Kuchynský dizajn 5 m² foto v Chruščov

Robíme rozloženie kuchyne v Chruščenke: 5 metrov s výhodou

Majitelia Chruščovovcov sa opýtali na večnú otázku: Ktorú kuchyňu by mali robiť v tak malej miestnosti? Majiteľ bytu v Chruščov opakovane premýšľal o sanácii kuchyne. Koniec koncov, kvôli nedostatku voľného miesta (štandardné 5,5-6 m 2), vzniká problém spojený s usporiadaním nábytku alebo s výberom dizajnu tejto miestnosti. Ale napriek nedostatku štvorcov, s správnym prístupom, môžete úspešne premeniť miestnosť, prinášajúc jej poznámku pohody a pohody.

Prestavba kuchyne 5,5 štvorcových. m v Chruščov

Usporiadanie kuchyne v Chruščovu neumožňuje nábytok úspešne umiestniť. Preto je prestavba považovaná za vynikajúci spôsob, ako zvýšiť malú miestnosť. Vďaka odstráneniu steny, ktorej účelom je rozdeliť obytnú časť domu z kuchyne, bude možné vizuálne urobiť kuchyňu viac.

Niektorí majitelia na oddelenie kuchyne nastavili lištu a potom ju použili ako jedálenský stôl.

Stojí za zmienku, že nápady na prestavbu kuchyne môžu byť odlišné.

Preto s vhodným prístupom existuje veľa príležitostí na transformáciu tejto miestnosti:

Ideálny variant kuchynského usporiadania v Chruščov - maximálne využitie všetkých kútov miestnosti

 • V prvej fáze práce nie je potrebné vyvíjať návrh predpokladu. Skúsení majstri odporúčajú uviesť detailný popis očakávaných zmien v miestnosti, pričom zohľadnia priestorové rozdelenie.
 • Pri začatí oddelenia zón je potrebné určiť účel budúcich priestorov. Ak sa táto miestnosť stane miestom na prijatie hostí, je dôležité postarať sa o pridelenie určitého priestoru. Ale ak sa táto miestnosť používa iba na varenie, môžete to urobiť bez zriadenia zóny na jedenie.
 • Vďaka správnej rekonštrukcii a úspešným dizajnovým riešeniam pri usporiadaní miestností sa obe miestnosti stanú nielen útulnými, ale aj funkčnými.

Úspešné opravy zabezpečia voľný pohyb v kuchyni, a to aj napriek malým rozmerom. Rozdelenie miestnosti na dve časti neporušuje jediný obraz dizajnu štýlu, čím sa rešpektuje celkový interiér.

dizajn malý jedlo v Chruščove (video)

Metódy transformácie malej kuchyne v Chruščovu

Po vykonaní opravárenských prác na kuchynskej rekonštrukcii o veľkosti 5,5 m2 m, je potrebné dbať na to, ako zvoliť spôsob premeny tejto miestnosti.

Existuje niekoľko spôsobov, ktoré umožňujú zväčšiť priestor:

Pri správnom usporiadaní kuchyne v Chruščov si môžete vytvoriť viac miesta na uloženie potrebného príslušenstva

1
 1. Funkčná metóda. Veľkosť kuchyne môže byť rozšírená správnym a racionálnym usporiadaním hlavných kusov nábytku. Stojí za to vyberať malý nábytok a sledovať zmenšenie vzdialenosti medzi všetkými prvkami interiéru.
 2. Metóda plánovania. Táto metóda znamená, že prestavba sa vykonáva odstránením steny, ktorá spája kuchyňu s obývacou izbou. Vďaka použitiu tejto metódy je možné plochu zvýšiť o 1,5 alebo 2 metre.
 3. Estetická metóda. Tento prístup nám umožňuje použiť neobvyklý dizajn. Skúsení majstri si vyberajú optimálne riešenie na zvýšenie priestoru rôznymi experimentmi. Výsledkom uplatnenia estetickej metódy bude zaujímavý dizajn a výrazné rozšírenie kuchynského priestoru.

