Dieťa pre dvoch chlapcov

Detská izba pre dvoch chlapcov

Pomôžeme vám vybrať dizajn škôlky pre dvoch chlapcov. Nájdete tu veľa fotiek úžasných interiérov izieb rôznych rozložení a štvorcov, odporúčania, ako rozdeliť miestnosť do zón, a tiež sa naučiť, ako navrhnúť priestor pre deti s veľkým vekovým rozdielom.

Ak ste sa pýtali na otázku "Potrebujete detskú izbu?", Premýšľajte najskôr, aký dôležitý osobný priestor je pre vás. Každý z nás má svoje vlastné miesto, kde leží jeho osobné veci, kde môžete robiť svoju obľúbenú vec a kde si môžete trochu odpočinúť z domácnosti, čítať knihu alebo len mlčať. Tak to dieťa. Vytvorenie osobného priestoru pre neho je spôsob, ako povedať, ako veľmi ho milujete, ako mu dôverujete a rozumiete mu.

Je obzvlášť ťažké vymeniť úplné osobné miesto, keď máte dvoch chlapcov, ale zároveň je absolútne nevyhnutné, aby každé dieťa cítilo plnohodnotnú osobnosť. Ako to urobiť, ako vymedziť priestor medzi územím jedného a územím druhého a ako navrhnúť miestnosť pre chlapca, budeme hovoriť o tomto článku.

Pamätať! Aby sa dieťa cítilo vo svojej vlastnej miestnosti skutočne pohodlné, musí sa podieľať na vytváraní interiéru. Môžete vyzvať a usmerniť, ale rozhodujúce stanovisko by malo zostať u neho. Počúvajte to a vytvárajte detskú izbu so svojimi chlapcami, vy sa ocitnete v nádhernom, fascinujúcom magickom svete detstva.

Voľba farieb závisí od veku dieťaťa, pretože v rôznych časoch vnímajú farby rôznymi spôsobmi. Pre deti do 3 rokov sa neodporúča uchýliť sa k jasnej palete v interiéri, naopak, uprednostňujú sa tiché pastelové odtiene jasných farieb. S vekom môžete zmeniť interiér v nasytenejšej kombinácii, ktorá spôsobuje väčšiu aktivitu, túžbu po kreativite, zvyšuje závažnosť pocitov.

Preto sa v izbe pre dvoch chlapcov, keď jeden z nich novorodenca, musí uchýliť k rozdeleniu priestoru - pre dieťa navrhnúť interiér v jemných farbách, pre staršie chlapcov - v bohatej palete.

Teraz je farba. Tradične chlapčenské izby sú vyrobené v modrej, modrej, šedej, zelenej, hnedej, menej často červenej, ktorá sa považuje za vzrušujúcu, ale v primeranom množstve má právo na život. Klasická čierna a biela farba je ideálna pre izbu "na rast", ale nebude to úplne vhodné, ak jedno z detí nemá 3 roky. Je to skôr možnosť pre dvoch teenagerov. Nižšie je tabuľka odtieňov a ich kompatibilita v interiéri, ako aj príklady dizajnu detí pre dvoch chlapcov.

Farba morskej vlny

Všetky svetlé odtiene (béžová, krémová, piesková)

1

Všetky svetlé odtiene (béžová, krémová, piesková)

Všetky svetlé odtiene (béžová, krémová, piesková)

Po rozhodnutí o farbách budúceho interiéru sa zameriame na výber tapety. Existuje niekoľko tajomstiev, ktoré pomáhajú zdôrazniť výhody miestnosti a skryť jej nedostatky:

 1. Dobrá kresba a pásik na tapetu zvyšuje strop a vizuálne rozširuje priestor (ideálny pre malú spálňu);
 2. Tmavé a svetlé farby zužujú priestor, takže by mali byť aspoň v miestnosti. Ak chcete získať jasnú miestnosť, je lepšie odtieneť svetlu tapetu nasýtenú nábytkom a príslušenstvom alebo zvýrazniť jasnú farbu jednej steny (napríklad na hlave lôžka alebo ako rozdelenie medzi dve polovice miestnosti);
 3. Použite tapety, najmä v malých miestnostiach, ako je Khrushchev. Hlboké 3D kreslenie rozšíri priestorové rámčeky, diverzifikuje interiér a určite poteší svojich chlapcov.
 4. Steny je možné použiť aj pre kreativitu - prideliť priestor pre detské kresby (pomocou umývateľných tapiet) alebo lepiť špeciálnu vinylovú kriedu.

