Plot 3d

Nainštalujte 3D plot

3D plot je prezentovaný vo forme trojrozmerných líšt v tvare V, s ktorými môžete chrániť územie vily už mnoho rokov.

Klasické 3d plot s okrúhlymi piliermi

Výhody a nevýhody výstavby

Obvod 3D mriežky má nasledujúce výhody:

 1. Sila. Vzhľadom na prítomnosť kovových tyčí sa zvyšuje pevnosť pri priečnom zlomení. Okrem vertikálnych prvkov sú v štruktúre vytvorené vodorovné spojovacie tyče.
 2. Trvanlivosť. Kovové ploty 3D Fensys sa vyrábajú pomocou technológie viacvrstvového lakovania. Prvá vrstva je zinok, ktorý zabraňuje korózii. Ďalšou vrstvou je nanokeramika. Dodatočne chráni štruktúru pred koróziou a vplyvom vonkajších faktorov. Polymérová vrstva - ochrana pred poškodením. Ploty 3D môžu trvať asi 60 rokov.

Fenceys Plotová zábrana

Maximálna výška plotu je 2 m. V prípade potreby si môžete objednať od výrobcu 3D model požadovanej výšky.

Schéma s rozmermi 3d plotov

Predmetný dizajn pozostáva z týchto prvkov:

1

 1. Zvárané profily. Prezentované vo forme tyčí (priemer 3,5-5 mm). Výška plátna - 2 m, šírka - 2,5 m.
 2. Plotové stĺpy. 3D plot pre letné sídlo je doplnený okrúhlymi alebo štvorcovými stĺpmi s otvormi na upevnenie mriežky s polymérnym krytom. Podpery sú vybavené zástrčkami, ktoré zabraňujú vnikaniu nečistôt a vlhkosti dovnútra. Môžete nainštalovať 3D plot s pólmi vysunutými zospodu (sú betónované na zem) alebo s nosnými prvkami s plochým dnom (na upevnenie na tvrdý povrch).
 3. Spojovacie prvky (svorky, svorky, skrutky).

Späť na obsah

Typy konštrukcie a spôsoby fixácie

Môžete si kúpiť 3D model pre dacha s vhodnou formou buniek. Táto funkcia dáva každej sekcii určitý vzor. Pri výbere plotu sa berú do úvahy hrúbka a rozstup medzi tyčami. Existujú nasledujúce typy konštrukcie:

 • plot s polymérovým povlakom;
 • pozinkované nosné prvky a zvárané profily;
 • pozinkovaný plot - kov, z ktorého je vyrobený, nepodlieha spracovaniu;
 • Galvanizovaný 3D model s povlakom z polyméru je považovaný za najdrahšie, ale najspoľahlivejšie oplotenie akéhokoľvek územia.

Odborníci rozlišujú dva druhy upevnenia daného dizajnu:

Pri inštalácii 3D plotu s konzolami je poškodený ochranný povlak kovu (pri vŕtaní stĺpov). Svorky nepoškodzujú plot.

V procese samostavby nesmie byť ohrozená integrita nanokeramického povlaku nosníkov a panelov. V tomto prípade sa venuje zvláštna pozornosť rozdielu výšky úsekov (maximálne 25 cm).

Ak je 3D mriežka inštalovaná na juhu, potom hĺbka jamky pre podpery by mala byť 90 cm. Na spevnenie plotových pólov použite výstuž.

3D-mriežka je inštalovaná vlastnými rukami pomocou nasledujúcich nástrojov:

 • ruleta, 5-10 m dlhá;
 • laserová hladina;
 • Svorky v tvare U;
 • skrutkovač alebo skrutkovač;
 • miešačka betónu.

Pred začatím inštalácie sa odporúča určiť spôsob inštalácie podporných pólov:

 1. Betónovanie. Vyrába sa do celej hĺbky podzemnej časti stĺpov alebo čiastočne. Prvá technika sa aplikuje na slabé a ľahké sypké pôdy. V tomto prípade sa sieťové moduly inštalujú až po úplnom vytvrdnutí roztoku. Druhá metóda je vhodná pre silnú pôdu. Stĺpy sú vedené k zemi o 1 m, ale iba nakonvertujeme hornú časť pohrebiska.