Dokonca aj malé kuchyne môžu byť transformované a zvýšené. Ak to chcete urobiť, musíte použiť celý priestor miestnosti. Nechcem ignorovať nika alebo dokonca uhol, možno to sú tie, ktoré môžu pridať správne centimetre.

Kuchynský dizajn 5,5 m2 m v Chruščov

Ale čo keď majitelia bytu nemôžu použiť metódu plánovania, a predpoklad kuchyne musí byť rozšírená? Ak budete postupovať podľa rád dizajnérov, dobrým riešením bude zvýšenie priestoru s otváraním okien. Je známe, že vďaka slnečnému žiareniu sa takáto ilúzia ľahko vytvorí.

Dokonca aj v malej izbe Chruščov môžete zdobiť kuchyňu pohodlne a pohodlne

Pre správny dizajn kuchyne by ste sa mali postarať o:

 • Výber nábytku. Je lepšie si vybrať nábytok na objednávku. Uprednostnením takýchto interiérových objektov môžete uvoľniť priestor, pretože veľkosť takého nábytku je o 20 cm menšia ako štandardná. Aby sa zabránilo vizuálnej redukcii miestnosti, odporúča sa zvoliť svetlá v interiéri a tiež použiť zrkadlové plochy. Niektoré kuchyne sú malé a obdĺžnikové, v takých miestnostiach je lepšie mať všetok nábytok pozdĺž dlhej steny. A pre jedálenský stôl by malo byť pridelené miesto v okne.
 • Zabudovaná technológia. Pre priestory s rozlohou 5,5 štvorcových metrov. metrov na vyriešenie problému umožní použitie špeciálnych zabudovaných spotrebičov. Okrem zvýšenia priestoru tieto interiérové ​​vlastnosti robia izbu atraktívnou a pohodlnou.
 • výzdoba. Pri výbere rozsahu farieb na opravu odporúčame zvoliť svetlé farby. Stojí za zmienku, že tmavé odtiene, rovnako ako ťažké materiály, môžu vizuálne znížiť už malú kuchyňu. Závesy by mali byť ľahké a priehľadné, sú potrebné na to, aby dostali do miestnosti dostatočné svetlo.

Pri správnom prístupe je dizajn kuchyne 5,5 m² m v Chruščov môže byť čo naj funkčnejší

 • svetlý. Je dôležité, aby svetlo bolo jasné, ale nedráždi oči. Na tieto účely je k dispozícii široký výber svietidiel malých rozmerov. Niektorí vlastníci dávajú prednosť inštalácii špeciálnych halogénových žiaroviek do stropu alebo zdobia miestnosť osvetlenou podlahou.
 • dvere. Interiér bytu je považovaný za plne zdobený s ohľadom na všetky štýlové prvky izieb. Niekedy namiesto dverí medzi kuchyňou a obývacou izbou nastavte otvor, ktorý má tvar oblúka.

Ale v prípade neochoty vyčistiť dvere bude dobrým riešením posuvné dvere. Sú relatívne lacné a môžu ušetriť priestor.

Niekoľko tipov na zvýšenie kuchynského priestoru v Chruščov

V malej kuchyni je lepšie opustiť rúru. Namiesto toho sa stačí zaobchádzať s varnou doskou. Skvelým riešením bude transformovaná varná doska, ktorá po pokrytí viečkom sa používa ako prídavný pracovný stôl.

Mnoho dizajnérov odporúčame použiť v kuchyni v chruščovských svetlých farbách na vizuálne zväčšenie priestoru

Tí, ktorí nemôžu robiť bez rúry, je lepšie si kúpiť mikrovlnnú rúru podobnú veľkosti.

Miesto pod drez by malo byť obsadené umývačkou riadu alebo práčkou (ak sa líši v relatívne malých rozmeroch).

Namiesto zvyčajnej vertikálnej chladničky dnes mnohé preferujú horizontálne modely. Sú umiestnené pod pracovným povrchom, čím sa v kuchyni neuvoľňuje viac priestoru.

Všetky kuchyne v Chruščov majú okno s parapetom. Namiesto vázy sa odporúča, aby sa tento povrch používal racionálnejšie. Koniec koncov, môže byť použitý ako ďalší pracovný povrch.

