Toaleta bola zahalená v tom, čo robiť

Ucpaná toaleta čo robiť? Pomôžme si sami seba

Situácia, ktorá sa často stáva v každodennom živote, keď vzhľadom na určité okolnosti vzniká otázka: toaleta bola upchaná, čo má robiť? Spoločnou príčinou vyššej moci je snaha vypustiť veľké alebo opuchnuté veci do kanalizácie (napr. Plastové vrecká, obsah košíka na kočky, zelenina alebo ovocie atď.). Objaví sa obraz, keď sa voda a iné predmety v toalete sprísnili. Samozrejme, náš krajan nechce okamžite požiadať príslušnú službu. Možno to môže byť niekoľko dôvodov a teraz nestojí za to, aby sme sa hlbšie pozreli na túto oblasť. Bude oveľa užitočnejšie uvažovať o spôsoboch eliminácie problému s vlastnými rukami. Takže, čo robiť, ak je toaleta upchaté:

Metóda číslo 1, najjednoduchšie metódy

Ak príčina upchatia nie je najzávažnejšia, pomôžu niektoré vedrá veľmi teplej vody. Skutočnosť, že vec prešla z mŕtveho centra, sa okamžite stane viditeľným - voda bude rýchlo vytekať. Iný spôsob týkajúci sa horúcej vody: tenká a tvrdá hadicová hadica je čo najviac zasunutá do potrubia a druhý koniec je pripojený k vodovodnému kohútiku. Zapnite horúcu vodu, ak bude pôsobiť priamo na zablokovanie, pravdepodobne ju rozpustí.

Ďalším užitočným vynálezom ľudstva je plunžer, ako odpoveď na výkrik o pomoc: toaleta bola upchatá, čo robiť, môže sa stať aj efektívnym nástrojom. Musíte to dať na toaletu a energicky čerpať, snažiť sa premiestniť tvorené com. Je potrebné vyskúšať niekoľkokrát týmto spôsobom čistenie potrubia.

Mohlo by sa stať, že handrička alebo uterák náhodou spadol do záchodu a uviazol v rukáve. Tu je najdôležitejšou úlohou prevziať objekt ručne po nasadení domácich alebo chirurgických rukavíc.

Naďalej zvažujeme možnosti odpovedať na tragickú otázku: záchod bol upchaný, čo robiť? Ak chcete zablokovať flexibilný drôt alebo kábel, táto metóda sa často používa samotnými inštalatérmi. Potrebujeme pomerne silný kábel, aby sa kus neoddelil a bol dostatočne flexibilný, aby umožnil prejsť všetky spoje a otáčky rúr. Nemalo by sa dať iba do potrubia, ale aj tam byť zalomené. Niektoré obchodné predajne predávajú špeciálne hrubé drôty pre takéto prípady, ktoré sú navyše vybavené pohodlnou rukoväťou.

Podobne môžete pracovať s tŕňom, ale neotáčajte ho, pretože môže poškodiť steny toalety.

Toaleta bola zničená, čo robiť, ak predchádzajúce metódy nepomohli? Je potrebné sa uchýliť k pomoci moderných prostriedkov na čistenie kanalizačných potrubí. Najslávnejšie z nich sú lúh sodný, molekulárny a molekulárny - MW, Tiret - gél. Pri používaní týchto prostriedkov sa prísne riadime pokynmi a nenechávajte deti na scéne akcie.

V boji proti zablokovaniu môže tiež pomôcť bežný vysávač v domácnosti. Najdôležitejšie je, že pri použití nižšie popísanej akcie dávajte pozor, pretože elektrické spotrebiče vo vlhkej miestnosti záchodu alebo kúpeľne sú nebezpečné.

