Konferenčný stolík s vlastnými rukami vyrobenými z dreva

Konferenčný stolík vlastnými rukami

Komfortný a často nenápadný interiérový prvok pomáha vytvárať atmosféru pohodlia. Keď je tu túžba dať individualitu, je na čase zveriť odvážne myšlienky, najjednoduchším krokom je vytvoriť konferenčný stolík na vlastnú päsť. Kto povedal, že funkčný interiérový objekt sa nemôže zmeniť na "kôru"?

Ako urobiť vlastný stôl

Proces tvorby prináša potešenie, a keď to ešte má praktickú užitočnosť, je čas reinkarnovať ako dizajnér, aby si stôl s vlastnými rukami. Nedostatok skúseností nemôže byť prekážkou, pretože výber šikovných materiálov (drevotrieska, sklo, drevo, pneumatiky, staré dvere, palety) je obrovský a pripravené kresby a minimálna sada nástrojov pomáha stať sa majstrom remeselníka. Vyberte si spotrebný materiál, vytvorte polotovary, zostavte konštrukciu - tak sa stôl s kávou ukáže vlastnými rukami.

Schémy s postupnými pokynmi na vytvorenie tabuľky s vlastnými rukami môžete ľahko nájsť na internete. Nákresy s rozmermi budú obzvlášť užitočné pre tých, ktorí urobia konferenčný stolík z dreva alebo skla. Na základe presného výkresu môžete výrazne zjednodušiť následný proces montáže. Ak chcete vytvoriť originálny stôl neobvyklých materiálov, možnosť nájsť kresbu bude minimálna. Často sú takéto výrobky sprevádzané iba podrobným opisom, ktorý slúži ako dobrá alternatíva k náčrtom s rozmermi.

Pri premýšľaní o tom, ako si vytvoriť konferenčný stolík s vlastnými rukami, musíte začať so základmi. Jednoduchým variantom konštrukcie tohto interiéru je stolová doska (vodorovná plocha) a podstavec alebo oporné ramená (vertikálny doraz). Zložité varianty naznačujú prítomnosť dodatočných prvkov, napríklad sklápacích políc alebo škatúľ, ale aj takéto návrhy zriedka bez dosky.

Na budúci konferenčný stolík, vyrobený vlastnými rukami, úspešne zmiešaný do interiéru, musíte vybrať ten správny materiál pre dosky. Začiatočníci sú lepšie zastaviť výber drevotriesky, preglejky, používať okuliare jednoduchých tvarov. Ak neopustí túžbu vytvoriť exkluzívny kus nábytku, potom má zmysel zvládnuť techniku ​​decoupage, craquelure, maľovanie umenia. Ozdobný povrch stolovej dosky bude vyzerať zaujímavým a stolík sa stane "vrcholom" obývačky alebo akejkoľvek inej miestnosti v dome.

Ako urobiť stôl s vlastnými rukami, spájajúc predstavivosť, zručnosť a praktickosť? Prvými krokmi k vytvoreniu originálneho kusu nábytku je najlepšie začať s realizáciou hotových výkresov s podrobnými pokynmi. Keď sa ako základ tejto možnosti rozhodne, v budúcnosti nič nebráni dať ručne remeselným veciam požadovanej individuality. Na rozdiel od ostatných konferenčných stolíkov nielen výzdoba a materiály. Vzhľad tohto kusa nábytku je tiež schopný ovplyvniť ich rozmanitosť, medzi sebou, konferenčné stolíky sa môžu líšiť:

 • tvar (štvorcový, obdĺžnikový, okrúhly, oválny);
 • materiál (drevo, sklo, kov, plast, kombinované);
 • konštrukcia (jednoduchá, skladacia, transformátorová, skladacia);
 • štýl (klasický, country, retro, high-tech, koloniálny, minimalizmus).
 • prítomnosť alebo neprítomnosť dekoračných prvkov.

Vytvorenie konferenčného stolíka naznačuje, že sa dobre zapojí do interiéru, aj keď je to malá miestnosť. Na tento účel existuje medzi mnohými variantmi modely skladacích konštrukcií. Urobte taký konferenčný stolík pre obývaciu izbu, kávu - pre spálňu, balkón alebo vilu pomáhajú kovové profily a rohy. Aby sa tento vnútorný prvok stal jednoduchším, je lepšie vybrať si hliník, ktorý sa ľahšie spracováva ako železo.