Nezabudnite použiť strop pri vytváraní interiéru, veľmi závisí od estetického vzhľadu miestnosti a veľkosti priestoru. Vizuálne zdvihnúť strop, uľahčiť vzduch umožňuje osvetlenie na jeho okrajoch alebo 3D ilustráciu - modré alebo hviezdne obloha, priestor atď.

Zónovanie a výber nábytku pre deti

Vytvoríme detskú spálňu pre dvoch chlapcov, takže nemôžete robiť bez zónovania. A problém je, že nielenže musíme rozdeliť miestnosť na hlavné zóny - spať, pracovať, hrať a skladovať, ale aj rozdeliť tieto časti na polovicu, aby bolo dostatok priestoru pre každého chlapca. To sa dá robiť pomocou rôznych komplikovaných variantov modulárneho a skrinkového nábytku.

Optimálna voľba pre vytvorenie lôžka pre oboch chlapcov v malom spálni sú dvojúrovňové alebo roll-out lôžka. Ak vám to izba umožňuje, môžete dať oddelené postele alebo skriňový nábytok - pracovisko + loft posteľ. Možnosť rozpočtu môže byť stolička alebo rozkladacia pohovka, ale samozrejme je lepšie, ak vaše dieťa spí na komfortnej posteli s ortopedickým matracom. Príklady spaní nájdete v našej fotogalérii nižšie.

Pri konštrukcii hernej časti miestnosti sa úplne spoliehajú na názor svojich detí. Oni vám povedia, čo chcú vidieť - švédsku stenu, basketbalový prsteň, chatu a stan alebo kreslicový stôl. Uistite sa, že umiestnite na hracej ploche hrudník alebo škatuľu na uloženie hračiek tak, aby sa na ne nezasadzovali na každom rohu miestnosti.

Dekorácia tejto oblasti, rovnako ako spanie, závisí od priestoru miestnosti. Hlavná vec je, že každé dieťa má pracovisko. Ak je priestor miestnosti veľký, môžete umiestniť dve samostatné stoly, ale častejšie opak je pravdou, takže je v poriadku, ak umiestnite jeden dlhý stôl, kde sa môžu chlapci usadiť bez toho, aby sa navzájom rušili. Ďalšou kompromisnou možnosťou úspora miesta sú posuvné stoly, ktoré sú zostavené v prípade zbytočnosti. Hlavná vec je, že pracovisko je dobre osvetlené.

Šatník pre dvoch chlapcov môže byť jeden, ale miesto bude potrebné rozdeliť rovnako pre obe. V ideálnom prípade, ak je skriňa bicuspid, kde jedna polovica bude patriť jednému chlapcovi, druhý do druhého. Môžete tiež označiť túto separáciu v rôznych farbách.

Rozloženie miestnosti závisí od oblasti

Pamätať! Nech už je priestor detskej izby čokoľvek, nezabudnite použiť steny a umiestniť pod nábytok - regály, police, koše na bielizeň, ktoré je možné položiť pod posteľ. Čím viac uvoľníte priestor, tým viac slobody vašej deti budú mať na hry a pohyb!

Rozloženie miestnosti je 10-12 m2.

