Kvapaliny na vznášanie

Tekutina na stúpanie: ktorá z nich si vyberiete? Najlepšia kvapalina pre elektronické cigarety

Vysokokvalitná kvapalina na elektronické odparovanie a jej kompetentný výber zabezpečí maximálne gastronomické potešenie z procesu e-fajčenia. V ľuďoch najdôležitejšou súčasťou veže sa nazýva "zhizha9raquo ;. Plnička pre elektronické cigarety nemusí byť nevyhnutne nájdená v obchodoch s drahými značkami: môžete nakupovať kvapaliny za protikrízové ​​ceny a dokonca si sami pripravovať. Napriek tomu stojí za zmienku skúsenosť s vyhľadávaním väčšiny e-fajčiarov: pokusom a omylom, vyhľadávanie toho jediného môže trvať niekoľko mesiacov. Predstavujeme vám radu o nákupe "kalu", o výhodách a nevýhodách jej použitia, ako aj o najlepších tekutinách na prudký nárast.

Prvá otázka, ktorá by sa spýtala nováčikov vlastník elektronických cigariet, s najväčšou pravdepodobnosťou bude: čo je kvapalina na odparovanie? V tomto záujme nie je nič prekvapujúce, pretože zloženie výrobku je najčastejšie priamo úmerné jeho poškodeniu a odráža vplyv na telo. Avšak v prípade výrobcov "skvapalneného 9raquo; môžeme sledovať štruktúru a konzistenciu kompozície. Ako základ sa vždy používajú tie isté látky, pričom hlavným rozdielom je kvalita výrobku.

"Zdroje 9raquo; na výrobu e-tekutín sú tieto látky:

Propylénglykol sa stáva základom zmesi na stúpanie. Jeho vlastnosti sa znižujú tak, že zlepšujú vzájomné pôsobenie iných látok, ako aj zvyšujú intenzitu chuťových vlastností pary;

Glycerín je zodpovedný za odparovanie a zmäkčenie "úderov do hrdla". Zložka tejto látky v zmesi priamo charakterizuje jej mäkkosť a množstvo pary;

destilovaná voda (destilát) - rozpúšťadlo. Prvok dáva látke na odparovanie vlastnosti kvapaliny. Okrem dodávania tekutosti destilát absorbuje ďalšie prvky: napríklad pary s vysokou parnou vodnou parou vytvárajú menej pary ako "kaša" s menším podielom destilátu;

nikotín. Pridanie tejto látky do zmesi umožňuje, aby sa elektronické cigarety stali alternatívou k tabakovým cigaretám. V závislosti od percentuálneho obsahu nikotínu obsiahnutého v kvapaline sa stanoví jej sila;

aróma nemusí byť hlavnou, ale dôležitou zložkou, zodpovednou za potešenie z fajčenia. S pomocou chuti, obvyklý pár dostane ovocie, čokoláda, mäta a ďalšie poznámky.

1

Priemerný pomer propylénglykolu, glycerínu, parfumu, nikotínu, destilátu je 55, 35, 10, 10 a 10%. Samozrejme, podiel použitých prvkov, ako aj podiel kompozitných látok závisí od výrobcu. Niektoré značky preto radšej dopĺňajú tradičnú kvapalinu kvôli vznášaniu sa s inými komponentmi.

Ako určiť silu tekutej cigarety?

Ako bolo uvedené vyššie, sila zmesi určuje dávku nikotínu v "kvapaline". V závislosti od obsahu nikotínovej látky v 1 ml kvapaliny sa plnivo na elektronické cigarety rozdelilo na nasledujúce všeobecne akceptované denominácie pevnostných kategórií:

Žiadne (nie) - 0 mg.

Lite (ľahké) - 3 mg.

Nízka (nízka hladina nikotínu) - 6 mg.

Med (stredne) - 12 mg.

Vysoká (silná) - 18 mg.

Veľmi vysoký (veľmi silný) - 24 mg.

Na etiketách sú často dávky 9, 11 alebo 16 mg. V skutočnosti malé odchýlky od štandardov pevnosti v kvapaline a obsahu nikotínu v ňom nie sú fatálne.

Tekutina na stúpanie: vyberáme pevnosť

Je dobre známe, že elektronická cigareta je jedným zo spôsobov, ako odstrániť závislosť od tabaku. Ak chcete získať maximálne potešenie z vdýchnutia výparov elektronickej cigarety, je možné, že ste zobrali pevnosť "zhizhi" v súlade s predtým získanými chuťovými návykmi.

Po prvé, poďme sa rozprávať o "nulevke9raquo; alebo neprítomnosti nikotínu v e-kvapaline. Takýto trik umožňuje ľuďom, ktorí predtým nezjavili svet wapingu bez poškodenia zdravia alebo nebezpečenstva závislosti. K nule pevnosti by mali byť pokročilí a skúsení fajčiari, postupne sa znižuje pomer nikotínových miligramov k celkovej hmotnosti zmesi. Niektoré recenzie svedčia o účinnosti tejto metódy prekonávania cravingov na cigarety.

