Zloženie transformátora konferenčného stolíka

Skladací konferenčný stolík - nábytok novej generácie

Transformačné stoly spolu s iným multifunkčným nábytkom sa dlho využívajú na šetrenie miesta nielen v malých apartmánoch, ale aj v priestranných obydliach. Neochota ľudí robiť priestory veľa predmetov vedie k rozšíreniu sortimentu všetkých druhov nábytku, ktoré sa dajú zmeniť v priebehu niekoľkých sekúnd.

Stoly na skladanie kávy - typy

Každý transformovateľný nábytok sa vyznačuje vysokou funkčnosťou a schopnosťou meniť rozmery vďaka prítomnosti mobilných mechanizmov a detailov spojenia. Zvyčajne sa skladujú v zloženom stave av prípade potreby sú určené na krátke použitie. Skladací konferenčný stolík - živý príklad toho. Skromne stojí vedľa mäkkého nábytku a používa sa na svoj zamýšľaný účel, ale nie je ťažké premeniť ho na plnohodnotný jedálenský stôl pri príchode hostí.

Ostatné modely sa premenia na pohodlnú pracovnú plochu, do ktorej môžete vložiť notebook, notebook, rozložiť papier atď. Stolová doska takejto tabuľky sa nemení vo veľkosti, jednoducho stúpa na pohodlnú výšku. Pohodlne, ak ho môžete opraviť na niekoľkých úrovniach, potom môžete pracovať na gauči, kresle alebo kresle a upraviť polohu stola pre seba. Pod pultom sa otvorí pohodlný úložný systém pre všetky druhy kancelárskych potrieb.

Posuvný konferenčný stolík

Najpohodlnejším a najbežnejším typom sklopného konferenčného stolíka je posuvný stôl s vložkou. Plocha jeho dosky je zväčšená prídavným prvkom, ktorý je možné uložiť v suteréne alebo samostatne. Prvok tabuľky prvkov v tomto modeli je rozšírený na vstavaných vodiacich lištách, prídavná časť môže byť centrálna alebo na okrajoch - takzvané bočné vložky.

Forma - je síce nie je hlavným kritériom pre kabriolet nábytok, pretože zariadenie je oveľa dôležitejšie, v dôsledku čoho je tabuľka rozšírená, a napriek tomu interiéru a životného prostredia vyžaduje, aby niektoré prvky vzhľadu nábytku. Okrúhly konferenčný stolík-transformátor nájde miesto v mnohých štýloch, klasické a moderné. Súčasne vhodný rotačný posuvný mechanizmus umožňuje bez námahy vykonať transformáciu a prispôsobiť ju svojim okamžitým požiadavkám.

1

Konferenčný stolík na kolesách

Nikto nebude namietať, že skladací konferenčný stolík na kolesách je mimoriadne pohodlná a prenosná vec. Môže sa ľahko presunúť do ľubovoľnej časti miestnosti alebo dokonca do bytu. Iba v tomto prípade starostlivo skontrolujte kolesá pred zakúpením stola - musia byť silné a stabilné, správne sa otáčať a bezpečne pripevniť na nohy.

Časopisový tabuľkový transformátor

Si zaslúži pozornosť a skladací konferenčný stolík ako štandard pre stolové knizhka.Ot a populárne v sovietskych časoch, model odlišuje nielen možné nastaviť veľkosť stolovej dosky, ale jeho výška. Alebo výška zostáva rovnaká, v dôsledku čoho má tabuľka malú výšku a jednoducho zvyšuje plochu dosky. Vo zvyšku je sklápací konferenčný stolík veľmi podobný: má rovnaký drevený rám a drevenú dosku, skladací mechanizmus je podobný.

Stoly-jedálenské stoly-transformátory s výškovým nastavením

Jedálenský stôl je ťažko zrejmé v zložitom stave a zaberá minimálnu plochu. Tradične vykonáva svoje funkcie na gauči alebo kreslách. Ale vo svojej rozvinutej podobe sa mení na plnohodnotný jedálenský stôl, za ktorým môže byť ľahko ubytovaný od 4 do 8 ľudí. V závislosti od mechanizmu transformácie môže dôjsť k zvýšeniu dĺžky aj šírky. Jeho výška je tiež nastaviteľná a pevná. Vynikajúca konferenčná stolička na obývacia izba.

