Dizajnový vianočný strom Foto

Nezvyčajné a kreatívne vianočné stromčeky s vlastnými rukami (33 fotek)

Páči sa vám to? Zdieľajte správy so svojimi priateľmi! 🙂

Komentáre (0)

Návštevníci v skupine hostia, nemôže komentovať túto publikáciu.

Ako vyzdobiť vianočný stromček (40 fotografií): neobvyklý a tradičný dizajn

Takže ste sa pýtali, ako zdobiť strom a hľadať štýl, v ktorom sa organicky hodí do interiéru. Dnes existuje veľa rôznych spôsobov zdobenia, ktoré umožňujú vytvoriť neobvyklý dekor. Použite na to môžete akékoľvek materiály, od hračiek vyrobených z papiera, vyrobených vašimi deťmi, až po dizajnérske hračky vyrobené z drahých materiálov a zdobené kamienkami. Stačí si vybrať štýl, ktorý sa vám páči. Dôležitú úlohu bude zohrávať aj interiér domu, pretože do značnej miery určuje štýl tejto dovolenky a je založený na vkusu majiteľa.

Drevené a bežné kožušinové hračky pri registrácii stromu nového roka

Krásny dekor stromu nového roka

Modré prvky v dekorácii nového roka v námornom štýle

Najčastejšie premýšľame o tom, ako vyzdobiť vianočný strom v klasickom štýle. Dekor, ktorý je viditeľný na starých pohľadniciach a vo filmoch, bude zdobiť interiér a poskytne slávnostnú dovolenku. Nápady na túto tému môžu byť veľmi odlišné. Identické hračky, zvyčajne striebro alebo zlato, zdobené červenými stužkami, loptičky a palice karamelu, zakrivené ako hák, narezaných z čísel papierovej lepenky, vrátane bielej postavy baletka alebo anjela, a samozrejme, konárov, zdobené s girlandami. Strom zároveň môže byť ľubovoľný, v klasickom štýle, ktorý môžete ozdobiť krásu veľkých rozmerov, ktorá môže byť umiestnená v obývacej izbe a malou vianočný stromček, ktorý bude miesto na stole alebo bielizník. Uistite sa, že používate klasický špičkový top, v klasickom dizajne nie je miesto pre sovietsku červenú hviezdu.

1

Klasická výzdoba vianočného stromčeka na Nový rok

Ak chcete zachovať klasický štýl, ale nechcete, aby bol dekor príliš prísny, potom môžete podporiť tradíciu a dostať staré hračky. V tomto prípade môžete dekorovať pozlátko s pozlátkom, rovnako ako dekorácia doplní dážď a svetlé papierové lampy. Mimochodom, môžu zdobiť steny a zavesiť ich v otvore. Aby ste sa uistili, že strom nevyzerá preťažený, neumiestňujte hračku príliš blízko a položte na rôzne úrovne lístia a iné dekorácie. Nezabudnite vyzdobiť strom s girlandami. A tu červená hviezda na vrchole môže byť veľmi dôležitá.

Klasická výzdoba vianočného stromčeka s loptičkami

Klasický zlatý vianočný strom

Klasický dekor novoročného stromu a obývacej izby

Spektárne výzdoba novoročného stromu

Krásna výzdoba vianočného stromčeka na Nový rok v tradičnom štýle

Biela vianočná výzdoba na Silvestra

Interiér do značnej miery určuje výzdobu vianočného stromčeka, takže pre dizajn v štýle high-tech tradičných riešení je nepravdepodobné, aby sa zmestili. Neviem, ako zdobiť vianočný stromček v štýle minimalizmu? Najprv vyberte strom správnej formy, použite pre svoje dekorácie neutrálne hračky, napríklad gule rovnakej farby a rôznych veľkostí. Nepoužívajte šperky vyrobené z papiera, budú vyzerať naivne. Tinsel dekorácia tiež nie je najlepšou voľbou. Dizajnéri každý rok ponúkajú módne nápady na to, ako robiť bez skutočného vianočného stromčeka a nahradiť ho technologickými návrhmi, ktoré majú podobný tvar. Možno táto možnosť bude tiež zdobiť váš interiér.

