Transformátory na konferenčné stolíky

Konferenčný stolík

Dokonca aj malý byt môže byť mnohokrát pohodlnejšie ako chata, ak je to elegantne usporiadaný nábytok. V súčasnosti pokrok nie je stále a s ním sa rozvíja nábytkársky priemysel. Technológie poskytujú ľuďom pohodlné multifunkčné stoly, stoličky, postele, ktoré sú okamžite určené na niekoľko akcií.

Čo je konferenčný stolík-transformátor

Stolová doska s rôznymi zasúvateľnými mechanizmami a spoľahlivým príslušenstvom, vyrobená zo všetkých druhov materiálov - môžete opísať transformátor kábla. Vďaka svojej funkcii môže ľahko nahradiť štandardný kuchynský stôl alebo slúži ako malá skriňa v obývacej izbe, kde môžete ukladať knihy, noviny a ďalšie veci.

Aké ďalšie výhody má moderný skladací stôl?

 • Jednoduchá montáž. Systém môže pozostávať zo zasúvateľných zariadení, samostatne uložených prvkov a môže byť čiastočne automatizovaný.
 • Rýchlosť transformácie. S jedným pohybom ruky je možné rozšíriť zložitý konferenčný stolík na dĺžku, šírku a výšku.
 • Na nohách mechanizmu sú kolesá, ktoré vám umožňujú jednoducho premiestniť stôl z jednej miestnosti do druhej.
 • Kompaktnosť. Samotný predmet malých rozmerov, ktorý vám v prípade potreby umožňuje voľnú plochu.
 • Zostava. Pri výbere správneho príslušenstva a výkresov si môžete vytvoriť svoj vlastný transformátor káblových stolov bez pomoci špecialistov.

Odrody a vlastnosti modelov

Konferenčné stolíky - transformátory na kolieskach sú rozdelené do niekoľkých typov. Čím viac je produkt aplikácií, tým šikovnejšie je jeho dizajn:

 1. Stôl s vloženou prídavnou doskou stola. Najobľúbenejšia forma časopisu - obed transformátora. Pri inštalácii sekundárna plocha zvyšuje plochu stola. Zariadenie má malú veľkosť. Kĺzavý dizajn umožňuje vytiahnuť časti pozdĺž vodiacich líšt a do stredu nainštalovať ďalší povrch.
 2. Model, ktorý sa podobá knihe. Zjednodušený mechanizmus konverzie. Môže byť oválny alebo štvorcový. Transformácia prebieha v jednom stupni: horný povrch stola je zložený o 180 stupňov. Do zásobníka stola bol oválny stôl stabilný, táto časť spočíva na úpätí rámu.
 3. Výrobok s výsuvnými podperami. Možnosť je veľmi pohodlná, pretože na ďalších plochách môžete položiť riad, keď na centrálnom základe stola bude jedlo. Princíp transformátora je veľmi jednoduchý: pod hlavnou stolovou doskou sú otáčacie základne.
 4. Konferenčný stolík na kolesách s automatickým mechanizmom. Transformátor obsahuje dva pomocné plochy, skryté pod hlavným. Akonáhle chcete rozšíriť stôl, uvedie sa do prevádzky hlavná doska a začne sa pohybový mechanizmus ďalších. To sa môže stať dvomi spôsobmi: pomocou pružiny alebo plynového výťahu.

Tabuľka transformátora, do interiéru jednotky, môžu byť vytvorené zo zdrojov, ako je nábytok buk panelu (array), drevotrieskové dosky, lisované drevené dosky (MDF), sklo, kameň, kov, masívne drevo. Farba sa berie do úvahy: biela, hnedá, červená, čierna atď. Výrobky z laminovaných drevených vlákien z MDF alebo drevotriesky sú často obľúbené.

Sklenený stolový transformátor je tiež módnym riešením. Môže to byť s ďalšími kamennými prvkami, celými úzkymi drevenými lamelami. V skutočnosti, rozbiť tento druh výrobku je veľmi ťažké, pretože je vyrobený z odolného skla hrúbky nie menej ako 1 cm. Je dôležité, aby bol rám nie je z umelej hmoty, pretože štruktúra musí byť silné.