Výhodou každého skladacieho nábytku je úspora užitočného priestoru. Ak je to potrebné, konferenčný stolík sa dá rozložiť a potom sa štruktúra ľahko zmontuje, aby sa skryla na uskladnenie. Ak chcete vytvoriť skladací konferenčný stolík s vlastnými rukami, získate aj v prípade, že nie je žiaden tesársky zážitok a máte k dispozícii nasledujúce materiály:

1
 • doska (drevo, drevo, drevotrieska, preglejka);
 • Profil U - 2 kusy;
 • roh (hliník);
 • vŕtačka;
 • upevňovacie časti (skrutky, skrutky, matice).

Funkčnosť niektorých jednotlivých interiérových predmetov môže dosiahnuť dokonalosť. Káblový transformátor sa stala stelesnením myšlienky, čo znamená kombináciu pohodlia, originality a úsporu miesta. Transformačné modely vyzerajú pôsobivo nielen na fotografii: horná časť, ktorá slúži ako stolová doska, môže byť v prípade potreby rozšírená alebo skrytá pomocou mechanickej páky alebo elektrického pohonu.

Vytvorte stolový transformátor sami o sebe bude trochu komplikovanejší ako jednoduchý alebo skladací dizajn. Hlavný prvok konštrukcie - mechanizmus so systémom pákov, pričom najlepšie pracuje hladko a bez havárie. Ak sa má výroba vyrábať na výrobu dosiek z drevotriesky alebo dreva, posuvný systém by mal byť skrytý a v konferenčných stoličkách - transformátoroch vyrobených zo skla bude tento prvok vystavený a bude hrať úlohu dekorácie. Pripravený výkres pomôže rýchlejšie realizovať túto myšlienku a pre jednotlivé projekty je potrebné zvládnuť programy trojrozmerného modelovania (Google Sketch Up, PRO 100).

Vizuálne šetrí priestor bez preplnenia miestnosti, pomáha transparentnému a takmer bezvýznamnému dizajnu tabuľky skla. Podľa sily tento materiál nie je horší ako drevo alebo plast, pretože stolová doska je vyrobená z tvrdeného skla. Vytváranie skleneného stola bude stáť o niečo viac, zatiaľ čo pri rezaní dosky s hrúbkou najmenej 12 mm je lepšie objednať v dielni, kde môžu navyše brúsiť hrany. Ak to chcete robiť doma s vlastnými rukami, môžete použiť súbor, plstené koleso, brúsny papier, ale tento postup vyžaduje opatrnosť.

Na spracovanie sklenenej hrany alebo rezu doma bude náročnejšie, napriek tomu je potrebné použiť sklenenú frézu, ale na lepenie dvoch alebo viacerých vrstiev sa bude nezávisle používať silikón pre akváriá. Rovnaký materiál často používajú majstri domova na lepenie výzdoby alebo príslušenstva, napríklad kovové kolesá alebo ich pripevniť na konferenčný stolík so sklom vďaka prísavkám.

Pred sto rokmi - nepostrádateľným prvkom v každej obývacej izbe, prijímame hostí za šálku čaju. Pre moderného majstra domova, aby urobili okrúhly stôl dosiek s vlastnými rukami kompaktnej veľkosti, nebude to obzvlášť znepokojujúce, ak máte po ruke praktický materiál a súpravu nástrojov:

Ako si vyrobiť drevený stôl s vlastnými rukami? Iba tí, ktorí dokážu pracovať s tesárskymi nástrojmi, budú môcť urobiť okrúhly stôl. Kruhový stôl môže byť vystrihnutý z jedného kusa preglejky alebo z kusu dosky. Túžba vytvoriť exkluzívny kus nábytku je vytvorená vo forme interiéru, ktorý vytvorí zónu psychického pohodlia. Zhromaždením detailov a upevnením dizajnu je možné dokončiť dokončený okrúhly konferenčný stolík, zachovať štruktúru stromu alebo použiť farbu na zvýraznenie individuality.

