Výkres ihriska

Detské ihrisko: kreslenie za každú chuť.

Detstvo je najkrajším časom v živote človeka, keď každú minútu sa naučí svetu, vďaka čomu sa vyvíja komplexne. Rodičia by mali poskytovať bezpečné a krásne podmienky pre rast a rozvoj. Vrátane vybavenia bezpečnými materiálmi územie detských hier - plošina s hojdačkami, kolotočmi, schody. Navyše ideálne riešenie je už dostupné pre všetkých - gumovú vrstvu omrviniek.

Milujúcimi mamičkami a taťkami pevne vedia, čo ich drobky potrebujú pri chôdzi vonku. Dieťa nie je len hrať a hrať, pohybovať sa na hojdačke, bežať s priateľmi, hrať v pieskovisku alebo si vyberať aktívne mobilné hry. V tejto chvíli sa zoznámi so svetom okolo seba.

Ale čo donedávna boli detské ihriská? Boli ďaleko od ideálov svojich rodičov. Na jednej strane nemohli byť nazývané krásne - šedé asfaltové nátery, monotónne atrakcie v najmenšom množstve. Na druhej strane dospelí nemohli ručiť za bezpečnosť detí: pod nohami je veľmi tvrdá podlaha a kolotoč nie je konštruktívnym riešením.

Báječný a fascinujúci svet pre vaše dieťa!

Našťastie dnes pred dospelými existujú veľmi široké príležitosti. Môžu ponúknuť svojmu milému dieťaťu to najlepšie, čo ľudstvo prišlo. Môže to byť najzložitejšie a nepredstaviteľné - bežné detské ihrisko: obrázok na podlahe to vyzdobí a základňa bude príjemne pružná pod nohami, zadržiavajúc údery. A za to stačí kúpiť lacný odolný materiál - dosky založené na gumových čipoch.

Toto rozhodnutie je prekvapujúco jednoduché a dômyselné. A je ťažké uveriť, že v poslednej dobe rodičia nemali veľa možností. Mohli by buď nechať dieťa na prechádzku vo dvore, odkiaľ pochádza, v najlepšom prípade s hrbole a modriny, alebo hľadať "dobré platforma" - s pieskom alebo štrkom čipov. Avšak gumový materiál je neporovnateľne lepší ako všetky vyššie uvedené riešenia. Prvá vec, ktorú sa líši, je mäkký povrch, ktorý drží všetky údery.

Výrobcovia sú pripravení ponúknuť riešenie pre konkrétnu oblasť s určitým výkyvným rebríkom vzhľadom na maximálnu výšku, s ktorou môže dieťa spadnúť. Takýto pokles je zaručený koniec bez zranenia! Guma nie je voľný materiál, čo znamená, že neprinesie ďalšie nepríjemné prekvapenia. Preto vyhráva v porovnaní s pieskom alebo štrkom štrku. Nové kryty však otvárajú ďalšiu zaujímavú príležitosť - od toho skutočne vytvoriť vysoko umelecké ihriská! Napokon sa materiál vyrába pridaním farbív. Preto môže byť územie v akejkoľvek farbe a dokonca aj na podlahe môže skutočne nakresliť akýkoľvek obrázok.

Obdivuhodné detské ihrisko: kreslenie a nielen.

Gumový materiál je ideálnou voľbou v prípade realizácie grandióznych projektov. Z neho môžete vytvoriť obálku pre obrovskú plochu, ktorá vizuálne rozdeľuje zóny. Napríklad v jednej farbe môžete položiť roh pre deti, kde je pre nich bezpečný hojdač, pieskovisko. Samostatne prideľovať územie pre hry väčších dospelých detí. Ďalšou zónou je miesto, kde sa nachádzajú športové simulátory. Obrovský herný priestor bude s aplikáciou takéhoto riešenia zaujímavý a nezvyčajný.

Spoločnosť "Istimpex" s radosťou realizuje rozsiahly projekt vybavenia detského ihriska. Tiež tu budú ponúkané materiály na položenie na obyčajnom nádvorí a na výstavbu miesta pre dieťa na pozemku. Dôležitým prínosom produktu pod značkou Magness - je to skutočne možné, ak si kúpite hotové gumové dosky. A v prípade, že pracujete na odvážnom projekte, môžete pozvať odborníkov, ktorí budú mať bezproblémovú podlahu na území akejkoľvek oblasti a konfigurácie.

Záver súťaže o kreslenie "Detské ihrisko svojich snov"

Je čas zhrnúť súťaž detských kresieb "Detské ihrisko mojich snov". V súťaži sa zúčastnilo viac ako 130 kresieb z rôznych častí krajiny. Všetky diela sú jedinečné, zaujímavé a zaslúžia si odmenu.

