Dom lepených lúčov recenzie

Dom dýhovaných laminátových dýh: recenzie

Po celom svete ľudia oceňujú drevo ako stavebný materiál. Je univerzálny a má mnoho výhod. A ak máme v našej krajine alternatívy, dom z tehál alebo iného materiálu, niektoré krajiny si to dokonca nemôžu dovoliť. Pre nich strom stojí za svoju váhu v zlate. Hoci ho nemáme, existuje veľa obdivovateľov týchto budov. Docela populárne domy sú vyrobené z laminovaného dyhového dreva. Materiál sa líši od bežného lúča a má niekoľko výhod. Domy sú odolné, odolné, teplé a ekologické.

Ale je všetko tak ružové ako výrobcovia hovoria? Aké sú výhody a nevýhody domov z laminovaných dyhových dosiek? Čo hovoria majitelia domov, ktorí ich využívajú už mnoho rokov? To všetko sa môžete naučiť z nášho článku.

V celej histórii strom ukázal svoju pozitívnu stránku v stavebníctve. Budovy majú výbornú mikroklíma, v zime sú teplé a v lete je v pohode. Avšak, po celú dobu sa zmenila technológia spracovania stromu. Prostredníctvom tejto úpravy sa objavil lepený lúč. Zo samotného názvu je jasné, čo robí v procese lepenia dohromady. Ako presne vyrábajú materiál na stavbu domov?

Všetky vlastnosti a vlastnosti materiálu získaného počas špeciálneho spracovania:

 1. Strom je rozrezaný na doskách rovnakej hrúbky. To vám umožní zbaviť sa vnútorného tlaku. Materiál v priebehu prevádzky nebude silne deformovaný a prasknutý.
 2. Vzhľadom na vlhkosť vo vnútri dreva, domy dreva po erekcii spôsobujú zmrštenie. Preto je lepená tyč vysušená v špeciálnych komorách. Vo všeobecnosti drevo stráca takmer všetku vlhkosť, existuje asi 10%. Celý proces je úplne automatizovaný, aby nedošlo k poškodeniu materiálov.
 3. Dosky sa triedia podľa hodnotenia kvality. Pri ich skúmaní odstráňte také chyby ako trhliny alebo uzly. Keď sa vyberú dosky, rozrezávajú sa na polotovary.

 • Bezprostredne pred lepením sú všetky diely mleté. Získate hladký povrch, vďaka ktorému sa vykonáva vysoko kvalitné lepenie materiálov.
 • Na záver sa používa vysoko kvalitné lepidlo na pripojenie viacerých dosiek na jeden stĺp. Toto je posilnené hydraulickým lisom. Lepidlo neovplyvňuje dychové vlastnosti dreva. Pevnosť lepeného lúča je spôsobená skutočnosťou, že dosky sú navzájom spojené proti vláknam. Toto môžete vidieť na fotografii.

 • Hotové tyče sú profilované a rezané. Automatizácia vytvára polotovary pri zohľadnení špecifikovaných parametrov.
 • Takto sa lepená tyčinka vyrába a padne do rúk spotrebiteľov. A aké sú výhody a nevýhody materiálu?

  Vďaka svojej nezvyčajnej výrobnej technológii majú tyče prakticky nevýhody, ktoré majú iné analógy (zaoblené guľatiny a guľatiny). Vďaka spracovaniu počas výroby má lepené guľôčky vlhkosť približne 10%. Je zrejmé, že zmršťovanie po konštrukcii bude, ale je malé. Strom uschne o 3% viac.

  1

  A čo je dobré o lepených zväzkoch? Pozrime sa na jeho výhody:

