Dekoratívne písmená

Dekoratívne písmená vo vnútri škôlky

Písmená v detskej izbe - zaujímavá a relatívne nová ozdobná recepcia dizajnu. Módy na využitie grafických symbolov - písmená, číslice, interpunkčné znamienka a tak ďalej - v dekorácii interiérov k nám prichádzajú zo Západu - Európy a Spojených štátov, podobne ako dekoráciu izby možno vidieť pomerne často. Je pravdepodobné, že trend prešiel z tradície dekorácie miestností na dovolenku s nápismi, prianiami, sloganmi atď. Takýto naplnená takmer poetický zmysel dekor čoskoro zvykli na dizajn interiéru a každodenné zakorenené v arzenálu interiérových návrhárov ako win-art hostinu.

Písmená môžu slúžiť ako samostatné objekty - akcenty, alebo tvoriť slová a frázy.

Listy v detskej izbe sú často reprezentované formou mien detí - malých obyvateľov miestnosti.

Hlavná poloha tohto dekoru - na stenách nad posteľou alebo stôl. Písmená sa používajú na ozdobenie miestností novorodencov a miestností teenagerov - tento druh dekorácie je vhodný takmer vždy a vhodne sa hodí do každého interiéru.

Písmená na zdobenie interiérov sú zvyčajne vyrobené z dreva, plastu, lepenky a textílií. Tieto zásoby materiálu pre remesiel možno teraz nájsť obrobku rozmerné listy, vyrobené z kartónu - môžu ozdobiť svoje v decoupage technikou, za použitia farby, aplikácie a tak ďalej.

Vytvárať trojrozmerné písmená vlastnými rukami je najjednoduchší z textílií. Je oveľa ťažšie rezať a vyrezávať listy z dreva alebo pevného plastu, ale ak to zručnosti a čas dovoľujú, prečo nie? Najprv musíte vytvoriť náčrt - nakresliť tvar písmena a vypočítať proporcie, vytvoriť šablónu a preniesť jeho obrysy na pracovný materiál. Jednoduchší spôsob písania písmen je použiť hrubú lepenku. Jeden kartón vrstva môže získať dvojrozmernú list, ak sa používa niekoľko vrstiev materiálu - môžete vykonávať hromadné tvar, ktorý potom môže byť zdobené farebnými niťou, korálky, mušle a tak ďalej. Kartón môže byť nahradený korkovým materiálom - predáva sa v stavebných predajniach. S týmto materiálom je ľahké pracovať - ​​je ľahko rezané, absorbuje farby, lepené časti na ňom dobre držia.

1

Písmená sú vyrobené z látky. Majster Shaverneva Natalia, Krasnodar

Držiteľ listu pre zakolochek

Písmená tkaniny môžu byť rovnako ozdobou interiéru a funkčným doplnkom - pohovkami. Môžete ich vytvoriť šablónou z textílií a ako plnidlo môžete použiť sintepon.

Rovnakým spôsobom môžete vyrobiť aromatické vrecká vo forme textilných listov, ako plnivo sušené borievky, mäta, levandule a iných voňavých rastlín. Pre listy je lepšie vybrať hustú tkaninu s jasným vzorom - bavlna, chintz, cambric a tak ďalej.

Diverzifikovať a pomocou výšiviek a aplikácií je možné kombinácie rôznych druhov tkanín, farebných nití atď. Z malého textilného bukovoku je možné pre dieťa vytvoriť veniec alebo mobil.

Na internete môžete nájsť veľa príkladov, ako môžete vytvoriť a ozdobiť vlastné dekoratívne písmená pre interiér a ako ich používať. Navyše je možné spolu s dieťaťom vytvoriť krásne písmená - takmer všetky deti majú túžbu po kreativite a najmä - spolu so svojimi rodičmi.

Veľkým nápadom je vytvoriť veľký panel s písmenami abecedy. Na jednej strane je to jasná dekorácia, na druhej strane skutočný vizuálny tréningový materiál, ktorý pomôže dieťaťu naučiť sa písmená a v dôsledku toho čítať.

Písmená v detskej izbe môžu slúžiť ako dočasná výzdoba a osobitné zvýraznenie - ak je to potrebné, môžu byť odstránené a nahradené inými objektmi bez toho, aby sa zmenil kardinálny priestor a jeho dizajn.

