Tekutina na vznášanie

Hodnotenie najlepších chutí pre elektronické cigarety: TOP-3 vo všetkých kategóriách

Elektronické cigarety sa stali populárne nie až tak dávno, ale v súčasnosti mnoho fajčiarov prešlo na wapping (vznášajúci sa proces). Okrem toho aj tí ľudia, ktorí nikdy neboli rukojemníkom nikotínu, sa stali závislými na novinkách. Klady a zápory tohto hobby sú analyzované v mnohých článkoch, ale konkrétne v tomto nájdete informácie o vkusoch, odrodách a iných kritériách dobrých výplní. Tento termín sa vzťahuje na kvapalinu pre elektronickú cigaretu (ES), ktorá môže byť zmenená v nálade takmer vo všetkých modeloch. Výnimkou sú výparníky, ktoré sú navrhnuté pre určitý počet trakcií a nie sú rozobraté na to, aby nahradili časti alebo čokoľvek iné.

Čo je kvapalina pre ES?

Nalievanie je špeciálna, často ochucená kvapalina, ktorá poskytuje chuť počas vznášania. Akonáhle sa stúpanie stalo populárnym, čítače bežných tabakových obchodov boli naplnené rôznymi druhmi týchto zariadení na fajčenie elektronických cigariet. Výber medzi takým sortimentom je dosť ťažký, najmä pre začiatočníkov, ale tu stojí za zmienku, že všetky výplne v kompozícii sú navzájom podobné a to zjednodušuje nákupný proces.

Kvapalina sa predáva vo flakonchikah, najčastejšie plastovej, na 10 alebo 30 ml. Niekedy nájdete možnosti pre "rozliatie" a potom bude uvedená cena na cenovom lístku uvedená na 1 ml.

Dôležité! Pre novorodencov sa neodporúča okamžite kúpiť náplne vo veľkých fľaštičkách, pretože určitá chuť sa môže rýchlo nudiť alebo vôbec nie.

Všetky kvapaliny sa líšia podľa chuti tromi typmi:

Teraz sa predávajú a miešajú, ktoré z tohto zoznamu kombinujú naraz dve možnosti. Takže okrem štandardných príchutí, ako sú: mäta, nikotín, káva, čokoláda, môžete spoznať úplne originálne, napríklad: ľadová čerešňa, silné cappuccino. Určitý vrchol, ktorý obsahuje najlepšie vkusy pre elektronické cigarety, neexistuje. Existuje len hodnotenie najneobvyklejších, jasných plnív, ktoré určite neopúšťajú fajčiarov ľahostajné, ale o tom budeme diskutovať neskôr.

Tekutiny uchovávajte na chladnom a tmavom mieste, aby sa nezhoršili v krátkom čase. Po otvorení fľaše môže byť jeho obsah trochu nejasný, ide o bežný jav, ktorý sa vyskytuje v dôsledku niektorých zvláštností kompozície.

1

V skutočnosti je plnivo pre ES určitou príchuťou chuti, ktorá často obsahuje chemické prvky. Takže najprv musíte pochopiť, že neexistujú úplne prirodzené výplne. Ich kompozície sa napriek rôznorodosti sortimentu navzájom veľmi líšia.

Povinné zložky akéhokoľvek plniva sú:

 • voda (až do 12%);
 • Propylenglykol (lekárska látka nemá žiadny negatívny účinok na osobu);
 • Glycerín (populárna prídavná látka v potravinách, bezpečná v malých množstvách);
 • aróma.

Voliteľným prvkom formulácie je nikotín. Od momentu, keď sa chutné výpary stali populárne, mnohí ľudia, ktorí nie sú závislí od nikotínu, kupujú ES výhradne kvôli chuti a dymu.