Organizácia priestoru v takej malej miestnosti sa najlepšie vykoná na dvoch úrovniach. Optimálna sada nábytku pre toto usporiadanie:

 • Poschodová posteľ so schodiskami alebo zásuvkami pod spodným lôžkom na uskladnenie. Optimálne, ak lôžko stoji kolmo k oknu, t.j. rozptýlené svetlo. Nemal by však zablokovať vstup.
 • Jeden spoločný stôl s dlhou úzkou stolovou doskou, nástennými doskami, stojanom a zásuvkami, ktorý vám umožňuje organizovať dve pracovné úlohy naraz. Pohodlné nastaviteľné kreslá. Dali sme ho blízko okna alebo kolmo k oknu (považuje sa to za pohodlnejšie, ak sedíte bokom k dverám alebo späť k stene).
 • Malá vstavaná skriňa alebo zásuvkové skrine na oblečenie. Lepšie je dať to proti stenu oproti oknu.
 • Krabica na hračky. Môžete použiť obruby s otváracím vekom a úložným priestorom.

A samozrejme žiadne umelé oddiely, ktoré preplnily priestor. Ak chcete rozdeliť do zóny miestnosť pre chlapcov, urobte to s rôznymi farbami stien.

V tejto miestnosti môžete premýšľať o samostatnom rozložení a dať:

 • dve oddelené lôžka alebo dva moduly od pracovného stola a loftového lôžka. Môžu byť umiestnené pozdĺž jednej steny, paralelne alebo kolmo. Hlavnou vecou je, že nebránia prirodzenému svetlu;
 • malé oddelené tabuľky pri okne alebo kolmo naň;
 • priestranný šatník oproti oknu;
 • hrací priestor - švédsku stenu alebo malú hračku.

Na takom námestí je miesto, kde môžete urobiť rozruch. S úplnou istotou môžete dať nielen plnohodnotný samostatný nábytok, ale rozdeliť miestnosť na dve zóny, aby sa každý chlapec cítil pohodlne vo svojej vlastnej polovici. Ponúkame nasledujúce možnosti zónovania:

 • Kancelárske regály a regály;
 • Obrazovky a zasúvateľné priečky;
 • skriňa;
 • Rozdelenie sadrokartónu;
 • Posuvné dvere;
 • Záclony.

Prirodzene, táto možnosť je možná len vtedy, ak po reorganizácii priestoru obe poloviny zostanú dobre osvetlené prirodzené svetlo. Ak osvetlenie nedovoľuje rozdeliť miestnosť na polovicu pre dvoch chlapcov, vyberte jednu zo zón, napríklad spať v menej osvetlenom priestore miestnosti.

Vytvárame priestor podľa veku detí

Vytvorenie miestnosti pre deti, v prvom rade pamätajte na bezpečnosť. Podlahy, na ktorých deti trávia najviac času, nábytok, ktorý je možné testovať na zube - všetko by malo byť ekologické, bezpečné a prirodzené. Žiadne ostré rohy, nespolehlivé moduly, otvorené zásuvky a vedenie. Ak inštalujete nejaké športové vybavenie, uistite sa, že rohože sú položené.

Nábytok by mal byť primerané minimum - posteľ a skriňa (zásuvkové skrine), nechajte zvyšok priestoru pre hry, beží okolo a ďalšie radosti detí.

Nechajte v miestnosti veľa svetla, steny je lepšie zdobiť v tichých pastelových farbách.

Keď deti rastú, bude potrebné prideliť miesto na štúdium, takže sa postarajte o komfortnú priestrannú a dobre osvetlenú stoličku pre oboch školákov. Nezabudnite pridať rack pre knihy a písacie potreby.

Farby je možné používať viac nasýtených ako pre deti.

V skutočnosti sa miestnosť pre teenagerov nie je ďaleko od miestnosti pre školákov, je rozdelená do rovnakých zón, jediné, čo v interiéri bude naplánované na ďalšie trendy pre dospelých.

Miestnosť pre deti s veľkým vekovým rozdielom

Veľký vekový rozdiel u detí je dôvodom rozdelenia miestnosti na dve zóny, pretože deti majú málo spoločných záujmov a nevyhnutne musí existovať osobný priestor pre každého. Ak to neumožňuje priestor, je možné kombinovať miesto na spanie v poschodovej posteli, ale tu hra pre dieťa a tréningovú oblasť pre teenagera by nemali zasahovať medzi sebou.

