Transformátory pre obývaciu izbu

Tabuľka transformátorov

Ktorý stolový transformátor si vyberiete? Aké druhy existujú? Tipy pre robenie doma. Variety a príklady s fotografiou vo vnútri miestností na rôzne účely - kuchyňa, obývacia izba, škôlka alebo spálňa.

Všeobecné charakteristiky tabuľkových transformátorov

Pohodlie tohto modelu spočíva v klesajúcich "krídlach" dosky. V pracovných dňoch - je to malý stôl, a na prázdniny - až 6 ľudí to zapadne.

Prakticky vo všetkých malých bytoch sa neustále objavuje otázka: ako je možné rozlišovať rôzne zóny každej sféry života:

Aby sme vám pomohli, samozrejme, prichádza kompaktný, ale funkčný nábytok, ktorý nemožno jednoducho zložiť a odstráni z pasáže, ale aj transformovať z jedného kusu nábytku do druhého bez toho, aby trávia svoj čas a úsilie. Napríklad takýmto ideálnym "pomocným" a jasným prízvukom vášho domova môže byť skladací stolový transformátor. Použité pri jeho výrobe sa špecializuje mechanizmy spoľahlivo integrovať do celkovej konštrukcie stolu, čo umožňuje rozšíriť plochu pultu ako celku alebo niektorej z jej jednotlivých častí, rovnako ako úplne zmeniť sám kus nábytku.

1

 • kompaktnosť (to nielen môže byť zložený tak, že zaberá menej miesta - ergonomické využitie priestoru, ale aj úplne odstrániť skriňa, ibaže, samozrejme, že to nie je integrovaná do modelu stenu);
 • multifunkčnosť (z malého stola môžete urobiť plný jedálenský stôl alebo premeniť na stoličku - možnosť detí, posteľ - zapadá dobre do spálne);
 • dodatočný priestor na uloženie všetkých druhov malých vecí alebo vecí pre potreby domácnosti (väčšina transformátorov má vo svojom dizajne ďalšie regály, skrinky a zásuvky);
 • široký sortiment modelov (pre vás môžete ľahko nájsť ten správny typ stola - sú úplne originálne a rozmanité vo forme);
 • ekonomika vašich financií (nákupom tabuľky transformátora, nemusíte stráviť na niekoľkých kusoch nábytku - stačí kúpiť jeden vhodný model, ktorý sa premení na obe tieto položky);
 • jednoduchosť ovládania (hladké mechanizmy umožňujú bez veľkého úsilia zmeniť vzhľad vášho skladacieho stolového transformátora);
 • spoľahlivosť (všetky mechanické konštrukcie sú navrhnuté pre každodenné používanie, takže sa nemôžete obávať, že zlyhajú v krátkom čase).
 • Drevotriesková doska (drevotriesková doska - lacnejšie analóg z dreva, je oveľa jednoduchšie a pohodlnejšiu manipuláciu, môže byť povrch laminované, a preto sa maľovať a zmeniť faktúru);
 • MDF (odlišuje sa od predchádzajúceho iba v spôsobe výroby, tu je živica, ako spojovací materiál, tento materiál je oveľa šetrnejší k životnému prostrediu ako drevotrieska);
 • sklo (esteticky krásna možnosť, môže byť použitá na rôzne výkresy a vzory, pomocou náterov a náradia, tento materiál je dobre kalcinovaný, čím sa zvyšuje jeho pevnosť);
 • kov (najčastejšie sú dizajny pozostávajúce z dutých kovových prvkov, ktoré dodáva výrobku "ľahkosť" a fantázia dizajnéra má široký priestor pre kreativitu).

Super stolový transformátor, sen interiérových dizajnérov:

V závislosti od miestnosti vyberte stolový transformátor

Táto tabuľka je ideálna pre malý kuchynský kút. Neberie veľa priestoru a v prípade potreby sa dá rozložiť a zostaviť.