Žiarovkový transformátorový stôl

Vo všeobecnosti sklenený nábytok vždy výhodne zdôrazňuje najlepšie vlastnosti interiéru, dáva mu ľahkosť a vzdušnosť. Zvýšená funkčnosť so skromnými rozmermi, doplnená vizuálnym beztrestnosťou, sa uplatňuje v malých obývačkách a priestranných halách. Sklenený stolový jedálenský stolový transformátor je úžasne vyhladený vo všetkých štýloch, ale je vhodný najmä v moderných interiéroch.

Drevený konferenčný stolík-transformátor

Drahý a prezentovateľný vzhľad všetkých výrobkov z prírodného dreva. Transformátor tabuľky protokolov z poľa - nie je výnimkou. Môže zdobiť bohatý klasický interiér alebo zdôrazniť ekologický štýl, ktorý prijíma všetko prirodzené a prirodzené. V každom prípade sa drevený konferenčný stolík stane nielen výzdobou miestnosti, ale aj užitočným detailom, ktorý kombinuje skladovací priestor, pracovnú plochu a možnosť úpravy, ak je to potrebné.

Konferenčný stolík z dreva so sklom

V snahe kombinovať výhody dvoch materiálov ponúkajú výrobcovia krásne stolíky s drevenou základňou a sklenenou doskou. Takýto malý vyzerajúci tabuľový stôl sa tiež rozkladá na výšku a navyše má veľké boxy na uloženie rôznych drobností. Vyzerá v akejkoľvek forme veľmi prezentovateľný, striktný a aktuálny.

Výhody skladacích konferenčných stolov

Bez ohľadu na to, či sa jedná o stôl, transformátor, alebo wenge farba biela káva, oválny alebo obdĺžnikový, pracovné alebo jedálenský, to má veľa výhod oproti obvyklým nie skladací stôl podľa pohovky:

 1. hustota - Všetky transformovateľné výrobky majú na začiatku vždy skromné ​​rozmery, ktoré dokonale zapadajú do štvorcov malého bytu.
 2. Zvýšená funkčnosť. Pri malom rozmere je tento nábytok určený na niekoľko použití. Pracovná plocha, plnohodnotný jedálenský stôl alebo len stolový dizajnér z niekoľkých častí, doplnený o krabice a dielce - predstavivosť výrobcov je neohraničená.
 3. Originálnosť dizajnu. V porovnaní s bežnými tabuľami sú skladacie prvky niekedy schopné zapôsobiť na tvorivosť dizajnu a spôsob transformácie. Použitie dreva, plastu, kovu, skla a ich usporiadanie ďalej rozširuje rozsah modelov.
 4. Šetrí priestor a peniaze. Takýto nábytok 2 v 1 nepochybne nahradí aspoň 2 kusy nábytku, čím ich zbavuje potreby kúpy niekoľkých kusov nábytku a hľadá ich v miestnosti.
 5. Jednoduchá obsluha. Mechanizmy transformácie v takýchto tabuľkách umožňujú veľmi jednoduchý a rýchly zmenu ich vzhľadu a funkcie. Často je to možné rozobrať aj dieťaťom.
 6. Spoľahlivosť konštrukcie. Všetky návrhy vyrobené v modernom svete sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a mechanizmy sú odolné voči opotrebovaniu a odolné.

Kopírovanie informácií je povolené len priamym a indexovaným odkazom na zdroj

Transformačné stoly - 30 modelov

Malé bývanie si vyžaduje osobitne vyvážený prístup k výberu nábytku. Nielen to by malo byť krásne a pohodlné. Mali by byť funkčné. Viac funkčný nábytok než transformačný stôl je ťažké si predstaviť. Nielenže existujú modely, ktoré sa zväčšujú, existujú tie, v ktorých je ťažké podozrenie na prítomnosť dosky.

Transformátorová stôl pre kuchyňu a obývaciu izbu

Transformovateľný nábytok je dôležitý pre malé miestnosti. Pomáha maximalizovať dostupný priestor. Často kuchyňa má malú veľkosť. Tu je potrebné skrútiť, že v obmedzenom priestore zadáte všetky potrebné komponenty.

Transformátorový stôl môže byť vyrobený v modernom štýle

Najťažšie písať v malej kuchyni, jedálenský stôl: príliš veľa miesta to zaberá, ale tiež preto, že je potrebné, aby stoličky ... dobrom slova zmysle - posuvné alebo skladacie stôl transformátor. Odlišujú sa v mechanizme transformácie. Skladacia časť dosky je pripojená k pántom. Ukázalo sa, že keď je zložený, časť stola "visí" na slučkách alebo položená na inej časti stola.

