evroraskladushka

Véčko s matracom s lamelami. Hodnotenie, typy, ceny

Existuje názor, že véčko je dočasnou náhradou za posteľ. Používa sa tam, keď v dome sú hostia a nemajú čo spať. Výhodou vane je jeho kompaktnosť. Môže sa ľahko a rýchlo zložiť a skryť niekde ďaleko od oka k ďalšej vhodnej príležitosti. Teraz sú však v predaji skladacie lôžka, ktoré možno používať neustále ako obyčajné lôžko. Kúpiť véčko je pomerne jednoduché. V obchodoch sú plné. Ale je to celá zložitosť výberu. Ktorý model vianočnej výbavy si vyberiete?

Mnohí z tých, ktorí spali na postieľkách, si pamätajte, že to nie je veľmi výhodné. Spánok padne ako hojdacia sieť, chrbát sa ohýba a ráno sa cítite ako po mlynčeku na mäso. Celý dizajn sa po celý večer poskakuje každým pohybom. Ale stále je lepšie spať na nej, než na podlahe. A čo teraz?

Moderné vély už nemajú mnohé nevýhody svojich predchodcov. Vlasy sú skôr sklopné lôžka, ktoré sa denne vyčistia a uvoľnia územie. Existujú rôzne typy, ktorých vedomosti pomôžu urobiť správnu voľbu pri nákupe.

Pri výbere skladacieho lôžka nechajte prípustné zaťaženie. Čím je väčšia, tým silnejšie sú rúry, z ktorých je rám vyrobený. Vonkajšia vankúš môže vydržať hmotnosť do 150 kg. Pri maximálnom zaťažení sa používa rúrka s priemerom najmenej 20 mm s hrúbkou ocele 1,2 mm.

 • Na prameňoch. Najjednoduchšie, kompaktné, ale nie príliš pohodlné. Je to klesanie. Určené na neobvyklé použitie.
 • Na pramene - hady. Spoľahlivé. Mierne drahšie ako na jar.
 • Na oceľovej mriežke. Oveľa pohodlnejšie než pružina. Veľmi spoľahlivé. Modernejšia než vajcia na hadských prameňoch.
 • Na popruhoch.
 • Na lamely. Najpohodlnejšie a ortopedické. Môže byť použitý ako stála posteľ, ktorá sa čistí na deň, aby sa vytvoril priestor.

Nátery škrupiniek môžu byť vyrobené z rôznych textílií:

 • dvojvrstva;
 • tkanina "Oxford" (môže byť s penovou podložkou);
 • gobelínové tapisérie. Je silný, necháva vzduch a dlho stráca tvar.

Lamely sú zvyčajne drevené (brezové alebo bukové) ohnuté dosky, ktoré spájajú okraje véčko. Môžu byť rôzne - od 10 do 20 kusov. Lamely sú pripevnené k telu špeciálnymi latovými zámkami, z ktorých niektoré majú pružinový efekt. Véčko na lamely má ortopedický účinok. Kúpia ho, ak plánujú pravidelne používať. Také véčko nebude poškodzovať držanie tela a dokonca ani pomôcť ho opraviť. V minulosti sa lamely neohýbali, matrac sa nehýbal.

Väzy sa predávajú ako s matracmi a bez nich. Véčko s matracom s lamelami je oveľa lepšie ako tie, ktoré ich nemajú. Aj keď hrúbka matracu nie je väčšia ako 2 cm, spánok na ňom je oveľa pohodlnejší.

1

Čím starší je človek, tým vyššia by mala byť jeho posteľ. V predaji sú skladacie lôžka s nohami, ktoré sú výškovo nastaviteľné. Je možné nastaviť opierku hlavy a spodnú časť skrine.

Úpravu vykonáva nemecký mechanizmus "Multiflex9raquo; na 18 rôznych pozíciách. Kožené pásy pomáhajú vykonať nastavovací proces.