Aby vám pomohol prísť kompaktný funkčný nábytok, ktorý nemožno len zložiť a odstrániť, ale aj premeniť z jedného nábytku na druhý. Napríklad takýmto ideálnym "pomocným" a jasným prízvukom vášho domova môže byť skladací stolový transformátor.

Teraz najobľúbenejšie (medzi spotrebiteľmi) sú skladacie stoly-transformátory pre obývaciu izbu. Sú originálne a ekologicky sa hodia do takmer každého interiéru. Ak dávate prednosť rozdeliť napríklad jedáleň, potom je najlepšie pre ňu vybrať si časopis-jedálenský stôl. Tieto modely sú vybavené jednoduchý dizajn, ktorý umožňuje všetky potrebné pre vás a vašich hostí čas premeniť obyčajný malý konferenčný stolík v trojrozmernom priestore dosky na obed alebo na ktorúkoľvek zo svojich prípadov.

Tabuľka lavica - sa bude hodiť na chate či krajiny miesto pre neho, a to nielen na obed, ale aj relaxovať v popoludňajších hodinách - posedenie pre príjemnú konverzáciu, alebo si ľahnúť, pre-posteľná posteľ.

Pre spací priestor v obývacej izbe je vhodnejšie ako rozkladací stôl (stolík) alebo posteľná pohovka (3 v 1). Takéto odrody tabuliek, samozrejme, ťažšie, ale pohodlie s nimi v obývacej izbe bude oveľa viac.

Existuje celý rad tabuliek, skrine modely, podstavce pod stoly, postele, stoly, pohovky, stoly, ktoré budú vyzerať veľkolepé nielen v spálni, ale tiež drží na malom priestore. Ale pripravte sa na posteľ, môžete ľahko rozložiť jeden z týchto modelov na plné ležiace miesto a malý stôl.

Podobná stolová posteľ sa perfektne zmestí do spálne teenager alebo byt odnushku, kde nie je dostatok miesta na manželskú posteľ a počítačový stôl.

V závislosti od toho, aký typ stolového transformátora si vyberiete vo svojej spálni, bude priamo závisieť od jeho umiestnenia v samotnej miestnosti. Jeden takýto stôl bude vhodnejšie umiestniť sa v blízkosti steny, pretože všetok hardvér a mechanizmus budú postavené priamo do steny, zatiaľ čo iné budú lepšie umiestnené uprostred miestnosti.

Detské stoly transformátory pre kŕmenie bábätka často prezentované v podobe malého sedla na vysokej konštrukcii a malým stolíkom, ktorý môže byť premenený veľkým stolom a sedačkou. Tento dizajn nie je zvlášť komplikovaný, ale je to celkom pohodlné. Keď je sedadlo vysoko, môžete posúvať dieťa na dospelý stôl (to je zvyčajne prípad malých detí, ktoré nemôžu jesť samostatne). Vytvorením veľkého stola a kresla môžete nechať dieťa, aby sa učil nezávislosť (to je vhodnejšie pre deti po 1 roku).

Pre deti v školskom veku ideálnou voľbou bude počítačový stolový transformátor. Napríklad, stolný konzoly Ikea, tento model nielen vychutnať svoje dieťa, ale tiež doručiť nie menej ako potešenie samotnom procese návrhu (simulácia) tejto tabuľky sa v niekoľkých rôznych variantoch v tabuľke pre študenta (počítač a pracovať tam, kde bude robiť lekcie, plus ďalšie regály pre knihy a všetko potrebné). Pozrite sa na tento model.

Pri výbere stolového transformátora pre malú kuchyňu stojí za výber drevený jedálenský stôl s posuvným stolovým stolom. Najčastejšie tieto modely nemenia výšku nohy, ale len zvyšujú užitočnú plochu kuchynského stola. Rovnako vhodnejšie bude tabuľka, ak je to potrebné, môžete zvýšiť jednu stranu stola alebo dve, v závislosti od toho, koľko hosť alebo osoba, ktorú očakávate.

