Klasický dizajn spálne

Návrh spálne v klasickom štýle (70 fotografií)

 • Napriek mnohým ďalším možnostiam, klasika vždy zostáva na vrchole popularity. Jeho harmonické prostredie podporuje úplné odpočinok, dáva pocit pokoja a pokoja. Je to skutočne kráľovská voľba pre tých ľudí, ktorí oceňujú pohodlie a stabilitu. Navrhujeme, aby ste videli, ako luxusný klasický štýl vyzerá v interiéri spálne pri pohľade na fotografie!

  Vlastnosti klasického štýlu

  V preklade z latinčiny znamená "classicus" príklad. Jedná sa o klasický interiér - je to symetria zlatého úseku, ideálne rozmery a starodávna nádhera. Perfektne zdobená miestnosť sa podobá palácom s nádhernou výzdobou, kde každý detail je neoddeliteľnou súčasťou jediného súboru.

  Inšpirácia dizajnu spálne v klasickom štýle sa nachádza v kultúrnom dedičstve starovekého Grécka a Ríma, európskych pamiatok renesančnej architektúry, rezidencií šľachticov, divadiel a galérií. Všetky tieto miesta nemusia ani navštíviť - sú tu obrázky a videá, z ktorých je ľahké si požičať zaujímavé nápady.

  Charakteristickou črtou klasiky je aristokratické obmedzenie. Vo všetkých mäkkých prírodných farbách dominuje lesk drahých kovov prevláda a kontrasty sa takmer nikdy nepoužívajú. Výnimkou z tohto pravidla môže byť len tmavo hnedá alebo čierna, ktorá sa nachádza v nábytku nábytku, ale je to skôr vplyv modernej módy.

  Biela izba v klasickom štýle

  Čistá biela farba, aj keď je základná, v konštrukcii klasickej spálne nie je veľmi časté. Ľahšie pastelové farby teplého spektra sú bežnejšie: vanilka, smotana, jemná broskyňa, ružová. Biela bez nečistôt môže byť maľovaný strop, rámovanie jeho lišty, omietkové lišty, niekedy - kožené čalúnenie čelo a vankúše.

  Béžová izba v klasickom štýle

  Klasická spálňa v béžovej farbe má zvláštne kúzlo: ružovo-béžové steny, nábytok zo svetlého a textílie vytvárať domácku atmosféru stlmená, s jeho samoty a nočnú zábavu. V porovnaní s jasne biely béžová farba absorbuje viac svetla, než odráža skutočnosť, že eliminuje tvrdých tieňov a nadmerné hitters v očiach slnečných lúčov.

  Hnedá spálňa v klasickom štýle

  Exkluzívne právo zdobiť spálňu v klasickom štýle má bohaté dreviny. Zvyčajne sú lakované v červeno-hnedých, čokoládových a gaštanovových odtieňoch s ochranou unikátnych vzorov na strihu. Najznámejšie tmavohnedé textúry dreva sú obklopené tyrkysovou, béžovou, krémovou a zlatou.

  Klasická izba v zlatej farbe

  Vznešené žiarivo zlato je základným atribútom klasického štýlu. Ide o ideálny doplnok k snehovo bielou výzdobou a nábytku. Pozlátené kovanie, rámy na obrazy, všetky druhy monogramov a zlaté kresby na tapety poskytnú spálni skutočne luxusný vzhľad.

  Základom klasického dizajnu je dekorácia stien, stropu a podlahy. To všetko by malo byť bezchybne hladké a hladké, pretože len na čistom pozadí môžete vybaviť skutočne kráľovskú spálňu. Je žiaduce vybrať si najkvalitnejšie materiály - ich cena sa ospravedlní s dlhou životnosťou a vysokými estetickými vlastnosťami.