Konferenčný stolík vlastnými rukami: krok za krokom a 50 inšpiratívnych myšlienok na dizajn

Konferenčný stolík s vlastnými rukami v štýle podkrovia

Máte radi dizajnérske veci, ale povzdychnete si s frustráciou a pozeráte sa na cenovky, ktoré ich zdobia v obchodoch? Skúste sa stať dizajnérom sami. Myslíte si, že je to ťažké? Nič také! Podľa pokynov môžete ľahko vytvoriť vlastnými rukami originálny kus nábytku z improvizovaných materiálov. A navrhujeme začať s konferenčným stolíkom - takým nekomplikovaným, ale veľmi dôležitým kusom nábytku. Verte mi, že pri tejto stôl ste radi, že svojim hosťom dáte čaj, ktorý obdivuje vaše zručnosti. Navyše tým, že vytvoríte konferenčný stolík s vlastnými rukami, doslova naplníte svoj dom teplom a vložte do neho kúsok duše. Takže určite stojí za to vyskúšať.

Originálny konferenčný stolík zo starého kufra

Malý konferenčný stolík z dosiek

Konferenčný stolík na kolesách s vlastnými rukami

Aj zo starých batérií môžete vytvoriť malý konferenčný stolík

Konferenčný stolík s vlastnými rukami v morskom štýle

Konferenčný stolík s vlastnými rukami v morskom štýle

Myšlienka v štýle "romantický". Po celý rok si popíjajte svoj obľúbený nápoj na tento stôl, spomeniete na teplé more, láskyplné surfovanie a mestskú cestu. "Morský" stôl - je to jemnosť, zdokonaľovanie a originálnosť v srdci vášho domu.

1. Vezmite starý okenný rám a očistite ho od prachu a nečistôt. Ak je prasknuté staré sklo, vložte nový, potom sa zbavte starých vrstiev náteru a píšte povrch. Potom odstráňte kovové rohy, ktoré dodatočne upevňujú časti rámu.

2. Obal zakryte bielou smaltovanou alebo akrylovou farbou. Ak ste vybrali akrylovú farbu, po vysušení ju ošetrujte hniezdom, aby sa drevo objavilo - takže stôl bude vyzerať starý, čo mu prinesie špeciálny rafinovaný vzhľad. Môžete tiež použiť dve farby a vybrať si bielu stupnicu. Najskôr namaľte rám s modrou farbou a po vysušení prvej vrstvy - kryt s bielou. Keď druhá vrstva vyschne, rozotrite ju brúsnym papierom - potom z pod bielou farbou bude modrá vykonať.

3. Urobte nohy pre stôl. Za týmto účelom urobte rez a nakrájajte na 4 rovnaké časti (každý približne 34 cm), potom po nich prechádzajte brúsnym papierom, aby ste odstránili drsnosť.

4. Ďalej odrežte obloženie nábytkovej dosky alebo dosky rovnakej šírky ako rám a približne 8 cm na dĺžku, po ktorej je potrebné ošetriť podložky nožov brúsnym papierom.

Proces vytvárania konferenčného stolíka

5. Teraz musíte každý diel vyvŕtať na 4 miestach. Predbežne označte a potom vyvŕtajte dieru, ktorá je určená na upevnenie nohy, a ešte jednu - na akomkoľvek vhodnom mieste - aby ste zabezpečili spoľahlivosť nohy.

6. Potom použite dlhý skrutkovač, aby ste pripojili každú nohu k základni.

7. Ďalej pripevnite nohy k rámu pomocou samorezných skrutiek. Stolárstvo - akúsi "box", ktorá bude musieť sčítať všetky ostatné dovážané z morských darov - predná časť rámu, ktorý stojí na nohách, bude čeliť podlahu nadol.

Vytvorenie konferenčného stolíka na nohách

8. Teraz budete potrebovať hrubé tenké lano, ktoré bude musieť splietnuť každú nohu. Lano fixujte pomocou lepiacej pištole.

9. Teraz musíte umyť a odmastiť sklo na oboch stranách. Ďalej - vyzdvihnúť a usporiadať na sklo "morské plody". Položte ich tak, aby sa zdalo, že sú neopatrne rozptýlené a súčasne prúdia z jedného rohu stola do druhého - a ich počet by mal postupne zaniknúť. Teraz je potrebné pripevniť každý prvok pomocou dvojzložkového transparentného lepidla. V tomto prípade by morské prvky nemali vyčnievať nad okraje plochého "boxu".

