Konferenčný stolík fotka

Magazínové stoly vo vnútri - 100 príkladov

Obývacia izba sa nedá predstaviť bez pohovky alebo televízie. Ale vidíte, taký malý a pohodlný prvok interiéru ako konferenčný stolík pridá k vášmu každodennému životu ešte väčší komfort a pohodu.

Dokáže vyzdobiť akýkoľvek interiér. Môžete dať svoje obľúbené noviny alebo časopis na konferenčný stolík. Môže to slúžiť ako dobrá alternatíva k kuchynskému stolu, ak chcete piť kávu alebo čaj. Pohodlne leňošenie na gauči s novinami alebo časopisom v ruke môžete súčasne piť svoj obľúbený nápoj. Z tohto hľadiska je konferenčný stolík nepostrádateľným kusom nábytku.

Konferenčné stolíky sú príjemným doplnkom

Jeho výhody zahŕňajú pohodlie pri manipulácii, multifunkčnosť, prenosnosť a malé rozmery, ktoré neporušujú miestnosť. Veľmi často, Výrobcovia konferenčných stolíkov sú vybavené malými kolesami. To sa robí pre ľahkú prepravu stola. Tabuľka teda môže mať trvalé miesto a v prípade potreby ju môžete ľahko presunúť na správne miesto.

Tabuľky časopisov sa používajú nielen v obývaných priestoroch. Sú veľmi populárne v recepciách mnohých kancelárií, kozmetických salónoch, ako aj v iných čakárňach pre pohodlie návštevníkov. Koniec koncov, je to veľmi výhodné - a má malý priestor a dobre sa vyrovná so všetkými potrebnými funkciami. Na týchto stoloch sa zvyčajne nachádzajú reklamné brožúry, časopisy, noviny a tiež je veľmi výhodné posielať kávu alebo čaj pre hostí a návštevníkov. Samozrejme, pokiaľ ide o návrh, tieto tabuľky sú trochu odlišné od tých, ktoré sa používajú v domácnostiach a apartmánoch.

Avšak v poriadku konferenčný stolík slúžil ako originálny interiérový objekt, je veľmi dôležité, aby zapadol do celkového štýlu miestnosti, pridáva k nej krásu a zdokonaľovanie. Na tento účel používajú výrobcovia nábytku pri výrobe stola rôzne doplnky a ďalšie funkčné a estetické prvky. Môžu to byť chrómové časti, rovnako ako rôzne okraje na maskovanie koncovej časti dosiek z laminovanej drevotriesky.

1

Pred zakúpením konferenčného stolíka pre vašu izbu, dobre zamyslite sa nad tým, na aké konkrétne účely to potrebujete. Možno sa chystáte na neho dať nejaké malé veci. Napríklad knihu, diaľkové ovládanie a iné potrebné veci. A možno budete chcieť použiť len na estetické účely. Predstavte si, že na ňu položíte kvetinovú vázu alebo záhradnú rastlinu a možno máte v pláne umiestniť nejaké sošky alebo suveníry.

Možno chcete použiť konferenčný stolík a miesto na uloženie kozmetiky. V prípade potreby môže slúžiť ako servírovacia tabuľka. Samozrejme, že takýto miniatúrny prvok interiéru môže byť použitý ako nočný stolík v spálni. V každej z týchto možností budete potrebovať konferenčný stolík rôzne vzhľad a funkčné vlastnosti.

Konferenčný stolík pre chuť a farbu

Teraz poďme hovoriť o materiáloch, z ktorých môžete urobiť konferenčný stolík, a môžu byť veľmi rozmanité. Môžete zakúpiť hotový výrobok v obchode alebo si môžete objednať exkluzívny model podľa vašich nápadov. Všetko závisí od vášho rozpočtu. Najlacnejší je považovaný za realizáciu konferenčného stolíka z laminovanej drevotriesky. Vyzerá to tak veľmi pekné a štýlové. Imitácia prírodného dreva je schopná zapadnúť do akéhokoľvek interiéru. Vyzerá dobre v sklenenom stole v high-tech štýle. Vytvorí sa taký druh beztvého dizajnu. Ak sú však malé deti alebo domáce zvieratá, takýto nábytok by sa nemal inštalovať. Samozrejme, že sklo na výrobu takéhoto stola je podrobené špeciálnemu ošetreniu, vďaka čomu je ťažké poškodiť alebo poškriabať.