  1. Ľahká váha cca 700 kg / m 3. To je jasná výhoda, pretože domy z laminátových dyhových drevín budú mať malú hmotnosť, čo ušetrí na základovej inštalácii. Stačí postaviť stĺpcovú základňu, ktorej zariadenie bude vyžadovať minimálny čas a peniaze.
  2. Ekologická čistota. Čokoľvek môže povedať, drevo zostáva najprirodzenejším materiálom. Mnohí vedia, že niektoré plemená majú dokonca liečebné vlastnosti. Je zrejmé, že pri výrobe nosníka používa lepidlo, ale v ňom je malé množstvo škodlivých látok.
  3. Vďaka svojej štruktúre strom môže dýchať. A to znamená, že steny a celá stavba budú mať aj túto vlastnosť. Vďaka tomu sa nebude vytvárať žiadne kondenzácie a v miestnosti bude teplé v zime a chladné v lete. Tí majitelia, ktorí už postavili dom z lepených trámov, zanechali pozitívnu odpoveď. Tvrdia, že je to tak.
  4. Drevo je teplý materiál. Ak správne implementujete technológiu budovania domu z lepených trámov, potom nemôže byť ani izolovaná. Niet divu, že táto technológia prišla k nám z Fínska, ktorá je známa svojim počasím.
  5. Jednoduchá inštalácia. Práca s nerovnými pruhmi je pomerne jednoduchá. Konštrukcia sa dá porovnať s montážou dizajnéra. Nielenže je ľahké postaviť dom, takže všetka práca sa robí rýchlo (približne 2 týždne). A kvôli malému zmršteniu môžete dokončiť interiér oveľa skôr.
  6. Materiál má jasný geometrický tvar. To umožňuje realizovať rôzne projekty, ktoré budú mať jasne definované formy.

 • Vďaka výrobnej technológii nebude lepený lúč trhavý. Spätná väzba od vlastníkov týchto domov je potvrdená. O niekoľko rokov neskôr sa materiál nezmenil.
 • Tyče sú dosť pevné. Ak ich porovnáte s bežnými, zvyšuje sa ich pevnosť o 60-70%. Je to naozaj veľa. V dôsledku toho bude konštrukcia trvať oveľa dlhšie a bude odolávať väčšiemu zaťaženiu.
 • Odolnosť voči vlhkosti. Mnohí používatelia zaznamenali túto konkrétnu funkciu. Každý vie, že strom sa veľmi bojí vlhkosti a ničia ju. S lepeným lúčom je všetko iné. V ňom nie sú žiadne trhliny a praskliny a štruktúra nosníka sa zmení.
 • Keďže materiál je v továrni špeciálne ošetrený, je biostabilný a protipožiarny.
 • Vnútornú výzdobu vo vnútri domu nemožno vykonať. Drevo je ušľachtilý, krásny a bohatý materiál, ktorý nemusí byť skrytý. Maximálne, čo sa dá urobiť, je namaľovať ju a zdôrazniť štruktúru. Niektorí ho dokonca otvoria lakom.
 • Ak hovoríme o výhodách, potom od veľa. To je dôvod, prečo je materiál tak populárny u spotrebiteľov. A čo negatívna strana lepeného dreva?

  V súvislosti s výhodami, nevýhodami a upozornením bude ťažké. Sú tak malé, že ich spotrebitelia nevenujú pozornosť. Napriek tomu sú a budeme ich zvažovať:

  1. Ak na stranách materiálu nie sú žiadne praskliny, môže to mať problém s koncami. Mnohí vlastníci tvrdia, že ide o slabé miesto lepeného dreva. Dôvod - vplyv slnečného svetla a dlhotrvajúcich stavebných prác. Aj keď tento problém nič neovplyvňuje. Trvanlivosť a iné ukazovatele netrpia súčasne.

 • Tepelná izolácia. Napriek tomu, že ide o teplý materiál, steny nemajú dôležitú úlohu v izolácii. Je dôležité vytvoriť kvalitné okná, dvere a strešné krytiny. Ak sú urobené správne, potom bude dom v teple.
 • Trvanlivosť. Čokoľvek môže povedať, strom nie je tak odolný ako kameň alebo betón. Tu je materiál nižší ako analógy.
 • Ekologická kompatibilita. Avšak vďaka pridaniu absolútne čistého materiálu v lepidle nemôže byť pomenovaný. Cylindrické výrobky sú v tomto ohľade lepšie.
 • Aby sme boli presvedčení alebo odradení od toho, či stojí za to postaviť dom z lepených trámov, učíme sa spätnú väzbu od majiteľov, ktorí túto budovu využívali už mnoho rokov. Čo môžu povedať? Je materiál dostatočne dobrý na to, aby ho mohol použiť na stavbu domov alebo iných budov?

  Spätná väzba od vlastníkov domov z dreveného laminátu

  Andrew, 25 rokov, Voronež. Prevádzková skúsenosť je 3 roky.