Nájdete tu veľa zaujímavých nápadov dekorácie detí pre dvoch chlapcov tu.

Dieťa pre 2 chlapcov: tipy na zdobenie miestnosti pre deti a dospievajúcich

Vytvorenie detskej izby pre dvoch chlapcov by ste mali myslieť nielen na jej interiér, ale aj na farebnú schému. Rodičia dvoch chlapcov majú vždy ťažké časy. Koniec koncov, každé z detí od raného veku nahlas deklaruje ich túžby a osobnosť. Tým je potrebné nielen zosúladiť, ale tiež zohľadniť pri zdobení miestnosti. Dieťa pre dvoch chlapcov by malo byť nielen miestom na rekreáciu, ale aj priestorom na hry a zábavu. Bude potrebné zamyslieť sa nad tým, ako vytvoriť jedinečný interiér, v ktorom budú deti pripravené na pobyt aspoň 24 hodín denne.

Návrh detskej izby pre dvoch chlapcov: farebný dizajn

Interiér "mužskej" škôlky by mal byť vyrobený v neutrálnych farbách, ktoré nemôžu negatívne ovplyvniť psychiku dieťaťa. Je neprijateľné používať "kričí" odtiene: jedovatá-žltá alebo kyselinovo-zelená.

Skvelou voľbou pre návrh izby pre chlapca budú pastelové alebo modré tóny

Zvoľte farebný dizajn založený na veku chlapcov:

 • Miestnosť pre batoľatá alebo deti predškolského veku je lepšie zdobiť v pastelových farbách;
 • V detských školákoch alebo dospievajúcich môžete pridať "studené" odtiene (kovové, modré, zelené).

Nepoužívajte iba jednu farbu: hlavná farba by mala byť zriedená inými motívmi. Najdôležitejšou vecou je vybrať súhlas s tónom druhého a zabrániť presýteniu.

Návrh miestnosti sa môže meniť s jasnými dekoratívnymi nálepkami. Pre deti vhodné veľké obrázky zobrazujúce obľúbené postavy z rozprávok alebo písmená abecedy. Školáci a teenageri ocenia tematické nálepky: druhy megacities, autá, hudobné nástroje atď.

Interiér škôlky pre dvoch chlapcov: rozdelenie na zóny

Pri navrhovaní detského projektu je dôležité vziať do úvahy, že v miestnosti deti nielen spia a ukladajú svoje veci, ale tiež sa učia a bavia. Preto by mala byť oblasť rozdelená na niekoľko častí, v ktorých chlapci vykonajú určité činnosti.

Nezabudnite správne vymedziť priestor v miestnosti pre chlapcov

Oddelenie detí sa vykonáva podľa funkčného označenia:

 • Miesto na spánok a odpočinok;
 • Zóna pre štúdium a tvorivé aktivity;
 • Priestor pre hry a zábavu.

Rozdelenie na zóny sa vykonáva pomocou vizuálnych techník. Takže priestor na spanie a priestor na hranie je možné vymedziť tým, že sa steny v rôznych farbách líšia. Alebo použite oddeľovače z ľahkých, zavesených stropných konštrukcií a malého pódiu.

Je možné zdôrazniť funkčnosť tejto alebo tej časti miestnosti s rôznymi ozdobnými prvkami. Napríklad položte zemeguli a zaveste obrázok na pracovisku alebo pripevnite malý dekoratívny krb v rekreačnej oblasti. Všetky tieto nuansy by sa mali vziať do úvahy pri navrhovaní miestnosti pre chlapcov i dievčatá.

Aký by mal byť detský nábytok pre dvoch chlapcov: požiadavky

Výber nábytku - dôležitý problém bývania, ktorého riešenie by sa malo riešiť vážne. Najmä pokiaľ ide o usporiadanie detskej izby.

