Transformátory Ikea konferenčný stolík

Tabuľky z IKEA - je tu pre každú chuť

Medzi rozličnými stolmi Ikea nájdete veľa zaujímavých možností. Vhodným kusom nábytku nájdete študenta, spisovateľa a toho, kto potrebuje produkt výlučne na rekreáciu a nie na prácu!

Tabuľky z Ikea: všeobecné informácie a výhody

Tieto výrobky majú mnoho výhod. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, majú moderný dizajn pre každú vkus, nájdete varianty rôznych farieb. Či už ide o knihu alebo inú tabuľku, bude to v každom prípade vyzerať slušne.

Veľký plus týchto výrobkov od Ikea - široký sortiment. Kuchyňa, písanie, počítač ... Výber je naozaj obrovský! A v každej z týchto kategórií existuje veľa možností, ktoré sa navzájom radikálne líšia, a to ako pri náplni, tak aj pri konštrukcii a iných vlastnostiach.

Druhová rozmanitosť tabuľky Ikea

Existuje veľa možností, ktoré budú vyhovovať osobe, ktorá potrebuje tento nábytok do tej miery, a na niekoho, kto pracuje pre neho a kladie vážne požiadavky na nábytok.

Skladací tabuľka (transformátor) Ikea

Tieto výrobky majú vynikajúce vlastnosti pre tých, ktorí žijú v malej izbe alebo prenajímajú ubytovanie. V takýchto podmienkach môže byť sklápací nábytok veľmi dôležitý. Transformátor bude vynikajúcou voľbou, ak potrebujete písať alebo čítať niečo. Áno, pre stálu prácu alebo štúdium môže byť nepríjemné, ale pre niektoré rýchle prípady na hodinu alebo dve je to veľmi vhodná voľba.

Skladacia tabuľka Ikea má vynikajúce vlastnosti pre tých, ktorí žijú v malej miestnosti alebo na prenájom bývania

Katalóg počítačových a písacích stolov Ikea

Je veľmi výhodné používať katalóg pri hľadaní písaných aj počítačových produktov. Medzi tovarom je veľa možností môžete nájsť nielen priamo tabuľky, ale aj stojany pre notebooky alebo systémové jednotky. Osobitne dôležité môžu byť napríklad posledné, ak si človek nechce špecificky kúpiť počítačový stôl pre počítač, ale chce sa obmedziť na písanie.

1

Tabuľka pre školáka musí mať určité vlastnosti. Napríklad by malo byť dokonale zladené s rastom dieťaťa a musí byť úplne jednoduché použitie. Ak je v tabuľke používa pre dospelých, bude korigovať niektoré chyby výrobku, napríklad, používa stojan na rovnakom monitora, ak je kus nábytku, je príliš nízka. Je však nepravdepodobné, že dieťa bude robiť to, čo je dôvod, prečo je tabuľka, kde to bude robiť lekcia byť úplne perfektný. Takéto výrobky sú plné v obchodoch Ikea.

Tabuľka pre školáka musí mať určité vlastnosti

Veľmi vhodnou voľbou pre osobu, ktorá len raz používa stôl, je verzia časopisu. Tieto tabuľky môžu byť vhodné na rýchlu raňajku alebo večeru alebo na krátke čítanie alebo písanie. Ak niekto trávi veľa času doma, potom je pre neho ideálnou voľbou.

Dobrou voľbou je, ak je miesto v byte malé. Takýto stôl bude veľmi vhodný v apartmánoch - malých rodinách alebo jednoducho v jednoizbových apartmánoch. A ak osoba odstráni miestnosť, je nepravdepodobné, že by mal získať niečo ambicióznejšie a dôkladnejšie.

Medzi konferenčnými stolíkmi Ikea nájdete veľa rôznych možností, z ktorých každý môže zapôsobiť na dizajn aj praktickosť. Môžete nájsť pomerne pevný kus nábytku, ktorý bude najlepším riešením v prípade, že je možné zakúpiť len jeden takýto nábytok.

Veľmi vhodná voľba pre osobu, ktorá len príležitostne používa stôl - verziu časopisu

Kuchynské a jedálenské stoly IKEA

V obchode nájdete bohatý výber produktov pre kuchyňu. Veľké a malé prevedenie, s rôznymi vzormi zapôsobiť na milenca Gurmet, znalci estetiky. Veľký jedálenský stôl bude vhodný pre tých, ktorí majú veľké rodiny. Samozrejme, táto možnosť je relevantná len vo veľkých miestnostiach.

