip! Pokúste sa použiť motýľový vzor, ​​ktorý nemá príliš veľa zakrivených čiar, inak bude pre vás ťažké ich vystrihnúť.

Jemné biele papierové motýle vyrobené vlastnými rukami

Potom tvoríme kreslenie motýľov. Môžete ich usporiadať chaoticky alebo rozložiť v určitom poradí, napríklad v podobe špirály.

Je lepšie najprv opraviť obrázok na papier a potom ho preniesť na stenu. Preto je lepšie použiť ceruzku, aby ste použili tenké čiary s vyznačením miest, kde by mali byť pripojené motýle.

Dekorácia steny vlastnými rukami (90 nápadov, fotografií, videa)

Nezvyčajné rozhodnutie umiestniť motýle na pobočke

Motýle môžu byť zabezpečené pomocou nasledujúcich obľúbených metód:

§ pomocou závitov, pre ktoré môžu byť zavesené motýle.

Tip! Krásne budú vyzerať motýle rôznej veľkosti, akoby boli pripravené na lietanie do otvoreného okna.

Ak ste použili vláknitý papier alebo fóliu a medzitým upevnili motýle, bude to mať vplyv na beztrestnosť, pri ktorej motýle budú vlnit svoje krídla z akejkoľvek vietorovej rány, ako sú tie živé.

Interiérová nálepka: stádo vtákov na stenu

Výber farby motýľov závisí hlavne od celkovej farby miestnosti. Môžete si vybrať obraz v tóne steny a kontrastu. Môžete použiť ako jeden motýľ a niekoľko. Podobnou schémou môžete vyzdobiť steny papierovými kvetmi.

Vyzdobíme detskú izbu kresbami

Kreslenie dieťaťa bude vždy dekorovať dieťa

Samozrejme, môžete vyzdobiť akúkoľvek izbu v byte. Ale väčšinou všetky varianty zdobenia stien ponúka detská izba. Tu sa nedá obmedziť vaša predstavivosť. Koniec koncov, pri zdobení detskej spálne, hlavnou vecou nie je nasledovať žiadne štylistické rozhodnutie, ale vytvoriť najkrajšiu a najkomfortnejšiu miestnosť pre dieťa, takže ho každodenne raduje a nie je nudná.

Hotové výrobky a zrkadlá pre dekoráciu stien

Najzrejmejšou variantou zdobenia škôlky je z tohto nie menej vhodného využitia rôznych výkresov. Tu by sme sa mali riadiť jedným pravidlom: používať jasné a nasýtené farby.

Nástenné dekorácie z drôtu v miestnosti pre teenagerov

Tip! Nebojte sa, že nemôžete kresliť. Pamätajte si, ako ste maloval, keď ste boli samým dieťaťom. Hlavná vec je robiť to s celým mojím srdcom as láskou. Vaše dieťa to ocení!

Geometrické postavy farebného škótca: predstavivé polárne zvieratá na stene detskej izby

V extrémnych prípadoch, ak nemáte svoje vlastné nápady, môžete využiť špeciálne služby, ako napríklad Etsi alebo Wallfry, na ktorých nájdete veľa zámerov na inšpiráciu.

Jasné obrázky vrátane autorstva vášho dieťaťa - najlepšie dekorácie pre deti

Súhlaste, tieto jednoduché kresby nie sú horšie ako niektoré moderné obrazy v secesnom štýle.

Ďalšie možnosti zdobenia detskej izby

Aplikácie môžu byť skvelou alternatívou k výkresom. Na ich výrobu je vhodný akýkoľvek vhodný materiál: farebná lepenka, papier, tlačidlá. Takéto aplikácie môžu byť zavesené namiesto obrazov na stenách.

Krásna a rozvíjajúca sa scenéria na stenách v detskej izbe: veľké písmená abecedy na výliskoch pod stropom

Ďalším zaujímavým variantom zdobenia stien detskej izby sme prišli zo západnej Európy. Tam je módne na stenách mozaika meno dieťaťa alebo použiť veľké objemné písmená pre toto. A môžete urobiť svetlé girlandy sám.

Tip! Papier zlikvidujte: bude to extra vrecko na prach. Namiesto toho použite rúno. Dieťa ocení jeho mäkkosť a vy ste, že sa dá umývať.

Ozdobte steny každej miestnosti, môžete jasne tenké girlandy a pompoms pletacie nite

Stačí si šiť veniec rôznych kúskov tkaniny - a dekor je pripravený. A je lepšie zveriť túto prácu mojej babičke - bude určite potešená, že urobí niečo pre svoju milovanú vnučku alebo vnuka. Ďalšou možnosťou je urobiť prezentáciu obľúbených kníh pre deti.

Ako zdobiť steny v kuchyni

Nemenej dôležitá je výzdoba stien a kuchyne. Tu bude tiež vyzerať veľmi, veľmi dobre.