  Kvôli vytvoreniu príjemnej atmosféry sú steny spálne v klasickom štýle vyzdobené s veľkou milosťou: môže to byť benátska omietka, drahé tkaniny, luxusné tapety s hodvábnym sklom. Často sa používa kombinácia faktúr, ktoré sú blízke v materiáli a farbe. V tomto prípade je viac dekoratívna vrstva vyrobená vo forme panelov, čo môže byť do značnej miery (v závislosti od záberu v miestnosti).

  Potreba vertikálne do spálne je pripevnená k stĺpikom alebo štylizované pre nich výčnelky, vďaka čomu sa zdá, že strop je vyšší a interiér získa štýlovú kôru. Horizontálne línie môžu vytvárať tenké hrany zo sadry alebo stromu. Nad hlavou postele vyzerá veľmi pekne klenuté výklenky.

  Pri dokončovaní podlahy v klasickom štýle sa obvykle používa strom. Mimo konkurencie - prírodné masívne parkety, aj keď v niektorých prípadoch môže byť nahradené laminátom. Veľmi vhodné v spálni sú perzské hodvábne koberce s malým kľúčom. Farba podlahy by mala byť v súlade so zvyškom dizajnu, bez vytvárania kontrastu. Tmavé odtiene je potrebné opakovať v nábytku a príslušenstve, ľahké sú všestrannejšie. Jediná vec, ktorej sa treba vyhnúť, je drevo s teplým podtónom (jelša, smrek, borovica).

  Minimálna výška stropu pre spálne v klasickom štýle. - 2,8 m V malej miestnosti je dobre zrovnal a maľoval v bielej farbe, vyplňovanie obvodových líšt, podlahové lišty. Ale v priestrannej - spravidla robia dvojúrovňovú konštrukciu s tvarovanými okrajmi. Vnútri môžu byť použité ľahké plátne s monochromatickým matnou štruktúrou alebo tlače fotografií v podobe nástenných malieb, vonkajšie diely sú často zdobené omietky štuky a zlatú maľbou.

  Nábytok v klasickom štýle

  V klasickej spálni je lepšie vybrať si nábytok, ktorý je charakteristický pevnosťou a spoľahlivosťou. Príkladom tohto trendu môžu byť elitné zbierky talianskych tovární. Na rozdiel od iných, demokratickejších typov dizajnu, klasika neumožňuje rozdielnosť objektov - tu by mal byť všetok nábytok dodávaný s premyslenou súpravou s identickým dekorom.

  Centrálnym miestom je samozrejme posteľ s masívnou vyrezávanou čelo, ľahkou kožou alebo sametovým čalúnením. Niekedy môže byť zdobené kované detaily, zlacenie.

  Vytvorte romantickú atmosféru a oddeľte priestor na spanie od zvyšku priestoru, niekedy vám pomáha kabát - tenká priesvitná tkanina svetlých tónov alebo luxusné závesy pripevnené na špeciálnu rímsu. Baldachýn vyzerá najlepšie vo veľkých, svetlých izbách.

  Okrem lôžka môže byť v spálni aj nočné stolíky, zásuvkové skrine, toaletný stolík, zrkadlo, čalúnené stoličky so sametovým alebo koženým obložením. Ak je skriňa inštalovaná, musí sa prispôsobiť celkovej koncepcii. Zvyčajne sa v takýchto prípadoch vyberajú starodávne výkyvné štruktúry. Dvere - priehradky môžu pochádzať len z nepriehľadného "mrazivého" skla so zložitým vzorom.

  V spálni v klasickom štýle sú starožitnosti vítané, ale mali by vyzerať nové a lesklé ako múzeum.

  Klasické, mäkké, tlmené svetlo sa hodí do spálne čo najlepšie. Tam sú neprijateľné ostré oslnenia od žiariviek, luminiscenčné alebo neónové prvky, bodové diódy. Ideálna voľba - energeticky úsporné žiarivky so žiarením v teplom bielom spektre. Ale lampy, v ktorých by mali byť umiestnené - to je celé umenie.