10. V sklenenej dielni budete potrebovať sklo, ktorého hrúbka bude 4 mm. Veľkosť skla by mala byť taká, aby sa mohla na ráme opierať o "škatuľu". Zároveň by mali byť na každej strane otvorené rámčeky s hrúbkou 1,5 - 2 cm. V dielni musíte požiadať, aby boli okraje skla spracované a vŕtané do nich otvory s priemerom 4 mm. Sklo sa musí otrieť a zakryť stôl. Z kože alebo z jemnej gumy odrežte tesnenia, ktoré budú pod podložkami. Zabezpečte sklo pomocou skrutiek. Pozorne ich zašroubujte tak, aby sa sklo nepoškodilo.

11. Vezmite hrubo hrubé lano a na jednej strane vytvorte slučku, ktorá sa rovná polovici dĺžky stola. Pomocou lepiacej pištole lepte lano dvakrát zložené od stredu dlhej strany stola k jeho okraju. Samotná slučka (približne 12-15 cm) by sa nemala lepiť - mala by byť voľná, aby mohla byť potom zviazaná. "Obchádzanie" obvodu skla a preklápanie všetkých jeho rohy, ďalej nalepiť dlhý koniec lana k nemu. Keď sa dostanete do slučky, musíte do neho zatiahnuť koniec lana, aby ste mali uzol na mori. Teraz, potiahnutím lana opačným smerom (zdvojnásobenie), je potrebné ho lepiť.

Konečné štádiá tvorby konferenčného stolíka

12. Ozdobte vonkajší roh stola - na strane, kde sú umiestnené väčšina morských prvkov. Pokračujte v zložení tým, že uvádzate ďalšie podrobnosti, ako keby sa "odčerpali" od stolovej nohy priamo pod vrchným sklom.

Hotovo! Vychutnajte si svoju tvorbu a radujte hostí!

Kufrík pre cestujúcich

Klasický interiér obývacej izby s konferenčným stolíkom z kufra

Veľmi originálne riešenie pre starý obľúbený kufor, ktorý som s tebou videl z iných regiónov a ktorý nechcem vyháňať kvôli spomienkam.

Najskôr prejdite do obchodu, kde budete musieť zakúpiť nohy nábytku (drevené alebo kovové). Ak chcete vytvoriť mobilný stôl - potom musíte zobrať kolesá. Tiež budete potrebovať preglejku, skrutky a skrutkovač.

Dokonca aj z malého kufra na nohách dostanete originálny konferenčný stolík

Teraz urobíme označenie na dne kufra pre budúce nohy a vrty. Vzhľadom k tomu, že nemôžeme pripojiť nohy k tkanivu, dali sme preglejku do kufra, urobili na ňom značky cez otvory a tiež vyvŕtajte. Teraz pripojte spodnú časť upevnenia kufra a pripevnite nohy. Pomocou horúceho lepidla lepte plsť vnútri kufra.

Ak chcete dať tabuľke originálny vzhľad, ktorý pripomína vzdialený pohyb, môžete ho zdobiť samolepkami vyrobenými vo forme známok, alebo ho zdobiť podľa vlastného uváženia.

To je to - neobvyklý konferenčný stolík je pripravený! Mimochodom, možnosti konverzie kufre v nespočetné množstvo tabuliek: vybrať svojho vkusu nohy, môžete si vytvoriť tabuľku v retro alebo klasickom štýle. Je možné, aby pripojiť nohy, ak máte obrovský kufor - to bude vyzerať naozaj neuveriteľné: táto tabuľka prinesie do interiéru pocit dobrodružstva a dobrodružstvo, duch cestovanie a diaľok neznámych.

Tabuľka záznamov pre znalcov prírody

V tejto tabuľke sú harmonicky zapadajú do interiéru chaty alebo vidieckeho domu - teplé a prirodzené, bude to vždy závan náladu dňa, v ktorom je všetko ponorený v pokoji, spev vtákov a vôňa prírody. Taký zázračný stôl je tiež dosť jednoduchý.

