Stôl na konferenčné stolíky

Sklenené konferenčné stolíky - 55 fotiek

Nedávno interiéry majú módny trend - v interiéroch sa objavil relatívne nový predmet - sklenené konferenčné stolíky. Aké sú výhody takýchto tabuliek a prečo si zaslúžia takú popularitu?

Po prvé, dávajte pozor na skutočnosť, že konferenčný stolík môže byť vyrobený z rôznych materiálov, ako v skutočnosti akýkoľvek iný nábytok. Ale teraz, v súlade s požiadavkami, všetky stavby sú oveľa jednoduchšie, aby nevytvorili pocit preťaženého priestoru. Konferenčný stolík z dreva vyzerá ťažko. Preto dnes dizajnéri uprednostňujú sklenené výrobky. Koniec koncov, sila nie je rozhodujúcim faktorom pri výbere konferenčného stolíka.

Nie tak dávno bolo možné snívať o sklenenom nábytku, pretože sklo je veľmi krehký materiál. A vzniká logicky otázka o bezpečnosti použitia takého prvku interiéru. Odpoveď je jednoznačná - je to bezpečné. Takže nábytok je vyrobený len s jedným typom skla - temperované. Hrúbka takéhoto skla použitého na výrobu konferenčných stolov nie je menšia ako 8 milimetrov.

Tvrdené sklo má veľmi vysokú odolnosť voči nárazom. Toto sklo sa nerozbije a môže vydržať značnú váhu. Moderné metódy spracovania, aby pre výrobu skla s extrémne hladkými hranami a pracovná doska sama môže byť buď priehľadný, alebo matný, a s rôznymi vzormi.

1

Týmto spôsobom, sklenené konferenčné stolíky sa môžu zapadnúť do akéhokoľvek interiéru a stať sa nielen praktickým objektom, ale aj skutočnou dekoráciou.

Docela logická otázka "prečo potrebujem konferenčný stolík?"

Ako môžete hádať z názvu, je navrhnutý tak, aby sa na ňom šírili noviny a časopisy. Na tento účel sú konferenčné stolíky inštalované v kanceláriách na miestach, kde čakajú návštevníci. Na tejto tabuľke môžete piť kávu alebo čaj. Domáca konferenčná stolička má rovnaké funkcie. Nie sú však kľúčové.

Hlavná funkcia sklenených konferenčných stolíkov je dekoratívna, a keďže sú dostatočne malé, budú vyzerajúce dobre aj vo veľkej miestnosti. A pretože sklo dokonale kombinuje s prakticky všetkými materiálmi, môže byť v každej situácii harmonicky "napísané". Stôl vyzerá originálne, nie len zo skla, ale s použitím lesklého kovu.

Sklenené konferenčné stolíky v interiéri rôznych miestností

Konferenčné stolíky zo skla s drevom sú vhodnejšie pre klasický interiér.

Nehmotné stoly neznižujú priestor, ale vďaka výnimočne ľahkej konštrukcii to robia viac "zadarmo", nie preplnené.

A v niektorých interiéroch sa stolíky stali súčasťou štylistického zloženia. Vo všeobecnosti je to typické pre izby v štýle minimalizmu. vykonalo toto tabuľku s minimálnymi podrobnosťami. Má funkčnosť a praktickosť. Zvyčajne je to o niečo viac ako zvyčajne.

Niekoľko kusov nábytku môže byť "hrdý", že priťahuje toľko pozornosti dizajnu. Mali by ste začať s tým, že doska stola na konferenčné stolíky môžu byť úplne odlišné - od nášho obvyklého kolesa a štvorcové do rôznych nepravidelných tvarov.

Sklenená vrstva nemá sémantické zaťaženie a často sa stáva akýmkoľvek "pozadím" toho, čo je umiestnené pod ním. Jedným z originálnych dizajnových riešení - akvárium na sklenenom konferenčnom stole. Nemenej elegantný bude vyzerať miestnosť, v ktorej sklenený konferenčný stolík ukladá fotografie rôznych tvarov a veľkostí.

Sklenené konferenčné stolíky: všetky možnosti

Dizajnéri experimentovali nielen s materiálmi dosiek, ale aj s materiálmi nohy. Môžu byť vyrobené z dreva, ratanu, mramoru alebo iných materiálov. Nohy môžu mať rôzne bizarné tvary a môžu byť tiež vytvorené vo forme sochárskeho obrazu.

Nepochybne môže konferenčný stolík priniesť určitú užitočnú záťaž do interiéru. Okrem novín a časopisov, pre ktoré v skutočnosti sa používa táto tabuľka, je možné umiestniť misku s cukríky alebo vázu s kvetmi. Pre takýto je vhodné piť čaj alebo kávu, počas pokojného rozhovoru. Je zaujímavé, že to, čo nazývame konferenčným stolíkom v zahraničí, sa nazýva konferenčný stolík.