Najdrahšie možnosti konferenčné stolíky sú vyrobené z drahého dreva alebo z dokonale spracovaného kovu. No, nie každý si to môže dovoliť.

Veľká obľuba sa teší stoličkám v tzv Nemecký štýl. Odlišujú sa vo svojej funkčnosti a vynikajúcom vzhľade. Často sú vybavené špeciálnymi policami a zásuvkami. Často ľudia kupujú konferenčné stolíky, ktoré sa s niektorými manipuláciami z nich premenia na štandardný jedálenský stôl. To je veľmi výhodné a praktické.

K dispozícii sú aj tabuľky, ktoré sa v tom čase vystavovali v múzeu. Vykonávajú sa v štýle "etno". Na ich výrobu sa používajú prírodné kamene a nohy sú často vyrobené z kovaných častí. Samozrejme, že takýto stôl nezapadá do žiadneho interiéru. Áno, a ťažko by ste ju mohli presunúť, pretože je to veľmi ťažké.

Konferenčné stolíky výška sa líši. Závisí od účelu, pre ktorý sa má táto tabuľka použiť. Koniec koncov, tieto kusy nábytku sú často používané na prácu, napríklad inštalujú notebooky. V tomto prípade by mali byť nohy na stoloch vyššie.

Sme si istí, že v každom dome konferenčný stolík svoj cieľ.

Konferenčný stolík pre obývaciu izbu - ktorý si vybrať? Prehľad nových produktov + 80 fotiek

Majitelia malých bytov, v ktorých je minimálny priestor obvykle pre obývaciu izbu, vyberte konferenčný stolík - transformátor.

Prečo je tak dobrý? Je kompaktný, ľahko sa skrýva, alebo keď sú v dome hostia, je to taký stôl, aby vykonal hlavnú funkciu ich umiestnenia.

Pozitívne vlastnosti skladacieho nábytku, menovite konferenčný stolík pre obývaciu izbu.

Už v sovietskych časoch sa transformátor pre obývaciu izbu stal hlavným atribútom. A aj po niekoľkých desiatkach rokov sa štýly miestnosti menia a tradícia výberu nábytku zostáva rovnaká.

Malý stôl nájde miesto v niektorej z miestností vo vašom dome a tým ušetrí priestor.

 • Je multifunkčný a pohodlný na použitie. Materiály na výrobu univerzálneho kusu nábytku sú vybrané ako najtrvanlivejšie a najspoľahlivejšie. Okrem toho má tabuľka dobrú reputáciu za malú cenu.

  Tabuľka obsahuje niektoré skryté funkcie. Na prvý pohľad nie je nič zvláštne, tabuľka je ako tabuľka. Hlavným rozlišovacím znakom takéhoto nábytku je, že v závislosti od použitia transformátora môže byť rozložený a zložený.

  Ďalšie funkcie zvyšujú veľkosť tabuľky bez vynaloženia zvláštneho úsilia. Je ľahké, a preto je ľahké ju preniesť z jedného rohu miestnosti do druhého.

 • Všeobecne platí, že existuje veľa modelov tabuľkových transformátorov a môžete si vybrať presne ten, ktorý sa najlepšie hodí do interiéru. V našom článku sú prezentované najobľúbenejšie a najdokonalejšie modely fotografie konferenčného stolíka pre salón.

  Materiály na konferenčný stolík - záruka kvality

  Stoly sú vyrobené z rôznych materiálov:

  • prírodné drevo;
  • sklo;
  • kovové konštrukcie;
  • Drevotriesková doska MDF.