Vezmeme drevené trámy (v tomto prípade breza) rovnakej výšky a šírky, iba 32 kusov. Tiež je potrebné vziať základňu pre stôl, nohy (4 kusy), tmel v tóne stromu, skrutkovač a lepidlo, určený pre drevené povrchy.

Konferenčný stolík guľatiny na kolieskach

Proces vytvárania konferenčného stolíka z guľatiny

Najprv musíte zozbierať základňu pre stôl, potom lepiť drevené trámy po obvode a uprostred šiť s lepenkou. Následne priskrutkujte nohy dole. Ďalej lepidlo na vnútorný povrch tenkých drevených kociek - vďaka tomu sa zdá, že stôl je úplne drevený. Teraz vezmeme tmel a opatrne zatvoríme všetky dutiny, potom ich trieme, aby sme vytvorili úplne rovný povrch. Voila! Teraz ste majiteľom neobvyklého stola, ktorý bude vrcholom vášho interiéru.

Ak sa vám to hodí, podľa tejto schémy môžete vytvoriť iné tabuľky, napríklad pomocou pobočiek. Ak chcete vytvoriť takú tabuľku, musíte si vyzdvihnúť škatuľu z preglejky namaľovanú čiernym náterom, ktorého veľkosť je 40x40x60 cm (alebo iná veľkosť podľa vášho uváženia).

Pri lepení rámu sa odoberáme vetvy, z ktorých najprv odstránime voľne držiacu kôru (to robíme pomocou brúsneho papiera). Aký je poradie lepenia: najprv lepte vetvy na dlhú stranu stola a potom - vyberieme drevené matrice a ako mozaika ich rozložíme na konce. Hrúbka dosiek by mala byť približne 1 cm, môžu byť rezané parquetom alebo kotúčovou pílou. A nakoniec - nainštalujte sklo, ktoré bude stôl. Ak je to žiaduce, skrutkami nosičov kolies na stôl sa dá pohybovať.

Konferenčný stolík s vlastnými rukami z domu

Konferenčný stolík je ideálny pre letné chaty

Najjednoduchší variant konferenčného stolíka z zrubového domu

Tou istou technológiou môžete vytvoriť oveľa viac neobvyklých kusov nábytku. Vetvy môžete položiť horizontálne a potom dostanete taký nádherný stôl. Vyzerá to, že tento nábytok je nielen originálny, ale aj neuveriteľne štýlový.

Myšlienka, ktorá prišla k niečomu myseľ, je skutočne génius. Zdá sa, že môžete prísť s paletami, ktoré pravdepodobne ležia na každej dachi? A robia z nich veľmi pohodlný a funkčný prvok interiéru.

Konferenčný stolík z paliet v modernej obývacej izbe

Konferenčný stolík z malých paliet bude vyzerať celkom štýlovo

Varianty konferenčných stolíkov z palet

Ak chcete začať, zhromaždiť všetky potrebné nástroje pre vaše nápady: keď pán, vŕtačku, svorku, kladivo, skrutky, nechty Sťahovák, lepidlo na drevo, bicykle, mydlá, základný náter, skrutkovač. Tiež si štetce maliarske štetce, okvetné lístok-tip s brúsnymi štetinami pre vŕtačky a bezfarebný lak náterom.

Etapy zhotovenia konferenčného stolíka z paliet vlastnými rukami

Najskôr je potrebné vytiahnuť vrták s tryskou určenou na spracovanie stromu a vyčistiť povrch dosiek špinou z neho. Teraz opatrne rozložte vyleštenú odkvapkávaciu misku. Mierne poraziť s veľkým kladivom hrdzavé nechty a opatrne ich vytiahnite pištoľou na nechty. Zlomené kusy dosiek lepidlo s lepidlom na drevo. V tejto fáze budú potrebné svorky. Musia jemne držať dosky a čakať, kým nevysušia.

Teraz pripravený na dosky o potrebe na klinec a lepidla na rubovej strane, a potom podržte svorky je a počkať až do sucha.

Konferenčný stolík z palet

Potom zakryť stôl s bezfarebným základným náterom, a potom - s lakom. Potom od zadnej časti stola označte miesta skrutiek na upevnenie kolies. Vŕtajte otvory pre spojovacie prvky pomocou vŕtačky. Aby sa skrutky ľahko zasadili do dreva, mydlu ich mydlo. Pomocou západkového kľúča môžete rýchlo a pohodlne utiahnuť skrutky pomocou šesťhrannej hlavy.