Pri výbere nábytku musíte zvážiť jeho bezpečnosť, funkčnosť a praktickosť

Materiál, z ktorého je vyrobený nábytok, musí mať tieto ukazovatele výkonnosti:

 • Ekologické a bezpečné (ideálne - prírodné drevo);
 • sila;
 • trvanlivosť;
 • Odolnosť proti vlhkosti.

Chlapci sú veľmi aktívni v každom veku, takže nábytok v ich izbe by nemal mať ostré rohy. Prítomnosť vyčnievajúcich častí zvyšuje riziko poranenia.

Posteľ by mal byť vybavený ortopedickým matracom, ktorý umožní udržiavať správnu polohu tela počas pokoja.

Detská izba pre dvoch chlapcov predškolského veku

Pri vybavovaní detí malým chlapcom je potrebné zamerať sa na svoje koníčky, ktoré sa aktívne prejavujú vo veku 3 až 6 rokov. Hry a pracovné plochy v tomto prípade môžu byť kombinované tým, že sa u hračiek umiestnia jeden alebo dva malé stoly na tvorivé účely.

Detská izba pre dvoch chlapcov by mala byť jasná, zaujímavá a vzrušujúca

Miestnosť dvoch chlapcov by mala byť vybavená oddelenými lôžkami, ktoré musia byť umiestnené v dostatočnej vzdialenosti od seba. Každé z detí by malo mať osobný priestor na to, aby sa cítili dobre.

V miestnosti pre predškolákov nie je potrebné zakúpiť dvojstupňovú štruktúru. Odporúčaný vek používania je od 6 rokov.

Vyžadovala sa prítomnosť malých skriniek alebo komôr. Vhodné a rôzne krabice na uloženie hračiek. Hlavnou vecou je, aby deti pohodlne dostávali svoje veci a dali svoje veci.

Miestnosť pre dvoch dospievajúcich chlapcov: dizajn malej miestnosti

Malá škôlka môže byť vybavená všetkými potrebami bratov. Plánovanie opravy, je potrebné vziať do úvahy priestor v miestnosti: každý ďalší meter štvorcový umožňuje pridať niekoľko nových možností do zoznamu nápadov.

Ak potrebujete vybaviť miestnosť pre teenagerov, musíte vopred rozlíšiť miestnosť na niekoľko funkčných oblastí

V malej škôlke (10-12 m2) budú:

 • Poschodová posteľ (odporúča sa zakúpiť model so zásuvkami);
 • Dlhý stôl navrhnutý pre dve pracoviská (s policami a policami);
 • Šatník alebo hrudník malých rozmerov na uloženie odevov;
 • Malé krabice alebo vankúše so skladacími sedadlami pre hračky.

V malej miestnosti by ste nemali inštalovať oddiely. Zónová miestnosť môže využívať farebné a svetelné techniky.

Pre priestor s rozlohou 14 m2. uskutoční samostatné plánovanie. V tejto izbe môžete umiestniť dve samostatné gauče, malé stoly a priestrannú šatňu. Alebo nainštalujte niekoľko modulov z postele a pracovnej stanice. Táto možnosť je najvhodnejšia na vybavenie študentskej izby.

Izba pre dvoch teenagerov: neštandardné riešenia

Ak chcete vyzdobiť miestnosť dvoch chlapov môžu byť neštandardné vzory, ktoré sú vyrobené len na objednávku.

Pri vytváraní priestoru pre teenagerov je nevyhnutné brať do úvahy priania a potreby detí

Najobľúbenejšie nápady:

 • Nábytkový blok (viacúrovňová konštrukcia, ktorá kombinuje niekoľko spacích a pracovných miest);
 • Skladacie lôžka zabudované do steny (zvislo zasunuté).

Zaujímavá možnosť - umiestnenie postele pre dospelých pod stupňom stupňa. Priestor zhora môže byť usporiadaný ako študovňa alebo používaný ako zóna pre hry.

Pri výbere neštandardného riešenia pre návrh škôlky by ste mali zvážiť jeho oblasť. Konštrukcia s posuvnými prvkami vyzerá kompaktne len pri montáži. Aby ste mohli využiť všetky funkcie, potrebujete v miestnosti dostatočný priestor.