  "Každý by mal postaviť dom, vysadiť strom a vychovať syna. Rozhodla som sa začať s prvou a najťažšou fázou tohto výroku. Veľmi starostlivo som sa rozhodol pre výber stavebného materiálu. Ak si postavíte dom, je to spoľahlivé, krásne a teplé. Priatelia odporúčali venovať pozornosť lepeným lúčom. Celkom dlho som porovnal všetky výhody a nevýhody materiálu. Videl som, že tento materiál je naozaj dobrý, a to tak z prieskumov zákazníkov, ako aj z technických špecifikácií. Mala som záujem o skutočnosť, že materiál sa prakticky nezmenšuje ani sa nedeformuje. To je fakt, usadili sme sa 4 mesiace po erekcii. V súčasnej dobe všetko vyhovuje, vzhľad domu nie je stratený. Je to teplé a spoľahlivé. Jediným negatívom sú vysoké náklady. Ale ako som videl, je to oprávnené. "

  Oleg, 39 rokov, Omsk. Prevádzková skúsenosť je 6 rokov.

  "Začnem hneď so zápory, lebo som ich našiel trochu. Hlavnou je vysoká cena. Nie každý si môže dovoliť postaviť takýto dom. Po skončení výstavby si všimol, že konce začnú prasknúť. Stalo sa to po približne jednom roku prevádzky. Neviem, či sa to odráža v kvalite budovy. Čo sa týka mňa - nie. V opačnom prípade budem chváliť len lepený lúč: má nízky index tepelnej vodivosti, má ušľachtilý vzhľad, konštrukcia je jednoduchá, všetko sa dá robiť ručne veľmi rýchlo, materiál je šetrný k životnému prostrediu a nezmršťuje sa. S materiálom som bol spokojný, myslím, že ani po 10 rokoch nezmením svoj názor. "

  Konstantin, 49 rokov, Jekaterinburg. Prevádzková skúsenosť 5 rokov.

  "Po mnoho rokov práce v stavebníctve som videl veľa materiálov. Každá z nich má svoje výhody a nevýhody, ktoré je potrebné vziať do úvahy. Ale s istotou môžem povedať, že lepený lúč je jedným z najlepších materiálov. Nie každý si to môže dovoliť, pretože jeho náklady sú vysoké, ale jeho vlastnosti sú jednoducho veľkolepé. Hovorím, že to nie je tak jednoduché, ale na základe mojej osobnej skúsenosti. Môj dom je už 5 rokov. Nenašli som žiadne negatívne body. Postavili sme ho rýchlo, na najvyššej úrovni prakticky nedošlo k zmršťovaniu, kvalite a sile. Samostatne si chcem všimnúť vzhľad. Je to nádherný. Všetci sú radi, keď vidia tento zázrak. Dokonca som dokončil interiér a ušetril veľa peňazí. Ak máte peniaze na nákup tohto materiálu, radím vám, aby ste si ho vybrali! "

  Stepan, 30 rokov. 4 roky skúseností.

  "Zozbieral som potrebné prostriedky, kúpil som si lepený lúč. Poviem len jednu vec, som šťastná. Nie som v stavebníctve obzvlášť zručný, preto som najal pracovníkov, ktorí v krátkom čase urobili všetko perfektne. Žijem a neviem žiaľ. Dom je teplý. Potešuje, že v lete, keď je horúco, je dom príjemne chladný. "

  Lepený lúč - unikátny materiál, ktorý je vytvorený na budovanie kvalitných budov. Na základe spätnej väzby od spotrebiteľov si plne zaslúži vašu pozornosť, pretože spĺňa všetky nárokované vlastnosti.

  Str. Bolshaya Dorogomilovskaya, 10

  Dmitrovská diaľnica, 163a, budova 1, -1 poschodie

  Dom lepených lúčov recenzie

  TÉMA: Vlastnosti laminátového dyhovaného dreva: spätná väzba od vlastníka

  Vlastnosti lepené lúče: recenzie vlastníkov 1 rok 1 mesiac. späť # 1175

  • Ehnciklopediya.foruma
  • Off site
  • Nový člen
  • 0 príspevkov
  • Vďaka prijatým: 3
  • Reputácia: 0

  Výrobcovia jednohlasne opakujú: pre lepené laminované drevo neexistujú konkurenti, je to tak? Koniec koncov, trh je plný stavebných materiálov, nových technických riešení, ohrievačov. Poďme to prísť: čítame o domoch z lepených lúčov recenzie, diskutovať názory odborníkov, výsledky technických štúdií.

  Aký je rozdiel medzi "zimnými" domami z Design Bureau? To je správne, hrúbka steny. Ak plánujete používať konštrukciu nielen v letnej sezóne, odporúča sa vytvoriť steny s hrúbkou až 200 mm - potom môžete urobiť bez ďalšej izolácie. Varianty s rozmermi 140-160 mm sú vhodnejšie na výstavbu vlekov. Potvrdzuje to typická spätná väzba vlastníkov o lepených zväzkoch:

  Maxim Soldatov, Moskva

  Nikolay, okres Odintsovo.

