Domov interiér s vlastnými rukami

Interiér domu s vlastnými rukami

Nepochybne, každý z nás chce najlepšie usporiadať svoj domov. Bez ohľadu na to, čo máme robiť - to je interiér dreveného domu či obvyklého prostredia mestského bytu, ale to je najlepšie, aby vypracovala izba s rukami. Profesionálni dizajnéri robia štýlové, ale nie vždy ich preferencie spĺňajú chute majiteľov. Tu je príklad toho, ako môžete zdobiť dvojpodlažný domček alebo dacha v modernom štýle.

Krásny interiér domu s vlastnými rukami

 1. Mnohí ľudia, dokonca radšej žijú mimo mesta, chcú, aby ich bývanie vyzeralo ako moderný byt. V tomto štýle je vytvorený interiér tohto súkromného domu. Keď sa tam dostanete, necítite sa vôbec odtrhnuté od všetkých požehnaní civilizácie.
 2. Situácia je tu podčiarknutá jednoduchou a maximálnou výhodou, nie žiadne nadbytočné detaily preplývajúce priestor.
 3. Pôvodným riešením tohto projektu je úplne otvorené schodisko do druhého poschodia. Keď vylieznete, máte skvelý prehľad. Nie je potrebné dodatočné osvetlenie schodišťa.
 4. Svetlé a otvorené schodisko rozdeľuje naše prvé poschodie na dve zóny - obývacia izba a jedáleň. V prvej sme nainštalovali pohodlné mäkké sedacie súpravy béžovej farby, malý stôl a TV. Naša jedáleň je svetlá a priestranná. Tam je tiež žiadny prebytočný nábytok, ale pohodlné jedálenský stôl, dekoračný panel na stene, lampy a veľkom hrnci v rohu, ktorý je trochu oživí situáciu.
 5. Bolo rozhodnuté o celkovom farebnom riešení, aby vydržali v obmedzených béžovo-hnedých tónoch. Dekoratívna omietka na stenách vyzerá úplne nenápadne a prakticky. Niekoľko štýlových regálov zdobí interiér. Sú vybavené rôznymi dekoratívnymi keramikami a sošky.
 6. Veľmi originálny štýlový vzhľad kužeľové lampy, ktoré visí zo stropu v jedálni na krútené špirálovité hrebeňa. Oni sú v dokonalej harmónii s napínacou lesku strop vizuálne, náš veľký pokoj ešte širší a priestrannejší.
 7. Podlaha z lešteného porcelánového kameniny ešte viac posilňuje tento efekt, dokonale odráža denné svetlo, ktoré tečie z okien.
 8. Domáce dizajn s vlastnými rukami nemôže robiť bez nejakej kôry. Reliéfna kameň v štýle "Rocky Mountain", ktorý je ozdobený krajinou zo schodov, dobre zvýraznená na vône hladké steny. Je to ako tlačenie priestoru nahor a mierne zvýšenie hlasitosti. To všetko hovorí v prospech potreby správneho umiestnenia akcentov.
 9. Ďalším výrazným prízvukom je neobvyklý luster na strope v obývacej izbe. Je zložený z malých prvkov, ktoré sa podobajú na zlomené zlomky. Ale vo všeobecnosti tento produkt vyzerá skvelo, štýlovo, moderne a veľmi originálny.
 10. Podlaha v obývacej izbe je vyrobená z vlašských orechov. Jasne ukazuje všetky svetlé a tmavé žily. Takýto výkres nemusí byť pokrytý kobercom, je to nádherná dekorácia našej izby.
 11. Životné a komfortné interiér - leštené a chrómované rohy, nástenný panel s osvetlením, vázy s kvetmi. Všetci plnia svoju špecifickú úlohu. Niektoré akcenty miesta, iné - prideľte zóny a pridajte k grafickej situácii hladkých čiar.
 12. Hostiteľov sa rozhodli pridať kúsok vitálnej energie do svojho domu nákupom oranžovej kuchynskej súpravy. V tejto miestnosti budú vládnuť slnečné a útulné prostredie.
 13. Ideme hore a uvidíme, ako je interiér domu zdobený vlastnými rukami. Bolo rozhodnuté, že sa nebudeme odchyľovať od tradícií a na druhom poschodí máme dospelú spálňu, detskú izbu a hosťovskú izbu. V prvom poschodí je zdobená dekoratívnou omietkou. Ale v druhom poschodí izby sú pokryté krásnou tapetou. V spálni je na nich kvetinová ozdoba, ktorá sa bude opakovať na záclonách a hodvábnom obale.
 14. V detskej izbe jednej steny, ktoré sú oddelené dvoma medzerami, bolo rozhodnuté, že lepidlo na tapety cez tmavšej farby než ostatné, čo je zameranie. Táto technika návrhu vám umožňuje vytvoriť plánovaný priestor. Detská izba je preto rozdelená na rekreačnú oblasť a miesto pre hodiny.
 15. Šatňa je ukrytá za veľkými posuvnými dverami. Je dostatok priestoru na zavesenie oblečenia, vloženie hračiek a iných vecí.
 16. Kúpeľňa v tomto dome, rovnako ako v kuchyni, je tiež vyzdobená oranžovými tónmi. Je to nezvyčajne teplá a intímna farba, majitelia tu budú mimoriadne útulní.