Pri výbere výplne je potrebné venovať pozornosť obsahu a množstvu nikotínu v jeho zložení. Tí, ktorí chcú prestať fajčiť, je najlepšie zakúpiť tieto možnosti v počiatočných štádiách, v ktorých je 14 mg / ml, pretože v normálnej cigarete 0,7 mg. To znamená, že množstvo nikotínu uvedené na tabakovom balení by sa malo vynásobiť dvadsaťkrát a na základe tohto výsledku vybrať tankovanie.

Mimochodom, ak sa spoliehate na tieto čísla, potom v 1 ml nalieva pevnosť s 20 cigaretami, je to jednoducho cítiť slabšie. Postupne by sa množstvo nikotínu malo postupne znižovať a potom sa bude môcť dostať von z tejto škodlivej zložky.

Dôležité! Tí, ktorí nemajú záujem o fajčenie, je lepšie nekupovať kvapaliny obsahujúce túto škodlivú látku a nie zapájať sa do pary, pretože táto zábava má tiež negatívny vplyv na telo.

Najkvalitnejšie tekutiny pre elektronické cigarety sú tie, ktoré sa odvolávajú na dušu. Neexistujú žiadne rozhodujúce faktory výberu vhodné pre žiadny wapper, pretože výber plnenia možno porovnať aj s potravinovými závislosťami. Jediná vec, na ktorú sa musíte spoľahnúť, je vyššie uvedený obsah nikotínu, aby sa nesprávne na začiatku.

Známe výrobcovia môžu nájsť varianty s najvýhodnejším pomerom kvality a ceny, ale všetky kvapaliny majú len málo zloženie, takže tento faktor je určený výlučne názormi "starých mužov". Navyše sú tu výplne s veľmi nejednoznačnými a zaujímavými vkusmi, ktoré sa postupne odhaľujú a to je podobné účinku na parfumy.

Ako už bolo povedané, najlepšie chute pre všetkých fajčiarov sa nedá vykompenzovať, ale sú to veľmi špecifické výrobcovia, ktorí majú prioritu.

Ak ich rozdeľujete podľa popularity, získate nasledovné hodnotenie:

 • 1 miesto. Tabak je spoločnosť, ktorá existovala dlho a mala čas získať sympatie mnohých fajčiarov. Spoločnosť má rozmanitý sortiment, ktorý je neustále doplňovaný novými príchuťami. Navyše sa vyznačuje kvalitou a bohatstvom chutí, ktoré obľubujú predovšetkým upíri. Pre dnešok sa výrobky, ktoré vyšli pod touto značkou, predávajú takmer vo všetkých špecializovaných predajniach, čo opäť zdôrazňuje jej stav.
 • 2 miesto. Joyetech - táto spoločnosť má viac ako 40 druhov výplní, ktorých chute začína od klasických a končí s takmer gurmánskou. Mimochodom, vyrába tiež kompletnú sadu pre elektronické cigarety, kvôli tomu, čo si zaslúži zvláštne miesto na vrchole. Náplne tejto spoločnosti majú jediný mínus: hustá konzistencia, kvôli čomu môžu spájať detaily parnej miestnosti. Neexistujú žiadne ďalšie prípady pre produkty spoločnosti.
 • 3 miesto. VARDEX - kvalita plnív z tejto firmy stále stojí za trochu zdokonalenie, ale rozsah chutí poteší každého, kto hľadá niečo nové a originálne. Lemon sherbet, med, čučoriedky a mnoho ďalších možností sú zahrnuté v konštantnej línii náplní tejto spoločnosti. Kvapaliny sú viskózne, ale vysoko kvalitné, navyše majú prijateľnú cenu: asi 15 rubľov na 1 ml.
 • 4 miesto. RED SMOKERS je ruská značka, ktorá vyrába takmer dokonalé výplne pre elektronické cigarety. Táto spoločnosť je obzvlášť znepokojená kvalitou, najmä konzistenciou, takže ich nalievanie prakticky nemá žiadne zápory. Jediná nevýhoda: rýchla kontaminácia ES v dôsledku niektorých prvkov kompozície. Ale nemajú žiadny negatívny vplyv na výparník, a rozsah RED KUCHYŇA vám umožní vyčistiť.
 • 5 miesto. FLAVOURART je známa spoločnosť, ktorá vyrába svoje výrobky v Taliansku. Vyznačuje sa veľkým sortimentom vôní, dobrou kvalitou a relatívnou dostupnosťou. Výplne tejto spoločnosti sú najjednoduchšie nájsť a objednať na internete, ale v niektorých mestách je tiež zastúpená. Menej: nikotínové príchute pre mnohých zákazníkov nepodobajú skutočným tabakovým výrobkom a trochu kyslé.