  Po prvé, veľký luster vo forme kované svietniky, symetrické tienidlá alebo početné kvapky kryštálu je nutne priradený v strede miestnosti. Na stenách môžete zavesiť steny v rovnakom štýle, alebo použiť nočné lampy, podlahové svietidlá.

  Veľmi dobré, ak tmavé bočné svetlo zvýrazní prvky dekorácie: krásne maľby, panely, výklenky, figuríny.

  Pre spálňu v klasickom štýle je potrebné veľmi starostlivo vyberať textílie, pretože nakoniec je ten, kto dáva miestnosti dokončený a žilý vzhľad. Veľký význam v tomto interiéri hrajú záclony - svetlý tyl na celom okne a tesné posuvné závesy z drahých tkanín po stranách. Optimálna dĺžka - od stropu k podlahe, s výnimkou príliš vysokých miestností. Dekorácie, nádherné závesy, okrajové, figúrkové lambreky, krásne kokteily s kefami sú vítané.

  Nemenej dôležitá je posteľná bielizeň. Pre pokrývky Jacquard oblek so zlatými alebo striebornými ozdobami, zvyšok je lepšie držať sa prirodzené, príjemné telesné textílie s hladkým povrchom, jasných farieb a voľných výtlačkov.

  Ak celkovo je povrch spálne jednoduchý, textil môže byť vybraný s charakteristickými vzormi. Patria sem monogramy a kudrlinky, heraldické ľalie, lezenie ruží, kosoštvorcov, grécky vzor, ​​hrozno, koruny a podobne.

  Navrhnite malú spálňu v klasickom štýle

  Hoci klasický štýl predpokladá pomerne veľkú miestnosť, nikto však zakazuje používať príjemné triky v malej miestnosti. Je potrebné dodržiavať minimálne pravidlá a tiež zachovať harmóniu v interiéri.

  Nenápadné biele zlaté alebo krémovo-béžové odtiene v malej spálni v klasickom štýle budú vyzerať oveľa jednoduchšie ako tmavé. Navyše, na pozadí jemnej úpravy, všetky včlenenia hnedých, čiernych a iných nasýtených farieb priťahujú veľa pozornosti, vytvárajú zbytočný kontrast a vizuálne znižujú priestor.

  Veľké monogramy na tapety, kade, dekor a štuku sú určené na vyplnenie prázdnoty kráľovských komôr, ale v malej spálni budú úplne nadbytočné. V tomto prípade postačuje mierny náznak klasiky - elegantné rohy, tenké pozlátené bagety, takmer neviditeľné hedvábné vzory.

  Efektívne využitie priestoru

  S cieľom ušetriť miesto v malej spálni a zároveň je vhodné usporiadať všetky veci, je potrebné prijať kreatívne skúsenosti iných ľudí. Veľmi praktické riešenie - posteľ na pódiu (nadmorská výška), pod ktorou sú veľké boxy s oblečením. Pri zvládaní rohov pomáhame vysokým šatníkom s vhodným dizajnom dverí (namiesto ťažkopádnych výkyvov).

  Návrh spálne v klasickom štýle - foto

  Pre všetkých, ktorí majú záujem o už zrealizované projekty navrhovania spální v klasickom štýle, sa na tejto stránke zhromažďuje veľká fotogaléria. Venujte pozornosť detailom, môžete ľahko pochopiť, aký druh nábytku, nábytku a dekorácie si vyberiete pre svoju spálňu, aby ste neskôr radšej veľa rokov s príkladnou krásou a pohodlie. Príjemné prezeranie!

  Klasické izby - dizajn s mysľou! (65 možností fotografií)

  Aké sú klasiky miestnosti? To je v skutočnosti kombinácia typov dizajnu, medzi nimi môže byť aj Empire, Rokoco atď.

  To znamená, že klasická spálňa je syntézou mnohých smerov návrhu.

