Konferenčné stolíky z dreva

Konferenčné stolíky sú veľmi pekné - 70 fotiek

V mnohých domácnostiach je prevládajúcou tradíciou je prítomnosť konferenčný stolík, univerzálny kus nábytku pre každého interiéru, ktorý po mnoho rokov sa stal neoddeliteľnou súčasťou interiéru.

Kávové stolíky z dreva - čo?

Univerzálny kus nábytku sa používa nielen na uverejňovanie novín a časopisov. Je vhodné umiestniť šálky s kávou alebo čajom. Mnoho detí ako sedí u malého stola na kreslenie alebo skladanie hádaniek, je vhodné umiestniť diaľkové ovládače z televízora atď. Z vyššie uvedeného môžeme konštatovať, že takýto nábytok je pre nás jednoducho potrebný!

Takže ste sa rozhodli zdobiť interiér vášho domu s konferenčným stolíkom. Veľkosť, tvar, výška a materiál výrobku závisí na tom, aké funkcie bude vykonávať. Zamyslite sa, za akým účelom budete potrebovať - ​​to bude len možné umiestniť akúkoľvek vec, že ​​bude slúžiť ako miesto pre hranie svoje deti, rozhodnúť, či budete potrebovať prenosný alebo stacionárne model?

Na modernom trhu s nábytkom sú konferenčné stolíky reprezentované širokou škálou modelov vyrobených z rôznych materiálov: drevo, sklo, plast. Ako ukazuje prax, drevené konferenčné stolíky zostávajú populárne a v dopyte medzi kupujúcimi.

Materiál konferenčného stolíka zo stromu

Ako materiál pre konferenčné stolíky používajte:

Hotové výrobky dyhované dýhou drevo rôznych odtieňov, obal z laku alebo prírodný včelí vosk.

Kupujúci ponúkajú stolíky, v ktorých sú stolové dosky z tvrdeného skla, lešteného niklu alebo patinovanej mosadze. Ozdobou klasického interiéru bude model s rezbami.

1

Výhody konferenčných stolíkov z dreva

 • Nové technológie používané na spracovanie dreva z nej vyrobili materiál, ktorý má praktickosť, spoľahlivosť, životnosť, dlhá životnosť.
 • Vďaka svojej ekologickej čistote, bezpečnosť, prírodné krásy materiálu, drevené konferenčné stolíky z dreva udržujú dlaň nadradenosti medzi nimi "sobratev9quot; z iných materiálov.
 • Okrem prírodných krás, drevo má užitočné vlastnosti, prispieva k udržaniu čistoty vzduchu v miestnosti.
 • Hygroskopickosť dreveného nábytku vám umožňuje vytvoriť správne "počasie v dome",
 • Konferenčné stolíky, vyrobené z rôznych druhov dreva, sú univerzálne, pretože sa hodia organicky do akéhokoľvek interiéru miestnosti. Stane sa harmonickou súčasťou klasického, romantického, minimalistického interiéru alebo moderného štýlu.
 • Široká škála produktov prezentovaných na spotrebiteľskom trhu vám umožňuje ľahko vybrať správnu voľbu pre váš domov.

Druhy konferenčných stolíkov z dreva

Drevené konferenčné stolíky môžu mať rôzne formy - od klasických až po extravagantné a bizarné.

Môžu byť vyrobené vo forme neobvyklej lavičky, funkčný modul s ďalšími sekciami, kde môžete ukladať záznamy, konzoly, drobné predmety.

Fanúšikovia extravagantných výrobkov si môžu vybrať tabuľu vo forme veľkého paličky alebo sekačky z doby kamennej. Tradičné modely majú oválny alebo obdĺžnikový tvar dosky. Základom stola môžu byť nohy, sokl alebo podstavec.

Pre fanúšikov funkčného nábytku, ktorý zaberá malý priestor, ale prináša maximálny úžitok, Drevené stoly, ktorých dizajn zahŕňa zásuvky, policové nohavice, kolieska, sklápacie dosky, pod ktorými sú krabice na skladovanie vecí.

Často na konferenčnom stole je nainštalovaný telefón alebo váza s kvetmi. Môžu byť umiestnené vedľa pohovky alebo lôžka. Modely vybavené kolesami sa dajú ľahko posunúť na správne miesto.

Konferenčný stolík z dreva v interiéri

Môžete si kúpiť drevený konferenčný stolík v obchode alebo ho môžete objednať na individuálny projekt. Široká škála výrobkov a iný cenový rozsah umožňuje každému kupujúcemu zakúpiť tento nábytok, ktorý spĺňa všetky jeho požiadavky, požiadavky a finančné možnosti.

Konferenčný stolík vlastnými rukami: myšlienky a realizácia

V ére elektronických médií málo ľudí ťažko číta čítanie tlačových médií. Napriek tomu, konferenčné stolíky stále zastávajú čestné miesto v každom dome.

Okrem priameho určenia môžu byť použité aj na iné užitočné veci: slúžia ľahké raňajky alebo večere, drobné opravy a domáca kreativita.

Jednoduchosť dizajnu, rôznorodosť tvaru a dizajnu, minimum nástrojov - všetky tieto výhody konferenčných stolov priťahujú pozornosť domácich majstrov. V tomto článku vykonáme podrobný prehľad populárnych domácich produktov a poskytneme praktické rady, ako ich vyrobiť.

