Návrh obdĺžnikovej kuchyne 12 m2 M fotografie

Kuchynský interiér 12 m² M (100 fotografií) - rozloženie funkcií

Naplánujte interiér kuchyne 12 m2 m nie je tak ťažké. Modernými štandardmi je to dosť priestranná izba, kde je priestor pre fantáziu. Tu môžete ľahko usporiadať všetky domáce spotrebiče, ktoré potrebuje hosteska, rovnako ako útulné jedálenské priestory.

Ponúka rozloženie kuchyne 12 metrov štvorcových

Rozloženie kuchyne 12 m2 m môže byť ľubovoľná: obdĺžniková, štvorcová, s rôznymi výčnelkami, predĺženými a zviazanými. Tu bez problémov existujú dve hlavné kuchynské zóny: jedna pre prácu, druhá pre jedáleň.

V pracovnej oblasti môžu byť rôzne skrinky, spotrebiče, plynové sporáky, chladničky a ďalšie kuchynské náradie. V jedálni by mal byť stolík a stoličky ústredné. V tomto prípade, pretože oblasť to dovolí, môže byť tabuľka veľká s ľubovoľnou konfiguráciou a namiesto obvyklých stoličiek môžete použiť šikmé stoličky, lavičky alebo pohovky.

Rozdeľte pracovnú a jedálenskú časť pomocou vstavaného čítača tyčiniek alebo pomocou farieb.

Kuchynský interiér 12 m² metrov znamená optimálne využitie 3 kuchynských konfigurácií: tvaru U, tvaru L a rovné.

1

Rovná kuchyňa je postavená pozdĺž jednej steny. Tu položili chladničku, sporák, drez a rôzne pracovné plochy. Zvyčajne v tomto usporiadaní je jedáleň oproti pracovnej ploche. Ak chcete ich oddeliť, nejako používajte rôzne farby a textúru stien a nábytku. Vďaka tejto metóde máte pocit, že ste v rôznych miestnostiach.

Kuchyňa alebo roh v tvare L má dve susedné steny. Je dobré, že na týchto dvoch stenách môžete nainštalovať veľké množstvo objektov. Jedáleň je spravidla pokračovaním pracovnej zóny. Môže byť vykonaná v jednej farbe a štýle.

Kuchyňa v tvare písmena U zaberá dve susedné steny a pred dosiahnutím 3. steny sa otočí. Vytvára akýsi malý čítač barov, s ktorým je ľahké oddeliť jedálne a pracovné priestory.

Kuchyňa s rozmermi 12 štvorcov ponúka veľké množstvo možností, ako premeniť vaše sny a dizajnérske schopnosti.

Kuchynský dizajn 12 m². (+60 fotografií)

 • Nezáleží na tom, koľko miestností je v dome, kuchyňa medzi nimi vždy zaujíma zvláštne miesto. Toto je krídlo, kde prebieha alchymia varenia, kde sa celá rodina zhromažďuje na spoločnom stole a vo večerných hodinách sa vedú intímne rozhovory. To je dôvod, prečo chcete vybaviť všetko s maximálnym komfortom. Plánovanie kuchynského dizajnu 12 m². Nemôžete sa obmedziť na výber povrchových úprav a nábytku - táto oblasť je dosť pre realizáciu akýchkoľvek, dokonca aj tých najpopulárnejších nápadov.

  Vďaka obrovské množstvo stavebných a povrchových materiálov, domácich spotrebičov a slúchadlá s mikrofónom na trhu novo zrekonštruované strednej veľkosti 12-tich metrov kuchyne môže byť zábavné tvorivú činnosť, ktorej výsledkom poteší mnoho rokov.

  Rozvážny interiér, kde je každá vec na svojom mieste a harmonicky sa zmiešava do celkového obrazu, prinesie hosťom a hosťom domu veľa príjemných emócií. A kombinovať všetky prvky v jednom súbore pomôže dobre zvolenému štýlu.

  Kuchyňa 12 m². v modernom štýle

  Rýchle tempo života v 21. storočí diktuje jeho pravidlá zdobenia každodenného života: všetko musí byť funkčné, kompaktné a praktické. Motto moderného štýlu nie je nič nadbytočné. Hladké, rovnomerné povrchy neutrálnych odtieňov, uzavreté police, žiadne textílie, kvety, takmer úplný nedostatok dekorácie.