Obývacia výzdoba kuchynských stien s vertikálnym záhradníctvom

Stále viac a viac populárne je dekorácia stien s dekoratívnymi hlavami jeleňov. Môžu byť objednané na internete, ale je oveľa zaujímavejšie, aby ste ich urobili sami. Ak to chcete urobiť, budete potrebovať jeden z nasledujúcich materiálov:

Vyrezávané drevené obrazy, kedysi veľmi populárne v domoch našich starých rodičov, teraz znova v móde

Sádra alebo skutočné hlavy veľkých zvierat: tučné brutálne dekorácie. Ďalšia populárna variácia s nimi, maľovaná neónovými a kyslými farbami

Podrobnejšie pochopenie tejto techniky nájdete na nasledujúcom videu:

Ak sa vám to zdá príliš komplikované a náročné na prácu, potom môžete nájsť jednoduchšiu voľbu. V súčasnosti je módne zdobiť steny kuchyne s veľkým počtom závesných regálov vyrobených z najrôznejších materiálov: sklo, drevo, kov. Umiestnite na nich jasnú koláž, kolekciu masiek z rôznych krajín alebo konečne rodinný porcelán. Hostesky ocenia, že okrem dekoračných funkcií majú regály tiež funkčný účel.

Dekoratívne nástenné dosky z prírodných materiálov

Ak predchádzajúce varianty zdobenia stien vyžadujú predstavivosť a vytrvalosť, potom sú spôsoby realizácie, ktoré si vyžadujú základné technické zručnosti.

Živý výzdobu stien vlastnými rukami

Jednou takou technikou je tmel alebo omietanie. Takže omietka môže byť užitočná nielen na vyrovnanie povrchu stien, ale aj na ich originálnu výzdobu. Môžete napríklad zdobiť steny tmelom niekoľkými spôsobmi. Po prvé, môžete omietnuť steny úmyselne drsné (ideálne pre podkrovný štýl izba). Po druhé, môžete použiť materiál, ktorý má perlový odtieň.

Kovové kvety v farbe perleťovej farby

Ak vás umelca prebudí, môžete vyzdobiť steny iným moderným spôsobom. K tomu budete potrebovať akrylová farba, kefy a fantázie. Od posledného a závisí, kde nakresliť, ako to urobiť, a čo presne vykresliť. Hlavná vec - nenechajte sa uniesť príliš veľa, inak sa váš obraz nemusí hodiť do celkovej štylistiky miestnosti.

Domáca maľba s akrylovými farbami

Ak máte pochybnosti o svojom talentu, potom sa nestrachujte. Môžete si jednoducho zakúpiť hotové šablóny, ktoré vám umožnia ľahko preniesť na stenu, dokonca aj najzložitejší obraz.

Dekor steny so sklenenými platňami a obrázok v jednoduchej ceruzke

Plechové listy

O nie menej originálne zdobenie steny môže byť omietka. Aby ste to dosiahli, musíte urobiť basreliéf z hotového omietkového tmelu.

Budete potrebovať nasledujúce materiály:

§ lepenka hustá vo veľkosti 50 x 100 centimetrov;

"Prehistorický" basreliéf s fosilizovanými rybami a amonitmi

Steny, omietnuté perlou, sú ozdobné. Môže byť doplnený o vlastné interiérové ​​dekorácie

Postupnosť krokov je nasledovná:

1. Na povrch položte list lepenky a nakreslite predpripravený vzor. Vystrihnite výslednú šablónu.

2. Prilepte šablónu na stenu pomocou lepiacej pásky. Pri otvorení šablóny naneste predtým pripravenú hmotu zo sadrovej omietky.

3. Opatrne odstráňte šablónu hneď, ako si všimnete, že sadra začala chápať.

4. Vyplňte sadrovú vrstvu s dutinami v reliéfe pomocou sádrového stohu.

5. Posypejte výslednú úľavu z postrekovacej pištole a jemne ju upravte štetcom.

6. Vrúšte povrch reliéfu brúsnym papierom a škrabkou. Vyčkajte, kým sa basreliéf nevystrie.

7. Zvýšte povrch výslednej reliéfu. Aby ste to dosiahli, mali by byť impregnované základným náterom.

8. Namaľte celú stenu ornamentom úplne pomocou akrylovej farby. Je lepšie ho aplikovať v dvoch vrstvách.

Obrázky z nechtov a nití (tento smer je známy ako strunové umenie) sa dá urobiť priamo na stenu

Oddelenie zóny odpočinku a pracovnej plochy pomocou dekorácie steny pomocou dreveného rejki a dosky

Existuje teda mnoho dobrých nápadov, ktoré môžete použiť pri zdobení stien vlastnými rukami. Nepotrebujú obrovské peňažné investície. Hlavná vec, ktorá sa od vás vyžaduje, je fantázia a túžba vytvoriť a vybaviť svoj dom.