Malý konferenčný stolík bude príjemný nielen pre znalcov kávy, ale aj pre fanúšikov iných nápojov. Elegantný dizajn, kvalita a praktickosť robia tento nábytok veľmi vhodný na zdobenie interiéru. Nájdete ich veľa v obchodoch Ikea.

Elegantný dizajn, kvalita a praktickosť robia tento nábytok veľmi vhodný na výzdobu interiérov

Veľmi výhodnou a zaujímavou možnosťou je konzolový produkt. Tieto tabuľky sú ideálne pre veľké a malé priestory. Budú nielen praktické, ale dokonale zapadajú do rôznorodého interiéru. Ak chcete niečo upresniť, mali by ste venovať pozornosť možnosti skla.

Sklenený stôl má mnoho výhod z hľadiska estetiky. Sotva je možné predstaviť si rafinovanejší produkt ako stolík s okrúhlym stolovým stolom na kovových nohách. To bude vynikajúca voľba, ak je interiér vyzdobený v štýle "high-tech".

Veľmi výhodnou a zaujímavou možnosťou je konzolový produkt

Sklenená verzia je vhodná, ak:

 • tabuľka vykonáva čisto dekoratívnu funkciu;
 • interiér je vyzdobený v štýle "hi-tech" alebo v inom vhodnom;
 • V miestnosti sú ďalšie stoly, ktoré môžu vykonávať mnoho utilitárskych úloh.

V Ikee ponúka široký výber výrobkov zo skla a konzoly. Nepokúšajte sa vybrať, pretože každá tabuľka má svoje vlastné špeciálne vlastnosti, ktoré pre niekoho možno sú optimálne.

Kritériá pre výber typu tabuľky pre izby

Existuje niekoľko kľúčových bodov, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere produktu v miestnosti.

Veľmi dôležité, takže stôl je v súlade s okolitými prvkami interiéru bytu alebo domu. Nájsť správnu možnosť nie je dosť ťažké, len aby ste počúvali zmysel pre chuť. Niekedy môže pomôcť rada skúseného dizajnéra.

V interiéri v štýle "Hi-tech" budú tabuľky futuristického vzhľadu veľmi zaujímavé. Ale v klasickom štýle, takýto nábytok bude veľmi pochybný. Čo sa týka "Bungalow", tento štýl môže byť kombinovaný s "Hi-tech", takže tabuľka futuristického dizajnu môže byť relevantná.

V interiéri v štýle high-tech bude veľmi zaujímavé pozrieť tabuľky futuristického typu

Samozrejme, v "Bungalow" ideálnou voľbou bude drevený stôl, najmä ak je pod farbou stien. Aj keď to nie je vždy tou najlepšou voľbou, pretože kovové výrobky v "Bungalow", v čase, môžete pridať kúzlo, a to napriek skutočnosti, že sa bude jednať o zmes "high-tech".

Ak v princípe nie je jasne vyjadrený štýl interiéru, potom bude fungovať veľa možností. Veľmi dobrý vzhľad môže byť jednoduchý drevený stôl s ničím pozoruhodným dizajnom. Ale je zaujímavé a dôležité pozrieť sa aj na verziu s pôvodným dizajnom.

Je lepšie si vybrať materiál, ktorý má všetky vlastnosti potrebné pre osobu. Napríklad, ak niekto sa chystá a jesť a pracovať pri jednom stole, zrejme produkt musí mať povrch, ktorý je odolný voči mastnoty a iných agresívnych faktorov prostredia spojené s dennými jedlami pri stole.

Je lepšie si vybrať materiál, ktorý má všetky potrebné vlastnosti človeka

Pracovná plocha by mala byť celkom spoľahlivá. Samozrejme, neodporúča sa vziať masívny výrobok s veľmi hrubými prvkami, ak sa na plánovaní nezúčastňuje nič iné ako písmeno na stole. Ak sa však na výrobok vyskytnú ťažké náklady, potom by sa to malo brať do úvahy pri výbere materiálu.

dôležitý tiež vyzdvihnúť tabuľku správnej farby. Aj keď ide o posuvný kus nábytku, ktorý sa používa len niekedy, je stále veľmi dôležitá harmónia s okolitým interiérom.

Veľmi dôležité korelovať rozmery stola a miestnosti, v ktorej bude umiestnená. Ak je to malá miestnosť, potom bude veľmi dôležitý biely kus nábytku. Tento produkt rozšíri vizuálny priestor, ktorý v takýchto miestnostiach tak chýba!