Okrúhly jedálenský stolový transformátor pre kuchyňu

Jednou z najznámejších možností - skladacia tabuľka (jedna z možností na fotografii vyššie). Toto je, keď je stredová časť stola pevná a bočné časti sú na ňom pripojené pomocou slučiek. Ak je to potrebné, rozširuje sa jedno z pohyblivých nožičiek a zdvíha sa pevná stolová doska.

Ďalšou možnosťou - stolová doska pozostáva z niekoľkých identických častí, ktoré sú taktiež spojené slučkami. Rozdiel je v tom, že ležia navzájom. Nohy v takom nábytku sú posuvné. Natiahnite nohy do určitej vzdialenosti, odklopte dosku stola.

Doska stola je rozdelená na dva alebo tri úlomky. V závislosti od šírky možno použiť ako malý stôl v kuchyni, alebo ako konzola, ako na obrázku vyššie.

Rozdiel v tejto skupine nie je zásadný, ale princíp transformácie je iný. Tieto stoly majú posuvnú základňu a množstvo vložiek, s ktorými je stôl vytvorený. Tento dizajn sa tiež nazýva tabuľka konzoly.

Tabuľková konzola - pohodlný pohľad na skladací stôl

Tento typ stolového transformátora je vhodný. V zloženom stave zaberá veľmi málo miesta. Ak napríklad pridáte tabuľku, ktorá je zobrazená na vyššie uvedenej fotografii, šírka sa bude rovnať šírke dvoch zložených koncoviek. Ďalšie konce a vložky sú umiestnené len v týchto koncových častiach. Môžete ho rozšíriť podľa želania a inštalovať jednu, dve alebo viac vložiek. Dostali ste veľa hostí - všetko zabalili. Potrebujete ďalšie dve miesta - iba jednu.

K dispozícii sú aj posuvné modely jednoduchšie. Jednoducho sa trochu oddelia a jedálenský stôl s miernou veľkosťou sa trochu zväčší. Podobné transformačné mechanizmy sa používajú ako pre okrúhle, tak pre obdĺžnikové modely.

Ďalším spôsobom, ako rozšíriť priestor na obed alebo konferenčný stolík, je skryť časť dosky pod jeho hlavnú časť. Potrebujete veľkú oblasť - bola vytiahnutá. Nie všetky tieto modely však majú mechanizmus, ktorý umožňuje rozšíriť časť tabuľky na rovnakú úroveň ako "hlavná" tabuľka.

Časopis sa mení na obed

Existuje niekoľko zaujímavých nápadov, ako zmeniť nízky konferenčný stolík na pohodlný obed. Používame veľa zaujímavých myšlienok, mechanizmov rôznych typov.

Časopis stolový transformátor / obed je populárny, pretože nie je vždy možné oddeliť jedáleň v byte. A umiestniť jedálenský stôl do obývačky nie je najlepším dizajnom. Takže sa ukáže, že stôl s jedálňou a stolom transformátora ušetrí situáciu. V zloženom tvare sa pozornosť neodvracia vôbec a v maskovaných sa môže ľahko ubytovať 6-8 ľudí.

V malom byte nie je vždy ľahké nájsť pracovisko. V takýchto prípadoch existuje sklápací počítač alebo pracovná plocha. V stacionárnej časti sú regály, na ktorých môžete umiestniť knihy, počítač, prenosný počítač a iné kancelárske zariadenia. Na boku sú modely s uzavretými policami. Jedná sa o malú skrinku so stolom v jednej fľaši.

Pracovná doska pozostáva z dvoch častí, druhá časť sa v prípade potreby rozloží. Veľmi pohodlný variant skladaciej plochy pre teenagera, študenta.

Iný nápad, ktorý umožňuje, aby sa malá skrinka premenila na pevné pracovisko - posuvný stôl. V kompaktnom stave sa skrýva pod "hlavným". Keď potrebujete zvýšiť veľkosť tabuľky, jednoducho ju vytiahnete. V podstate existuje rotačný mechanizmus, ale existujú modely s posuvným mechanizmom.