Možnosti návrhu pre konferenčné stolíky

Najjednoduchší spôsob, ako si môžete vytvoriť konferenčný stolík s rukami, s použitím od lemovanie dosky dosky, dyhované drevotrieskové dosky alebo MDF.

Aby bolo možné zakryť spojovací bod dosky používané klasické metódy - montáž na kruhové drevenej hroty (shkantah). Všetko, čo sa požaduje od domáceho majstra v tomto prípade - stačí označiť umiestnenie inštalácie hrotmi na koncoch bočníc a vyvŕtajte montážne otvory pre nich v dolnej a hornej kryt.

Na zvýšenie tuhosti konštrukcie medzi jej bočnými stenami je potrebné namontovať vertikálny priečnik. Malá medzera na uloženie časopisov a iných drobných predmetov tu nie je nadbytočná. Môže byť vyrobená z dosky, ktorá zostala po rezaní viečok a bočných stien.

Mobilita je užitočnou voľbou pre tabuľku. Realizuje sa nainštalovaním nábytkových kolies na dne. Kompaktné dopravné kolesá môžu byť skryté, ale môžete si ich kúpiť väčšie a zámerne ich vyzdvihnúť. Získali sme teda originálny stôl na kolesách z leštených tyčí, ktoré podporujú masívny drevený stôl.

Pre tých, ktorí nehrajú veľkú úlohu v mobilite a chcú vidieť rustikálny stôl vo svojom dome, môžete navrhnúť variant výkonných dosiek. Takýto stôl sa bezpochyby stane jednou z hlavných dekorácií v obývacej izbe nejakého vidieckeho domu.

Rozumná lenost, spojená s túžbou po kreativite, často vedie k zaujímavým objavom. Jedným z nich je tabuľka zo starých pneumatík.

Je to veľmi jednoduché:

 • Dve kruhy s priemerom o 3 - 4 cm menšie ako vonkajší rozmer pneumatiky sa rozrežú na doske z drevotriesky.
 • Do prvého kruhu sú štyri kovové nohy.
 • Dno a veko sú upevnené skrutkami na bokoch kolesa.
 • Bočnica a veko sú vyzdobené jutovým povrazom.

Tak sa ukázalo nezvyčajný konferenčný stolík, ktorý v prípade potreby môže byť použitý ako banket.

Myšlienka používania náhodných položiek na vytvorenie domáceho nábytku bola mimoriadne produktívna. Dala život mnohým domácim prípadom z krabičiek a paliet. Na zostavenie konferenčného stolíka zo stromu na základe štyroch štandardných políčok je potrebná trochu fantazie a minimálne náklady.

Algoritmus zostavovania vyzerá takto: boxy sa umiestnia na okraj a umiestnia ich do kruhu jeden po druhom. Spojením konštrukcie so samoreznými skrutkami sa v strede vytvorí polica. Tu môžete dať kvetinovú váhu alebo ju vyzdobiť z riečnych kamienkov alebo škrupín. Dokončuje prácu spracovania dreva pomocou brúsneho papiera, škvrny a laku.

Prírodné drevo nepotrebuje rafinovanú výzdobu. Použite ho na dekoráciu interiéru, doplňte situáciu jednoduchou tabuľkou. Aby ste ju zostavili, budete potrebovať niekoľko hobľovaných bruskov a lamiel plota.

Základný rám bude vyzerať pevný a robustný pri použití kontrastnej farebnej kombinácie s doskou. Aby ste to dosiahli, musia byť tyče pokryté tmavou škvrnou a ponechať veko v prirodzenej farbe borovicovej guľatiny.

Drevo v nábytku nie je zlé v kombinácii s kovom. Môžete sa o to uistiť tým, že vytvoríte konferenčný stolík v podkroví na kovových nohách. Jeho veko je zostavené z troch kusov hromady dosiek "štyridsať" a je ohraničené pásom rímsy.

Pre výrobu požadovaných nôh zváračka, kus oceľového plechu 1,5-2,0 mm hrubú a niekoľkými zvyšky hladký výstuže 10-14 mm v priemere.

Ohýbaním štyri bar vzor, ​​sú zvárané štvorcové kusy dosiek (alebo tučných stolárskych rohy ako na fotografii), a je ďalej pripojený k stolu získaných od podkladovej dosky. Na konečnú úpravu je potrebné leštiť, pokaziť a odkryť viečko, boky a maľovať nohy.

Namiesto tyče na výrobu základne sa môže použiť profilová rúrka obdĺžnikového prierezu. Zvarený z jej dvoch obdĺžnikov, čistenie zvarov a umiestni sa striebornou farbou, získame spoľahlivú podporu pre dosky, zhromaždené z hrubých dubových dosiek.

Na zvýšenie stability sú kovové bočné steny pod vekom spojené časťou profilovej rúrky.

Veľmi pôsobivé vyzerajúce konferenčné stolíky so stolovou doskou z dreva. Nie je ťažké nájsť tento základný prvok. Na každom píli Vám ponúkne "polotovar" správnej veľkosti. Aby ste ju dostali do stavu, môžete napomôcť elektro-drvičom a pásovým brúsnikom.