Takže z vysávača odstránime vrecko na prach, trysku a inú zbytočnosť v našom prípade. Pripojíme hadicu k otvoru, cez ktorý je vzduch vyfukovaný, spravidla je umiestnený na zadnej strane zariadenia. Druhý koniec hadice je pripojený k zásuvke toalety, zostávajúce na stranách štrbiny môžu byť pokryté hadrmi alebo prispôsobené hadici gumovej časti piestu. Hlavná vec je, že vzduch by mal ísť do skúmavky, ak sú otvorené otvory, to znamená riziko rozstreku.

1

Nie je zakázané používať niekoľko metód jeden po druhom. Ak je upchávka taká silná, že ju nemôžete spravovať sami, nemusíte váhavo zavolať inštalatérom. Príležitostne môžu dokonca demontovať potrubie a odstrániť problém. A aby sa otázka toalety nemala upadať do programu, čo by ste mali robiť, mali by ste ju použiť na svoj zamýšľaný účel a vyhadzovať nestrávený potravinový odpad v koši.

 • predplatiť
 • Zdieľajte to
 • podiel
 • odporučiť

Toaleta bola upchatá papierom, na mieste si prečítajte, čo robiť, VOAL!

Doslova 5 minút a to je všetko! Snažil som sa s horúcou vodou

Naozaj som pomohol))) ***

upchatý Aj toaletný mačacie výplň a kúsky novín, chcel, bolo vyvolať službu, potom si prečítať rady, odvrátila od zavlažovanie hadice sprchy, poslal do záchodu, po piatich minútach sa voda odišiel s tribúnu. A teraz je to ešte lepšie!

Toaleta bola upchatá: ako ju čistiť sami?

Podstielka na toalete je bežná, ale to nie je ani nepríjemný problém. Rovnako ako všetky problémy sa prejavuje, keď sú úplne nepripravené a nemôžu čakať na pomoc odkiaľkoľvek. V hlbokom večeri alebo počas série sviatkov, ktoré nenechávajú šancu pomôcť úradu pre bývanie, musíte vyriešiť problém sami, ako si vyčistiť toaletu sami, ak sa to zväčšuje. Budeme uvažovať o metódach dostupných doma, princípoch ich fungovania a spôsoboch aplikácie.

Fotografia z webu http://goodhome.by/

Zanesené toalety - čo robiť doma

Voda prestala zlúčiť z toalety do kanalizácie, ale nie je to katastrofa a umožňuje oneskorenie pre bojové záťaže, ochromujúce domáce rutine v domoch a bytoch s jednou kúpeľňou. Jediný pravý spôsob, ktorý možno v tejto situácii nazvať najefektívnejšou, neexistuje.

Účinnosť každej metódy nezávislého čistenia toalety je určená tak typom upchávania, ako aj jeho polohou a stupňom intenzity. Po prvé, musíte zostať pokojný a postupovať podľa jasného algoritmu, výsledkom ktorého bude neobmedzený tok vody z vášho bytu. Postupujte podľa nasledujúcich pokynov:

 • Diagnostika typu upchávania;
 • Určenie umiestnenia upchatia;
 • Výber spôsobu boja, ktorý vychádza z typu a umiestnenia a jeho aplikácie;
 • Preventívne opatrenia na zabránenie opätovnému výskytu situácie.

Čo robiť na diagnostiku upchávania na toalete

Nie je ľahké rozpoznať, čo spôsobilo zablokovanie sliviek. Presné pochopenie povahy prekážky však pomáha okamžite vybrať účinný spôsob jej odstránenia a nestráca čas na neefektívne činnosti. Rôzne typy prekážok v rúrach môžu vznikať prudko alebo sa postupne vytvárajú, akumulujú sa a časom sa zvyšujú.

