Konferenčné stolíky fotka

Magazínové stoly vo vnútri - 100 príkladov

Obývacia izba sa nedá predstaviť bez pohovky alebo televízie. Ale ako vidíte, je tak malý a šikovný prvkom interiéru, ako konferenčný stolík, pridajte váš každodenný život ešte väčší komfort a pohodlie.

Dokáže vyzdobiť akýkoľvek interiér. Môžete dať svoje obľúbené noviny alebo časopis na konferenčný stolík. Môže to slúžiť ako dobrá alternatíva k kuchynskému stolu, ak chcete piť kávu alebo čaj. Pohodlne leňošenie na gauči s novinami alebo časopisom v ruke môžete súčasne piť svoj obľúbený nápoj. Z tohto hľadiska je konferenčný stolík nepostrádateľným kusom nábytku.

Konferenčné stolíky sú príjemným doplnkom

Jeho výhody zahŕňajú pohodlie pri manipulácii, multifunkčnosť, prenosnosť a malé rozmery, ktoré neporušujú miestnosť. Veľmi často, Výrobcovia konferenčných stolíkov sú vybavené malými kolesami. To sa robí pre ľahkú prepravu stola. Tabuľka teda môže mať trvalé miesto a v prípade potreby ju môžete ľahko presunúť na správne miesto.

Tabuľky časopisov sa používajú nielen v obývaných priestoroch. Sú veľmi populárne v recepciách mnohých kancelárií, kozmetických salónoch, ako aj v iných čakárňach pre pohodlie návštevníkov. Koniec koncov, je to veľmi výhodné - a má malý priestor a dobre sa vyrovná so všetkými potrebnými funkciami. V týchto tabuľkách sú obvykle brožúry, časopisy, noviny, a sú veľmi pohodlné slúžiť kávu alebo čaj pre hostí a návštevníkov. Samozrejme, pokiaľ ide o návrh, tieto tabuľky sú trochu odlišné od tých, ktoré sa používajú v domácnostiach a apartmánoch.

Avšak v poriadku konferenčný stolík podávajú ďalšie originálny kus nábytku, je dôležité, že to zapadá do celkového štýlu miestnosti pridáva krásu a sofistikovanosť. Na tento účel používajú výrobcovia nábytku pri výrobe stola rôzne doplnky a ďalšie funkčné a estetické prvky. Môžu to byť chrómové časti, rovnako ako rôzne okraje na maskovanie koncovej časti dosiek z laminovanej drevotriesky.

1

Pred zakúpením konferenčného stolíka pre vašu izbu, dobre zamyslite sa nad tým, na aké konkrétne účely to potrebujete. Možno sa chystáte na neho dať nejaké malé veci. Napríklad knihu, diaľkové ovládanie a iné potrebné veci. A možno budete chcieť použiť len na estetické účely. Povedzme, že ste dal na neho vázu s kvetinami alebo izbová rastlina, a možno plánujú tam umiestniť žiadne figuríny alebo suveníry.

Možno chcete použiť konferenčný stolík a miesto na uloženie kozmetiky. V prípade potreby môže slúžiť ako servírovacia tabuľka. Samozrejme, že takýto miniatúrny prvok interiéru môže byť použitý ako nočný stolík v spálni. V každej z týchto možností budete potrebovať konferenčný stolík rôzne vzhľad a funkčné vlastnosti.

Konferenčný stolík pre chuť a farbu

Teraz poďme hovoriť o materiáloch, z ktorých môžete urobiť konferenčný stolík, a môžu byť veľmi rozmanité. Môžete zakúpiť hotový výrobok v obchode alebo si môžete objednať exkluzívny model podľa vašich nápadov. Všetko závisí od vášho rozpočtu. Najlacnejší je považovaný za realizáciu konferenčného stolíka z laminovanej drevotriesky. Vyzerá to tak veľmi pekné a štýlové. Imitácia prírodného dreva je schopná zapadnúť do akéhokoľvek interiéru. Vyzerá dobre v sklenenom stole v high-tech štýle. Vytvorí sa taký druh beztvého dizajnu. Ak sú však malé deti alebo domáce zvieratá, takýto nábytok by sa nemal inštalovať. Samozrejme, že sklo na výrobu takého stola je podrobené špeciálnemu ošetreniu, vďaka čomu je veľmi ťažké pretrhnúť alebo poškriabať.

Najdrahšie možnosti konferenčné stolíky sú vyrobené z drahého dreva alebo z dokonale spracovaného kovu. No, nie každý si to môže dovoliť.