Lyuba Polyanskaya

Dobré popoludnie, veľmi veľa chcem na rok objednať dieťa s objemnými listami. Akú cenu a podmienky. Meno Sanya a číslo 1

Držiak na kolíky je super! A každý je v dohľade a nebude trpieť v spoločnej hromade. Je potrebné vytvoriť taký kmeň, dám to za svoje narodeniny.

Veľké písacie vankúše sú zaujímavé: s nimi môžete hrať, učiť sa písmená a dokonca aj spať.

Dekor stien s písmenami a číslami

V dizajne moderných interiérov dochádza k neustálej zmene, každý deň sa stáva čoraz zaujímavejším a originálnym. Napríklad, čoraz častejšie na zdobenie bývania používať literárny prízvuk. Tento výraz znamená použitie písmen a nápisov, čísel a čísel, ako aj rôzne motívy a variácie s nimi.

Stáva sa samozrejmosťou zachytiť na stenách celé frázy alebo citácie, ktoré sú v duchu a nálade blízke obyvateľom miestnosti. Tento život nielen dáva stala známou interiéru, ale tiež odhaľuje, osobné vlastnosti a preferencie hozyaev.Takaya myšlienka je v súlade s akýmkoľvek štýlom interiéru, je len nutné zvážiť možnosti a zastavte na vhodnom type a farby.

V tejto miestnosti, pod výzdobou písmen, môže byť vyhradená celá stena. Pohovka alebo podlaha miestnosti je tiež pomerne ľahko zdobiť pomocou objemných písmen z mäkkého materiálu, čo bude logickým pokračovaním nástenných obrazov. Najčastejšie sa používajú iniciály vlastníkov. Takýto dekor prinesie zaujímavú rozmanitosť v celkovom štýle miestnosti.

Vaša domáca kancelária môže byť tiež zdobené s ozdobnými písmenami alebo, napríklad čísla, ak ste nejako súvisí s matematikoy.Ukraste pracoviska motivujúce nápisom alebo citát, police s knihami v podobe písmen, použite písmená - deliče na policiach a rôznych maličkostí, štylizované písmená: napríklad kníhkupectvá, svietniky, hodinky.

Pôvodnou myšlienkou bude použitie dlaždice s fotografickou potlačou. Môžete tiež vybrať veľa doplnkov vo forme písmen. Fit poháre s výtlačky a názvy, všetky druhy krabice a poháre na obilniny a ďalšie výrobky s nápismi, magnety na chladničke. Na kuchynskom textilii - zástery, palice, kuchynské utierky a obrúsky, obrusy, kryty a záclony - môžu byť tiež nápisy alebo písmená. Celkom spoločne, bude to vyzerať veľmi štýlovo a útulne.

Písmená a čísla v interiéri detskej izby

Dnes sú detské izby zdobené alfanumerickými dekoráciami. Hlavnou polohou tejto dekorácie sú steny, ale sú možné aj iné metódy, v závislosti od veku dieťaťa - nápisy, aplikácie, nábytok vo forme písmen, rôzne doplnky. Písmená alebo čísla môžu byť dokonca pozastavené na kordoch alebo závitoch rôznych dĺžok. Pre mladšie deti pomáha učiť abecedu, staršie deti môžu dokonca začať čítať prvé slabiky a slová, naučiť sa násobiaci stôl alebo si zapamätať okrídlený výraz. Ak je miestnosť jedna pre dve alebo tri deti, nebolo by to bolelo ich zdobiť ich plnými menami, alebo prinajmenšom prvými listami vešiakov, skriniek alebo políc.

Toto miesto je spravidla spojené s niečím jemným a intímnym. Vytvorením tejto miestnosti môžete napríklad viazať písmená - bábiky s tvárami a pásky nití. Ak namiesto bežného osvetlenia vyzdobíte strop alebo stenu nad posteľou neónovými nápismi v podobe prepletených mien alebo láskyplných výrazov, bude to vyzerať veľmi štýlovo. V prípade, že použité vyhlásenie bude komické alebo pochopiteľné len pre vás a vašu polovicu - miestnosť bude naplnená zábavou a hravosťou. V kombinácii s posteľnou bielizňou, uterákmi, záclonami, vankúšmi alebo posteľnými prikrývkami, na ktorých sa používajú aj písmená, čísla alebo nápisy, vytvorí nový dekor jediný celok.