Návrh kuchynského usporiadania v Chruščovi 5 metrov (video)

Kuchyňa v Chruščov s rozlohou 5,5 štvorcových metrov. m je celkom možné zvýšiť a urobiť pohodlnejšie a pohodlnejšie. Vďaka rekonštrukcii priestorov bude možné výrazne rozšíriť priestor miestnosti a zvýhodniť celkový interiér. Nezanedbajte ani jeden centimeter tejto miestnosti. Koniec koncov, výber správneho nábytku a vzhľadom na radu dizajnérov bude možné zmeniť kuchyňu a urobiť ju priestrannou.

Kuchynský dizajn v Chruščenke 5 m² s chladničkou

Dizajn malej kuchyne o rozlohe 5 metrov štvorcových. m v Chruščov nie je tak jednoduché, však, podľa fotografií v katalógoch interiérov, nemožné úlohy pre návrhárov sa nestane. Správne plánovaný pracovný priestor, môžete sa vyhnúť väčšine ťažkostí, ktoré môžu vzniknúť za takýchto stísnených okolností. Moderné trendy v dizajne interiérov a organizácii pracovného priestoru vytvoria príjemnú a útulnú atmosféru.

Funkčné umiestnenie nábytku v kompaktnej kuchyni o rozlohe 5 metrov štvorcových

Racionálne využitie priestoru

Rozmýšľanie o dizajne kuchyne 5 m². m v Chruščov potrebovať použiť niekoľko tipov, ktoré pomôžu usporiadať malý priestor:

 • V malých kuchyniach v panelových domoch je ťažké organizovať obed okrem pracovného priestoru. V tomto prípade namiesto plného stola s kreslami môžete nainštalovať skladací stôl alebo otočiť široký parapet na stôl.

Rozloženie kuchyne je 5 metrov štvorcových.

Arch v kuchyni o 5 metrov štvorcových v Chruščov

Usporiadanie jedálne na balkóne

Pracovná plocha pri okne v kuchyni je 5 metrov štvorcových

Zrkadlo v kuchyni 5 m² metrov v Chruščov

Svetlá kuchynská súprava s fasádami na strop

Dôležité! Čím vyšší je nábytok, interiér vyzerá jednoduchšie a priestrannejšie. Príliš nízka sada vytvorí efekt preplneného priestoru.

Optimálne možnosti rozloženia

Čím je miestnosť menšia, tým ťažšie je udržiavať rovnováhu medzi krásou interiéru a praktickosťou. Len málo ľudí sa bude chcieť obetovať za ďalší meter s vlastným komfortom alebo sa obmedziť na príležitosti kvôli nedostatku miesta. Ako premýšľať o rozložení v malej kuchyni 5 m². metrov v Chruščov, bez problémov umiestňovať na ne nielen taniere s drezom, ale aj chladničku a iné domáce spotrebiče?

Jasný dizajn kuchyne v tvare písmena U s poličkami z tvrdeného skla

Na fotografii dizajnových projektov môžete často nájsť rohovú kuchynskú súpravu, ako rozloženie v tvare písmena "L" sa používa vo veľkých a malých kuchyniach s maximálnou plochou 5 metrov. m. V malých miestnostiach sú obidve rohové steny plne obsadené. Často je jeden z koncov headsetu priľahlý k dverám. Rohy náhlavnej súpravy by mali byť zaoblené, najmä v blízkosti dverí.

Klasický príklad rohovej kuchyne na malej ploche

Hladké obrysy vyzerajú vo vnútri oveľa harmonickejšie a krásnejšie v porovnaní s ostrými rohmi. Ak kuchyňa nie je štvorcová, ale pozdĺžna, potom pozdĺž dlhej steny je lepšie mať chladničku a sporák, kým umývadlo sa môže posunúť blízko k krátkej stene. V opačnom rohu je ľahké usporiadať malú rohovú pohovku s kompaktným stolom a sklápateľnými otvorenými policami a skrinkami.