Interiéry môžu byť krásne zdobené vlastnými rukami, ale nezabudnite, že vaše kroky závisia od pohodlia vášho domova. Zamyslite sa nad každým krokom, ktorý vykonáte. Každá malá vec v dome, dokonca aj toaletné potreby by mala byť usporiadaná logicky a pohodlne.

Kopírovanie informácií je povolené len priamym a indexovaným odkazom na zdroj

Myšlienky pre interiér s vlastnými rukami

Možno, že aspoň raz, každá žena, premýšľal o tom, že je čas na upgrade do haly, zavesiť krásny zrkadlo v spálni alebo nových regálov v kuchyni. Každý z nás niekedy chce "osviežiť" znudený interiér, priniesť niečo nové, zaujímavé a štýlové. Tu sa však otázka ceny dostáva do popredia. Nie všetci sú pripravení nahrávať pevné sumy pre exkluzívne položky. Ako aktualizovať interiér s minimálnymi nákladmi? V skutočnosti je to veľmi jednoduché - stačí len dať trochu manuálnej práce, predstavivosti a nadšenia. A my vám s tým pomôžeme! V tomto článku máte istotu, že nájdete niečo, čo vás bude zaujímať a inšpirovať. A s troškou fantázie a premenou nápadov nižšie pre váš byt - dostanete skutočne dizajnérske veci!

1

15 zaujímavých a jednoduchých nápadov do interiéru, ktoré môžete robiť vlastnými rukami.

Máte dlhé a silné rezané vetvy na chate? Nespěchejte, aby ste ich vyhodili! Liečba z hmyzu a ich krásne maľovanie môže byť premenená na veľmi módny ekologický prvok výzdoby chodby alebo miestnosti.

2. Štýlové geometrické vzory na stenách

Pomocou lakovacej pásky a interiérového náteru alebo akéhokoľvek iného dokončovacieho materiálu môžete otočiť vyvrtávacie steny do vzrušenia tvarov a farieb!

Nijaké to nič nerozširuje do interiéru ako obrazy. Vždy priťahujú oko. Prečo to neurobíte sami? A to nie je potrebné, aby to bolo možné kresliť. Môžete použiť šablóny alebo vytvoriť aplikáciu. A pre rodinu s deťmi je veľmi pekná možnosť - visieť v rámci handprints.

4. Jasné vázy zo sklenených fliaš

Veľmi veľa získa vázy výlučne pre čerstvé kvety. A medzitým môžu slúžiť ako ohromujúci výzdobu izieb. Na čo môžu dať voňavé sušené kvety alebo vyplniť s roztomilé trinkety, iskry alebo farebný piesok.