Textové a číselné výtlačky v iných miestnostiach

Na schodoch vedúcich do druhého poschodia môžete tiež vytvárať šablóny alebo aplikácie z písmen alebo nápisov. Pôvodné diktum, napísané (vyryté alebo spálené v strome) bude vyzerať originálne na schodoch, keď idete v správnom alebo rozloženom poradí.V predsieni mini-maľby s priateľskými frázami, potešujúce vás a hostia, ktorí prichádzajú k vám, urobia. Pamätajte na to, že používanie rôznych typov veľkosti a štýlu písiem v nerozlišenej kombinácii bude vždy priťahovať väčšiu pozornosť.

Interiérové ​​písmená - nakupujte alebo si sami

Takéto výrobky môžu byť vyrobené z rôznych materiálov - drevo, plast, koža, semiš. Môžu byť vyhľadávané v špecializovaných predajniach, kde predávajú ručne vyrábané doplnky, objednávajú skúseného majstra, ale môžete to urobiť sami - len musíte pracovať trochu.

Techniky vytvárania vnútorných písmen sú jednoduché a veľmi zaujímavé. Proces je rozhodne kreatívny, výber predmetov je obrovský.

Môže to byť práca s kartónom alebo preglejkou, s pletenými niťami alebo rôznymi látkami. Farebná lepenka je vynikajúcim základom pre vytvorenie krásnej scenérie v detskej izbe. Ak ste majster v práci s bafom pečivo alebo papier-mache a decoupage, potom sochárske písmená, ktoré ste urobili bude určite dekoráciou kuchyne.

Vytváranie mäkkých vankúšov - písmená je jednoduchá vec, môžu byť šité každým, kto aspoň raz držal vlákno a ihlu v rukách. Po prvé, na papieri sa nakreslí náčrt kresby životného rozmeru koncipovaného produktu. Nesmieme zabúdať na to, že sme ponechali príspevky na švy. Po rezaní sa vzor prenesie do tkaniny. Vystrihnuté časti sú šité v akejkoľvek prístupnej ceste (ručne alebo na písacom stroji, ak je predmet z jemnej gumy - môžete ju dokonca lepiť). Je potrebné len opustiť otvor, cez ktorý bude vyšívaný list vypnutý a naplnený plátmi z penového kaučuku alebo sinteponu, ktorý mu dáva objem. Už na pripravenom "inteligentnom" vankúši, oči (lepené, ťahané), oči, špongie, opradky, klobúky, perá, nohy a všetko, čo tvoje srdce túži.

Nápisy môžu byť vyrobené pomocou farieb alebo značiek, pamätajte na zabudnutú šablónu školy - možno to práve teraz príde vhod. Originálnejší bude vyzerať kľúčové slovo alebo frázu z tlačidiel, čipky, čipky, mušle a kamene, falošné vlasy a bábkového shlyapok.Esli si nie ste istí, o svojich umeleckých talentov, aby špeciálne dekoratívne nálepky. Pre-premýšľať nad tým, čo chcete vidieť vo finálnej verzii, sa poradiť s dizajnérom pohľadom, ako iní urobili, prínos siete mnoho stránok, ktoré umožňujú používateľom zdieľať ich tvorivé nápady a fotky z vykonanej práce zadarmo. Adresy firiem, ktoré vyrábajú takéto veci, sa dajú ľahko nájsť na internete. Dekorácia interiéru s písmenami a nápismi v modernom svete je najmodernejším smerom návrhu. Bez ohľadu na to, akú miestnosť chcete zmeniť: kancelária, dom alebo byt, neváhajte experimentovať, vytvárať - dodajte interiéru nové riešenia a jasné farby, ktoré si vytvoríte.

Písmená a nápisy - moderný dekor v jasnom a štýlovom interiéri

Moderný interiér sa neustále mení, stáva sa čoraz zaujímavejším a jedinečným. A takýto príjem, ako registrácia bytového predpokladu s využitím literárneho prízvuku, rastie v posledných rokoch. Písmená a nápisy v interiéri, ako aj čísla a čísla, sa stávajú čoraz obľúbenejšími a ich rozmanité motívy sa rozširujú.