  Symetria umiestnenia objektov

  Všetky detaily tých, ktorí sa zúčastňujú na interiéri, musia byť usporiadané v jednom zložení. Porucha ich umiestnenia v klasike je neprijateľná. Len celý obraz spálne bude zničený.

  Dekoratéri sú schopní vykonávať spálne v rôznych štýloch, v podstate to bude:

  • svetlá klasická spálňa;
  • tmavá klasická spálňa.

  Farby v spálni

  Pri zdobení spálne má zmysel uprednostňovať teplé farby. Odporúča sa použiť žlté, broskyňové alebo olivové odtiene. Dekoratér by sa mal vyhnúť používaniu farebných kontrastov.

 • Materiál použitý pri dokončovaní klasickej spálne

  Pri konštrukcii krásnej klasickej spálne, musíte byť pripravení používať veľa dreva.

  Používa sa na nábytok ako stenové a podlahové krytiny, pričom používa drahé odrody dreva - dub, buk, karelianská breza a iné. Na dekoráciu dreva, bronz alebo zlaté nátery sú používané, matka perla je široko používaný.

 • 1

  Okrem dreva, prírodného kameňa a kovu sú široko používané.

  Bez štuku spálňa v klasickom štýle stratí veľa. Na fotografii spálne v klasickom štýle nájdete rôzne detaily interiéru. Na jeho výrobu používajte sadry alebo polyuretán.

 • Príslušenstvo a prvky architektúry

  Interiér spálne v klasickom štýle je nemysliteľný bez dekoratívnych predmetov. Dekoratéri sa snažia použiť toľko váz, sošky, maľby, rytiny atď.

  Návrh spálne v klasickom štýle znamená používanie architektonických prvkov, ako sú oblúky; kolonáda. Samozrejme, pre ich inštaláciu by miestnosť mala mať veľkú plochu.

  Samozrejme, jedným z hlavných miest v dizajne klasickej spálne sú obsadené starožitnosti. Môžu to byť zrkadlá, hodinky, masívne bagety atď.

  Pri vykonávaní prác na dokončovaní priestorov sa odporúča použiť také materiály ako:

  • Benátska omietka;
  • keramické prvky;
  • prírodný a umelý kameň;
  • farby a laky materiálov vyhradených tónov.

  Moderné klasické izby sú vybavené tapetami. Pri dekorácii sa odporúča použiť kvalitné materiály, napríklad textílie.

  A čo je najdôležitejšie, nemali by byť príliš jasné. Nie je nezvyčajné, že niektorí zákazníci používajú dekoratívne maľovanie namiesto tapiet. Ako sa používajú ozdoby vyrobené v prísnom štýle.

  Podlahové a podlahové krytiny

  Interiér klasickej spálne je nemysliteľný bez použitia vhodných podlahových a stropných krytín. Pre podlahy sú najčastejšie používané parketové dosky alebo dosky, ktoré sú vyrobené z cenných druhov dreva.

  Strop spravidla prebieha vo svetlých odtieňoch. Ideálny je biely strop v bielej klasickej spálni. Aj v dávnych časoch sa na stropy používajú stropy.

  Je povolené používať nátery farieb a lakov, ale základ sa musí dostať do ideálneho stavu. Na povrchu stropu nebude štuk.

  Nábytok do klasickej spálne

  V mnohých fotografiách môžete vidieť, ktoré prvky sa používajú na zdobenie spální. Ak má dostatok priestoru, má zmysel používať kompletnú sadu headsetov.

  Stredom spálne je samozrejme posteľ. Spravidla je inštalovaný v strede miestnosti. Vo svojom dizajne je povolené použitie vyrezávaných komponentov. Klasický spálňový nábytok má trochu ťažký vzhľad, ale je ľahko ovládateľný.

  Mimochodom, mnoho dekoratérov používa jednoduché posteľné prikrývky na posteľ, a to najmä pre tie návrhy, ktoré sú husto zdobené dekoratívnymi prvkami. Okrem postelí musí byť v miestnosti nainštalovaná šatník, podstavce, pohovky a oveľa viac.