Ak vo vašich plánoch nie je položka "Ukončiť fajčenie", neznamená to, že elektronická cigareta je zbytočným luxusom. Naopak, nákup tohto zariadenia nahradí škodlivý tabakový dym neškodnými pármi bez zvláštnych psychologických rozmary tela. Odporúča sa, aby fajčiari so skúsenosťami zvolili sýtosť kvapalín podľa intenzity použitej cigarety. K tomu pridajte hodnoty oxidu uhoľnatého, nikotínu a dechtu a získajte číslo, ktoré sa bude rovnať vašim preferenciám pre silu elektronickej cigarety.

Aké nebezpečenstvo zaplnia elektronické cigarety?

Vyhlásenie o neškodnosti elektronických cigariet sa stalo rozšíreným, ale ako je to pravda? Je pravdepodobné, že všeobecný návrh, podľa ktorého elektronická cigareta nie je nebezpečenstvo pre zdravie, môže byť len výrobcom, ktorí chcú čo najskôr predať svoje výrobky.

Kvapalina pre naparovanie, zloženie ktoré bolo uvedené vyššie, prakticky neškodný, pretože, na rozdiel od tabaku pri visenie dochádza pridelení živice, sadze, oxidy dusíka a iných škodlivých látok.

Základný propylénglykol sa najčastejšie používa v kozmetike. Je to nebezpečné iba v prípadoch predávkovania (6 g / 1 kg hmotnosti človeka). Pri miernom používaní sa vylučuje z tela prirodzene.

Glycerín používaný v lekárskej a farmakologickej oblasti, potravinársky priemysel a má terapeutické vlastnosti. A o príchutiach a nemal by sa hovoriť: ak ich použitie v potravinách neohrozuje naše zdravie, potom jednoduché vdýchnutie a ešte viac.

Jediná vec, ktorú je potrebné zvážiť, je individuálna intolerancia jednotlivých zložiek tekutín.

Výber najlepších kvapalín na stúpanie

Najlepšia kvapalina pre elektronické cigarety nie je značka alebo unikátny obal. Ideálny "litter9raquo; Je plnidlo, ktoré úplne uspokojuje vaše potreby, nespôsobuje znechucenie ani negatívne emócie. "Pečeň", bez ohľadu na aký názov sa zdá, by mala spôsobiť len príjemné pocity, potešenie a absolútnu spokojnosť.

Navrhujeme vám zoznámiť sa s výberom produktov, ktoré budú môcť súťažiť o hrdý titul "Najlepšia tekutina pre elektronické cigarety".

Značka Liqua je skúsenosťou dvoch generácií talianskych majstrov. Kombinácia príjemnej arómy a hustého pary získava "Liquor" popularitu po celom svete. Je schopný uspokojiť požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Vedenie spoločnosti venuje veľkú pozornosť sortimentu svojich produktov.

Predpona "eco-9raquo; v mene tekutého ekologického kvapaliny sa úplne ospravedlňuje. Pri výrobe plnidiel sa používajú len prírodné komponenty, ktoré spĺňajú požiadavky európskeho registra kvality, len šetrné k životnému prostrediu.

Kairos je nemecká parná kvalita. Rozmanitosť a bohatstvo chutí, hustota výparov, pocit "medu na krku", protikrízová cena - v "Kairos" veľa výhod.

Napriek skutočnosti, že tekutina spoločnosti Prometey bola v predaji v CIS len nedávno, Európania a Američania oceňovali produkt z vysoko kvalitných surovín.

Urobte to sami: dve verzie samoobsluhy

Samozames zhizhi - jeden zo spôsobov, ako vybrať to najlepšie pre vás na chuť e-kvapaliny, a čo je najdôležitejšie, recepty na kvapaliny na stúpanie nemajú gastronomické obmedzenia! Neobvyklá zmes je vytvorená niekoľkými spôsobmi:

Miešanie chutí. Elementarita tejto metódy je kombinovať vaše aromatické obľúbené a pridať ich na základe. Odporúčame vám postupne miešať aromatické plnidlá a tiež dávat 'tekutinu "restarraquo; do 2-3 dní.

Nastaviteľná pevnosť sa dosiahne zmiešaním základov s nulovou a vysokou pevnosťou s príchuťou. Požadovaná koncentrácia sa vypočíta podľa nasledujúceho vzorca. Po prvé, objem tekutiny s vysokou koncentráciou nikotínu sa vynásobí koncentráciou nikotínu v ňom. Navyše objem kvapaliny s nulovou koncentráciou nikotínu sa vynásobí číslom 0. Výsledné čísla sa pridajú spolu. Odvodené číslo je rozdelené na celkový objem kvapaliny. Koncentrácia kvapaliny sa rovná konečnému číslu.

Hodnotenie najlepších chutí pre elektronické cigarety: TOP-3 vo všetkých kategóriách

Elektronické cigarety sa stali populárne nie tak dávno, ale v súčasnosti mnoho fajčiarov prešlo na wapping (vznášajúci sa proces). Navyše aj tí ľudia, ktorí nikdy neboli rukojemníkmi nikotínu, sa stali závislými na novinkách. Klady a zápory tohto hobby sú analyzované v mnohých článkoch, ale konkrétne v tomto nájdete informácie o vkusoch, odrodách a iných kritériách dobrých výplní. Tento termín sa vzťahuje na kvapalinu pre elektronickú cigaretu (ES), ktorá môže byť zmenená v nálade takmer vo všetkých modeloch. Výnimkou sú výparníky, ktoré sú navrhnuté pre určitý počet trakcií a nie sú rozobraté na to, aby nahradili časti alebo čokoľvek iné.