Kuchynské posuvné stoly, okrúhly stolík:

Tabuľkový transformátor s vlastnými rukami - výkresy a video

Ponúkame vám najjednoduchší model, s ktorým bude zaobchádzať začiatočník v tesárstve. Ak nemáte potrebné zručnosti, je najlepšie obrátiť sa na špecialistu, ktorý spracúva podobné objednávky. To vám umožní vyhnúť sa zdravotným problémom a chrániť pred možnými zraneniami.

Než začneme robiť transformačnú tabuľku, odporúčame si čítať naše želania a sledovať video s vyučovaním. Ak máte ešte nejaké otázky, odporúčame si prečítať príslušnú literatúru alebo vyhľadávať majstrovské kurzy s inými nápadmi originálnych tabuliek na internete. Ponúkame vám najjednoduchší model, s ktorým bude zaobchádzať začiatočník v tesárstve. Ak nemáte potrebné zručnosti, je najlepšie obrátiť sa na špecialistu, ktorý spracúva podobné objednávky. To vám umožní vyhnúť sa zdravotným problémom a chrániť pred možnými zraneniami.

 1. Zvyšky dreva (alebo drevotrieska a MDF) alebo plnohodnotné látky tohto materiálu.
 2. Skrutky, klince, skrutky a podobne.
 3. Malé tyče a lamely alebo rovnaké kovové dosky (na vytvorenie mobilných mechanizmov).
 4. Skrutkovače, kladivo, kľúče pre matice.
 5. Lak alebo náter (na poťahovanie).
 1. Vykresľujeme budúci stôl (všetko si myslíme jasne - na najmenší detail).
 2. Vytvárame krivky v prirodzenej veľkosti a vyrezáme drevo (alebo to, čo ste vybrali) zodpovedajúce detaily.
 3. Samostatne zhromažďujeme mechanizmus transformácie.
 4. Zhromaždíme stôl a mechanickú štruktúru.
 5. Pokryjeme lakmi (farbou, dekoratívnymi prvkami atď., Čo je vaša fantázia) a po konečnom sušení používame získaný domáci model.

Sieťový transformátor sami:

Zaujímavé tabuľky-transformátory v interiéri

Veľmi pôsobivé vyzerá transformátorový stôl Tom Cecil, ktorý sa skladá z niekoľkých rotačných modulov - kociek. Je vyrobená z brezovej preglejky a jeho rozmery sú 84x32x84 cm.

Takáto tabuľka pozostáva z niekoľkých samostatných modulov, ktoré môžu byť navzájom spojené, alebo spolu navzájom tvoriť regály a zásuvky.

Nemenej organické sa zmestí do každého interiéru malého stola CUB8 - môže sa rozšíriť, čím sa zvýši užitočná plocha a vnútorné oddelenie používa podlahové skladovanie časopisov a novín.

Transformátorová tabuľka s dvoma štvorcovými povrchmi

Ako môžete vidieť, táto tabuľka umožňuje dokonca udržiavať knihy zvláštnym spôsobom, ale skôr ukazuje, že takýto postoj s nimi je neopatrný. Dva štvorce na jeho povrchu sa môžete pohybovať podľa vlastného uváženia.

Tento model má skryté priehradky určené na uloženie potrebných vecí alebo kníh a novín. Mobilná konštrukcia tejto tabuľky vám umožňuje zmeniť vzhľad v závislosti od prípadu, ako aj časť, ktorú budete potrebovať.