5. Nový život starého gitary

Iste, že tvoji manželia boli v tvojej mladosti závislí na hraní akustickej gitary. A ak táto vášeň zmizne do zabudnutia a gitara stále leží niekde v garáži. Je čas na to! Koniec koncov, môžete z neho vytvoriť veľmi atmosférickú poličku, vystrihnúť alebo vytvoriť obrázok s horákom. Po všetkej fantázii!

6. Sklenené poháre-organizátori

Polytrovye banky, ktoré sú doma v hojnosti pre každú ženu, s ľahkým pohybom ruky sa stávajú veľmi vhodnými organizátormi. Môžu byť natreté vo vnútri alebo zaujímavo zdobené - a určite vás potešia vzhľadom a funkčnosťou.

Ideálne riešenie pre vilu i byt. Dve staré stoličky plus pár dosiek a čalúnenia - a tu je to nový kus nábytku! A je to vynikajúca príležitosť spolupracovať so svojím manželom. 🙂

Starý kufor je ďalšia vec, ktorú má každý. Takže namiesto toho pylilsya a zaradil sa pod posteľ, vyberte ju a premení v krásneho vintage-police, nízke stoličku balkónov, napríklad, alebo vyššia, ak sa pripojiť k jeho nohám.

Farby vysokej plechovky, vytvorte vzor dier - a stanú sa romantickým nočným svetlom, v ktorom môžete dať aromatickú sviečku.

Tu je pravdepodobné, že budete potrebovať mužskú ruku. Pretože bude potrebné merať, píliť, rezať a vŕtať. Práca je však stále veľmi nekomplikovaná a je nepravdepodobné, že bude trvať viac ako pár dní, berúc do úvahy veľké prestávky na odpočinok. 🙂

Z bežného okrúhleho zrkadla môžete urobiť skutočné slnko!

K tomu budete potrebovať:

 • 48 drevených veží;
 • 24 okrúhlych mini-zrkadiel s priemerom 15 mm a 24 s priemerom 10 mm;
 • 1 okrúhle zrkadlo s priemerom 20 cm;
 • obojstranná lepiaca páska pre zrkadlo;
 • biela farba;
 • hrubá lepenka zo skrine alebo tenkej preglejky;
 • lepiaca pištoľ a 2 lepidlá;
 • elektrické sklápačky;
 • rezačka;
 • uhlomer;
 • nožnice, pravítko, ceruzka, kefa.

Nasledujúca fotografia zobrazuje podrobnú postupnosť akcií.

12. Sada malých regálov

V obchodoch s kreativitou môžete často nájsť drevené duté kocky rôznych veľkostí. Z nich môžete vytvoriť vynikajúcu regko-rodinu pre najrôznejšie veci. Niekedy sa tieto kocky nachádzajú v obchodoch s budovami. Dokonale sa navzájom spájajú pomocou lepidla na drevo. A koľko miesta pre zaujímavé zafarbenie!

Žiadna túžba a nálada sa zapojiť do globálnej maliarskej práce? Farba jedného alebo dvoch prvkov v miestnosti a ona okamžite hra s novými farbami! Okenný rám, okenný parapet, dokonca aj stoličky! Alebo jednoducho vymeňte štandardné záclony za jasné a pozitívne.

14. Štýlový stôl z mriežkového košíka

Samozrejme, mnohí z nás prešli v supermarketoch v budovách okolo najrôznejších koša. Sú to plastové aj kovové. Nabudúce nesledujte, ale chyťte to s vami. A súčasne guľatá drevená doska, super lepidlo na univerzálne povrchy a pár farieb vašich obľúbených farieb.

V našom veku digitálnej technológie, tlač fotografií, bohužiaľ, postupne ustupuje do minulosti. A v skutočnosti veľmi márne! Vytlačené fotografie budú nielen spôsobiť zvláštny pocit, nie je porovnateľný s tým, keď sa im pozriete z obrazovky, ale tiež môže slúžiť ako veľmi zaujímavý prvok interiéru. Vložte obrázky do rámu a zaujímavo ich viste a urobte akýsi príbeh. Prilepte fotografiu na stenu v tvare srdca alebo ju zaveste. Môžete vytvoriť rodokmeň. Buďte kreatívni!

