Detská izba pre 3 chlapcov

Detská izba pre 3 chlapcov 18 metrov štvorcových. m.

Nie je tak jednoduché umiestniť troch chlapcov do miestnosti v miestnosti a okrem toho poskytnúť každému plnohodnotné pracovisko. Detská izba pre 3 chlapcov je len 18 metrov štvorcových. Chlapci potrebujú miesto pre hry a miesto na tréning. A v miestnosti by malo byť miesto na uloženie a hračky, oblečenie a všetko, čo je potrebné v detskom veku.

Ak chcete ponechať čo najviac priestoru na vonkajšie hry, všetko potrebné bolo umiestnené pozdĺž stien. Voľné centrum izby je možné pokryť špeciálnymi matracmi, ktoré umožnia detské hry bezpečne. Tieto matrace sú uložené v zásuvkách na posteľ.

V detská izba pre 3 chlapcov jedna zo stien je obsadená veľkým skladovacím systémom, kde sú ľahko umiestnené oblečenie a hračky detí. Medzi ostatnými dvoma sú spacie miesta, z ktorých jeden je dvojpodlažný dom, do "druhého poschodia" sú pohodlné zásuvkové schody, ktoré nesú dve funkcie: schodiská a ďalší úložný systém. Pracoviská sú usporiadané v blízkosti okien, ktoré zabezpečujú denné svetlo počas vyučovania.

Detská izba pre 3 chlapcov Bolo to jasné a veľmi praktické. Šedá podlaha nie je tak špinavá, biele steny umožňujú vizuálne zväčšiť miestnosť a používať jasné farebné akcenty, ktoré jej dávajú individualitu.

Dve steny v tejto miestnosti nie sú celkom bežné: jedna je magnetická, je ľahké pripojiť poznámku, čestný diplom alebo list. Druhý je natretý špeciálnou farbou, na ktorej môžete namaľovať všetko, čo sa vám páči. Nábytok je vyrobený podľa špeciálnych výkresov, všetko podlieha myšlienke úspory miesta: stôl sa hladko "otočí" do postele, detaily postele sa používajú ako nohy a stolové lavice.

1

Architekt: AMAI designlab

Nájdete tu preklep? Vyberte fragment a pošlite ho stlačením klávesov Ctrl + Enter.

Dieťa pre troch chlapcov: 3 projekty

Môžete pridať ľubovoľný text autora, ktorý zodpovedá predmetu stránky a formátu sekcie. Kopírovanie materiálov zo zdrojov tretích strán je zakázané. Ak chcete zdieľať informácie z iného zdroja - popíšte to vlastnými slovami, pridajte svoj vlastný názor. Umiestnenie reklamných článkov a odkazov na zdroje tretích strán je zakázané.

Text nie je menší ako 500 znakov, bez medzier. Článok by mal obsahovať aspoň 3 fotografie (bez názvu) s veľkosťou minimálne 400 pixelov na šírku.

Všetky texty sú predbežne moderované. Články, ktoré sú v rozpore s pravidlami lokality a platnými právnymi predpismi, budú vymazané.

Dieťa so závesnými posteľami

Ak spozorujete chybu v novinkách, vyberte ju a stlačte klávesy Ctrl + Enter

 • poznávať
 • správy
 • články
 • blogy
 • vyzerať
 • galéria
 • konštruktéri
 • štýly
 • dizajn
 • projektant
 • Objednajte si projekt
 • stelesniť
 • Majstrovské triedy
 • brigáda
 • hra
 • súťaže
 • bitky

  © 2012-2018 Nash Homer - Všetky práva vyhradené

  Ako vybaviť detskú izbu pre troch chlapcov

  Interiér škôlky by mal byť pohodlný a prispôsobený povahu a temperamentu jeho majiteľa. A čo ak ste šťastní rodičia troch chlapcov a miestnosť je jedna? Aby sme všetci uspokojili, budeme musieť ukázať kreativitu, predstavivosť a dizajnérsky talent.

  Vymenujme hlavné body, ktoré je potrebné vziať do úvahy pri výbere dizajnu. Výber fotografií pomôže vizuálne vidieť niektoré techniky, ktoré sa úspešne používajú v interiéri.