Moderný dúhový vianočný stromček

Ak chcete používať neobvyklé materiály, potom to vyzerá zaujímavý strom papiera, a najlepšie zo všetkých, lepenka. Štýlové vianočné stromčeky z plastu, kombinované materiály - módne nápady vás neobmedzujú pri výbere. Možno vaša rodina má vlastné nezvyčajné tradície o tom, čo by mal byť vianočný stromček, neodstúpte od neho. Nechajte tón nastaviť interiér domu a vašu náladu na Silvestra. Dnes, návrhári ponúkajú celý rad tých neobvyklých vianočných stromčekov, vrátane tých, vyrobené z recyklovaných materiálov, plastové fľaše, hliníkové plechovky a ďalších materiálov, ktoré sú zdanlivo nie je vhodný pre sviatočné dekorácie. Nebojte sa ukázať svoju individualitu a vytvoriť jedinečný vianočný strom, ktorý môže odrážať váš štýl.

Biele-fialový vianočný stromček

Tyrkysovo-biely vianočný stromček

Fialová a zlatá vianočná výzdoba na Silvestra

Červený a žltý vianočný stromček

Registrácia nového roka s hviezdou

Ako zdobiť umelý vianočný stromček

Dekor umelého zeleného vianočného stromčeka nie je ďaleko od dekorácie živého vianočného stromčeka. Avšak, umelý vianočný strom zdobenie jednoduchšie, pretože má viac rozvetvené konáre, môžu mať požadovaný tvar, a dokonca strom vyzerá svieža, vyzerala dobre nejaké hračky. Výrazne sa dizajn bude líšiť, ak vyberiete biely vianočný stromček. Všetky detaily na ňom musia byť kontrastné, bez striebristých a ľahkých hračiek. Originálny vzhľad bieleho vianočného stromu s farebnými hračky, ktoré sú umiestnené na ňom v súlade s farbami dúhy. Ale používanie girlandov na takom strome je veľmi ťažké, sú takmer neviditeľné vo vetvách, aj keď v tme sú celkom zaujímavé v bielych odrazoch.

Zdobenie umelého vianočného stromčeka

Nie je však potrebné dodržiavať tradície. Farba vianočného stromu môže byť čokoľvek, vrátane viacfarebného stromu, ktorý nemusíte takmer zdobiť. Je taký jasný, že môže slúžiť ako samostatná dekorácia miestnosti a novoročné dekorácie sa môžu použiť pri zdobení miestnosti. Myšlienky ako čierny vianočný stromček môžete tiež zvážiť, ak chcete zaistiť štylizovanú večierku. Farebný vianočný strom môže byť vyrobený sami, jednoducho prefarbením bežného umelého vianočného stromu v požadovanej farbe. Biela vianočná stromka je najjednoduchší spôsob, ako sa stať základom pre takéto experimenty, pretože môže byť namaľovaný rýchlo as malým množstvom farby. Pred skúšaním talentu na veľkých vianočných stromčekoch však nezabudnite vykonať experiment na malej kráse, aby ste sa vyhli nedobytným chybám.

Zdobenie umelého vianočného stromčeka so zlatými hračky

Dekorácia veľkého umelého vianočného stromčeka

Biela fialová výzdoba umelého vianočného stromčeka

Dekorácia umelých vianočných stromčekov

Dekor bieleho vianočného stromčeka na Nový rok

Krásne hračky pre vianočné dekorácie

Ako vytvoriť jedinečný dizajn vianočného stromčeka

Ak chcete strom vyzdobiť nezvyčajne a nemáte v pláne dodržiavať tradíciu, môžete na to použiť akýkoľvek dekor. Môžete zdobiť strom s kvetmi, ovocím alebo dokonca sviečkami, aj keď s nimi musíte byť čo najpresnejší. Originál bude vianočný strom zdobený pletenými hračky. Existujú aj iné spôsoby. Pre deti môžete zdobiť vianočný stromček s mäkkými hračky, moderný high-tech vianočný strom môže byť nezvyčajne ozdobený starými gadgetmi a príslušenstvom. Môžete ukázať fantáziu a vytvoriť nejaký tematický vianočný strom, nápady môžu byť získané z vašich koníčok.