Véčko na lamely s matracom Comfort, vyrobené v Taliansku, je vysoko kvalitné. 15 lamiel bezpečne drží matrac a neumožňuje ohýbať. Táto vanička môže ľahko vydržať zaťaženie až 150 kg. Drevené opierky hlavy majú estetický účel, vďaka čomu sa vľavo vyzerá skôr ako obyčajná posteľ a uplatnená funkcia. Nedovoľuje, aby sa vankúš prechádzal z detskej postieľky.

Rozmery v rozloženej podobe: dĺžka 190 cm, šírka 80 cm Výška lôžka 33 cm V zostavenej forme je výška véčko 109 cm.

Talianske dvojité sklopné lôžko VIENNA DOUBLE pozostáva z dvoch častí, z kovových rúrok s hrúbkou 1,8 mm. V dizajne je 40 bukových lamiel.

Véčko sa veľmi ľahko otvára. Musíte ju len nasadiť. Nohy vychádzajú automaticky pri rozvíjaní.

Matrac má výšku 11 cm, je vytvorený na princípe zimného leta. Vrstva vlny s hrúbkou 3 mm sa v zimnom období spoľahlivo zohreje. Na druhej strane je bavlnená vrstva rovnakej hrúbky. Vytvorí pocit pohodlia v horúcom lete.

Matrac je v bielom prípade damašskej tkaniny.

Véčko "Hotel9raquo; má dĺžku 2 m, šírku 90 cm, výška sklápacieho lôžka je 43 cm, rám pozostáva z kovového potrubia s priemerom 25 mm. Je ošetrený odolným povlakom z polymérového prášku. 13 lamiel z dreva podopiera telo spánku v pohodlnej polohe. A na ne môžete umiestniť osobu s hmotnosťou do 120 kg. Hmotnosť vankúša je približne 16 kg.

Vektor má odnímateľný matrac s hrúbkou 10 cm od regenerovaného vlákna cievky.

Véčko "Hotel9raquo; na lamely s matracom ako kupujúci. Berú na vedomie, že je vhodné ich používať. Jednoduché rozmiestnenie, môžete pohybovať po miestnosti pomocou kolies. Vlajka s matracom s lamelami je vhodná na spanie. Prakticky sa nelíši od bežného pevného lôžka. Zadná časť čelnej dosky podporuje spánok a v popoludňajších hodinách môže slúžiť ako dekoratívny stojan v zloženej vaničke.

Cena je od 3,5 do 4 tisíc rubľov.

V Rusku sa vyrába véčko s matracom s lamelami "Stella 2009-КР-1", ale vyrába sa s použitím nemeckého vybavenia. Hrúbka lamiel 8 mm pre jeho výrobu je vyrobená z latoflexu. Skladá sa z brezovej alebo bukovej dýhy, ktorá je lepená špeciálnym spôsobom.

Véčko s matracom na lamely "Stella" má dĺžku 190 cm, šírku 81 cm, výška lôžka 30 cm, hmotnosť 8 kg. Osobu s hmotnosťou do 150 kg môže spať.

Matrac vysoká 5 cm je naplnená penovou gumou. Jeho kryt je šitý z hustého kliešťa.

Polymérny náter chráni rám lôžka pred hrdzou.

Cena vankúša je asi 3,5 tisíc rubľov.

V súprave s vankúšikom je vrecko na prenášanie lôžka.

Toto lôžko môže byť použité doma, ak nie je miesto na inštaláciu konvenčného stacionára. Používajú sa v materských školách av iných inštitúciách - sanatóriách, rekreačných centrách. Vonkajšie kontajnery sa dajú ľahko nainštalovať na územie, kde sa deti predtým hrajú, a po obede sú rýchlo odvezené do miesta, ktoré je pre nich určené. Hmotnosť vane je približne 8 kg.

Obzvlášť pohodlné je vankúš na lamely s matracom. Jeho dĺžka v rozloženej forme je 145 cm, šírka 65 cm, desať lamiel DK-LM je pri spánku podopierané v horizontálnej polohe. Toto lôžko má ortopedický účinok. Matrac s hrúbkou 5 cm je dostatočne mäkký. Plnidlo na to môže slúžiť ako množstvo materiálov. Vynikajúce správanie pri použití matrace naplnenej holcone. Dlhodobo uchováva formulár bez toho, aby vytvoril záhyby. Nevyvoláva alergie. Ak sa matrac znečistí, čo sa na ňom nakoniec podarí, môže sa umyť alebo dezinfikovať. Kryt matraca je vyrobený z kaliko - pomerne silného materiálu.