Pre všetkých sú považované za bežné skratky, frázy a numerické kombinácie na odevoch pre mládež a používanie dekoratívnych písmen a čísel v interiéri ako výzdobu nie je menej originálne, okrem toho je tiež fascinujúce.

Písmená a nápisy v interiéri ako ozdoba vášho života

Dlho je známe, že slová a čísla obsahujú určitý význam a nejednoznačne ovplyvňujú život a blaho človeka. Napríklad pre kultúru Američanov a Európanov je to už dlho veľmi dôležitá súčasť. Preto, výber správnej a pozitívnej kombinácie nápisov pre váš interiér, budete vždy cítiť silu slova, inšpirujúc optimizmus, úspech, lásku, radosť. Môže byť vložený do vašej obľúbenej veršovej línie, v múdre citácie, v komediálnom aphorizme, vo vašom mene alebo v nezabudnuteľnom termíne pre celú rodinu.

Veľmi nezvyčajný a originálny vzhľad v interiéri textílií so štýlovými nápismi a písmenami: posteľná bielizeň, uteráky, záclony, dekoračné vankúše a posteľné prikrývky.

Písmená vo vnútri fotografie

Písmená vo vnútri fotografie

Písmená vo vnútri fotografie

Literárne a numerické výtlačky v obytnom interiéri

Môžete zostaviť niekoľko miestností s písmenami a nápismi v interiéri, nechajte ich byť malými akcentmi, používajúc rôzne štýly, aby každá tvorba mala vlastnú kôru. Napríklad v kuchyni - kovové figúrky na stenu, v obývacej izbe - háčkované listy na gauči a v spálni - nápisy na hlave postele a tak ďalej.

Ak máte schodisko do druhého poschodia, štýlovo vyzerajú ako písmená a nápisy umiestnené paralelne na vzostup, nad sebou.

Na chodbe môžu vnútorné listy zdobiť priateľské slovné kombinácie, ktoré vám a vašim hosťom potešia. Rôzne veľkosti písma môžu byť zobrazené v chaotickom poradí, ktoré priťahuje pozornosť a je veľmi zaujímavé.

Nástenné dekorácie - písmená v interiéri

Nástenné dekorácie - písmená v interiéri

Ako môžem použiť písmená vo vnútri každej samostatnej miestnosti?

V obývacej izbe môžete prispôsobiť celú stenu písmenám. Takto si vytvoríte množstvo priestranných apartmánov. Veľký a objemný písmená v interiéri z mäkkého materiálu bude pekne položený na podlahu alebo mäkký kútik vašej obývačky. V podstate pre ich vytvorenie sa používajú počiatočné písmená mien všetkých nájomcov. Pri pohľade na zaujímavý film, budete šťastne umiestniť do vášho kruhu pekný "priateľ".

Písmená vo vnútri obývacej izby

Písmená a nápisy v interiéri

Písmená a nápisy v interiéri

Dekoratívne písmená vo vnútri na regáloch s knihami alebo na okenných parapetoch dopĺňajú dizajn vašej práce alebo domácej kabinetu. Motivujúci nápis alebo citát na pracovisku povzbudí túžbu neúnavne pracovať. Regály - písmená sa môžu stať štýlovým zdobením vašej kancelárie a domácej knižnice.

Regály - písmená v interiéri

Regály - písmená v interiéri

Ak chcete používať nápisy v interiéri kuchyne, potom bude použitie tlače fotografií na dlaždici vynikajúcim spôsobom. Aj roztomilé a originálne kuchynské doplnky vo forme písmen, napríklad soľných buniek a korenia, nádoby na korenie môžu vyzerať roztomilé a originálne. Kúpiť niekoľko šálok s potlačou citátov alebo názvov, škatúľ a pohárov na obilniny s príslušnými nápismi "cukor", "káva", "ryža" atď., Písmená magnety na chladničke. Kuchynské textílie môžu byť tiež ozdobené nápismi alebo písmenami - zástery, držiaky na uteráky, kuchynské utierky a utierky, obrus na jedálenský stôl, pokrývky na stoličky, záclony atď.

