Kuchynský dizajn 6 metrov s chladničkou

Kuchynský dizajn 6 m². (+60 fotografií)

 • Kuchyňa - jeden z najkomplexnejších typov priestorov, pokiaľ ide o vytvorenie funkčného interiéru. Najmä pokiaľ ide o malú oblasť, v ktorej musíte skladovať domáce predmety, kuchynské priestory a jedáleň. Dnes vám povieme, aké sú možnosti zdobenia kuchynského dizajnu 6 m2, ktorý jasne ilustruje každé riešenie.

  Ak chcete vytvoriť holistický obraz miestnosti, musíte najprv stavať na štýle. Pre kuchyňu 6 m². je lepšie vybrať si ten, ktorý vizuálne rozširuje priestor a umožňuje praktické spustenie všetkých funkčných funkcií. Dnes štýly sú pomerne rozmazané a môžu sa meniť v závislosti od interiérov. Pozrime sa na najpopulárnejšie možnosti!

  Kuchynský dizajn 6 m². v modernom štýle

  Univerzálna voľba pre každú oblasť, ktorá výhodne zvýrazňuje dôstojnosť malej kuchyne. Zameriava sa na hladké linky, estetiku geometrických tvarov, funkčnosť a praktickosť. Znamená použitie modulárneho nábytku alebo nábytkových transformátorov. Hlavné kritériá: lakonizmus, absencia hromady detailov.

  Kuchynský dizajn 6 m². v klasickom štýle

  Klasický štýl vznikol v luxusných domoch ušľachtilých pôrodov, kde priestory priestorov zohrali jednu z kľúčových rolí. Ak budete dodržiavať kánony tohto smeru, potom 6 metrov štvorcových. pre kuchyňu nemusí byť dosť.

  Ale klasiky v modernom poňatí poskytuje viac možností pre realizáciu. Zapadajú do interiéru dreveného nábytku s elegantnou niťou, taška s kvetinovými vzormi, rafinované dekorácie, a rovnovážneho stavu podrobnosti jasným paleta farieb - môžete vytvoriť skutočne intímne dizajn.

  Kuchynský dizajn 6 m². Provensálsky štýl

  Situácia je prepojená s predchádzajúcim štýlom. Provence miluje svetlo, priestor a slobodu. V malej kuchyni 6 m². vekové príslušenstvo, množstvo textílií alebo vzorov môže vypadať na mieste. Ale ak vyvažujete tieto prvky a kombinujete ich s jedinou pastelovou stupnicou, môžete získať veľmi útulný a dotýkajúci sa interiér. V tejto situácii - s kompetentným dizajnom sa malá plocha stáva dôstojnou.

  Kuchynský dizajn 6 m². v štýle minimalizmu

  Tento štýl je spásou pre každú 6 metrovú kuchyňu. Význam spočíva v názve: minimálna sada nábytku, farby, výzdoba s maximálnou funkčnosťou. Hlavná vec je udržať rovnováhu medzi "lakonickým" a "sterilným" priestorom. To pomôže kontrastným kombináciám: nepriehľadnosť a lesk, farby, materiály.

  Kuchynský dizajn 6 m². loft-style

  Ak je interiér celého bytu zdobený v podkroví, potom pre kuchyňu nie je žiadna iná možnosť - jednota štylistiky tu hrá kľúčovú úlohu. Ideálne, keď je táto plocha kombinovaná s obývacou izbou. Ak tomu tak nie je, odporúča sa minimalizovať akékoľvek oddiely, napríklad demontážou dverí alebo výmenou posuvných dverí.

  V samotnej izbe je lepšie sa nechať uniesť s tradičnými murovanými múrmi, ktoré sa spájajú s bielou. Šetrite miesto pomôže baru ako jedálenský priestor a regály namiesto masívnych skriniek.

  Farebná paleta pre kuchyňu je 6 m2.

  Stojí za to spomenúť, aká je veľká hodnota farieb v malých miestnostiach? Pri správnom výbere odtieňov môžete úplne zmeniť priestor a vytvoriť požadovanú náladu.