Stoličky stola môžu byť vyrobené z hrubých tyčí alebo pre ne používajú výstužnú tyč. Kontrast medzi masívnou doskou a ľahkou kovovou základňou prinesie dizajn dotyk exkluzívneho dizajnu.

Ďalším zaujímavým variantom kombinácie materiálov je drevo a sklo. Pracovná doska môže byť oválna alebo okrúhla, podporovaná krížovou základňou dvoch rámov.

Pohyblivý konferenčný stolík, vyrobený z drevenej palety a pokrytý štvorcovým sklom, vyzerá štýlovo a moderne.

Sklo poskytuje bohatý pohľad na celú konštrukciu a zatvára medzery medzi paletovými lamelami, cez ktoré môžu spadnúť malé predmety na podlahu.

Tí, ktorí sa zameriavajú na funkčnosť, určite ako konferenčný stolík. Jednoduchou manipuláciou radikálne mení nielen jeho výšku, ale aj vzhľad.

V zostavovanom stave je to obyčajný stánok pre časopisy a noviny. Zvyšujúc dve bočné steny s nohami, zvyšujeme výšku stola a rozširujeme povrch stolovej dosky na "formát obeda".

Základom iného transformačného systému sú dva kovové rámy - obrubníky. Každá z nich je zavesená na stôl. V zostavenej polohe ležia horizontálne a pri zdvíhaní viečok otočte závesy a postavte ich vzpriamene.

Výška štruktúry v rozloženej podobe je 73 cm. To stačí na to, aby transformátor bol použitý ako počítačová tabuľka.

Obal sa skladá z dvoch dosiek, ktoré sa dajú posúvať horizontálne. V tomto prípade sa jedna doska otáča okolo závesu okolo svojej osi. Ak je to potrebné, takýto transformátor možno premeniť na jedálenský stôl pre 4 osoby za pár sekúnd.

Niekto vytvára skladacie adaptačné systémy a niekto úspešne experimentuje s konvenčnými odpadmi z preglejky. Výsledkom hľadania nových formulárov bol taký neobvyklý konferenčný stolík.

Môžeme len obdivovať úprimnú presnosť výpočtu a jeho talentované vyhotovenie na viditeľnom obrázku.

Teoreticky všetko vyzerá jednoducho: základňa je konzistentne lepená z troch desiatok rámov preglejky. Každý z nich má určitý uhol sklonu nohy.

V praxi je potrebné vypočítať všetky prvky stojanu z preglejky, potrebujete trojrozmerný simulačný program.

Spojený preglejkový "koláč" priťahuje vzhľad s neobvyklým futuristickým tvarom. Sklenený kryt korunuje tento model inovatívnej technológie tesárstva.

"Mali by sme niečo jednoduchšie, ale aj krásne," povedal domáci pán. Prosím, nie je ani menej elegantný, ale cenovo dostupnejší pri výrobe stola. Skladá sa z troch balíkov tenkých hobľovaných dosiek.

Početné otvory v set-top môžu byť pokryté skleneným vekom.

O spojení skla s drevom, musím povedať pár slov. Najlepším riešením je použiť transparentné "optické" lepidlo. Vyvrtávať doma hrubé sklo, ktoré mu spôsobuje nenapraviteľné škody, je dosť ťažké. Preto sa opustiť myšlienka mechanickej fixácie a dať možnosť modernej chémie ukázať svoje najlepšie vlastnosti.

Podporovatelia závitových spojov odporúčame použiť plexisklo pre stolné počítače. Je ľahko vyvŕtané obyčajným vrtákom a vyzerá skvele.

Keď už hovoríme o materiáli na pult, úplne zabudli na drevenú euro-podšívku. Ide o vynikajúci nástrojový materiál, ktorý je rovnako vhodný na výrobu veka, bokov a nohy.

Forma dosky z obloženia môže byť ľubovoľná. Veko, zostavené z drevených lišt, je odrezané pomocou elektrickej priamočiarej píly podľa zadaného obrysu.

Ak chcete vytvoriť konferenčný stolík z obloženia, budeme potrebovať niekoľko nástrojov:

Rozmery hotového výrobku a dizajn dokovacej jednotky by sa mali predbežne premýšľať a nakresliť do výkresu náčrtu.

Stôl je dekorovaný v dvoch etapách. Pred začiatkom montáže píšte povrch podstavca, dna a nohy brúsnym papierom. Po dokončení práce je drevo pokryté tónovaním a bezfarebným lakom.

Ešte ľahšie je konferenčný stolík z drevotriesky. Tento materiál vykonáva dve funkcie naraz: tvorí pevný povrch a nesie zaťaženie. Odporúčame vám používať dyhované dosky, pretože "holá" drevotrieska a lak nemôžu zakryť štruktúru drevených triesok.

Po dokončení montáže musíte všetky hrany (dosky, dno a nohy) zavrieť plastovou nábytkovou páskou a pred lepením ju otepľovať konštrukčnou sušičkou na vlasy.

Komentáre (0)

Nové na stránkach

Sadenice vyvíjajú a vytvárajú vegetatívnu hmotu v obmedzenom objeme substrátu. A tento zväzok.

Zima - náročný test pre domáce zvieratá. Obzvlášť ťažké nosiť nosnice. Krátka.