Fotografia z lokality http://prokommunikacii.ru/

Prudko vznikajúce blokády v toalete sa zvyčajne odstraňujú mechanickými metódami pomocou špeciálnych nástrojov alebo improvizovaných nástrojov, ktoré budú uvedené nižšie. Náhle vzniknuté bariéry môžu byť reprezentované objektmi, ktorých veľkosť im neumožňuje jednoducho prechádzať ohyby kanalizačného kanálu. Môže sa úmyselne alebo nedobrovoľne umyť textilné výrobky (handry, ponožky atď.), Potravinárske výrobky, hygienické výrobky alebo pevné predmety. Po prechode do pamäte je možné určiť, čo presne slúžilo ako primárny zdroj problému a rozhodnúť sa, akú metódu použiť na jeho odstránenie.

Dokonca aj keď sa veľké odpady môžu vyprázdniť raz bez toho, aby sa predišlo odtoku vody, môžu sa zaseknúť v odtokovom kanáli a akumulácia prekrývaní spôsobí postupne vytvorené upchatie. A potom problém je, čo robiť, ak je toaleta upchaté, môže vystať v najnečakávanejšom momente.

Príčinou dlhotrvajúceho upchávania sú nahromadenie prekryvných vrstiev na vnútorných stenách potrubia alebo uviaznutie v dutine objektov. Štruktúra usadenín môže byť organická (vlasová, tučná) alebo anorganická (minerálne soli obsiahnuté vo vode). Existuje chronická obštrukcia náhleho zastavenia odtoku alebo jeho postupnou ťažkosťou, ktorá sa zhoršuje s plynutím času. V tomto prípade sa toalety môžu čistiť doma mechanickými alebo chemickými prostriedkami, ale kombinovaný efekt bude najefektívnejší.

Určite miesto pred čistením toalety pred zanesením

Názor, že umiestnenie prekážky nezáleží na jej odstránení, je zásadne nesprávne. Blokovanie, ktoré sa nachádza v potrubí s veľkým priemerom alebo v značnej vzdialenosti od toalety, s najväčšou pravdepodobnosťou nebude podliehať samostatnej eliminácii a bude vyžadovať zapojenie špecialistov z bytového úradu.

Spočiatku je potrebné určiť, či porušenie odtoku ovplyvňuje len záchodovú misku. Pokúste sa vypustiť vodu do kúpeľne, umývadla a kuchynského drezu - je možné použiť potrubie na výstupe z bytu a potom vynaložiť úsilie na vyriešenie problému z najbližšieho prístupového bodu. Ak existujúce ťažkosti pokrývajú všetky odtokové miesta, blokovanie môže byť mimo vášho bytu a pokusy o seba-boj nie sú presne úspešné. Zistite, od susedov žijúcich nad vami, či majú podobné problémy. Lokalizácia bodu blokovania môže byť konzistentným prieskumom obyvateľov stúpačky zhora nadol, čím sa vyberie najbližší prístup k prekážke v dutine potrubia.

Ak je spoľahlivo zistené, že problém ovplyvňuje iba váš byt alebo toaletu, je pravdepodobnosť úspešnej sebestačnosti dostatočne vysoká a stojí za to priamo do boja.

Čo robiť s vrhmi v toaletách - domácich metódach

Spôsoby odstraňovania prekážok v potrubiach, ktoré sú k dispozícii v domácnosti podľa princípu prevádzky, sa dajú rozdeliť na mechanické a chemické. Každý z nich má svoje vlastné miesto použitia, ale najčastejšie si vyžaduje kombinované použitie, zamerané nielen na okamžité obnovenie odtoku, ale aj na úplné čistenie vnútorného povrchu potrubia.

Ak je spoľahlivo známe, že príčinou zablokovania je vstup veľkých predmetov do drenážneho kanála, zvolí sa mechanické odstránenie bariéry, pretože chemikálie nemôžu efektívne rozpúšťať takéto prekážky. Náhodne alebo zámerne odmyté jablko, handrička alebo kus papiera dokonale vyhovuje tejto metóde eliminácie a nevyžaduje ďalšie použitie iných prostriedkov.