Rohová kuchyňa 5 metrov štvorcových so zaoblenými koncami

Venujte pozornosť! Zóna pri okne je lepšie vybavená pre pracovný priestor, pretože v kuchyni je len 5 metrov štvorcových. m stojí za každý ďalší centimeter.

Uhly v malej kuchyni by nemali byť prázdne. Ak chcete uvoľniť priestor, môžete do rohu položiť umývadlo. Pre väčšie pohodlie je lepšie vybrať skosený alebo zaoblený rohový stôl so zúženou krátkou stranou. Takže v kuchyni bude dostatok miesta na varnú dosku alebo sporák a chladničku.

Namiesto umývania sa niekedy v rohu nachádza sporák alebo varná doska. Ak sa vám páči táto možnosť, skúste zvoliť najkompaktnejší model. Je tiež potrebné spomenúť na prevahu hladkých liniek v rohu kuchyne - zaoblené obrysy budú malý trik, rozptyľujúc od skromných rozmerov kuchyne.

Interiér rohu kuchyne v Chruščov

Pri tomto usporiadaní nábytku a vybavenia sú súčasne obsadené tri steny. Preto môžete usporiadať pohodlný pracovný trojuholník s rovnakou vzdialenosťou od chladničky, sporáka a umývadla. Ak chcete vy i členovia domácnosti boli vhodnejšie pre prácu v kuchyni a pohybovať cez to, pasáž musí byť aspoň tak 120 cm. Layout listu U je nielen jedným z najpohodlnejšie v bežných podmienkach, ale tiež poskytuje mnoho príležitostí pre netriviálne rozhodnutia dizajnu.

Kuchynský dizajn v Chruščov s usporiadaním nábytku v tvare U

V kuchyni na 5 námestí. metrov najvyššie a najrozmernejšie objekty sú najčastejšie umiestnené v rohoch, táto varianta rozloženia je vidieť na fotografii kuchynských interiérov. Táto metóda umožňuje vizuálne zviditeľniť objemné prvky náhlavnej súpravy, čo im prinesie elegantnejší vzhľad. Ak budete potrebovať veľké množstvo priestranných regálov a spotrebičov, môžete do kuchyne vložiť len niekoľko vysokých skriniek - ceruzku uprostred steny, vysoký blok s vstavanou rúrou a napríklad chladničku v rohu pri okne.

Interiér rohovej kuchyne je 5 metrov štvorcových a chladnička pri okne

Vďaka vysokým položkám nábytku môžete výrazne zvýšiť kapacitu headsetu, ale toto usporiadanie výrazne znižuje pracovnú plochu. Na päť metrov kuchyne môžete pohodlne umiestniť rúra, umývačka, mikrovlnná rúra a chladnička, avšak vertikálny stojan pri dverách nielen predĺžiť koridor, "kradnúť" cenný priestor v kuchyni, ale aj vytvoriť ďalšie ostrý uhol, čo je dosť traumatizujúce.

Kuchynská skrinka s ceruzkou pri okne v malej kuchyni

Kuchynský variant bez chladničky

Chladnička je často najrozmernejšia položka v kuchyni. Často sú obetované kvôli dodatočnému priestoru, vystavujú chladničku izolovanému balkónu alebo chodbe. Toto miesto nie je príliš výhodné, ak sa priblížite z praktickej strany, ale je možné vybaviť kuchyňu útulným jedálenským kútom s dobrým stolom a mäkkou rohovou pohovkou alebo rozšíriť pracovnú plochu.

Kuchyňa s usporiadaním nábytku pozdĺž všetkých stien

Ak je v chodbe alebo v loggii pre chladničku dostatok voľného miesta, potom v kuchyni s rozlohou 5 m2 merače bezpečné.

Interiér kuchyne bez chladničky s lesklými povrchmi a zaoblenými koncami

Najjednoduchšou a najhospodárnejšou možnosťou zdobenia pracovného priestoru je umiestnenie nábytku a vybavenia pozdĺž jedného a stien. Aj napriek skutočnosti, že v roku 2017 je tento trend minimalizovaný, takáto organizácia priestoru nemusí byť pre všetkých príťažlivá. Po odstránení veľkej chladničky z kuchyne môžete lepšie usporiadať pracovný priestor, pohodlne umiestniť tanier a umývadlo.