Novoročný rozruch s darmi a zloženie slávnostného menu sa týka dekorácie domáceho interiéru.

Komfort chaty vybudovanej ďaleko od plynovodov je nepredstaviteľný bez kachlí. V chlade.

Pokrytie územia prímestskej oblasti sa považuje za samostatnú etapu dohody s plánovacími zónami a.

Spoločná fráza o živote psa v dnešnej dobe platí iba pre túlavých psov. ,

Nákup pozemku a plánovanie budúceho domu, musíte premýšľať o umiestnení.

Za posledných 10 rokov sa uskutočnila aktívna diskusia o seminároch a fóraach pre zeleninu a záhradníctvo.

V dnešnej dobe je ťažké nájsť osobu, ktorá o doskách nič nepočula.

Pri pohľade na tašky s cementom a hromadou piesku nie každý developer cíti sám seba.

ABC opravy

Budeme postaviť dom nezávisle od nadácie na strechu

Konferenčný stolík s vlastnými rukami. (120 fotografií)

Ide o výrobu osobných konferenčných stolov. Príliš veľa bočných stolov sa nestalo. Môžu byť umiestnené vedľa pohovky, aby vázy s kvetmi alebo hrnček s čajom, ktoré sa používajú ako nočný stolík alebo ako stánok pre hrnce s krytými rastlinami. Avšak monotónne drevené stoly nie je pravdepodobné, že by oživili tupý interiér. Chcem niečo štýlové a nečakané ...

Štýlový stôl drevených regálov s vlastnými rukami

Táto lavica môže slúžiť ako konferenčný stolík, prídavné sedadlo alebo miesto na umiestnenie vnútorných rastlín. Podobný kus nábytku sa dobre hodí; prakticky v akomkoľvek interiéri!

konferenčný stolík s vlastnými rukami fotografie

 • 3 dosky 2,5 × 7,5 cm;
 • 1 doska 2,5 × 10 cm;
 • 8 dosiek s rozmermi 2,5 x 5 cm;
 • 4 úchyty pre nohy;
 • 4 kužeľové nožičky dlhé 30-40 cm (v závislosti od požadovanej výšky stola);
 • 8 skrutiek s dĺžkou 3,5 cm;
 • 32 samorezných skrutiek s plochou hlavou dlhou 3 cm;
 • 16 nechty s dĺžkou 3,75 cm;
 • lepidlo Gorilla Glue;
 • tmel na drevo;
 • náter a farby na drevené povrchy;
 • brúsny papier 120 a 220 zrna.

 • píla;
 • vŕtačky a vŕtačky;
 • Súprava Kreg na vŕtanie slepých otvorov pod uhlom;
 • 2 krátke a 2 dlhé svorky;
 • ruleta;
 • kladivá;
 • brúska.

Prvý krok: Pomocou pilovej píly vyrežte konce dvoch dosiek s rozmermi 2,5 x 7,5 cm pod uhlom 45 stupňov. Z 2,5 x 5 cm tyčí vyrezané úlomky, ktorých dĺžka bude zodpovedať vnútornej dĺžke polotovarov 2,5 × 7,5 cm.

ako urobiť stolík s vlastnými rukami. fotografie

Druhý krok: Položte 2,5 x 5 cm obrobku uprostred a 2,5 mm na okraji 2,5 x 7,5 cm. Uistite sa, že konce vnútorných koľajníc sú vyrovnané.

Tretí krok: Zmerajte vzdialenosť medzi najvzdialenejšími blokmi 2,5 x 7,5 cm a vyrezajte dve polotovary tejto dĺžky z dosky s rozmermi 2,5 x 10 cm. Budú slúžiť ako lavice na lavičke. Zaistite ich skrutkami do každej pozdĺžnej koľajnice.

Krok štyri: Pomocou vodiča Kreg Jig vyvŕtajte dva otvory pre vrecká na každom konci nosných tyčí. Tieto otvory sa použijú na spojenie s okrajmi 2,5 x 7,5 cm.

nezvyčajný konferenčný stolík s vlastnými rukami. fotografie

Piaty krok: Umiestnite 2,5 x 7,5 cm obrobku pozdĺž okrajov konštrukcie. Po uistení, že ich konce sú na rovnakej úrovni, zafixujte ich svorkami.

Krok šiesta: Bezpečne pripevnite posledné panely 2,5 x 7,5 cm na spodok lavice zaskrutkovaním 3,5 cm skrutiek do skrytých otvorov, ktoré ste urobili skôr na koncoch nosných tyčí.

konferenčný stolík z dreva. Majstrovská trieda

Krok sedem: Zmerajte šírku vyrobenej základne, aby ste určili, ako dlho je potrebné vyrezať 2,5 x 7,5 cm obrobku na konce lavice. Odporúčame, aby ste dĺžku popíjali malým okrajom a potom pomaly vezmite navyše, kým nedosiahnete ideálne uchytenie.

Krok osem: Povrchy všetkých regálov navlhčite vodou a naneste malé množstvo lepidla Gorilla Glue.

Krok deviate: Namontujte koncové dosky na ich určené miesto a dotiahnite celú konštrukciu pásom tak, aby sa nerozkladal, kým lepidlo nie je suché. Pre spoľahlivosť môžete dodatočne upevniť konce niekoľkých konečných čapov.