Je veľmi dôležité spájať rozmery stola a miestnosti, v ktorej sa bude nachádzať

Dokonalým riešením pre malé izby je skladací stôl. Nie je to nevyhnutne verzia časopisu, s ktorou sa s každým nesúhlasí. Nie, môžu byť skladacie stoly, ktoré vykonávajú svoje základné funkcie veľmi dobre.

Skvelá voľba pre miestnosť, kde žijú dvaja ľudia - stôl pre dvoch, ktorý bude umiestnený pozdĺž steny. Tým sa vyhnete nákupu dvoch kusov nábytku, ktoré pravdepodobne zasahujú do chodby. Tento dlhý stôl nebude vhodný pre všetkých, ale stojí za to zvážiť.

Uhlové a klasické verzie

Tiež rohový stôl pomôže ušetriť miesto. Skvelé riešenie pre malé izby! Okrem toho, kompaktný, to je vynikajúcou voľbou pre veľký byt, ak je vyzdobený v škandinávskom štýle, ktorý zahŕňa veľký otvorený priestor a celkovú minimalizmus. Dobrá voľba ako stolný počítač.

Rohový stôl môže šetriť miesto

Kruhový stôl môže byť tiež umiestnený v rohu, ale nebude tak efektívny ako rohová voľba. Ak však nepotrebujete veľa krabičiek a výrobok nie je určený na použitie často, výber je celkom dobrý. obzvlášť okrúhly stôl osloví tých, ktorí chcú kúpiť nábytok čo najlacnejšie. Môže byť vhodný pre prenosný počítač.

Klasické výrobky môžu vyzerať elegantne, nie horšie ako uhlové a v určitom prostredí ešte lepšie. Avšak, ich zásluhy sú zverejnené najmä pod podmienkou veľkého priestoru priestorov. Vtedy je lepšie získať klasickú tabuľku:

 • keď je v miestnosti dostatok priestoru a vizuálneho priestoru;
 • Keď nie je vhodný uholný variant kvôli špeciálnemu dizajnu miestnosti;
 • keď chcem zdôrazniť krásu stola.

IKEA stoly: odrody (video)

Na záver treba poznamenať, že výber správnej tabuľky medzi odrodami poskytnutými spoločnosťou ikea nie je vôbec ťažký. Hlavnou vecou je vedieť, aký výrobok potrebujete, potom nebude ťažké vyzdvihnúť nábytok, ktorý má potrebné vlastnosti.

Konferenčné stolíky Ikea

Konferenčné stolíky pevne vstúpili do života osoby od prvého dňa svojho vystúpenia. Pri výbere takého druhu nábytku si kupujúci chce byť istí, že získa skutočne vysoko kvalitné, odolné, štýlové a praktické výrobky. Konferenčné stolíky Ikea, majú len tieto vlastnosti, ale aj iné výhodné vlastnosti.

Ikea konferenčný stolík, rovnako ako všetok nábytok tohto výrobcu, má množstvo funkcií, ktoré v kombinácii sú jeho výhody. Najdôležitejšie sú:

 • používať pri výrobe stolov iba moderné a bezpečné materiály.
 • Neustále zdokonaľovanie výrobného procesu, ktorý vám umožní vytvoriť najneobvyklejšie a najpopulárnejšie modely konferenčných stolíkov, vrátane stolového transformátora.
 • Široká škála modelov vyrobených z rôznych materiálov rôznych farieb, vybavených dodatočným príslušenstvom.
 • Dostupné náklady.
 • Schopnosť vybrať si stôl, ktorý by nielen prispôsobil konkrétnemu štýlu interiéru, ale aj miestnosti akejkoľvek oblasti.
 • Kompaktnosť a multifunkčnosť konferenčných stolíkov je ich hlavnou črtou.
 • Jednoduchý a minimalistický dizajn.
 • Zberateľské vydanie. Tu stojí za pochopenie, že v sortimente sú vyrábané oba modely jeden po druhom, rovnako ako varianty vyrobené v rámci konkrétnej série nábytku pre obývaciu izbu alebo spálňu.
 • Tabuľky tejto značky dokonale kombinované s inými interiérovými výrobkami toho istého výrobcu. Preto každý môže vybaviť svoju izbu v etapách pomocou produktov jednej značky.

Najdôležitejšie pre kupujúceho je široká paleta sortimentu, ktorá je charakterizovaná vysokou kvalitou a cenovou dostupnosťou.