  Uprednostňuje sa odolné a ľahko sa opotrebovateľné materiály - umelý kameň, tvrdené sklo, plasty, chrómovaná oceľ. Najlepším doplnkom tohto interiéru je najnovšia vstavaná technológia s dotykovými ovládačmi.

  Kuchyňa 12 m². v klasickom štýle

  Rovnováha klasikov zostáva relevantná nielen po celé desaťročia, ale po stáročia. Kuchyňa je 12 m2. nábytok z prírodného dreva, pokrytý drahým lakom alebo ľahkým smaltom, bude vyzerať pevné a elegantné.

  Fasádne náhlavná súprava by mala zdobiť vyrezávané vzory (panely), zlaté doplnky. Pracovné dosky môžu byť vyrobené z umelého mramoru. Je žiaduce vybrať si veľkú techniku ​​z retro kolekcií - hnedej alebo mliečne-bielej, pod prevažujúcimi farbami v kuchyni.

  Perfektným rámom pre túto nádheru sú dokonale ploché biele steny a strop, možno s nenápadnými prvkami výliskov. Ak chcete uviesť do interiéru kuchyne, jedinečnosť pomôže fotografovaniu zátišie v krásnom ráme alebo neobvyklému lustru nad jedálňou.

  Kuchyňa 12 m². v škandinávskom štýle

  Módne zdobenie interiéru rovnakým spôsobom ako v severských krajinách sa objavilo pri distribúcii obchodov IKEA. Škandinávsky štýl je ľahko rozoznateľný od vzduchu a chladnom prostredí, v protiklade ku ktorému prírodné zložky (tkané rohože, tkané prútené stoličky, drevené podlahy a pulty), zdá ešte teplejšie.

  V prevažujúcom prostredí sú snehovo biele, priesvitné modré, svetlo šedé a modré tóny. Nábytok je kompaktný, s hladkými povrchmi. Vzhľadom k tomu, že počas varenia v kuchyni je horúci, tento dizajn vám prinesie čerstvú sviežosť a zároveň pocit pohodlia domova.

  Jemný pôvab francúzskeho vidieka v dizajne 12-tich metrov kuchyne môže sprostredkovať pastely, smalt starožitný nábytok vyrezávaný s mäkkou kudrlinky, domáce spotrebiče "starožitnosti", tenké ozdobné trámy na strope (ak je výška).

  V takom by bolo vhodné, aby akýkoľvek pripomienka rekreačnom zariadení interiéru: prútené koše, krásne poháre s marmeládou a korenie na otvorených policiach, krajkové záclony na oknách, malé divoké kvety na tapetách a obrusy.

  Úloha štýlový prízvuk môže hrať výpis, vyrobený v podobe bielej stovepipe. Provencovými materiálmi sú drevo, vápno, meď a hlina, ale chrómovaný kov, tónované sklo a lesklý plast tu sú zjavne nadbytočné.

  Hoci spočiatku "loft" a označil podkrovie, teraz je slovo najčastejšie používa na elitnej bývanie, prevedená z bývalej továrne, vzdelávacích a administratívnych budov.

  Na prvý pohľad, holé murované steny, otvorené rúry, drsné drevo a kovové priemyselné žiarovky vytvárajú dojem dočasného úkrytu. Napriek tomu, ľudia milujúci slobodu, unavení z prestížnosti a nadmerného poriadku úradov, sa tento dizajn zamiloval.

  V posledných rokoch sa čoraz viac vyberá pre dokončovacie byty a najmä - kuchynské zariadenia. Vzhľadom k tomu, charakteristické vlastnosti podkrovia sú vysoké stropy a priestrannosť, 12 m2. vytvoriť podobný interiér by malo stačiť.

  Farebná paleta pre kuchyňu je 12 m2.

  Schopnosť rozlíšiť až 10 miliónov odtieňov je skutočným darom prírody, vďaka ktorému môžu ľudia plne užívať rozmanitosť sveta. Avšak, základné farby na palete iba desať (sedem dúha, biele, sivé a čierne), z ktorých každá má nejaký vplyv na psychiku, podvedomé vnímanie ľudských emócií.