Krok č.10: Na povrch lavičky naneste brúsny papier 120, aby ste odstránili akékoľvek nerovnosti na kĺboch. Všetky medzery vo švíkoch a drážkach z nechtov klobúkov (tieto musia byť nutne utopené v dreve) vyplniť tmelom. Po zaschnutí tmelu znova oplášte povrch, tentoraz brúsnym papierom.

Krok jedenásť: Farba lavičky. Odporúčame opätovne leštiť povrch brúsnym papierom 400 a vodou.

Krok dvanásť: Na spodných oporných tyčiach nainštalujte špeciálne montážne dosky na pripevnenie nožičiek. Pri ich montáži dbajte na to, aby ste vyvŕtali otvory na miestach, kde už nie sú umiestnené samosvorné skrutky. Vzdialenosť od upevnenia k okraju základne lavice by mala byť približne 2,5 cm. Nasaďte nohy do držiakov.

Konferenčný stolík z medených rúr. Majstrovská trieda

Materiál na vytvorenie nasledujúcej tabuľky možno možno nazýva najviac neočakávaným. Tentokrát sme sa rozhodli povedať, ako urobiť stôl ... medených rúr s vlastnými rukami.

Materiály a nástroje:

 • 1/2" medené potrubie (6 m);
 • svorky na upevnenie 1/2" rúry (4 ks);
 • 1/2" Meďové viečka (8 ks);
 • medené odpalisko 1/2" potrubia (14 ks);
 • dosky alebo drevené dosky 30x28 cm (2 ks);
 • epoxidové lepidlo alebo kvapalné nechty;
 • potrubná rezačka.

Na obrázku nižšie sú uvedené všetky časti (potrubia (A-E) a rôzne spojovacie prvky (F-H)), ktoré označujú ich veľkosť a množstvo. Jediné, čo musíte urobiť, je vyzdvihnúť potrubná rezačka a sedieť v prednej časti televízora, čo uľahčí zdĺhavý proces rozrezávania trochu. Nie je to ťažké, trochu nudné.

Keď sú všetky polotovary pripravené, môžete začať zostavovať spodnú časť stola. Ako to urobiť - zobrazuje sa na obrázku.

Zbieraním dolnej vrstvy môžete prejsť na hornú vrstvu. Jedinou časťou, ktorá nie je uvedená v zozname častí, sú štyri kusy dĺžky potrubia 2,5 cm, ktoré sú umiestnené v odpaliskách v hornej časti rohových stĺpikov. Bez týchto vložiek nebudete môcť nosiť dekoratívne čiapky, pretože tieto majú rovnaký priemer ako odpaliny.

Spoľahlivé spojenie rúr dohromady poskytne lepidlo, Odporúčame vám ho však použiť len po predbežnom zostavení štruktúry, t. potom, čo sa uistite, že všetky rezané rúry majú správnu dĺžku a navzájom sa dobre hodia.

Drevené police, ktoré si v prípade potreby môžete predfarbiť, sú upevnené špeciálnymi sponami, ktoré sú umiestnené na spodnej strane každej dosky. Teraz ste pripravení zdobiť svoj dom s novým, ručne vyrobeným stolom!

Ľahký cementový stôl s vlastnými rukami

Vyrobené z betónových dosiek a iných interiérových prvkov sa nedávno stali populárnejšími. Avšak vďaka svojej atraktívnosti nie sú zbavené viacerých nedostatkov. Po prvé, nalievanie veľkého množstva betónu môže byť niekedy dosť nákladné. Po druhé, ak hovoríme o malých bočných stoloch, odhalí sa ďalší závažný problém - takýto nábytok je príliš ťažký. Na jednej strane je túžba získať dobrú vec pevne, na druhú stranu, ja chcem, aby sa mohli presťahovať stôl vyrobený ručne bez pomoci profesionálnych sťahovákov. Nájdené riešenie sa môže považovať za osvetlenie.

Materiály a nástroje:

 • tepelnoizolačná doska z penového plastu s rozmermi 120x240x2,5 cm;
 • cementový obal HENRY 549 FeatherFinish;
 • balón aerosólového lepidla 3M Super 77;
 • píla;
 • brúsny papier s veľkosťou zrna od 36 do 120;
 • špachtle rôznych veľkostí;
 • maľovať;
 • univerzálny nôž;
 • štvorec;
 • brúska;
 • respirátor.

Prvý krok: Označte a odrežte penovú vrstvu. Z rozmerov 120 x 240 cm môžete nakrájať 18 štvorcov 40x40 cm. Stohovaním nad sebou dostanete rovnobežnosť 40x40x45 cm.

stôl z penového plastu s rukami. fotografie

Druhý krok: Prilepte úlomky. Ideálne je aerosólové lepidlo 3M Super 77. Najlepšie je robiť túto časť práce vonku. Nezabudnite nosiť rukavice a košeľu s dlhým rukávom. Na jednu stranu prvého štvorca naneste rovnomernú vrstvu lepidla a potom urobte to isté s druhou. počkať

15 sekúnd a potom pripojte štvorce a uistite sa, že ich okraje sú ukotvené. Opakujte toto, kým sa všetky štvorcové polotovary nezapájajú dohromady. Pred pokračovaním ku kroku 3 počkajte približne 30 minút.