Atamasova Victoria Fedyunina Maria Julia Filipova, Belev Vlad Nikolaev Saryal, Tereshkina Lily, Kiriyenko Tatiana Popova Darya Eshchenko Nastya, Kazeka Alain Polina Perova, skupina detí "Asterisks, Nasova Nadya

1

Karnyushin Kristina Petrenko Tatiana Belyaev Natalia, Korol'kova Julia, Angelica Sophia Belyaev Natalia, Antogova Natasha Rybakova Julia Levin Nikita Rozhina Sayaana Kuo, Vasilyeva Sayaana, Kruglov Christina Timofeev Kirill Arsanov Eugene Panin Anton Romuhov Andrei Pivovarov Uljana, Zimin Oksana, Yershov Ivan Potapov Anya, Chukanova Polina Kutepov Sasha Manohina Sasha Kolesnikov Liza Orlova Daria Ivanova Olga Kovalenko Nastya, Nastya Ovsyannikov, Ovchinnikov Maxim Petrishcheva Lisa prílepkom Lera, Lupandin Luda, zdvihne Sabina, Anisimov O ga, Nepryakhin Tatiana, Emanahov Andrew, vyzdvihnúť Marka, kvaky Roman, Dergacheva Lisa Nikulshina Xenia, Skurlygina Katya Voloskova Varvara Tesedo Diana Yar Valentine Gorshkov Vlade, Guskov Júliu, Musichenko Irinu, Shehmanova Daria Sidorov Ivan, Lisa Moloshnaya, varenie Novikov Arzamasova Tanya Nezbudey Julia Sokolov Vlad Martynov Stepan

Vasjukova Alain Pacific-Tishchenko Julia, Panova Tatiana, Bystrushkina Jan, Ryabkov Artem, Demetrashvili Sophia, Cozad Xenia, Bova Victoria Khusainov Ainur, Stepanova Naryyaana, Togusteva Nastya, Khudyakov Il Sviridonov Daniel Fedotov Aleksey, Togusteeva Il Yevdokimov Alena, Krutskikh Alena, Aline Kartamysheva, Anja Ponomarenko Belyakov Liana Brovko Daria atlasová Dayaana, Everstov Ephraim Kirillina Oles, Struchkova Valeria Zhigaylova Katja, Chekanova Daria Bebiya George Stryukov Pavel, Kucherenko Veronica Mastepan Olga, Mikhailova Ira, Pinchuk Anastasia , Saleeva Alina, Gerber Vova Deryabina Ian Egorov Vlad, Kurkino Nikita, Furman Ilya Belenkova Anya, Emanahov Paul Turkova Anya, Yaptunay Ella Yamkina Nastya, Yar Miroslav, Yar Milan Marzoeva Elizabeth Pecheneva Anna Sokolov Vlad, Taradeeva Nadia Litvinenko Dasha Porunova Sofia, Simena Vika, Vika Bakutina, Degtyareva Lisa Koshelev Tatyana Ushakova Daria, Alina Yaruskina Sasha Erendraut Yaroslav Lopatin Lopatin Cyrus, Gleb Žukov, Yushkova Vasilina, Venerová Alain Busleyko Nikita Boukreev Dima

Všetci účastníci dostanú schôdzky a firemné ceny!

Ďakujem našim mladým umelcom za ich talent, predstavivosť a kreativitu!

Ako nakresliť detské ihrisko v ceruzke krok za krokom?

Myslím, že nemôžu existovať žiadne pravidlá, hostia, úryvky a ďalšie veci. Zvyčajne detské ihrisko je pieskovisko, hojdačka a šmýkačka. Stále sú tu obchody a veci, ale obmedzíme sa na kopec a pieskovisko. Tu je približná schéma, na ktorej môžete kresliť detské ihrisko v ceruzke krok za krokom. aj keď vám nedoporučujem, aby ste po mne opakovali, predstavovali fantáziu a kresliť niečo jedinečné! Vo všeobecnosti vezmeme veľký list papiera, jednoduchú ceruzku, gumu a nejakým spôsobom.

Pri výrobe použitého systému:

Zostáva len krásne farba s farebnými ceruzkami alebo značkami, ale toto je ďalší príbeh.

Kľúčovým objektom na ihrisku je samozrejme kopec. Ale môžete tiež pridať pieskovisko a hojdačku. Najprv musíte určiť veľkosť hernej plochy a načrtnúť ju ceruzkou (zhruba). Ďalej prejdite na obrysy prvkov a v treťom kroku vytvorte podrobnú kontúrovanie objektov. Posledná fáza je najobľúbenejšia - musíte obrázok nakresliť.