Navyše môžete nájsť ďalšie nápady pre vašu inšpiráciu:

Kvalita a funkčnosť: konferenčný stolík pre obývaciu izbu

Konferenčný stolík-transformátor - ideálne pre malé obývačke, vám umožní ušetriť cenné miesto priestory konferenčný stolík pre obývaciu izbu-transformátor je veľmi vhodný pre malé byty, ktoré sú bolestne chýba voľného miesta. Ak plánované rozsiahle oslavy, stôl môže byť umiestnený v strede miestnosti, potom kompaktne zložiť a schovať sa za skrini, alebo dať na balkón. Rozmanitosť tvarov, veľkostí a farieb vám umožní vybrať si tú najlepšiu voľbu pre prípadné otázky.

Konferenčný stolík pre obývaciu izbu: výhody sklápacieho nábytku

Konferenčný stolík v obývacej izbe by mal byť. Toto pravidlo platí od začiatku sovietskeho obdobia. Roky idú a štýl miestnosti je stále založený na štandardnej sade nábytku. Zmena môže navrhnúť samotný byt, ale nie tradičné atribúty.

Ide o ideálne a všestranné riešenie pre udalosti. Malý konferenčný stolík môže hrať úlohu stánku. Počas slávnosti slúži ako kompletný povrch na jedlo. Multifunkčnosť moderných atribútov vám umožňuje vytvoriť skutočné umelecké diela.

Univerzálny stôl má nasledujúce výhody:

 • multifunkčnosť;
 • sila;
 • spoľahlivosť;
 • pohodlia;
 • Cenovo dostupné náklady;
 • Ukladanie priestoru;
 • Možnosť umiestnenia v akejkoľvek miestnosti.

Skladací stôl má moderný vzhľad a ľahko sa hodí do štýlu akéhokoľvek interiéru

V obývacej izbe, dostupnosť skladacieho nábytku, veľmi vhodné. Moderné byty sa nemôžu pochváliť pôsobivými rozmermi. Pre šetrenie miesta v tomto prípade pomáhajú špeciálne navrhnuté modely nábytku.

Skryté možnosti transformátora

Transformátorová tabuľka sa vyznačuje prítomnosťou skrytých možností. Vyzerá to ako štandardná plocha na jedlo, ale môže sa zložiť.

Funkčné funkcie zahŕňajú:

 • Doplnkový povrch;
 • Prítomnosť záložiek na rozšírenie;
 • Vloženie dielov.

Ďalšie funkcie vám umožňujú výrazne zvýšiť veľkosť tabuľky bez veľkého úsilia. V tomto prípade je ľahké skladať a čistiť. Mnoho modelov možno znížiť na veľkosť štandardného atribútu denníka. Vo vnútri každej miestnosti to bude vhodné. Najmenší priestor sa ľahko umiestni do malého transformátora.

Čo môžem nahradiť konferenčným stolíkom v hale

K dnešnému dňu sa mnohé atribúty nábytku vyrábajú podľa rôznych dizajnov. Môžu byť založené na určitých formách a mechanizmoch transformácie. Osobitná pozornosť by sa mala venovať usporiadaniu. Nábytok by mal mať zásuvku a prídavnú kartu. To umožní, aby sa tabuľka rozložila na veľké veľkosti.

Vďaka rýchlej a elegantnej transformácii kompaktného stola je možné ho použiť na rôzne účely: skladovať malé veci vo vstavaných krabiciach, ktoré musia byť vždy po ruke alebo raňajky spolu s celou rodinou

Schopnosť transformácie je hlavnou črtou moderných návrhov. Vďaka tomu môžu byť štandardné atribúty nahradené najnovšími vynálezmi.

K dispozícii sú stoly z rôznych materiálov vrátane:

Vyberte materiál, je potrebné na základe atribútu nábytku. Rám musí byť spoľahlivý, čo mu umožní vydržať akékoľvek cykly rozloženia. Zvýšená pevnosť je charakterizovaná kovovými konštrukciami. Drevené a plastové stoly nie sú najlepšou možnosťou trvalého použitia. Ide o lacný atribút nábytku, ktorého nízke náklady sú spôsobené minimálnymi výkonnostnými charakteristikami.