  Tradičná ľahká kuchyňa, prevedená hlavne v bielych tónoch s niekoľkými kontrastnými detailmi. Miestnosť s takou paletou vždy vyzerá útulne a čisto, iba tie, ktoré budú pravidelne sledované. Odporúča sa používať nábytok alebo nábytok so zaujímavou textúrou, ktorá diverzifikuje vzhľad.

  Ak sa zvyčajné farebné schémy zdajú byť nudné, čo sa týka červenej kuchyne? To neznamená, že celý priestor by mal byť natretý "krvavou" farbou. Napríklad červený kuchynský nábytok vyzerá skvelo na bielom alebo sivom pozadí, vytvárajúci moderný a odvážny kompozit.

  Tento odtieň je perfektne kombinovaný so stromom a zdôrazňuje jeho hlbokú štruktúru. Uprednostnením matných povrchov sa dá vyhnúť účinku zúženia priestoru.

  Béžová farba môže byť použitá s inými teplými odtieňmi a prináša do interiéru jednoduchú a rafinovanú atmosféru. Vhodné pre minimalizmus, klasický, moderný štýl a tiež provensiu. To sa darí s ľahkým dreveným nábytkom. Súčasne je kuchyňa 6 m2. môže byť niekoľko tónov svetlejšie alebo tmavšie - nemá vplyv na zmysel priestoru v miestnosti.

  Modrá farba ukojuje ľudí a harmonizuje priestor. Jeho svetlé farby môžu vytvoriť pocit pohody v miestnosti. V kuchyni, kde je niečo neustále varené a vyprážané, je to predovšetkým pravda!

  Najlepšie je kombinovať s bielym. V modrej farbe môžete zdobiť nielen kuchynský nábytok, ale napríklad textílie - záclony alebo obrus.

  Jasná zeleň niekedy vyzerá v interiéri, najmä pokiaľ ide o malú kuchyňu s rozlohou 6 m². Ale nie jeho olivový odtieň! Tento jemný tón vytvorí harmonickú aj sviežú atmosféru, najmä s drevenými prvkami a rastlinami.

  V malej kuchyni môže dekorácia priestor premeniť vizuálne zúžením alebo rozšírením miestnosti. Aké materiály a farby použite, budete vyzvaný štylistickým riešením a rozpočtom na opravu. Dávame optimálne možnosti, ktoré sa dobre hodia do rozlohy 6 m².

  Podlaha musí byť tradične tmavšia ako steny a strop. Je lepšie uprednostniť laminát z ľahkého dreva - predlžuje miestnosť. Dlaždice sa odporúča vybrať veľké a monofónne, inak vizuálne drvenie podlahy bude "jesť" vzácne štvorcových metrov.

  Ak ide o podkrovie, aspoň jedna zo stien musí byť tehla, ale mala by byť vyvážená s bielym rovnomerným povrchom. Pre iné štylistické riešenia budú robené maľované steny alebo tapety. Pracovná plocha môže byť dokončená s dlaždice so vzorom, ktorá vytvára krásny prízvuk.

  Steny v kuchyni sú 6 m². so štvorcovou geometriou je lepšie ponechať homogénne, ale s obdĺžnikovým - môžete kombinovať niekoľko typov povrchových úprav.

  Pre strop v kuchyni 6 m². existuje veľmi málo možností a najlepšie je len biela plochá plocha. Farba je niekoľko tónov, ktoré sú svetlejšie ako steny. Akékoľvek iné riešenia budú vyzerať nevhodné a začnú "vyvíjať tlak" na obyvateľov.

  Dekor a textílie pre kuchyňu 6 m².

  V kuchyni sú hlavnými prvkami výzdoby väčšinou jedlá: zloženie krásne umiestnených pohárov, taniere, pohárov vytvára pohodu a náladu. Táto možnosť je vhodná pre provence, loft a možno klasiku. Ale s minimalistickým alebo moderným interiérom, všetky "krásy" budú musieť byť skryté v skriniach - nie je to len praktické, ale aj vizuálne "rozdeľuje" priestor.