  Marina, Sergiev Posad.

  S obdobím pobytu sú určené aj pri výbere projektu. Ak máte v pláne pár dní na zimnú dovolenku, stačí minimálna hrúbka steny.

  "Koniec koncov, ako žijú v bežných salaších? Dodatočne neizolujte a nestrácajte sa. A nie sú hrubšie na kĺboch ​​ako lúč 160 mm a strata tu neznižuje ani ohrievač pre dobíjanie. Celková tepelná vodivosť je teda rovnaká. "

  Štúdie ukazujú presné výsledky. A takmer vždy sa zhodujú s normami GOST 26254. Prilepený nosník aj guľatina sa pohybujú v rozmedzí 0,09-0,18 W / (m * ° C). Oscilácie koeficientu závisia od materiálu a podmienok. Minimálne hodnoty sú uvedené v suchých borovicových a smrekových vzoriek.

  Domy z drevených laminátových dýh: spätná väzba od majiteľov o izolácii 1 rok 1 mesiac. späť # 1180

  • PF
  • Off site
  • Pôjdem niekedy
  • 66 príspevkov
  • Ďakujem vám, že ste dostali: 5
  • Reputácia: 1

  Domy z drevených laminátových dýh: spätná väzba od majiteľov o izolácii 1 rok 1 mesiac. späť # 1184

  • Dean @ ra
  • Off site
  • Používam fórum
  • 0 príspevkov
  • Ďakujem, že ste dostali: 2
  • Reputácia: 1

  Domy z drevených laminátových dýh: spätná väzba od majiteľov o izolácii 1 rok 1 mesiac. späť # 1193

  • Soldatov
  • Off site
  • Nový člen
  • 0 príspevkov
  • Ďakujem vám, že ste dostali: 4
  • Reputácia: 0

  Vlastnosti lepené lúče: recenzie vlastníkov 1 rok 1 mesiac. späť # 1200

  • Boris Bykov
  • Off site
  • Používam fórum
  • 0 príspevkov
  • Vďaka prijatým: 3
  • Reputácia: 1

  Vlastnosti lepené lúče: recenzie vlastníkov 1 rok 1 mesiac. späť # 1211

  • GenaXXXL
  • Off site
  • Pôjdem niekedy
  • 0 príspevkov
  • Ďakujem vám: 21
  • Reputácia: 9

  © 2010-2016 | Všetky práva vyhradené. Správa portálu nie je zodpovedná za informácie odoslané používateľmi.

  Lepený lúč a domy z neho - pravdivé recenzie

  Pri výbere materiálu na výstavbu domu som, podobne ako mnohí ďalší ľudia, zažil značné ťažkosti. Samozrejme som čítal recenzie majiteľov rôznych typov budov, porovnával technické vlastnosti rôznych možností, hovoril so staviteľmi a špecialistami v tejto oblasti.

  Nakoniec som si uvedomil, že je toľko ľudí, toľko názorov. A predsa - každý kulík chváli svoju močiar. Ak je osoba zvyknutá na budovanie napríklad rámových domov, potom vie veľmi málo o iných alternatívach a v podstate len o negatívnych aspektoch. Preto je záver veľmi jednoduchý - musíte pochopiť všetko, čo ste museli urobiť, pretože ste strávili veľa času.

  V dôsledku toho som sa rozhodol, že budem stavať z lepených trámov. Priťahuje sa, že nemusíte čakať na zmrašťovanie, môžete okamžite vložiť okná a dvere a usadiť sa. Životná skúsenosť však naznačuje, že lepený lúč nie je vždy ten istý.

  Bolo to trápne, že počas výroby sa používa lepidlo, ktoré môže uvoľňovať škodlivé látky. A vzhľadom na našu kultúru výroby nemožno vylúčiť, že sa dom môže v priebehu času jednoducho rozpadnúť - nie je isté, či náš lepený lúč je skutočne vyrobený z vysušeného dreva správnej kvality.

  Skontrolujte, či to nie je možné, a preto som sa rozhodol kúpiť fínsky materiál. Áno, je to oveľa drahšie, ale môžete pokojne žiť - čo môže byť dôležitejšie ako vaše vlastné nervy.

  Vo všeobecnosti som si objednal dom z fínskeho lepeného dreva. Skutočne, je postavená rýchlo, materiál je dokonale plochý, ležia takmer bez medzery, vyzerá to perfektne. Už sme tam žili na dve zimy, drží sa teplo v teple, tu mnohé recenzie neklamú.