Nádherné nápady, obzvlášť rád slnko od zrkadla a stolička s dvoma kreslami. Ďakujem vám!

Ó, s kufrom vo všeobecnosti veľmi veľa! Len pár sovietskych domov leží! Vďaka za nápady 🙂

Veľmi kreatívny! Páči sa mi kvety v pohároch a fľašiach. Je dobré, keď fantázia funguje tak, ako by mala.

Ako krásne, ukazuje sa, že môžete prerobiť gitaru! Doma doma leží stará, zatiaľ preglejka, pýtam sa môjho manžela, aby vytvoril regály na kvety)

Veľmi sa mi páčila aj gitara! Vo všeobecnosti som si ani nemyslel, že by sa z tohto starého odpadu mohlo stať niečo zaujímavé.

V týždni sme sa rozhodli urobiť fotku s deťmi. Veľa vytlačených fotografií, ale nie všetky sú dokonca uložené v albumoch.

A tu - ukáže sa ako najkrajšie, ako je to možné zariadiť! A skutočne sa stáva ozdobou interiéru

Malé police - je to skvelé. A ako jednoduché. Je pravda, že dievčatá, ja sám som zhromaždil 5 položiek na večer, v obchode okamžite rozrezaný na námestí. Teraz chcem namaľovať nejako zaujímavé)))

Každý nápad je veľmi dobrý. Nezabudnite využiť väčšinu pre dom a chalupu. Ďakujem vám.

normalizovaný obal;normalizovaný obal;

Kazety - dvojčatá z papierových trubíc. Autor - Ľubov Dmitrová. Prútené kazety sú blízko.

Weave boxy z novín v troch rúrach - MK Tkanie krabičiek z novín v troch rúrach - MK.

NABÍJANIE METÓDY UMELECKÉHO VÁPENSTVA Tkanie z papiera formou ART.

Mačka Nyushik a prútený kvet Kočka Nyushik a prútený hrniec - fotky a video Bol som od detstva veľmi zvláštny.

Otvorené srdce-valentín s vlastnými rukami - MK 2. m.

-kategórie

 • Kreatívne remeslá (54)
 • Najlepšia fotografia. (49)
 • Zaujímavé (44)
 • Krása a zdravie žien (33)
 • Dovolenka (31)
 • Príprava na nový rok (14)
 • Myšlienky na Valentína (8)
 • Na Veľkonočný deň (4)
 • Maľba a maľba (30)
 • Nezvyčajné obrazy (28)
 • Neobvyklé recepty (28)
 • Domáce dekorácie (25)
 • Video tutoriály a video tutoriály (23)
 • Ako zapojiť dieťa (20)
 • Tkanie z papiera (17)
 • Mačky - fotky a obrázky (17)
 • Interiérové ​​riešenia (16)
 • Podnikanie žien (14)
 • Užitočnosť pre denník Li.ru (13)
 • Nápady na krajinu (13)
 • Ulice kvety a rastliny (12)
 • 1000 užitočných tipov (11)
 • Liečivé rastliny (8)
 • Tajomstvo rodinného šťastia (7)
 • Básne so svojou dušou (6)
 • Najlepšie básne (6)
 • Pletenie (1)
 • Obľúbené izbové rastliny (1)

-Vyhľadávanie podľa denníka

-priatelia

-štatistika

Neobvyklé originálne nápady pre domácnosti. Domov interiér s vlastnými rukami.

Boli zbierané zaujímavé nápady, ktoré môžete použiť doma. Veľmi rozmanité, ale celkom uplatniteľné.

Zvyčajná podnos pod vajíčkami môže byť použitá pre každú malú vec. V tomto prípade - pre šitie príslušenstva. A ak si to stále kúpite, bude to tiež veľmi pekné.