Veľká obľuba sa teší stoličkám v tzv Nemecký štýl. Odlišujú sa vo svojej funkčnosti a vynikajúcom vzhľade. Často sú vybavené špeciálnymi policami a zásuvkami. Často ľudia kupujú konferenčné stolíky, ktoré sa s niektorými manipuláciami z nich premenia na štandardný jedálenský stôl. To je veľmi výhodné a praktické.

K dispozícii sú aj tabuľky, ktoré sa v tom čase vystavovali v múzeu. Vykonávajú sa v štýle "etno". Na ich výrobu sa používajú prírodné kamene a nohy sú často vyrobené z kovaných častí. Samozrejme, že takýto stôl nezapadá do žiadneho interiéru. Áno, a ťažko by ste ju mohli presunúť, pretože je to veľmi ťažké.

Konferenčné stolíky výška sa líši. Závisí od účelu, pre ktorý sa má táto tabuľka použiť. Koniec koncov, tieto kusy nábytku sú často používané na prácu, napríklad inštalujú notebooky. V tomto prípade by mali byť nohy na stôl vyššie.

Sme si istí, že v každom dome konferenčný stolík svoj cieľ.

Konferenčný stolík: fotografické preskúmanie najmodernejších dizajnových možností

Konferenčný stolík vpravo je najuniverzálnejším a najdôležitejším prvkom interiéru. Bez nej nie je jedna izba pre hostí.

Často sa takéto stoly nachádzajú v spálňach, kde sa používajú namiesto nočných stolíkov. Moderný konferenčný stolík set, a to aj na balkóne, kde hrá rolu počítačového stola, ak samozrejme balkóna izoláciou.

Pomocou takého jednoduchého kusu nábytku môže každá izba poskytnúť pohodu.

V tomto článku vám povieme, aké sú konferenčné stolíky a z čoho sú vyrobené, bude tu tiež fotka každého typu konferenčného stolíka.

Možno je to najobvyklejšia možnosť, vyzerá to organicky vo všetkých interiéroch, s výnimkou high-tech.

Stačí si vybrať ten správny odtieň, harmonicky sa pozeráte so zvyškom nábytku inštalovaného v miestnosti.

Je žiaduce, aby v prípade, že konštrukcia stolíka je vyrobený v rovnakom štýle ako zvyšok nábytku.

Ak chcete usporiadať izbu v modernejšom štýle, budete potrebovať je sklenený konferenčný stolík.

Tento dizajn vyzerá vzdušne a bez váh, z veľkej časti kvôli transparentnosti materiálu.

Avšak, nemusí to nutne znamenať, že stolové nohy sú vyrobené zo skla, môže byť veľmi odlišný materiál, záleží čisto na vašej fantázii.

Materiál nie je najjednoduchší na spracovanie, takže nie je prekvapujúce, že takéto tabuľky sú najdrahšie.

Navyše vážia veľa, takže ich pohyb nie je tak jednoduchý. Sú však veľmi odolné a nemajú strach z mechanických poškodení.

Konferenčný stolík v interiéri: štýlové odrody

Pred začatím opravy si prečítajte dizajn interiéru katalógy, a ak tam je konferenčný stolík, potom v rôznych štýloch možno pochopiť, že taký jednoduchý objekt môže líšiť nielen v materiáli, ale aj v dizajne, účelu a dekoratívnych prvkov.

Pre klasický štýl je najpohodlnejším veľmi obyčajný malý stôl vyrobený zo skla alebo dreva, nazývaný aj káva.

Ak si vyberiete prvú možnosť, môžete zdobiť nohy alebo nájsť variant s neobvyklým dizajnom.

Hlavnou vecou je, že sa k nim priblížia iné dekorácie. Ak ste si vybrali strom - potom sa pozrite na tónom dreva, by vyzerať smiešne v prípade, že tabuľka bude vystupovať od zvyšku nábytku.

 • Kľúčovým rysom tohto štýlu je jemný, lôžkoviny nábytok farby, rovnako ako prirodzené, ale je často používaný k umelému veku veci.

  Napríklad pre hromadné obývacej izbe je lepšie zvoliť masívny umelo veku konferenčný stolík a malá miestnosť vhodnejšie model s niekoľkými úrovňami.

  Väčšina izieb etnické štýl (áno, krajina, etnických, taky) prekvapil ľudí s neobvyklými nápadmi, ale tento netradičný využitie aj tých známych vecí.