  Textil v kuchyni sa používa nielen na krásu. Niesť na sebe látku, všetky možné látky, zástery, ktoré zvyčajne vystavujú na popredí. V svetlých interiéroch s takým výzdobou je dôležité, aby sa nepreháňali. To isté platí aj pre závesy: ľahká transparentná záclona bude postačovať pre akýkoľvek štýl. Prečo vytvárať bariéry pre prirodzené svetlo, ktoré je už tak malé v malej kuchyni?

  Ako správne usporiadať nábytok?

  To je možno najťažšia otázka: ako zabezpečiť celú sadu nábytku a domácich spotrebičov, bez ktorých nemôžete robiť v kuchyni, na takej malej ploche? Zoznam potrebných položiek je naozaj skvelý: chladnička, sporák, umývadlo, pracovný povrch, úložný priestor, jedálenský kút. Vždy musí existovať priestor pre voľný pohyb, pretože varenie je aktívny a pohyblivý proces.

  Najvhodnejšie poradie umiestnenia predmetov pre domácnosť: chladnička, po nej umývadlo, pracovný priestor a až potom kachle. Je to dôsledok konzistencie počas varenia - získanie produktu, jeho umytie, rezanie a varenie. Ale aj keď si myslíte, že tento reťazec je chytrý, je dôležité vziať do úvahy umiestnenie vetrania, zásobovanie vodou, zásuvky atď.

  Treba mať na pamäti, že jedáleň by mala byť pred pracovnou plochou a mala by byť od nej oddelená voľným priestorom. V kuchyni je 6 m2. V každom usporiadaní budete musieť umiestniť kompozíciu na steny, aby ste nezabrali veľa priestoru.

  Kuchynský dizajn 6 m². s chladničkou

  Chladnička je najväčšou položkou v kuchyni, pre ktorú je ťažké nájsť miesto v malej miestnosti. Možnosti, v skutočnosti, nie moc. V rôznych typoch usporiadania sa bude nachádzať vedľa pracovnej plochy.

  Skúste umiestniť chladničku tak, aby sa nedostalo slnečného žiarenia. Je lepšie dať na stranu kolmo k oknu. Najlepšie miesto - vedľa dverí, len sa uistite, že neblokuje cestu v číre.

  Ak žijete v Chruščovi, potom kuchynská plocha 6 m². navyše bude mať nepríjemné rozloženie a nízke stropy. V tomto prípade sa odporúča premýšľať o radikálnejších metódach a kombinovať kuchyňu s obývacou izbou. Minimálne - pokúste sa demontovať dvere a ponechať široký otvor.

  Ak to hrúbka stien umožňuje, je lepšie umiestniť vstavaný nábytok. Ako jedálenský priestor pre malú rodinu je vhodný okrúhly stôl s niekoľkými stoličkami alebo mobilným nábytkom.

  Pri izbách s malou plochou je vhodné rovnomerné jednoúrovňové osvetlenie: nie je veľa priestoru, je nepravdepodobné, že bude potrebné dodatočné osvetlenie. Viacúrovňový systém rozdeľuje len priestor a vizuálne ho zužuje. Ak je svetlo stále malé, môžete v pracovnom priestore umiestniť niekoľko malých svetelných zdrojov.

  Luxusné masívne lustre vo všeobecnosti by mali byť odstránené, dokonca aj v klasickom interiéri. Namiesto toho je to lampa s minimalistickou bublinou. No, ak je umiestnený bližšie k stropu a neviaže sa na osvetlenú oblasť.

  Interiérový dizajn kuchyne je 6 m2. - Foto

  Dúfame, že vám tento článok pomohol pochopiť rôzne možnosti dizajnu kuchyne s rozlohou 6 m². Pripravili sme výber fotografií, ktoré vás presvedčia správnym rozhodnutím. Príjemné prezeranie!

  Kuchynský dizajn 6 m² - 25 fotografií

  Dizajn kuchyne je 6 m2 - bolesť hlavy mnohých žien v domácnosti. Koneckonců, keď kuchyňa zaberá len 6 metrov štvorcových plochy, zdá sa, že na ňom nie je nič, okrem chladničky a sporáka, a je prakticky nemožné na takom námestí variť a obedovať.

