Kuchynský dizajn v drevenom dome

Kuchynský dizajn v drevenom dome

Interiér dreveného domu sa líši od obvyklých sadrokartónových apartmánov. Štruktúra stromu samotného nesie silnú energiu a nemala by sa ignorovať. Súčasne na internete je málo informácií o tom, ako zapadnúť do modernej kuchyne do zrubového domu alebo domu z baru. Pokúsme sa vyplniť túto medzeru.

Samotné drevo vytvára dosť silné sfarbenie a textúru. Preto musíte buď vložiť nábytok do priestoru, ktorý už strom tvorí, alebo skryť a maskovať takú silnú energiu.

 • Mobilita stien. Nový dom sa niekoľko rokov usadí. To môže mať vplyv nielen na otvory, ale aj na výšku kĺbových prvkov (police, skrinky atď.). Konečný dizajn je žiaduce robiť až po hlavnom zmrštení budovy.
 • Farba stien. Plavidlo sa spravidla používa na stavbu. Má ľahké drevo a zaujímavú štruktúru. Avšak v priebehu času sa strom stane tmavý. Preto milovníci svetlých interiérov by mali dbať na to, aby náhlavná súprava mala dostatok svetlých farieb. Táto vlastnosť materiálu výrazne ovplyvňuje osvetlenie kuchyne, tk. steny absorbujú svetlo a bude potrebovať trochu viac ako v bežnom interiéri.

 • teplo. Drevený dom je tepelne izolačná stena, ktorá nehromadí kalórie. Pri výmene vzduchu rýchlo zmizne teplo. Aby sa tomu zabránilo, je potrebné zabezpečiť tepelné stabilizátory, ktoré vyrovnávajú teplo v dome.

Akékoľvek minerálne materiály sú celkom vhodné pre túto úlohu. Môže to byť kamenný krb, drsná, veľká rúra alebo teplá podlaha na hlinenej alebo cementovej poter.

Kuchyňa a obývacia izba (a často sa hodia do jednej priestrannej miestnosti) - ideálne miesto na umiestnenie týchto prvkov.

 • pórovitosť. Pórovitá štruktúra je schopná aktívne absorbovať vlhkosť a pachy. Aby sa tomu zabránilo, je potrebné materiál chrániť špeciálnymi impregnáciami a lakom.

Rámec je dosť komplikovaný pri vývoji dizajnu, pretože je ťažké umiestniť do nej moderné fasády. Budú ostré vyčnievať proti všeobecnému pozadiu a vyzerajú ako mimozemské prvky. Najviac harmonicky zapadajú do zrubového domu krajiny, Provence, ruský folklór.

1

Pri zónovaní môžete použiť zvyšné orezávanie protokolov na vytvorenie počítadla stĺpcov. Neštandardné záznamy môžu byť prispôsobené ako podpery pre schody.

Ak nemáte v úmysle vyňať celé poschodie pre kuchyňu, potom sa sada z imitácie dreva môže spojiť so stenami. Preto budú hlavné akcenty vytvorené pomocou textílií a príslušenstva.

Avšak, keď chcete svetlý interiér, môžete nakresliť záznamy v bielej farbe alebo inej svetlej farbe.

Milovníci klasického luxusu môžu ponúkať šitie stien OSB alebo sadrokartónu a umiestniť príslušné náhlavné súpravy.

Trámy, vďaka rovným hranám, vytvárajú rovnomerné steny, ktoré slúžia ako dobré prostredie pre interiér. S nimi je ľahšie pracovať ako s domom. Existujú prakticky rovnaké pravidlá ako pre ostatné drevené domy. Dokončovacie práce však poskytujú veľa slobody konania.

Neuveriteľne krásne zlaté lúče na bielom pozadí. V tomto interiéri sa cíti krása dreva a zároveň je dostatok svetlých plôch, ktoré naplnia miestnosť svetlom.

Dynamické prechody farieb sú zaujímavé. Tmavé drevo, vystupujúce z podlahy na fasádach, vyleje jednu zo stien vo forme pevnej skrinky. Biele dosky a zavesené skrinky spolu s kožou odrážajú snehovo biely strop.

V tomto interiéri sa naopak biela podlaha postupne presúva na strop na fasádách a záclonkách.

Tí, ktorí milujú moderné plastové povrchy, môžete navrhnúť ich kombináciu s rámami z prírodného materiálu a kamenných dosiek.

Bar je dobrý, pretože môže byť natretý v akejkoľvek farbe. Ekologickosť domu môže byť zdôraznená prirodzenou sadu alebo vysoko kvalitnou napodobeninou z MDF.