Nákup stolového transformátora by ste mali venovať pozornosť viacerým kritériám:

1
 1. Ak chcete, aby sa výrobok dostal do interiéru, venujte pozornosť vzhľadu. Napríklad, okrúhly konferenčný stolík vyzerá dobre s klasickým nábytkom.
 2. Pri výbere zariadenia sa zamerajte na dizajn. Transformátor môže byť s niekoľkými šatňami, bočnými vložkami alebo vyčnievajúcimi stolovými doskami.
 3. Materiál je tiež dôležitý. Napríklad sklenený stôl s kamenným rámom vyzerá dobre v kancelárii. Vrcholom interiéru bytu bude drevený transformátor.
 4. Výška je dôležitou funkciou konferenčného stolíka. Záleží na tom, ako pohodlné bude pre neho sedieť, keď je výrobok v zloženom stave.
 5. Ak deti v dome, potom zariadenie musí spĺňať všetky pravidlá prevádzky: je ľahké premeniť, nemajú ostré hrany.

Prehľad populárnych výrobcov

Osvedčený výrobca nábytku plne zaručí kvalitu konferenčného stolíka. Podľa noriem sa pri výrobe budú dodržiavať všetky spôsoby montáže, bude sa vychádzať len z vysoko kvalitného materiálu. Možno, že cena takejto tabuľky bude vysoká, ale na opravu ušetríte peniaze. Vlajkovou loďou na trhu sú:

 1. Ikea - exkluzívne tabuľkové transformátory. Tieto jednoduché modely sa už osvedčili, pretože z celého radu si môžete vybrať vhodný konferenčný stolík pre seba.
 2. Ak chcete uviesť prísnosť do vášho interiéru, radšej sa obráťte na poľskú spoločnosť Halmar. Jej výrobky sú vyrobené výhradne z osvedčených tvaroviek s jedinečným dizajnom. Dokonca aj keď ste rozsypali kvapalinu na doske, môžete ju vyprázdniť na podlahu bez poškodenia materiálu.
 3. Voľbou univerzálneho a cenovo dostupného transformátora venujte pozornosť spoločnosti Signal. To je tiež poľský výrobca, ktorý je populárny v Rusku.
 4. Nábytkárske spoločnosti z Talianska sa tiež vyznačujú ponukou. Napríklad, Clei, Pibiemme, Doimo Sofas. Všetky sa navzájom líšia len cenou a počtom modelov. Vo všetkých ostatných ohľadoch nie sú konferenčné stolíky - transformátory nižšie ako predchádzajúce.
 5. Ruská spoločnosť Mazetti sa tiež snaží udržať krok s rivalmi. Robí to dobre, pretože náklady na transformátory sú niekoľkonásobne nižšie ako náklady zahraničných dodávateľov.

V dnešnej dobe už nie je problém kupovať nábytok: jednoducho si ho môžete objednať cez internet a prehliadať si katalóg. Cena bude o rádovo nižšia ako v obchode s nábytkom. Nezáleží na tom, kde sa zhromaždenie uskutočnilo - v Moskve alebo v Nemecku - nábeh nákladov bude od 10 000 do 28 000 rubľov. Na webových stránkach bude konferenčný stolík Agata lacno, približne 7 000 rubľov a Acrobat 12 000 - 20 000 rubľov. v závislosti od materiálu, dizajnu.

Video: Ako vytvoriť skladací stôl s vlastnými rukami

Foto: čo vyzerá transformátorová tabuľka vo vnútri?

Okrúhle alebo oválne, leštený alebo matný, s málo alebo predajný pult, v štýle high-tech alebo moderné - niektorá z konferenčné stolíky, transformátory si zaslúži vašu pozornosť. Nie je ťažké urobiť dokonca aj malú oblasť pohodlnú. Ako mávnutím čarovného prútika trendy palička, produkt je transformovaný z malej posedenie v priestrannej kuchyni alebo tréningového stola.

Konferenčný stolík

Na nábytok, ktorý sa používa v obytných a kancelárskych priestoroch, sa vždy predložilo množstvo požiadaviek. Po prvé, mala by byť funkčná a štýlová, čo prispieva k vytvoreniu jediného štýlu v miestnosti. Konferenčné stolíky sú v každom dome, bez nich je ťažké predstaviť si moderný obývacia izba. V posledných rokoch sa stolové transformátory na kolesách stali veľmi obľúbenými vzhľadom na ich mobilitu a malú veľkosť.

Zvláštnosťou takéhoto nábytku je to, že z konferenčného stolíka sa ľahko mení na obed alebo detskú herňu. Okrem toho sa môže použiť ako tabuľka, za ktorou sa konajú čajové obrady a niekto bude naozaj rád používať takýto nábytok ako stojan na vodné fajky.

Táto multifunkčnosť konferenčného stolíka je veľmi obľúbená medzi modernými užívateľmi, najmä tými, ktorí majú radi secesný štýl. Napriek tomu, že transformátor môže byť samozrejme prevedený aj retro, a to podľa krajiny alebo špičkovej technológie.

V mnohých špecializovaných predajniach nábytku si môže potenciálny kupujúci vybrať pre seba model, ktorý je najvhodnejší pre interiér jeho bytu.