One-line kuchyňa 5 metrov štvorcových v Chruščov

Ak sa rozhodnete nechať chladničku v kuchyni 5 štvorcových. m v Chruščov, potom kúpiť tanier alebo pec so šírkou nie viac ako 45 cm.

Interiér malej kuchyne o veľkosti 5 m² v Chruščov

Toto usporiadanie sa inak nazýva paralelne, keď sú všetky kusy nábytku a vybavenia umiestnené pozdĺž opačných stien. Vďaka tomuto usporiadaniu kuchynská súprava nemusí mať dostatok priestoru pre jedáleň, ale tam je miesto, kde sa obrátiť z hľadiska organizácie pracovného priestoru.

Kompaktná kuchyňa v dvoch radoch

Dôležité! Ak chcete vytvoriť najvhodnejší kuchynský trojuholník, položte umývadlo a sporák na opačnú stenu z chladničky.

Kuchynský interiér s nábytkom na oboch stranách

Pre pohodlie a voľnosť pohybu v kuchyni, zatiaľ čo varenie, snažte sa zaplniť medzeru v stredu, je minimálna vzdialenosť medzi fasádami náhlavnej súpravy musí byť širší 1,2 m Kuchyňa, zariadený v dvoch radoch, s jednoduchým a minimalistický dizajn, to vyzerá priestrannejšie a ľahšie -. V tomto okne Prípad je úplne otvorený a nábytok nevytvára prekážky pre denné svetlo.

Kuchynské okno s priehľadnými krátkymi závesmi

Dokonca aj v malej kuchyni na 5 námestí. m si môžete uvedomiť prakticky všetky novinky dizajnu, skutočné v roku 2017 - na fotografii môžete vidieť rôzne možnosti interiéru. Frilly rokoko a baroko, ktoré sa vyznačujú bohatstvom dekorácie, jasnými farbami, zlacením, sofistikovaným dizajnom nábytku atď., Sa nezapadajú do malého priestoru. Existujú však aj iné štýly, ktoré môžete použiť.

Moderný kuchynský interiér 5 m² v Chruščov

Jeden z najpopulárnejších moderných štýlov, aktuálny v roku 2017. To je najlepšia voľba pre vytvorenie pohodlného a útulného interiéru bez zbytočného príslušenstva a farebných farieb.

Minimalizmus v kuchyni o 5 m² v Chruščov

Hlavné techniky používané pri návrhu interiérov sú minimálny nábytok, jednoduchosť tvarov, neutrálne farby, lesklý povrch, vysoko kvalitné osvetlenie, moderné ľahké dokončovacie materiály. To všetko spolu vytvára priestranný a svetlý priestor.

Rohová kuchyňa 5 m² v hruschevke s ružovou stolovou doskou

Charakteristickou črtou high-tech štýlu je túžba používať špičkové materiály a technické inovácie. Technológia a domáce spotrebiče sú skryté za fasádami skriniek a súprava je modulárny dizajn, ktorý vám umožňuje využiť maximálne využitie priestoru.

Malá kuchyňa v štýle "high-tech"

Klasika, s výnimkou tých najviac extravagantných odrôd, sú vždy v móde. Toto je výhodná voľba pre tých, ktorí sa bojí robiť chyby s výberom textúr, farieb a dizajnu nábytku.

Klasický interiér malej kuchyne s umývadlom na okne

V interiéri sa používajú prírodné materiály, prírodné farby. Na dokončenie čoraz častejšie používajte svetlá, ktoré vám umožňujú osviežiť interiér a vizuálne zvýšiť kuchyňu.

Rohová ľahká kuchyňa v štýle "klasickej"

Napriek veľmi skromnej veľkosti štandardnej chruščovskej kuchyne (len 5 metrov štvorcových), v tejto oblasti je možné pohodlne prispôsobiť potrebný nábytok a vybavenie a vytvoriť útulný a praktický priestor.

