Šablóna stromu pre aplikáciu

Farbenie stromov na strihanie papiera na stiahnutie a tlač zdarma

carving tree

vyrezali strom pre remeslá podľa tarfarretu

sfarbenie stromu na obryse

šablóny pre aplikácie s drevom

šablóna na rezanie stromovej symetrickej excízie

1

polovice dreva na rezbárstvo

aplikácia v materskej škole šablónou stromov

Jesenné stromy v technike aplikácie z prírodného materiálu. Majstrovská trieda

Jesenné stromy v technike aplikácie z prírodného materiálu. Majstrovská trieda

Jesenné stromy v technike aplikácie z prírodného materiálu. Majstrovská trieda

Potrebné materiály a nástroje:

• Farebný papier alebo lepenka

• Biela tlačiareň pre tlačiareň

Prvý jesenný strom je aplikácia zo suchých drvených listov.

Vezmeme si list farebného papiera alebo lepenky, nakrájame na polovicu.

Suché listy sa musia rozdrviť. Práca bude vyzerať efektívnejšie, ak listy majú rôzne odtiene.

Na list papiera nakreslite obrys tužky stromu (môžete tlačiť z internetu).

Vezmite lepidlo PVA a vložte ho na obrázok stromovej koruny.

Posypeme nakrájané listy, drobky listov zhora s hustým lisom alebo novinami alebo iným papierom.

Nadmerne jemne odstráňte prácu.

V mojom prípade brezový strom, takže biela gvaša farbila kmeň.

Na zobrazenie pádu listov aplikujeme lepidlo pod stromček a na niektorých miestach označujeme padajúce listy.

Aplikujte lepidlo znovu posypané listami, nadbytočným trepaním.

Krava v čiernej farbe, farbíme škvrny na kmeň brezy.

Práca je zarámovaná v ráme. Ukázalo sa, že elegantná jesenná breza.

Deti sa môžu ľahko vyrovnať s touto zaujímavou a jednoduchou technikou.

Druhým stromom je aplikácia tekvicového semena.

Aby sme túto prácu vykonali, potrebujeme pre tlačiareň a tekvicové semená bielu tabuľu papiera.

Vytlačte strom šablóny listami. Na miestach s obrázkami listov držíme tekvicové semienka pomocou lepidla PVA.

Pre deti som navrhol najprv maľovať semená v farbách jesenných listov.

Kmeň stromu a konárov bude sfarbený hnedý s kvašou, tekvicové semienka s kvašom žltej a oranžovej farby, doplníme jesennú trávu a modrý kvaš s pozadím.

Tretí strom je aplikácia zo suchých listov.

Vytlačte šablónu stromu, v mojom prípade znova brezový strom (veľmi rád tento strom) a pomocou lepidla PVA pomocou suchých brezačných listov vytvoríme korunu.

Ak chcete prístroj aplikovať čo najdlhšie, oko, na listoch zhora, použijeme aj PVA lepidlo.

Pre deti brezy vytiahli z polovice listu lepenky.

Ďakujem všetkým, ktorí sa pozreli na mojej stránke!

"Jesenné stromy". Tvorivá práca v technike aplikácie Prichádza druhá polovica jesene. V tejto dobe je príroda obzvlášť krásna. Na prechádzkach upozorňujeme deti na jesenné šaty.

Majstrovská trieda na aplikácii s prírodným materiálom "Akvárium s rybami" Všetky deti chcú mať akvárium doma, ale nie každý má príležitosť. Takže dnes urobíme akvárium vlastnými rukami. Pre to potrebujeme :.

Majstrovská trieda: ručne vyrobená z prírodného materiálu "Butterfly" Jesenné listy na strome sa nedržia. Jedným z prvých znakov jesene sú žlté pramene v listoch. Vápno začne žltnúť. Pri tejto príležitosti.