Čo je kvapalina pre ES?

Nalievanie je špeciálna, často ochucená kvapalina, ktorá poskytuje chuť počas vznášania. Akonáhle sa stúpanie stalo populárnym, čítače bežných tabakových obchodov boli naplnené rôznymi druhmi týchto zariadení na fajčenie elektronických cigariet. Výber medzi takým sortimentom je dosť ťažký, najmä pre začiatočníkov, ale tu stojí za zmienku, že všetky výplne v kompozícii sú navzájom podobné a to zjednodušuje nákupný proces.

Kvapalina sa predáva vo flakonchikah, najčastejšie plastovej, na 10 alebo 30 ml. Niekedy nájdete možnosti pre "rozliatie" a potom bude uvedená cena na cenovom lístku uvedená na 1 ml.

Dôležité! Pre novorodencov sa neodporúča okamžite kúpiť náplne vo veľkých fľaštičkách, pretože určitá chuť sa môže rýchlo nudiť alebo vôbec nie.

Všetky kvapaliny sa líšia podľa chuti tromi typmi:

Teraz sa predávajú a miešajú, ktoré z tohto zoznamu skombinujú naraz dve možnosti. Takže okrem štandardných príchutí, ako sú: mäta, nikotín, káva, čokoláda, môžete spoznať úplne originálne, napríklad: ľadová čerešňa, silné cappuccino. Určitý vrchol, ktorý obsahuje najlepšie vkusy pre elektronické cigarety, neexistuje. Existuje len hodnotenie najneobvyklejších, jasných plnív, ktoré určite neopúšťajú fajčiarov ľahostajné, ale o tom budeme diskutovať neskôr.

Tekutiny uchovávajte na chladnom a tmavom mieste, aby sa nezhoršili v krátkom čase. Po otvorení fľaše môže byť jeho obsah trochu nejasný, ide o bežný jav, ktorý sa vyskytuje v dôsledku niektorých zvláštností kompozície.

V skutočnosti je plnivo pre ES určitou príchuťou chuti, ktorá často obsahuje chemické prvky. Takže najprv musíte pochopiť, že neexistujú úplne prirodzené výplne. Ich kompozície sa napriek rôznorodosti sortimentu navzájom veľmi líšia.

Povinné zložky akéhokoľvek plniva sú:

 • voda (až do 12%);
 • Propylenglykol (lekárska látka nemá žiadny negatívny účinok na osobu);
 • Glycerín (populárna prídavná látka v potravinách, bezpečná v malých množstvách);
 • aróma.

Voliteľným prvkom formulácie je nikotín. Od chvíle, kedy sa stal popularizoval chutné prudko stúpa, mnoho ľudí, ktorí nemajú závislosť na nikotíne, ES kupovať výhradne kvôli chuti a dymu.

Pri výbere výplne je potrebné venovať pozornosť obsahu a množstvu nikotínu v jeho zložení. Tí, ktorí chcú prestať fajčiť, je najlepšie zakúpiť tieto možnosti v počiatočných štádiách, v ktorých je 14 mg / ml, pretože v normálnej cigarete 0,7 mg. To znamená, že množstvo nikotínu uvedené na tabakovom balení by sa malo vynásobiť dvadsaťkrát a na základe tohto výsledku vybrať tankovanie.

Mimochodom, ak sa spoliehate na tieto čísla, potom v 1 ml nalieva pevnosť s 20 cigaretami, je to jednoducho cítiť slabšie. Časom sa množstvo nikotínu postupne znižuje a potom sa bude môcť dostať von z tejto škodlivej zložky.

Dôležité! Tí, ktorí nemali závislosť na fajčenie, je lepšie nekupovať kvapalina s obsahom škodlivých látok, a nezaoberá sa toho chlapa, pretože táto hra má tiež negatívny vplyv na organizmus.

Najkvalitnejšie tekutiny pre elektronické cigarety sú tie, ktoré sa odvolávajú na dušu. Neexistujú žiadne rozhodujúce faktory výberu vhodné pre žiadny wapper, pretože výber plnenia možno porovnať aj s potravinovými závislosťami. Jediná vec, na ktorú sa musíte spoľahnúť, je vyššie uvedený obsah nikotínu, aby sa nesprávne na začiatku.

Známe výrobcovia môžu nájsť varianty s najvýhodnejším pomerom kvality a ceny, ale všetky kvapaliny majú len málo zloženie, takže tento faktor je určený výlučne názormi "starých mužov". Navyše sú tu výplne s veľmi nejednoznačnými a zaujímavými vkusmi, ktoré sa postupne odhaľujú a to je podobné účinkom na parfumy.

Ako už bolo povedané, najlepšie chute pre všetkých fajčiarov sa nedá vykompenzovať, ale sú to veľmi špecifické výrobcovia, ktorí majú prioritu.