  Výberom navrhnúť kuchynskú plochu 12 metrov štvorcových, je odporúčané, aby zostali vo svetlých, neutrálnych a teplých farbách. Predpokladá sa, že studená rozsah (modrá, zelená, modrá, fialová), potláča chuť do jedla a upokojujúci účinok, takže tieto farby sú najlepšie ponechať na izbách zvyšok - spálňa a kúpeľňa.

  Schopnosť bielej farby vizuálne rozširovať priestor pre 12-metrovú kuchyňu nie je určujúcim faktorom, ale vo všeobecnosti sa môže použiť ako prázdne plátno na udelenie živšieho, nasýtených akcentov.

  Môže to byť achromatická kompozícia s prísadou čiernej, šedej, kovovej. Ak chcete zbaviť pocitu laboratória v bielej kuchyni pomôže strom: podlaha, stolíky, stoličky z dubu, orecha alebo borovice - bude interiér domácejšie.

  Zo všetkých materiálov použitých v interiéroch je nehrdzavejúca oceľ najhygickejšia, odolnejšia a odolnejšia. Z tohto dôvodu sa profesionálne kuchyne v reštauráciách doslova skladajú výlučne z kovu. Podobný dizajn sa dá urobiť doma. Je to perfektne vhodné pre všetky moderné domáce spotrebiče a počas varenia bude možné cítiť sa ako skutočný šéfkuchár.

  Okrem skutočnosti, že oceľové plochy sa ľahko čistia, majú tiež zrkadlový efekt - odrážajú svetlo, čím dávajú miestnosti v kuchyni priestrannejší a elegantnejší vzhľad.

  Pre tých, ktorí milujú všetko prirodzené, je vždy príjemné obklopovať drevené výrobky. Drevené podlahy a nábytok z masívu - nie je najtrvanlivejší riešenie pre kuchyne, ale v núdzi môžete použiť jeho napodobenie: zvoliť podlahu žula vzoru rezu a nastavte kúpiť MDF s dyhovaných frontoch.

  Pokiaľ ide o odtiene, kuchyňa je 12 m2. je lepšie vybrať svetlo alebo stredné, pokiaľ ide o sýtosť tónu, pretože tmavo hnedá môže vytvoriť náladu tmu a výrazne znížiť priestor.

  Teplé tóny žltej a oranžovej sú vhodné pre dizajn kuchyne s rozlohou 12 m². ako je to možné. Sú to odtieň slnka, šťavnatého ovocia a tropických kvetov. Oni dávajú obvinenie z vivacity, rozveseliť, zlepšiť vitalitu, vytvoriť priateľskú a veselú atmosféru.

  Harmonizácia nadmerného jasu pomôže akromatickej škále, mäkkej hnedej, svetlej zelenej a tiež akýchkoľvek drevených textúr.

  Keďže zelená paleta je dosť rozsiahla, stojí za zmienku, že pre kuchyňu o rozlohe 12 m². najlepšie farby s prídavkom žltej farby. Môže to byť farba listov hlávkového šalátu, zelených jabĺk alebo prvej jarnej listy, ale odporúčame opustiť hlboké odtiene s prísadou modrej alebo čiernej.

  Dobrým prírastkom bude textúra teplého dreva (okrem bielej farby), matný povrch tmavošedej žuly, piesková žltá. Na zelenom pozadí budú pokrmy alebo výzdoba oranžovej a jasne ružovej farby vyzerať veľmi pekne.

  Prvým a najdôležitejším procesom pri usporiadaní kuchyne je dokončenie podlahy, stien a stropu. Voľba materiálov a správnosť ich použitia v konečnom dôsledku nielen ovplyvňuje estetiku interiéru, ale tiež určuje dobu pred ďalšou opravou. Ako môžeme tento čas predĺžiť, udržiavať v budúcnosti financie a sily pre iné, príjemnejšie účely?

  Prvou požiadavkou na podlahu v kuchyni je odolnosť proti vlhkosti. Z tohto dôvodu budete musieť okamžite odstrániť také nespolehlivé materiály ako laminátové a drevené parkety.