  Malé kuchyne nie sú dôvodom k zúfalstvu. Naopak, ak budete dodržiavať niekoľko návrhových pravidiel, získate útulnú, praktickú a veľmi priestrannú miestnosť. Malá veľkosť priestoru sa vám navyše zdá pohodlná - všetko, čo potrebujete, bude na dosah ruky. Pracovná plocha, varná doska, umývadlo - všetko sa umiestni na dĺžku ramena a nebudete chodiť po kuchyni.

  Hlavná vec je naplánovať dizajn kuchyne vopred. a vytvoriť plán na umiestnenie každej skrinky, dosky a povrchu. Pokúste sa použiť každý centimeter kuchyne na konkrétnu funkciu, ktorá bude plniť svoju úlohu, racionálne umiestniť ukladanie riadu, riadu a iných drobností. A pamätajte - v miniatúrnej kuchyni by nemalo byť nič zbytočné.

  Prvá vec, ktorú sa pokúsite porozumieť, je problém usporiadania nábytku. Na umiestnenie v 6 štvorci. metre sa nezhodujú so štandardnými náhlavnými súpravami (zvyčajne sa vyrábajú pre kuchyňu z 8 štvorcov). Budete musieť objednať nábytok, ale v tomto máte plus - môžete si vybrať unikátnu a originálnu sadu, ktorá sa zhoduje s vašim dizajnovým rozhodnutím. Pokiaľ ide o všeobecné umiestnenie nábytku - existuje niekoľko tipov:

  • Ak máte jedáleň v obývacej izbe alebo v inej miestnosti, môžete použiť dizajn s lineárnym usporiadaním nábytku. Všetky skrine, kachle a pracovné plochy budú umiestnené pozdĺž jednej steny (najdlhšia) a zvyšok priestoru zostane voľný. V takom prípade bude pre vás pohodlné používať kuchyňu na varenie.
  • Použite obojstranné umiestnenie nábytku. Headset je možné inštalovať pozdĺž opačných stien. V tomto prípade bude jedna strana slúžiť ako jedálenský priestor a druhá bude slúžiť ako priestor na varenie.
  • Rohové usporiadanie usporiadania nábytku je tiež vhodné. V tomto prípade inštalujete náhlavnú súpravu pozdĺž kolmých stien a opačný roh sa uvoľní pre malý kuchynský stôl.
  • Ak vaša kuchyňa má malý výklenok, môžete ho použiť na inštaláciu náhlavnej súpravy. Samozrejme, bude to trvať len jeden a pol metra oblasti, ale to uvoľní zvyšok priestoru. Táto možnosť je vhodná pre mladé rodiny, ktoré sú spokojné len s prítomnosťou umývadla, pracovného povrchu a kachlí.
  • Usporiadanie nábytku v tvare písmena U umožní čo najúčinnejšie využitie priestoru - všetok nábytok bude umiestnený pozdĺž troch stien, čo uvoľní priestor v kuchyni.
  • Bar counter, bude mať dizajn kuchyne 6 m2 m. Veľmi originálny - bude slúžiť ako jedálenský stôl a dáva miestnosti štýlový vzhľad.

  je potrebné vybrať najpraktickejšie a všestrannejšie - skladacie dosky, vstavané nádoby a hlboké zásuvky. Optimálnym riešením je inštalácia vysokých závesných skriniek na strop - budete mať univerzálne miesto na uloženie väčšiny vecí. Napriek tomu je možné použiť voľné miesto pod nábytkom sedadiel a postaviť tam boxy.

  Farebný dizajn kuchyne 6 m2

  Miniatúrna kuchyňa vyžaduje špeciálny prístup v farebnom dizajne. Pozrite si dizajn kuchyne 6 štvorcových fotografií, ktoré vám povedia, ako správne kombinovať farby. To je od farby bude závisieť na celkovom vzhľade - či to bude dať dojem na svetelný priestor alebo vytvoriť vplyv tesnosti a neporiadok. Pravidlá sú veľmi jednoduché - chladné odtiene spôsobia, že miestnosť bude priestranná a teplo pridá pocit pohody.