V poslednej dobe sa ich funkčnosť výrazne zvýšila. Na niektorých sklenené konferenčné stolíky K dispozícii sú regály, na ktorých môžete uložiť rôzne drobné predmety.

Často dizajn konferenčných stolíkov zahŕňa kolesá alebo valčeky. To je veľmi výhodné, pretože ak je to žiaduce, môžu sa ľahko presunúť z miesta na miesto.

To však nie je limit funkčnosti. Skutoční majstri sú sklenené tabuľky-transformátory. Môžu ľahko zmeniť výšku. Takéto stoly sú veľmi pohodlné - v zloženom stave zaberajú veľmi málo miesta a v rozvinutých sú plnohodnotné jedálenské stoly.

Ďalšou veľmi zaujímavou zmenou je sklenené konferenčné stolíky pod notebookom.

Sklenené konferenčné stolíky - foto

Takéto tabuľky môžu byť vynikajúcim doplnkom interiéru, ktorý je okrem estetickej funkcie tiež funkčný.

Sklenený konferenčný stolík: ľahkosť a originalita vo vašom interiéri

Sklársky nábytok vstúpil do zoznamu módnych interiérových trendov v roku 2015. Tento materiál si zaslúžil dizajnovú lásku vďaka svojej ľahkosti, lakonizmu a nenápadnosti. V rade svetoznámych značiek, ktoré vyrábajú moderné kusy nábytku, nájdete sklenené stolíky, stoličky, skrine a dokonca aj skrinky. Zvláštna pozornosť si však zaslúži sklenený konferenčný stolík, ktorý sa bez problémov zapadá do akýchkoľvek interiérových smerov, takže dizajn izby je štýlový a funkčný.

"House of Dreams" ponúka zvážiť najzaujímavejšie modely konferenčných stolov zo skla, ich dizajnové prvky, ako aj spôsoby použitia týchto nábytku v interiéri.

Sklenený konferenčný stolík

Návrh a konštrukcia sklenených konferenčných stolíkov

Konferenčné stolíky patria do kategórie dekoračného a funkčného nábytku. Ako môžete vidieť z názvu, hlavným účelom týchto položiek je uloženie tlačových a malých položiek. Stolová doska tradičných konferenčných stolíkov sa často vyrába formou kruhu alebo obdĺžnika. Často je dizajn stolov doplnený o statické alebo posuvné regály, ktoré robia výrobky funkčnejšími a pohodlnejšími. Je zaujímavé, že kus nábytku, ktorý sme v Európe nazývali "konferenčný stolík", sa nazýva "káva".

Sklenené konferenčné stolíky fotka

Pôvodný konferenčný stolík zo skla v obývacej izbe

Sklenené tabuľové sklo a drevo

Pred pár desiatkami rokov nikto nemohol ani myslieť, že konferenčné stolíky budú vyrobené zo skla, pretože tento materiál bol považovaný za nepraktický, krehký a dokonca aj nebezpečný. Bežné sklo je skutočne neuveriteľne krehký materiál, ktorý sa ľahko deformuje v dôsledku mechanického nárazu. Rozvoj modernej výroby nám však umožňuje vyrábať špeciálny druh skla, ktorého pevnosť nie je nižšia ako sila kovu. Hovoríme o tvrdenom skle, ktoré využíva špeciálnu metódu spracovania, ktorá robí tento materiál veľmi trvanlivým a bezpečným. Poškodené tvrdené sklo môže padnúť len z vysokej nadmorskej výšky, ťažkého objektu. Ale aj keby ste narazili na mnoho malých úlomkov, tvrdené sklo vám neublíži, pretože Prítomnosť špeciálnych zliatin spôsobuje, že ich hrany sú úplne hladké a nie ostré.

Konferenčné stolíky so sklenenou doskou

Kávový oválny stôl z dreva a skla

Konferenčný stolík v obývacej izbe so sklenenou doskou

Ďalšou unikátnou vlastnosťou tvrdeného skla sa prejavuje jeho dobrá flexibilita, ktorá umožňuje realizovať akékoľvek dizajnové nápady. Vzhľadom na ťažnosť tohto materiálu môže byť tvar moderného konferenčného stolíka vytvorený v rôznych variantoch. Napríklad, sklenený konferenčný stolík je často viacúrovňový dizajn, produkt s hladkými čiarami, objekt s neštandardným geometrickým tvarom atď.