Detská véčko s matracom s lamelami nemá nastaviteľnú opierku hlavy. Nie je potrebný, pretože o ňom môžu byť traumatizované deti. Kupujúci naozaj rád detské véčko na lamely s matracou. Odporúčania ukazujú, že spanie na nich je pohodlné, ako v bežných lôžkach. Vôbec nezakričia. Je to preto, že namiesto hliníkových pružín sú lamely upevnené plastovými časťami. Ak sú lamely nesprávne, môžu byť vymenené.

Detská postieľka na lamely s matracom stojí asi 2 tisíc rubľov.

evroraskladushka

Veľkoobchodné a maloobchodné postieľky z výrobného skladu: (495) 543-85-70

Zavolajte každý deň od 9:00 do 21:00, - radi vám pomôžeme aspoň s radom!

Voliteľne kúpiť kryt pred prachom a vlhkosťou z netkaných polymérnych materiálov:

Tento model je vyrobený z starostlivo vybraných materiálov (elastické matracové plnivo, spoľahlivé lamely, robustné potrubie). A to nie sú prázdne reklamné slová, ale výsledok testovania produktov obrovského počtu dodávateľov príslušných materiálov a komponentov.

Keď dostanete tovar, uvidíte vysokú kvalitu tejto postele.

Veľkoobchodná cena: z 2220 rubľov

Krátka úprava modelu Optima.

Veľkoobchodná cena: z 2120 rubľov

Prenosná posteľ "Novinka Suite"

Veľkoobchodná cena: z 3280 rubľov

Bednicový obrubník na kolesách Optima-plus

Veľkoobchodná cena: z 3430 rubľov

Odporúčania pre tých, ktorí chcú kúpiť komfortnú skladaciu posteľ s matracom:

 • Iba základňa lamiel môže poskytnúť plochý a neroztrhávajúci spací povrch;
 • Základňa lamiel je odolnejšia a opraviteľnejšia ako ktorákoľvek iná;
 • kvalita a trvanlivosť matraca sú určené elasticitou plniva;
 • 80 cm - minimálna šírka postele odporúčaná pre pohodlný spánok;
 • Nezabudnite, že potrebujete určitú dĺžku pod vankúšom.

Vejáre: zariadenie, odrody a pravidlá výberu

V malých apartmánoch je často nedostatok lôžok. Je obzvlášť dôležité, ak sa táto otázka nastane po príchode hostí alebo príbuzných. Ako prístelka môže slúžiť ako vankúš. Ide o pohodlný, praktický, mobilný a ľahký spánok, kde sa človek môže ľahko usadiť. Hlavnou vecou je vybrať si kvalitatívny dizajn, ktorý by slúžil viac ako jeden rok.

Výhody a typy výstrižkov

Skladacie lôžko vo vnútri vášho domu alebo bytu bude takmer neviditeľné. Je ľahké zložiť a rozložiť, netrvá veľa miesta. To je dôvod, prečo dokonca aj v malom byte bude pohodlné mať také prídavné posteľ na spanie. Ale pred výberom detskej postieľky stojí za pozornosť niektoré nuansy, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu.

Skladacie lôžka majú niekoľko výhod:

 • kompaktnosť - môžu byť ľahko ukryté alebo umiestnené nepostrehnuteľne pri stene, skrinke;
 • ľahkosť - konštrukcia nie je ťažká, takže ju môžete rozširovať sami;
 • ekonomika - kvôli nízkym nákladom na vankúšik je najviac zahrnutá v posteli;
 • mobilita - tento druh nábytku sa dá ľahko použiť aj v interiéri av krajine, prírode, v dedinskom dome;
 • praktickosť je komfortné, pohodlné spacie lôžko, ktoré úplne nahradí plné lôžko;
 • Pevnosť - napriek svojej veľkosti môže vydržať dosť ťažké zaťaženie;
 • Dlhovekosť - tým, že si vyberiete kvalitné véčko, môžete sa na to dlho spoliehať.