Ak ich rozdeľujete podľa popularity, získate nasledovné hodnotenie:

 • 1 miesto. Tabak je spoločnosť, ktorá existovala dlho a mala čas získať sympatie mnohých fajčiarov. Spoločnosť má rozmanitý sortiment, ktorý je neustále doplňovaný novými príchuťami. Navyše sa vyznačuje kvalitou a bohatstvom chutí, ktoré obľubujú predovšetkým upíri. Pre dnešok sa výrobky, ktoré vyšli pod touto značkou, predávajú takmer vo všetkých špecializovaných predajniach, čo opäť zdôrazňuje jej stav.
 • 2 miesto. Joyetech - táto spoločnosť má viac ako 40 druhov výplní, ktorých chute začína od klasických a končí s takmer gurmánskou. Mimochodom, vyrába tiež kompletnú sadu pre elektronické cigarety, kvôli tomu, čo si zaslúži zvláštne miesto na vrchole. Náplne tejto spoločnosti majú jediný mínus: hustá konzistencia, kvôli čomu môžu spájať detaily parnej miestnosti. Neexistujú žiadne ďalšie prípady pre produkty spoločnosti.
 • 3 miesto. VARDEX - kvalita plnív z tejto firmy stále stojí za trochu zdokonalenie, ale rozsah chutí poteší každého, kto hľadá niečo nové a originálne. Lemon sherbet, med, čučoriedky a mnoho ďalších možností sú zahrnuté v konštantnej línii náplní tejto spoločnosti. Kvapaliny sú viskózne, ale vysoko kvalitné, navyše majú prijateľnú cenu: približne 15 rubľov na 1 ml.
 • 4 miesto. RED SMOKERS je ruská značka, ktorá vyrába takmer ideálne plnidlá pre elektronické cigarety. Táto spoločnosť je obzvlášť znepokojená kvalitou, najmä konzistenciou, takže ich nalievanie prakticky nemá žiadne zápory. Jediná nevýhoda: rýchla kontaminácia ES v dôsledku niektorých prvkov kompozície. Ale nemajú žiadny negatívny vplyv na výparník, a rozsah RED KUCHYŇA vám umožní vyčistiť.
 • 5 miesto. FLAVOURART je známa spoločnosť, ktorá vyrába svoje výrobky v Taliansku. Vyznačuje sa veľkým sortimentom vôní, dobrou kvalitou a relatívnou dostupnosťou. Výplne tejto spoločnosti sú najjednoduchšie nájsť a objednať na internete, ale v niektorých mestách je tiež zastúpená. Menej: nikotínové príchute pre mnohých zákazníkov nepodobajú skutočným tabakovým výrobkom a trochu kyslé.

Mimochodom, najdrahšia kvapalina pre elektronické cigarety nie je nevyhnutne najkrajší, ale tento rating sa dá spoľahnúť bezpodmienečne, pretože je zostavený z reálnych recenzií. Prinajmenšom tieto spoločnosti vyrábajú výrobky vysokej kvality a neustále dopĺňajú linku novými pachmi.

Na otázku, aký typ tekutiny pre elektronické cigarety je najchutnejší, neexistuje žiadna odpoveď. Bez ohľadu na jednotlivé topy musíte vybrať čerpaciu stanicu na základe osobných preferencií. Napríklad, ak sa vám nepáči vôňa melóna, nekupujte plnené melón. Tento faktor je zrejmé, ale mnohí veria bezpodmienečne odlišné hodnotenia a názory ostatných a potom vyradia novo získanú náplň kvôli svojej nepríjemnej chuti.

Tu stojí za zmienku: existujú možnosti, ak nie všetky, potom mnohé. Vo fórach venujúcich sa vznášaniu sa takéto tekutiny zaoberajú samostatnými témami a univerzálnosť ich chuti preberá väčšina užívateľov.

Medzi nezvyčajnými exotickými príchuťami odporúčame, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim. Tieto chuťové pochúťky sa nepochybne dostanú pod dušu náročných gurmánov.

Top 3 exotické chute:

 1. Crunch Coil "Qellep" - ostré tóny rumu a určitá sladkosť dávajú tomuto obsadeniu odlišnú identitu. Jeho chuť je krutá, ale pachuť je pomerne mierna a príjemná. Vôňa môže byť s istotou nazývaná omamná, trochu aj nepríjemná, ale to je krása tohto tankovania.
 2. Päť záložiek «šesťdesiatštyri» - mäta, likér, grapefruity a zelená uhorka. Táto pyramída chutí je sama o sebe nezvyčajná a pri fajčení sa cíti jednoducho očarujúca kompozícia. Vyliata sa osviežuje a osviežuje a pikantná vôňa zelenej dáva jej kôru.
 3. TMAX Juice "Snake Oil" - toto tankovanie má dokonca niekoľko ocenení, takže jeho status "najlepšie" je potvrdený na oficiálnej úrovni. Nie je to skutočnosť, že sa všetci budú páčiť, ale chuťové poznámky o aníze v kombinácii s citrusom prinesú presne spektrum nových pocitov ako pre začiatočníkov, tak aj pre profesionálnych.