Mimochodom, najdrahšia kvapalina pre elektronické cigarety nie je nevyhnutne najkrajší, ale tento rating sa dá spoľahnúť bezpodmienečne, pretože je zostavený z reálnych recenzií. Prinajmenšom tieto spoločnosti vyrábajú výrobky vysokej kvality a neustále dopĺňajú linku novými pachmi.

Na otázku, aký typ tekutiny pre elektronické cigarety je najchutnejší, neexistuje žiadna odpoveď. Bez ohľadu na jednotlivé topy musíte vybrať čerpaciu stanicu na základe osobných preferencií. Napríklad, ak sa vám nepáči vôňa melóna, nekupujte plnené melón. Tento faktor je zrejmé, ale mnohí veria bezpodmienečne odlišné hodnotenia a názory ostatných a potom vyradia novo získanú náplň kvôli svojej nepríjemnej chuti.

Tu stojí za zmienku: existujú možnosti, ak nie všetky, potom mnohé. Vo fórach venujúcich sa vznášaniu sa takéto kvapaliny zaoberajú samostatnými témami a mnohostrannosť ich chuti je prejednávaná väčšinou užívateľov.

Medzi nezvyčajnými exotickými príchuťami odporúčame, aby ste venovali pozornosť nasledujúcim. Tieto chuťové pochúťky sa nepochybne dostanú pod dušu náročných gurmánov.

Top 3 exotické chute:

 1. Crunch Coil "Qellep" - ostré tóny rumu a určitá sladkosť dávajú tomuto obsadeniu odlišnú identitu. Jeho chuť je krutá, ale pachuť je pomerne mierna a príjemná. Vôňa môže byť s istotou nazývaná omamná, trochu aj nepríjemná, ale to je krása tohto tankovania.
 2. Päť záložiek «šesťdesiatštyri» - mäta, likér, grapefruity a zelená uhorka. Táto pyramída chutí je sama o sebe nezvyčajná a pri fajčení sa cíti jednoducho očarujúca kompozícia. Vyliata sa osviežuje a osviežuje a pikantná vôňa zelenej dáva jej kôru.
 3. TMAX Juice "Snake Oil" - toto doplnenie paliva má dokonca niekoľko ocenení, takže jeho "najlepší" stav je potvrdený na oficiálnej úrovni. Nie je to skutočnosť, že sa všetci budú páčiť, ale chuťové poznámky o aníze v kombinácii s citrusom prinesú presne spektrum nových pocitov tak pre začiatočníkov, ako aj pre profesionálnych zrakov.

Všetci z detstva milujeme šťavnaté plody a ovocie. To je dôvod, prečo sú ovocné arómy pre e-cigs veľmi populárne.

Top 3 ovocné príchute:

 1. Kozmická hmla "The Shocker" - najviac ako chuť tropickej limonády s tónmi jahôd;
 2. Päť pešiakov «veľmajster» - mnohostranná vôňa exotického ovocia a poznámky zrelého banánu;
 3. Crunch Coil "Mishmash" - Grenadíny a sušené ovocie sú chytané v chuti, ktorá dáva tomuto odtieňu osobitný význam v zberu upírov.