  Hlavná vec je, že v ňom správne fungujú zásuvky a to bez ohľadu na to, aký materiál bol použitý na montáž. Suroviny sa vyberajú podľa toho, ako sa použije atribút nábytku.

 • Základ, konkrétne rám musí byť silný a spoľahlivý, čo mu umožní odolávať rôznym faktorom zaťaženia.

  Ide o najkvalitnejšie tabuľky, ktorých rám je vyrobený z kovu. Nie najbezpečnejšie sklenené guľatiny pre obývaciu izbu. Obzvlášť ide o tie byty, v ktorých sú aktívne deti.

  Drevo a plast sa ťažko osvedčili v procese vykorisťovania. Nie sú drahé, a samotná cena hovorí o kvalitatívnych charakteristikách.

  Ako vybrať tabuľku - transformátor - základné tipy

  Zvyčajne sa výber konferenčného stolíka uskutočňuje v závislosti od želania majiteľa obývacej izby, samozrejme sa berie do úvahy aj štýl interiéru. Veľkosť miestnosti v rovnakej dobe nehrajú najdôležitejšiu úlohu, pretože vďaka zloženiu a rozloženiu, bude tento kus nábytku vojde do každej miestnosti a dokonca aj ušetriť pár metrov štvorcových.

  Pri výbere dizajnu pre vlastnú obývačku dávajte pozor:

  • veľkosť konferenčného stolíka;
  • základňa a materiál pre ňu;
  • výkon pri používaní.

  Existuje ďalší rovnako ekonomický a originálny model transformátorov - oválny stôl. Takéto konferenčné stolíky vo vnútri obývacích izieb vyzerajú celkom originálne.

  Zvyčajne sa používa ako obyčajný knižný stôl alebo váza s kvetinami, ale ak sa niektorá dovolenka blíži, model sa ľahko rozvinie a umožní umiestniť takmer 10 ľudí.

  Moderné konferenčné stolíky sa nielen na povrch oslavujú, ale aj na pracovisku, kde pracujú ľudia.

  Teraz sa ukázalo, že výber stolov - transformátor pre obývaciu izbu nie je taký náročný. Ozbrojené informácie, prejdite do obchodu a vyberte atribút nábytku.

  Najviac neobvyklé konferenčné stolíky

  Káva alebo káva konferenčné stolíky dnes nie je len praktický kus nábytku. Projektanti už dlho používajú nízke konferenčné stolíky ako súčasť moderného interiéru.

  Tvar, materiál a farba stolov určuje štýl, v ktorom je zdobený celý interiér bytu alebo domu. Ale existujú výnimky, keď výzdobu obývacej izby, chodby alebo inej miestnosti nie sú obyčajne obyčajné konferenčné stolíky. Práve tieto konferenčné stolíky sa stali umeleckými predmetmi moderných interiérov, čo vám umožní experimentovať, vybrať si z mnohých modelov neobvyklých vzorov.

  Nezvyčajné konferenčné stolíky sú stvorením kreativity a štýlu dizajnérov, sú prezentované v najnehodnotenejších riešeniach, ktoré, zdá sa, nemajú nič spoločné s tabuľkami. Tučná kombinácia rôznych materiálov a mimoriadne kreatívne nápady umožnia diverzifikáciu neštandardných interiérov. Zvláštne tvarované skrine a sedacie súpravy sú zriedka použité v konštrukcii haly, zároveň tvorivé stolčeky boli použité v rýchlo sa rozvíjajúcej svet dekor a štýl, rovnako ako nábytok z neobvyklých materiálov.

  Nezvyčajné konferenčné stolíky zo skla

  Konferenčné stolíky zo skla s abstraktnými ohybmi, rohy a kučery elegantne zapadajú do moderného interiéru bytov, domov, kancelárií.

