Ceny tekutého skla v leurua merlen

Prečo sa kvapalné sklo pridáva do betónu?

Nenahraditeľné prísada je kremičitan sodný, ktorý je viskózne lepidlo na báze vody, roztok pozostávajúca z kremičitanu draselného (GOST 18958-73) a sodíka (GOST 13078-81). Tekuté šedej a žltej farby používané v priemyselnej, obchodnej a individuálnu výstavbu pri plnení interných a externých prác.

Silikátové lepidlo je určené na zlepšenie vlastností betónu niekoľkými parametrami, pretože:

Kúpiť tekuté sklo môže byť sodík alebo draslík, je produkt ponúkaný v obrovskom rozsahu. Technológia na získanie draselného lepidla zahŕňa vypaľovanie jemného kremenného piesku v kombinácii so sódou. Hotová surovina sa rozomelie na konzistenciu prášku a zriedi vodou, kompozícia obsahuje K2O (SiO2)n. Ide o hydroizolačný základ, ako aj spoľahlivú ochranu proti hubám a agresívnym chemikáliám.

Draslík lepidlo keď cenená pre svoje jedinečné vlastnosti, a najmä absencia povrchové škvrny a oslnenia soľ po sušení, ale vzhľadom k vysokým nákladom menšie nároky v porovnaní so síranom2O (SiO2)n. Výroba kompozície kremičitanu sodného je založená na autoklávových a autoklávových technológiách.

Vďaka všestranným vlastnostiam silikátové lepidlo základne základov, bazénov, vodných nádrží, podláh a stien pivníc, kúpeľne, sprchy, práčovne a podzemných stáva vodotesný. Tekuté sklo preniká do trhlín a malých pórov, čo vedie k ochrannej vrstve, cez ktorú nie je prístup k vlhkosti. Spracované lietadlo sa stáva holistickým a silnejším. Impregnácia kvapalným sklom nemá prakticky žiadne nevýhody, spotreba materiálu závisí od pórovitosti povrchu.

Silikátové lepidlo je schopné odolávať veľmi vysokej teplote až do 1300 stupňov, preto sú ošetrené drevenými podkladmi a konštrukciami, aby sa dosiahla požiarna odolnosť. Z toho istého dôvodu sa používa pri stavbe sporákov a krbov. Má antibakteriálny účinok a zabraňuje vývoju plesní a huby na povrchu betónu. Nízka cena tekutého skla nevedie k výraznému zvýšeniu ceny materiálu.

Prídavok vytvára spoľahlivý ochrannú vrstvu v oblastiach, kde je prítomná vysoká vlhkosť, takže v dopyte a dopytu v modernej konštrukcie. Dôležitým ukazovateľom je využitie kvalitatívne práce vykonávané vo všetkých fázach počnúc založením (suterénu) k stropu (podkrovie). Hydroizolácia betónu, vyrobená z kremičitého lepidla, je schopná odolať mnohým odmrazeniam a zamrznutiu, čo zvyšuje životnosť budov a konštrukcií.

Jedinečná štruktúra materiálu poskytuje nielen spoľahlivú ochranu proti prenikaniu vlhkosti, ale tiež zabraňuje predčasnému zlyhaniu. Hydroizolácia betónu so zložením lepidla je najbežnejšou technológiou, a to na profesionálnej i súkromnej úrovni. Prídavok dodáva zmesiam a farbám veľkú elasticitu, ktorá prispieva k zlepšeniu ich vlastností, je vynikajúcim zmäkčovadlom a vykazuje svoje najlepšie vlastnosti skrátením doby tuhnutia.

1

Silikátové lepidlo v stavebníctve sa používa na impregnáciu náterov:

 • z umelého a prírodného kameňa;
 • omietnuté;
 • betón;
 • tehla;
 • blok.