Ako si vybrať univerzálnu konštrukciu

Výber dizajnu nábytku v hale nebude robiť špeciálnu prácu. Rozmery miestnosti nezáleží, ak je nábytok ľahko rozložený a zložený. Tým sa uvoľní dodatočný priestor. Transformátor nikdy nebude vyzerať.

Pri výbere dizajnu je potrebné venovať pozornosť nasledujúcim kritériám:

Elegantný a vzdušný konferenčný stolík zo skla nepreťažuje priestor a stáva sa hlavným prízvukom akéhokoľvek interiéru

Oválny stôl dokonale zapadá do interiéru obývačky. V normálnych časoch môže hrať úlohu pohodlného stojanu pod kvetinami. Ak je plánovaná dovolenka, atribút nábytku sa dá ľahko rozložiť. Tak je možné získať okrúhly stôl, pre ktorý bude ubytovaných 6-8 ľudí.

Moderné interiérové ​​objekty sa môžu obrátiť nielen na povrch na jedlo, ale aj na plnohodnotné pracovisko. Je to ideálna voľba pre ľudí pracujúcich v domácom prostredí.

Transformátory pre obývaciu izbu: ako ju zhromažďovať

Krásne dosky pre malý byt - to nie je luxus. Ak priťahovaný atribút nezodpovedá jeho dimenziam, môžete vždy nájsť alternatívu. Uprednostňujú sa univerzálne subjekty s funkciou transformátora. Môžete ju vyzdvihnúť v obchode a zozbierať ju v domácnosti.

Pre prácu je potrebné pripraviť:

 • Všetky prvky konštrukcie;
 • Šesťhranný kľúč;
 • Súbor potvrdzovateľov.

Skladací stôl môže byť ľahko zostavený doma bez toho, aby sa uchýlil k pomoci majstra, ktorý prvýkrát študoval inštrukciu

Ak je tabuľka biela, všetky ochranné fóliové prvky sa po práci odstránia. Montáž sa vykonáva podľa pripojených pokynov. V dôsledku toho by sa mal získať návrh, ktorého mechanizmus bude koordinovaný. Nemali by existovať žiadne tesné pohyby.

Ak máte v procese práce ťažkosti, môžete sa obrátiť na obchod, kde sa uskutočnil nákup. Skúsení odborníci pomôžu nájsť zdroj nepríjemného zvuku a zaoberať sa samotným dizajnom.

Pravidlá výberu: konferenčný stolík na obývaciu izbu (video)

Nábytkové predmety, ktoré majú funkciu transformácie, zaujímajú vedúcu pozíciu. Oni sú v dopyte, pretože ich funkcie a dostupné náklady. Je to ideálne riešenie pre malé byty, v ktorých jedna miestnosť vykonáva dve funkcie naraz.

Ako si vybrať transformátor pre obývaciu izbu?

Nové na stránkach

Rýchle tempo dnešného života ovplyvňuje výzdobu a interiér obytných priestorov. Majitelia moderných bytov často radšej vyberajú funkčný transformovateľný nábytok, ktorý neporuší priestor. kompaktné konferenčný stolík, vybraný pre obývaciu izbu, šetrí miesto a v správnom čase môže byť stôl ľahko demontovateľný a spoločnosť môže byť umiestnená za ním až pre desať ľudí.

Spočiatku sa v interiéri používali konferenčné stolíky ako úložisko pre noviny, časopisy, knihy, ktoré boli napísané a zakúpené. Stoly s prídavnými zásuvkami boli neoddeliteľnou súčasťou domácej čítacej plochy a skriniek.

Magazínové stoly-transformátory sú funkčnejšie, ľahko transformovateľný model sa používa ako jedáleň, čajový stôl alebo zasúvateľná polica.