Na uľahčenie pohybu sú nohy, ktoré je potrebné presunúť, vybavené kolesami. Iba je potrebné pozrieť sa, že "v akčnej zóne" kolies sa mäkká podlahová krytina nedostala. Môžu "pošliapať" viditeľné stopy. Tentokrát. A dve - pohybovať kolesami na mäkkom povrchu nie je vôbec jednoduché.

K dispozícii je transformačný stôl vo forme zásuviek, v ktorom je vybavená pracovná stanica. Vzhľadom k tomu, že dnešná práca je takmer vždy spojená s kancelárskymi zariadeniami, je miesto, kam umiestniť obrazovku, klávesnicu, systémovú jednotku. A iba laptopy môžu byť vložené do niekoľkých kúskov.

Počítačový stôl môže byť "ukrytý" v zásuvke

Vďaka otočnému krytu sa môže výrazne zvýšiť pracovná plocha malého stola. Na sklopnú časť jednoducho nedávajte vážne kancelárske vybavenie. Je lepšie umiestniť ho na "stacionárnu" časť.

Ďalšou možnosťou organizácie pracoviska je zásuvková skrinka so sklopnou stolovou doskou. Pre malé byty - nájsť. Je možné vložiť priechodný priechod a použiť zásuvky na ich zamýšľaný účel. Keď potrebujete sedieť s notebookom alebo notebookom, zdvihnite dosku, zatlačte nožnú zarážku. Môžete pracovať. Triedy sú skončené, noha je zatlačená na miesto, stôl je znížený. Zásuvková komora má minimálne miesto - 60-80 cm, v závislosti od hĺbky škatúľ.

Zásuvkové skrine v priebehu niekoľkých minút zmenia obývaciu izbu na jedáleň

Druhá variácia je na fotografii vpravo. Tu pokrýva veko na kovových podperách. Nevýhodou tohto dizajnu je, že debny majú menšiu veľkosť, pretože bočné steny sú obsadené skladacím mechanizmom. Dôstojnosť - nikdy nikto nevstúpi do hlavy, že sa tento stolík môže premeniť na stôl.

Transformátorový stôl s čalúneným nábytkom

Zaujímavou myšlienkou je vytvoriť pohovku, ktorá sa zmení na stôl. Skôr je stôl pripojený tak, že v zatvorenej polohe sa skrýva za zadnou časťou pohovky. V tomto stave je to obyčajná (takmer takmer) pohovka. Ak potrebujete pracovisko, hádzať chrbát dopredu.

Rovnakým princípom urobte stoličku. Má len malú šírku. Niektoré modely vám umožňujú presunúť stôl dopredu bez zloženia pražca. Skvelá možnosť, ak máte raňajky v posteli.

Viac spartánsky, ale nie menej originálny spôsob - na zadnú stranu pohovky od zadnej strany na pripevnenie stola. Plnohodnotné pracovisko nefunguje, ale môžete si dať notebook, notebooky a knihy. Pre školákov to nie je voľba, ale pre študentov alebo tých, ktorí chcú surfovať po sieti - je veľmi dobrá.

Zadná časť je upevnená na zadnej strane

V tejto verzii existuje jedna "ale". Pohovka by mala stáť uprostred miestnosti. V každom prípade by vzdialenosť od steny mala byť aspoň jeden meter. To je možné, ak je zadná časť pohovky - rozdeľovač zón v štúdio apartmáne.

K dispozícii je stolička-transformátor na kŕmenie dieťaťa. Má dve pozície. Prvý je nízky stôl so sedačkou. Táto možnosť je dobrá, keď dieťa už môže alebo sa pokúša jesť. V tejto polohe je pomerne veľká doska, na ktorú môžete položiť taniere. V tejto polohe stôl a stolička nie sú vysoké, môžete nechať dieťa sám.

Táto skladacia vysoká stolička bola vydaná pred 30 rokmi. Dnes to nie je menej výhodné ako predtým

Na druhom mieste je vysoká stolička vysoká - sedadlo sa nachádza na úrovni bežného jedálenského stola. Táto možnosť je vhodná na spoločné jedlo s dospelými, keď je matka ďalšia. Niekedy majú kolesá pre ľahký pohyb, ale niektoré továrne sa vyrábajú bez nich. Majú

Nevýhodou tohto modelu je, že stôl a stolička sú spojené. Nie je možné ich rozdeliť. Potom bude stôl a stolička nestabilné. Tento problém je vyriešený v inom modeli. Tu je stôl obrátený hore nohami, do nej je vložená stolička. Sú držané na úkor šikovného systému zachytenia noh stoličky a stola.