  • Dokončenie stropu, steny a podlahy kuchyne, v ideálnom prípade by malo byť v pastelových svetlých farbách - modrá, žltá, biela, béžová
  • Interiér v bielom, ktorý je doplnený červenými prvkami, bude vyzerať štýlovo a moderne
  • Atmosféra ľahkosti a slobody vytvorí biele sklenené závesné skrinky

  Skúste navrhnúť kuchyňu, nepoužívajte tmavé farby - hnedú, tmavo modrú, čiernu, tmavošedú. Ak používate, zrieďte farbu svetlým odtieňom. Napríklad spodné kuchynské moduly môžu byť vyrobené v hnedej a horné police a pracovné dosky sú v teplom béžovom alebo bielom.

  Niekoľko tajomstiev malej kuchyne

  Môžete vytvoriť ďalší priestor viacerými spôsobmi:

  1. Ako jedáleň použite skladací stôl, ktorý môže slúžiť ako ďalší pracovný povrch.
  2. Vložte chladničku do chodby alebo vyberte malú kompaktnú chladničku. Táto možnosť je vhodná pre tých, ktorí zvyčajne varia doma.
  3. Odstráňte predné dvere alebo presuňte pánty na druhú stranu, aby sa dvere otvárali smerom von.
  4. Vizuálne zvýšiť priestor kuchyne, môžete pomocou jednej textúry a jednu farbu pri dokončení podlahy a pracovnej plochy.
  5. Použite priestor okenného parapetu - bude vhodný ako pracovný povrch alebo stôl.

  Použite jednoduché a jednoduché triky - a váš dizajn malej kuchyne 6 m2 sa zmení na užitočnú, funkčnú a útulnú izbu. Zapojte každý centimeter plochy - umiestnite mikrovlnnú rúru do skrinky, ak nie je dostatok miesta na riad a iné nástroje - používajte koľajnice, ktoré sú inštalované nad pracovným povrchom alebo kachlíkom. Môžete ušetriť miesto a mať všetko, čo potrebujete po ruke.

  Zaujímavý dizajn kuchyne 6 m2 m: foto a 10 spôsobov rozšírenia priestoru

  Dokonca aj najmenšia kuchyňa môže byť vyrobená štýlovo a moderne. Dizajn vo svetlých farbách poskytuje možnosť vizuálnej zmeny priestoru, väčšiu izbu, stropy sú vyššie a atmosféra je pohodlnejšia.

  Čo robiť v malej kuchyni

  Malá miestnosť zavádza svoje vlastné obmedzenia konštrukcie.

  Aké interiérové ​​riešenia vizuálne znižujú priestor miestnosti a nie sú vhodné pre malú kuchyňu:

  • Jasné tapety;
  • Ťažké a tmavé farby stien;
  • Masívny nábytok;
  • Dlhé a hrubé závesy;
  • Viacvrstvové závesy pre okno s veľkým písmom;
  • Kuchynská súprava s lesklými vložkami, lesklá;
  • Farebné stropné tapety, farebné farby na strop;
  • Vertikálne oddelenie stien kombinovanou tapetou.

  Je žiaduce vyhnúť sa tmavým farbám a masívnemu nábytku

  Také triky sa používajú, keď potrebujete dizajn veľkej a priestrannej miestnosti, napríklad haly alebo obývacej izby. Ak je kuchyňa 6 m2, potom je potrebný ďalší prístup.

  Interiér malej kuchyne: ako zvýšiť priestor

  Vplyv farby na vnímanie rozmerov miestnosti je už dlho skúmaný. Návrh používa rozsiahle vizuálne ilúzie. Vďaka správnej palete farebných odtieňov môžete vytvoriť krásny a útulný interiér.