Neobvyklé tkaniny gule na zdobenie vianočného stromčeka

Možno, štylizovaný vianočný stromček je novou tradíciou vašej rodiny, premýšľajte nad tým, čo to má byť, a urobte si fotku výsledku. Je to tiež nie je nutné, aby ozdobiť vianočný stromček doma, na chalupe výzdobou je ideálny ulice strom a interiér môže byť zdobené girlandami, alebo len hračky. Zamyslite sa nad položením niekoľkých vianočných stromčekov do každej miestnosti. Potom každý člen rodiny bude môcť ponúknuť svoje pôvodné možnosti. V tomto prípade môžete tiež kombinovať prírodný a umelý vianočný stromček, biele jedľa a klasické zelená, strom, zdobené s hračkami a loptičky, rovnako ako ultra-moderný neobvyklý strom.

Maľované plátky stromu ako vianočný stromček

Originálne vianočné hračky

Krásna dekorácia stromu nového roka

Béžová a biela dekor novoročného stromu

Rôzne hračky v dekor vianočného stromčeka na Nový rok

Dekorácie nového roka s látkou a hračkami

Zdobenie vianočného stromu má určité etapy, ktoré je dôležité pozorovať, aby ste získali štýlový dekor.

  • Najlepšie je začať s girlandou, pretože po zdobení stromu bude dekorácia s girlandou veľmi ťažké.
  • Je lepšie začať zdobiť veľký vianočný stromček s hračkami zhora nadol, takže existuje menšie riziko, že ich zlomíte. Ak však visíte hračky z papiera, môžete začať z každého konca.
  • Ozdoby z papiera môžu byť zavesené na poslednú chvíľu, pretože sú najjednoduchšie stratené vo všeobecnej mase.
  • Dekor môže byť doplnený pozlátkom, ako aj umelým snehom.
  • Môžete vytvoriť malé kompozície z postavy, ktoré dokonale zdobia interiér. Táto dlhoročná tradícia zdobenia interiéru domu a priestoru pred ním môže byť aktuálna.

Minimalistický dekor vianočného stromčeka

Ak ste sa pýtali, ako vyzdobiť vianočný stromček na nový rok, znamená to, že ste sa rozhodli stráviť dovolenku doma s rodinou. Nie je tak dôležité, aké nápady ste zrodili v živote, aký bude interiér a ponuka novoročného stola. Je oveľa dôležitejšie, že tradícia je pozorovaná stráviť túto dovolenku s najbližšou. A dizajn a možnosti zdobenia vás určite vyvolajú už existujúce hračky a dekorácie v domácnostiach.

Vianočný stromček so zlatými guličkami

Dekorácie nového roka s girlandou a fotografiami

Dekorácia vianočného stromu na Nový rok s kvetmi a hračky

Vianočný stromček na dverách hračky a girlandy

Červené a biele vianočný strom dizajn pre Nový rok

Jasné hračky na zdobenie vianočných stromčekov

Elegantná výzdoba novoročného stromu v obývacej izbe

Jasné novoročné hračky

Vyplňte iba 2 polia a my vám zavoláme späť, aby ste objasnili všetky nuansy!

Každý rok v predvečer Nového roka, obchody a partneri "GUM" Obchodný dom zdobí svoje ochranná známka dizajnové vianočné stromčeky! Potom

Každý rok v predvečer Nového roka, obchody a "zmes" obchodný dom partneri zdobí jeho ochranná známka dizajnové vianočné stromčeky! Potom sú predávané, a výťažok z predaja, ktorý pomáha malým lôžkovú Nadačného fondu "Vera".