Rozsah tohto typu nábytku je hlavnou výhodou značky Ikea. Všetky dnešné konferenčné stolíky možno rozdeliť do niekoľkých veľkých skupín na základe určitých parametrov.

V bohatom sortimente nájdete:

 • transformátor,
 • Stôl vyrobený v klasickom štýle s jedným alebo dvoma stolovými doskami.

Ale aj tie odrody, vydané v rovnakom štýle, sa môžu navzájom líšiť v iných parametroch, takže výrobca vymenoval niekoľko kritérií pre rozdelenie do skupín.

Veľkosť tohto typu nábytku zohráva kľúčovú úlohu pri výbere vhodného vzorku. Je nutné zvoliť správnu veľkosť konferenčný stolík vedľa pohodlie plánované používanie, rovnako ako harmonické vnímanie priestoru, pretože malý stôl bude vyzerať skvele v obývacej izbe rovnako nevhodné ako veľkú možnosť v malej miestnosti. V rovnakej dobe, pod rozmermi tohto typu nábytku je pochopiť výšku a šírku dosky.

Podľa tohto kritéria výrobca rozdelil všetky modely časopisov do niekoľkých skupín:

 • Malé položky. Majú výšku 10-25 cm. Šírka ich dosiek sa pohybuje od 21 do 30 cm.
 • Konferenčné stolíkystredná veľkosť sú prezentované v najväčšom sortimente, pretože takýto nábytok bude vhodný v miestnosti takmer akejkoľvek oblasti. Výška týchto výrobkov je od 26 do 45 cm a šírka dosky je 30-60 cm.
 • Veľké modely - jedná sa o konferenčné stolíky s výškou 46-60 cm a šírkou stola 61-85 cm. Niekedy je možné uspokojiť návrhy s stolovou doskou so šírkou do 1 m.

Chcem si ihneď všimnúť, že konferenčné stolíky s výškou väčšou ako 60 cm patria do kategórie jedál a toto sa musí brať do úvahy pri nákupe takýchto exemplárov.

Tento ukazovateľ je tiež dôležitý, rovnako ako veľkosť. Fanúšikovia klasického smeru pri výrobe nábytku sú ideálne pre okrúhly alebo obdĺžnikový stôl. V sortimente sú však ďalšie modely:

 • viacvrstvové uzavreté stoly, ktoré majú tvar suda;
 • Možnosti vo forme košíka na uskladnenie;
 • oválne stoly;
 • konferenčné stolíky vo forme afrických bubnov;
 • Úzke konštrukcie na vysokých nohách s oválnou miskou na uloženie pod pult;
 • skladacie stoly v tvare štvorca alebo trojuholníka.

Vzhľadom k prítomnosti rôznych tvarov, bude ideálny konferenčný stolík budú môcť vybrať nielen priaznivcov klasického interiéru, ale zákazníkov, ktorí ocenia všetky neobvyklé a netradičné.

Na výrobu konferenčných stolíkov špecialisti na značku Ikea používajú širokú škálu materiálov. Hotový výrobok môže byť vyrobený z jednej suroviny alebo z kombinácie rôznych materiálov. Najčastejšie sa používajú:

 • Plast alebo plast. Sú vhodné na výrobu kľučiek a kolies na stoloch-transformátoroch. V niektorých prípadoch sa tieto materiály používajú na zdobenie okrajov na doskách stola.
 • Woodyho masívu. Používa sa na výrobu drahých drevených stolov.
 • MDF panel a drevotrieska. Tieto lacné materiály sú často aj hlavné pri výrobe rámu konferenčných stolíkov.
 • Zrkadla. Tieto krehké materiály sa niekedy používajú na zdobenie dosiek. Sklenený stôl, ako je už jasný od jeho názvu, je častejšie úplne vyrobený z materiálu rovnakého mena.
 • Kov rôzneho druhu. Kov je častejšie používaný pri výrobe nožičiek na konferenčné stolíky, ako aj jeho príslušenstvo.

Stojí za zmienku, že názov každého konferenčného stolíka je v súlade s materiálom, z ktorého je vyrobený.

Paleta farieb použitá pri výrobe tejto značky je veľmi široká a môže konkurovať mnohým výrobcom tohto druhu nábytku. Väčšina konferenčných stolíkov predávaných dnes na trhu s nábytkom je biela, čierna alebo hnedá.

Značka Ikea šla ďalej a dnes jej zákazníci môžu zakúpiť konferenčné stolíky v nasledujúcich farbách:

Stojí za zmienku, že každý kupujúci má možnosť, ako si kúpiť jednobarevný konferenčný stolík a viacfarebný model. Je to taká široká škála takýchto výrobkov, ktoré urobili slávnu značku jednou z najpopulárnejších na trhu s nábytkom.