Rozmerový výkres pre stĺpové betónové stĺpy

Schéma návrhu 3D plotu na skrutkách

3D plot sa montuje podľa nasledujúcich pokynov:

 1. Ruleta sa používa na označenie územia a na výstavbu podpery - úroveň stavby. Stĺpce sú nastavené v rovnakej výške as určitým krokom medzi nimi. V opačnom prípade stratí 3D sieť svoju estetiku, silu a stabilitu.
 2. Vŕtané jamy pod stĺpikmi sú potrebné do hĺbky väčšej ako 1/4 celkovej výšky podpery. V tomto prípade výrobcovia odporúčajú zvážiť hĺbku zamrznutia pôdy v regióne. Ak je hodnota tohto indikátora veľká, hĺbka by mala byť väčšia v porovnaní s počiatočnou konštrukčnou hodnotou.
 3. V pripravených jamách nastavíme póly, naplníme roztok. Na podporu prvkov boli v striktne vertikálnej polohe, použite medzery. Osobitná pozornosť sa venuje pilierom, na ktorých bude fixovaná brána a 3D sieť. Ak sa táto podmienka počas prevádzky nedodrží, konštrukcia sa uskutoční.
 4. Mriežka je namontovaná 24 hodín po inštalácii stĺpov. Na jeho opravu používame svorky v tvare U. Ak chcete túto prácu urobiť, odborníci odporúčajú používať skrutkovač (na uľahčenie a urýchlenie procesu inštalácie).

Poradenstvo výrobcu o výstavbe oplotenia

 1. Stĺpiky 3D plotu sa odporúčajú betónovať do otvorov (25x25 alebo 30x30 cm) s hĺbkou 40 cm, berúc do úvahy ich konfiguráciu.
 2. Pri nalievaní na zosilnenie pilierov sa používa dizajn "ježka".
 3. Na rovnom povrchu sú položené dva stĺpiky, upevňovacie body musia byť na vrchu. Pri zohľadnení konfigurácie sú matice M8 alebo M6 utesnené v podpere.
 4. Ďalšou etapou je položenie útesov na podpery panelov. Na jeho upevnenie použite držiaky a zodpovedajúce skrutky. V tomto prípade sa neodporúča utiahnuť skrutky, pretože v budúcnosti bude potrebné nastaviť sekcie na podperách.
 5. Medzi otvormi položíme tyč a potom zdvihneme panel a namontované nosné prvky. Stĺpy uložené v otvoroch, ktoré nahradia mriežku pre tyče. V blízkosti každého stĺpika je upevnená prídavná mriežka s improvizovanými materiálmi.
 6. Nasledujúca podpora je položená na zemi, na ktorej umiestnime ďalšiu časť plotu. Neťahajte skrutky. Panel (z voľnej strany) sa zaoberá prekryvami predchádzajúceho prvku podpory. Na prvých dvoch póloch pevne utiahnite skrutky.

Pripevnenie mriežky na ploty

Ak zopakujete vyššie uvedené pokyny, môžete plotr pripevniť sami, aby ste dali požadovanú dĺžku.

Potrebujeme plot - len 132 m! Mali by zahŕňať bránu a bránu.

3D plot - moderná verzia transparentného oplotenia

Aké ploty v týchto dňoch nevidíte? A zvyčajné drevené, a z profilovaného plechu, a tehla, a kované. Všetci majú svoje vlastné výhody, ale nie sú bez nevýhod. Avšak, pokiaľ ide o plot z zvarovej mriežky 3D, možno povedať, že nemá žiadne nedostatky, s výnimkou absolútnej transparentnosti takéhoto plotu.

Fragment hornej časti plotu

Mriežka dostatočne hrubých kovových tyčí slúži ako chrániace konštrukciu a zároveň nebráni svetlo, neskrýva krásu domu a pozemku, opticky rozširuje svoje hranice.

Samozrejme, všetky tieto výhody sa môžu pochváliť krásnejšími kované ploty a mnohí im budú dávať prednosť, a to aj napriek vysokým nákladom na takéto výrobky. A 3D ploty budú aj naďalej získavať popularitu vďaka takým vlastnostiam ako nízka cena a rýchlosť inštalácie.

3D ploty sú prierezové konštrukcie zvárané z oceľových tyčí, ktoré sú pripevnené k nosičom pomocou špeciálnych svoriek. Dodatočná tuhosť plotu je pripevnená k ohybom v tvare V vertikálne umiestnených tyčí vystužených vodorovnými tyčami (viď obrázok vyššie). Tento horizontálny priestorový profil tiež dal dizajnu názov 3D.