Trojstupňový sklenený konferenčný stolík

Plne sklenená stolová fotka

Sklenený konferenčný stolík pôvodného formulára

Konferenčný stolík na sklenených kolesách

Konferenčný stolík je zaujímavý nielen svojou dekoratívnou hodnotou, ale aj vysokou funkčnosťou. Napriek pomerne malým rozmerom môže tento predmet riešiť mnohé naliehavé problémy:

  • Po prvé, je nevyhnutné pre umiestnenie drobných predmetov a dekorácií interiérov;
  • Po druhé, vďaka zabudovaným regálom je vhodné v stôl na stolovanie ukladať tie veci, ktoré by mali byť vždy k dispozícii - knihy, adresáre, konzoly z domácich spotrebičov atď.
  • Po tretie, konferenčné stolíky nám dávajú vynikajúcu príležitosť usporiadať čajové pitie alebo obed v každej miestnosti v dome.

Navyše, nožičky moderného konferenčného stolíka sú často vybavené kolesami, ktoré vám umožňujú ľahko a rýchlo presunúť tento objekt z jednej miestnosti do druhej.

Konferenčné stolíky zo sklenenej fotografie

Stolové akvárium zo sklenenej fotografie

Sklenený konferenčný stolík v interiéri

Malý sklenený konferenčný stolík

Vnútorné prvky skleneného konferenčného stolíka

Nápad vytvoriť kusy nábytku z tvrdeného skla vznikol v dôsledku šírenia módy pre interiéry v štýle minimalizmu, ktoré vyžadujú maximálny priestor a slobodu. Nábytok zo skla, najmä konferenčné stolíky, vôbec nepreťažuje priestor. Z dôvodu priehľadnosti materiálu sa zdá, že sklo nemá jasné obrysy, takže vyzerá veľmi ľahko a bez váh.

Foto sklenený konferenčný stolík na kolesách

Sklenené konferenčné stolíky fotka

Sklenené tabuľky

Sklenený konferenčný stolík sa môže stať harmonickým prvkom takmer akéhokoľvek interiéru. Keďže sklo perfektne vyhovuje všetkým materiálom a farbám, nie je potrebné tento výrobok vyberať pre iné položky nábytku. Ak však chcete, aby sa stôl stal súčasťou nábytku, dávajte pozor na výrobky vyrobené z niekoľkých materiálov. Napríklad horná časť konferenčného stolíka môže byť vyrobená zo skla a jeho nohy alebo bočné steny sú vyrobené z dreva, drevotriesky alebo kovu. Okrem toho je povrch tvrdeného skla často zdobený rôznymi rozprašovačmi a povlakom, čím sa dizajn výrobku stáva živšou a výraznejšou.

Okrúhly sklenený konferenčný stolík vo vnútri

Moderný konferenčný stolík so sklom

Konferenčný stolík so skleneným okrúhlym stolovým stolom

Kávové stolíky so sklenenou stolovou fotkou

Sklenený stolík vyzerá veľmi štýlovo a originálne, takže ho môžete použiť ako hlavný interiérový prízvuk, najmä pokiaľ ide o výrobky s neštandardnými tvarmi. Polokruhové, zaoblené, zakrivené a hladké stoly dokonale zapadajú do najjemnejších a najnáročnejších interiérov zdobených podľa pravidiel štýlovej bioniky, minimalizmu, high-tech, techno atď.

Foto konferenčného stolíka zo skla

Krásne konferenčné stolíky so sklom

Stôl s loptou a sklom

Okrúhly konferenčný stolík

Starostlivosť o konferenčný stolík zo skla

Zdá sa, že starostlivosť o sklenený konferenčný stolík je veľmi namáhavé a komplikované. V skutočnosti sa prakticky neodlišuje od starostlivosti o výrobok vyrobený z akéhokoľvek iného materiálu. Všetko, čo potrebujete, je zakúpiť špeciálne čistiace prostriedky na nábytok, ktoré umožňujú jednoduché, bezpečné a efektívne čistenie povrchu skla. Navyše, pri stieraní a čistení skla nepoužívajte špongie s kovovými alebo časticovými vláknami, pretože môžu ponechať mikročipky na svojom povrchu.

Konferenčné stolíky s drevenými nohami a sklenenou doskou

Konferenčné stolíky s kovovými nohami a sklenenou doskou

Sklenený konferenčný stolík vyplní interiér miestnosti s ľahkosťou a exkluzivitou. Aby však produkt mohol čo najdlhšie obdivovať krásu a funkčnosť, venujte veľkú pozornosť sile a hrúbke skla pri jej výbere.

Sklenené konferenčné stolíky: Foto

Už dlho už názov "konferenčný stolík" nie je spojený s čítaním časopisov. Ak hovoríte veci podľa ich vlastných mien, mali by ste o tom hovoriť ako čajový predmet, kávu alebo dokonca aj obed. Zvyčajne na nízky stôl v blízkosti pohovky sa bude pozerať na televíziu a rozhovor, a zaobchádzať s priateľmi alebo rodinnou kávou so sladkosťami. Spolu s drevenými stolmi nie sú nezvyčajné a sklo. Sú veľmi pekné v modernej domácnosti a temperované, vyrábané novými technológiami, sklo nie je horšie ako drevo.