Príchuvy, ktoré simulujú klasické cítenie cigariet a tabaku, sú stále populárne.

Top 3 tabakové príchute:

 • Crunch Coil "Cavendish" - nalievanie je udržované v dubovom bareli, má bohatú chuť tabaku a pachuť lieskových orieškov.
 • Halo "Southern Classic" je skôr neštandardný variant s prídavkom citrusových bankoviek, vanilky a medu.
 • Halo «Kapitán Jack» - silná, mužská verzia pre milovníkov nikotínových náplní.

Mnohí ľudia radi sviežosť nielen v zubnej pasty a žuvačke, ale aj pri vznášaní. Najmä pre takéto vávy sme vyzdvihli najzaujímavejšie osviežujúce kvapaliny.

Top 3 osviežujúce vône:

 • Päť pešiakov «Bowden's Mate» - čokoláda, vanilka a mäta pieporná: kombinácia, ktorá určite dáva vivacity.
 • Kozmická hmla "Kryptonit" - táto náplň dáva hustú paru a jej chuť je skôr ako studený melón a cukrík.
 • EVO Vapor "Coconut Mojito" - táto možnosť je úplne kokosový, ale napriek tomu má svoju všestrannosť a jedinečnosť.

Milovníci cukríkov určite ocenia chuť, napodobňujúce všetky druhy dezertov a lahodných koktailov.

Top 3 sladká chuť:

 • Halo "Malibu mentol" - pina-colada s mentolom: neštandardná kvapalina pre sladký zub.
 • Päť záložiek «Absolútny pin» - vôňa tabakového absintu zmiešaného so škoricou a karamelom, známy mnohým mumlárom.
 • Kozmická hmla «Mlieko & Honey "- táto náplň zahŕňa chuť horúceho mlieka, mäkkých marshmallows a medu.

Môžete vidieť, že v danom hornom rohu sú všetky možnosti rozdelené do skupín: pomôže to určiť začiatočníkov aj skúsených parníkov. Spoliehajte sa na hodnotenie s absolútnou istotou nestojí za to, ale musíte si kúpiť aspoň jednu kópiu výplne zo zoznamov pre každý zmija. Minimálne tieto plnivá pre EC majú neobvyklé, mnohostranné chute.

 • Nešetrujte na nákup tekutín, pretože niektoré drahé možnosti môžu jednoducho zapôsobiť svojimi vlastnosťami a originálnosťou.
 • Ak chcete vytvoriť svoj osobný vrchol po celú dobu, vyskúšajte toľko rôznych možností, ako je to možné;
 • po chvíli sa odvážne snažte sami navzájom miešať najvhodnejšie navzájom alebo s vašimi obľúbenými výplňami;
 • nastavte chuť zvýšením výkonu a napätia ES.

Pozrite si prehľad najlepších chutí pre elektronické cigarety od jedného populárneho výrobcu.

Tekutina na stúpanie: ktorá z nich si vyberiete? Najlepšia kvapalina pre elektronické cigarety

Vysokokvalitná kvapalina na elektronické odparovanie a jej kompetentný výber zabezpečí maximálne gastronomické potešenie z procesu e-fajčenia. V ľuďoch najdôležitejšou zložkou veže sa nazýva "zhizha9raquo; Plnička pre elektronické cigarety nemusí byť nevyhnutne nájdená v obchodoch s drahými značkami: môžete nakupovať kvapaliny za protikrízové ​​ceny a dokonca si sami pripravovať. Napriek tomu stojí za zmienku skúsenosť s vyhľadávaním väčšiny e-fajčiarov: pokusom a omylom, vyhľadávanie toho jediného môže trvať niekoľko mesiacov. Predstavujeme vám radu o nákupe "kvapaliny", o výhodách a nevýhodách jej použitia, ako aj o najlepších tekutinách na prudký nárast.