Pohodlie konferenčné stolíky na kolieskach možno vidieť prezeranie mnohých fotografií, v tom, že možno ľahko meniť tvar, špeciálne zručnosti používať nie je treba - len toľko, aby podrobne preštudovať pokyny, a potom ako keby vyšetrovateľ. Navyše počas prestavby konferenčného stolíka nie je potrebné odstraňovať z povrchu tie predmety, ktoré sú na ňom aktuálne. Rozdielne modely sa môžu líšiť v spôsobe montáže a demontáže.

Kolieska stola zvyšujú pohyb stolového transformátora, ľahko sa prepravujú z jednej miestnosti do druhej. Regály, ktoré sú súčasťou dizajnu, poskytujú mobilitu.

Napriek tomu, že konferenčné stolíky na kolesách na prvý pohľad vyzerajú veľmi krehké, môžu odolať pomerne veľkým nákladom, od starých časopisov až po notebook.

Fotografie rôznych modelov konferenčných stolíkov - transformátory na kolieskach nájdete na tematických miestach.

Hlavným materiálom na vytvorenie takýchto stolov je hliník a vysokokvalitný hardvér, ktorý prispieva k spoľahlivosti a trvanlivosti produktu. Ako vidíte z fotografií na webových stránkach venovaných nábytku, tabuľové transformátory môžu mať rôzne farby, tvar stola môže byť tiež vybraný individuálne.

Tí, ktorí sa rozhodli kúpiť si takýto stôl, si môžu vybrať jednu z hotových prác alebo ukázať špecialistovi fotografiu modelu, ktorý sa im páči, a špeciálne si pre neho robia exkluzívny model.

Skladací konferenčný stolík - nábytok novej generácie

Transformačné stoly spolu s ďalším multifunkčným nábytkom sa dlho využívajú na šetrenie miesta nielen v malých apartmánoch, ale aj v priestranných obydliach. Neochota ľudí robiť priestory veľa objektov vedie k rozšíreniu sortimentu všetkých druhov nábytku, ktoré sa dajú zmeniť v priebehu niekoľkých sekúnd.

Stoly na skladanie kávy - typy

Každý transformovateľný nábytok sa vyznačuje vysokou funkčnosťou a schopnosťou meniť rozmery vďaka prítomnosti mobilných mechanizmov a detailov spojenia. Zvyčajne sa skladujú v zloženom stave av prípade potreby sú určené na krátke použitie. Skladací konferenčný stolík - živý príklad toho. Skromne stojí vedľa mäkkého nábytku a používa sa na svoj zamýšľaný účel, ale nie je ťažké premeniť ho na plnohodnotný jedálenský stôl pri príchode hostí.

Ostatné modely sa premenia na pohodlnú pracovnú plochu, do ktorej môžete vložiť notebook, notebook, rozložiť papier atď. Stolová doska takejto tabuľky sa nemení vo veľkosti, jednoducho stúpa na pohodlnú výšku. Pohodlne, ak ho môžete opraviť na niekoľkých úrovniach, potom môžete pracovať na gauči, kresle alebo kresle a upraviť polohu stola pre seba. Pod pultom sa otvorí pohodlný úložný systém pre všetky druhy kancelárskych potrieb.

Posuvný konferenčný stolík

Najpohodlnejším a najbežnejším typom sklopného konferenčného stolíka je posuvný stôl s vložkou. Plocha jeho dosky je zväčšená prídavným prvkom, ktorý je možné uložiť v suteréne alebo samostatne. Prvok tabuľky prvkov v tomto modeli je rozšírený na vstavaných vodiacich lištách, prídavná časť môže byť centrálna alebo na okrajoch - takzvané bočné vložky.

Forma - je síce nie je hlavným kritériom pre kabriolet nábytok, pretože zariadenie je oveľa dôležitejšie, v dôsledku čoho je tabuľka rozšírená, a napriek tomu interiéru a životného prostredia vyžaduje, aby niektoré prvky vzhľadu nábytku. Okrúhly konferenčný stolík-transformátor nájde miesto v mnohých štýloch, klasické a moderné. Súčasne užívateľsky prívetivé tilt-and-slide mechanizmus umožňuje ľahko vytvárať transformáciu a upraviť tak, aby vyhovoval vašim okamžitým potrebám.

Konferenčný stolík na kolesách

Nikto nebude namietať, že skladací konferenčný stolík na kolesách je mimoriadne pohodlná a prenosná vec. Môže sa ľahko presunúť do ľubovoľnej časti miestnosti alebo dokonca do bytu. Iba v tomto prípade starostlivo skontrolujte kolesá pred zakúpením stola - musia byť silné a stabilné, správne sa otáčať a bezpečne pripevniť na nohy.