V snahe uľahčiť výber pre spotrebiteľov a uspokojiť všetky ich potreby, odborníci Ikea predáva aj konferenčné stolíky sú vyrábané v rôznych štylistických smerov. To umožňuje zakúpiť najvhodnejšiu možnosť.

Dnes je sortiment konferenčných stolíkov Ikea reprezentovaný modelmi v nasledujúcich štýloch:

 • neoklasický je reprezentovaný takým modelom ako "Lakh". Tento dizajn sa vyznačuje jeho farbou, ktorá je jasným prízvukom v každej miestnosti.
 • Klasický štýl a štýl "Provence" sú reprezentované vynikajúcimi stolmi z kolekcie "Isala". Vyznačujú sa čistými klasickými formami, pokojným a jemným vzhľadom a farbami charakteristickými pre tieto štýly. Je to pre výrobu nábytku v týchto oblastiach najčastejšie používať prírodné drevo.
 • Milovníci low-key klasiky, ako aj fanúšikov minimalizmu, tabuľky časopisu "Hemmes" ochutnajú.

Takéto rozdelenie je však vhodné iba pre tie typy konferenčných stolíkov, ktoré boli vyrobené ako súčasť výroby nábytkových zostáv pre obývaciu izbu. Ak budeme hovoriť o jednotlivých prípadoch, môžu vykonávať nielen v súlade s vyššie uvedenými štýlmi, ale aj v takých oblastiach, ako je "Loft", "moderné" alebo "high-tech".

Aj Ikea ponúka svojim zákazníkom rôzne dekorácie na konferenčné stolíky. S jeho pomocou môžete rýchlo meniť nielen vzhľad samotného nábytku, ale aj jeho základný štýl.

Medzi takou širokou škálou jednoduchého kupujúceho môže byť ťažké určiť, aký druh konferenčného stolíka by sa mal zakúpiť. Ak chcete uľahčiť výber, postupujte podľa jednoduchého plánu:

 • Najprv sa rozhodnite o veľkosti budúceho nábytku a nezabudnite, že čím väčšia je miestnosť, tým väčšia bude tabuľka.
 • Je tiež potrebné určiť účel nákupu tohto nábytku. Na tom závisí nielen veľkosť modelu, ale aj materiál, z ktorého je vyrobený. Čím širší je rozsah tabuľky, tým je trvanlivejší. Napríklad, ak máte v pláne použiť pult ako miesto na obed, potom je lepšie uprednostňovať modely-transformátory.

 • Určite potrebu ďalších regálov alebo škatúľ. Môžu byť užitočné pri ukladaní rôznych drobností.
 • Je nevyhnutné, aby ste sa rozhodli pre seba, akú formu chcete vidieť v interiéri. Tu môže ovplyvniť niekoľko faktorov: priestor miestnosti (pre malú miestnosť, kompaktné okrúhle stoly by mali byť vybrané), štýl interiéru a osobné vkusné preferencie.

 • Materiál výroby. Tu všetko závisí od želania klienta. Všetky materiály použité na výrobu sú úplne bezpečné, odolné a vysoko kvalitné.
 • Ak máte v pláne pohybovať nábytok okolo miestnosti často, je rozumnejšie kupovať model na kolesách.
 • Farba konferenčného stolíka musí zodpovedať všeobecnej farebnej schéme interiéru.

Konferenčný stolík od spoločnosti Ikea, vybraný podľa týchto tipov, už dlho poteší svoju funkčnosť, odolnosť a krásny vzhľad.

Ďalším dôležitým faktorom je správna inštalácia tohto nábytku. Konferenčný stolík je spravidla inštalovaný v obývacej izbe. Spočiatku bola určená na ukladanie vytlačenej korešpondencie. V súčasnosti sa takéto výrobky často používajú na rôzne potreby, takže je ťažké presne uviesť ich správnu polohu.

 • Najdôležitejšie je mať na pamäti, že tabuľka by nemala brániť prístupu k oknám, pohovke a iným bežne používaným nábytkom. Najlepšie je umiestniť takéto predmety v blízkosti kresla alebo na pravej / ľavej strane pohovky, pretože vždy bude mať k dispozícii všetky potrebné predmety.

