Euro PC prípadov cena

Eurocovery pre čalúnený nábytok: nové technológie pre nové riešenia

Eurocovery sa bežne nazývajú univerzálne nábytkové obaly európskej kvality. Najslávnejším výrobcom je talianska spoločnosť "Ga.i.Co." http://gaico.it/. Táto spoločnosť vyrába podobné výrobky od roku 1965. V Rusku sú výrobky oficiálne zastúpené pod ochrannou známkou Eurocechol.

V post-sovietskom priestore sú obaly na nábytok v žiadnom prípade novinkou, takýto dekoratívny prvok interiéru bol už populárny. Už pred polovicou 20. storočia boli v mnohých rodinách využívané na predĺženie života nábytku. Ak napríklad odchádzate z dovolenky, bolo zvykom zakryť celé prostredie z prachu počas neprítomnosti majiteľov. Ukazuje sa, že dnes euroskasy sú dobre zabudnuté staré, vyrábané "novým spôsobom".

Tajomstvo univerzálnosti je v novej technológii

Jedinečnosť eurocoverov je, že sú vhodné pre nábytok akéhokoľvek tvaru a konfigurácie vďaka inovácii - patentovanej technológii "bielastico". Tkanina, vyrobená týmto princípom, je preniknutá elastickými niťami a tiahne sa vo všetkých smeroch. Kryt sa dá porovnať s kapronovými nohavičkami, ktoré dokonale zapadajú do ženských nohavíc.

Eurocooly sa vyrábajú v niekoľkých veľkostiach: spotrebiteľ si môže vybrať tie, ktoré sú potrebné. Rozmery operadla a područky nie sú naozaj dôležité, odnímateľné čalúnenie bude sedieť presne na obrázku! Rovnaký výrobok môže byť vhodný aj pre rôzne modely nábytku vďaka vlnitej textúre textílie. Bude to vyzerať, akoby šili na mieru individuálne vyrobené obaly pre jednotlivé veľkosti.

Je veľmi jednoduché dať na euro pohár, takže trvá pár minút. Na gauči môžete ležať, sedieť, skákať, kryt stále zostáva na svojom mieste. Na rozdiel od prikrývky a závoja nie je potrebné ho opravovať, nekĺzne, nedeformuje sa, nevytvára vrásky. Nábytok s Eurocool vždy vyzerá dobre!

Eurocaps na ruskom trhu sú stále novinkou. Ale oni môžu prorokovať popularitu, tieto výrobky môžu byť zaujímavé pre takmer každý, kto má mäkký nábytok. Koniec koncov, čalúnenie na pohovkách a kreslách časom stráca svoj pôvodný vzhľad. A potom to musíte zmeniť, alebo si dokonca kúpiť nový mäkký nábytok.

Zmena čalúnenia je sama o sebe ideálna - je to ťažké: proces je náročný na pracovnú silu, nie všetci zvládnu. Dobíjanie profesionálov je drahé. Šitie samotného krytu môže byť tiež problémom, pretože potrebujete určité zručnosti. Určite, nákup nového nábytku alebo zmena čalúnenia starých niekoľko rokov - je to nepríjemné a drahé. Je to jednoduchšie a pohodlnejšie kúpiť eurokasy! A je to tiež lacnejšie než objednať si individuálne prispôsobenie v dielni.

Video hovorí o tom, aké nábytkové eurokolky sú vhodné pre:

S ich pomocou môžete vyriešiť množstvo problémov. Napríklad môžete aktualizovať pohľad na už nudný nábytok alebo kombinovať v jednom súbore rôzne kreslá a pohovku. A stalo sa, že si kúpili pohovku, cena, rozmery, kvalita ktorých je dosť uspokojivá a čalúnenie sa nezhoduje s interiérom. Jednoduché riešenie - zakúpenie nového odnímateľného krytu! Na fotografii - eurokvóry na sade čalúneného nábytku:

1

Rose od gaico.it

  • Ochrana drahého čalúnenia pred poškodením, nečistotami a vyhoretím. Výrobky z vlnitej tkaniny - to je tiež dobrou ochranu nábytku z pazúrov z najobľúbenejších domácich zvierat: štruktúra materiálu znemožňuje brúsiť pazúriky, pokrývajú pružiny s jeho labky. Neúspešné pokusy rýchlo ochladia horúčku mačiek;
  • Nový dekor pre starý nábytok (ak je potrebné skryť trenie, znečistenie);
  • Schopnosť aktualizovať interiér, napríklad v prípade, že sa vykonala oprava a starý nábytok sa "nezapadá" farebne na novú tapetu. Euro puzdrá na sedadlách, kreslách a kreslách pomôžu vytvoriť harmóniu v interiéri, zvýrazniť jeho vlastnosti, nastaviť správnu atmosféru - domáce pohodlie alebo obchodnú náladu. Možno je vhodné zamyslieť sa nad nákupom niekoľkých obalov, potom s ich pomocou môže byť interiér zmenený náladou alebo sezónou.