Majstrovská trieda "Fotorámček vyrobený z prírodného materiálu" V predvečer súťaže o jesennú tému prechádzala moja dcéra lesom, zbierala rôzne darčeky prírody a začala robiť remeslá.

Majstrovská trieda: obrázok z prírodného materiálu "Chryzantémy" Dobrý deň, drahí učitelia, kolegovia! Chcem vám predstaviť majstrovskú triedu pri vytváraní zloženia prírodných materiálov, pretože.

Majstrovská trieda "Jesenné stromy v parku" Dobrý deň, drahí maamovci! Chcem vám ponúknuť majstrovskú triedu na rezanie jesenných stromov. V tomto roku sa moje študenti presťahovali.

Majstrovská trieda na aplikácii s prírodným materiálom "Podzimný ježko" Najpôsobivejšie lesné zviera strednej kapely je samozrejme ježko. Takmer každé dieťa a dokonca aj dospelý ho považujú za "Semi home". ak.

Majstrovská trieda "Veľkonočné vajíčko" v nekonvenčnej technike plastelínu s použitím prírodného materiálu. Všetci chlapci vedia, že tradíciou sviatku "Veľká noc" je maľba vajíčok. A navrhol som svojim deťom, aby zdobili vajcia nezvyčajným spôsobom.

Majstrovská trieda na výrobu kvetín z prírodného materiálu Popis: Táto materská trieda je určená pre deti od 10 rokov a viac, učiteľov ďalšieho vzdelávania a pedagógov. Účel:.

Majstrovská trieda "jesenné stromy" Prišla uprostred jesene. Je to nádherný čas, keď listy na stromoch majú inú farbu: zelenú, žltú a červenú, bard. Som so svojim synom.

Realizovaný dizajn pre abstrakty, posuny zložiek

Usporiadanie "Forest Wild Animals"

Strom roka

Kniha o ekológii

REGISTRÁCIA! Pedagóg, učiteľ, učiteľ - Maam.ru:

Súťaže a diplomy, študijné plány a programy, abstrakty, hry.

«Certifikát portfólia» - naraz. Vaša stránka - zadarmo.

Kliknite tu a zaregistrujte sa teraz Teraz!

Zakladateľ, vydavateľ, šéfredaktor: Fonov DV Redaktor, správca: Вовченко Е.А.

Vydanie: 400066, Ruská federácia, Volgograd, st. Mira, d. 11, apt. 36.

ISSN 2587-9545 je registrovaná v Národnej agentúre ISSN Ruskej federácie

El. Č. FS77-57008 osvedčenie o registrácii médií 6+

Aplikácia "strom": šablóny, fotografie a nápady

Aplikácia "tree9raquo; - Toto je veľmi bežné remeslo, ktoré je vhodné pre akékoľvek obdobie roka. Takže na jar si môžete vytvoriť fotografiu čerešňového kvetu, v lete - ukázať krásu lesa, na jeseň využívať padlé listy a v zime urobiť krásne zdobený vianočný stromček. Rýchlo sa však oboznámte s najzaujímavejšími nápadmi takýchto aplikácií z papiera a iných materiálov!

Ak chcete vytvoriť krásny kvitnúci strom, budete potrebovať aj kreslenie. Najskôr je potrebné nakresliť svetlý zelený kruh s akvarelovými farbami na veľkom bielom papieri. Počkajte, kým farba úplne vysuší, a potom nakreslite drieku a vetvy s perami na plsť.

Farebný papier narezaný na pásy a zložiť každú časť s akordeón. V strede každého detailu vytiahnite obrysy kvetu a vystrihnite - mali by ste dostať veľa viacfarebných kvetín.

Klepnite na kvety na korunu stromu, preto je najvýhodnejšie použiť lepidlo. Mimochodom, ak priložíte kvety len do stredu, dostanete trojrozmernú verziu.