Chemická expozícia je uprednostňovanou metódou na kontrolu postupne sa rozvíjajúcich upchávok a zakladá jej mechanizmus na aktívnych chemických reakciách, ktoré rozpúšťajú látky, ktoré spôsobili ťažkosti. Treba poznamenať, že vklady vytvorené na prilepených objektoch v slivke si vyžadujú kombinované použitie obidvoch metód. Objekt, ktorý slúžil ako základ blokovania, je mechanicky eliminovaný a zúženie vytvorenej medzery okolo neho je eliminované chemickým účinkom.

Ako čistiť toaletu doma, ak je upchané. Mechanické metódy

Mechanické metódy vplyvu sa uplatňujú pomerne široko, vďaka mimoriadne atraktívnej kombinácii efektívnosti a prijateľných nákladov. V tejto skupine boja proti drevám je potrebné rozlišovať tieto odrody:

 • Priame čistenie rukou;
 • Používanie improvizovaných prostriedkov;
 • Použitie piestu;
 • Použitie vodovodného kábla.

Ručné čistenie je prípustné v prípadoch, keď je bariéra umiestnená ďalej ako sifón. Zvyčajne ide o prudko spôsobené zablokovanie spôsobené pokusmi o vyprázdňovanie odpadu alebo odpadu do kanalizácie. Vyzbrojené vysokými rukavicami pre domácnosť, panvou alebo vedierkom na zloženie extrahovaných predmetov, môžete sa dostať k podnikaniu. Voda z toalety by mala byť nasávaná na najnižšiu možnú úroveň a mala by sa preskúmať drenážny kanál. Mäkké predmety, ako sú handry alebo župany, je možné ľahko vytiahnuť prstami a tvrdšie by mali byť stiahnuté ohnutým drôtom.

"Láhev" a takzvaná "bábika" sú ručne vyberané nástroje vhodné na domáce riešenie otázky "ako čistiť toaletu, ak je upchané?" Princíp ich fungovania je založený na vytvorení hydrotraktúry, ktorá tlačí prekážku do potrubia väčšieho priemeru. Fľaša, ktorá je vhodná na toaletu, by mala byť odrezaná v spodnej časti. Po pevnom utiahnutí korku sa fľaša pomaly ponorí do vody, až kým nedôjde k pocitu odporu vzduchu. Potom, s ostrým pohybom, fľaša je stlačená do záchodovej misy a tiež je prudko zatlačená. Manipulácia sa niekoľkokrát opakuje, kým sa nedosiahne výsledok.

Produktom ľudovej "báječnej" bábiky je pradenie okolo paličky alebo mopu vo forme hrotu. Veľkosť "bábiky" by mala korelovať s priemerom výstupu a algoritmus ďalšieho chodu zodpovedá algoritmu opísanému pre plastovú fľašu. Vytvorený hydraulický náraz má dostatočnú silu na premiestnenie prekážky a postupné posúvanie do spoločnej kanalizačnej siete.

Foto z lokality http://dretun.ru/

Pri rozhodovaní o tom, ako na prečistenie toaletný piest, ak je zanesený, že je potrebné mať na pamäti, že je priemer gumené časti nástroja musí byť väčšia ako na výstupe, ktorá bude účinne vytvorí vákuum a následnú vodný ráz, dierovanie upchatie. Na zvýšenie efektívnosti manipulácií vykonávaných závesom môžete uzavrieť odtokový a preplňovací otvor kúpeľa, umývadla a kuchynského drezu.

Foto z lokality http://bathidea.ru/

Ak je odtok vody v celom byte obtiažny, je vhodné, aby piest utiekol všetky odtokové miesta, uzatvoril veko s vekom a upevnil ho ťažkým predmetom.