  Steny domu sú stále nové, žiadne stopy, čierne či trhliny. V teple alebo chlade nie je žiadny špecifický zápach, stále vonia z čerstvého dreva. Som veľmi potešený. Krásny, útulný, odolný dom, zatiaľ žiadne problémy. Skutočný lepený nosník je prakticky ideálny stavebný materiál.

  Môj manžel a ja sme snívali o tom, že sme sa presťahovali do nášho vidieckeho domu, pravdepodobne desať rokov. Ale realizovať túto túžbu v skutočnosti mohla len minulý rok, takže boli okolnosti.

  Hneď ako sa rozhodli o tejto lokalite, vznikla otázka: čo stavať. Spočiatku si chceli kúpiť rám. Ale keď sa začali chápať podrobnejšie, ukázalo sa, že v posledných rokoch sa objavilo mnoho nových materiálov, ktoré majú jedinečné technické a estetické vlastnosti.

  Jeden z nich - lepený nosník, ktorý sa nakoniec zastavil. Prečo lepené a nie obyčajné - pretože sa nerozpadá a neusadzuje sa po montáži.

  Jediná vec, ktorá bola znepokojená - negatívna spätná väzba niekoľkých hostiteľov, ktoré bolo možné nájsť na internete docela ľahko. Ale my sme sa rozhodli a tento problém - našiel medzi známych majiteľov domu z tohto materiálu, pýtal sa na všetko podrobne a zistil, kde si kúpili bar. Ukázalo sa, že si objednali individuálny domový projekt z lepených trámov v jednej z firiem (nebudem dať meno tak, aby sa priama reklama nestala) pred piatimi rokmi.

  Po návšteve sme zistili, že stav domu, po dosť slušnom čase, bol vynikajúci. Zároveň ocenili krásu a pohodlie, ako aj teplo, ktoré drží lepený pruh (v zimnom období to bolo veľmi ťažké mrazy).

  Takže posledná pochybnosť zmizla a objednávame náš dom v tej istej spoločnosti. Žili sme presne jeden rok, doteraz nemôžeme prísť na seba od šťastia a potešenia, ktoré sme zažili po mnohých rokoch života v meste.

  Príroda, vzduch, krásne a útulné teplé hniezdo, v ktorom a ťahá k návratu, nech sme kdekoľvek. Ako dobre sme sa rozhodli a vybrali si lepený lúč!

  Vladimir, Moskva

  Štúdium recenzií o dome z laminovaných dyhových drevín vám môže naozaj zlomiť hlavu pri premýšľaní o tom, či ju postaviť z nej. Niektorí ľudia chvália tento materiál, ako keby to bola norma krásy a kvality, iní obviňovali z toho, čo svetlo stojí a opisuje všetky nepriaznivosti ich súdnych sporov s firmami, ktoré vykonávajú objednávky.

  Chcem sa podeliť o svoje skúsenosti žijúce v dome z laminovaného dyhového dreva. Poviem ihneď, že dom nie je môj, zostal som s dobrým priateľom a strávil s ním celý mesiac zimnej dovolenky.

  Sviatok v tomto roku klesol do februára, počasie bolo dosť mrazivé, teplota často klesla pod -20 ° C. Ale doma to nikdy nebolo zima. Vykurovanie na inom plyne, kotol pracoval asi polovicu kapacity, ale produkoval potrebné množstvo tepla, deň a noc. Myslím, že je to práve vďaka vlastnostiam lepených trámov, ktoré udržujú teplo veľmi dobre.

  Lepený lúč je veľmi pekný materiál. Na vonkajšej strane bol nanesený bezfarebným antiseptikom a vnútorne ponechaný vo svojej prirodzenej forme. Ľahké, elegantné steny vytvárajú zmysel pre rozšírený priestor a sú obzvlášť dobré v tlmenom svetle s tlmeným osvetlením.

  Tak som sa naozaj páčila. Neviem, možno negatívna spätná väzba, o ktorej som hovoril, je práca súťažiacich, možno tých ľudí nebola šťastná, ale moje skúsenosti ukazujú, že lepený lúč je skvelý.

  Boris, Nižný Novgorod

  Budem stavať domy z lepených trámov na šesť alebo sedem rokov. Pracujem na individuálnych objednávkach, ktoré pochádzajú od tých, ktorí videli tieto domy od svojich priateľov a počuli svoju spätnú väzbu o mojej práci.