 • Ak tento nábytok slúži ako dekorácia miestnosti a zriedka sa používa, je lepšie umiestniť ju blízko steny. Na stole môžete nainštalovať fotografie alebo figuríny.
 • Iba v prípadoch, keď je stôl zakúpený ako dekorácia miestnosti a jej plocha je pomerne veľká a voľná, môžete tento nábytok namontovať priamo do stredu.

Zvážte pár harmonických príkladov umiestnenia konferenčného stolíka Ikea v interiéri:

 • Obývacia izba v bielych tónoch jasne potrebuje trochu revitalizácie. Je ideálna pre šťavnatý červený stôl umiestnený v blízkosti pohovky. Na tomto mieste stavba nezasahuje do priechodu a priťahuje pozornosť. Navyše, umiestnenie konferenčného stolíka vedľa mäkkého nábytku vám umožní mať všetko, čo potrebujete, na dosah ruky.

 • Konferenčný stolík môže byť umiestnený za zadnou časťou pohovky. V prípade takéhoto usporiadania neinterferuje s priechodom a nebude viditeľný.
 • Model so sklenenou špičkou a tmavým rámom bude vyzerať oproti rohovým pohovkám v hale s kontrastnou povrchovou úpravou.

Všeobecne platí, že konferenčné stolíky Ikea sú moderný, štýlový, pohodlný a multifunkčný nábytok, ktorý je ideálny nielen pre domácnosť, ale aj pre kanceláriu.

Ako zostaviť konferenčný stolík ikea, pozrite si nasledujúce video.

Všetky práva vyhradené, 14+

Kopírovanie materiálov stránok je možné len vtedy, ak na našich stránkach nainštalujete aktívny odkaz.

Konferenčné stolíky z Ikea - elegantná interiérová obývacia izba

Pod obývacou izbou je apartmán takmer vždy vyhradený pre najväčšiu miestnosť: koniec koncov tu hostia privítajú, oslavujú dovolenku s celou rodinou a odpočívajú po celodennej práci. Takže túžba urobiť obývačku čo najatraktívnejšia je pochopiteľná. A to nie je možné robiť len na úkor základov.

V kurze sú ďalšie malé prvky, ktoré často vykonávajú úlohu hlavnej výzdoby interiéru - konferenčné stolíky. A ak je pre vás dôležité dodržiavať zlaté pravidlo nákupu "cenovej kvality", potom je čas ísť ... v Ikei, kde je ľahké nájsť aj bočné stoly a konferenčné stolíky.

Holandská spoločnosť vyrába celý rad domácich výrobkov už mnoho rokov. Preto jej zamestnanci nahromadili jedinečnú skúsenosť s vývojom a realizáciou rôznych nápadov pre domácnosť. Ikea samozrejme nemohla ignorovať taký dôležitý a krásny kus nábytku ako konferenčný stolík.

Rozmanitosť dizajnu tejto témy je obrovská. Najrozmanitejšie materiály, najnepozoruhodnejšie kombinácie, všetky štýly a všetky spôsoby spracovania - všetko je v ceste. Aké sú atraktívne modely spoločnosti?

 • Bezpečnosť materiálov - Ikea dáva bezpečnosť v popredí. K akýmkoľvek materiálom a akýmkoľvek produktom sa uplatňujú najprísnejšie požiadavky. Neexistuje žiadny necertifikovaný plast, žiadna vysoko emisná drevotrieska, žiadna plastová hrana nízkej kvality atď.
 • Spoľahlivosť - všetky výrobky Ikea sú navrhnuté s prihliadnutím na skutočnosť, že budúci majiteľ nábytku musí zostaviť samostatne. To znamená, že za prvé, zvýšená pozornosť ukotvenie - potom, čo design by mal bez odovzdávanie problémy dopravy a veľmi neblizkaya za druhé - konzistencia a ľahkú montáž, a po tretie - zvýšenie spoľahlivosti prvkov.
 • Kolekcia - dizajnéri spoločnosti vyvíjajú nielen jednotlivé položky, ale hotové kolekcie, ktoré ponúkajú rôzne možnosti pre životné prostredie. Nábytok z jednej série je samozrejme kombinovaný navzájom a často vám umožňuje kombinovať aj predmety z rôznych zbierok, ale v štýle. To veľmi uľahčuje prácu "domáceho" dizajnéra.
 • Rozmanitosť - kategória konferenčných stolíkov v Ikea zahŕňa modely z dreva, kovu, MDF, plastu, skla av rôznych kombináciách. Konferenčný stolík v obývacej izbe sa často používa ako prízvuk, zdôrazňuje alebo odolá zvolenému štýlu. A odborníci spoločnosti pri tvorbe modelov berú do úvahy túto vlastnosť.