  Pri navrhovaní spálne je vhodné široké použitie tkanín. Za týmto účelom použite zamat, satén, hodváb atď.

  Klasický dizajn spálne

  Návrh spálne v klasickom štýle si vyberajú tí majitelia mestských domov alebo domčekov, ktorí snívajú o pohodlí, skutočnom komforte, vnútornej harmónii. Na fotografii - variant dizajnu spálne v štýle "classic9raquo ;.

  Charakteristika konštrukcie klasických spální

  Takéto spálne sú považované za dizajn ako skutočné normy, pretože odrážajú skúsenosti minulých storočí. Po vyzdvihnutí najlepších trendov a nuans z dizajnu spálne z tejto storočnej skúsenosti sa objavili také varianty klasiky ako baroková, gotická, impéria.

  Barokový v spálni vnáša svojím nádherom a bohatstvom dekorácie, ktorú si vybrali skutoční majitelia luxusu. Na fotografii je spálňa v štýle Baroque9raquo;

  Gotický štýl v spálni vystrašuje jeho pochmúrnosť, takže je zriedka vidieť v dizajne izieb.

  Luxusné Empire je dobré pre dizajn takýchto spální, ktoré môžu "pochváliť"; veľká plocha, vysoké stropy.

  Vlastnosti dizajnových izieb v klasickom štýle

  Fotografia zobrazuje vzorky spální, ktorých dizajn "classic9raquo; Zvážte hlavné vlastnosti dizajnu týchto spální.

  1. Prítomnosť ohniska. Dizajnové spálne v štýle "classic9raquo; vyžaduje jasné usporiadanie všetkých predmetov, takže pre kvalitný dizajn najprv určte ohnisko a už od neho začnete premýšľať nad ďalšími podrobnosťami. Pri konštrukcii spálne je úloha koordinačného centra vykonávaná v posteli a tiež pri stene na posteli. Tieto dva prvky sú uznané ako "alfa9raquo; a "omega9raquo; v vytvorenom prostredí.
  2. Symetria sa považuje za základný prvok klasického smeru. Tento dizajn predpokladá usporiadanie v spálni nábytku, príslušenstvo je prísne symetrické.
  3. Použitie drahých tkanín a prírodných materiálov. Klasika umožňuje používanie značného množstva textílií v spálni, a to nielen vo forme záclon, čalúnenia, postieľok, záclon, ale aj na zdobenie stien. Konštrukcia stien v klasickej spálni sa dá robiť aj s textíliami. (Vo foto - variantoch spální s použitím textílií).

  Fotografia zobrazuje rôzne scenérie osvetlenia pre spálňu, pre dizajn ktorých štýl "classic9raquo ;.

  V starých dňoch nebola elektrická energia v domoch, a preto sviečky boli použité ako hlavné zdroje osvetlenia. Aby miestnosť bola svetlá, bola rozdelená na samostatné zóny, sviečky boli použité pre každého. V súčasnosti sa situácia v oblasti osvetlenia radikálne zmenila, ale možnosť zónovania zostala relevantná. Klasická spálňa zabezpečuje prítomnosť základnej podlahovej svietidlá, ako aj niekoľko ďalších svietidiel na stenách a podlahe. Všetky svetelné prvky musia spojiť vynájdený dizajn s jedným. Na fotografii je zobrazená možnosť pre podobnú spálňu.

  Klasický štýl zahŕňa rozdelenie stien do určitých zón:

  Pri konštrukcii každej časti miestnosti sa používajú rôzne typy povrchových úprav. Strop môže byť doplnený o ručne maľované, zdobené štukou, "dilute9raquo; pôvodné plášte, ktoré majú bunkovú štruktúru. Na fotografii je zobrazená verzia stropnej výzdoby.

