Plot z stromu fotku

Preskúmanie drevených plôch

Čokoľvek hovoria, strom - bol, je a zostáva najlepším materiálom na vybudovanie prístreškov predmestských oblastí. Je ideálny pre domácnosti z akéhokoľvek materiálu a dokonca aj pevné domčeky obklopené dreveným plotom získajú nové očarujúce prvky. Existuje toľko spoľahlivých a zároveň krásnych materiálov na ochranu dreva, ktoré čoraz viac volíme v prospech ľahkých, krásnych, originálnych a praktických drevených plôch.

Klasický plot vyrobený z plotu namontovaného s medzerou. Najmä pre majiteľov, ktorí sú hrdí na svoje stránky a sú ochotní zdieľať svoju radosť s okoloidúcimi. Zo zásluh - nie je obsadenie tieňa a dáva rastliny na pozemku rozvíjať na slnečných, nekrytých oblastiach. Z "mínusov" - lokalita nie je chránená pred vetrom a zvedavými očami. Rozšírenie pre všadeprítomné mačky a nečistých spoluobčanov.

Plot z vysokého plotu bez lúmenu. Chráni miesto pred očarujúcimi očami, prachom a neoprávnenou inváziou milovníkov tovaru iných ľudí. Uistite sa, že antiseptik ošetrujete pigmentom rôznych farieb - výber na stavebnom trhu je skvelý a pestrý. Stĺpiky pokrývajú asfaltový tmel a ošetrujú podzemnú časť vodotesným technikom.

Tento plot zostane na mieste veľmi dlho. Dôležité upozornenie: upevnite stĺpik na žily pomocou pozinkovaných skrutiek, ale nie s nechtami. Vyhnite sa mnohým nepríjemnostiam vo forme hrdzavého "uvoľnenia" plotu po sezóne po inštalácii.

Drevený plot s medzerami v štýle "vlny". Ide skôr o dekoratívny plot, ktorý nemá funkcie na ochranu lokality. Je vyrobený z ľahko hobľovaného plotu, upevneného na drevených kmeňoch pomocou skrutiek. Tam je dojem "sekčné" oplotenie. Vyzerá to skvele na nerovnom teréne miesta. Odporúča sa chrániť túto štruktúru antiseptikom s veľmi ľahkým pigmentom - to zvýrazní praženie plotu, jeho ľahkosť a dekoratívnosť.

Zrkadlové odrazenie "vlny". Široký hobľovaný plot je pripevnený na drevenom nosníku, ktorý nesie masívne stĺpy - balustery. Tradíciou ruskej drevenej architektúry sú prvky vyrezávania v hornej časti stĺpov. K zásluhám plotu sa odvolávame na krásu, dekoratívnosť a vyčistenie miesta kvôli malým rozdielom medzi jednotlivými prvkami oplotenia.

1

Pripravili sme jedinečný výber krásnych plôch. Zistite, aké typy plôch je možné vyrobiť z najrôznejších materiálov.

Drevený plot je ekologický, pretože je vyrobený z prírodného materiálu. A tu je ako dať ľubovoľnému plotu živý pohľad do špeciálneho článku tu.

Takzvaná "austrálska väzba" vytvára dojem neprípustného plotu kvôli širokým (relatívne ohraničeným) prekladaným doskám. "Monumentalita" tohto oplotenia posilňuje základovú pásku, v ktorej sú kovové stĺpy presne vertikálne betónované.

Dôležité je, že prvky plotu by mali byť lepšie ošetrené antiseptikom a pigmentom pred začiatkom tkania tak, aby bol plot rovnomerne zafarbený. Ak sa to neberie do úvahy, môžete "natrieť" hotový plot vypálením špeciálnej lampy.

Tento plot má všetky výhody nudného plotu, ktorý mnohí milovali, ale vyzerá to krajšie a originálne.