Kuchynský dizajn 5 m² s chladničkou v Chruščenke

Kuchyňa na 5 m2 je celkom kompaktná. Môže sa však stať mimoriadne pohodlným, ak k nemu dôjde kreatívne. Hlavným problémom, ktorý mnohí vnímajú, je, že na takom malom priestore je možné umiestniť chladničku, varnú dosku, umývadlo, skladovacie skrinky a jedálenský stôl.

Najprv sa na to pozdravte a napíšte ho na kus papiera, aby ste na nič nezabudli.

 1. Ako často chodíte do obchodu?
 2. Ako často variť?
 3. Koľko ľudí je vo vašej rodine? Takže často používate všetky 4 varné dosky? Možno máte zvyčajne dve?
 4. Koľko ľudí musí byť umiestnených na rovnakom stole v kuchyni?
 5. Koľko jedál sa neustále používa?
 6. Je možné posunúť niektoré kuchynské príslušenstvo na balkón, do skladu alebo do akéhokoľvek iného úložiska?

Teraz môžete začať dizajn kuchyne.

Teraz vezmite pásky a zmerajte naše steny. Ak je dĺžka ulici 2,5 m, zostávajúca stena je 2 m. Takže jedna stena s oknom a opačný s dverami. Celkovo máme 8 m bežiace steny, pozdĺž ktorých môžete umiestniť naše apartmán s chladničkou. Zvyčajne jedna stena ide pod jedálňou. To zostáva nie je tak málo.

Čo musíte distribuovať v kuchyni bez zbytočného odkladu:

 • Chladnička - 60 cm.
 • Pračka - 60 cm.
 • Plynový sporák - 60 cm.
 • Umývanie - 60 cm.

Celkom 2,4 m pre domáce spotrebiče s drezom. Pokúsme sa ho vložiť do nášho priestoru. Horné skrinky môžu byť umiestnené tak, ako vaše srdce túži, najdôležitejšou vecou pamätajte je, že nad drezom je lepšie umiestniť umývačku riadu a kapotu nad sporák.

Pokiaľ je to možné, je lepšie, aby ste práčku odobrali do kúpeľne. Avšak pre to môžete vytvoriť miesto.

Chladnička môže byť prepravovaná v mini chodbe v nika, ktorá je oddelená od kúpeľa inštaláciou sprchy. Musíme prejsť demontážou steny, opraviť kúpeľňu a vzdať sa kúpeľa. Ale vyhráme miesto v kuchyni na plný stôl.

Do chladničky umiestnime okienko, umývadlo v rohu a rúru v blízkosti vchodu. Pohodlne je pomerne priestranná doska. V blízkosti chladničky je možné umiestniť práčku.

Z hľadiska bezpečnosti však táto možnosť má nevýhodu, pretože pri vchode je možné nechať neočakávane vriacu vodu zo sporáka na nohy. To sa dá ľahko vyriešiť, ak pridáte malý okraj, niekde v rozmedzí 15-20 cm, ktorý ochráni pred nehodami.

Druhá verzia chladničky v blízkosti okna tiež spôsobuje dosť protirečivé úsudky. To znamená, že chladnička stojí pri okne, 10 cm od dosky, nasleduje stojana so zásuvkami v rohu skrýva umývadlo a vedľa dverí je úzke pracovná doska 40 cm založené na spodnej skrini. Bezpečnostný uhol je zaoblený a vybavený otvorenými policami.

Chladnička potrebuje vysoko kvalitné chladenie mriežky zadnej chladiča. Je vždy horúca. Ak je v blízkosti pec s rúrou, vznikne problém. Pre dlhú prevádzku chladiacich zariadení musia byť inštalované mimo vykurovacích zariadení. Tiež ich neumiestňujte v blízkosti radiátorov a vykurovacích rúrok.

Dutina medzi sporákom a chladničkou môže byť naplnená nákladom.

Minimalizovaná verzia poskytuje komfortnú jedálenskú časť a ultrakompaktný headset.