Dekoratéri sa snažia a vianočné stromčeky sa ukážu ako krásne, originálne a nezabudnuteľné! V každom prípade som ako dizajnér ocenil! Hlavné Universal v týchto dňoch, bez nadsázky koncentrácie najkrajšieho vianočného stromu v našom meste!

Pozývam vás a obdivujem všetku novoročnú krásu s komentármi od zdroja ...

Zasnežené vianočný strom zdobia blackglamy čierno-biele fotky legiend sveta umenia a trojrozmerných guľou, ručne zdobené kožušinou.

Elka Glashutte sa venuje zbierke hodiniek Pavonina. Práve tieto hodinky v diamantoch, ktoré inšpirovali dizajnérov, zdobili strom so zlatými príveskami, fialovými guľami, pávami peria a šumivými kryštálmi.

Vianočný stromček Chaumet vyžaruje jasnú modrú farbu šperky. Biele klasické lopty vytvárajú živý kontrast v empírovom štýle.

Komentáre k dizajnu bohužiaľ chýbajú ...

Legendárny hodinový dom Jaquet Droz oslavuje tento rok tento rok - 275 rokov! Pri tejto príležitosti značka vydala hodinky v jednej kópii - The Loving Butterfly. Kresba na hodiny - využitá na voze motýľa, ktorý ovláda malú angelok - predložil návrhy pre výzdobu vianočného stromu Jaquet Droz: je zdobená motýle, anjelov a balóniky so starými fotografiami.

Longines na strome loptičky Vianoce s logom značky v rôznych rokoch a výberových reklamných plagátov predstaví bohatú a fascinujúce histórii hodinárstvo dom - tento rok oslavuje 135 rokov pôsobenia na ruskom trhu.

Elektra inštalovaná v GUMu "Velikolevka" - všetko v okrasných bicykloch namiesto tradičných hračiek.

Novoročné stromčeky Accessorize kvetinové svetlé a módne doplnky v štýle Londýna.

18. TV kanál MOSCOW-24

Vianočný stromček z "Moskvy 24" je vyrobený v rovnakom štýle so vzduchom televízneho kanála: rovnaké odtiene fialovej farby, dlho známe publiku.

Elk Kenzo prepásal obruče v sezónnych výtlačkoch zbierky, z ktorých hlavný, rovnako ako na stupňoch víťazov, bol všadeprítomný oko.

Rok 2014 je olympijským rokom v Soči! To je dôvod, prečo je BOSCO-Elka v GUM vyzdobený skutočným Olympic Mitenkas - symbolom myšlienky spojiť ľudí okolo najdôležitejšieho športového podujatia. V roku 2014 sa Olympic Mitens dotkne srdca každého a predáva svoje teplo otvorenou dlaňou s ruskou vlajkou po celej krajine. Vianočný stromček pri hlavnom olympijskom obchode v GUM vám pripomenie tie nádherné chvíle, kedy ľudia odovzdali hlavný symbol hier, olympijskej pochodeň, z ruky do ruky.

(Očakávam impozantnú časť jedu smerom k tomuto stromu.) - poznámka autora.)

24. ZADIG VOLTAIRE

Šumivý a štýlový vianočný strom Zadig Voltaire je vyzdobená bielymi a striebornými guličkami so značkovými výtlačkami značiek - elfov, motýľov, krídel anjelov a lebiek.

Témou zdobenia stromu Breguetu na Nový rok bola kvitnúca a voňavá kráľovská záhrada.

Paul Smith prezentoval vianočný stromček v červenej farbe a hrával s rôznymi textúrami - matný a lesklý.

31. MANOLO BLANIK

Novoročný strom od Manola Blahnik je zosobneným "šťastím dámy". Krémové koláče a púčiky ruží, lukov a pekných topánok, akoby si ich vybrala samotná Maria Antoinette.

Návrhári spoločnosti Hermes sa rozhodli neodchýliť od proprietárneho oranžového odtieňa.

Po tretíkrát šperky House vyzdobuje svoj vianočný stromček na charitatívnu aukciu. Tento rok na vianočnom strome Šperky House Piaget, ktorý trpí modrými a modrými svetlami, sa umiestnila veľká porcelánová bábika - sen všetkých dievčat a dokonca ich mamičiek.