Štýlový, kompaktný a celkom funkčný stôl je pripravený!

Fotoinštrukcia o výrobe konferenčného stolíka z palety

Iná originálna myšlienka podpláca svojou jednoduchosťou a prekvapením - no, kto si myslel, že postaví stôl krabičiek? Ale prišiel, a teraz si sám vytvoríte doma taký neobvyklý interiér. Samozrejme, budete sami spokojní a vaši hostia ocenia originalitu tohto nápadu dôstojne.

Je tiež zaujímavé pozrieť sa na konferenčný stolík z krabičiek

Vezmite 4 drevené debny, brúsny papier, nechtov C na vodnej báze valca a štetec, vyvrtávačka, 10 mm preglejkové dosky, lepidlo PVA, 4 kolesá a skrutky.

Proces vytvárania konferenčného stolíka z krabičiek

Najprv musíte maľovať škatule a zakryť ich lakom. Potom použite vŕtačku so zarážkou na otvory na koncoch zásuviek. Pomocou lepidla na drevo je potrebné upevniť hmoždinky na miestach upevnenia a navzájom prepojiť krabice. Pripevnite kolesá k listu preglejky a potom pripevnite list k zásuvkám pomocou skrutiek. Stôl je pripravený!

Takéto neobvyklé veci môžu byť vytvorené z pomerne bežných materiálov. S fantáziou a túžbou po originalite a pohodlí vo vašom dome môžete ľahko vykonať zázraky. Pozrite sa okolo: Možno, že starý okenný rám má každú šancu zmeniť sa na zaujímavý prvok interiéru?

A možno obrovská drevená špirála z priemyselného kábla, ktorý sa môže stať elegantným kusom nábytku?

Konferenčný stolík z veľkej drevenej cievky

Pôvodná verzia konferenčného stolíka vyrobeného z pneumatiky

Verte mi, existuje veľa vecí okolo nás, ktoré sa môžu zmeniť na niečo skutočne jedinečné a vzácne. Pozrite sa na ne trochu z iného uhla

Nové nápady na výrobu konferenčného stolíka

Nábytok nielen zdobí miestnosť, ale plní aj svoje funkčné povinnosti. S cieľom priniesť nejaké odrody do interiéru, môžete si urobiť konferenčný stolík s vlastnými rukami. Existujú rôzne nápady na výrobu tejto položky nábytku.

Samostatný konferenčný stolík: výpočet výšky, výkres výber materiálu

Konferenčný stolík môže byť vyrobený z akéhokoľvek materiálu so spoločným štýlom. Interiér vyzerá luxusne, ak je zdobený kamenným dreveným stolom. Môže mať klasickú podobu. Dodatočné dekorácie tu nie sú potrebné. Môže sa použiť dekoratívna rezbárska a dekorácia.

Štandardná verzia tabuľky je vyrobená z dreva. Veko a dve horizontálne poličky spájajú štyri vertikálne steny s komplexným profilom a štyri dekorované detaily, ktoré majú aj komplexný profil. Vďaka guľkovému ložisku sa výrobok ľahko pohybuje. Stôl je pokrytý priehľadným alebo nepriehľadným ochranným a dekoratívnym povlakom.

 • Drevo GOST pre výrobok - 19414-90. Na pripojenie stola a zvislej steny použite poter 2.16 D.
 • Spodná horizontálna polička je upevnená guľkovými ložiskami 9,2 A.
 • Skrutky 2-4 sa používajú na upevnenie guľových kĺbov.
 • Každý panelový člen je vyrobený z lepených regálov. Sú lepené lepidlom PVA Lux, ktoré má nízku toxicitu a rýchle nastavenie.
 • Každý detail by sa mal brúsiť brúsnou podložkou.
 • Povrchová úprava sa vykonáva samonasávacím lakom a brúsnou špongiou.