Kvôli vytvoreniu kvetinového centra si môžete vziať zelený gél s flitrami, tiež veľmi atraktívne bude vyzerať kamienky. Ak chcete, môžete zaostriť na obrysy pomocou akvarelov tmavozelenej farby. Nožnice vyrezávajú výsledný kvitnúci strom a lepia ho na zelenom kartónovom plechu. A môžete ho buď úplne vložiť na lepenku a nechať sa pozrieť von - a tak bude ešte účinnejšie.

Zo spodnej časti listu musíte lepiť ešte viac kvetín, aby sa remeslo v materskej škôlke ešte viac krásne.

Táto práca je určená deťom vo veku 3-4 rokov, ktorí chcú vyrábať mäkkú priadzu.

Takže najprv je potrebné pripevniť dlaň dieťaťa na hárok hnedého papiera, je potrebné ho vystopovať jednoduchou ceruzkou a pridať aj pár riadkov, ktoré budú hrať úlohu kmene stromu. Vystrihnite to šablóna pre aplikáciu.

Vezmite mäkkú priadzu, maľovanú oranžovo-žltú, rozrezanú na kusy 0,5 až 1 cm dlhé, ktoré budú hrať úlohu jesenných listov.

Prilepte hlaveň na lepenkovú fóliu a potom v chaotickom poradí je potrebné prilepiť listy-priadza. Zostáva len nakresliť rám obrazu - máte aplikácie jesenné strom.

A tu je ďalšia možnosť, pre ktorú bola použitá technika quilling. Najprv musíte odstrániť stôl s vetvičkami (na to použite hnedý papier) a do stredu lepenkového listu vložte modrou farbou, ktorá bude slúžiť ako pozadie.

No, teraz musíte odobrať pásy farebného papiera rôznych odtieňov a použiť špeciálny nástroj na fúkanie na vetranie veľa roliek. Tieto prvky budú hrať úlohu listov. Mali by byť prilepené na korunu. Navyše, krútenie a rolky hnedé - ste vložili kufor.

Po nalepení všetkých valcov musíte umiestniť obrázok do rámčeka.

Pre kompozíciu je potrebné predbežne pripraviť obrobok - odstrihnúť ružový zvlnený papier štvorčekmi, pričom jedna krabica by mala byť 3 cm (svetlo ružová) a druhá 2 cm (tmavo ružová). Na bielom papieri vytlačte oblaky s voskovými ceruzkami a vyrežte ich.

Vezmite list hustého papiera a vložte naň kúsky hnedého papiera, ktoré predstavujú kmeň a konáre. Potom je potrebné pridať svetlo ružové štvorce pomocou spôsobu obkladania. Aby ste to urobili, štvorec musí byť položený na dlani, stred by mal byť prehĺbený ceruzkou, potom konvexná časť je rozmazaná lepidlom PVA a pripevnená k základni. Tiež ružové kvetinové centrum je pripojené podobným spôsobom.

Ak chcete vytvoriť listy, mali by ste si malý papierový obdĺžnik, samozrejme, zelený, zložiť ho na polovicu a vystrihnúť oblúkom pomocou kudrnatých nožníc. Vytvárajte vrásky a rozvíjajte. Zložte pás zeleného papiera na polovicu a vystrihnite burinu. Lepidlá listy a tráva, mraky.

Ak chcete, môžete pridať objemnú kompozíciu s nálepkami alebo dekoratívnymi prvkami origami.

Aplikácia z listov stromov

V abstraktná aplikácia "trees9raquo; nájdete veľa príkladov použitia padlých a sušených listov na prácu. Takéto diela z prírodného materiálu sú vždy veľmi pekné a zaujímavé.

Prvá vec na papieri pre akvarely je nakresliť jesennú modrú oblohu a les, samozrejme, na kreslenie akvarelu, prácu s kefkou číslo 3.

Po vysušení pozadia bude potrebné vytvoriť náčrtok budúcej aplikácie na hárku, t.j. sušené listy položte v určitom poradí. Potom budú musieť byť lepené. Po vyschnutí práce bude možné uviesť, že je pripravená.