  Druhým závažným kritériom je pevnosť. Vedúcu pozíciu tu zaujíma keramická žula. Je špeciálne navrhnutý pre vysoké zaťaženie a je schopný odolať aj náhodnému pádu panvice a ak sa objaví trhlina, namiesto poškodeného kameňa môžete vždy dať náhradné.

  Dobrým riešením budú bežné dlaždice: ľahko sa čistí a dlho slúži. Kuchyňa je 12 m2. bude dobré pozrieť sa na monofónny matný náter neutrálnej farby (piesok, šedá, hnedá). Veľkosť prvkov je výhodne priemerná, približne 15 x 15 cm.

  Pod keramickou podlahou sa odporúča podávať otepľovacie rohože, aby sa počas chladnej sezóny varenie nestalo chladom. V jedálni môžete položiť laminát alebo zonovať ho s dlaždice kontrastnej farby.

  Väčšina stien je zvyčajne pokrytá súpravou, takže ich môžete jednoducho namaľovať bielou alebo slabožltou farbou, ktorá dobre odráža slnečné svetlo. Voľbou medzi vodnou disperziou a latexovou základňou pigmentu je potrebné vziať do úvahy, že prvý voľne prechádza cez steny vzduch a para a druhý - vytvorí polymérny film, na ktorom sa môže následne objaviť forma.

  Ak je jedna zo stien úplne voľná (zvyčajne v blízkosti jedálne), je potrebné vkladať tapety s realistickou perspektívou - takže vaša 12-metrová kuchyňa bude vyzerať ešte priestrannejšie.

  Originálne a módne riešenie bude maľovať voľnú stenu alebo jej časť s bridlicovou farbou. Na takomto povrchu môžete kresliť kriedou, vytvárať zoznamy prípadov alebo písať dobré priania príbuzným.

  Rovnaký a krásny strop v kuchyni je základným atribútom kvalitnej opravy. V jednoduchej konštrukcii môže byť najskôr prilepená skleneným tkanivom - "pavučina", ktorá chráni povrch pred mikrotrhmi a po vysušení, farbou vodou farbou.

  Moderná kuchyňa 12 m². perfektne dopĺňa strečový film: lesklý biely, saténový (s ľahkým hodvábnym leskom) alebo matný - vynikajúci výsledok je zaručený.

  V prípade štylizovaných etnických a vidieckych motívov bude strop potrebovať zdobiť trámy - skutočné drevené trámy alebo umelé plastu. Hlavná vec je, že majú malú váhu a sú pevne pripojené k základni. Pod týmito čiarami sa ľahko skrývajú drôty alebo iné komunikácie.

  Ak chcete, aby sa 12-metrová kuchyňa vyzerala obývaná, potrebujete iba niekoľko pozoruhodných dekorácií. Zoberú ich, majitelia by mali dôverovať svojmu vlastnému vkusu, rovnako ako brať do úvahy pravidlá štylistickej harmónie. Zoznam vhodných vecí je dostatočne veľký. Môžu to byť nástenné hodiny, obrazy, rodinné fotografie, krásne jedlá, súpravy, sklenené nádoby, vázy s kvetmi, zátišie. Vďaka nestabilnému režimu teploty / vlhkosti a vysokému riziku, že sa niečo otočí, kuchyňa vôbec nie je miestom pre vnútorné rastliny.

  Pokiaľ ide o textílie, v kuchyni je žiaduce použiť mierne. Prírodné tkaniny rýchlo absorbujú pachy a vlhkosť, zrútia sa a rýchlejšie sa znečisťujú, takže je lepšie si vybrať syntetické výrobky.

  Na oknách sú povolené svetelné závesy, ale za predpokladu, že zdroj otvoreného ohňa (sporák, rúra) je v bezpečné vzdialenosti od nich. Obrus ​​pre jedálenský kút je vhodný aj pre polyester. Tento materiál sa rýchlo vymaže, okamžite vyschne a takmer nevyžaduje žehlenie.

  Ako správne usporiadať nábytok?