Miestnosť pre dvoch chlapcov rôzneho veku: rozdeľte priestor

Problém spoločného umiestňovania detí s nerovnomerným vekom znepokojuje rodičov najviac. A nie márne, pretože rozdiely v záujme a spôsobe života niekedy robia spoločné bývanie oboch chlapcov jednoducho neznesiteľné. Napríklad najstarší syn chce pozvať svojich priateľov, ale nemôže: mladší človek potrebuje sen v tejto dobe. Na tomto základe medzi deťmi vznikajú neustále konflikty.

Pre dvoch chlapcov rôznych vekových kategórií je lepšie vyzdobiť izbu v niekoľkých farbách

V miestnosti patriacej chlapcom rôznych vekových kategórií je potrebné namontovať ďalšiu deliacu stenu. Čím je jasnejšie rozdelenie škôlky na časti, tým pohodlnejšie budú členovia rodiny cítiť.

Každé dieťa môže usporiadať časť miestnosti, ktorá sa opiera o osobné preferencie. A trávi čas, ako chce, a nebojí sa zastaviť svojho brata.

Oprava detí pre dvoch chlapcov (recenzia videa)

Navrhovanie škôlky pre dvoch chlapcov je vzrušujúca aktivita, ktorá umožní rodičom lepšie sa naučiť svoje deti. Spoločná voľba farieb a nábytku, diskusia o štýle a výzdobe miestnosti - to všetko pomáha vytvoriť dôverný vzťah medzi členmi rodiny. Hlavnou vecou je spomenúť si bezpečnosť dokončovacích materiálov a nábytku. A potom budeme mať ideálnu miestnosť, ktorá spĺňa požiadavky detí i rodičov.

Interiérový dizajn detskej izby pre dvoch chlapcov

Keď premýšľate o dôležitosti dieťaťa v byte, premýšľajte nad tým, aké dôležité je, aby ste mali pohodlný a útulný osobný priestor. Samozrejme, že často vo svojich hrách deti idú nad rámec svojej vlastnej miestnosti, ale zaujímavejšie a premyslené bude dizajn detskej izby pre dvoch chlapcov, tým menej hračiek bude roztrúsených po celom byte.

V tomto článku budeme hovoriť o tom, ako vytvoriť pohodlný obývacia izba pre 2 chlapcov jednu spoločnú miestnosť. Mal by ukazovať osobnosť každého dieťaťa, zároveň by mal byť interiér harmonický a celistvý. Nižšie uvidíte veľa fotografií krásnych interiérov detskej izby pre dvoch chlapcov, dozviete sa viac o zónovaní, kompetentnom usporiadaní a dizajne priestoru.

Ak prídete s dizajnom detskej izby pre dvoch chlapcov, mali by ste premýšľať o zónovaní miestnosti. Miestnosť sa musí rozdeliť na štyri časti: roh na oddych, miesto na hry, pracovnú plochu a skladovací priestor pre veci.

Ideálnou voľbou, ktorá dodáva vnútornú kôru a zachováva voľné miesto, je poschodová posteľ alebo modulárny nábytok.

Skvelý príklad modulárneho nábytku

Je dôležité, aby sa: Neodporúča sa používať pohovky a skladacie stoličky na správny spánok, pretože to poškodzuje držanie tela a negatívne ovplyvňuje rast a vývoj detí.

Každý z chlapcov by mal mať pracovisko. Ak staviate detskú izbu pre dvoch chlapcov a dievčat, musíte v miestnosti umiestniť tri, dokonca aj malé. Ak chcete ušetriť miesto, môžete použiť posuvné, skladacie alebo skladacie stoly.

Miestnosť pre dvoch chlapcov a dievčat

pamätať: Dobré osvetlenie pracoviska je zárukou dobrého videnia pre vaše dieťa v budúcnosti.