Prvá otázka, ktorá by sa spýtala nováčikov vlastník elektronických cigariet, s najväčšou pravdepodobnosťou bude: čo je kvapalina na odparovanie? V tomto záujme nie je nič prekvapujúce, pretože zloženie výrobku je najčastejšie priamo úmerné jeho poškodeniu a odráža vplyv na telo. Avšak v prípade výrobcov "skvapalneného 9raquo; môžeme sledovať štruktúru a konzistenciu kompozície. Ako základ sa vždy používajú tie isté látky, pričom hlavným rozdielom je kvalita výrobku.

"Zdroje 9raquo; na výrobu e-tekutín sú tieto látky:

Propylénglykol sa stáva základom zmesi na stúpanie. Jeho vlastnosti sa znižujú tak, aby sa zlepšila vzájomná interakcia iných látok, ako aj zvýšila intenzita chuťových vlastností pary;

Glycerín je zodpovedný za odparovanie a zmäkčenie "úderov do hrdla". Zložka tejto látky v zmesi priamo charakterizuje jej mäkkosť a množstvo pary;

destilovaná voda (destilát) - rozpúšťadlo. Prvok dáva látke na odparovanie vlastnosti kvapaliny. Okrem dodávania tekutosti destilát absorbuje ďalšie prvky: napríklad odparovacia kvapalina s vysokým obsahom vody tvorí menej pary ako "kaša" s menším podielom destilátu;

nikotín. Pridanie tejto látky do zmesi umožňuje, aby sa elektronické cigarety stali alternatívou k tabakovým cigaretám. V závislosti od percentuálneho obsahu nikotínu obsiahnutého v kvapaline sa stanoví jej sila;

aróma nemusí byť hlavnou, ale dôležitou zložkou, zodpovednou za potešenie z fajčenia. S pomocou chuti, obvyklý pár dostane ovocie, čokoláda, mäta a ďalšie poznámky.

Priemerný pomer propylénglykolu, glycerínu, parfumu, nikotínu, destilátu je 55, 35, 10, 10 a 10%. Samozrejme, podiel použitých prvkov, ako aj podiel kompozitných látok závisí od výrobcu. Niektoré značky preto radšej dopĺňajú tradičnú kvapalinu kvôli vznášaniu sa s inými komponentmi.

Ako určiť silu tekutej cigarety?

Ako bolo uvedené vyššie, sila zmesi určuje dávku nikotínu v "kvapaline". V závislosti od obsahu nikotínovej látky v 1 ml kvapaliny sa plnivo na elektronické cigarety rozdelilo na nasledujúce všeobecne akceptované denominácie pevnostných kategórií:

Žiadne (nie) - 0 mg.

Lite (ľahké) - 3 mg.

Nízka (nízka hladina nikotínu) - 6 mg.

Med (stredne) - 12 mg.

Vysoká (silná) - 18 mg.

Veľmi vysoký (veľmi silný) - 24 mg.

Na etiketách sú často dávky 9, 11 alebo 16 mg. V skutočnosti malé odchýlky od štandardov pevnosti v kvapaline a obsahu nikotínu v ňom nie sú fatálne.

Tekutina na stúpanie: vyberáme pevnosť

Je dobre známe, že elektronická cigareta je jedným zo spôsobov, ako odstrániť závislosť od tabaku. Ak chcete získať maximálne potešenie z vdýchnutia výparov elektronickej cigarety, je možné, že ste zobrali pevnosť "zhizhi" v súlade s predtým získanými chuťovými návykmi.

Po prvé, poďme sa rozprávať o "nulevke9raquo; alebo neprítomnosti nikotínu v e-kvapaline. Takýto trik umožňuje ľuďom, ktorí predtým nezistili svet waping bez poškodenia ich zdravia alebo nebezpečenstva závislosti. K nule pevnosti by mali byť pokročilí a skúsení fajčiari, postupne sa znižuje pomer nikotínových miligramov k celkovej hmotnosti zmesi. Niektoré recenzie svedčia o účinnosti tejto metódy prekonávania cravingov na cigarety.