Naučte sa a ďalšie nápady na vytváranie obrázkov z listov.

Všetky deti sa naozaj páčia zimnej krajine, pretože to znamená, že veľmi blízka obľúbenej dovolenke všetkých je Nový rok. Ak chcete vytvoriť krásnu aplikáciu, potrebujete taký zaujímavý materiál, ako sú wadded disky a wandy, základom toho istého diela bude modrá lepenka.

Sklopte polovicu vaty, vytiahnite obrysy snehu zakrytej jedle a vyrežte ju. Druhý vianočný strom sa bude vyrábať nielen z vaty, ale musí byť tiež prilepený a bavlnený tampón, ktorý zohráva úlohu kmeňa. V spodnej časti lepenkovej základne lepidlo polovica diskov - to bude drifts. Taktiež kúsok mäkkého materiálu je užitočný na vyrezanie mesiaca, ktorý by mal byť fixovaný zhora s PVA. Dokončite krajinu malej vlepenej vaty - to bude snehové vločky alebo hviezdy, ako niekto rád.

Najmenšie deti budú skutočne radi vyrábať drevo na snehu. Pre túto jednoduchú prácu by dospelý mal ľahko vykresliť obrysy stromov a snehu na kartónovom základe. Potom je potrebné, aby dieťa dostalo veľkú soľnú stolovú soľ a pokyn, aby na ňu posype kresbu. Samozrejme, vopred by táto časť obrazu mala byť rozmazaná s PVA lepidlom.

Rezanie stromu aplikácie

Najmenšie deti sú veľmi radi lámanie technológie, pretože sa tešia nielen vytváraniu obrazu, ale aj tým, že sa obráti na kusy. Preto bude takéto použitie v materských školách mimoriadne požadované pre deti vo veku 3 rokov.

Prvá vec, ktorú by učiteľ mal robiť na listoch A4, je nakresliť kufre pre deti, úlohou detí je roztrhať toaletný papier na kúsky a opraviť ho lepidlom na kmeňoch, aby získali správny objem. Potom musia byť farbené hnedé.

Pre korunu je potrebné použiť zelené obrúsky - deti je potrebujú prelomiť na nie veľmi malé kúsky a potom ich lepiť na správnom mieste.

No, keď deti vyrastú, môžu robiť diy zo semien.

Aplikácia dreva z farebného papiera a plastelínu

Ak chcete vytvoriť skvelú jesennú prácu, prvá vec, ktorú musíte urobiť, je pripraviť pár voľne tvarovaných papierových prvkov, ktoré budú hrať úlohu koruniek. Budú musieť byť lepené na hustú zelenú lepenku.

Hnedá plastelína sa rotuje vo forme klobás - to bude hrať úlohu kmeňov, s deťmi by malo byť vysvetlené, že spodná časť klobásy by mala byť hrubšia ako vrchol. Pripevnite plastinové časti ku korunkám.

Farby na bielej farbe na biele korunky by mali byť v ľubovoľnej forme výtlačkov červenej, žltej a zelenej farby. Po vysušení náterovej hmoty je potrebné prevrátiť tenké vetvičky a upevniť ich v správnom poradí. Pokiaľ si prajete, odtlačky prstov môžete použiť na zakrytie spodnej časti lepenkovej fólie - budú hrať úlohu padlých listov.

Aplikácia dreva s farebným papierom a vajec

Deti 3-4 roky budú s touto možnosťou práce s papierom a prírodným materiálom veľmi spokojné - vďaka tomu získate krásne novoročné remeslo.

Ak chcete vytvoriť zimnú krajinu, musíte si vziať papier formátu A4, lepiť neba na vrchole - pás modrého papiera, od spodnej časti drifts - pásik bielych papierov. Je tiež potrebné lepidlo zásoby jedle.