  Vo foto - originálne tapety s neobvyklými ozdobami, ktoré sú vhodné pre klasickú miestnosť na spanie a odpočinok.

  Vo fotografii - možnosť uplatniť pastelové odtiene v dizajne stien.

  Farebné schémy v dizajne izieb

  Na fotografii - verzia klasického dizajnu spálne, čo naznačuje použitie vyhradenej šľachtickej farby.

  Možnosť video fragment s popisom nuansy dizajn spálne v smere "classic9raquo;

  Čo odporúčajú profesionálni dizajnéri?

  Okrem toho v týchto izbách môžete použiť bledo modrý, šedý tón a tiež terakotové farby. Štandardná farebná paleta v "klasickom 9 rakte; predpokladá použitie iba 2-3 odtieňov rovnakej farby. Vďaka tejto "cunning9raquo;" môžete vytvoriť jedinú líniu, urobiť návrh priestorov kompletný a harmonický.

  Kombinácia bohatého hnedého so sivým, piesočnatým odtieňom s bielym, svetlom ružovým a šalátovou farbou vám určite dosiahne požadovaný výsledok.

  Ako vytvoriť spálňu s luxusným klasickým štýlom

  Ak chcete vytvoriť elegantnú vnútornú spálňu, môžete použiť štýl rococo, barokový, vybrať pre návrh Empire. Všetky tieto trendy dizajnu sú zdobené cisárskymi izbami v Zimnom paláci v Petrohrade.

  Aby sa v modernom apartmáne vytvorili luxusné dekorácie kráľovskej spálne, niektoré "triky" 9raquo;

  • nákladné dokončovacie materiály vyrobené z kvalitných drevín. Vyberte si pre dizajn môžu byť prírodné parkety, prírodné mramor, úžasný kryštál, krásna mozaika, svetlé tapisérie;
  • vyzdvihnúť prírodnú brokát, tenký mušelín, nádherný zamat, hodváb;
  • získať luxusný nábytok zdobený rezbármi, rôzne vložky;
  • vyzdvihnúť pôvodné obrazy, starožitné veci, starožitné svietniky

  Medzi zaujímavé dizajnové riešenia - štylizované na klasiku a nie úplné dodržiavanie tradičných kánonov. Základné princípy takejto konštrukcie zostávajú rovnaké: hladké čiary, symetria, farebná škála.

  Odborníci umožňujú odchýlku od pravidiel pri výmene štukových stropov s viacúrovňovou sadrovou doskou. Namiesto sochárskeho obrubníka sú vhodné moderné lišty. Na mieste tradičnej mozaiky a umeleckého parketu prišiel poľa, keramická dlažba, laminát. Luxusné závesy na oknách (s napodobeninou klasiky) sa menia na množstvo žalúzií. Moderné LED osvetlenie bude vynikajúcou alternatívou ku kryštálovému lustru.

  Smer návrhu "glamor9raquo;

  Toto slovo znamená v preklade z angličtiny niekoľko hodnôt naraz: šarm, šarm, šik. V klasike to umožňuje preklad bohatstva a luxusu kráľovskej spálne do moderného štýlu a súčasne zavádza farebné kontrasty.

  Pre očarujúce dokončenie existujú určité funkcie:

  • použitie na dekoráciu kamienkov, peria, kožušiny, prírodnej kože;
  • výber svetlého nábytku, ktorý je schopný urobiť súčasný rozmach podľa názoru spolupracovníkov. Napríklad posteľ je vybraná v guľatom tvare, nočný stolík vo forme kráľovskej ľalie, kreslo vo forme ružovej pupenky;
  • rôzne kvety ako vzor pre ornament.