Dekorácia steny vlastnými rukami (90 nápadov, fotografií, videa)

Jedna odpoveď na "Dekoráciu steny vlastnými rukami (90 nápadov, fotografií, videí)"

Vychutnajte si nápady! Zoberiem si poznámku. Ďakujem vám!

Dekorácia steny vlastnými rukami

Úspešným interiérom bytu nie je len krásny nábytok, drahé dokončovacie materiály alebo módne lampy. Rovnako dôležité je zdobiť steny takým spôsobom, aby boli dodatočnou výzdobou miestnosti. Preto ponúkame niekoľko nápadov, ako vytvoriť dekor steny vlastnými rukami.

Ako vytvoriť stenu s vlastnými rukami: 15 praktických nápadov

Prvá časť je venovaná "stacionárnym" metódam, ktoré umožňujú zdobiť stenu dlhú dobu. Mali by sa uvažovať počas kozmetických opráv.

Jednoduchý a cenovo dostupný spôsob pridávania "kôry" do interiéru. Dnes to možno urobiť aj bez pomoci profesionálneho dizajnéra. Výrobcovia tapiet vyrábajú kotúče "spoločníkov", ideálne pre seba navzájom. Stačí vybrať tie, ktoré sa vám páčia a zvoliť horizontálnu alebo vertikálnu kombináciu. Takto možno pokryť iba jednu stenu alebo celý obvod.

Kombinácia tapiet v kuchyni.

Jasný a pútavý prízvuk, ktorý je stále na vrchole popularity dekorácie steny. Ak sa vám nepáči žiaden z ponúkaných obrázkov, môžete si objednať tlač vybratých fotografií alebo výkresov. Lepidlo je zvyčajne len na jednej stene.

Veľmi krásna vyzerá stena, lemovaná ozdobnými tehlami, divokými kameňmi, oblázky, mozaika atď. Môžete zdobiť miestnosť falshkum zo sadry.

Jedným zo zaujímavých spôsobov zdobenia steny je dekoratívna omietka. Súčasne má množstvo ďalších výhod: pomáha skrývať malé vady v stene, jednoducho sa aplikuje, dlho trvá, môže byť použitá na získanie rozmanitej úľavy. Môžete použiť dekoratívnu omietku na vytvorenie konvexných geometrických tvarov alebo vzorov na stenu, nanášajte omietku s perleťovým reflowom. Zaujímavé efekty je možné získať použitím viacfarebnej omietky.

Môžete použiť akrylové farby na umelecké maľovanie alebo emulziu vody na vytvorenie kontrastnej steny. Ak vám monofónny, aj keď svetlý, povrch nie je inšpiráciou, urobte to v pruhoch a klietkach pomocou lakovacej pásky. K dispozícii sú tiež špeciálne viacfarebné bridlicové farby - maľovaním s pomocou časti steny ju môžete použiť ako veľký poznámkový blok.

Umenie maľba - prvý spôsob, ako ozdobiť jedinečný interiér. Môžete si vybrať obrázok pre obývaciu izbu, škôlku a spálňu a potom ju aplikovať na otvorenú stenu. Podrobné odporúčania, ako to urobiť, sú tu. Ak nie sú umelecké zručnosti úplne k dispozícii, môžete použiť šablóny alebo vinylové nálepky, ktorých sortiment rastie každý deň. Tie, ak je to potrebné, sú ľahko odlúpené z lakovanej steny.

Ďalší blok obsahuje tipy, ako zdobiť stenu vlastnými rukami, pre tých, ktorí radi osviežujú interiér. V tomto prípade je lepšie používať "mobilné" dekorové prvky, ktoré sa ľahko vymieňajú.

Úžasné doplnky, ktoré sa hodia do každého štýlu. Samozrejme, ak si vyberiete správny príbeh a bagetu. Každý obrázok a fotografia sú jasným prízvukom, takže ich nemalo byť príliš veľa. Nezabudnite správne skombinovať ich. Fotografia sa môže neustále meniť: po ďalšom výlete alebo v radosti v rodine. Môžete vytvoriť farebné aj čiernobiele kompozície. V modernom interiéri je originálna fotografická koláž z mnohých obrazov, upevnená na plátne. Taktiež na stenu môžete nakresliť veľký strom a potom ho pomocou rodinných fotografií premeniť na rodokmeň.

Nezvyčajné a stále vzácne v našich apartmánoch je dekoratívny prvok. Špeciálny zavlažovací systém robí takúto kvetinovú zostavu takmer autonómnou. Samozrejme, ak poskytnete dostatočnú úroveň osvetlenia. Živú stenu možno nahradiť bežnými rastlinami na úzkych regáloch alebo otvorenými policami.