Štýlový dekor konferenčného stolíka od spoločnosti Ikea

Fotografie a ceny konferenčných stolov Ikea

Katalóg konferenčných stolov na oficiálnej webovej stránke spoločnosti Ikea vždy udáva aktuálne ceny v obchodoch. To je mimoriadne výhodné pri nakupovaní na internete, hlavne preto, že katalóg poskytuje presné informácie o cenách aj technických vlastnostiach modelu.

Rovnako ako vo všetkých takýchto výrobkoch, hlavnými faktormi tvorby cien sú spotreba materiálu a konštrukcia výrobku.

 • Na výrobu dreveného stola potrebujete viac materiálu. Aj keď stolová doska nie je vyrobená z dreva, ale z dyhovaných drevotrieskových dosiek alebo MDF a pole sa používa len na páskovanie a nohy, táto kategória výrobkov je najdrahšia. Malý stôl s rozmermi 50 x 50 cm stojí 4699 rubľov a kolík s priemerom 93 cm - 10999 rubľov.
 • Čím elegantnejší model vyzerá, tým vyššia je jeho hodnota: konferenčný stolík Isal, vyrobený v štýle Empire, stojí 14999 rubľov.
 • Výrobky z laminovaných drevotrieskových dosiek a drevotrieskových dosiek zostávajú najdostupnejšie, napríklad verzia zo série Lakk stojí 799 rubľov.
 • V porovnaní s drevenými tabuľami zo skla a kovov menej náročných na materiál, respektíve s porovnateľnými veľkosťami a zariadeniami, sú ich náklady nižšie. Takže malý stôl Kingsboo stojí len 1499 r, a model z rovnakej série, ale s dĺžkou 118 cm - 6999 r.

Fotografie konferenčných stolov od Ikea

10999 р. (Štokholm) 799 rubľov. (LAK) 14999 р. (Je Ala-ríše)

V skutočnosti je hlavnou funkciou konferenčného stolíka krásne a elegantné predmety a nie stánok pre noviny a časopisy. V tomto prípade je akákoľvek praktická funkcia sekundárna vzhľadom. A tak bez ohľadu na to, ako nazývate tento malý objekt, v každom prípade sa to týka prvkov dekorácie.

V spoločnosti Ikea sa táto kategória vyznačuje ako časopis a ďalšie tabuľky.

 • Káva - vyznačujú sa veľkou veľkosťou - dĺžka stola je nie menej ako 90 cm a malá výška. - Nie viac ako 50-53 cm Jedná sa o klasickú verziu, čo je výhodné umiestniť akékoľvek predmety - v rovnakom časopise alebo šálka kávy, ale používa ako jedáleň Tabuľka nie je povolená.
 • Pridivannye - tieto produkty majú menšiu hĺbku a šírku - 50-80 cm, ale sú na výšku - nad 55 cm Napriek svojej malej veľkosti, táto tabuľka je užitočná pri jedle, aj keď to je vhodné len pre jednu osobu .. Modely sú nazývané malé, pretože majú malé rozmery, ktoré vám umožňujú stlačiť stôl v blízkosti pohovky. Niektoré modely sa vyznačujú aj špeciálne navrhnutou formou pre takéto varianty: vo forme písmena P
 • Konzola - v normálnej výške a veľkej šírke sa líši v plytkej hĺbke. Produkt môže vykonávať funkciu toalety alebo stola na kávu v obývacej izbe s hradbovým oknom - táto možnosť ubytovania je najúspešnejšia.
 • Ďalšie tabuľky - spoločnosť sa zameriava na mobilitu takýchto modelov. Väčšina z týchto konferenčných stolíkov na kolesách od Ikea sa nielen pohybuje ľahko, ale aj je sklopná.

Konferenčný stolík v jednej alebo druhej forme je zahrnutý v takmer ľubovoľnej kolekcii pre obývaciu izbu. A v každom z nich je najjasnejší, najoriginálnejší prvok.

Nenechajte sa stratiť v množstve konferenčných stolov od Ikea pomôže nasledujúce video:

Typ stola so šírkou 55 cm a výškou 45 cm Veľmi kompaktný výrobok, farbený v jasne zelenej alebo červenej farbe. Vo svojej sérii slúži ako farebný prízvuk, pretože kolekcia predpokladá vybavenie obývacej izby v bielom a striktne funkčnom štýle.