Neobvykle krásne interiéry, v ktorých sú nábytok a steny vyrobené z rôznych druhov dreva.

Chcete svetlo a čistotu? Provence a krajina vám umožnia vytvoriť úžasné krásy v kuchyniach, v ktorých chcete vytvoriť.

A na týchto fotografiách môžete vidieť úplne moderný súbor MDF. V rovnakom čase bol duch dreveného domu udržiavaný na 100%.

A čo keď je vidiecky dom pomerne malý, a pre kuchyňu na mieste je zanedbateľná? Jednoduchá možnosť v ekostile trvá len pár metrov štvorcových. Tu je umiestnená doska pre 2 komforty, otvorené police a pár nočných stolíkov so zásuvkami. Umývadlo môže byť umiestnené pod dosku na krájanie, čím sa zvyšuje pracovná plocha.

A ak vám to zmiasne jednoduchosť na vidieku, zachovať si duchom zrubového domu môže byť pevný nábytok v úmyselne drsnom štýle alebo s prvkami klasiky.

Určite by kuchyňa mala byť vyrobená z prírodného materiálu. Napríklad moje je z radu duba. Myslím, že táto možnosť je to, čo potrebujete pre vidiecky dom. Bobr kúpil v továrni kuchyňu. Existuje veľa variantov kuchyne, a z množstva duba, mimochodom, nestačí. A cena je celkom normálna. V kríze je to veľmi dôležité.

Kuchynský interiér v drevenom dome

Napriek pokroku a vysokým technológiám ostávajú veľmi obľúbené drevené domy a útulné kuchyne z dreva. Strom je ekologický a má špeciálnu energiu. Znalci prírodných materiálov sa snažia strom používať čo najčastejšie pri vytváraní dizajnu. Ekologické materiály sú obľúbené v usporiadaní nielen vidieckych domov, ale aj súkromných domov v meste.

Strom je nielen prirodzený, ale aj veľmi krásny, trvanlivý, trvanlivý. Nebojte sa, že tento materiál je nebezpečný pre požiar alebo má sklon k rozkladu. Moderné drevo je impregnované rôznymi zlúčeninami, ktoré z neho robia prakticky ohnivzdorné a odolné voči akýmkoľvek hubám, plesniam.

V drevenom dome sa kuchyňa tiež často pokúša štylizovať pod stromom alebo ju robiť drevenou. To však neznamená, že bude vyzerať monotónne alebo sa zlúčiť so stenami. Existuje mnoho odtieňov a detailov, ktoré pomôžu vybaviť kuchyňu zaujímavým a neobvyklým.

 • Typ budovy. Konštrukcia kuchyne v drevenom dome z dreva má viac variantov ako v dome z zrubového domu. Lúč umožňuje vytvoriť rovnomernejšie steny, ktoré sa ľahšie zdobia. Headset je možné ľahko a prakticky zdvihnúť z akéhokoľvek materiálu. Steny z dreva sa dajú ľahko maľovať, meniť farbu, dokončiť. Môžete nechať prirodzenú farbu stromu. Rám je ťažšie poraziť kvôli veľkému počtu vyčnievajúcich plôch.

 • Rozmanitosť dreva. Obvykle pre kuchyňu vyberte borovica. Je krásny a odolný, ale môže časom stmaviť. Aj pre kuchyňu je dobrý dub, ktorý je uznávaný ako štandard pre prírodný nábytok. Je neuveriteľne odolná, krásna, vznešená vzhľad, má veľa odtieňov. Dub je však drahý, ale tiež stojí za zváženie.

 • farba. Farby prírodného dreva sa môžu líšiť. Napríklad buk je svetlejšia a ružová, čerešňa je viac nasýtená, hnedá. Ale aj jeden typ dreva môže mať odtiene rôznej intenzity. Ak potrebujete neobvyklý dizajn kuchyne, je tmavý strom dobrý. Môžete ľahko vybrať dub, popol, čerešne. Pri výbere farby zvážte iné charakteristiky stromu. Takže napríklad červená čerešňa vyzerá bohatá, ale v sile výrazne stráca dub.

 • štýl. Ak interiér kuchyne v drevenom dome od baru umožňuje akýkoľvek štýl, od luxusnej klasiky po módnu modernosť, potom bude dom z logovne musieť byť štylizovaný pod krajinou alebo provensálom. Veľmi krásna a organická sa bude pozerať na kuchyňu z ružového ruského folklóru.