Pôvodným spôsobom je nielen zdobenie miestnosti, ale aj pridaním priestoru na ľahké a veľké priestory. Aby ste sa presvedčili, že zrkadlo dokonale zapadá do interiéru, vyberte si vhodný rám: vysoký tok - kov a klasický štýl - drevené so zlacením. Stále je možné vytvoriť súvislú zrkadlovú stenu alebo dať zrkadlové dlaždice.

Naše koníčky sú často prechodné. Včera niekto iný zbieral známky, a dnes klapka práve zberá prach na poličke. Využime všetky nepotrebné a improvizované materiály v dome. Môžete si vytvoriť stenu "mozaiky" panel s tisíckami pečiatok alebo stovky pohľadníc. Pozrite sa na nádherné obrázky z palíc vložených na plátne, zlomených vianočných stromčekových hračiek, plátkov vetví a sušených kvetov. Takéto plátna sú natreté akrylovými farbami, nalepené farebným papierom a fotografiami, maľované písmenami. Okrem toho môžu byť visiace pohľadnice alebo detské kresby na línii pripevnenej k páru karafiátov v stene.

V poslednej dobe sa objavil nový druh dekorácie. Jedná sa o kúsky tkaniny, ktoré sú pripevnené priamo k povrchu alebo pripevnené na suchý zips tak, aby sa tkanina mohla odstrániť a umyť. Jednoduchším spôsobom zdobenia steny textilom je zavesenie tkanín alebo vzorov kobercov. V prvom prípade je to jednoducho zaujímavá farebná tkanina, natiahnutá cez plátno a zarámovaná zaujímavou bagetou. V druhej - mozaika kobercov.

10. Obrázky pre interiér s vlastnými rukami: orezávanie z masívnych materiálov

Každý môže vytvoriť unikátne príslušenstvo, napríklad rámy z kúskov keramiky, laminátu a korku, ležal na stene kamienkové mozaiky. Je len potrebné zahrnúť predstavivosť a veľa nápadov sa objaví.

11. Kryty z topánok na topánky - jednoduchý dekor pre dom s vlastnými rukami

Môžu byť pokryté látkou, prilepené farebným papierom, jednoducho maľované a maľované. Lacné a zábavné.

Len pár karafiátov na stenu vás oddeľuje od zaujímavého detského interiéru. Môžete vystrihnúť a upevniť pomocou nití vlákna motýľov, srdcia, lietadlá, slnka, vtáky atď. Samozrejme, že sa rýchlo stanú prašnými a stratia slušný vzhľad. Ale nie je škoda nahradiť ich novými.

Vezmite plátno a vyberte slovo alebo nápis. Umiestnite anglické kolíky na plátno tak, aby sa objavil obrys písmen. A potom dotiahnite farebnú priadzu čapu, aby ste vytlačili písmená. Použite písmená na zdobenie stien.

Každé plátno môže byť ozdobené šablónovanými kresbami, písmenami a vzormi. K tomu musíte buď pripraviť špeciálnu pečiatku alebo použiť improvizované nástroje. Tento obrázok bol vytvorený pomocou akrylových farieb a obyčajných zemiakov. Podobný dekor pre dom je možné jednoducho urobiť sami.

15. Dekoračné taniere, koše s nízkym prútenim, maľované stropné zásuvky na dekoráciu stien

To všetko sa dá umiestniť na steny kuchyne, obývacej izby alebo spálne. Farba a pozemok by mali byť v súlade s interiérom miestnosti.

Ak chcete vytvoriť výzdobu stien vlastnými rukami, nájdete tu nápady na tvorivosť. Koniec koncov, táto dekorácia nie je len skvelý spôsob, ako ukázať intuíciu, tvorivosť a dobrý vkus, ale aj príležitosť vytvoriť skutočne jedinečný interiér bytu.

Dekorácia steny vlastnými rukami (90 fotiek): vytvorte jedinečný interiér!

Stenou je veľké umelecké plátno, na ktorom moderné metódy s použitím takmer nevyčerpateľnej textúrovanej a farebnej rozmanitosti dokážu dosiahnuť špeciálne expresívne vlastnosti pre celú miestnosť. zdobenie steny, môžete získať nielen najviac individualizovaný priestor, ale aj pohodlné, krásne a funkčné.

Užitočné! Dekor izby s vlastnými rukami - dekorácie, dekorácie v spálni, nápady na kúpeľňu, detskú výzdobu

Ale okrem čisto dekoratívneho významu, dekorácia stien vlastnými rukami pomôže riešiť čisto praktické úlohy. Rôzne zmeny farebné riešenia, používanie dekoratívnych krytín, umiestnenie prvkov výzdoba, môžete skryť malé povrchové chyby. Takže môžete oddialiť potrebu kozmetických opráv s minimálnymi časovými a finančnými nákladmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

88 + = 96