  Sklenený stôl pôvodnej formy Gloria spočíva pohodlne na mäkkom koberci. Neďaleko sa môžete posadiť na podlahu a dať si kávu s priateľmi, pozerať sa na album s fotografiami alebo pozrieť časopis. Konferenčný stolík Gloria je vyrobený z odolného priehľadného skla bez použitia ďalších materiálov.

  Konferenčné stolíky zo skla

  Nezvyčajné konferenčné stolíky Venusové sklo je vybavené kolesami, ktoré sa dajú pohodlne premiestniť na pohovku alebo kreslo. Konferenčný stolík Venus môže stáť buď na tvrdých podlahových krytinách, alebo na mäkkých kobercoch.

  Sklenená tabuľka na kolesách

  Ďalší netradičný konferenčný stolík, kompletne zo skla, ponúka talianska spoločnosť Tonelli, ktorá pracuje len s najznámejšími dizajnérmi. Konferenčný stolík Dekon 2 je navrhnutý za účasti dizajnéra Karima Rashida. Steny stola sú vytvorené vo forme štvoruholníkov s neštandardnými tvarmi. taký konferenčné stolíky zdobí interiér a v kombinácii s svetlým nábytkom a kobercami vytvorí atmosféru sviežosti, zábavy a harmónie.

  Stôl na konferenčné stolíky

  Talianske konferenčné stolíky fotka

  Mega moderné konferenčný stolík zo skla Globe má nezvyčajnú úžasnú štruktúru vo forme podpory lesklej oceľovej gule. Ideálne pre biely interiér.

  Konferenčný stolík, sklenený

  Konferenčný stolík zo sklenenej fotografie

  Sklenená tabuľka denníka

  Jedinečný a nezvyčajný konferenčný stolík KAT pozostáva z troch dosiek rôzneho druhu skla - transparentného, ​​matného a dymového. Prekročenie sa navzájom vytvárajú perfektnú optickú ilúziu vlastným spôsobom z rôznych strán.

  Konferenčné stolíky fotka

  Stôl na konferenčné stolíky

  Sklenené konferenčné stolíky fotka

  Medzi rôznymi kreatívnymi konferenčnými stolmi by mali byť priradené mimoriadne špirálové stolíky zo skla vyrobené talianskou spoločnosťou Cattelan. Konferenčné stolíky So špirálovým sklom sú vybavené spoľahlivými kovovými nohami, sú dobré, a to ako v ľahkých, tak aj tmavých odtieňoch.

  Sklenená tabuľka denníka

  Konferenčné stolíky Taliansko

  Sklo v modeloch moderných konferenčných stolov dokonale spája s materiálmi ako drevo, plast, kov.

  Theta konferenčný stolík z nerezovej ocele so sklenenou doskou sa podobá šperkovnici.

  Konferenčný stolík so sklom

  Model moderného konferenčného stolíka Ida Black Oak je veľmi praktický. Táto tabuľka obsahuje 2 kusy skla - zhora a spodok. Podstavec je vyrobený z dreva.

  Sklenené stolové sklo drevo

  Konferenčný stolík so sklom

  Pôvodný konferenčný stolík Istikbal Stella je absolútne nekonvenčný. Spodná časť - klasický obdĺžnikový drevený stôl na plochých kovových nohách, horná doska z transparentného skla, spojená s drevenou časťou kuriózneho tvaru kovovými nohami.

  Konferenčný stolík so sklom

  Elegantný okrúhly konferenčný stolík so sklenenou doskou Howard Miller je vybavený funkčným ciferníkom v antickom štýle.

  Okrúhly konferenčný stolík

  Konferenčný stolík Havana je nádherne vyzdobený v kubánskom štýle.

  Konferenčné stolíky so sklenenou doskou

  Červený konferenčný stolík so sklenenou doskou od Johna Wilbura vo forme geometrickej abstrakcie má drevenú konštrukciu pokrytú akrylovou farbou a chránenú polyuretánovou vrstvou. Takýto konferenčný stolík je preto možné použiť vonku, aby sa zabránilo priamemu slnečnému žiareniu a dažďu.