Je ideálny pre výstavbu plôch pre vidiecke chaty, obytné chatové osady, školské plochy, parkoviská, športové a skladové komplexy, továrne atď.

Rozsah pôsobnosti sa neobmedzuje len na súkromné ​​domácnosti

3D plot od výrobcu je dodávaný pripravený na inštaláciu a pozostáva z nasledujúcich prvkov:

 • Očné profily s šírkou 2,5 metra s niekoľkými vodorovnými výstužami zváranými z oceľových pozinkovaných tyčí. Výška úseku môže byť odlišná, v štandardnej verzii je 1,5 až 2,5 metra. Štandardná veľkosť mriežky je 50x200 mm, ale môže byť zmenená na žiadosť zákazníka.

Pre informáciu. Minimálny priemer tyče je 3,7 mm, ale môže byť silnejší. Napríklad plot zváranej mriežky Gitter 3 D je vyrobený z tyčí s priemerom do 5 mm.

 • Podporné stĺpiky s kruhovým alebo štvorcovým prierezom s montážnymi otvormi a hrúbkou steny od 1,5 do 2 mm. Stĺpy sú vybavené špeciálnymi zátkami, ktoré zabraňujú prenikaniu atmosférickej vlhkosti do nich.

Pozor prosím. V závislosti od spôsobu inštalácie môžu byť póly doplnené prírubou alebo skrutkovými podperami.

 • Špeciálne upevňovacie prvky - kovové alebo plastové spony a svorky.

Všetky komponenty sú odolné voči klimatickým vplyvom. Zvárané siete plot alebo PVC je práškové lakovanie, oporné piliere sú farebné práškovou farbou v akejkoľvek farbe RAL tabuľke zákazníka.

Neustále rastúca popularita plôch 3 D je získaná vďaka mnohým svojim vlastnostiam a charakteristikám.

 • Vysoká transparentnosť zaisťuje hladký pohyb vzduchu a prenikaniu slnečného svetla na výsadbu plantáže a neobmedzuje viditeľnosť. V rovnakej dobe, ako bariéra chránia pôdu pred neoprávneným prístupom k nim nežiadúcich hostí. Preto je vysoký dopyt po 3D ploty na chalupy, záhradky a ďalších oblastí, ktoré sa pestujú ovocie, zeleniny a kvetov.
 • Nízke náklady v porovnaní s mnohými inými typmi oplotenia sú ďalším dôležitým faktorom ovplyvňujúcim výber takéhoto plotu.
 • Voľba akejkoľvek farby, ktorá zodpovedá konštrukcii objektu a budovám, ktoré sú na ňom umiestnené.

Podporné stĺpiky a mriežky môžu mať jednu alebo inú farbu

 • Vysoká rýchlosť inštalácie. 3 D ploty veľmi rýchlo a ľahko zostavené z jednotlivých sekcií pomocou špeciálnych ukotvení. Väčšinu času je potrebné k inštalácii piliera, ale ak to nie je vlastnými rukami, a využiť služby odborníkov z profesionálnych techník a nástrojov, montáž trvá len veľmi málo času, a to aj na veľmi dlhé trate.

Vŕtanie pôdy na inštaláciu podložiek

 • Kvalita a spoľahlivosť. 3 plot odmieta všeobecné presvedčenie, že lacné nemôže byť vysokej kvality. Technológia výroby je založená na kruhovom zváraní, vďaka ktorému sa takmer nemožno zlomiť tyče mriežky. Preto jeho spoľahlivosť nie je nižšia ako plné kovové alebo kamenné ploty.
 • Trvanlivosť. Poskytuje kvalitnú vonkajšiu ochranu všetkých konštrukčných prvkov.
 • Ľahkosť. Každá sekcia má malú hmotnosť, ktorá vám umožňuje inštalovať ploty na dávanie 3D bez použitia technológie a veľkého počtu asistentov.
 • Jednoduchá obsluha. V priebehu svojej služby, ktorá môže dosiahnuť 15-20 rokov, 3D plot nevyžaduje od vás žiadnu starostlivosť alebo opravu.
 • Estetický a moderný vzhľad.

Výroba 3D plotov vykonávajú mnohé ruské podniky na dovážaných zariadeniach podľa európskych technológií a noriem.