Časopisový tabuľkový transformátor

Si zaslúži pozornosť a skladací konferenčný stolík ako štandard pre stolové knizhka.Ot a populárne v sovietskych časoch, model odlišuje nielen možné nastaviť veľkosť stolovej dosky, ale jeho výška. Alebo výška zostáva rovnaká, v dôsledku čoho má tabuľka malú výšku a jednoducho zvyšuje plochu dosky. Zvyšok skladacie rozkladacím stolíka je veľmi podobný to: má drevený rám a drevenú dosku, skladací mechanizmus je podobný.

Stoly-jedálenské stoly-transformátory s výškovým nastavením

Stôl na stolovanie a stolovanie je v komplexnom stave sotva viditeľný a zaberá minimálnu plochu. Tradične vykonáva svoje funkcie na gauči alebo kreslách. Ale vo svojej rozvinutej podobe sa mení na plnohodnotný jedálenský stôl, za ktorým môže byť ľahko ubytovaný od 4 do 8 ľudí. V závislosti od mechanizmu transformácie môže dôjsť k zvýšeniu dĺžky aj šírky. Jeho výška je tiež nastaviteľná a pevná. Vynikajúca konferenčná stolička na obývacia izba.

Žiarovkový transformátorový stôl

Vo všeobecnosti sklenený nábytok vždy výhodne zdôrazňuje najlepšie vlastnosti interiéru, dáva mu ľahkosť a vzdušnosť. Zvýšená funkčnosť so skromnými rozmermi, doplnená vizuálnym beztrestnosťou, sa uplatňuje v malých obývačkách a priestranných halách. Sklenený stolový jedálenský stolový transformátor je úžasne vyhladený vo všetkých štýloch, ale je vhodný najmä v moderných interiéroch.

Drevený konferenčný stolík-transformátor

Drahý a prezentovateľný vzhľad všetkých výrobkov z prírodného dreva. Transformátor tabuľky protokolov z poľa - nie je výnimkou. Môže zdobiť bohatý klasický interiér alebo zdôrazniť ekologický štýl, ktorý prijíma všetko prirodzené a prirodzené. V každom prípade, drevený skladací stolík nielen zdobí miestnosť, ale tiež užitočnú kus, ktorý spája úložný priestor, pracovnú plochu a schopnosť modifikácie, ak je to nutné.

Konferenčný stolík z dreva so sklom

V snahe kombinovať výhody dvoch materiálov ponúkajú výrobcovia krásne stolíky s drevenou základňou a sklenenou doskou. Takýto malý vyzerajúci stôl s transformátormi sa tiež rozkladá na výšku a navyše má veľké boxy na uloženie rôznych drobností. Vyzerá v akejkoľvek forme veľmi prezentovateľný, striktný a aktuálny.

Výhody skladacích konferenčných stolov

Bez ohľadu na to, či sa jedná o stôl, transformátor, alebo wenge farba biela káva, oválny alebo obdĺžnikový, pracovné alebo jedálenský, to má veľa výhod oproti obvyklým nie skladací stôl podľa pohovky:

 1. hustota - Všetky transformovateľné výrobky majú na začiatku vždy skromné ​​rozmery, ktoré dokonale zapadajú do štvorcov malého bytu.
 2. Zvýšená funkčnosť. Pri jeho malom rozmere je tento nábytok určený na niekoľko použití. Pracovná plocha, plnohodnotný jedálenský stôl alebo len stolový dizajnér z niekoľkých častí, doplnený o krabice a dielce - predstavivosť výrobcov je neohraničená.
 3. Originálnosť dizajnu. V porovnaní s bežnými tabuľami sú skladacie prvky niekedy schopné zapôsobiť na tvorivosť dizajnu a spôsob transformácie. Použitie dreva, plastu, kovu, skla a ich usporiadanie ďalej rozširuje rozsah modelov.
 4. Šetrí priestor a peniaze. Takýto nábytok 2 v 1 nepochybne nahradí aspoň 2 kusy nábytku, čím ich zbavuje potreby kúpy niekoľkých kusov nábytku a hľadať ich v miestnosti.
 5. Jednoduchá obsluha. transformačné mechanizmy v týchto tabuľkách je veľmi jednoduché a rýchle meniť ich vzhľad a funkcie. Analyzovať je často sila i dieťa.
 6. Spoľahlivosť konštrukcie. Všetky návrhy vyrobené v modernom svete sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a mechanizmy sú odolné voči opotrebovaniu a odolné.

Kopírovanie informácií je povolené len priamym a indexovaným odkazom na zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

69 − 62 =