Ak vo vašich plánoch nie je položka "Ukončiť fajčenie", neznamená to, že elektronická cigareta je zbytočným luxusom. Naopak, nákup tohto zariadenia nahradí škodlivý tabakový dym neškodnými pármi bez zvláštnych psychologických rozmary tela. Odporúča sa, aby fajčiari so skúsenosťami zvolili sýtosť kvapalín podľa intenzity použitej cigarety. K tomu pridajte hodnoty oxidu uhoľnatého, nikotínu a dechtu a získajte číslo, ktoré bude zodpovedať vašim preferenciám pre silu elektronickej cigarety.

Aké nebezpečenstvo zaplnia elektronické cigarety?

Vyhlásenie o neškodnosti elektronických cigariet sa stalo rozšíreným, ale ako je to pravda? Je pravdepodobné, že všeobecný návrh, podľa ktorého elektronická cigareta nie je zdravotnou hrozbou, môže byť len výrobcom, ktorí chcú čo najskôr predať svoje výrobky.

Kvapalina pre naparovanie, zloženie ktoré bolo uvedené vyššie, prakticky neškodný, pretože, na rozdiel od tabaku pri visenie dochádza pridelení živice, sadze, oxidy dusíka a iných škodlivých látok.

Základný propylénglykol sa najčastejšie používa v kozmetike. Je to nebezpečné iba v prípadoch predávkovania (6 g / 1 kg hmotnosti človeka). Pri miernom používaní sa vylučuje z tela prirodzene.

Glycerín používaný v lekárskej a farmakologickej oblasti, potravinársky priemysel a má terapeutické vlastnosti. A o príchutiach a nemal by sa hovoriť: ak ich použitie v potravinách neohrozuje naše zdravie, potom jednoduché vdýchnutie a ešte viac.

Jediná vec, ktorú je potrebné zvážiť, je individuálna intolerancia jednotlivých zložiek tekutín.

Výber najlepších kvapalín na stúpanie

Najlepšia kvapalina pre elektronické cigarety nie je značka alebo unikátny obal. Ideálny "litter9raquo; Je plnidlo, ktoré úplne uspokojuje vaše potreby, nespôsobuje znechucenie ani negatívne emócie. "Pečeň", bez ohľadu na aký názov sa zdá, by mala spôsobiť len príjemné pocity, potešenie a absolútnu spokojnosť.

Navrhujeme vám zoznámiť sa s výberom produktov, ktoré budú môcť súťažiť o hrdý titul "Najlepšia tekutina pre elektronické cigarety".

Značka Liqua je skúsenosťou dvoch generácií talianskych majstrov. Kombinácia príjemnej arómy a hustého pary získava "Liquka" popularitu po celom svete. Je schopný uspokojiť požiadavky aj tých najnáročnejších klientov. Vedenie spoločnosti venuje veľkú pozornosť sortimentu svojich produktov.

Predpona "eco-9raquo; v mene tekutého ekologického kvapaliny sa úplne ospravedlňuje. Pri výrobe plniva sa používajú iba prírodné komponenty, ktoré spĺňajú požiadavky európskeho registra kvality, len šetrné k životnému prostrediu.

Kairos je nemecká parná kvalita. Rozmanitosť a bohatstvo chutí, hustota výparov, pocit "medu na krku", protikrízová cena - v "Kairos" veľa výhod.

Napriek skutočnosti, že tekutina spoločnosti Prometey bola v predaji v CIS len nedávno, Európania a Američania oceňovali produkt z vysoko kvalitných surovín.