  Výber dizajnu miestnosti pre tri deti sa riadi jednoduchosťou, praktickosťou a poriadkom. Nechajte výzdobu minimálne. To platí nielen pre rôzne "krásy". Z miestnosti by mali byť odstránené zdroje prachu (koberec s dlhým spánkom, veľké množstvo mäkkých hračiek). Pokiaľ ide o detské poklady, urobte výnimku, dovoľte im, aby boli naďalej uložené v bedrách a krabiciach.

  Pri zvažovaní budúcich možností interiéru konzultujte s deťmi a hľadať kompromisy. Ak máte chlapcov rôzneho veku, skúste zohľadniť názor starších a snažte sa súhlasiť s mladšími o sporných otázkach.

  1. Na okná nepoužívajte ťažké materiály a prídavné dekorácie. Odložte krištáľ a dlhé lustre. Všetko by malo byť maximálne funkčné, spoľahlivé a jednoduché.
  2. Pri návrhu konštrukcie neobmedzujte prirodzené osvetlenie. Neblokujte okno, ak ho môžete rozšíriť, rozbaľte ho. Tri deti v miestnosti by mali mať dostatok svetla a kyslíka.
  3. Ak chcete zdobiť steny, strop, podlahu, vyberte pastelové svetlé odtiene. Ak je miestnosť jednobarevná, potom viacfarebné koberce a posteľné prikrývky s vankúšmi pomôžu diverzifikovať interiér. Nábytok by mal mať aj svetlé farby. Môžete si kúpiť hotový nábytkový dizajn alebo, s fotografiou pre dizajnové možnosti, navrhnite individuálne náhlavné súpravy so všetkými vlastnosťami vášho dieťaťa. Pri návrhu je potrebné zdôrazniť individualitu detí všetkými možnými spôsobmi, najmä ak je vekový rozdiel veľký.

  Posledná podmienka, že detský interiér musí zodpovedať, je zóna pre hry. Mal by byť dosť priestranný. Preto by mal byť všetok nábytok umiestnený pozdĺž stien. Podlaha je pokrytá praktickými kobercami alebo inými materiálmi.

  Pre niekoľko detí je väčšinou pridelená najväčšia miestnosť v byte alebo dome. Ak chcete zorganizovať svoje vlastné miesto pre každé dieťa, musíte vykonať zónovanie. V tomto dizajne pre tri deti sa nijako nelíši od škôlky pre jedno dieťa alebo dve. Ak to chcete urobiť, použite oddiely, obrazovky, police, pódiá. Rozdeľte miestnosť tak, aby každé dieťa mohlo kedykoľvek odísť do svojho rohu. Skvelá možnosť - zónovanie pomocou osvetlenia, farby, regálov, rôznych materiálov.

  Poznámka: Každé dieťa by malo mať svoj vlastný osobný priestor, aj keď sa trochu nezapadá do interiéru.

  Je dôležité, aby miestnosť nebola radikálne a pevne rozdelená. Napriek tomu by situácia mala priniesť deti spolu, nie oddelené.

  Postele pre chlapcov sú najlepšie vybrať jeden-stupňovitý. Môžu byť usporiadané rôznymi spôsobmi, ak sú povolené štvorcové merače a oddelené textilnými priečkami. Dizajn nechať každé dieťa vybrať samostatne. Praktickou možnosťou je výber postelí, pod ktorými sú zásuvky na uloženie. Z tohto dôvodu bude možné vybrať z miestnosti zásuvkové skrine alebo skrinku a vytvoriť priestor vo vnútri.

  Poznámka: Je veľmi dôležité, aby deti rád postel, podľa psychológov, aby ste sa vyhli problémom so zaspávaním.

  Ak nie je miestnosť veľká, budete si musieť kúpiť dvojstupňovú a jednoúrovňovú štruktúru. Dvojpodlažná posteľ bude ubytovať mladšie deti a staršie spacie miesto bude umiestnené v opačnom smere. Súčasne je potrebné vyriešiť problém s deťmi vopred o tom, kto spí na podlahe. Maximálne racionálne využitie každého centimetra štvorca pomôže dvoj- alebo trojvrstvové lôžko so skrinkami, poličkami.