Moderné možnosti kuchyne v drevenom dome

Moderný dizajn kuchyne vo vidieckom dome sa môže meniť. Nie je potrebné robiť kuchyňu v rustikálnom štýle, môžete si ho usporiadať podľa vlastného želania a použiť detaily rôznych štýlov.

Usporiadanie kuchyne v drevenom dome nezaväzuje kúpiť celý nábytok z dreva. Ak neobmedzujete svoju predstavivosť, môžete získať veľmi zaujímavé možnosti.

 • Luxusné klasiky. Vynikajúci a bohatý klasický štýl bude vyzerať menej štýlovo v drevenom dome než v byte. Prírodný strom tu je dokonalý. To však nie je najlacnejší štýl. Nábytok je lepšie nakupovať z vysokokvalitného drahého materiálu s rôznymi ozdobami a vzormi, ale nezabudnite, že čím viac nezvyčajných rúčok, vzorov a zlacení, tým ťažšie je starostlivosť o takýto nábytok. Drevený nábytok vyžaduje povinnú starostlivosť.

 • Za staroveku. Je to veľmi pekné, útulné a naozaj vyzerá umelý nábytok. Dekorácia na stenách môže byť minimálna. Pomocou tejto techniky môžete vytvoriť štýl Provence a štýl krajiny. Nábytok nemusí byť skutočne starožitný. S pomocou špeciálnych techník smalt na ňom je pokrytá ozdobnými trhlinami, drážkami, ale vyzerá to čisto.

 • Laconický štýl. Minimalizmus a výstižnosť sú vhodné pre malú kuchyňu. Návrh kuchyne v drevenom dome by mal byť v súlade s účelom. Ak chcete vizuálne rozbaliť, vyberte nábytok z ľahkého dreva alebo iného materiálu. V takej kuchyni by malo byť minimálne množstvo detailov a ozdôb.

 • modernizmus. Tento strom vám nebráni v tvorbe modernej kuchyne v secesnom štýle. Môžete stále používať prírodné materiály, ale aj jasné farby. Takže napríklad kuchyňa vyzerá nezvyčajne drevené so zonami, drevenými svetlými stoličkami, maľovanými stenami. Môžete použiť v interiéri z plastu, sklo, dať bar počítadlo, ak priestor dovolí.

Kuchyňa - obývacia izba v drevenom dome

Kuchyňa spolu s obývacou izbou je sen mnohých žien v domácnosti. Je to pohodlné, krásne, kuchyňa sa okamžite stáva priestrannejším a hostia môžu byť okamžite ošetrení bez toho, aby sa odklonili od pracoviska. Hlavnou ťažkosťou však je zónovanie priestoru. Interiér kuchyne - obývacia izba v drevenom dome predpokladá vizuálny rozdiel medzi kuchyňou a obývacou izbou.

 • nábytok. Klasickým spôsobom vymedzovania priestoru je pohovka, ktorá sa vráti do kuchyne. Oddeľuje obývaciu izbu od kuchyne a vytvára priestor na usporiadanie hostí. Táto možnosť je však vhodná len vtedy, ak je dostatok metrov. V malej alebo úzkej kuchyni bude pohovka zasahovať. Ak je kuchyňa úzka, môžete ju oddeliť malým barovým pultom v kombinácii s apartmánom.

 • strop. Majitelia drevených domov vedia, že finálna úprava je vykonaná len rok po skončení výstavby, takže zmršťovanie nepoškodzuje materiál. Počas tejto doby môžete premýšľať o niekoľkých možnostiach dokončenia stropu, ktoré zároveň slúžia ako spôsob zónovania. Môžete napríklad natierať stropné trámy v rôznych farbách v kuchyni a v obývacej izbe, zdvihnúť rôzne svietidlá a lustre.

 • Paul. Na drevenej podlahe môžete urobiť malé pódium, ktoré oddelí kuchyňu od obývacej izby. Na tento účel možno použiť aj podlahovú krytinu. Napríklad v obývačke bude vyzerať skvelé parkety, koberec, a v kuchyni - keramické dlaždice alebo linoleum. Ak sa rozhodnete opustiť drevené podlahy všade, môžu byť jednoducho namaľované v rôznych farbách.

 • steny. Krásny a organický vzhľad prírodných drevených stien, ale ak chcete urobiť kuchyňu špeciálne a oddeliť ju od obývacej izby, použite sadrokartón na dekoráciu stien. Oblasť zástera môže byť položená s dlaždicami. Ak chcete zdobiť steny v kuchyni, môžete použiť dekoratívne omietky alebo plastové panely.