Na tieto účely sa kompozícia zriedi vodou v pomere 1 až 5. Impregnácia sa nanáša na pracovnú plochu štetcom alebo striekacou pištoľou. Možnosť by mala byť zvolená v závislosti od štruktúry a schopnosti absorbovať roztok. Rozvetvený v rôznych pomeroch, silikátové lepidlo sa používa ako základný a hydroizolačný materiál pre studne, základy.

Ako správne používať tekuté sklo?

Je potrebné poznať technológiu a splniť určité požiadavky, inak na povrchu môžu vzniknúť trhliny, čo vedie k zhoršeniu kvality povlaku a zníženiu odolnosti proti vlhkosti. Zmesi tekutého skla, predtým zriedené vodou, sa pridávajú do suchého mixu cementu a piesku. Veľmi zriedkavo av pravidlách vylúčenia je možné injektovať silikátové lepidlo priamo do hotového roztoku.

Percento prísady do betónu by malo byť prísne dodržané, aby spotrebitelia pomohli poskytnúť pokyny na používanie skla. Prísada je približne 15%, ale maximálne množstvo silikátového lepidla v roztoku by nemalo presiahnuť 25% celkovej hmotnosti zmesi. Vynikajúca omietka s vysokou odolnosťou proti vode je dosiahnutá pri aplikácii cementu a piesku v pomere 1 až 2,5. Podľa staviteľov betón s pridaním kvapalného skla výrazne zlepšuje štruktúru a stuhne a stáva sa silnejším.

Silikátové lepidlo ovplyvňuje časový interval tuhnutia (začiatok - koniec) a táto vlastnosť by sa mala brať do úvahy pri práci (odporúča sa pripraviť zmes s malým množstvom):

 • 1% tekutého skla - doba zmrazenia: od 1 hodiny 15 minút až 3 hodiny 40 minút.
 • 2% - od 1 hodiny do 3 hodín a 10 minút.
 • 5% - od 35 minút do 2 hodín a 30 minút.

S vedomím, že takéto vodné sklo, a aké vlastnosti má, môžete úspešne aplikovať materiál pri stavbe pivníc, bazénov, vodných nádrží, ako aj vykonávanie opráv v kúpeľni, na balkóne a lodžií. Veľmi často sa používa kremičitan lepidlo pri vytváraní podlahy - báza je vysoko odolný proti oderu a nie je vystavený koróznom prostredí. Prietok vodné sklo iný pretože závisí na poréznosti a nasiakavosti ošetreného povrchu, a počet vrstiev aplikovaných (0,8-8 kg / m2).

Predaj tekutého skla na betón v plastových nádobách o objeme od 0,8 do 55,0 litrov alebo v sudoch do 200 litrov.

od roku 2000 do 5000

Spätná väzba od používateľov

"Vlhkosť v suteréne bola veľmi vysoká a v rohoch bola vždy plesne. Rozhodol som sa liečiť základy, steny a podlahu lepidlom Penetron (čítal som recenzie). Efekt nielen spokojný, ale aj prekvapený - v suteréne sa stal suchým a plesne zmizlo do rohov. Tekuté sklo môžete objednať v akomkoľvek objeme a pri dodaní. "

"Oprava kúpeľne začala, pretože potrubia prenikli, zaplavili susedov. Problém je veľký, preto sa rozhodli, že sa proti takýmto nepredvídaným situáciám budú zaoberať, urobia poter s pridaním skla Petrolit a steny sa lepia. Spotreba na rovnej ploche vyšla 300 g na 1 m2 Skontrolujte, či bola vodotesnosť úspešná! ".

Ivan Makarov, Serpukhov.

"S cieľom chrániť drevenú budovu pred ohňom som na steny naniesol kvapalnú sodíkovú kompozíciu BITUMAST. Spotreba lepidla bola z dôvodu dobre ošetreného dreva malá - 0,2 l na 1 m2. m. Výborný materiál, radím každému, aby používal - to je môj osobný názor. "

Gennadij, Nižný Novgorod.