  Aké triky vám pomôžu pridať objem, ak kuchynský priestor je 6 m štvorcový:

  1. Dekorácia steny v ľahkých, pastelových farbách. Je lepšie, aby sa zabránilo šťavnaté alebo intenzívne farby, používať jemné odtiene.
  2. Ak sú steny zdobené tapetami, potom vzor na tapety by mal byť čo najtenší a najľahší.
  3. Ak používate kombinovanú tapetu v malej kuchyni, môžete použiť len zónové oddelenie, iné možnosti nie sú vhodné.
  4. Iba biely strop. V malej kuchyni bude každá farebná dekorácia stropu rozdrviť a zmenšovať miestnosť.
  5. Svetlé a krátke závesy. Konštrukcia okenného otvoru je dôležitým prvkom, ktorý dopĺňa dizajn. Pri kuchyni s rozlohou 6 metrov štvorcových sú závesy ideálne prispôsobené okennému parapetu, krátkemu, z jemnej a priesvitnej tkaniny. Vzduchové a svetelné závesy slnečného svetla vytvoria príjemnú a príjemnú atmosféru. Okrem toho sa ľahko umýva a žehli.
  6. Kuchynská sada s vložkami z matného alebo číreho skla vyzerá menej masívna ako pevná. Môžete použiť otvorené police na riad. Farba stromu by mala byť ľahká, prirodzená.
  7. Ak je podlaha béžová, svetlohnedá alebo biela, miestnosť sa zdá byť väčšia.
  8. Podhľady, rímsy pre závesy, stropné bagety, lišty by mali byť zvolené vo väčšine svetlých farieb.
  9. Je neprípustné používať veľké výtlačky, chytľavé výkresy. Pre malú kuchyňu sú ľahké a zvlnené vzory vhodné bez toho, aby sa odkazoval na prísnu geometriu. Kvetinové rastlinné motívy s kučeravými stopkami vyzerajú dobre na stenách, na záclonách a na čalúnení nábytku.

  Pomocou svetlých farieb v interiéri môžete vizuálne zväčšiť miestnosť

  10. Vzory by nemali byť príliš veľa. Je ideálne použiť v malej miestnosti nie viac ako 2 jasné objekty. Ak je čalúnenie nábytku jasné, tapety a záclony by mali byť neutrálne.

  Akékoľvek šťavnaté farby priťahujú pozornosť a určujú určitú náladu. Znalosť farebnej palety a jej aplikácie pomôže vyhnúť sa mnohým chybám a vytvoriť harmonický dizajn.

  Ako vytvoriť rozprávku v panelových domoch: konflikt snov a reality

  Počas opravy sa musíte pozrieť na veľa fotiek, kde si už ďalší autori uvedomili svoj zámer.

  Na absolútnej väčšine fotografií sú veľmi veľké miestnosti. A skutočnosťou je, že veľkosť kuchyne môže byť len 6 štvorcov.

  A ako realizovať svoje sny takým námeskom? Dokonca aj 6 metrov štvorcových je možné poraziť na najvyššej úrovni.

  S kompetentným prístupom môže štandardná kuchyňa v panelovom dome začať hrať s novými farbami

  Existuje niekoľko trikov, ktoré vám pomôžu prispôsobiť akýkoľvek dizajn existujúcim rozmerom miestnosti:

  1. Obnovte štýl, nie detaily. Najprv musíte vybrať štýl, v ktorom chcete opraviť. Napríklad Provence. Nájsť presne rovnaké vyšívané podložky, ako na fotografii, nemusí to fungovať, ale vyzdobiť kuchyňu s kyticou levanduľa nikto nebude zasahovať.
  2. Pokračujte v celkovom dojme, Nenechajte sa rozčuľovať. Ak zoberiete do úvahy štýl Provence, potom celkový dojem, ktorý divák dostane z miestnosti: je to prírodná krása a blízkosť prírode. Tento dojem možno dosiahnuť aj v prípade, že je k dispozícii malá kuchyňa.
  3. Vložte akcenty správne. Na príklade štýlu Provence môže byť prízvuk obraz v ľahkom a ľahkom ráme, vidiecka krajina, obraz na záclonách. Zdôraznenie nemôže byť krajina tapety alebo čalúnenie obrie pohovky. Každý štýl má svoje vlastné charakteristiky, je na nich a musíte vytvoriť akcent.

  Ak chcete rozhodnúť sami o tom, akú štylistickú orientáciu dáte kuchyni, je užitočné poznať hlavné črty každého štýlu. Potom by ste mali vybrať vhodnú paletu farieb. S kreatívnym prístupom môžete v malej kuchyni vytvoriť ľubovoľný dizajn: od stredovekého gotia až po rokok, od minimalizmu po modernitu.