Nápisy na stenách v interiéri

Nápisy a písmená na vnútornej fotografii

Nápisy a písmená vo vnútri kuchyne

Nápisy a písmená vo vnútri kuchyne

Písmená a čísla v interiéri detskej izby

Interiérové ​​písmená, čísla a nápisy v detskej izbe sú najbežnejšie. V detskej izbe je let fantasy pre takýto dizajn neobmedzený. Nad detskú posteľ alebo detskú postieľku je možné pripojiť k písmen jeho mena na stene v blízkosti školy tabuľky umiestniť ruského jazyka alebo cudzieho abecedu, ktorá mu pomôže naučiť rýchlejšie a predviesť znalosti so svojimi rovesníkmi.

Viacfarebné písmená v detskej izbe môžu byť zavesené v rôznych dĺžkach. Ak máte dieťa pre dve, tri alebo viac detí, detské povozy na oblečenie s plným menom dieťaťa alebo prvé písmeno jeho mena budú relevantné. Dokonca aj police v škôlke môžu byť vo forme písmen.

Regály - písmená v interiéri

Lampa s písmenami pre detskú izbu

Písmená a nápisy vo vnútri detskej izby

Pletené diela abecedného umenia sa pohodlne zapadnú do vašej spálne. Môžu byť zdobené v podobe bábik, s očami a špongiami. Neónové nápisy vo vnútri spálne v hlave postele alebo na strope môžu nahradiť bežné osvetlenie. Vďaka jemným neónovým svetlám získate kvalitný a štýlový dizajn. Názvy, láskyplné slová alebo výrazy na hlave hlavy prinesú citlivosť a pokoj. A komické vyhlásenia alebo tajné nápisy obklopujú priestor miestnosti s hravým charakterom.

Nápisy v spálni spálne fotografie

Písmená v spálni spálne fotografie

Písmená v spálni spálne fotografie

Interiérové ​​písmená - nakupujte alebo si sami

Písmená pre interiér kúpiť alebo objednávať jednotlivo môže byť z rôznych materiálov, výber z nich v tóne celkovej konštrukcie miestností. Na výrobu dekoračných písmen a čísiel sa používa kov, drevo, plast, koža, semiš.

A odpoveď na otázku, ako urobiť interiérové ​​listy vlastnými rukami, je jednoduchá a veľmi zaujímavá. Vytváranie písmen a nápisov má obrovský kreatívny priestor pre výber tém. Ručne si môžete vytvoriť predstaviteľný výber lepenky alebo preglejky, šiť z akejkoľvek tkaniny alebo pleteniny. Z farebnej lepenky napríklad získate viacfarebné písmená na zdobenie stien v škôlke. Post-figuríny zo slaného cesta alebo papier-mache výrobky, po niekoľkých hodinách majstrovskej triedy, zdobia každý kútik kuchyne.

Pre tento proces môžete použiť farbu alebo značky. Tu sa k vám pomôže dlho zabudnutá šablóna. Na dekoráciu písmen môžete použiť gombíky, opletky, čipky, morské mušle a štrk, umelé vlasy a klobúky.

Nápisy v interiéri pomocou ozdobných štítkov môžu nahradiť ich vlastnú výrobu, ak jednoducho nemáte čas na to. Dekoratívne nálepky na stenách je možné zakúpiť aj na objednávku.

Mäkké vankúše - písmená môžu byť vyrobené vlastnými rukami, po jednoduchých lekciách šitia. Najprv sa vykoná jednoduchá skica na papieri, ktorú vyberiete, čím získate obvyklý vzor, ​​ktorý prenesiete na strih tkaniny. Šiť ho a ponechať otvor na naplnenie penovou gumou alebo zbytočnými zvyškami tkanív, aby ste získali objem. Potom môžete pokračovať v vytváraní živého obrazu pre váš list.

Veľké písmená v interiéri - dekoratívne vankúše s vlastnými rukami

Písmená a nápisy v interiéri - jeden z najmodernejších smerov v dizajne kancelárií, domov a bytov. Nebojte sa pokusov, a váš život sa stane jasnejším a krásnejším.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

89 − 88 =