 • Obrazovky a závesy. Túto možnosť možno tiež zvážiť. Obrazovky a závesy sú vhodné na to, aby mohli byť kedykoľvek tlačené stranou alebo úplne odstránené.

Kuchyňa so skutočnou ruskou rúrou Chcem to urobiť zvlášť útulnou a krásnou. Návrh kuchyne v drevenom dome so sporákom je vždy vytvorený s prihliadnutím na atmosféru duše, ktorá vytvára živý oheň v rúre.

Stojí za to pamätať, že rúra slúži nielen na krásu, ale vyžaduje si istú starostlivosť. Pri vyvíjaní takejto kuchyne musíte brať do úvahy bezpečnostné pravidlá. Pri plánovaní interiéru s rúrou nezabudnite zohľadniť všetky nuansy.

 • farba. Veľa závisí od rozhodnutia farieb. Ak je kuchyňa malá a rúra na nej obsadzuje pôsobivú časť, urobte pec s rovnakým odtieňom so zdmi, aby ste sa s nimi spojili a nevyčnievali. V tomto prípade je lepšie uprednostňovať svetelné tóny. Nábytok a zástera môžu byť živšie.

 • nábytok. Rúra zvyčajne zaberá veľa priestoru, takže headset bude musieť vytvoriť priestor. Vyberte si vysoké a plytké skrinky a police. Niekoľko otvorených políc možno pripojiť k samotnej rúre.

 • strop. Rúra vytvára dodatočné teplo, to znamená, že teplota v kuchyni bude dostatočne vysoká. Z tohto dôvodu je lepšie ponechať drevený strop, zakryť ho lakom alebo sklopiť ho. Stretch stropy ako je teplota nemôže stáť.

 • Vybavenie pece. Nie je nutné robiť ruskú ľudovú kuchyňu, ak má sporák. S riadnym dokončením môže byť úspešne napísaný aj v štýle high-tech. Môžete zmeniť farbu rúry, prekryť ju dlaždicami alebo kamienkami, pripevniť regály. Pamätajte však, že teplota v blízkosti rúry je vždy vysoká.

 • Rúra v obývacej izbe. Ak je kuchyňa kombinovaná s obývacou izbou, môže byť umiestnená v obývacej izbe. Takto môžete prerobiť celý kuchynský obývací priestor v štýle krajiny. Pec v takom zmysle nahradí krb tu.

Do blízkosti rúry neumiestňujte chladničku. Pamätajte, že chlad a oheň sú nezlučiteľné. V kuchyni s rúrou by mala byť dobré vetranie, pretože štandardný kryt v tomto prípade nie je možné.

Kuchyňa v drevenom dome: TOP-40 originálne nápady s fotografiou

Kuchynský interiér v drevenom dome

Budovy, ktoré sú hlavným materiálom stromu, nie sú rovnaké, pretože je ťažké porovnať rám alebo modernú obdĺžnikovú štruktúru lemovanú prírodnou podšívkou. A napriek tomu majú aj veľa spoločného, ​​predovšetkým je to prirodzenosť materiálu a jeho vlastnosti pri vývoji kuchynský interiér v drevenom dome.

Táto zmena funkcie drevo mierne tvar a objem pri stavbe počas prvých niekoľkých rokoch prevádzky a spôsobuje, že je ťažké pracovať s takou štruktúrou. Kedysi sa, že majú Zariadenie bytu nasekané domy môžu byť nie skôr ako dva roky potom, čo bol postavený, po tom všetkom zmršťovanie, zmeny ročných období z tepla do chladu, a tak ďalej. Pre moderné prímestské obyvateľstvo je takáto doba večnosť, takže sa tento krok uskutočňuje hneď po skončení výstavby. Čo odporúčajú stavitelia a skúsení dizajnéri dreva?

Po prvé, nemôžete použiť povrch pre steny a strop. Koniec koncov, samotné záznamy alebo dosky už vyzerajú skvele. Je to ideálne riešenie pre každú izbu, od prednej salónika po útulnú spálňu. Ale pri prerokúvaní kuchyne v dome nemôže byť zabudnuté na chvíľu, že táto izba zvláštne, to je veľmi často tam bude zvýšená teplota a vlhkosť stúpajúca hrnce, panvice a potrebu čistenia, nielen sex, ale niekedy dokonca aj steny a strop. V každom prípade by mali byť všetky povrchy v tejto miestnosti ošetrené mimoriadnou starostlivosťou, so zvýšenou pozornosťou.