  Venujte pozornosť rozhodnutiu, v ktorom môžete s pomocou pódia získať ďalšie miesto na ďalšie lôžko, ktoré sa vytiahne pod ním.

  Tiež dobrá voľba - posuvné alebo výsuvné konštrukcie. Interiér, kde sú skryté jedno alebo dve lôžka, vyzerá harmonicky a čo je najdôležitejšie, zaberajú len niekoľko štvorcových metrov. Jediným problémom je denné čistenie posteľnej bielizne na zostavenie modulárneho nábytku v jeho pôvodnej podobe.

  Takýto viacúrovňový dizajn, ako trojpodlažná posteľ, je vhodný iba pre izby s veľmi vysokými stropmi. Zároveň je potrebné dbať na to, aby mal vysoko kvalitné držiaky bočných zadržiavacích prostriedkov.

  Každá škôlka by mala obsahovať pracovné miesta - stôl a stoličku. Pre troch chlapcov môžu deti predškolákov položiť okolo seba okrúhly stôl a stoličky.

  Školáci budú musieť vybaviť plnohodnotnú pracovnú oblasť. V tomto prípade pre každé požadované oddelené miesto. Dokonca aj keby to bola tabuľka len sedemdesiat centimetrov, ale je celkom možné umiestniť učebnicu a notebook. Alebo rozdelte spoločný stôl s malými oddielmi a prideľte pracovnú plochu pre každé dieťa.

  Pohodlná a funkčná voľba - stôl, inštalovaný namiesto okenného parapetu. Najdôležitejšie je, že by nemalo byť nadbytok prirodzeného svetla, ale táto otázka sa rieši pomocou svetelných závesov. Tiež šetrí priestor všetky druhy skladacích a vyťahovacích stolov.

  Ak sú deti rôzneho veku, treba poznamenať, že pracovisko školákov by malo byť jasne oddelené od hrania detí.

  Tí chlapci majú veľa vecí, ktoré by mali mať svoje miesto, len tak budete môcť naučiť svoje deti, aby si objednali a organizovali už od útleho veku. Pokiaľ je to možné, vyložte detské šatníky z top a iných odevných predmetov, okrem tých, ktoré sú najviac potrebné.

  Skladovacie systémy pre iné veci a hračky by mali byť dostatočne veľké. Môžete dať veľký šatník pre každého. Ak to nie je možné, usporiadajte čo najviac komodít, zásuviek, košov, regálov podľa možností vo všetkých voľných rohoch.

  Pri usporiadaní interiéru pre troch chlapcov je veľmi dôležité, aby sa každé dieťa necítilo zbavené. V skutočnosti je známe, že deti žiarli a sú náchylné na konflikty, najmä ak je vekový rozdiel dostatočne veľký. Aby sa tomu zabránilo, dizajn detskej izby by sa mal zamerať rovnako pohodlne na každé z detí.

  Dodržiavanie všetkých týchto zásad je zárukou, že miestnosť pre vašich chlapcov bude najobľúbenejším miestom v dome.

  Odporúčame tiež čítanie: O princípoch zónovania detských izieb.

  fotografie: depositphotos.com/photobac, blankita, Balončici, Zveiger, yuryRumovsky, Richman21

  • Útulný interiér pre novorodenca
  • Ako zdobiť miestnosť chlapca nádherne a efektívne
  • Jasné nápady pre detské tému pre chlapcov

  A my s dieťaťom sme rozdelili izbu, s starším, pre malé deti je možné odísť na jedno miesto, dokonale to zdieľajú. Ale starší potrebujú svoje miesto a miesto pre koníčky.

  Možno je miestnosť lepšie rozdelená? Takže by bolo pohodlnejšie, hoci samozrejme, v závislosti od toho, koľko starých sú chlapci. A mám naozaj rád možnosti s posteľou niekde na poschodí, to je ako trochu fajn!

  Chceme, aby mladší vytvoril miesto spánku na dne a staršie miesto na hornej vrstve postele. Vybavili sme ho s malou policou vedľa slúchadiel a dve obľúbené knihy boli vždy po ruke a určite lampou. Hoci to bude osobný priestor. S deťmi je to jednoduchšie, nepotrebujú to ešte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

+ 29 = 30