Stavebný materiál, ktorý si dlhodobo zachováva svoje mechanické a prevádzkové vlastnosti.

Betónové práce sú neoddeliteľnou súčasťou akejkoľvek konštrukcie a závislosti.

Akákoľvek konštrukcia, dokonca aj malá hospodárska budova, si vyžaduje spoľahlivý základ.

Čo je to lepšie penové betón alebo pórobetón?

Použitie DSP v stavebníctve

Tekuté sklo

✔ Vyberte a kúpte si sodík, draselné vodné sklo pre hydroizoláciu v online obchode vám pomôže s informáciami o veľkosti, hmotnosti, cenách, fotografiách a ďalších charakteristikách v katalógu produktov. Dodanie do Petrohradu a regiónu sa vykonáva vozidiel s nosnosťou 700 kg do 15 ton. Pre viac informácií o službe, podmienkach a náklady možno zobraziť na tejto stránke. Predávame silikátové lepidlo veľkoobchodné a maloobchodné. Súčasne maloobchodní zákazníci v Petrohrade môžu zostaviť kartu klubu priateľov Petrovich, získať zľavy a ušetriť body.

Plná verzia stránky

© 2003-2018 STD Petrovich

Pri úplnom alebo čiastočnom použití materiálov z lokality je povinný odkaz na zdroj.

Pokračovať v práci s týmto webom, súhlasíte s používaním webových stránok sušienky a spracovaním osobných údajov pre prevádzku v mieste zacielenie na skoršie návštevníkov, štatistický výskum, zlepšenie služieb a poskytnúť relevantné informácie z reklamy na základe vašich preferencií a záujmov.

Tekuté sklo (15 kg)

dodáme v stredu,

 • Vysoká priľnavosť - zabezpečuje spoľahlivú priľnavosť k akýmkoľvek povrchovým materiálom, keď sa pridá do malty, výrazne zlepšuje ich lepiace vlastnosti a plasticitu.

 • Hydroizolácia - poskytuje ochranu spracovaných podkladov a jednotlivých prvkov pred účinkami vody.

 • Šetrné k životnému prostrediu, prírodné antiseptikum - účinne pôsobí proti vytváraniu, vývoj a šírenie škodlivých baktérií, mikroorganizmy, huby, plesne. Vďaka týmto vlastnostiam, Vodné sklo je široko používaný ako dezinfekčný a ochranný prostriedok pre liečenie ranených a zdobené stromy.

  Objem: 0,06125 m3

  Máme pred umývanie automobilov, existujú plešatý škvrny na chodníku na ulici, svalím im opäť asfalt nedáva žiadny účinok, betón, myslím, že nebude fungovať, ak sa pokúsite namiešať cement, piesok a vodné sklo, chcel som vedieť, bude to dobré, alebo nie.

  Tolk bude, ale včas budete mať tento problém. Aby ste sa ho úplne zbavili, musíte zhora vytvoriť kvapalnú podlahu.

  Podľa charakteristík informácií od výrobcu, bohužiaľ nie.

  Tekuté sklo sa stáva tuhým, keď je vytvrdené, ale určite nie toľko ako skutočné sklo.

  Áno, tekuté sklo môže kryť pieskovo-cementové bloky na ochranu pred vlhkosťou. Údaje o spotrebe materiálu s týmto použitím nie sú k dispozícii. Predpokladá sa však, že spotreba je v rozsahu od 350 do 600 gramov na meter štvorcový, v závislosti od absorbancie blokov.

  Na tieto účely sa používa IVSIL WATERSTOP.

  Tiež s nadchádzajúcou dovolenkou!

  Zákazníci, ktorí tento výrobok zakúpili, tiež kúpili nasledujúce produkty:

  Najpredávanejšie

  Táto webová stránka je len pre informačné účely a v žiadnom prípade sa nejedná o verejnú ponuku, ktorá je definovaná článkom 437 (2) Občianskeho zákonníka.

 • Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  + 60 = 67