Prostriedky, ktoré sú určené na textúry dreva, sa veľmi často používajú pri navrhovaní drevenej kuchyne. Je nutné rozlišovať medzi tými, ktoré sú navrhnuté tak, aby lesk, farbu alebo odtieň, eleganciu vzhľadu, a tí, ktorí vytvárajú na povrchu ochranný film, ktorý nielen umožňuje, aby sa strom nenapučí alebo klesne, ale tiež bráni vzniku hniloby, plesní a ďalších problémov , ktoré môžu čeliť majitelia tohto typu chalúp. A môžete spracovať obidve a druhé, nebojte sa preháňať. Okrem toho je potrebné dodatočne dbať na tesnosť všetkých kĺbov a trhlín, ktoré sa môžu vyskytnúť, na to použitie špeciálneho priehľadného tmelu, ktorý používate počas počiatočnej opravy a podľa potreby v procese prevádzky.

Dokončenie kuchyne v drevenom dome

Oprava alebo počiatočné dokončenie kuchyne v drevenom dome - tiež celú vedu. Samostatne stojí za to venovať pozornosť teoretickým poznatkom o usporiadaní podlahových krytín, stropov, stien. A až potom, po vytvorení základne, môžete prejsť na zdobenie kuchyne, naplnenie nábytku alebo návrh dizajnu.

Opakovane sa overilo, že v interiéri kuchyne funguje veľmi dobre podlaha s použitím keramických dlaždíc. Jednoduchá manipulácia svoju pani oceňované na celom svete, a preto, že je ľahko umyť a vyčistiť, dezinfikovať, nie je klzký, nechápem špinavé, slovo, problémy s ňou budete mať aspoň podľa potreby. Jediná nevýhoda - jeho povrch môže byť studený a byť s bosými nohami na to nebude veľmi pohodlné. Avšak systém teplých podláh pomôže spoľahlivo vyriešiť tento problém. To je prípad, keď podlaha v iných miestnostiach môže byť čokoľvek (laminát, koberec, parkety), ale tu je lepšie začať od prakticity. Ak sa obávate, že v dome, ktorého interiér je pripomínajúce staré chalupy, podlaha je keramická povlakom, potom dávajte pozor na zber dlaždíc, ktoré tak šikovne napodobňuje drevo, ktoré aj pocit, že je niekedy ťažké rozlíšiť.

Pre tých, ktorí stále dávajú prednosť prirodzenej jednoty textúr v štýle drevených domov, môžeme ponúknuť využitie vrstveného dreva podlahy alebo pevnými doskami smrekovca, ktorý, ako vieme, takmer sa nebojí vlhkosti. Takéto pokrytie bude inteligentné a trvalé, ale, samozrejme, je ťažké ho nazvať rozpočtovým.

Nemenej pozornosť interiér kuchyne v drevenom dome, foto Mnoho úspešných riešení, ktoré ste už videli v našom článku, by sa mali dať do stropu. Z rovnakého dôvodu logiky budovy by sa nemal dotýkať strop, pretože jeho zmršťovanie bude takmer nepredvídateľné. Rozhodne nie je stropné omietky, a to nielen preto, že by to bol skutočný zločin proti štýlu, ale aj z dôvodu zmršťovanie a deformácie, aj keď malé, po strope, uzavreté omietka môže ísť trhliny. Dobré riešenie v tomto prípade je stretch strop, je tiež veľmi ľahko čistiť, čo je dôležité pre kuchynské reality, rovnako ako jeho odtieň a textúra môže byť vybraný na akýkoľvek moderný štýl. Pre tých, ktorí vo svojom projekte chcú osláviť krásu starých, klasických štýlov interiérov domov, stropy sú navrhnuté s širokými trámy. Vyzerá to naozaj úžasné, okrem toho, starostlivosť o takéto stropy nie je tak zložitá, ako sa zdá na prvý pohľad. Tajomstvo ľahké starostlivosti pri spracovaní impregnácií a lakov kvality dreva, ktoré umožnia a mokré čistenie stropu a nielen suché.