  Kuchyňa je 12 m2. žiadny problém zabezpečiť priestranné modulárne skrinky, dať pôsobivú veľkosť chladničky, sporák, umývačka riadu a ak je to potrebné, práčka, kávovar, veľký umývadlo.

  Mali by sa umiestniť aj jedálenský priestor s stolom, stoličkami alebo stoličkami, ktoré sa dajú umiestniť na pódium, čím sa vytvorí ďalší priestor na ukladanie vecí alebo návštevníkov na kolesách.

  V závislosti od charakteristiky miestnosti je zvolené usporiadanie náhlavnej súpravy - pre predĺžené miestnosti je zvyčajne lineárne, v jednom alebo dvoch radoch. Podiel stien 3x4 poskytuje vhodný schéma v tvare písmena L alebo U.

  Príležitostne v strede kuchyne sa pridá horná časť ostrova. To nie je príliš dobré, pretože sa bude musieť zakázať zakaždým. Ako dodatočné pracovisko môžete použiť sklápací stojan alebo široký prah vhodnej výšky.

  Ak chcete zdôrazniť krásu dizajnu kuchyne 12 m2. v tme, je veľmi dôležité zaobchádzať s vysoko kvalitným osvetlením. Našťastie moderné LED lampy spotrebujú menej elektrickej energie a takmer sa nezhrievajú.

  Pred začatím montáže osvetľovacieho zariadenia je potrebné pozvať skúseného odborníka, ktorý musí skontrolovať elektrickú sieť a pripravenosť vydržať určité zaťaženie (vrátane spotreby elektrickej rúry, chladničky, práčky alebo umývačky riadu atď.). Ak počet pracovných nástrojov prekročí prípustnú hranicu, môže dôjsť k poruche núdzového napájania.

  Na osvetlenie kuchynskej plochy 12 m². Jedna alebo dve centrálne stropné svietidlá budú potrebné a približne 9-12 bodov pozdĺž obvodu. Rovnako, len menej energie, je žiaduce, aby bol namontovaný v súprave na pracovných plochách (stolové dosky), aby ste sa ochránili pred poraneniami počas varenia.

  Nad jedálenským stolom stačí len jeden závesný luster a pre večerné romantiky môžete ešte pripevniť pár stenových stenčiek s tlmeným svetlom. Najteplejšia biela je považovaná za najpriaznivejšiu pre oči, ale ak si to štýl vyžaduje, môžete si vybrať žiarivky v spektre chladného bieleho alebo farebného (modré, zelené, červené).

  Je vhodné usporiadať spínače na vhodnom mieste a pridať ich pomocou svetelných majákov. Taktiež je možné osvetľovacie zariadenie ovládať diaľkovo pomocou diaľkového ovládača.

  Najmä pre šťastných majiteľov kuchynskej plochy o rozlohe 12 m². sme zhromaždili kolekciu zaujímavých riešení pre návrh takýchto priestorov. Galéria obsahuje fotografie s už realizovanými návrhmi, ktoré vám pomôžu rozhodnúť o výbere povrchových úprav, nábytku, nájsť nové nápady na plánovanie a prezentovať požadovaný výsledok opravy. Prajeme vám kreatívnu inšpiráciu a príjemné emócie v aktualizovanom interiéri!

  Interiér kuchyne 12 m2 M: ako nestrácať priestor v nábytku technické excesy

  Interiér kuchyne 12 metrov štvorcových, ktoré sú ideálne pre všetko, čo potrebujete, od priestranných kuchynskej linky so spotrebičmi a končiac plným jedálenským kútom. Pre väčšinu žien v domácnosti je kuchyňa s rozlohou 12 metrov luxusom, o ktorom môžete len snívať. Ak budete mať šťastie, ktorých plocha, to je určite dôvod na radosť, ale do kuchyne, aby si to naozaj pohodlné a útulné a majú vynikajúcu príležitosť. Ak skromné ​​5 štvorca hlavnou úlohou - aby bolo možné, aby sa zmestili do obmedzeného priestoru sporákom, drezom, chladničkou a stolom, 12 - nehral s dizajnovými experimenty a nestratiť priestor v nábytku a technické výstrelky.