Zváracia linka na výrobu 3D oplotenia

Medzi najobľúbenejšie patria ploty TerraFence, Fensys, City, Gitter. Všetky z nich majú vysokú kvalitu, dlhú životnosť a počas celej prevádzky nevyžadujú údržbu a dodatočné investície.

Montáž plôch zo zváraného pletiva

Ako už bolo spomenuté, vďaka modulárnemu dizajnu je 3D plot ľahko a rýchlo namontovaný na podpery pomocou špeciálnych spojovacích prvkov. Môžete to urobiť sami bez toho, aby ste mali nejaké skúsenosti. Hlavnou úlohou je presné označenie a vysoko kvalitná inštalácia pólov po obvode plotu.

Existuje niekoľko základných spôsobov inštalácie stĺpikov: betónovanie, zalisovanie, inštalácia na prírubách a skrutky. Po prečítaní videa prezentovaného na tejto stránke môžete pochopiť, ako je implementovaná jedna z nich.

A potom budeme stručne povedať o každom z nich.

 • Betonovanie sa môže vykonávať čiastočne alebo v celej hĺbke podzemnej časti podpery. Prvá možnosť sa používa na dostatočne silných pôdach. Stĺp je uložený v zemi približne o 1 metr, ale iba v hornej polovici pohrebného betónu. Kompletné betónovanie sa používa na ľahkých a slabých pôdach.

Pozor prosím! Návod vyžaduje, aby sa inštalácia sieťových modulov na póly vykonávala až po úplnom vytvrdnutí betónu.

 • Mäso s troskami. Stĺp je inštalovaný v predtým vyvŕtanej diere s minimálnou hĺbkou metra, po ktorej sa postupne naplní pieskom a štrkom s podielom 5 až 20 mm a opatrne sa vtláča. V tomto prípade by ste mali monitorovať vertikálnu pozíciu podpory.

Pre informáciu. Táto metóda je vhodná pre plyšové a bažinaté pôdy s vysokým obsahom hliny.

 • Inštalácia na prírubách sa vykonáva, keď už existuje hotový pásikový základ. Príruby zvárané na stĺpiách majú niekoľko montážnych otvorov, ktorými sú upevnené k základom pomocou kotvových skrutiek.

Stĺpik s prírubou

 • Montáž na skrutky na plot sa vykonáva rýchlo a bez nadmernej nečistoty. Hromady s prírubami sú jednoducho zaskrutkované do zeme, po ktorých sú k nim pripevnené základy stĺpov.

Ploty na vytváranie 3D sú najjednoduchšie nainštalovať na skrutky

Táto metóda je najrýchlejšia a najmenej náročná na prácu zo všetkých. Inštalácia úsekov môže začať bezprostredne po inštalácii nosičov bez čakania na sušenie betónu.

Pri každej z týchto metód je potrebné dodržiavať presný rozstup medzi podperami, ktorý sa rovná šírke jedného modulu - 2,5 metra.

Táto časť diela zvyčajne nespôsobuje ťažkosti ani pri samoinštalácii. Výroba 3D plotov zahŕňa výrobu modulov rovnakej šírky a usporiadanie otvorov v stĺpikoch pre ich upevnenie.

Preto po inštalácii podpery budete musieť upevniť panely na podložkách len pomocou špeciálnych nástrojov, ktoré sú súčasťou súpravy: svorky, svorky alebo prítlačné dosky so skrutkami a maticami.

Varianty upevnenia na golier a na šoku

Jediným problémom je vytvorenie rohov. Vzhľadom k tomu, že na každom stĺpci je len jeden rad otvorov, druhý bude musieť vrtávať vrták na kov s určitým priemerom. Hoci jednoducho môžete použiť kovové skrutky na pripevnenie úseku na podperu.

Každý druh ploty má svoje výhody. Drevený plot - krásny a ekologický, kameň alebo betón - je pevný a odolný, plot z profilovaného plechu je ľahko inštalovateľný a udržiavaný.

3D sieť má všetky vyššie uvedené výhody, ale takmer žiadne nedostatky. Preto nie je prekvapujúce, že je to jej výber stále väčšieho počtu majiteľov domov a manažérov rôznych podnikov.

Plot 3D

K dnešnému dňu sa vyrábajú rôzne ploty: ploty sú z tehál a kameňa, dreva a plastu, kovu a pletiva. Existuje veľa konštrukcií, všetky sa líšia v zložitosti výkonu a následne aj v cene. Jednou z najviac možností rozpočtu je kovový 3D plot, vyrobený zo zváraného pletiva. Nízke náklady na oplotenie z 3D siete však vôbec nevykazujú nekvalitnú kvalitu týchto výrobkov - zvárané živé ploty majú mnoho výhod, čo vysvetľuje rastúcu popularitu kovových plotov.