Pokiaľ ide o steny kuchyne v drevenom dome, potom je vhodné rozlišovať medzi prístupmi k stene, pozdĺž ktorých stoja kuchynská súprava, a tými, ktorým môže byť umiestnená jedáleň alebo jednoducho zvyšok. Ak ponecháte neošetrený a nevyžiadaný povrch na iné steny, potom kuchynskú zástera alebo stenu, pozdĺž ktorej budete rezať výrobky, umyť riad, variť na kachle, musíte zdobiť. Prekvapujúco harmonické v tomto prípade môžu pracovať dlaždice, rovnako ako ďalšie moderné materiály, ako sú plastové panely, polykarbonát a tak ďalej. To všetko je samozrejme ťažké pripevniť na dosky a guľatiny sú úplne nemožné, takže najčastejšie, keď sú opravy takýchto materiálov upevnené na doske sadrokartónu, ktorá je pripevnená na kovové profily pripevnené k stene. Nebudete potrebovať obyčajnú sadrokartónovú dosku, ale odolnú voči vlhkosti, kvalitnú, ktorá bude schopná odolať hmotnosti dlaždíc a vlhkosti, ktoré prídu počas čistenia.

Kuchynský dizajn v drevenom dome

že dizajn kuchyne v drevenom dome bolo harmonické, mali by ste si vybrať usporiadanie v jednom z tradičných štýlov, ktoré používajú veľa tohto typu textúry. Pre široké a priestranné izby bude štýl chaty ideálny, ale v skromných kútiach, kde sú doslova pár skriniek a stôl, je vhodnejšie rustikálny štýl alebo, ako sa to nazýva krajina.

Zmena krajiny kuchyňa v drevenom dome, dizajn, foto ktorý nájdete na internete, je miestnosť v rustikálnom štýle. Rustikálny interiér je veľmi ľahko rozlíšiteľný od ostatných veľkým počtom stromov. Ide o nábytok, dekoráciu a dokonca aj príslušenstvo. To všetko vytvára jedinečnú útulnú atmosféru pre vidiecku chalupu.

Preukázať úspešné štylistické riešenia pre kuchyne v drevenom dome - foto, ktoré sú umiestnené nižšie. Budeme sa snažiť popísať hlavné črty, ktoré treba brať do úvahy pri výbere nábytku a vybavenia, textilu a osvetlenia.

A je to s osvetlením, ktoré musíme začať, pretože strom je známy svojou schopnosťou absorbovať svetlo. Z tohto dôvodu s nedostatočným počtom žiaroviek a svietidiel sa interiér môže zdať tmavý a nepohodlný, to nemôže byť opravené žiadnymi dizajnovými riešeniami. Preto najčastejšie pre túto zónu vo vidieckej chate sa snažia prideliť priestor, ktorý by mal jedno alebo viac okien a sú široké a nie sú zakryté ťažkými, nepriehľadnými záclonami. Počas dňa by toto množstvo svetla malo stačiť, ale večer musíte poskytnúť veľa jasného osvetlenia. Môže to byť reflektor nad pracovným povrchom, vonkajším lustrom visiacim zo stropu, nielen nad sporákom, ale aj nad jedálenským stolom.

Fasády nábytku zohrávajú významnú úlohu aj v úlohe občerstvenia a osvetlenia interiéru. Najbežnejšou variantou sú fasády, ktoré sa podľa štruktúry a tieňa zhodujú so stenami, čo vytvára veľkú ilúziu neporiadku. Áno, môže to byť špičková technológia a nie je použiteľná v takých miestnostiach, ale stále ľahké jednofarebné fasády pre skrine - to je vynikajúce riešenie, ak chcete získať moderný, moderný dizajn.

Kuchyňa - obývacia izba v drevenom dome

Oveľa častejšie ako v bytoch, pre vybavenie vnútri súkromnej chatky, hovoríme o interiéri obývacej izby s kuchyňou, ktoré sú spojené do jednej zóny. Preto v prípade kuchyňa-obývacia izba v drevenom dome, Pre nás je ťažké aplikovať bežné metódy zónovania, ktoré sa používajú najčastejšie. Koniec koncov, nie je úplne vhodné ani zmeniť úroveň podlahy, ani navrhnúť zavesené stropy s komplexným tvarom ani umiestniť obrazovky s oddeleniami.

Naopak, tieto zóny by nemali byť zóny, ale kombinované, výhoda, najčastejšie je konečná úprava stien, stropu a podlahy bežná. Je to pre usporiadanie kuchyňa-obývacia izba v drevenom dome, foto čo môžete vidieť vyššie, môžete použiť lúč so svetlami na ňom, ale v princípe je to len pre pohodlie, ale farby, textúry - to všetko je bežné. Vezmite prosím na vedomie, že podlahová krytina v tomto prípade môže byť odlišná, čo je kvôli pohodlí, ale vyzerá veľmi atraktívne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

73 + = 77