Tretí krok: Teraz najzaujímavejšie ... dávajúc výsledné rovnobežnostenné obrysy budúcej tabuľky. Rozhodli sme sa vytvoriť stôl v tvare valca. Môžete prísť s niečím originálnym, alebo naopak, zachovať pôvodný blok s rovnými uhlami. Rezná pena je jednoduchá a zábavná. Spočiatku váš dizajn bude mať hrubý, uhlový vzhľad, ale nebojte sa! Po tom, ako sa stôl dostal do správneho tvaru, príde čas brúsenia. Použitie brúsneho papiera 36 pomôže rýchlo vyhladiť akékoľvek nezrovnalosti. Ako sa blížite k ideálu, postupne prejdite k nazhdachke s menšou veľkosťou zrna. Nesnažte sa dosiahnuť super hladký povrch, v tomto štádiu je dôležité, aby ste dosiahli len získanie požadovaného tvaru.

Štvrtý krok: Povrch budúcej tabuľky je leštený, je čas na cementáciu. Prvá vrstva nanesená na celú penivú formu vyplní dutiny a textúru peny. Len to máte

20 minút, takže konajte rýchlo, aby ste mali čas na vyhladenie nezrovnalostí. Po aplikácii aplikovanej cementovej suspenzie môžete použiť ďalšiu vrstvu. Počet vrstiev závisí od toho, ako hladký a hladký povrch, ktorý chcete mať vo finále (zvyčajne vyžaduje štyri alebo päť vrstiev). Malo by sa pamätať na to, že hladší povrch poslednej vrstvy bude pred jej vyschnutím, tým menej bude musieť byť brúsený!

Piaty krok: Po vysušení poslednej vrstvy cementu môžete povrch potiahnuť, ak je to žiaduce. Chceli sme dosiahnuť lesklý povrch, aspoň na vrchole stola, a tak sme ho vybrali brúsnym papierom rôznej zrnitosti - od 100 do 2000.

(Tabuľka vykonaná v tomto projekte bola veľmi silná a silná, ale vážila nie viac ako jeden kilogram.)

Materiál pre ďalší stôl niekedy doslova leží pod nohami. Dokonca aj obyvatelia megacities, ak chcú, nájdu vhodný pahýl.

tabuľu z guľatiny. fotografie

Materiály a nástroje:

 • drevený blok;
 • biela akrylová farba;
 • ručné brúsky;
 • dláto;
 • kladivá;
 • dekoratívne nechty na čalúnenie;
 • molárny škót.

Prvý krok: Nájdite základ pre tabuľku! Nemalo by to byť starý hnilý pnič, ale čerstvo nasekaný kmeň. Nechajte ju vysušiť najmenej 6 mesiacov (nie je nič horšie ako čakanie, ale musí to byť), až kôra začne oddeľovať od kmeňa.

Druhý krok: Pomocou sekáča, pohybu smerom nadol starostlivo vyčistite kôru z kôry. Ak je peň dostatočne vysušený, nemusíte na to potrebovať príliš veľkú silu.

Tretí krok: Pomocou brúsky so stredne zrnitým brúsnym papierom píšte povrch, odstraňujete pozostatky kôry a vyhlaďte ostré rohy. Nezabudnite pieskovať povrchy spodného a horného rozliatia. Uterite drevo vlhkou handričkou.

Krok štyri: Je čas maľovať. Použili sme bielu farbu, ktorá obsahuje základný náter (pre úplné pokrytie sme použili tri vrstvy). Môžete si vybrať iný typ a farbu farby, zameranú výhradne na váš vkus. Nezabudnite predbežne naniesť na povrch dreva. Uistite sa, že nezabudnite spracovať spodný rez.

Piaty krok: Pripravte ozdobné nechty. Pozdĺž horného okraja bočného povrchu bloku guľatiny je pás pásky farby označujúci miesto, kde bude umiestnený prvý rad nechtov.

Krok šesť: Pomocou kladiva kladivo prvá rad ozdobné nechty. Na celé "línie 9raquo; nechty vzdialenosť od nich na horný okraj bol rovnaký, použite ako referenciu vložený pás farby lepiaca lepiaca ste predtým. Po dokončení prvého riadku opakujte to isté s druhým a tretím radom nechtov (potrebovali sme takmer 150 karafiátov pre tri riadky).

Práca je ukončená. Môžete použiť nový kus nábytku a pýtať sa, že tento okouzlující konferenčný stolík sami.

Konferenčné stolíky: urobte to sami

Mnoho ľudí sa zaujíma o to, ako vytvoriť stolík z dreva vlastnými rukami, aby získali model s pôvodným vzhľadom. Zvážte jednu z možností.

Ak chcete vytvoriť originálny konferenčný stolík s vlastnými rukami, mali by ste ho vziať drevo s úsekom 5 x 10 cm. Je rozrezaný na časti dĺžky: 130cm - 9ks, 21cm - 12ks, 34cm - 2ks.

Pripravený stĺpik je umiestnený v troch radoch a ponecháva miesto na upevnenie nohy.