Konferenčný stolík pre obývacie izby pohodlný a funkčný

Výhody konferenčných stolov - transformátorov

Ak chcete správne vybrať tabuľku transformátorov, musíte zistiť, čo to je a aké funkcie vykonáva. Názov hovorí, že tabuľka je transformovaná - na šírku, dĺžku, výšku. Transformátorové stoly sú vyrábané špeciálnymi posuvnými a posuvnými mechanizmami, ktoré dopĺňajú dizajn.

Log-transformátor pre obývaciu izbu má niekoľko výhod v porovnaní s bežným stacionárnym stolom.

 • hustota. Všetky modely transformátorových stôl v zostavenej podobe majú kompaktné rozmery, preto sa budú ekologicky hodiť aj do najmenších obytných miestností. Niektoré zostavené modely je možné umiestniť na stenu a použiť ako stojan pre kvety alebo obrubníky. V tabuľkách - obrubových doskách sa spravidla sklopia bočné časti stola.

Transformátor konferenčného stolíka pre obývaciu izbu by mal byť kompaktne zložený

 • funkčnosť. Rovnaký model sa používa okamžite, minimálne v dvoch variantoch, ako je konferenčný stolík a plnohodnotný obed alebo čaj. Navyše takmer všetky modely tabuľkových transformátorov sú vybavené dodatočnou zásuvkou alebo zásuvkou. V niektorých tabuľkách sú dva alebo viaceré pracovné dosky, ďalšie posuvné bloky vo forme šachových dosiek alebo stojanov.

Čiernobiely konferenčný stolík pre obývaciu izbu je vhodný pre moderné špičkové interiéry

 • Originálnosť modelu. Konštrukcia moderných stolov-transformátorov sa vyznačuje svojou kreativitou a originálnosťou v porovnaní s neoddeliteľnými stacionárnymi stolmi, čo im umožňuje dokonale zapadnúť do akéhokoľvek interiéru. Pri výrobe stolov používajú drevo, plast, kov, sklo v rôznych kombináciách a dizajne.

Originálny kompaktný konferenčný stolík pre obývaciu izbu je možné zaujímavým spôsobom sklopiť

 • hospodárstvo. Každý model tabuľky môže byť premenený na niekoľko variantov. Preto nie je potrebné kupovať konferenčný stolík, jedálenský stôl a zásuvkové skrine súčasne, môžete sa obmedziť na jeden model. V niektorých prípadoch môže byť funkčnosť tabuľky ešte ďalej rozšírená a používať ju ako pôvodný svetelný prvok alebo pôvodnú kocku.
 • Jednoduchá obsluha. Mechanizmy tabuľkových transformátorov sú veľmi jednoduché, v priebehu niekoľkých minút môžete rozšíriť nohy a rozložiť dosku. Všetky diely sú zdvíhané alebo zdvíhané, takže pri zostavovaní stola nie sú potrebné ďalšie manipulácie.

Jednoducho použiteľný konferenčný stolík - transformátor ako stojan pre laptop a zároveň úložný priestor

Štandardná konštrukcia tabuľky transformátorov pozostáva z nasledujúcich prvkov:

Konštrukcia transformátorového stola môže byť vybavená kolesami pre pohodlie

Mechanizmus transformácie je:

 • synchrónne, keď sa súčasti hornej dosky striedajú synchronne;
 • nesynchronizované, keď sa dvere posúvajú ďalej.

Ovládacie prvky stola sú spojené so skrutkami, skrutkami a ďalším príslušenstvom.

Existujú modely tabuliek so synchrónne posuvnými prvkami

Transformátorová tabuľka je kompletne zložená alebo je model obmedzený len na jednu časť, napríklad na prídavný posuvný stôl. Modely sa zvyčajne nachádzajú v rekreačných oblastiach, pre jedálenský kút je vhodný stôl s možnosťou rozťahovania nohy a skladací stôl.