  Napríklad to môže byť ako bambusový nábytok, tak umelá mozaika z riečnych škrupín.

  Preto je konferenčný stolík v štýle krajiny, by mali byť vykonané v neobvyklom štýle, napríklad z drsného dreva, alebo jednoducho zo surových kmeňov.

 • Možno je to ten istý štýl, v ktorom sú fantázia dizajnérov kam chodiť na prechádzku. Preto materiál pre stôl môže byť aj ten najviac netriviálny, napríklad - kameň alebo PVC (plast).

  Tu je celý mazaný v jednoduchosti línií a foriem. Trochu kreatívneho prístupu a budete mať stôl, ktorý zaručuje prilákanie vašich hostí.

  Kľúčovou úlohou štýlu je zmeniť obvyklú vec na niečo neobvyklé.

  Preto tieto "diela moderného umenia" pomáhajú zmeniť obyčajný banálny konferenčný stolík na kľúčový prvok výzdoby miestnosti.

  Takže sa nenechajte prekvapiť, môžete vidieť čokoľvek.

 • Konferenčný stolík používame na zamýšľaný účel

  Nezabudnite na priame vymenovanie tabuľky, pretože v jej mene už naznačuje, že je nutné pre ukladanie kníh, časopisov a iných domácich drobnosti (nabíjačky, diaľkové ovládanie, telefóny atď.).

  Preto nie je prekvapujúce, že mnohé moderné modely sú vybavené skrinkami a zásuvkami.

  A nie vždy sú inštalované vo vnútri stola, sú ako vzhľad a skryté, čo vie len majiteľ.

  Konferenčné stolíky vo vnútri obývačky: elegantné nápady na zdobenie haly + 55 fotopríkladov

  Konferenčný stolík je voliteľná položka na zdobenie obývačky, ale ak ho nainštalujete, nebude to zbytočné. V niektorých prípadoch sa naopak stane stredobodom pozornosti. Takáto maličkosť môže urobiť izbu útulnou a pohodlnou. Pri výbere konferenčného stolíka by ste sa mali zodpovedne a pozorne priblížiť, a to zo štylistického smeru miestnosti.

  Pôvodný konferenčný stolík s úložným priestorom pre malé predmety

  Výber konferenčného stolíka v obývacej izbe

  Voľbou pre interiér obývačky je konferenčný stolík, predovšetkým založený na funkcii, ktorú tento nábytok vykoná. Takisto je potrebné určiť polohu jeho polohy.

  Konferenčný stolík na obývacia izba okrúhleho tvaru

  Najčastejšie sa v obývačke nachádza konferenčný stolík. Tento nábytok sa môže stať centrom celkovej kompozície alebo dokonca dotyku v interiéri.

  Konferenčný stolík z masívneho dreva v interiéri modernej obývacej izby

  K dnešnému dňu najobľúbenejšími modelmi sú stolíky od talianskeho výrobcu. Majú nasledujúce individuálne rozdiely:

  • zakrivené nohy;
  • Stolová doska je zdobená originálnymi rezbármi.

  Treba však pamätať na to, že tieto konferenčné stolíky sú skutočným umeleckým dielom a sú považované za luxusné tovary, takže sa nehodia do žiadneho interiéru.

  Dvojrovňový konferenčný stolík je vyzdobený novoročným príslušenstvom

  Variety konferenčných stolov v obývacej izbe

  Konferenčný stolík je funkčný a všestranný objekt, ktorý nájdete v takmer každom interiéri. Tento nábytok sa zvyčajne klasifikuje podľa týchto charakteristík:

  • vo forme;
  • na materiáli rámu;
  • výška;
  • na materiáli pracovnej dosky;
  • podľa typu pohybu stolíka okolo miestnosti;
  • prítomnosť skladacieho mechanizmu v nábytku.

  Pohodlný a všestranný stolový transformátor pre interiér obývacej izby

  Pokiaľ ide o formulár, konferenčné stolíky pre obývaciu izbu môžu mať tieto formy:

  • štvorec;
  • oválny;
  • obdĺžnik;
  • polygón;
  • ľubovoľné a neobvyklé formy dosiek.

  Skladací konferenčný stolík na pôvodných nohách

  Štandardný konferenčný stolík vo výške nepresahuje 50 cm, medzi modernými modelmi je však nábytok, ktorý môže byť nižší alebo vyšší ako priemer.