Čo je dobré o 3D plotu, aké materiály sa používajú na to, a ako sa skladá oplotenie je všetko v článku.

3D oplotenie a štrukturálne prvky

3D plot je vyrobený z kovových tyčí predbežne pozinkovaných, to znamená, že sú chránené pred koróziou. Vertikálne pruhy majú v tvare V výčnelky alebo výklenky, čo spôsobuje vplyv trojrozmernosti plotu - vizuálne pohybujúci sa človek vníma takú konštrukciu ako trojrozmerný obraz.

Toto usporiadanie zvislých tyčí navyše dáva pevnosť plotu, dokonca silnejšiu konštrukciu tvoria vodorovné mostíky, ktorých počet závisí od výšky plotu.

Štandardné vybavenie plotov s 3D efektom je nasledovné:

 1. Samotné kovové časti, ktorých šírka je štandardná 2,5 m a výška sa môže pohybovať od 1,5 do 2,5 metra. Parametre plotového článku sa môžu líšiť v závislosti od výrobcu a želania zákazníka, najčastejšie sa vytvára 3D mriežka s článkom 50 x 200 mm.
 2. Súprava tiež obsahuje oporné stĺpiky pre plot, na ktorom sú pripevnené sieťové profily. Môže to byť okrúhly alebo štvorcový prierez vyrobený z kovu, ktorého hrúbka je asi 1,5 až 2 mm. Stĺpy sú doplnené zástrčkami, ktorých úlohou je zabrániť prenikaniu sedimentov do konštrukcie.
 3. Súprava je doplnená špeciálnym spojovacím prvkom, ktorý je potrebný na pripojenie oporných stĺpikov k okrajovým častiam. 3D plot môže byť zostavený pomocou viacerých zariadení: kovové konzoly, tlakové dosky alebo plastové spony. Samotné póly, v závislosti od konfigurácie, môžu byť dodatočne vybavené skrutkovými podperami alebo kovovými prírubami na pripojenie k základni.

V hotovej podobe je plot vyrobený zo zváraného pletiva pokrytý práškovou farbou alebo PVC povlakom - čo prispieva k ešte väčšej odolnosti plotu voči atmosférickým vplyvom a vplyvu času.

Zákazník si môže vybrať ten odtieň trojrozmerného plotu, väčšina firiem poskytuje služby farebných profilov v akejkoľvek farbe od medzinárodnej tabuľky RAL.

Nielen nízke náklady na nové ploty s trojrozmernou optickou ilúziou priťahujú kupujúcich - tieto návrhy majú niekoľko ďalších výhod:

 • trvanlivosť. Prostredníctvom niekoľkých vrstiev protikoróznej ochrany zváraného drôteného pletiva plotu bude trvať desiatky rokov, v závislosti na vonkajšom kryte (alebo PVC práškovou farbou) 3D plot má záručnú dobu 20 až 60 rokov. A počas tejto doby sa plot nebude meniť vzhľad - silné tyče je ťažké deformovať a kvalitné náter ale nezmizne na slnku.

 • Dobrý 3D transparentný plot môžete ho nainštalovať do absolútne všetkých oblastiach - ok sekcie priložiť záhradky, chaty domov, športových štadiónov a komplexy, priemyselné a skladové podnikom, zariadení pre starostlivosť o dieťa a obcí. Vzhľadom k vysokej svetelnej priepustnosti 3D plot nie je v rozpore s rastom a vývojom rastlín, ktoré ju môžu byť inštalované v bezprostrednej blízkosti kríkov a stromov, vysadených v blízkosti plota záhradných plodín alebo okrasných kvetín. Obzvlášť ako trojrozmerné ploty pre tých, ktorí sa chcú pochváliť krásou svojho domu a krajinou lokality.