Konferenčný stolík je transformátor s posuvným stolovým krytom, ktorý stúpa

Stojí za zmienku, že stolový transformátor - nie moderný vynález. Prvé montážne modely sa objavili v starovekom Egypte. Konštrukcia bola stolová doska a dva páry prekrížených nohavíc, v strede upevnené nechtami. Tento návrh bol použitý v kampaniach. Neskôr sa v Európe objavil model so stúpajúcou stolovou doskou. V prestávkach medzi jedlami bola odvedená do steny, bola nazývaná "vtáčou klietkou"

Konferenčný stolík - transformátor s dvoma výsuvnými stolovými doskami a úložným priestorom v hlavnej stolovej doske

Tabuľka log-transformátorov je dizajn, ktorý môže byť centrálnym a neutrálnym objektom obývacej izby. Pred zakúpením transformátorovej tabuľky musíte vybrať svoju polohu v miestnosti a funkčnú úlohu v interiéri. V niektorých situáciách je lepšie použiť pomoc návrhárov, ktorí pomôžu vytvoriť originálny interiér.

Stôl s nádherným výrazným dizajnom bude hlavným predmetom obývacej izby. Podstavec podstavca, nezvyčajný podstavec a nohy, doplnený ofuky a stoličky, bude nielen skvelým miestom na odpočinok, ale aj skutočným dizajnovým prvkom v obývacej izbe. Kruhový stôl s posuvným stolovým stolom môže pohodlne ubytovať až 10 osôb.

Sklenený konferenčný stolík - transformátor dokonale kombinovaný s kovovými prvkami

Originál vo vnútri bude vyzerať ako sklenený stôl. Čierne sklo bude zreteľnejšie, transparentnejšie, naopak neutralizuje objekt v interiéri. Veľmi pôsobivé na sklenený stôl budú vidieť okuliare a vázy s kvetinami. Pri výbere skleneného stola je potrebné mať na pamäti, že je to menej praktické ako plastové alebo drevené. Pri neopatrnej manipulácii môže byť stôl poškriabaný, štiepaný alebo dokonca poškodený. Dokonca aj neúmyselne spadnuté sklo alebo hrnček môže poškodiť dosku. Na stole čierneho skla bude viac viditeľný prach a odtlačky prstov z rúk, v prípade potreby ich bude potrebné často vyčistiť a leštiť.

Konferenčný stolík - transformátor z tmavého skla bez značiek

Ak je obývacia izba rozdelená na niekoľko zón, úspešným rozhodnutím bude tabuľka transformátorov podľa typu hniezdiacej bábiky. Niekoľko objektov sa úspešne zmestí do interiéru, zjednotí všetky zóny obývacej izby, zatiaľ čo môžu byť zhutnené a zložené. V závislosti od veľkosti tabuľky sa dá použiť na obed, ako aj na umiestnenie notebooku alebo tabletu. Takýto model môže uspokojiť potreby všetkých prítomných v tom istom čase. Tabuľky sú spravidla navzájom stohované. Tvar takejto tabuľky sa môže meniť - od klasického ozdobného až po jednoduchý obdĺžnik.

Konferenčný stolík - transformátor - matryoshka je dobrý, pretože môže byť rozložený z malých na veľké

Tam je skladací okrúhly stôl-transformátor typu tkaniny, zložené má veľmi málo miesta

Pri malých, diskrétnych obytných miestnostiach vyhovujú ľahké transformačné stoly z priehľadného, ​​priehľadného alebo nepriehľadného skla, dreva alebo plastu z prírodných alebo pastelových farieb. Ideálny je kompaktný stôl s minimálnym počtom dekoratívnych prvkov. Malý stôl z ľahkého dreva bude nielen pohodlný, ale aj praktický. Pri takomto modeli nebude prach, malé škrabance a čipy viditeľné.

Otomány môžu byť zložené pod konferenčným stolíkom pre malé obytné miestnosti

V priestranných obývacích miestnostiach, stoly s niekoľkými pracovnými doskami rôznej dĺžky, originálne nohy a ďalšie posuvné prvky - police, zásuvky budú vyzerať skvele. Kombinácia plastov alebo dreva s bielym kovom dodá štýl.