Všetci z detstva milujeme šťavnaté plody a ovocie. To je dôvod, prečo sú ovocné arómy pre e-cigs veľmi populárne.

Top 3 ovocné príchute:

 1. Kozmická hmla "The Shocker" - najviac ako chuť tropickej limonády s tónmi jahôd;
 2. Päť záložiek «veľmajster» - mnohostranná aróma exotického ovocia a poznámok zrelého banánu;
 3. Crunch Coil "Mishmash" - Grenadíny a sušené ovocie sú chytané v chuti, ktorá dáva tomuto odtieňu osobitný význam v zberu upírov.

Príchuvy, ktoré simulujú klasické cítenie cigariet a tabaku, sú stále populárne.

Top 3 tabakové príchute:

 • Crunch Coil "Cavendish" - nalievanie je udržované v dubovom bareli, má bohatú chuť tabaku a pachuť lieskových orieškov.
 • Halo "Southern Classic" je skôr neštandardný variant s prídavkom citrusových bankoviek, vanilky a medu.
 • Halo «Kapitán Jack» - silná, mužská verzia pre milovníkov nikotínových náplní.

Mnohí ľudia radi sviežosť nielen v zubnej pasty a žuvačke, ale aj pri vznášaní. Najmä pre takéto vávy sme vyzdvihli najzaujímavejšie osviežujúce kvapaliny.

Top 3 osviežujúca vôňa:

 • Päť pešiakov «Bowden's Mate» - čokoláda, vanilka a mäta pieporná: kombinácia, ktorá určite dáva vivacity.
 • Kozmická hmla "Kryptonit" - táto náplň dáva hustú paru a jej chuť je skôr ako studený melón a cukrík.
 • EVO Vapor "Coconut Mojito" - táto možnosť je úplne kokosový, ale napriek tomu má všestrannosť a jedinečnosť.

Milovníci cukríkov určite ocenia chuť, napodobňujúce všetky druhy dezertov a lahodných koktailov.

Top 3 sladká chuť:

 • Halo "Malibu mentol" - pina-colada s mentolom: neštandardná kvapalina pre sladký zub.
 • Päť záložiek «Absolútny pin» - vôňa tabakového absintu zmiešaného so škoricou a karamelom, známy mnohým mumlárom.
 • Kozmická hmla «Mlieko & Honey "- táto náplň zahŕňa chuť horúceho mlieka, mäkkých marshmallows a medu.

Môžete vidieť, že v danom hornom rohu sú všetky možnosti rozdelené do skupín: pomôže to určiť začiatočníkov aj skúsených parníkov. Spoliehajte sa na hodnotenie s absolútnou istotou nestojí za to, ale musíte si kúpiť aspoň jednu kópiu výplne zo zoznamov pre každý zmija. Minimálne tieto plnivá pre EC majú neobvyklé, mnohostranné chute.

 • Nešetrujte na nákup tekutín, pretože niektoré drahé možnosti môžu jednoducho zapôsobiť svojimi vlastnosťami a originálnosťou.
 • Ak chcete vytvoriť svoj osobný vrchol po celú dobu, vyskúšajte toľko rôznych možností, ako je to možné;
 • po chvíli sa odvážne snažte sami navzájom miešať najvhodnejšie navzájom alebo s vašimi obľúbenými výplňami;
 • nastavte chuť zvýšením výkonu a napätia ES.

Pozrite si recenziu najlepších chutí pre elektronické cigarety od jedného populárneho výrobcu.

Slávnostná abeceda: všeobecné informácie o kvapaline pre elektronické cigarety

Napísal Vladislav Karabáš v ABC čakania 31. mája 2014 Komentáre k položke ABC čakania: Všeobecné informácie o kvapaline pre elektronické cigarety odpojené 248,803 Views

Po diskusii o všeobecných otázkach súvisiacich s elektronickými cigaretami a spoznávaní výparníkov a zdrojov energie je na čase riešiť kvapaliny pre elektronické cigarety.

To vám pripomeniem hlavný rozdiel elektronickej cigarety od "obvyklých" je nedostatok "electronics9raquo; spaľovacie procesy. Z tohto dôvodu sa používanie elektronických cigariet nevzťahuje na vstup dechtu a karcinogénnych látok do tela, ktoré spôsobujú najväčšiu škodu pre zdravie fajčiarov.

Nasýtenie tela parníka / vaporu (používateľa elektronickej cigarety) s nikotínom sa vyskytuje počas inhalácie "vapor9raquo", do ktorého sa mení kvapalina pre elektronické cigarety.

V angličtine sa kvapalina na elektronické cigarety nazýva "e-liquid9raquo; (elektronická tekutina), vo fóre prostredie, slovo "juice9raquo; (Juice). V rusky hovoriacom prostredí fóra sa kvapalina na elektronické cigarety zvyčajne nazýva "kvapalina". Takže sa nemusíte prekvapiť, keď spoznáte toto slovo. Gill - to je charakteristika pre rusky hovoriacu komunitu komunity Viper. Áno, niekedy môžete nájsť "dlhé meno": kvapalinu na doplnenie elektronických cigariet. Zvyčajne sa to nazýva v popise svojich produktov v internetových obchodoch.