  Konferenčný stolík so stolovou doskou zo skla a drevenou základňou

  Na vytvorenie rámčeka sa používa široká škála materiálov. Medzi nimi nájdete:

  • strom v tvare driftového dreva alebo pňa;
  • kov, spravidla ozdobené kované vzorky a ozdoby;
  • sklo;
  • plast.

  Konferenčný stolík oválny s akváriom vo vnútri

  Pri výrobe stolových dosiek sa môžu použiť nasledujúce materiály:

  • laminovaná drevotriesková doska;
  • prírodné drevo;
  • viniča alebo iným spôsobom sa nazýva "oplet";
  • doska stola môže byť upchatá tkaninou alebo pravou kožou;
  • tvrdené sklo (priehľadné, matné, tónované, s postrekom);
  • dyha;
  • plastu;
  • kov;
  • zrkadlo;
  • mozaika;
  • kameňa.

  Konferenčný stolík vo forme sklenenej krabice plnej mušlí

  V závislosti od spôsobu cesty môžu byť moderné konferenčné stolíky mobilné, ktoré majú kolesá. Všetky ostatné modely sú považované za stacionárne. Takýto nábytok môže mať aj najbežnejší dizajn. A existujú modely, ktoré sa týkajú tabuliek-transformátorov.

  Pôvodný konferenčný stolík trojrozmerných drevených štvorcov

  Konferenčné stolíky z dreva vo vnútri obývacej izby

  Drevený konferenčný stolík je univerzálny nábytok, ktorý môže byť napísaný takmer vo všetkých interiéroch. Pri výbere stačí správne určiť príslušný odtieň, ktorý dokonale dostať spolu s ostatnými kusmi nábytku v miestnosti. Dávajte pozor na cieľ. Mal by zopakovať všeobecný štýl miestnosti.

  Konferenčný stolík z matného skla s oblúkovým stolom

  Medzi výhody konferenčných stolov z dreva môžeme rozlíšiť nasledovné:

  • Široký výber dreva pre všetky chute a rozpočty, môže byť mäkké, tvrdé a super-tvrdé odrody;
  • veľký sortiment textúr a odtieňov;
  • jednoduchosť spracovania;
  • drevo je ekologický prírodný materiál;
  • bude skvelým doplnkom do každej miestnosti.

  Súčasný biely konferenčný stolík

  Napriek všetkým výhodám sú niektoré negatívne aspekty nábytku z dreva:

  • Čím lepšie si vyberiete triedu dreva, tým viac nákladov na produkt rastie;
  • na strome ľahko zostanú stopy mechanickej deformácie: škrabance, štiepenie od získania veľa vlhkosti, škrabance.

  Konferenčný stolík zo skla a kovu pre interiér obývacej izby

  Konferenčný stolík z kovu vo vnútri obývacej izby

  Taký materiál ako kov je pri spracovaní zložitý. Preto sú také kovové konferenčné stolíky považované za drahé. Takýto nábytok má dostatočnú hmotnosť, čo ovplyvňuje jeho pohyb. Ale napriek tomuto kovu stolíky sú považované za silné a zároveň nezostávajú stopy po poškodení.

  Konferenčný stolík z masívneho dreva na kolesách

  Medzi výhody konferenčných stolov vyrobených z kovu možno zistiť:

  • Pôvodný dizajn, najmä to, je vidieť v kovaných výrobkoch;
  • môžu byť ozdobené svojimi vlastnými rukami, ako tvoje kreatívne srdce túži;
  • vysoká životnosť.

  Pôvodná tabuľka pre obývaciu izbu okrúhleho tvaru

  K dispozícii pre kovový nábytok a nevýhody:

  • nadmerné náklady;
  • ťažká hmotnosť;
  • vysoká komplexnosť výroby, nie každý takýto kapitán vykoná túto prácu.

  Sklenený konferenčný stolík na drevených nohách

  Sklenený konferenčný stolík v obývacej izbe

  Čoraz častejšie v moderných a špičkových interiéroch je nábytok zo skla. Vďaka svojej transparentnosti vyzerajú vzdušne a bez váhy. Pokiaľ ide o rám, môže byť vyrobený z najneobvyklejších materiálov, ktoré dávajú pôvodnú kombináciu so sklom:

  • rohy jeleňa;
  • zablokovanie starého stromu;
  • koraly a iné neobvyklé materiály.