  V priestrannej kuchyni poskytuje jednostranná náhlavná súprava dostatok priestoru pre jedáleň

  Ponúka dizajn kuchyne 12 m2 M ↑

  Podľa priemerných štandardov je kuchynská plocha 12 m2 veľká. Z hľadiska dizajnu môžete tu "pokojne" prechádzať a robiť interiér presne tak, ako chcete. Na to sú k dispozícii všetky potrebné podmienky, a to rozmery miestnosti. Pri správnom plánovaní nemusíte obetovať pohodlie a estetiku. V pracovnej oblasti bez zvláštnych konštrukčných ľsťou sa môže sústrediť na celú funkčnú kuchyňu: doska, rúra, chladnička, práčka, pohodlné pracovná plocha, jedlo, a, ak je to žiaduce, a práčka. Potom budete mať dostatok priestoru pre organizovanie plné jedáleň s veľkým stolom, kde sa celá rodina môže zhromaždiť na jedlo dohromady, a ak budete chcieť, a to aj s pohovkou a stoličkami s vysokými operadlami, namiesto "banálne, špinavých,stolice. Za takýchto okolností a najpohodlnejšie prácu a baviť hostí a nice to meet.

  Ak je kuchynský priestor 12 metrov štvorcových. m a viac, môže ubytovať atraktívne a funkčné ostrov

  Usporiadanie nábytku v kuchyni 12 m ↑

  Ak máte živú predstavivosť a bohatú predstavivosť, rozhodne ich ocitnete na 12 štvorcoch. Existuje viac ako dosť možností pre usporiadanie nábytku - uhlové, lineárne, dvojradové, v tvare písmena P a U. Ak sa pokúsite veľmi tvrdo, môžete dokonca vytvoriť malý ostrov alebo polostrov. Avšak, aby nedošlo k porušeniu základných zákonov ergonómie, harmónie a funkčnosti pri navrhovaní kuchynského dizajnu 12 m2, skúste stavať na architektonických vlastnostiach priestorov, na skutočných potrebách hostesky a na počte členov rodiny. Čo je ideálne pre štvorcovú kuchyňu, bude obdĺžnikové a naopak.

  Uhlová verzia - najbežnejšia a najvhodnejšia pre kuchyne štvorcového typu. Toto rozloženie je veľmi funkčné. Umožňuje jasne rozdeliť miestnosť na pracovnú a jedálenskú časť. Uhlové usporiadanie je tiež dobré, pretože ponúka niekoľko možností inštalácie domácich spotrebičov. Z hľadiska komfortu a ergonómie, štvorcová rohová kuchyňa s pohodlným pracovným trojuholníkom, početné priestranné skrinky a moduly, ako aj plné jedálne - optimálne riešenie pre veľkú rodinu. Kuchynská súprava môže stáť buď na dvoch slepých stenách, alebo si vybrať múru s oknom. Keď sa rozhodnete usporiadať nábytok pozdĺž okienka, dôkladne premyslite, kde umiestniť umývadlo, sporák a hlavnú pracovnú plochu. Ak sa z okna otvorí krásny výhľad, v blízkosti okna by sa mal umiestniť umývadlo, pracovná doska alebo varná plocha. Teraz si môžete pripraviť jedlo alebo umyť riad, obdivovať inšpiratívnu krajinu a nie zavesiť skrinky na stenách.

  Neštandardné domáce spotrebiče nielen upútajú pozornosť, ale umožňujú aj efektívne využitie priestoru, ako je napríklad radiálna chladnička v rohu kuchyne

  Jednoduchá kuchyňa priťahuje svoju kompaktnosť. Takáto varianta plán používa hlavne v úzkych "predĺžených" fajčiarov asi dva metre široký s oknom v stene koncovej časti kuchyne. Umiestnením pracovný priestor so všetkým potrebným zariadením pozdĺž jednej steny, budete mať miesto pre voľný pohyb a priestrannou jedálňou na protiľahlej stene. Aby bola čo najefektívnejšie využitie úložného priestoru a výrazne zvýšiť potravinovú kapacitu, obsahujú veľmi namontované skrinky "v strope" a zvoliť nie je štvorcový alebo okrúhly a obdĺžnikový stôl pre jedálenský kút.