Tento typ je dobrý v tom, že stôl a stolička môžu stáť sám, a keď deti vyrastie, môžu byť použité ako obyčajný detský nábytok.

Zaujímavé nápady transformácie tabuliek na fotografie

Pohovka-stolička ... 5 možností použitia

Kávový a jedálenský stôl - je vhodný na inštaláciu v obývacej izbe

Transformátorový stôl môže byť vyrobený v modernom štýle

Pri miernom pohybe ruky sa skrinka zmení na pracovnú plochu

Ideálne pre krytú terasu, terasu

A pohovka a stôl, a pohovky .... Modulový nábytok

Kreslo-stolík-podstavec ... Multifunkčný nábytok

Konferenčný stolík

Dokonca aj malý byt môže byť mnohokrát pohodlnejšie ako chata, ak je to elegantne usporiadaný nábytok. V súčasnosti pokrok nie je stále a s ním sa rozvíja nábytkársky priemysel. Technológie poskytujú ľuďom pohodlné multifunkčné stoly, stoličky, postele, ktoré sú okamžite určené na niekoľko akcií.

Čo je konferenčný stolík-transformátor

Stolová doska s rôznymi zasúvateľnými mechanizmami a spoľahlivým príslušenstvom, vyrobená zo všetkých druhov materiálov - môžete opísať transformátor kábla. Vďaka svojej funkcii môže ľahko nahradiť štandardný kuchynský stôl alebo slúži ako malá skriňa v obývacej izbe, kde môžete ukladať knihy, noviny a iné veci.

Aké ďalšie výhody má moderný skladací stôl?

 • Jednoduchá montáž. Systém môže pozostávať zo zasúvateľných zariadení, samostatne uložených prvkov a môže byť čiastočne automatizovaný.
 • Rýchlosť transformácie. S jedným pohybom ruky je možné rozšíriť zložitý konferenčný stolík na dĺžku, šírku a výšku.
 • Na nohách mechanizmu sú kolesá, ktoré vám umožňujú jednoducho premiestniť stôl z jednej miestnosti do druhej.
 • Kompaktnosť. Samotný predmet malých rozmerov, ktorý vám v prípade potreby umožňuje voľnú plochu.
 • Zostava. Pri výbere správneho príslušenstva a výkresov si môžete vytvoriť svoj vlastný transformátor káblových stolov bez pomoci špecialistov.

Odrody a vlastnosti modelov

Konferenčné stolíky - transformátory na kolieskach sú rozdelené do niekoľkých typov. Čím viac je produkt aplikácií, tým šikovnejší je dizajn:

 1. Stôl s vloženou prídavnou doskou stola. Najobľúbenejšia forma časopisu - obed transformátora. Pri inštalácii sekundárna plocha zvyšuje plochu stola. Zariadenie má malú veľkosť. Kĺzavý dizajn umožňuje vytiahnuť časti pozdĺž vodiacich líšt a do stredu nainštalovať ďalší povrch.
 2. Model, ktorý sa podobá knihe. Zjednodušený mechanizmus konverzie. Môže byť oválny alebo štvorcový. Transformácia prebieha v jednom stupni: horný povrch stola je zložený o 180 stupňov. Do zásobníka stola bol oválny stôl stabilný, táto časť spočíva na úpätí rámu.
 3. Výrobok s výsuvnými podperami. Možnosť je veľmi pohodlná, pretože na ďalších plochách môžete položiť riad, keď na centrálnom základe stola bude jedlo. Princíp transformátora je veľmi jednoduchý: pod hlavnou stolovou doskou sú otáčacie základne.
 4. Konferenčný stolík na kolesách s automatickým mechanizmom. Transformátor obsahuje dva pomocné plochy, skryté pod hlavným. Akonáhle chcete rozšíriť stôl, uvedie sa do prevádzky hlavná doska a začne sa pohybový mechanizmus ďalších. To sa môže stať dvomi spôsobmi: pomocou pružiny alebo plynového výťahu.

Transformátorová tabuľka ako vnútorná jednotka môže byť vytvorená z takých zdrojov ako buková masívna doska (masívne drevo), drevotrieska, lisovaná drevná doska (MDF), sklo, kameň, kov, masívne drevo. Farba sa berie do úvahy: biela, hnedá, červená, čierna atď. Výrobky z laminovaných drevených vlákien z MDF alebo drevotriesky sú často obľúbené.