Pomocou valčeka alebo akéhokoľvek iného vhodného predmetu na miske by sa vajec mal rozdrviť. Rozdrvený materiál je prilepený na vianočné stromčeky, na snežienky a tiež na samý vrchol obrazu, kde bude zobrazovať oblaky. Na malých častiach je potrebné strihať a leštiť - je zalepené ako dekor na korunky jedlí a snežienok.

Na lepenkovom liste položte symbolický náčrt brezy - najprv stopka a konáre, potom veľké a malé listy, načrtnite sférickú korunu s červenou bodkovanou čiarou. Ak chcete získať primárnu šablónu, vyrežte brez.

S guličkovým perom na plste zelenej farby okrúhlej korunky, nakrájajte ju (môžete použiť nožnice na nechty). Teraz z primárnej šablóny vyrežte len obrys kmeňa s konármi. Takáto transformovaná šablóna by sa mala pripojiť k bielej plste a iba časti, ktorá je na fotografii zobrazená s bielou bodkovanou čiarou. Vystrihnite detaily. Potom znova prilepte vzor na bielu plsť a tentoraz vystrihnite polotovar s vetvami. Obe polotovary sú spojené lepidlom "Dragon9raquo; - je potrebné, aby bol sud na konci dostal potrebnú tuhosť.

Klepnite na vetvy a prilepte ich ku sférickej korune.

Nakreslite na lepenkové šablóny listy, musia mať rozdielne veľkosti. Prilepte náplaste na plstenú farbu a zatočte guľôčkové pero s prerušovanými čiarami, aby sa materiál menej znečistil. Najskôr vyrežte všetky prvky pozdĺž vonkajšieho obrysu a potom ich prerežte "windows9raquo; Každý prvok je rozmazaný nižšie "Dragon9raquo; a pripevnite na korunku, kým nezabudnite, že listy môžu a budú konať.

Vystrihnite pásik z čiernej plsti asi 0,7 cm široký, nakrájajte na trojuholníky ľubovoľnej veľkosti. Mazajte ich "Dragon9raquo; a pripevniť sa ku kmeňu brezového stromu, usporiadanie trojuholníkových prvkov sa striedavo posúva doprava a doľava. Takže neobvykle atraktívny článok je pripravený!

Stromy okolo nás sú nevyčerpateľným zdrojom kreativity, s pomocou ručnej práce je možné vysvetliť deťom veľa prírodných javov, a preto sú takéto aplikácie veľmi populárne. Nezabudnite použiť všetky naše myšlienky na vytvorenie krásy vytvorenej človekom.

kliknutím na tlačidlá nižšie.

 • Aplikácia v strednej skupine: nápady a fotografie
 • Podzimné remeslá s vlastnými rukami krok za krokom. Myšlienky pre deti
 • Baby krásne remeslá na tému "jeseň"
 • Remeslá vyrobené z papiera pre deti. TOP populárne s fotografiami
 • Aplikácia "Snowdrops": my s deťmi. TOP-10 majstrovských tried s fotografiou
 • Najlepšie remeslá pre domácnosti. Fotografie a nápady
 • Aplikácia na tému zimy: najlepší MK s krok za krokom
 • Jednoduché remeslá: materská škola, juniorská skupina
 • Aplikácia papiera
 • Hádanky o stromoch. Druhá časť
 • Master-class "Santa Claus karta" s krok za krokom fotografie
 • Majstrovská trieda "kvitnúce kaktus" v technike quilling s krok za krokom fotografie
 • Remeslá na Veľkú noc sú vyrobené z papiera. TOP - 20 nápadov s fotografiami. Kuracie z papiera

 • Delicious cookies "Rainbow": krok za krokom recept s fotografiou
 • Užitočné a vzdelávacie hračky pre chlapcov vo veku 3 až 4 roky
 • Detská aplikácia na tému zimy so snehuliakom. Krok za krokom master class s fotografiou

z tejto stránky je potrebné priame spojenie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

+ 88 = 95