Dobré osvetlenie v pracovnom priestore

Tu môžete podať iniciatívu v rukách detí a spoliehať sa na ich výber. Oni sami povedajú, že sa im to páči viac - športový kútik, basketbalový prsteň, improvizovaná chata alebo kreatívny kútik na sochárstvo a kreslenie. Najdôležitejšie je, že by sa mali premietnuť želania oboch chlapcov.

Športový kútik v škôlke

Zamyslite sa nad miestom na ukladanie hračiek - môže to byť štylizovaná hrudník s detskými "pokladmi", zásuvkou, stojanom alebo veľkou taškou.

Originálne police na hračky netrvajú veľa miesta

Skladovanie v zásuvkách

V detskej izbe pre dve chlapčenské deti bude stačiť jedna šatňa, ale musí byť rozdelená na dve rovnaké časti. Najlepšie je vybrať si dvojkrídlovú skriňu, v ktorej je jedna polovica určená pre veci jedného a druhá pre druhé dieťa.

Dekorácie interiéru "podľa veku"

Dvaja chlapci nepotrebujú luxusnú detskú izbu. Po prvé, deti rastú veľmi rýchlo a ich potreby sa menia. Po druhé, je nepravdepodobné, že ocenia vaše úsilie a výdavky.

Pohodlné miesto na spanie a kŕmenie, pohodlná pre prechádzanie a potom spustením povlak na podlahe, krásne farby a rôzne hračky - to je všetko, čo potrebujete dva chlapčekov.

Z funkčného užitočného skrinky alebo zásuvky na uloženie, meniaceho sa stola, skladovacieho systému pre hračky podľa vášho výberu a dobrého osvetlenia.

Izba pre chlapcov predškolského veku

Rozdelte priestor do zóny pre odpočinok, kreativitu a hry. Nezabudnite prideliť dostatok miesta na uloženie vecí a hračiek.

Spí zvoliť dve samostatné postele alebo poschodovou posteľou, ak detská izba priestor pre oboch chlapcov z 12 metrov štvorcových. Pred nákupom požiadať svoje deti, ak sa bojí spať na hornej vrstve.

Detské pre predškolákov

Podlaha musí byť vyrobená z nekĺzavého materiálu - korku alebo koberca dokonale prispôsobeného na tento účel. Športový kútik so schodiskami, prstencami a vodorovnou tyčou prispeje k harmonickému fyzickému vývoju vašich detí a špliechaniu prebytočnej energie.

Izba pre školákov a teenagerov

Keď chlapci rastú, budú potrebovať viac priestoru na štúdium. Preto so začiatkom školenia bude potrebné zorganizovať dve plnohodnotné pracoviská s dobrým osvetlením. Z nábytku pre škôlku sú užitočné regály pre knihy a učebnice, regály pre notebooky a písacie potreby.

Dieťa pre dvoch chlapcov rôzneho veku

Hmatateľný rozdiel vo veku dvoch detí je závažným argumentom v prospech rozdelenia priestoru na dve samostatné zóny. Deti rôzneho veku majú rôzne záujmy a potreby, takže jedna spoločenská miestnosť do určitej miery poruší záujmy jedného z chlapcov a dve zóny urobia interiér osobnejší a pohodlnejší. Nižšie je fotka detskej izby pre dvoch chlapcov rôzneho veku.

Začnite opraviť v detskej izbe, je dôležité vybrať si správnu farebnú schému. Chlapci budú tráviť veľa času v detskej izbe, takže by mali byť pohodlní vo svojej izbe.

Nepoužívajte iba jednu farbu - v tomto prípade interiér bude ťažký, nudný alebo prázdny. Kombinujte rôzne odtiene a kontrastné farby.

Nebojte sa za studena. Zrieďte ich v teple - tak sa miestnosť dostane útulnejšie.

Modrá, šedá, modrá, zelená, biela - to všetko sú vynikajúce možnosti na zdobenie dieťaťa pre dvoch chlapcov.

Tu vidíte veľa fotiek s detským interiérom pre dvoch chlapcov v rôznych štýloch. Získajte nápady a vytvorte si!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

53 − 52 =