Konferenčný stolík so zásuvkami je veľmi funkčný a stabilný

Konferenčný stolík - transformátor s niekoľkými výsuvnými stolovými doskami - dobrá voľba pre pozorovanie osobného priestoru

Pre posedenie v obývacej izbe je dobrý nízký stôl so zásuvkami. Umiestnenie takýchto tabuliek v blízkosti pohoviek a pohoviek vás ušetrí z dodatočného nákupu čajových stolov a raňajok. Výber tabuľky vybavenej ďalšími zásuvkami na ukladanie albumov, kníh, CD bude dopĺňať kognitívne a zábavné voľno.

Konferenčný stolík - transformátor s stúpajúcou stolovou doskou sa dá premeniť na jedáleň

Moderná interiérová móda sa stráca od štandardných, tradičných foriem až po originálne a neobvyklé vzory. Projektanti experimentujú nielen s formou, farbou tabuliek, ale aj s ich funkčnými schopnosťami. Tabuľky je možné premeniť na šachovnice, biliardové stoly, bary.

Zaujímavou možnosťou pre zdobenie obývacích miestností je konferenčný stolík - šachovnica, kde sa hracie pole len otočí, keď chcete hrať hru

Pohodlná protokolová tabuľka - transformátor v tvare lišty

Pokročilá technológia spracovania plastov vám umožňuje vytvoriť tabuľky takmer akéhokoľvek tvaru s originálnymi modelmi stolových dosiek, nohavíc, podstoly. Viacúrovňové tabuľky sú obľúbené.

Medzi najnovšie trendy vo výrobe stolov vystupujú modely so zahrnutím minerálov. Nájdete predmety s dekoráciou z malachitu, mramoru, karoitu, žuly. Použitie materiálov s charakteristickými nerovnosťami a hranami umožňuje vytvoriť jedinečnú reliéfnu štruktúru a originálny vzor. Navyše, prírodný kameň je jedným z najviac šetrných a praktických materiálov. Pracovná doska z prírodného kameňa bude odolná voči nárazom a poškriabaniu.

Mramorový konferenčný stolík - transformátor zdôrazňuje stav majiteľa

Obývacia izba je miestom recepcie hostí, ktorá tvorí predstavu o byte alebo dome, všetci členovia rodiny sa zhromaždia v salóne, hostia na slávnostnej večeri. Preto by sa mal vybrať každý prvok dizajnu, vrátane stola, s prihliadnutím na celú koncepciu štýlu miestnosti.

 • Pôvodnou črtou futuristického štýlu obývacej izby bude viacúrovňový dizajn, v ktorom prevažujú ostré nerovnosti línií a dosiek;
 • organickým doplnkom do klasického štýlu bude konferenčný stolík s povrchom zdobeným prírodným kameňom na kovaných alebo vyrezávaných nohách;
 • interiér v orientálnom štýle bude doplnený o stolový transformátor bez nohy a podstolya. Podstavec takejto tabuľky môže byť vyrobený z bambusu, dreva, skla alebo plastu s minimálnym počtom dekoratívnych prvkov.
 • prvkom priemyselného štýlu v dizajne obývacej izby bude transformačný stôl s prvkami z ocele alebo iného bieleho lesklého alebo matného kovu.

Konferenčný stolík - transformátor v modernom štýle kombinuje jednoduchosť a štýl

Jedálenský stôl z konferenčného stolíka - transformátor vhodný pre štúdiové apartmány

Konferenčný stolík na obývacia izba sa stane originálnym a praktickým detailom interiéru, ktorý je ideálny ako pre drahé byty, tak pre malé funkčné, malé obytné miestnosti. Správne vybraná tabuľka zdobí interiér a poskytne dodatočnú funkčnosť priestoru v obývacej izbe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

+ 87 = 90