Chladnička, umývadlo a sporák sú zarovnané pozdĺž bočnej steny. Oproti vchodu do rohu v blízkosti okna je jedáleň. V tomto prípade môžete dať kuchynský kútik, v ktorom môžete dať veľa všetkého riadu, organizovať tam skladovanie suchých výrobkov, napríklad potraviny.

Jedálenský stôl bude počas varenia pôsobiť ako rezná plocha.

A ak potrebujete priestoru na skladovanie?

Doska a drez môžu byť umiestnené pozdĺž steny ulice s oknom. Chladnička v tomto prípade stúpa v prázdnom rohu.

Preto sú pridané priestranné skrine a priestranná pracovná plocha. Najmä ak namiesto dosky používajte zabudovanú rúru a domino na frézy.

Pokúsme sa vytvoriť pracovný trojuholník pozdĺž okna. Studená plocha pred dverami. Ďalej, drez, malý obrubník a kachle. Vo voľnom rohu, elegantný stôl s mäkkým rohom.

V prípade, že dvere umiestniť pozdĺž stien v tabuľke, nasledovaný širokom podstavci, pred nimi fit chladnička, priestranná šatníková skriňa, umývadlo do rohu a ďalšia časť headsetu pozdĺž krátkej steny. V takomto prípade visuté skrinky obsadia tri steny, pričom vezmú všetko nahromadené dobro hostiteľa.

Ak uprednostňujete stolovanie v obývacej izbe, potom je úloha zjednodušená a sada rastie. Získate plne vybavenú kuchyňu s tabuľkami, nádherné dosky a chladničky, pri pohľade na dverách pri okne.

Ak inováciu, môže byť táto možnosť okno vybudovať miesto na obed, kde môžete jesť spoločne.

A čo práčka?

Môže sa umiestniť medzi umývadlo a kachle.

Alebo medzi mini chladničkou a umývadlom pod varnou doskou. Rúra sa premiestni do mikrovlnnej rúry s konvekciou.

Pozrite sa bližšie na mini chladničky, ktoré sa dajú nainštalovať pod pult. Zaberajú malý priestor. Ale môžete získať požadovanú rovinu rezu.

Ak vytvoríte pevný rám, potom je táto možnosť možná:

V tomto prípade je dôležité, je k rámu, ktorý podporuje chladničku, niesť váhu jednotky a výrobkov. Ak táto ceruzka pokračuje, môžete pridať niekoľko políc.

Stále si myslíte, že 5 námestí. metrov je beznádejný verdikt? Potom vyhľadajte kompetentného dizajnéra, ktorý vám pomôže vytvoriť komfort v tomto priestore. Alebo ešte lepšie, pozrite sa na to, ako môžu byť tieto problémy riešené na oveľa skromnejšie oblasti európskych mini bytov a Tiny House. Je to nevyčerpateľný sklad nápadov pre kompaktné kuchyne.

Kuchynské interiéry 5 m² M s chladničkou na fotografii v reálnych apartmánoch

Pozrite si príklady realizácie opráv v malých kuchyniach a nápady.

Rohová kuchyňa 5 m²

Biela rohová kuchyňa 5 m²

Štýlová kuchyňa v Chruščov s chladničkou

Príklad kuchyne je 5 m v m s chladničkou a plynovým sporákom. Stĺpec je uzavretý bielym rámčekom.

Použite extra funkcie rohových skríň

Kuchyňa 5 m2 s chladničkou a práčkou

Veľmi zaujímavý návrh, ale ja Chruščov a úžitková plocha menšia 5-metrový (deklarované), batérie do steny susediace s kúpeľňou, a hlboko pod okenné dosky, tj zadeystvuesh.

Tatyana, a idete do továrne Beaver, môžete vyzdvihnúť niečo pre váš dvor. Okrem toho majú hosťujúcich dizajnérov, ktorí môžu prísť priamo k vám a pomôcť naplánovať kuchyňu.

Dobrý deň, som si kúpil byt s kuchynským kútom 2 m na 2,5 m. A v jej plynovým kotlom, je veľmi veľký, a to ponecháva veľa potrubia, ako v byte kúrenie. Niečo vám poradí, prosím.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

8 + 2 =