  Môžem povedať, že lepený materiál v mnohých ohľadoch prevyšuje prirodzený. Je silnejšia, jemnejšia, krásnejšia, nezmršťuje sa a nepoškvrní po zostavení domu. Okrem toho dokonale udržuje teplo.

  Nízka tepelná vodivosť je jednou z definujúcich vlastností dreva, v lepených drevoch je ešte jasnejšie vyjadrená vďaka vrstvám lepidla, ktoré narušujú proces prenosu prirodzeného tepla cez drevné vlákna.

  Zhromažďovanie rámu domu je potešením. Svetelný lúč má dokonale rovný povrch, dokonale sa navzájom stohuje a prakticky sa nedeformuje s časom. To je to, čo mi dovoľuje dôverne zaručiť všetkým svojim klientom (a to nie sú najchudobnejší ľudia), že ich domovy budú stáť mnoho rokov bez toho, aby vyžadovali opravu a údržbu. A dobrá spätná väzba majiteľov bytov, ktoré som vytvoril, mi poskytol neustály tok nových objednávok. Takže lepený lúč je môj živiteľ rodiny a spoľahlivý asistent.

  Arsenij, Voronež

  Žijem v mojom dome už takmer desať rokov. V poslednej dobe som sa zaoberal jedným z známych fór a náhodou som narazil na niekoľko tém, v ktorých sa ma ľudia pýtali na zaslanie spätnej väzby o domoch postavených z laminátového dyhy. Čítal som tieto témy od začiatku do konca a zrazu som si uvedomil, aké dôležité môj zážitok by mohol byť pre mnohých.

  Môj dom je tiež vyrobený z laminovaného dyhového dreva. Ako ste pochopili, v tých rokoch, ktoré uplynuli od jeho výstavby, som sa veľa dozvedel o vlastnostiach tohto materiálu. Hovorím hneď: vo všeobecnosti sú dojmy najlepšie. Je veľmi dobrá pri udržiavaní tepla, má minimálne zmrštenie a časom sa prakticky nedeformuje.

  V čase výstavby stačí stanoviť malé tolerancie pre sezónne kolísanie veľkosti dreva a všetko: môžete vložiť okná a vstúpiť do domu. Ak sa chcete obávať zmrštenia, nie je to potrebné: znova to zdôrazním, je to minimálne.

  Všetky hovory o tom, že steny domu z lepených trámov nevyžadujú vonkajšie dokončovacie práce - nič viac ako reklama. Dokončenie je potrebné, aj keď nie najzávažnejšie. Steny musia byť ošetrené antiseptikom a potom lepšie natreté.

  Samozrejme, dobrý výrobok je už spracovaný vo výrobnom závode. Ale po prvé, stále nemôžete byť 100% istý, že ste si kúpili dobrý lúč, a za druhé, dokonca aj najideálnejšie povlak je časom vymazaný.

  Je lepšie okamžite maľovať dom s niektorými moderné dekoratívne zloženie. Nemal som príležitosť poradiť sa s skúsenými majiteľmi a neurobil som to od začiatku. Výsledkom je, že v druhom roku prevádzky sa prevýšenie prehĺbilo na miestach, najmä v oblasti zámkov spojujúcich prvky horizontálnej koruny. Musel som skryť pomerne veľkú plochu a potom ju pokryť farbou. Aby ste sa dostali do rovnakej situácie a nestrácali čas na dlhé nudné operácie, okamžite spracujte svoj dom.

  Okrem toho lepený lúč ako každý iný výrobok vyrobený z dreva pri kontakte so životným prostredím vyžaduje opätovné spracovanie každé tri až štyri roky. Nezabudni na to, a váš dom bude bezpečný a zdravý.

  Vo všetkých ostatných ohľadoch má všetky potrebné parametre na sto rokov a možno ešte viac.

  Samostatne konštatujem, že ak sa chcete stať vlastníkom tekutých predmestských nehnuteľností, odporúčam kontaktovať veľké výrobné spoločnosti, ktoré majú profesionálne navrhnuté domy z lepeného dreva a zaručiť kvalitu materiálu.

  Takže ak plánujete postaviť dom z lepených trámov, nemali by ste vážne pochybovať. Akonáhle to finančné prostriedky dovolia, urobte svoj dom spoľahlivý a krásny. Nezabudnite nasledovať tie jednoduché odporúčania, ktoré som uviedol v tomto príbehu, a váš dom vás poteší svojou krásou, teplom a komfortom.

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  − 4 = 3