Ak je v arzenáli dostupných nástrojov k dispozícii inštalačný kábel, problém vylúčenia možno považovať za vyriešený. Vedieť, ako čistiť WC misku pomocou lana, vykonať túto prácu nebude ťažké. Flexibilný kovový kanalizačný kábel má špicatý špirálový hrot, ktorý môže preniknúť aj tvrdé vápenné usadeniny a pohodlnú rukoväť, ktorá rotuje postupne pokročilý nástroj. Je lepšie uskutočniť tieto manipulácie spoločne, aby jedna osoba vykonávala tlačné pohyby a druhá rotačná. Po prelomení blokády a začiatku prúdenia vody je potrebné vykonať niekoľko pohybov tam a späť, čím sa rozložia usadeniny vytvorené na vnútorných stenách.

Fotografia z lokality http://vvannoi.ru/

Kompletné čistenie povrchu rúry nie je úlohou vodovodného kábla, takže po vylúčení upchatia je potrebné konsolidovať dosiahnutý efekt s použitím chemicky aktívnych zlúčenín.

Ako čistiť podstielku na toalete s chemikáliami

Chemické látky určené na boj proti upchávaniu sú dostupné v priemyselnej výrobe aj v domácej výrobe. Bez ohľadu na to, ktorý z prostriedkov sa použije, je potrebné prijať opatrenia na ochranu rúk pred agresívnymi vplyvmi, ktoré môžu spôsobiť vážne popáleniny.

Najjednoduchší spôsob rozpustenia upchatia je použitie vriacej vody, pod vplyvom ktorej sa tuky obsiahnuté v organických látkach dostávajú z tuhých na kvapaliny, zátka zmäkčuje a pohybuje sa pozdĺž kanalizačného systému. Táto metóda nie je vhodná pre anorganické husté zablokovanie a má veľmi obmedzenú účinnosť.

Chemická reakcia alkálie a kyseliny sa široko používa pri eliminácii blokád. Ručné práce, ktoré boli použité na vytvorenie takejto reakcie, sú jedlá sódy a ocot, ktoré sa nachádzajú na policiach väčšiny kuchýň. Pred začatím práce sa voda z toalety naplní do minimálnej úrovne vhodným spôsobom, aby sa vytvorila dostatočná koncentrácia roztoku v stokovej žiarovke. Do toalety sa naleje dávka sódy na pečenie, po ktorej je potrebné vydržať pauzu 15 minút, ktorá je potrebná na usadzovanie alkalických látok na povrchu blokády. Potom sa do toalety vleje 200 ml 9% octu a oxid uhličitý uvoľnený z neutralizačnej reakcie zničí vrh na menšie časti, ktoré môžu prechádzať lumenom trubice. Ak duplicitné opakovanie manipulácie neprinieslo výsledok, stojí za to použiť iné metódy.

Odporúčania na použitie aktívnych kyselín, ako je kyselina chlorovodíková, na boj proti znečisteniu, by sa mali liečiť opatrne. Napriek výraznému a rýchlemu účinku takéto kyseliny nevratne zničia zmes moderných rúrok a sú vhodné ako prostriedok na odstránenie upchatia v toalete len pomocou kompletne liatinového kanalizačného systému.

Foto z lokality http://meclean.ru/

Chemický priemysel ponúka hotové zmesi, ktoré sú slabo kyslé roztoky, ktoré odstraňujú bariéry v drenážnych systémoch. Mnoho výrobcov a formy uvoľňovania (granule, prášky, kvapaliny a gély) vám umožňujú vybrať si optimálny nástroj, ktorého aplikácia prináša dobrý výsledok s jasným dodržiavaním odporúčaní výrobcu.

Foto z lokality http://my-fort.ru/

Čo robiť, aby sa zabránilo upchatiu toalety? Pravidelne vykonávané preventívne opatrenia vás môžu ochrániť pred stresmi súvisiacimi s výskytom blokád. Aby ste to dosiahli, stačí, aby sa cudzie predmety nedostali do kanalizačného systému. Nepožívajte toaletu, odpadky, konzervy a hygienické predmety, aj keď je to momentálne najvýhodnejší spôsob ich likvidácie. Následné opatrenia na odstránenie upchatia budú vyžadovať oveľa viac času a úsilia. Minimálne raz za tri mesiace bude Prevencia upchatia chemickými prostriedkami a potom sa piestom a klampiarske had zostáva pre vás zbytočné nástroje sadá prach na zadných policiach špajze.