Interiér vyzerá luxusne, ak je zdobený kamenným dreveným stolom

Lacnejšia možnosť je vyrobená z kovu a skla. Interiér vyzerá s týmto riešením rafinovanejším a ľahším v porovnaní s výrobkom vyrobeným z kameňa. Stolová doska je vyrobená z vysoko pevného skla, nohy sú vyrobené z kovu. Ukazuje sa pevný a odolný dizajn, za ktorým nemusíte venovať zvláštnu pozornosť.

Výrobok z korkového dreva má ľahkosť, pevnosť a trvanlivosť. Nehne sa a nezapáli. Rozhodnutie o štýle môže byť iné.

Ak je tabuľka potrebná na jednu sezónu, môže byť vyrobená z plastu. Jedná sa o lacnú a krátkodobú možnosť.

Ako urobiť konferenčný stolík sami (video)

Pre každý štýl interiéru - váš stôl

Je tiež dôležité dodržiavať jeden štýl v každom predmetu používanom v interiéri. Pred výberom konkrétneho dizajnu tabuľky je potrebné určiť celkové zloženie objektov v miestnosti. Po prvé, je určený štýl, potom výber materiálu s rôznymi detailmi pre zdobenie.

 • Pri výbere klasického štýlu je potrebné udržať rovnováhu luxusu a jednoduchosti. Tento cieľ sa dosahuje použitím jednoduchých materiálov. Na ozdobenie dreveného stola je možné použiť vzácne sklenené korálky a umelecké maľovanie.
 • Luxus s ekologickou kompatibilitou je kombinovaný v ekologickom štýle, pri ktorom sa používajú prírodné materiály. Je možné použiť ratan, ktorý sa vyznačuje silou a flexibilitou.
 • Najnovšie moderné technológie sa používajú v štýle high-tech. Tvar tabuľky pre toto štýlové rozhodnutie by mal pripomínať priestor. Výrobok je zdobený svetelnými prvkami. Môže to byť neón alebo malé žiarovky. Nábytok by mal vyzerať fantasticky.
 • V miestnosti zdobenej v rustikálnom štýle použite viac prírodných materiálov. Môže to byť pevná guľatina, tyče. Zbytočné veci sa stanú nezvyčajnými objektmi.

Najnovšie moderné technológie sa používajú v štýle high-tech

Galéria: nápady na výrobu konferenčného stolíka (25 fotek)

Nápady pre sebaobslužný konferenčný stolík

Podľa všeobecného štýlu miestnosti môžete určiť, akú formu bude tabuľka. Tento nábytok sa používa nielen na ukladanie časopisov a novín. Môže byť zdobený lampou. Môžete piť čaj na to. Okrem toho môže byť použitý ako stojan pre akvárium.

V tejto súvislosti, je dôležité takže štandardná forma tohto nábytkového objektu spĺňa všetky požiadavky. Pre klasický interiér môžete zostať v geometrickom tvare. Často sa v apartmánoch nachádzajú tabuľky štvorcových, obdĺžnikových, oválnych a okrúhlych tvarov.

Pre klasický interiér môžete zostať v geometrickom tvare

Ako urobiť stolík-transformátor z dreva

Majitelia malého bytu toto riešenie pomôže vyriešiť problém s priestorom. Takéto skladacie modely majú špeciálny mechanizmus pruženia alebo plynového výťahu. Môžete vytvoriť transformátor z výkresov na veľkosti. Existujú špeciálne počítačové programy, ktoré môžete použiť na vizualizáciu produktu, ale aj z papiera a ceruzky môžu byť tiež dobré.

Pre spoľahlivý vysokokvalitný transformátor je potrebné mať preglejku (hrúbku 2,2), ktorá dokáže odolávať mechanickému prvku. Podrobnosti sú rezané s maximálnou starostlivosťou v súlade so stanovenými rozmermi.

Každý detail je pripevnený bez spomalenia. Pokiaľ je to potrebné, je vytvorený zasúvateľný a rotačný mechanizmus. Výsledkom je, že produkt môže kombinovať dve tabuľky a vykonávať dve funkcie. V priebehu dňa môžete s ním rokovať a večer môžete mať večeru so spoločnosťou. Je vhodné používať výrobok s kolesami. Môžete to urobiť sami. Kola by mala byť mäkká, aby sa podlaha z nich nepoškodila.