Tu nájdete ceny záclon pre verandu a terasu.

Praktickosť, bezpečnosť a pohodlie nových položiek

Starostlivosť o Eurocool je jednoduchá: výrobok bude bezpečne prenášať práčku. Zvyčajne výrobca odporúča teplotu vody 40 stupňov. V prípade potreby ho treba umývať a žehlenie nie je nutné. Tkanina je vysoko kvalitná, odolná voči opotrebovaniu. Výrobok neztratí svoj pôvodný vzhľad ani po mnohých umývaniach.

Je takisto dôležité, aby materiál na krytie eurokóru bol šetrný k životnému prostrediu, nevyžadoval škodlivé látky, je bezpečný pre dlhodobé používanie. Tkanivo je hypoalergénne, takže je vhodné na použitie v detskej izbe.

Najčastejšie, na šitie odnímateľné čalúnenie použitie stádo-kŕdle, žakárové, ženilka, tapisérie, velur. Tkané textílie, zmesové tkaniny (zvyčajne väčšie ako prírodné vlákna) sú ideálne pre tieto výrobky.

Video detailne vysvetľuje euro-kazety na čalúnenom nábytku:

Ako vybrať Eurochellu?

Označenie výrobku môže naznačovať jeho rozmery. Čísla udávajú rozsah, po ktorom je možné roztiahnuť jej dĺžku. Dĺžka opierky nábytku bez podrúčok sa považuje za základ.

Špeciálne merania nie sú potrebné, pretože všetky eurokasy sú univerzálne. V ideálnom prípade musíte merať dĺžku zadnej časti gauča alebo kresla. Ale to nie je nutné! Najčastejšie stačí, aby ste pochopili, aké modely potrebujú kryt (pre jedno sedadlo, dvojpodlažný alebo trojmiestny rozkladací gauč). A môžete si ľahko vybrať!

Prečítajte si recenzie o tom, ktorý vankúš si vyberte, ktorý výplň uprednostňujete.

Mimochodom! Eurocover sa zvyčajne používa, keď je nábytok v zloženom stave. Keď potrebujete rozšíriť pohovky systémami "book" alebo "click-klyak", eurocover nemôže byť z nich odstránený. Pri rozložení pohovky s iným systémom môže stačiť jednoducho nadvihnúť spodnú časť krytu, aby sa zabránilo zbytočnému rozťahovaniu tkaniny.

Modely a farby - desiatky: môžete vybrať najvhodnejšiu možnosť. K dispozícii sú obaly na sedacie súpravy bez mäkkých podrúčok, na rohových sedačkách, na rohových sedačkách s policou v strede.

Pri výbere farebnej schémy najprv zvážte farebnú škálu celého interiéru v miestnosti (tapety, záclony atď.). Pokojné a svetlé farby osviežujú atmosféru, pomáhajú relaxovať. Jasné a nasýtené farby budú robiť, ak potrebujete dynamiku a dodatočnú energiu. Čiernobiele kryty alebo veľký vzor na tkanine by mali byť zvolené pre veľký objemný nábytok a pre jednoduché a kompaktné použitie je lepšie použiť povlak s jemným vzorom. Nedávno sa výrobky s 3D efektom stali obľúbenými.

Eurocover môže byť dobrým darčekom pre priateľov alebo príbuzných, napríklad domácu večernú či rodinnú dovolenku.

Ceny za euroskety závisia od materiálu (jeho zloženie a kvalita) a od firmy výrobcu. Napríklad náklady na pokrytie stoličky talianskeho výrobcu začínajú od roku 2000 rubľov, tureckí kolegovia sa oceňujú o niečo lacnejšie. Cena talianskeho euroskupiny na dvojitú pohovku sa môže pohybovať od 3500 rubľov na 10000 alebo viac. Na rohu - od 6000, v predaji nájdete sadu stoličiek a gauč pre 6500 rubľov. Kolísanie kurzu dolára ovplyvňuje náklady na dovezené tovary, takže ceny sa vždy lepšie overujú u predávajúceho.

Tablo gaico.it

Najbežnejší nábytok sa premení a získate šarm, ak ho umiestnite na Eurocover. Vďaka tomuto rozhodnutiu môžete vytvoriť krásny moderný interiér pre seba s potešením, rovnako ako prekvapiť hostí doma s novým prostredím bez veľkého množstva materiálu. Samozrejme, namiesto obalov je možné použiť pohovky na pohovke a kreslá (tu je fotka). Avšak nie sú tak pohodlné na použitie.