40. BOSCO LILIEGI

Podporuje karnevalový tematický strom BOSCO Taliansko zdobený maskami Pinocchio.

Rybia kosť BOSCO Kaviareň úplne pokryla perníčky a sušienky v glazúre. Avšak, postarajte sa o zuby: cookies vyzerajú príťažlivo, ale v skutočnosti sú to porcelánové hračky.

45. SONIA RYKIEL

Red for House Sonia Rykiel - jedna z hlavných obľúbených palet. Práve s touto farbou je s ním spojená Moskva a červená sa stala hlavnou v zdobení vianočného stromu Sonia Rykiel.

47. ERMANNO SCERVINO

Strom Ermanno Scervino, ktorý vydal na sezónu kolekciu s svetre, vyšívané celočíselnými náplavy kryštálov zdobené pletené vlna lopty a objemové korunovaný provy flitrami.

Guličky na vianočnom strome od Etro opakovali všetky vzory zbierky značky a Etro, ako vždy, veľa.

Návrh vianočného stromčeka Omega sa vyrába v značkových červených a bielej farbe. Pre elegantný výzdobu boli vybrané klasické dekorácie - červené stuhy a luky, ako aj guľky s logom Omega.

53. PATRIZIA PEPE

Patrizia Pepe namiesto vianočných loptičiek používa symbol značky - jednoduchú a príjemnú mušku.

(Áno, áno ... je to lietať ... Ak sa pozriete pozorne, uvidíte, že tvar snehovej vločky je zhromažďovaný z múch múch naskladaných dohromady!) - Poznámka autora.)

Profesionálne športy sa stali inšpiráciou pre vianočný výzdobu vianočného stromčeka Rado. Na ňom môžete vidieť veľký zlatý pohár a podpísať atribúty tenisových hráčov - žlté-zelené gule, rakety. A pódium je navrhnuté ako hodiny, ktoré merajú čas zápasu a rýchlosť podania hráčov.

Frey Wille strom obklopený zväčšenými modely náramky šperky domu "Russian Passion" zbierka "baletné", "Gold Berry", "Firebird", "Môj Matryoshka".

(No, áno ... nie všetky návrhy sú rovnako úspešné ... Poznámka autora.)

Vianočný strom Samsonite vás inšpiruje cestou. Na hornej strane "zamrznuté" pôvodné teplovzdušnom balóne a samotného smrek zdobia jedinečné hračky v podobe Eiffelovej veže, Big Ben, Tower of Pisa, lietadlá a vlaky, rovnako ako kufre a kozmetické prípadoch Samsonite.

Hlavným prvkom zdobenia vianočného stromčeka od Van Laacku boli mini-košele: červená, modrá, ružová; jednobarevná, pruhovaná, klietka a s kvetinovým písmom.

63. Vianočný strom bez mena ...

Autor, bohužiaľ, nebolo možné identifikovať ...

Elka Furla povie sľubom splneného snu, strom je zdobený značkovými mini-taškami značky.

Na strome Swatch, miesto tradičnej hviezdy obsadil zlatý jeleň na vrchole, a samotný strom bol ozdobený loptičkami, snehovými vločkami a babkami z vlnených nití.

68. No, konečne vám ukážem vianočný stromček, ktorý je v mojej osobnej a bezpodmienečnej obľúbenej celej zbierke ...

Hlavnou myšlienkou, ktorá inšpirovala dizajnérov na vytvorenie stromu nového roka, je Blancpain, výročie kultovej zbierky Fifty Fathoms. Tento rok sa stane 60! Vianočný stromček odráža motívy nového modelu, ktorý bol predstavený v Bazileji v roku 2013, - Fifty Fathoms Bathyscaphe. Vianočný stromček je zdobený dvoma veľkými otvormi a hračkami vo forme koralov, škrupín a morských koní.

72. A ktorá z ponúknutých jedlí si vyberiete pre seba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

85 − = 78