Začnime s najjednoduchšími otázkami: "Aké sú tekutiny pre elektronické cigarety?" a "Aký je rozdiel medzi tekutinami pre elektronické cigarety?".

Po prvé, kvapaliny pre elektronické cigarety sa líšia v obsahu nikotínu. Fajčiari tomu rozumejú analogicky s tradičnými cigaretami. Existujú "ľahké", "svetlé", "stredné", "robustné; a napriek tomu niektoré medziprodukty. Tiež s kvapalinou pre elektronické cigarety. Tu "fortress9raquo; je tiež určený obsahom nikotínu. Tento indikátor sa zvyčajne vyznačuje počtom miligramov nikotínu na jeden mililiter tekutiny pre elektronické cigarety.

U rôznych výrobcov sa tento ukazovateľ môže líšiť, ale vo väčšine prípadov existujú kvapaliny "fortress9raquo; 6, 12 a 18 mg. Niekedy 8, 11 a 18 mg. Takéto likéry približne zodpovedajú ľahkým, stredným a silným cigaretám. Tiež v rade mnohých výrobcov sú kvapaliny obsahujúce 0 (nula) a 24 mg nikotínu.

"Null" 9raquo; sa používa buď "indulging9raquo; používatelia, alebo sa zriedi viac "strong9raquo; kvapalina, napríklad na prípravu 3 mg 6 mg (to bude analóg "cigariet super-light"). Tekutiny so silou 24 mg vám umožnia získať pocit podobný používaniu cigariet alebo "strong9raquo; cigarety ako kapitán Black.

Po druhé, tekutiny pre elektronické cigarety chuť. A to je možno najviac nezvyčajné pre používateľov, ktorí prechádzajú z tradičných cigariet na elektronické cigarety. Je pravda, že nie je okamžite možné pochopiť a zvyknúť si na skutočnosť, že môžete "smoke9raquo; nielen "tobacco9raquo; chuti, ale aj ovocie-bobule a dokonca "čerešňa 9raquo ;, alebo" coca-cola9raquo; ,

Hneď tu je potrebné byť pripravený na to, čo:

 • názov kvapaliny pre elektronické cigarety (najmä v prípade "tabaku") má vo väčšine prípadov len málo spoločného s typom a značkou cigariet, ktoré názov naznačuje. To znamená, že v mene tekutých slov, ktoré odrážajú značku známych cigariet, neočakávajte, že chuť bude aspoň vzdialene podobná. Okrem toho sa výrazne líšia aj chute podobných tekutín od rôznych výrobcov.
 • vnímanie chuti medzi rôznymi používateľmi - veľmi odlišné. V prostredí fóra je dobre známe príslovie: "Chuť a farba značiek sú odlišné." A opustená poznámka "Felt-tip perá 9raquo; znamená, že neexistuje žiadny spor o vkusoch. Preto sa spoliehajte na skúsenosti ostatných ľudí v chuti - to nestojí za to. Je potrebné pokúsiť sa vybrať najviac liked.

A po tretie, používané v tekutinách pre elektronické cigarety príchute sa líšia nielen svojim vkusom. Tiež sa to stalo prírodné ("Organic9raquo;") a umelo syntetizované.

To je v tejto otázke možné obrovské množstvo špekulácií, najmä zo strany predajcov "elite 9raquo; kvapaliny. Je zrejmé, že prírodné produkty (teoreticky) sú lepšie ako umelé. Nezabúdajte však, že už dlhú dobu v potravinárskom priemysle mnohé vlastnosti potravinárskych výrobkov nevyplývajú z vlastností surovín, ale sú umelo vytvorené pomocou prísad. A hoci sa tieto aditíva syntetizujú umelo, nie sú škodlivé pre spotrebiteľa.

Je to isté s elektronickými cigaretami. Vo väčšine prípadov sa príchute pre elektronické cigarety vyrábajú s použitím tých istých technológií, ako potravinárske arómy. Preto ak sú tieto príchute prijateľné "tam je 9 raquo; potom nič zlé sa stane, ak" breathe9raquo;

"Organicheskie9raquo; tekutiny pre elektronické cigarety zvyčajne stojí viac. Áno, môžu mať veľmi odlišnú chuť od "artificial9raquo; Nie je to však fakt, že to bude pre konkrétneho používateľa príjemnejšie. Subjektívne vnímanie "natural9raquo; kvapaliny ako chutnejšie je vysvetlené nie ich "organic9raquo; viaczložkové príchute (zvyčajne to stačí bohatý aromatizovaný koktail). Čo nie je spojené s povahou pôvodu zložiek, ale len dôsledkom najlepšej práce špecialistov, ktorí si vybrali kombináciu chutí.

Preto nezabudnite na "plnohodnotnú špičku". Snažíme sa vyvodiť vlastné závery.

Takže sme sa rozhodli, aké sú rôzne tekutiny z elektronických cigariet. Teraz zistíme, čo je v ňom bežné.

Bežné v tekutinách pre elektronické cigarety sú ich základné zložky. Sú rovnaké pre všetky tekutiny od ktoréhokoľvek výrobcu.

Zloženie kvapaliny pre elektronické cigarety je nasledovné:

 • propylénglykol (tradičné zníženie PG);
 • glycerín (tradičné zníženie VG);
 • destilácia vody (tradičná redukcia AD).