 • Výber výšky úseku a odtieňa plotu robí takéto ploty ešte všestrannejšie - každý bude schopný vyzdvihnúť 3D plot, ktorý bude vhodný pre vlastnosti objektu a budov na ňom.
 • Jednoduchosť materiálu vám umožňuje prepravovať a inštalovať 3D ploty bez použitia špeciálneho zariadenia, čo tiež znižuje celkové náklady na oplotenie.
 • Jednoduchá a rýchla inštalácia výrazne zvyšuje ziskovosť získania hromadných plôch z kovu. Najväčšou ťažkosťou spočíva v inštalácii pilierov, pretože musia zabezpečiť pevnosť celej konštrukcie. Existuje však niekoľko možností na inštaláciu pilierov, každý si môže zvoliť najvhodnejšie. Prenajímateľ musí zbierať oplotenie iba zo samostatných častí a upevniť ho špeciálnymi sponami alebo svorkami.

 • Jednoduchosť prevádzky je tiež považovaná za cnosť 3D plotu, pretože na všetkých stupňoch používania plot nemusia byť tónované alebo opravené - zostane to isté ako v deň inštalácie.
 • Funkčnosť a estetický vzhľad korunuje zoznam výhod plotov zo zváraného pletiva.
 • Vyššie uvedený zoznam opäť dokazuje, že niečo lacné nemá vždy nízku kvalitu.

  Ako nainštalovať plot z zvarenej 3D siete

  Inštalácia plôch zo zváraného kovu je rozdelená na niekoľko stupňov, hlavnou úlohou je inštalovať nosné stĺpiky. Pre 3D ploty môžu byť nosníky inštalované niekoľkými spôsobmi, najvhodnejšia metóda by mala byť zvolená s ohľadom na typ pôdy na stavenisku - stabilné pôdy robia inštaláciu oveľa jednoduchšie.

  Takže namontujte stĺpy pre 3D ploty môžu byť nasledovné:

  1. Betonárske podpery sa používajú na nestabilných pôdach, ako je vápenec alebo pieskovec. V tomto prípade sú podpery uložené nie menej ako jeden meter a naliate betónom do celej hĺbky jamy. Čiastočné betonovanie je povolené, ak je pôda na stavenisku odolnejšia, v tomto prípade sa naleje iba betón v hornej polovici alebo tretine nosiča. Pokračujte v inštalácii plotu iba po úplnom stuhnutí cementu.
  2. Butovanie. Tento postup sa vykonáva pomocou malú časť drveného kameniva, štrk je obvykle od 0,5 do 2 cm. Pre spustenie vyvrtanú hĺbku otvoru aspoň 90-100 cm. Ďalej, otvorom v strede nosiča a ktoré s jej vrstvami piesku a štrku, kvalitatívne ram podsypku v niekoľkých etapách. Veľmi dôležité je monitorovanie vertikality podpery počas inštalácie. Tento spôsob inštalácie je možný iba na stabilných pôdach, ktoré nie sú náchylné na kĺzanie a iné deformácie. Je povolené používať butovaniya na bažinatých a puchinistyh oblastiach.
  3. Ak má byť 3D plot nainštalovaný na páskovú základňu, odporúča sa zakúpiť sadu kovových prírub. Tieto diely majú pripravené otvory, ktorými je stĺp pripevnený k základom pomocou kotvíkov.

 • Piloti so skrutkami sú najvýhodnejšou voľbou. Pre ich inštaláciu je oporná špička vo forme vrtáka jednoducho zaskrutkovaná do zeme, po ktorej sú nadzemné časti nosníkov pripevnené k hornej časti stĺpika (príruba). Toto je najrýchlejší a najnepotrebnejší spôsob inštalácie 3D plotu, ale pre jeho realizáciu budete potrebovať špeciálne vybavenie, pretože nemôžete skrutkovať hromady do zeme.
 • Zostáva len zabezpečiť úseky plotu na už nainštalované podpery. Na to, ako bolo uvedené vyššie, môžete použiť upínacie dosky so skrutkami a maticami, svorkami alebo kovovými svorkami.

  Najťažšou vecou, ​​s ktorou sa môžete stretnúť v tejto fáze, je naplnenie rohov. Bude potrebné odrezať časti a vytvoriť ďalšie otvory v kovu na upevnenie.

  Všetko svedčí o vysokej kvalite 3D plôch zváraných pletiva: sú odolné a praktické, ľahko sa inštalujú a môžete to urobiť sami, bez náboru špecialistov. To je dôvod, prečo sú takéto ploty stále populárnejšie medzi obyvateľmi.

  Str. Bolshaya Dorogomilovskaya, 10

  Dmitrovská diaľnica, 163a, budova 1, -1 poschodie

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  22 − 19 =