Sklenený stolový transformátor je tiež módnym riešením. Môže to byť s ďalšími kamennými prvkami, celými úzkymi drevenými lamelami. V skutočnosti je mimoriadne ťažké tento výrobok zlomiť, pretože je vyrobený z odolného skla s hrúbkou najmenej 1 cm. Je dôležité, aby rám nebol vyrobený z plastu, pretože štruktúra by mala byť silná.

Nákup stolového transformátora by ste mali venovať pozornosť viacerým kritériám:

 1. Ak chcete, aby sa výrobok dostal do interiéru, venujte pozornosť vzhľadu. Napríklad, okrúhly konferenčný stolík vyzerá dobre s klasickým nábytkom.
 2. Pri výbere zariadenia sa zamerajte na dizajn. Transformátor môže byť s niekoľkými šatňami, bočnými vložkami alebo vyčnievajúcimi stolovými doskami.
 3. Materiál je tiež dôležitý. Napríklad sklenený stôl s kamenným rámom vyzerá dobre v kancelárii. Vrcholom interiéru bytu bude drevený transformátor.
 4. Výška je dôležitou funkciou konferenčného stolíka. Záleží na tom, ako pohodlné bude pre neho sedieť, keď je výrobok v zloženom stave.
 5. Ak deti v dome, potom zariadenie musí spĺňať všetky pravidlá prevádzky: je ľahké premeniť, nemajú ostré hrany.

Prehľad populárnych výrobcov

Osvedčený výrobca nábytku plne zaručí kvalitu konferenčného stolíka. Podľa noriem sa pri výrobe budú dodržiavať všetky spôsoby montáže, bude sa vychádzať len z vysoko kvalitného materiálu. Možno, že cena takejto tabuľky bude vysoká, ale na opravu ušetríte peniaze. Vlajkovou loďou na trhu sú:

 1. Ikea - exkluzívne tabuľkové transformátory. Tieto jednoduché modely sa už osvedčili, pretože z celého radu si môžete vybrať vhodný konferenčný stolík pre seba.
 2. Ak chcete uviesť prísnosť do vášho interiéru, radšej sa obráťte na poľskú spoločnosť Halmar. Jej výrobky sú vyrobené výhradne z osvedčených tvaroviek s jedinečným dizajnom. Dokonca aj keď ste rozsypali kvapalinu na doske, môžete ju vyprázdniť na podlahu bez poškodenia materiálu.
 3. Voľbou univerzálneho a cenovo dostupného transformátora venujte pozornosť spoločnosti Signal. To je tiež poľský výrobca, ktorý je populárny v Rusku.
 4. Nábytkárske spoločnosti z Talianska sa tiež vyznačujú ponukou. Napríklad, Clei, Pibiemme, Doimo Sofas. Všetky sa navzájom líšia len cenou a počtom modelov. Vo všetkých ostatných ohľadoch nie sú konferenčné stolíky - transformátory nižšie ako predchádzajúce.
 5. Ruská spoločnosť Mazetti sa tiež snaží udržať krok s rivalmi. Robí to dobre, pretože náklady na transformátory sú niekoľkonásobne nižšie ako náklady zahraničných dodávateľov.

V dnešnej dobe už nie je problém kupovať nábytok: jednoducho si ho môžete objednať cez internet a prezrieť si katalóg. Cena bude o rádovo nižšia ako v obchode s nábytkom. Nezáleží na tom, kde sa zhromaždenie uskutočnilo - v Moskve alebo v Nemecku - nábeh nákladov bude od 10 000 do 28 000 rubľov. Na webových stránkach bude konferenčný stolík Agata lacno, približne 7 000 rubľov a Acrobat 12 000 - 20 000 rubľov. v závislosti od materiálu, dizajnu.

Video: Ako vytvoriť skladací stôl s vlastnými rukami

Foto: čo vyzerá transformátorová tabuľka vo vnútri?

Okrúhle alebo oválne, leštené alebo matné, s niekoľkými alebo jedným stolom, v štýle high-tech alebo moderné - niektoré z konferenčných stolíkov - transformátory hodné vašej pozornosti. Nie je ťažké urobiť dokonca aj malú oblasť pohodlnú. Rovnako ako čarovná prútika, produkt sa premieňa z malej obývacej izby na priestrannú kuchyňu alebo študovňu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

38 + = 42