Tieto zložky sú široko používané vo farmakológii, kozmetike a varení. Každá z nich je venovaná jednotlivým článkom na Wikipedii, v prípade potreby si môžete prečítať podrobné informácie.

Ako hlavný nosič sa používa propylénglykol; chuti. Veľa kvapalných príchutí používaných pri domácej kuchyni sa vyrába na báze propylénglykolu.

Glycerín je potrebný na vytvorenie vizuálne nápadnej a organolepticky vnímateľnej pary (ktorá bola podobná cigaretovému dymu).

Destilovaná voda sa používa na riedenie suspenzie tak, aby hustá zmes propylénglykolu a glycerínu získala dostatočnú tekutosť na použitie. Príliš hustá kvapalina a z fľaše na kvapkanie je nepohodlná a intenzita dávania na knôly trpí.

percentá pomer hlavných zložiek sa môžu líšiť. K dnešnému dňu existujú tri základné "standard9raquo; vzťah:

 • Tradičné: PG 55% + VG 35% + AD 10%;
 • Ľadová čepeľ (Ice Blade): PG 95% + AD 5%;
 • Velvet Cloud (zamatový oblak): VG 80% + AD 20%.

"Traditsionnoe9raquo; (Tradičný) pomer komponentov sa nazýva tradičný, pretože je vhodný pre prakticky všetky výparníky a podmienky vznášania. Takýto stredne optimálny pomer chuti a pary.

"Ice Blade" (Ice Blade) - vôbec neobsahuje glycerín. Para z takejto kvapaliny je tiež, ale je to veľmi suché. Takáto kvapalina často spôsobuje kašeľový účinok (pretože pocit z použitia nie je príliš príjemný). Zvyčajne je takáto zlúčenina používaná osobami s individuálnou neznášanlivosťou glycerínu. Ďalšie dôvody pre použitie takéhoto pomeru zložiek, v skutočnosti nie.

"Velvet Cloud" je opakom Ice Blade. Veľa pary so slabo prenášanou chuťou. Príliš prakticky sa nepoužíva. Je to milovníci "nechajte mraky pary", ktoré sa zobrazujú ako dymový stroj. Bez chuti, ale efektívne ...

Okrem "štandardného" štandardu; Existuje tiež mnoho receptov, ktoré používajú viac glycerínu ako tradičné. Napríklad poľský výrobca Inawera vyrába Power Smoke Baza: PG 50% + VG 41% + AD 9%. Mnohí používatelia, ktorí samostatne vyrábajú kvapaliny na elektronické cigarety (takzvaná "samosmesraka").

Experimenty s percentom PG / VG / AD boli jednou z prvých vecí, ktoré mali urobiť, keď prišiel do závoja. Zmiernil, skúšal ... A zastavil sa v tradičnom - a naozaj, tento pomer je pre väčšinu prípadov optimálny.

Určite, drahí čitatelia, ste si všimli, že vyššie uvedené "recepty"; v súčte ich zložiek poskytujú 100%? Ale napokon, v kvapaline pre elektronické cigarety prinajmenšom stále obsahujú nikotín a chuť. Presne tak!

Faktom je, že obsah arómy je dostatočný pre väčšinu kvapalín, čo predstavuje 2 až 4% (v zriedkavých prípadoch až 8%). Takmer všetky použité vône sa vyrábajú na báze propylénglykolu, preto ich vplyv na vlastnosti kvapaliny možno ignorovať.

To isté platí pre nikotín. Nikotín sa zvyčajne rozpustí v propylénglykole alebo glyceríne. Pri zmiešaní zložiek sa objem "nosiča" 9; sa jednoducho vysvetľuje v objeme zodpovedajúcej zložky.

Od teraz už máme dostatočnú počiatočnú predstavu o elektronickej cigarete a kvapaline pre elektronické cigarety, navrhujem čítať článok venovaný "Nakurivaemosti9raquo;: http://truevaping.ru/pro-nakurivaemost/. To nám umožní dostatočne pochopiť subjektívny pocit, ktorý vzniká pri používaní elektronických cigariet.

Odporúčaný článok navyše poskytuje informácie o zložení tekutiny pre elektronické cigarety od jedného populárneho výrobcu. Vyzeráme:

Nasledujúce látky sa používajú na výrobu kvapaliny na plnenie elektronických cigariet: propylénglykol - 74%; vanilkový výťažok - 11%; kyselina jablčná - 3%; methylcyklopentan-1,2-dión; heliotropín - 1,5%; damascén - 0,2%; acetylpyrazín - 1%; ružový olej - 1,5%; rhodinol - 0,3%; Eleutheroside E1 - 5%.

Predtým sme diskutovali o hlavných zložkách používaných pri výrobe kvapalín pre elektronické cigarety a ich najpopulárnejších rozmeroch. Vyššie uvedený príklad však ukazuje, že existujú zjavné rozdiely ...

V tejto súvislosti budeme diskutovať ešte jeden dôležitý bod. Tekutiny pre elektronické cigarety sa líšia nielen obsahom nikotínu, chuťou, pôvodom aróm a pomerom zložiek. Dôležitou otázkou je aj: "Kto vyrobil túto kvapalinu?".