Napriek tomu, že je teraz presne známe, ako čistiť toaletu v domácnosti, ak je upchané, postarajte sa o nervy a nevypláchnite žiadne cudzie predmety do kanalizácie!

Nikdy som nepoužíval piest a myslím, že to je zvyčajne zlý nápad a nepomôže! Prvá možnosť naliať typ chémie, "krtka", ak to pomohlo, je to dobré, ak nie, nie je nič lepšie ako kábel.

Vantuz tiež pomáha pri upchávaní toalety, ktoré musia byť stále schopné používať, ale kanalizačný kábel je najradikálnejším riešením problému, vždy sme vždy pomáhali vyčistiť toaletu.

Dobrá rada pre vás. Ani stráviť cent a bude vyzbrojený do budúcnosti)))

Toaleta bola upchatá

Čas od času sa v každom byte nepríjemnej situácie vzniká ako voda v obštrukcie záchodovej mise, spôsobené sčasti nepravidelný upratovanie. Ak je toaleta zalomená - je potrebné okamžite vykonať opatrenia. Prípad sa vyskytol v byte viacpodlažnej budovy sa nachádza na prvom alebo druhom poschodí? Potom môže byť situácia kritická! Koniec koncov, v každom oddiele inštalovali kanalizačné stúpačky, a ak je zanesený v mieste "koleno", bude byt začnú zaplaviť s odpadovými vodami.

Je dôležité vedieť, čo robiť, ak je toaleta upchatá, pretože sa zvyčajne vyskytuje v najnepriaznivejšom momente. Je však rovnako dôležité vedieť, ako zabrániť zaneseniu.

Toaleta je nenáročná inštalácia, takže sa často používa nie na hlavný účel, ale napríklad na splachovanie:

 • zvyšky alebo chýbajúce potraviny;
 • voda s malým stavebným odpadom po umývaní podlah v miestnosti, kde sa vykonávajú opravy;
 • prostriedky osobnej hygieny alebo antikoncepcie;
 • náhodou chytené malé predmety.

Výsledkom je, že toaleta odpadá - voda neprechádza ďalej. Samozrejme, často dochádza k upchávaniu náhodou, preto by ste mali byť opatrní, aby ste predišli problémom.

Spôsoby čistenia záchodovej misy

Často ľudia nevedia, čo robiť, ak je toaleta upchatá, a tak začnú improvizovať. V dôsledku toho sa situácia stáva ešte kritickejšou. Aby ste tomu zabránili, odporúča sa oboznámiť so štyrmi spôsobmi čistenia kanalizačného potrubia:

Každá z nich má svoje vlastné vlastnosti, ktoré by ste mali vedieť, aby nedošlo k poškodeniu sanitárneho zariadenia a rýchle odstránenie upchávania.

Objekt sa extrahuje ručne, takže je potrebné nosiť gumené rukavice. Ak bol objekt, ktorý upchal potrubie, pominul pomerne hlboko, použite oceľový kábel s bitom tvarovaným hrotom a zakrivenou rukoväťou. Takéto zariadenie je veľmi účinné, pretože môže ťahať alebo tlačiť akékoľvek zablokovanie. Dĺžka kábla je najmenej 3 metre.

Zdravotnícka kábel zavádza do WC vypúšťacieho otvoru a, ako sa pohybuje, rukoväť otáča - ako zariadenie bude prechádzať len ohybov rúrky. Bohužiaľ, málo ľudí má kábel v domácnosti, spravidla ho používajú profesionálni inštalatéri.