Sklenené nábytok položky majú úžasný majetok, vlastné iba im. Ich prítomnosť v miestnosti vizuálne rozširuje priestor. Prúd svetla preniká cez stôl alebo iný výrobok bez toho, aby sa stretol s prekážkami na ceste, takže miestnosť sa zdá byť priestrannejšia a ľahšia. Nábytok zo skla nie je vystavený vlhkosti, nevybledne pod pôsobením slnka a porovnáva sa s kovom a drevo je odolnejšie voči poškriabaniu. Zo skleneného nábytku môžete vyrábať nezvyčajné kompozície, sklo je tvárné vo výrobe a z neho môžete vyrábať nábytok fantazijného tvaru a línií.

Sklenené konferenčné stolíky na fotografiách umiestnených na tejto stránke vám pomôžu vybrať produkt, ktorý zodpovedá interiéru vašej obývačky. Stala sa klasickou kombináciou skla s tmavým drevom. Táto tabuľka nemusí nutne zodpovedať tónu zvyšku nábytku v miestnosti, vyzerá skvele ako samostatný objekt a harmonicky sa hodí do každej situácie.

Stolová doska z priehľadného tmavého skla na masívnych drevených nohách vyzerá pevne, krásne a inšpiruje spoľahlivosť, nie je charakteristická pre sklenené výrobky.

Niekoľko modelov skla a prírodného dreva - praktické stolíky na dvoch a troch úrovniach. Kúpiť stôl môže byť od 15.000 rubľov, a cena exkluzívnych modelov stúpa na 30.000 rubľov.

Krehkosť skla nie je prekážkou pri vytváraní skladacích modelov konferenčných stolíkov. Dôkaz tohto transformátora, ktorý môže byť použitý ako jedálenský stôl, zdvíhanie a spúšťanie dosky do požadovanej výšky pomocou výťahu.

Veľmi pekný vyzerajúci stôl na kovových nohách a táto kombinácia je nevyhnutná pre zdobenie izby v štýle modernity. Sklenená stolová doska môže byť vyrobená z dekoratívneho skla, ktoré je ľahšie sa starať ako o pravidelný, priehľadný povrch.

Miesto pri stole je ústrednou časťou miestnosti a môžete na ňu upozorniť výberom produktu z farebného skla. Svetlý kus nábytku sa dobre zapadá do interiéru svetlej priestrannej miestnosti. Predám tento model konferenčného stolíka za cenu 8,600 rubľov.

Ak je potrebné tabuľku často premiestňovať, je lepšie vybrať model na kolesách. Sú vhodné, aj keď je potrebné stôl presunúť len o niekoľko centimetrov.

Obdĺžnikový tvar sklenených dosiek nie je pravidlom a pre dizajn, ktorý tvrdí, že je ľahký a vzdušný, je lepšie vybrať oválny alebo okrúhly stôl. Niektoré modely tohto dizajnu sú uvedené nižšie.

Izba, vyzdobená vo svetlých farbách, vyzerá harmonicky, ak sú všetky kusy nábytku kombinované farebne. Pre takýto interiér si môžete vyzdvihnúť malý stôl na snehovo bielom neobvyklom stánku elegantnej podoby.

Drahý konferenčný stolík vyrobený z prírodného dreva s vyrezávanými nohami a vloženými doskami je vhodný pre izbu zariadenú v anglickom alebo klasickom štýle. Cena takého produktu je od 30 000 rubľov.

Hladké čiary oválneho pomáhajú vyhnúť sa závažnosti tvarov a dávajú dizajnu priestor ľahkosti a beztiaže. Sklenená doska, ležiaca na drevenom stojane asymetrického tvaru, je vhodná pre tých, ktorí chcú priniesť dizajn miestnosti výstrednosť a individualitu dizajnu.

Ale model je kompletne vyrobený zo skla. Nie každý sa odváži umiestniť takýto originálny stôl do stredu svojej izby, ale vyzerá moderne.

Ak potrebujete lacný sklenený stôl, môžete si vybrať produkt od 4.500 s priehľadným sklom v rovnakej úrovni na drevených alebo kovových chrómových nohách. Neexistuje žiadna hodnota v tom, v akom štýle je miestnosť vyrobená, pretože tento typ konferenčného stolíka dokonale zapadne do akéhokoľvek interiéru.

  • Interiér izby v hosteli
  • Kombinácia farieb podlahy a dverí
  • Strop v obývacej izbe

Ak chcete zverejniť komentár, musíte sa prihlásiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

69 + = 72