Je zrejmé, že výrobky rôznych výrobcov sú odlišné, ale teraz hovoríme o niečom inom. Je to otázka, "Zavodskaya9raquo; či je to kvapalina alebo "Samozames9raquo;?

"Zavodskuyu9raquo; kvapalina pre elektronické cigarety vyrába výrobcovia. "Samozames9raquo; - kvapalina vyrobená užívateľom z vyššie uvedených komponentov nezávisle.

Začiatočníci, samozrejme, užívajú si "továreň 9raquo; ako jednoduché a prirodzené riešenie. Kúpil som si elektronickú cigaretu, kúpil si kvapalinu - a pár neváhal. O "samozase9raquo; zvyčajne zistiť tým, že prichádza na fóra, alebo tým, že upozorní v obchodnom profile na sekciu "komponenty pre samoobmedzenie kvapaliny".

Teraz nebudeme ísť do témy nezávislej výroby tekutiny pre elektronické cigarety, všetko je tam dosť jednoduché. Dôvody čiastočného alebo úplného prechodu na "sebestačnosť" - Poviem to.

Vo všeobecnosti sa všetky možné príčiny a dôvody samoobslužnej výroby kvapaliny môžu znížiť na nasledovné:

 • "Zavodskaya9raquo; kvapalina pre elektronické cigarety je nadmerne nasýtená;
 • túžba získať správnu chuť pre vás;
 • túžba ušetriť peniaze.

"Zavodskie9raquo; kvapaliny (dokonca drahé od módnych a významných výrobcov) vo väčšine prípadov aj "redeemed9raquo; (obsahujú vysoké percento príchutí). To sa deje tak, že každý užívateľ na akejkoľvek výparníku cíti dostatočne jasnú chuť. Existujú však používatelia so zvýšeným vnímaním. Áno, a "advanced9raquo; používatelia majú vo svojej domácnosti výparníky a zdroje energie vyššej triedy ako začiatočníci.

A aj keď všeobecný logika akéhokoľvek e-cigareta je rovnaký, ale výkonnostné charakteristiky (chuť, nasýtených pár nikotínu) v rôznych zariadeniach sa veľmi líšia. Tak sa ukazuje, že užívatelia vysokokvalitných zariadení vnímajú veľa "továrne 9raquo; Pečene sú príliš "vykúpené". Potom začnú zasahovať na svoje vlastné.

Avšak užívatelia "cool 9raquo; zariadenia používajúce "továreň 9raquo; zhizhi, to stačí.

Pretože "chuť a farba značiek sú odlišné" - je ľahké pochopiť, že neexistuje univerzálny, rovnako vhodný pre všetky tekutiny pre elektronické cigarety. A potom niektorí používatelia, ktorí nie sú spokojní s hotovými kvapalinami, začnú experimentovať. Niekto chce získať vkusný kokteil vlastnej výroby, niekto našiel chuť, ktorá mu vyhovuje. A tiež začínajú "zasahovať" 9raquo; Žijem samostatne.

Možno však nie je menej dôležité túžba ušetriť peniaze. Vlastná kvapalina je zvyčajne oveľa lacnejšia (3-5 krát a ešte viac). Pre používateľov, ktorí zvažujú používanie elektronických cigariet ako spôsob, ako ušetriť na fajčení, sa stáva absolútne zrejmým riešením.

Toto sa končí úvodom k všeobecným informáciám o tekutinách pre elektronické cigarety. V ďalšom článku, pre koho presne a v aké situácie odporúča sa používať elektronické cigarety.

Pokračovať sa zoznámiť s "ABC" veypinga pohodlné k článku "The ABC veypinga: používanie elektronických cigariet»: http://truevaping.ru/ob-ispolzovanii-elektronnyh-sigaret/

[články v tejto sérii neposkytujú diskusiu, pretože odrážajú osobnú skúsenosť a prevládajúci názor / zastúpenie autora]

<9lt, prihlásenie na odber oznámení a aktualizáciu stránky e-mailom>9gt;

Bol by som Vám vďačný za pripomienky! Ak sa vám článok páčil, začiarknite ho a zdieľajte ho s dobrými ľuďmi v sociálnych sieťach. Odporúčanie Google+ - špeciálna ďakujem 🙂

Napísanie abecedy: stručné odporúčania na použitie a údržbu

Abeceda wapping: Kde kúpiť elektronickú cigaretu (výrobcovia a predajcovia)

ABC odvahy: výber elektronickej cigarety (čo je lepšie, koľko stojí, ako si vybrať)

ABC odvahy: výhody a nevýhody (výhody a nevýhody) elektronických cigariet

Kopírovaná abeceda: ujma a výhody elektronických cigariet

Obchod Truevaping Elektronické cigarety, FASHION, Dripki, pečeň, Cliromizer, komponenty kvality, Promotions a Discounts =)

Prekladač Google

Postupujte podľa aktualizácií a publikácií

Informačný bulletin sa distribuuje prostredníctvom nástroja Google Feedburner, takže sa nemusia obávať spam a iné nepríjemnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

− 1 = 1