Horné dva riadky sú odstránené. Lišta v treťom rade je mierne posunutá, aby získala zaujímavý vzhľad. Potom umiestnite miesta na upevnenie priečnych častí.

Položte okrajové lišty druhého radu a vyznačte miesta rezov. Potom sa urobia rezy s kotúčovou pílou alebo pila s dlátom.

Tyče druhého radu sú upevnené skrutkami.

Položte tretí riadok, presuňte časti a opravte.

Pod stolom sa vytvára prázdny priestor, v ktorom je nohy.

Drevo sa spracováva ochrannú kompozíciu, zachovanie štruktúry dreva.

Originálny model dreveného konferenčného stolíka s vlastnými rukami

Najprv pripraviť stôl s vlastnými rukami tablety: 6ks - 22,5x45cm, 2ks - 22,5x41cm, 8ks - 20x4cm, 8ks - 40x4cm.

Dosky 20x4 a 40x4 sú lepené dohromady v pároch. Aby sa zabezpečilo, že sú pevne prilepené, sú upnuté svorky .

Zatiaľ čo polotovary pre nohy suché, zbierať box zostávajúcich častí. Sú spojené s tesárskym lepidlom a nyler.

nohy k zásuvke je pripevnená skrytými skrutkami. Spodné časti nohy sú priečniky.

veko pre stôl vyrobený z dreva sa tiež vyrába použitím dosiek 22,5x45cm. Sú lepené dohromady a výsledné štvorec je rozrezaný na dva trojuholníky.

Jeden trojuholník je upevnený pomocou skrutiek a na druhom sa lamely fixujú tak, aby boli odnímateľné.

Všetky diely sú leštené a lakované.

Štýlový konferenčný stolík. Majstrovská trieda

Začnite vytvárať so svojimi vlastnými rukami štýlový stôl z rozloženia drevotriesková doska hrúbka 16 mm. Na liste nájdite stred priesečníka dvoch uhlopriečok.

Kocka je vtláčaná do stredu, ku ktorému je viazané tenké lano alebo struna.

Na voľný koniec je pripevnená ceruzka. To vám umožní vytvoriť kruh.

Ak chcete vytvoriť stôl s vlastnými rukami, nie zaokrúhlenú, ale zaujímavejšiu formu, potom sa tvar kruhu zmení vykreslením ohybov.

Odstráňte pracovnú dosku elektrická píla alebo šijacia píla.

Hrany sú spracované nazhdachkoy.

nohy upevnite pomocou skrutiek. Ak sú naklonené, sklon by mal byť smerom von.

Povrch tabuľky postriekaný v požadovanej farbe.

Jednoduchý konferenčný stolík

Ak chcete vytvoriť konferenčný stolík s vlastnými rukami, vezmite si dosky 40x15cm - 2ks a 50x19cm - 2ks. Okrem toho sú potrebné nožičky a dosky na montáž.

Na jednej z dosiek je pevnejší tanier na upevnenie nožičiek. Od okrajov by mal byť trochu späť.

Bok a horná časť stola sú pripevnené pomocou lepidla na tesnenie.

Suší asi pol hodiny.

Nasledujúca tabuľka veko farby, laky alebo škvrny. V dekorácii nie sú žiadne obmedzenia.

Tabuľka s protokolmi

Samoobslužný konferenčný stolík s týmto vzhľadom bude ozdobou chaty alebo vidieckeho domu. Začnite pracovať s montážou rámu. Ak to chcete urobiť, vezmite listy preglejka hrúbky dvoch centimetrov. Z nich je základňa rozrezaná o rozmery 60x80 cm. Podstavec je pripevnený krabicou dlhou 68 cm, šírkou 45 cm a výškou 40 cm.

tabuľu denníkov s vlastnými rukami. fotografie

Po tomto, tridsať kôl protokoly dĺžka 45 cm a dvadsaťštyri okrúhlych píli, ktorých hrúbka je 3 cm.

Zberané guľatiny sú upevnené okolo obvodu krabice. Spodná časť základnej fixácie videá. Sú nastavené, pričom sa odchyľujú od okraja o tri centimetre.

Okrem lepidla je nadbytočné pripevňovať guľatiny k samočinným skrutkám zospodu.

Krabica je nainštalovaná krytie preglejky. Prilepí sa. Priestor medzi nimi je naplnený dreveným plnidlom, ktorý sa pri vytvrdnutí nezmršťuje. Aplikujte ho postupne, aby predchádzajúca vrstva mala čas na vysušenie.

Po zaschnutí tmelu, povrch lesklý. Za týmto účelom sa používa povrchová brúska. Potom je možné použiť tabuľku protokolov.

Ak je to zaujímavé, ako vytvoriť stôl s drevenými štiepkami vlastnými rukami, mali by ste si prečítať pokyny.

Začnite výrobu takého konferenčného stolíka vlastnými rukami výberom vhodného materiálu.

vybraný usnul Sledujeme zaujímavé časti alebo časti, ktoré chcete odstrániť.

Zbytočne drsné, vyčnievajúce časti sú rezané. Zo strany, kde bude doska stola, bude povrch zarovnať.

Pre prácu backsword, ktorá sa pohybuje v uhle štyridsaťpäť stupňov.

Strany je tiež potrebné vyrovnať.