  Jednoradové usporiadanie 12-metrovej kuchyne vám umožňuje nakresliť veľkú plochu pod jedálňou

  Ak dĺžka pozdĺžnej steny v kuchyni neumožňuje umiestniť náhlavnú súpravu do jednej čiary alebo vám neponúkne jednostranná verzia, môžete vyskúšať nábytok a zariadenie na dvoch protiľahlých stenách. Ak chcete získať pohodlný pracovný trojuholník, odporúčame nainštalovať umývadlo a tanier na jednej strane a chladničku na strane druhej. V prípade usporiadania dvojriadkov je žiaduce, aby vzdialenosť medzi stranami zostala pomerne slušná - asi 1,5 m! V opačnom prípade bude kuchyňa príliš stratená, najmä ak je v miestnosti naraz niekoľko ľudí. Umiestnenie nábytku a domácich spotrebičov v dvoch riadkoch podstatne zvyšuje priestorovú vybavenosť kuchyne, ale obmedzuje priestor potrebný pre jedálenský stôl. Musí sa presunúť buď do okna alebo do vstupných dverí, čo nie je príliš pohodlné a estetické. Ideálne - aby sa jedáleň dostala do susednej miestnosti. Kde? Pripojte napríklad kuchyňu s rozlohou 12 m2 s vykurovanou lodžou a nainštalujte tam jedálenský stôl.

  Ideálna voľba pre dvojriadkové plánovanie - vybrať jedáleň v susednej miestnosti

  Pri širokej štvorcovej kuchyni s rozmermi 12 m je vynikajúcou možnosťou umiestnenie náhlavnej súpravy a zariadenia vo forme písmena P alebo U. S touto schémou sa vytvára nepretržitá séria, ktorá umožňuje racionálne využívať kuchynský priestor. Zvlášť zaujímavé a krásne toto riešenie bude vyzerať, ak je veľké okno v centrálnej časti kuchyne, rovnako ako vo vnútri kuchyne štúdio, keď štvrtá stena úplne chýba. Tento dizajn je pre hostiteľa veľmi výhodný - všetko, čo potrebujete, bude vždy na dosah ruky. Ak chcete získať písmeno U, objednajte sadu s rohovými skrinkami.

  Usporiadanie tvaru U vo vnútri kuchynského štúdia v kombinácii s veľkým oknom v centrálnej časti vytvára pocit dobre vyváženého blahobytu

  • Kuchyňa 12 metrov štvorcových s raňajkovým barom

  Skúsení dizajnéri nedoporučujú používať ostrovné usporiadanie s touto kvadratúrou. Umiestniť do stredu kuchyne plnohodnotný ostrov 600 * 900, bez poškodenia estetiky a slobody pohybu, to však nebude možné. Objemný ostrov je lepšie nahradiť kompaktnejší polostrov, v úlohe ktorého môže byť klasický barový pult alebo malý stojan na raňajky typu konzoly. To urobí interiér dynamickejším a modernejším. Táto možnosť je vhodná najmä pre bakalárov.

  Foto nápad zdobenie kuchyne 12 m² m ↑

  V priestrannej kuchyni s moderným originálnym nábytkom sa barový pult harmonicky hodí, bez narušenia celistvosti interiéru

  Racionálne využitie užitočného priestoru a výrazné zvýšenie kapacity miestnosti v kuchyni, najčastejšie používajú vysoko namontované skrinky "v strope"

  Biela farba vizuálne rozširuje priestor a úhlové rozloženie poskytuje viac príležitostí na umiestnenie všetkého potrebného nábytku a domácich spotrebičov

  Ľahký kuchynský nábytok v rustikálnom štýle, ktorý sa nachádza na obvode, vytvára romantickú a útulnú atmosféru

  Kuchynské usporiadanie v tvare písmena U o rozmere 12 m s mini barom oceňuje milovníci minimalizmu a funkčnosti

  Jasné čiary, jednoduchá silueta, pohodlné usporiadanie - táto kuchyňa je vhodná ako pre domácnosť, tak aj pre apartmán

  Vrcholom tejto jednoradovej kuchyne sú úspešne kombinované kuchynské skrinky - kompaktné a priestranné súčasne