Ak je toaleta zalomená - hydraulická metóda bude veľmi efektívna v prípade stagnácie tukových ložísk v kanalizačnom potrubí. Ale pre jeho realizáciu si vyžaduje prítomnosť hadice, ktorá nie je každý obyvateľ viacpodlažnej budovy.

Podstatou hydraulickej metódy je rozmazanie upchatia s hlavou horúcej vody. Ak to chcete urobiť, pripojiť hadicu k Umývadlová batérie alebo vaňou, na druhom konci tyče v záchodovej mozgov a otvorte teplú vodu, ako je to len možné. Táto metóda nemusí po prvýkrát poskytnúť požadovaný výsledok, preto sa odporúča skúsiť znova po niekoľkých minútach. Pri výkone musíte byť opatrní, inak je možné zaplaviť susedov na najbližšom poschodí.

Video - alternatívny spôsob boja

Princíp pneumatického čistenia spočíva v vytvorení vysokého tlaku vzduchu v potrubí, aby sa zablokovala upchávka do kanalizačného systému. Ak to chcete urobiť, použite piest. Stojí za zmienku, že okrem bežného nástroja pre domácnosť existuje aj profesionálne zariadenie s podobným názvom. Je to efektívnejšie, ale drahé, takže ho používajú iba profesionálni inštalatéri.

Použite piest správne, inak nebude výsledok. Pôsobí na princípe čerpania vzduchu v spojení s prietokom vody vytekajúcej z hlaveň toalety. Pohyby musia byť veľmi energické.

Ak je toaleta zalievaná - potom sa dá vylúčiť nielen fyzickým úsilím. Chemická metóda je veľmi účinná, ale je lepšie ju použiť len ako poslednú možnosť.

Pri používaní chemikálií je potrebné dodržiavať bezpečnostné techniky s cieľom chrániť zdravie. Vzhľadom na to, že sú veľmi agresívne (môžu korodovať povrch rúr), mali by ste pracovať tým, že budete mať gumové rukavice, hoci je lepšie zabrániť, aby sa kvapalina dostala na ne. Pri používaní chemikálií je dôležité presne dodržiavať dávkovanie.

Dnes na trhu môžete vidieť širokú škálu prostriedkov na čistenie blokád v potrubí. Ak chcete vybrať tú najlepšiu možnosť, odporúča sa sledovať recenzie priateľov a známych.

Zvyčajne potom, čo obyvatelia viacpodlažnej budovy pocítia vážne upchatie kanalizačného systému, začnú venovať väčšiu pozornosť tomu, čo sa dostane do toalety. Aby ste zabránili zablokovaniu vypúšťacieho otvoru, musíte dodržať niekoľko pravidiel:

 • neklaďte cudzie predmety do zariadenia;
 • zakázať deťom hrať sa okolo toalety tak, aby sa do neho náhodou nevylúčili;
 • nestrájajte antikoncepciu a hygienu;
 • V prípade, že cudzí predmet padne do otvoru, pokúste sa ho ihneď dostať.

Ak je toaleta upchaté a nie je možné ho očistiť sami, musíte okamžite ísť do inštalačnej služby!

Súvisiace články: 191 ďalších

voda prekážka v záchodová misa, spôsobené čiastočne nesprávnym čistením. Ak ustúpil záchodová misa - musíte okamžite vziať

umývanie nôh. Bidet je inštalovaný v rovnakej miestnosti ako záchodová misa, pretože to isté je jeho hlavnou úlohou je umožniť

výber záchodová misa. K dnešnému dňu sme vytvorili veľké množstvo modelov toaletné misy. Vychádzajúc z modelu toaletné misy zahraničných

Oprava toalety je zriedka kompletná bez výmeny záchodová misa, pretože dôvodom tohto postupu môže byť nielen

zmena záchodová misa bez pomoci špecialistov Každý dom má toaletu, a preto, záchodová misa. Niektorí vlastníci

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

36 − = 26