V závislosti od toho, kde chcete tento nábytok použiť, môžete na tento účel vybrať takéto typy:

 • mesto a krajina - pre tento typ sú vhodné všetky rozkladacie lôžka, ako sú napínacie lôžka a pružiny, lamely; sú pohodlné na to, aby sa schovali pod posteľou, tu môžete ubytovať hostí a takýto nábytok sa ľahko prepravuje v aute;
 • turistiku alebo pešiu turistiku - najpopulárnejšiu medzi milovníkov prírody, pretože majú pomerne malú váhu (asi 5-6 kg); z dacha sú kompaktnejšie; takýto mobilný vankúš sa zapadá do miniatúrneho prípadu, ktorý je skôr ako zbrojnica; stačí na to, aby sa oddelili oporné nohy a spánok je pripravený;
 • deti - sa líšia od veľkosti a výšky dospelých.

Pri výbere véčko sa uistite, že venujte pozornosť jeho výške. Pre dospelých by mala byť minimálne 45-50 cm od podlahy a pre dieťa - 25 cm. Vďaka tomu môžete pohodlne a ľahko sedieť z postele.

Pre dom je najlepšie vybrať pohodlné, široké a silné skladacie postele, najmä ak očakávate, že budete spať na to každý deň. Najlepšie je vybrať si jarnú alebo drevenú detskú postieľku, na ktorej je umiestnená matraca. Takýto nábytok s presnosťou nahradí plný spánok.

Pred voľbou výstrižku by ste mali venovať pozornosť rámu. Skladá sa z malého počtu častí: nohy, základňa, časti hlavy a závesné spojovacie prvky. Materiál, z ktorého je vyrobená klietka, je oceľ alebo letecký hliník. Druhý typ je vhodný pre turistické a letné detské postieľky. Vďaka nemu bude ľahké, čo vám umožní vziať so sebou miesto na spanie a pohodlne ho prepraviť. Oceľ sa používa na skladacie lôžko, ktoré je určené pre dom alebo byt. Rám nábytku je pokrytý špeciálnou polymérovou farbou, ktorá chráni diely pred koróziou.

Rozloženie takejto konštrukcie bude pomerne jednoduché. Takmer všetci sú ohnutých na polovicu, takže len jeden pohyb stačí na to, aby spánok rozložil. Jedinou vecou je počítať sily. Ak ide o hliníkový rám, môže sa deformovať od silného tlačenia. Pozrite sa tiež, ako sú ohnuté nohy skladacieho lôžka tak, aby nevypadli z bremena.

Moderné vzory majú malé kovové operadlá, ktoré neumožňujú, aby matrac spadol z vane. Niektoré modely sú vybavené aj kolesami, vďaka čomu je rýchle a jednoduché posúvanie minibaru okolo miestnosti.

Vzhľadom k tomu, drapáky sú úplne odlišné, potom zaťaženie na nich bude odlišné. Zo zvoleného modelu môžete počítať s hmotnosťou od 100 do 250 kg. Všetko závisí od hrúbky samotných rúrok a materiálu, z ktorého je rám vytvorený.

Varianty a zariadenie základov vély - čo je lepšie si vybrať

Predtým, než sa rozhodnete, ktorá véďačka je lepšia, musíte sa pozrieť na to, ako je usporiadaná spodná časť lôžka. Zvážte typy skladacích lôžok podľa typu základne:

 • v klasickom modeli je hustá a skôr odolná proti opotrebeniu tkanina naprieč po celom obvode pružinami.

Výhody: Najjednoduchšie véčko, najnižšia cena, pohodlný a spoľahlivý dizajn.

Nevýhody: s častým používaním môže ťahať a prosest, žiadny matrac (ak existuje, potom sa neodstráni), nie príliš pohodlný spánok pre chrbát.

Odoláva takej základni až do 100 kg.

Véčko s napnutým plátnom bez pružín je podobné.