V sérii stolov Lakk z Ikea prináša veľmi prijateľnú cenu. Modely sú vyrobené z drevotriesky a drevovláknitých dosiek a vrchná doska a rám sú zakryté stojacou lesklou akrylovou farbou. Vo vnútri stola slúži ako odrazový povrch.

Okrem zelenej a červenej farby sú navrhnuté aj ružové, biele, žlté, čierne a šedé.

Predpokladá sa, že najťažšou vecou v držaní nábytku Ikeev je jeho schopnosť zostaviť. Pri montáži konferenčného stolíka Lakk boli problémy? Potom pozorne sledujte nasledujúce video:

Konferenčný stolík z radu Isala z Ikea je elegantný model v empírovom štýle, vykonaný v bielej farbe. Okrúhle, nohy majú zložitý tvar. Je vybavená zásuvkou so zátkou.

Pracovné dosky sú vyrobené z laminovanej drevotriesky, nohavíc, podstolie a bočných stien - z masívneho buku a borovice. Používa sa bezpečná akrylová farba.

Model je perfektne kombinovaný s produktmi radu Isala a Hemmes a s akýmkoľvek iným nábytkom v štýle klasicizmu alebo Provence.

Isalské konferenčné stolíky v interiéri

Ak je výber druhého nábytku hlavným faktorom praktickosť a funkčnosť najčastejšie, potom s konferenčnými stolmi je situácia iná. A tak dizajnéri Ikea v tejto kategórii ponúkajú originálne riešenia.

 • Osvietený stôl s osvetlením je skvelou voľbou pre dizajn interiéru v akomkoľvek avantgardnom štýle. Model je vyrobený z ocele a je to symbióza kovového stola v štýle techno so stolovou lampou. Sada obsahuje červené gumové pásy, ktoré dokážu fixovať guľatiny, drôty zo svietidla alebo ich použiť ako dekoratívny prvok, rovnako ako dizajnér Tomek Ryugalik.
 • Model zo série Arkelstorp z Ikea je konferenčný stolík-transformátor vyrobený výhradne z masívnej borovice. Jeho bočné steny môžu byť zdvihnuté a upevnené na úrovni hlavnej dosky, čím sa vytvorí plocha stola trikrát väčšia ako pôvodná doska.
 • Tabuľky Liatthorpe sú zaujímavé - tu je zásuvka, ktorá je rozdelená na 4 oddelenia. Vlastne stôl v tomto konferenčnom stolíku od skla Ikea. Táto možnosť sa používa ako skladovací systém, ako aj ako vitrína, kde si môžete v priestoroch usporiadať celú výstavu.
 • Hattanový stôl je vyrobený z ocele a akrylového skla - model, ktorý spája moderné a priemyselné, je vlastne stolom na servírovanie. Horná akrylová časť je odstránená a môže byť použitá ako podnos.
 • Trhová truhlica je pôvodná varianta, ktorá kombinuje rustikálny štýl a podkrovie, ako aj retro a etnické motívy. Je vyrobená z akácie - zriedkavého materiálu v Ikee, vo forme mriežky. Je potrebné dbať na to ako na staré drevené veci: namazať olejom a voskom.

Fotky z uvedených modelov konferenčných stolíkov od spoločnosti Ikea

Ikea konferenčné stolíky sú vyrobené v rôznych štýloch a dokonale sa zmestí do interiéru nielen z ich "pôvodnej" kolekcie, ale aj akéhokoľvek iného, ​​vyrobeného v rovnakom štýle. Tieto modely sú úplne sebestačné a budú slúžiť ako krásny doplnok k obývačke. Navyše, vďaka nízkej cene, si takmer každý môže dovoliť kúpiť stolík v Ikee. Dobrý nákup!

Páčia sa vám článok? Prihláste sa na aktualizácie na stránkach v kontakte, spolužiakoch, Facebooku, Google Plus alebo Twitter.

Prihlásiť sa k aktualizáciám e-mailom:

Povedzte o tomto článku svojim priateľom vo vašej obľúbenej sociálnej sieti pomocou tlačidiel nižšie.

Zanechajte komentár

Obývacia izba

navigácia

Spálňa

Obývacia izba

Čalúnený nábytok

kúpeľňa

kontakty:

Nedávne diskusie

Cool! To je police na posteli pre okuliare, smartphone, prehrávač.

A videl som iný takýto variant: posteľ s pódiom, veľmi veľa.

Ďakujeme za cenné a podrobné informácie! Veľmi užitočné ako napr.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

8 + 1 =