Galéria: konferenčný stolík (25 fotek)

Ako vytvoriť tabuľku s efektom nekonečno (video)

Vytvorenie malého konferenčného stolíka na kolesách

Bez skúseností v oblasti nábytkárskeho priemyslu môžete začať s prípravou konferenčného stolíka. Na tento účel sú pripravené potrebné materiály a nástroje:

 • Bary 9 / 3,5 cm, dĺžka 12 m;
 • svorky;
 • Drevené lepidlo;
 • šmirgľový papier;
 • Sekáče a pílové píly;
 • Rulety, ceruzky;
 • Lak.

Rezanie častí by malo byť vykonané s prihliadnutím na kvóty a konečné spracovanie. Dĺžka príspevku je 2,5, šírka 0,6 a hrúbka 0,15 cm v stolárstve môžu ihneď rezať diely na požadované rozmery.

Ak nemáte skúsenosti s nábytkárstvom, môžete začať s prípravou konferenčného stolíka

Práce sa vykonávajú v nasledujúcom poradí:

 1. Príprava kreslenia sa vykonáva. Môže byť prezentovaný vo forme plánu kreslenia, na ktorom sú aplikované všetky potrebné rozmery.
 2. Pomocou pilovej píly vyrežte lištu. 14 kusov detailov o dĺžke 70 cm na doske stola a 4 kusy na 35 cm na nohách.
 3. Potom na dvoch dlhých kúskoch urobte odsadenie od okraja na každej strane (5 cm). Na toto použitie používajte pílku.
 4. Na vyhladenie drsnosti tyčí sa používa brúsny papier. Vytvárajte husté spojenie dielov. Môže byť upravená pomocou dláta alebo šmirgľového listu.
 5. Každá susediaca strana tyče je ošetrená lepidlom a lepená. Musíte sa uistiť, že doska stola je plochá. Nesmie dochádzať k posunutiu dielov.
 6. Pri čakaní na sucho lepidla sú svorky odstránené.
 7. Povrch je brúsený zariadením.
 8. Naneste lepidlo na konce každej nohy a do drážok.
 9. Každá noha je vložená do drážky. Potom sa brúsia, kým lepidlo úplne nevyschne.
 10. Potom zakryjte lakmi, suchými a skrutkovými kolesami.

Pre lepšiu penetráciu laku do dreveného materiálu je potrebné k nemu pridať rozpúšťadlo. Táto metóda je príliš jednoduchá. Dokonca aj začiatočník sa s tým vyrovná. Materiál, ktorý sa používa pri výrobe, môže byť najviac neštandardný, v závislosti od toho, akú predstavu chce majster realizovať.

Prekvapivo vyzerá v interiéri leštené, pokryté škvrnou a lakmi

Originálne nezvyčajné nápady domácich konferenčných stolov

 • Drevené palety môžu pomôcť pri realizácii myšlienky vytvárania unikátneho nábytku. Mletie palety sa vykonáva. Ak chcete dať jas, použite lak. Produkt bude praktickejší, ak bude doplnený kolesami.
 • S hotovými dekoračnými krabicami môžete získať originálny dizajn. Samonavíjanie, nechty sa používajú na pripojenie krabičiek. Hotový výrobok je leštený a rozjasnený škvrnou alebo lakom. Takýto stôl môže byť doplnený kostrou a kolesami.
 • Na palete, paličku alebo krabici, plastové alebo kovové rúry môžete položiť dosku z dosky. Na upevnenie používajte priehľadné lepidlo, špeciálne prísavky alebo skrutky.
 • Litinová batéria sa môže stať spoľahlivým a mobilným vynálezom, ak umiestnite sklenenú koncovku na leštené radiátory a inštalujete kolieska zospodu. Pri pohľade, aký radiátor.

Konferenčný stolík: odrody (video)

Pri dekorácii interiéru nie je nutné používať hotové nábytkové predmety. Je lepšie si sami uvedomiť svoje tvorivé schopnosti a módne myšlienky a vytvoriť nové majstrovské dielo z prírodného alebo umelého materiálu. Hlavná vec, že ​​výrobok bol nielen funkčný, ale aj zodpovedal štýlu miestnosti, harmonicky prispôsobil svoj tvar do situácie. Na to môžete použiť pripravené nápady alebo urobiť svoje fantázie pravdivé.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

7 + 3 =