  1. Andrey

Vždy som bol skeptikom z hľadiska "reinkarnácie" vecí, ktoré sú pre mňa drahé. Myslím, že je lepšie si kúpiť nový, než pracovať na obnovení starého. Najmä pokiaľ ide o nábytok. Ale deti, deti ... Je lepšie "re" ako "pod". Kúpili si eurokover na pohovke. Áno, je ľahké odstrániť a umyť. Áno, je to praktické. Áno, chráni drahý nábytok od malých spinogryzovov ako mačky a psy (nie deti!). Ale, bohužiaľ, po 20-25 umývanie náš obal stratil farbu šarm. Materiál je opotrebovaný. Kúpili sme kryt za 9900. V treťom roku pracoval správne, aj keď bol vyblednutý

Skvelý nápad na predĺženie životnosti nábytku. Najmä v prípade, že dom má deti a domáce zvieratá. Páči sa mi, že tento prípad je elastický, nekĺzavý, ako napr. Bežná pohovka, ktorá je niekedy pokrytá mäkkým nábytkom. A o rôznych farbách, nemajú čo povedať, pre každú chuť a akýkoľvek interiér. Suché čistenie nábytku je časovo náročné a nákladné cvičenie a kryt sa odstráni a umyje.

Skupina

Evrochehol. Univerzálne kryty pre čalúnený nábytok

Shop Prejsť na nákup

akcie

V prípade # Eurochechle stráca záujem o zničenie nábytku.

Takže evrochehlov tkanina šité elastické nite hore a dole, pričom prípady sú vlnité štruktúry a dobre sa pretiahla a sú vhodné pre rôzne typy nábytku a opradyvaet ich očakávania.

Chcete poskytnúť zákazníkom komfort a pohodlie?

Take Action! Staňte sa súčasťou nášho priateľského tímu! Zobraziť viac ...

-Jedinečná príležitosť poskytnúť našim zákazníkom komfort a pohodlie

-Tvorivosť a práca s nádherným produktom

-Interaktívny tréningový program

-Skutočná kariéra

-Voľby pre prácu v oblastiach staníc metra: Altufjevo (TC jar), Dmitrij Boulevard (TC VIVA), Teplý Stan (Prince Plaza), Leninský Prospekt (TC Gagarin), Fili (TC Filion) Brateevo, Alma-Ata (TC Park Dom), Kantemirovskaya (Proletárske nákupné centrum), Kievskaya (Nákupné centrum European)

BELMARTI.RU - Európske obaly na pohovky zo Španielska!

Európske kryty sú vhodné pre čalúnený nábytok akejkoľvek konfigurácie. Špeciálny tvar, pružnosť tkaniny a špeciálna technológia prispôsobenia obalov im umožňuje perfektne sedieť na nábytku bez ohľadu na jeho modelové vlastnosti.

Silné a odolné.

Plášte látok sú veľmi odolné a odolné voči opotrebovaniu. Preto môžete byť úplne pokojní - drahé čalúnenie vášho nábytku bude trvale chránené pred poškodením.

Ochrana pred opotrebením

Obaly umožňujú uzavrieť starú opotrebovanú kožu alebo čalúnenie. Budete fascinovaní tým, ako elegantný a štýlový nábytok vyzerá v týchto prípadoch.

Vďaka veľkému výberu farieb môžete ľahko vytvoriť náladu a zmeniť interiér bez veľkých finančných nákladov.

Európske prípady sú všeobecne vhodné pre niekoľko modelov naraz. Môžete použiť rovnaký kryt na rôznych pohovkách a kreslách.

Európske prípady sú 100% zárukou kvality. Pretože sú vyrobené z veľmi kvalitných textílií odolných voči opotrebovaniu, odolných farieb s použitím najnovších šijacích technológií.

Európske prípady sú veľmi vhodné na použitie. Môžu byť umývané v písacom stroji, bez strachu, že sa po umývaní zmení farba alebo sa deformuje. Čo sa nedá zaručiť, ak sú prípady šité podľa jednotlivých objednávok.

Európske prípady môžu poskytnúť vášmu nábytku príležitosť stať sa módnou a zdokonalenou vďaka štýlovým riešeniam dizajnu.

Nákup európskych prípadov je veľmi vhodná vec. Môžete to urobiť bez opustenia domova! Nie je potrebné robiť podrobné merania nábytku, ísť nakupovať, vybrať tkaninu a čakať na vykonanie objednávky.

A posledná je cena. To je niečo, čo vás veľmi poteší. Vzhľadom k tomu, v porovnaní s koľko sú kryty, šité na objednávku alebo prácu na peretyazhke nábytok - cena európskych prípadov sú veľmi nízke!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

+ 81 = 91