  Konferenčný stolík z dreva

  Drevený stôl so skleneným vrchnákom

  "Zlomený" konferenčný stolík Umbra je vyrobený z kanadského javora tmavošedá s vrcholom z uzeného skla. Jeho zvláštna časť v tvare písmena V vo forme rozbitého povrchu je ideálna pre ukladanie časopisov.

  Nezvyčajný konferenčný stolík

  Kávový stôl a krb Požiarna káva navrhnutá izraelským dizajnérom Arikom Levyom. Tento neobvyklý konferenčný stolík má širokú základňu z ocele, na ktorej spočíva sklenená stolová doska. V strede sa nachádza valec zo skla, v ktorom bezdiechový oheň tancuje plameňom. Takýto neobvyklý konferenčný stolík bude skvelým doplnkom do interiéru vašej vonkajšej terasy v kombinácii s dreveným alebo prúteným nábytkom.

  Konferenčné stolíky fotka

  Konferenčný stolík fotka

  Neobvyklé konferenčné stolíky Serena vyrobené z bieleho skleneného vlákna oválneho a štvorcového tvaru sú veľmi praktické a spoľahlivé. Vyrobené z roztaveného skla, zriedka porazili a zapadali takmer do každého interiéru.

  Kávový oválny stôl

  Konferenčné stolíky zo sklenenej fotografie

  Moderný a štýlový Chrómovaná konferenčný stolík by Coaster Nábytok so sklenenou doskou s chrómovou povrchovou úpravou je vhodný aj ako konferenčný stolík, a ako podporu pre kvetináče a iné dekoratívne prvky.

  Konferenčný stolík fotka

  Konferenčný stolík Elipse vyrábaný španielskym nábytkom spoločnosťou Sancal sa skladá z dvoch častí a vytvorí sa ilúzia, že vrchná doska stoja vo vzduchu. V skutočnosti je spodná časť pripojená k hornej kovovej nohe, čo je ťažké vidieť v určitých uhloch.

  Nezvyčajné konferenčné stolíky Fotka

  Konferenčné stolíky fotka

  Konferenčné stolíky z dreva nie sú v klasickej verzii veľmi žiadané, ale ak je to nezvyčajný kreatívny konferenčný stolík s bizarným tvarom, bude stačiť, aby ste s ním zdobili interiér.

  Okrúhly konferenčný stolík Round Coffe je štýlový a praktický, tam je priestor pre časopisy a iné trivia.

  Okrúhly konferenčný stolík

  Okrúhly konferenčný stolík fotka

  Drevené konferenčné stolíky

  Konferenčný stolík Sáňka zo laminátovej brezovej preglejky od dizajnéra Cinema Gerena je jednoduchá a neobvyklá. Spätné spomienky na bezstarostné detstvo.

  Konferenčné stolíky z dreva

  Konferenčné stolíky zo stromovej fotografie

  Univerzálny a moderný konferenčný stolík Wenge od firmy Baxton Studio Barbara s inovatívnym dizajnom. Horné dve stolové dosky sú otočné a pomáhajú vytvoriť niekoľko konfigurácií. Otočia o 360 stupňov, aby zabezpečili dostupnosť pre viac ľudí. Tento nezvyčajný konferenčný stolík Wenge kombinuje klasickú jednoduchosť a presnú vyhotovenosť.

  Wenge tabuľka

  Konferenčný stôl skladací

  Veľmi originálne tabuľky! Ako si môžem objednať?

  Koľko stojí konferenčný stolík "Kat"?

  Koľko je tabuľka Serena z oválneho skla a Theta s nerezovou skeletovou špičkou? A kde ju môžem kúpiť?

  Koľko má stôl od Johna Wilbura červený geometrický tvar so sklom a kde ho môžem získať?

  Nakoniec vidím zaujímavý nábytok. A teraz hlavná vec - ako kúpiť?

 • Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  90 − = 85