  Ako si vybrať nábytok pre klasickú spálňu

  Konštrukcia miestnosti, v ktorej by všetko malo mať plný odpočinok, zdravý a pokojný spánok, takže sa má vyberať určité prvky nábytku. Všetky skrinky, nočné stolíky, komody, posteľ musia byť vyrobené z prírodného dreva. Ako dekorácia, bronzové alebo porcelánové vankúšiky, zlatenie, inkrustácie, rezbárstvo sú vhodné. Hlavným objektom klasickej spálne je drevená posteľ, jej čelo je vyzdobené kabátom. Ako ďalšie položky, v dizajne si môžete vybrať toaletný stolík, kreslá, nočné stolíky.

  Pre "klasické 9raquo; potrebujete masívne zrkadlá. Veľké množstvo textílií, doplnených opletom, výšivkou, lambrequins, širokými výbežkami - "vizitka" klasického smeru.

  Pri používaní v dizajne modernej technológie je žiaduce "skryť 9raquo; z lákavých očí, ktoré netolerujú porušovanie harmónie. V závislosti od smeru "classics9raquo;" môžete použiť niektoré ďalšie detaily, ktoré sú rozpoznané ako charakteristické parametre odrôd "classics9raquo;".

  Typickými objekty dekorácie odborníkov zvážiť vintage váza s nádhernými obrazmi, masívne pendlovky, nástenné zrkadlá orámované vo veľmi neobvyklé forme bronzových svietnikov, sochárske prvky a porcelánové figúrky.

  Spálňa v štýle "classics9raquo; odlišuje milosť a pokoj. Jeho formácia sa začala v 16. a 18. storočí. V tých vzdialených časoch bola spálňa zdobená drahým ručným nábytkom. V súčasnej dobe, stále s dizajnom spálne v štýle "classic9raquo; používajú sa drahé materiály: prírodný kameň, kov, drevo. V modernom klasickom spálni nevhodná bude inštalácia plastových predmetov.

  Dobrou myšlienkou je použiť kombináciu stien. V tomto prípade nemusíte kupovať drahé dekoratívne predmety pre návrh spálne. S nezávislým dizajnom miestnosti na spánok a odpočinok, aby ste vyplnili voľný priestor, vyberte panel. Táto malebná dekoratívna práca môže byť konvexná alebo plochá.

  Minimalistom sa odporúča použiť minimálne množstvo dekorov a nábytku v spálni. Pre vizuálnu expanziu priestoru v spálni je potrebné ju vyzdobiť v jasne nasýtených farbách. Pre túto klasiku môžete zdvihnúť svetelné stĺpce alebo polkostroje. Oni, aj keď v minimálnej miere, ale dávajú spálni podobnosť so starými kráľovskými posteľami. Moderný trh stavebných materiálov ponúka nielen drahé dokončovacie materiály pre spálňu, ale aj možnosti rozpočtu, ktoré napodobňujú prírodné krytiny. Ušľachtilé nasýtené farby sú vhodné len pre spálne, ktoré sa "môžu pochváliť" veľkými plochami, ale aj pre malé miestnosti. Majitelia malých mestských apartmánov vhodných pre spálňový dizajn vyberajú béžové, krémové odtiene. Klasický interiér umožňuje použitie dvoch alebo troch farieb, ktoré by nemali byť príliš svetlé. V takej farebnej schéme musí byť podlaha, nábytok, steny.

  Nezabudnite, že medzi krásnym interiérom a úplnou zlým vkusom v spálni je jemná linka. Ak sa k nej dostanete, jednoducho "vyhadzujete" svoje materiálne zdroje, márne trávite svoj voľný čas. Po ukončení dizajnérskej práce namiesto krásnej spálne v štýle "classic9raquo; riskujete dostať miestnosť s" sporným obsahom ". Nezabudnite, že v spálni by mal byť teplý, pohodlný, krásny! Práve tu musíte relaxovať, odpočívať od náročnej práce a získať silu pre plnohodnotnú aktivitu.

  Str. Bolshaya Dorogomilovskaya, 10

  Dmitrovská diaľnica, 163a, budova 1, -1 poschodie

 • Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  − 3 = 2