Všetky plochy brúsiť, s použitím znižujúcej sa granularity.

lesklý lak zmiešané so živicou v rovnakých častiach.

Výsledná kompozícia sa aplikuje na drevo so silnou vrstvou. Ten bude dlhší čas suchý. Ak v sušiacom procese vzniknú štrbiny, musia sa vyplniť.

Na spodnej strane vyčistiť. Ak sú vo stromu prázdne miesta, postupne sa naplnia živicou, kým sa otvor plný.

Ak sú v suchej živici vzduchové bubliny, povrch sa zahrieva teplovzdušnou pištoľou alebo horákom.

Naneste druhú vrstvu živice a opäť nechajte dva dni sušiť. Celý povrch dosky musí byť lesklé.

Na rukoväti sekery je diel vyrezaný pod uhlom 22 stupňov. Povrch je leštený a lakovaný v požadovanej farbe.

Označte miesta pre nohy a robiť otvory.

Lepidlo sa naleje do otvorov a nožičky sú nainštalované. Pre každé pripevnite špeciálnu podšívku.

Biely konferenčný stolík

Vytvorte taký konferenčný stolík s vlastnými rukami preglejka a skla. Najskôr pripravte výkres a určite rozmery. Potom pokračujte priamo k výrobe.

konferenčný stolík s vlastnými rukami. výkresy

Ako preglejka stolovej dosky box s priečkami, uzavreté sklom na vrchu. K tomu sú pripojené trojuholníkové nohy.

Zásuvka môže vytvoriť dvere na prístup k tomu, čo je vo vnútri, alebo zdvihnúť sklo.

nohy pre stôl s vlastnými rukami je lepšie vystrihnúť z pomerne silnej preglejky. Malo by sa pamätať na to, že dvojité nohy sú uľahčené, čím väčší počet jednotlivých nožičiek.

Keď sú všetky diely pripravené, sú zhromaždené a pripevnené. Stôl je natretý alebo lakovaný.

Tabuľka paliet s vlastnými rukami

Ak viete, ako vytvoriť tabuľku palety s vlastnými rukami, potom môžete získať zaujímavú verziu nábytku pre dom. Palety musia byť najskôr brúsené, rozrezané a základom.

stôl paliet. inštrukcia

Z pripraveného materiálu sa pripraví tabuľka. Za týmto účelom upevnite nohy alebo kolesá. Vzhľadom k tomu, krytu stola je možné použiť priamo paletu alebo zozbierané z oddelených dosiek na povrchu.

Po pripojení všetkých detailov musí byť štruktúra natretá alebo lakovaná. Potom je tabuľka z palet pripravená.

Druhý variant tabuľky z palet

Ak chcete vytvoriť takýto stôl vlastnými rukami, budete potrebovať jednu alebo dve palety. Predbežne je potrebné nakresliť náčrtok budúceho produktu s prihliadnutím na všetky veľkosti.

Stôl bude s policou pod malými vecami pod stolom. Štruktúra je zostavená z pripravených častí.

Povrch je natretý čiernym náterom, ale nie je to jediná možnosť. Existuje mnoho ďalších možností zdobenia.

Možnosť vypísať tabuľku medené rúry s vlastnými rukami, môžu byť zaujímavé pre mnohých remeselníkov.

Rúry sú najskôr označené a rezané. Potom sú rozmazané epoxidové lepidlo a zbierajte základňu pre stôl.

Tento základ sa aplikuje na dosku a upevňovacie body sú upevnené. Na týchto miestach bude potrebné otvory priemerom potrubia.

Štyri otvory sú vyvŕtané, ale nie cez.

Doska je impregnovaná polyuretán a zakryť škvrna.

Z rúrok zbierajte zostávajúce frame.

Nohy a podstavec maľovať vo farbe pultu.

Z kúsku robte vreckový, ktoré visia na priečnych častiach nohy.

Všetky diely sú zmontované dohromady a dodávajú epoxidové lepidlo pre spoľahlivosť.

Stôl v mori s vlastnými rukami

Takýto stôl zo starého rám okien vyzerá veľmi romanticky. Rám je vyčistený z prachu. V prípade potreby vymeňte sklo.

Drevený povrch postriekaný biela akrylová farba. Vrstva farby po sušení sa spracuje brúsnym papierom na výrobu dreva. Variant je tiež možný v modro-bielym rozmedzí.

Ak chcete urobiť nohy, vezmite stonka a rozrezaný na kúsky o rozmeroch 34 cm, potom sa ošetrí hniezdom na odstránenie drsnosti.

Potom videli odrezky nábytkový štít pre základňu nohy. Tiež sa odstraňujú nezrovnalosti.

Polotovary sú vyvŕtané na štyroch miestach. Potom je každá noha pripojená k základni a základňa s nohami k rámu. Všetko sa to robí pomocou skrutiek.

Nohy sú pokryté hrubým lankom.

Pre rafinované a nízkotučné sklo lepené morské suveníry a morské plody. Zhora by mali byť pokryté sklom, ktoré je v dielni vyrezané podľa veľkosti rámu.

Na jednom konci lana urobte slučku. Lano je prilepené pozdĺž obvodu rámčeka a ponecháva slučku voľnú. Keď druhý koniec príde na to, potom kravata zaujímavý morský uzol.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

18 − 8 =