Ak chcete nakresliť detské ihrisko, musíte naň umiestniť hlavné komponenty.

Možno najčastejšie bude pieskovisko, hojdačky, diapozitívy a, samozrejme, nezabudnite na jednoduché lavice. Nižšie navrhujem niektoré výkresy, ktoré pomôžu v obrazových údajoch prvkov ihriska.

Ak sa pozriete do komplexu, potom ihrisko môže vyzerať takto.

Okrem toho navrhujem zoznámiť sa s niektorými detskými kresbami, ktoré sa snažili nakresliť aj svoje vlastné stránky.

Ako vidíme, oblasť obrazu bude potrebovať pravítko, ako v prvej na ňu veľa zariadení pre deti, rovnako ako oblasť, najčastejšie obklopený množstvom stromov, kvetov, kríkov.

Navrhujem niektoré jednoduché varianty detských ihriskov, kreslenie, ktoré absolútne niekto môže.

Takže tu je prvá verzia ihriska:

Ako môžete vidieť, všetko tu je dosť jednoduché a zrozumiteľné. V prvej fáze nakreslíme hojdačku, na druhom - kopci a na tretej - hojdačka s doskou. Nezabudnite na trávu a slnko.

Tu je druhá možnosť:

Je to komplikovanejšia možnosť, tu musíte začať kresliť zhora nadol.

A tretia možnosť:

Tu postupujte nasledovne:

  1. Nakresliť pieskovisko;
  2. Kresliaky;
  3. Výkres Turnik s hojdačkami, vegetácia sa nedá vytiahnuť, môžete si to urobiť s horizontálnymi tyčami;
  4. Nakreslite loptu, pretože veľmi dobre dopĺňa kompozíciu.

Ako príklad kresby môžete použiť ihrisko na dvore a nakresliť všetky prvky, ktoré sú tam. Nepostrádateľné prvky sú snímka, hojdačka, rôzne schody - schody, pieskovisko. Všetky tieto prvky je možné kresliť pomocou pravítka.

Najprv musíte na plátku identifikovať, ktorý prvok sa bude nachádzať. Potom nakreslite každý prvok samostatne. Nezabudnite kresliť lavice, kríky a stromy v okolí, aby ste získali úplnejší a atraktívnejší pohľad na kresbu.

Krok za krokom k tomu detské ihrisko môže byť ceruzku, potom maľovať s jasnými farbami. Začať s obrysom, určiť, ktorá časť domu, ktorý bol postavený v blízkosti miesta, kde bude umiestnený plot bude umiestnený - premaľovať svojej budúcej podobe, myslieť na to, budete byť vyrobené z dreva alebo železa. Potom môžete pristúpiť k obstaranie hojdačkami, pieskoviskom a šmykľavkou nutne. Môžete čerpať hračka, deti, a dokonca aj babičky a mamičky na lavičkách. Ďalej čerpať z navrhovaných obrázkov nižšie.

Našiel som nádhernú video lekciu, ako nakresliť detské ihrisko v etapách. Pozeráme sa a učíme sa:

pozrite si ďalšie video:

Tento karusel môžete nakresliť:

Najprv nakreslite strechu:

vytiahnite na strechu žiarovky:

vľavo, nakresliť koní:

nakresliť hrivu konca, chvost, aby bol krásnejší:

vpravo nakreslíme toho istého koňa:

hriva ju môže kresliť trochu inak:

naďalej robiť veselé kolo:

nakresliť spodok nášho kolotoča:

Všetko, kolotoč je pripravená. Teraz ju môžete vyfarbiť.

Aké detské ihrisko bez horskej dráhy, aby bolo zábavné so svojimi priateľmi.

Aby som nakreslil taký veselý kopec, našiel som skopírovaná fotografia, ktorý bol nakreslený postupne.

autor sa rozhodol začať označovať územie ihriska

a nakresliť náčrt detského kopca

kresliť záznamy a palice

Samozrejme, burinu a kríky

a na tomto obrázku môžete bezpečne maľovať ihrisko a poďakovať za to, že ste kreslila lekciu autora.

Rovnako ako mnohé obrázky, aby sme ich nakreslili, potrebujeme ceruzku a bielu tabuľu. Ak chcete nakresliť detské ihrisko, nebude pre vás ťažké. Najprv musíme načrtnúť naše obrysy pre príklad detského hojdačka a potom čerpať všetko ostatné z tohto obrysu. Hojdačka by mala mať zostup a kroky, tu je video, ako nakresliť

Nedeliteľnou súčasťou detského ihriska je detský tobogán pre deti. Pokúsme sa nakresliť prvok detského ihriska - detský šmýkač s ceruzkou, začať kresliť detský kopček z obrysu:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

− 2 = 3