A ako sa vám páči takýto originálny svietnik? Podľa môjho názoru to bude veľmi vinobranie!

Ak máte malý priestor, ale máte veľmi rád kvety, potom to je druh vertikálneho záhradníctva - len pre vás!

Ale týmto spôsobom je možné zdobiť stenu kvetmi originálnym spôsobom a ak sú fľaše originálnej podoby, získate dvojité estetické potešenie.

A tento variant výsadby machu do náprstkov vyzerá veľmi zaujímavo a vinobranie. Je celkom možné zostaviť kompozíciu na okne alebo na stôl a pridávať ešte miniatúrne predmety - sošky alebo štrk. Len let fantázie!

Veľmi originálne vzhľad tkané koše vo forme postele alebo pohovka stôl. Sú tiež miestom skladovania niečoho.

Zaujímavá poloha regálov oživí interiér a nebude veľa priestoru.

Páči sa mi tento design vankúšov! Jednoduché a vkusné. A použitie nepotrebných tlačidiel.

Ale ako môžete zdobiť stenu s fotografiami! Nevytvárajte ďalšie otvory a neustále môžete meniť expozíciu.

Ďalšia možnosť na odosielanie fotiek sa zdala zaujímavá - na hodinách.

Pôvodné použitie fliaš na nápoje - čaj a korenie so slaninou. Môžete si vziať piknik.

Veľmi vhodný držiak na špongiu - aspoň v kuchyni, aspoň v kúpeľni.

Aj z plastových fliaš je možné vyrobiť taký pohodlný držiak na kuchynské drobnosti na zadnej strane dverí kuchynskej skrinky.

Pôvodná fruktovnitsa drôtu - a krásne a pohodlné.

Ak chcete uložiť šperky, môžete použiť strúhadlo - veľmi očarujúce!

A obvyklé štetce na šitie vám umožnia udržiavať v poriadku kozmetické kefy a kefy.

A tu je ďalšia možnosť pre ukladanie kefiek, ale voňavé na to isté!

A teraz niektoré pôvodné stenové dekorácie.

Ak si vyberiete zaujímavú tapetu, môžete vytvoriť jedinečný interiér!

Niekoľko nápadov s pohodlným usporiadaním regálov pod umývadlom a použitím stola zo šijacieho stroja ako základu pre umývadlo.

V malých apartmánoch chce žena mať aj toaletný stolík. Takáto sklopná možnosť je len nájsť!

Ďalšie pár nápadov skladacieho nábytku - pre kuchyňu, pre chodbu, pre balkón.

Aj pre racionálne využitie priestoru bola myšlienka umiestnenia regálov za televízorom príjemná.

A tiež priečky v kombinovanom toalete - vo vnútri oddielu môžete usporiadať skrinku na lieky alebo kozmetiku a tiež zabezpečiť regály na ukladanie uterákov, kúpeľa alebo plátna. A jeden ďalší povrch môže byť prispôsobený ako prídavná polica pre príslušenstvo alebo nápisy.

Záclony a závesy sa tiež chcú chlubit doplnky nie horšie ako dievčatá. Teraz o vlasy, s ktorými si môžete záclony v deň.

No a konečne - je to veľmi dôležité pred Veľkou nocou! Je možné klíčiť pšenicu alebo akúkoľvek zelenú trávu a umiestniť krashenki na slávnostný stôl.

No, to sa s vami zdieľalo s nápadom nádeje, že niekto z nich je užitočný! Šťastná dovolenka s Palmovou nedeľou!

Časť 13 - Neobvyklé originálne nápady pre domácnosť. Domov interiér s vlastnými rukami.

Séria správ "Home Decor": domáce dekorácie, remeslá pre váš domov, domáce interiéry s rukami Časť 1 - domáce dekorácie. Vytváranie farebných okien

Časť 16 - Neobvyklé originálne nápady pre domácnosť. Domov interiér s vlastnými rukami.

Časť 9 - Neobvyklé originálne nápady pre domácnosti. Domov interiér s vlastnými rukami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

75 − = 67