 • pancierová mriežka je kovová väzba, ktorá je pripevnená k rámu pozinkovanými pružinami pozdĺž obvodu.

Pros: má malú váhu, priemerné náklady, pohodlné, praktické, silné, mierne ohýba pod váhu osoby, ale neťahá sa.

Odoláva záťaži až do 150 kg.

 • Jarné hadie ohnuté kovové tyče, ktoré sú pripevnené pružinami z krátkej strany véčko.

Pros: nízka cena, spoľahlivá a vysoko kvalitná základňa, nízka hmotnosť.

Nevýhody: ohýba viac ako škrupina, čo môže viesť k rýchlemu rozťahovaniu.

Približná hmotnosť nákladu je približne 100-120 kg.

 • Véčko na lamely - má kovový rám a drevené (brezové) platne, ktoré sú pripevnené k konštrukcii. Hrúbka nášľapnej vrstvy je 8 mm, ale pevnosť je lepšie, aby sa 12 mm.

Pros: môže odolávať veľkej hmotnosti, má ortopedický základ, nepoškodzuje chrbát, podporuje požadované teplo a vlhkosť.

Odoláva hmotnosti až do 250 kg.

Veľkosť véčko sa pohybuje od tých minimálnych veľkostí až 2 m. Dĺžka je možné nastaviť individuálne podľa jeho rastu, ale šírka je najpohodlnejšie spánok začína na 80 cm. Ak chcete naozaj komfortný spací pohovky, môžete si vybrať rozkladaciu pohovku. Ona šírka dosahuje 100-120 cm. Dobrý dizajn by mal mať výšku najmenej 40 cm. Tie by mali byť pohodlné stúpanie s posteľou a leží na ňom.

S akými matracovými posteľami sú vybavené

Chystáte sa do obchodu s nábytkom, môžete vidieť nielen to, čo sú sklápacie postele, ale aj to, aké vybavenie majú. Najčastejšie s detskými postieľkami. Za druhom plniva sú rozdelené do dvoch typov:

 • Holon je moderné syntetické plnivo, ktoré je vyrobené zo špirálových polyesterových vlákien.

Výhody materiálu: bez zápachu, nehorľavý, rýchlo sa vráti do svojej pôvodnej polohy, má hypoalergénne vlastnosti, neabsorbuje vlhkosť, dobrú priepustnosť pre vzduch, šetrí teplo, trvanlivé, odolné proti mokré a suché čistenie (95 ° C).

 • regenerované vlákno - recyklovaný materiál z bavlny, vlny alebo šitie. Takéto plnivo môže byť polo-vlnené, syntetické, bavlnené alebo kombinované.

Výhody: lacný, vysokokvalitný a odolný materiál.

Nevýhody: vyžaduje starostlivú starostlivosť, môže absorbovať vlhkosť a rôzne zápachy.

Medzi plnivami sa často nachádzajú sintepóny a penová guma. Sú to dosť ľahké, ale nie trvanlivé materiály, ktoré môžu zanechať odtlačky mriežky alebo lamiel. Ak vezmete detskú postieľku ako hosťovskú voľbu, potom bude takáto matraca pohodlná a úsporná. Pri každodennom spánku je lepšie vybrať kvalitné plnidlo, ktoré bude trvať dlhšie ako jeden rok.

Niektoré modely môžu byť bez matraca. Jedná sa o klasické véčky. S kovovou základňou a na lamielách sa skladacie lôžka ihneď premiestnia matracom. Má inú výšku - 5 a 10 cm, na ktorej matraci bude vhodnejšie vyriešiť len vás.

Mimochodom, je tiež výhodné, že pred poskladaním detskej postieľky nemusíte čistiť matrac. Môže byť zložený z matraca a je pohodlnejší, kompaktnejší.

Véčko je mobilná posteľ, ktorá zaberá minimálny priestor v zloženej podobe a slúži ako plná lôžka v rozvinutom stave. Prístup k výberu je starostlivo a starostlivo, dávajte pozor na rám, základňu a ďalšie vybavenie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

17 − = 11