Urobte to sami: dve verzie samoobsluhy

Samozames zhizhi - jeden zo spôsobov, ako vybrať to najlepšie pre vás na chuť e-kvapaliny, a čo je najdôležitejšie, recepty na kvapaliny na stúpanie nemajú gastronomické obmedzenia! Neobvyklá zmes je vytvorená niekoľkými spôsobmi:

Miešanie chutí. Elementarita tejto metódy je kombinovať vaše aromatické obľúbené a pridať ich na základe. Odporúčame vám postupne miešať aromatické plnivá a tiež dávat 'tekutinu "restarraquo; do 2-3 dní.

Nastaviteľná pevnosť sa dosiahne zmiešaním základov s nulovou a vysokou pevnosťou s príchuťou. Požadovaná koncentrácia sa vypočíta podľa nasledujúceho vzorca. Po prvé, objem tekutiny s vysokou koncentráciou nikotínu sa vynásobí koncentráciou nikotínu v ňom. Navyše objem kvapaliny s nulovou koncentráciou nikotínu sa vynásobí číslom 0. Výsledné čísla sa pridajú spolu. Odvodené číslo je rozdelené na celkový objem kvapaliny. Koncentrácia kvapaliny sa rovná konečnému číslu.

TOP tekutiny pre elektronické cigarety

Keď prídu kvôli mojej oči nové kvapaliny, rozrástám celé police, ktoré sú upchaté rôznymi farebnými pohármi s lákavými obrázkami. A ako si vybrať z tejto rôznorodosti? V tomto článku vypracujeme hodnotenie tekutín pre elektronické cigarety. Rozdeľujeme kvapalinu podľa cenovej kategórie.

Predné kvapaliny na vosk 200 rubľov.

Obvykle sú to kvapaliny, ktoré sú vhodné pre e-automobily alebo klasické elektronické cigarety so slabým ponorom. Používajú nenákladné príchute, pretože takéto stroje stále nemajú dobrý vkus. V našom hodnotení tekutín na prebudenie, tento cenový segment prijíma kvapaliny z RedSmokers a Inrtrylab.

Najlepšie tekutiny na čistenie od 200 do 500 rubľov.

Toto je najbežnejšia cena pre kal. Spoľahlivý rozpočet a kvalita. Takéto kvapaliny sú ideálne pre akékoľvek zariadenie. Tu však stojí za výber nezávisle na základe osobných preferencií, ako sa hovorí o chuti a farbe. Horné kvapaliny na čistenie v tejto cenovej kategórii zahŕňajú:

Prečo je to tak? Výrobcovia týchto kvapalín monitorujú kvalitu nikotínu a používajú dobré arómy. Oni sú naozaj populárni s vampy.

Najlepšie tekutiny pre elektronické cigarety od 500 rubľov alebo "premki".

Najlepšie tekutiny pre elektronické cigarety sa nazývajú prediksy. Tento názov pochádza zo slova premium, čo naznačuje ich vysokú kvalitu vo všetkých ohľadoch. Oni sú uprednostňovaní skutočnými profesionálmi vo svete vzrušenia. Výrobcovia takýchto kvapalín robia v ich dzhusah najživšie a nezvyčajné kombinácie. Spolu s trajektom dostanete celú extravaganciu chuti! Aj balenie takýchto kvapalín je veľmi vysoko kvalitné. Súhlaste, je pekné držať niečo drahé a príjemné na dotyk. Premki sú najlepšie kvapaliny na prebudenie. Najobľúbenejšie kvapaliny z prémiového segmentu vapers v súčasnosti sú:

Kvapalín veypshopov police moc, to dáva príležitosť vyskúšať rôzne chute a rôznych výrobcov. Ak sa priemerný cenový segment môže stúpať ako kvapalina "na každý deň", prémiové tekutiny je možné kúpiť aspoň za účelom rozmaznávania. Voľba je vaša, a ak máte akékoľvek otázky, môžete napísať do rozhovoru alebo našej pošty. Poradíme vám a pomôžeme vám pri výbere!

© 2013-2018 Laboratórium Steam - internetový obchod s elektronickými cigaretami (vape). 18+

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

73 − 65 =