  Nízky sklenený konferenčný stolík na kovových nohách

  Medzi výhody skleneného nábytku možno identifikovať nasledovne:

  • sklo vizuálne rozširuje priestor miestnosti, čo je spôsobené priehľadnosťou materiálu;
  • na výrobu podpery je obrovský sortiment materiálov, ktorý zdôrazňuje stôl a interiér miestnosti;
  • Bezpečné ovládanie, najdôležitejšie je vybrať horúce sklo, ale pred nákupom sa opýtajte výrobcu, aké je maximálne zaťaženie;
  • jednoduchosť a jednoduchosť údržby;
  • sklo sa môže vždy natrieť farbou, ktorá sa vám páči.

  Ako si vybrať konferenčný stolík pre určitý štýl obývacej izby

  Po prvé, pozrite sa na niekoľko príkladov interiéru obývacej izby, kde je konferenčný stolík. Vidíte, môžu mať rôzne tvary, vyrobené z rôznych materiálov a majú dekoratívne prvky.

  Pri výbere ideálneho konferenčného stolíka pre obývacia izba sa rozhodnite, aké funkcie má vykonať a ktorý model sa bude hodiť vášmu štýlu.

  Pôvodný konferenčný stolík s časopisom a odkladacím priestorom pre noviny

  Klasický interiér obývacej izby

  V obývacej izbe, ktorá je vyrobená v klasickom štýle, je vhodný malý konferenčný stolík. Najlepšie zo všetkého, ak je vyrobené z masívneho dreva.

  Nízky konferenčný stolík v bielej farbe vo vnútri svetlej obývacej izby

  Ak v dekorácii obývacej izby sú bohaté a jasné prvky, potom by mali byť rovnaké detaily pre dekoráciu. Vyberte správny tón dreva. Všetok nábytok v obývacej izbe by mal vyzerať ako jedna sada.

  Priehľadný konferenčný stolík vyrobený z plastu v interiéri obývacej izby bokho

  Provensálskom štýle má svoj charakteristický rys - pastelové odtiene, ktoré sú prítomné na nábytku a povrchových materiálov. Ideálny konferenčný stolík pre obývaciu izbu v štýle Provence by mal vyzerať takto:

  • nenosené prírodné drevo;
  • vyrezávané a vykrojené nohy;
  • umelé starnutie.

  Veľký konferenčný stolík sa hodí do obývacej izby veľkej veľkosti. Ale pre kompaktné miestnosti sú vhodné kompaktné dvojúrovňové modely.

  Interiér obývacej izby v štýle krajiny

  Ako už viete, krajina patrí do etnických oblastí. Ak chcete vybaviť takúto obývaciu izbu, môžete použiť nasledujúce konferenčné stolíky:

  • z bambusu;
  • s mozaikou morských škrupín;
  • hrubé drevo;
  • Protokoly.

  Okrúhly konferenčný stolík vo vnútri klasickej obývačky

  Interiér obývacej izby v secesnom štýle

  V takýchto dizajnérskych miestnostiach neexistuje koniec fantázie a tvorivých nápadov. Tu bude vhodné vyzerat ako konferenčný stolík z materiálov, ako sú:

  • stone;
  • sklo;
  • drevo;
  • plastu;
  • metal.

  Konferenčný stolík so sklenenou doskou a rámom z MDF

  Stolíka, ktoré majú ozdobiť obývacia izba v modernom štýle je potrebné na dosiahnutie súladu s lakonicky formy a linky v nábytku.

  Konferenčný stolík môže byť zdobený vázou s kvetmi, svietnikmi alebo dekoratívnym kameňom

  Interiér obývacej izby v štýle pop art

  Hlavnou úlohou smerovania pop art je premena najbežnejších vecí na subjekty zo sféry fantázie. Tu je potrebné vybrať najoriginálnejšie a neobvyklé modely konferenčných stolíkov.

  V interiéri obývacej izby je možné inštalovať niekoľko konferenčných stolíkov

  Interiér obývacej izby v podkroví

  Tu by bolo vhodné vyzerať ako konferenčný stolík zo surového dreva a surového kovu. Nábytok by mal byť brutálny a nevyhnutne originálny.

  Fotografie konferenčných stolov v obývacej izbe

  Keď si zakúpite originálny konferenčný stolík, nezabudnite, že vaša chuť bude určite ocenená. Je potešením mať šálku čaju alebo kávy, ktorá sedí pri krásnom nábytku. Nebojte sa experimentovať s rôznymi materiálmi a ich kombináciou.

  Páčia sa vám článok? Podiel v sociálnych sieťach!

  Zanechajte komentár Zrušiť odpoveď

  Kopírovanie materiálov je povolené len so zdrojom

 • Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  8 + 1 =