  Kuchynský dizajn 6 na 3: aký štýl je vhodný

  Vytvorenie elegantného interiéru v určitom štýle môže byť s minimálnymi finančnými investíciami, ak kompetentne pristupujete k úlohe.

  Hlavné a najpopulárnejšie štýly, ako realizovať autorov dizajn na 6 metrovom námestí:

  1. Minimalizmus. Použite ľahké steny, vyzdvihnite kuchynskú súpravu s nezvyčajnou štruktúrou dreva (neošetrené drevo, reliéfny povrch, otvorené police). Vyberte si závesy z pôvodného rezu bez nadbytočného, ​​napríklad rímskeho slepého. V interiéri nechajte iba 1 alebo 2 farby.
  2. Orientálny štýl. Použite na steny matné nátery, béžové, nebeské, svetlo-zlaté tapety alebo maľovanie. Zakryte stôl orientálnym obrusom s nádherným vzorom. Použite niekoľko figurín alebo obrázok na stene v malebnej tradícii Japonska, Číny, Egypta alebo Afriky. Exotica bez nadbytku vyzerá skvele v miestnosti 6m2.
  3. Rokoko, baroko. Pre tieto oblasti potrebujete veľa dekorácie. Aby nebolo preťaženie miestnosti, stačí vybrať čalúnenie pre čalúnený nábytok s jemnými a detailnými vzormi. Môžete zdobiť steny s tapetami s kučery v štýle 17-18 storočia, neutrálne vo farbe a zaujímavé pri vykonávaní vzoru.

  Na dizajn dlhej a úzkej kuchyne sú vhodné aj svetlé farby

  V izbe s rozlohou 6 metrov štvorcových by mal byť dizajn premýšľaný, pokiaľ je to možné, organické. Ak chcete vybrať ten najlepší variant pre vytvorenie plánu, skica pomôže.

  Nápady a typické chyby: návrh skíc

  Náčrt kuchyne o rozlohe 6 metrov štvorcových nie je majstrovským dielom maľby, ale jednoduchým náčrtom, ktorý sa dá urobiť bez umeleckých špecialít.

  • Zamyslite sa nad usporiadaním nábytku;
  • Usporiadať farebné akcenty;
  • Rozhodnite sa, aké budú záclony, kuchynský set, stoličky, stôl;
  • Nájdite inšpiráciu a prostriedky na realizáciu úlohy.

  Bežnou chybou pri opravách je nedostatok súladu medzi jednotlivými prvkami. Jednodielny dizajn sa robí pod podmienkou, že záclony sa priblížia k tapetám, tapety sa kombinujú s nábytkom a obrusom - s podlahou. Variácie v rámci toho istého štýlu poskytujú širokú škálu riešení pre 6 m2

  Pred nákupom materiálov a pred dokončením opravy premýšľajte o možnostiach, ktoré potrebujete vopred.

  Zvlášť pre malé priestory sa vyrábajú domáce spotrebiče neštandardných veľkostí.

  Vstavané, úzke alebo malé modely pomáhajú šetriť miesto. Pre kuchyňu 6 metrov štvorcových nezapadajú sovietske masívne jednotky, ktoré márne zaberajú už tesné námestie.

  Pre malú kuchyňu, moderné úzke modely chladničiek

  Moderná kuchyňa: dizajn 6 metrov

  Na uskladnenie jedla, riadu a predmetov pre domácnosť sa vytvárajú priestranné a ľahké kusy nábytku.

  1. Závesné viacvrstvové police;
  2. Stôl bez nohavíc, ktorý je pripevnený priamo k stene;
  3. Stropný mezanín;
  4. Izbové skrine pod umývadlom;
  5. Tenká doska, pod ktorou sú krabice a skrinky.

  Aby ste neohrozili kuchyňu o rozlohe 6 metrov štvorcových s klasickým apartmánom, môžete sa pozrieť na modernejšie a neobvyklé riešenia pre organizovanie priestoru.

  Závesné police - vynikajúce riešenie, ktoré neporušuje cenné voľné miesto

 • Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  + 15 = 24