  Tvorivý prístup k umiestneniu kuchynského setu uvoľňuje dostatok priestoru pre okrúhly jedálenský stôl

  Angulárny variant - najrozšírenejší a najvhodnejší pre kuchyne štvorcového typu

  Táto kuchyňa vytvára bezvýchavý vzhľad ako v štýle a dekoratívnosti, tak z hľadiska komfortu a funkčnosti

  Bielosť stien a nábytku tejto kuchyne je zvýraznená jasnou akcentovanou stenou, štylizovanou ako murivo

  Príliš prísne línie tejto kuchyne môžu byť zmiernené pôvodnými možnosťami osvetlenia a svetlom zelene pri okne

  Jednoduchosť a funkčnosť, podčiarknuté neobvyklým dizajnom a dizajnovým riešením, našli v tomto interiéri svoje vyhotovenie

  Priestrannú kuchyňu môžete úspešne kombinovať s jedálňou pomocou metódy stropného zónovania

  Rozloženie v tvare písmena L vám umožňuje jasne rozdeliť miestnosť na pracovnú a jedálenskú časť

  Kuchynská súprava zdobená v príjemnom farebnom vzhľade vyzerá nezvyčajne kvôli úspešnej kombinácii farieb

  Tmavý kuchynský nábytok, štylizovaný v staroveku a pôvodné zónovanie priestorov robia atmosféru tejto kuchyne neobvykle očarujúce

  Jednoduchá kuchyňa priťahuje svoju kompaktnosť a funkčnosť, rovnako ako jednoduchú siluetu, ktorá nie je zaťažená detailmi

  Hlavným prízvukom v tejto kuchyni je hneď dva prvky - obrovské okno a masívny stojan na bar

  V kuchyni interiér s rozlohou 12 m² perfektne sedí všetko, čo potrebujete, od priestrannej kuchyne s domácimi spotrebičmi až po plnohodnotný jedálenský kút

  Jednoradové kuchynské usporiadanie o rozlohe 12 m2 s veľkým jedálenským priestorom priťahuje pôvodnú farebnú schému a kombináciu skla, dreva a kovu

  S rohovým usporiadaním môže kuchynský set buď stáť na dvoch slepých stenách, alebo si vybrať múru s oknom

  Interiér kuchyne s 1 spálňou s rozlohou 12 m2 v duchu minimalizmu s veľkolepým jedálenským stolom zo skla pôsobí pôsobivou vďaka jasnej farbe

  Ak sa vaša kuchyňa nelíši vo veľkosti, musíte navrhnúť taký dizajn, ktorý zahŕňa každý centimeter užitočného priestoru. Aj vy.

  Plánujeme interiér malej kuchyne s rozlohou 6 m2: dizajnové riešenia

  Obdĺžniková kuchyňa je perfektná svojou vlastnou cestou. Koneckonců, obdĺžnik je ľahké zlomiť, povedzme, do dvoch štvorcov, alebo do dvoch trojuholníkov, alebo vôbec vytvoriť ilúziu oválneho ,.

  Ako vytvoriť pohodlný interiér obdĺžnikovej kuchyne

  Styling pod morskou tematikou je považovaný za jeden z najjednoduchších. Nezáleží na tom, čo to bude - škôlka, obývacia izba alebo kuchyňa v morskom štýle - je v tom.

  Beh na vlnách: ako vyzdobiť interiér kuchyne v morskom štýle

  Povedzte mi, pokiaľ ide o pohodlie, je lepšie dať do kuchyne obyčajný jedálenský stôl alebo barový stôl? Moji priatelia v kuchyni majú toto a to, ale v mojej kuchyni sa nemôžem prispôsobiť a musím si vybrať.

  Cyrus, zdá sa mi to pohodlnejšie jedálenský stôl. Hoci tu musíme postupovať z potrebnej funkčnosti. Ak je v rodine len vy a manžel napríklad, je tu dosť a bar stánok je dosť. A ak máte dieťa a možno aj rodičov, bratstvo sestry - potom rozhodne stôl. Ďalším bodom - ak je obývacia izba, môžete sa dostať do kuchynského baru av obývacej izbe vytvoriť plnú jedáleň pre celú rodinu. Na nás.

 • Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  46 − 37 =