Vertikálny oplet (watt) má rovnako atraktívny vzhľad "tváre a spodnej strany" - postačí, aby sa na oboch stranách vytvorila strana dosiek a pokryla ich ochrannou zmesou, aby sa skrátili. Takýto plot na základni pásky zostane na vašom webe už mnoho rokov. Je potrebné len aktualizovať farbu čas od času.

Plotník jedľa (alebo schodisko) je pevná konštrukcia, ktorá spoľahlivo chráni miesto pred cudzími očami a inváziou. Dobre ošetrené antiseptické a lakované dosky sa prekrývajú. Vonkajšia viditeľnosť pevného plotu je podvodná, oblasť bude dobre odvzdušnená.

Zaujímavá kombinácia hluchého dna a krásnej vložky tenkých lamiel.

Strom sa úspešne kombinuje s betónom. Nahradenie horných prvkov euro-plotu na drevenom štítu úplne zmení vzhľad plotu.

Plot v štýle "ranč". K horizontálnym lúčom je pridaná doska kríža na kríži a stĺpy zdobené vyrezávanými vrcholmi.

Pôvodný plot v kombinácii studeného prírodného kameňa s teplým stromom. Drevený plot je "prispôsobený" silu kameňa horným "ohýbaním". Takýto plot, okrem dobrej ochrany vašej stránky, hovorí o rozhodnej dispozícii majiteľa.

Plot z drážkovaného širokého oplotenia je vizuálne rozdelený na trojuholníkové úseky. Jeho horná časť horizontálnych tyčí - zrkadlový obraz spodných tkaných trojuholníkov - je doplnená hladkou vlnou. Plot spoľahlivo chráni miesto bez toho, aby naň vytvoril hustý tieň, bez toho, aby zatvoril tesne prieskumnú ulicu pre hostiteľa.

Plot z dosky a neporušenej dosky vyzerá hrubý. Nedávajte na prvý dojem, je to nielen lacný stavebný materiál, ale aj spôsob, ako vytvoriť praktický a originálny plot.

Táto palisáda je v našom regióne vzácna. Stĺpy sú ukončené veľkými dlažbami pod kameňom a sú v súlade so stromom. Krásne, silné, spoľahlivé, len tie pocity, ktoré zažívate pri pohľade na plot.

Existuje veľa možností pre montáž drevených plôch. Zaujímavé spôsoby, ako kombinovať drevené "prútený" s masívnymi tehlové piliere, s soklom prírodného kameňa, základ, zdobený kameňom-plastushkoy.

Tento článok môžete zdieľať s priateľmi:

Pre mňa, tak drevený plot vyzerá oveľa príjemnejšie ako ktorýkoľvek iný. Ale jeho veľkou nevýhodou je krátkodobosť. A je to oveľa ľahšie poškodiť, ako napríklad kameň.

Zaujímavé možnosti pre drevený plot, nie keď ste ešte nevideli tkaný drevený plot pod košíkom. Vyzerá úplne originálne, dokonca aj zvykom.

kategórie

 • SEOintom na záznam Zhotovenie dverí v garáži vlastnými rukami
 • AlfredGot na nahrávanie Krásne ploty vyrobené z rôznych materiálov
 • hicWeige to the record Zhotovenie brán v garáži vlastnými rukami
 • Charleslar na rekord Krásne ploty rôznych materiálov
 • hravosť k záznamu Zhotovujeme v garáži s vlastnými rukami
 • Čo môže byť vysadené pozdĺž plotu v prímestskej oblasti

  Smrek - trvanlivý, krásny a nenáročný strom pre živé ploty

  Ako vytvoriť evergreen živého plotu tui

  Zabezpečenie dlhodobého záhradníka

  Ktoré rastliny sa rozhodnú pre živé ploty

  Desať najlepších kríkov plotov

  Spôsoby, ako vytvoriť krásny a originálny plot z dreva

  Po dlhú dobu sa človek snažil chrániť svoje územie plotom.

  Šermiarstvo slúžilo ako jeden z obranných prostriedkov: ochrana pred nepriateľskými náletmi a útoky voľne žijúcich zvierat.

  V priebehu času sa plot stal nielen prvkom ochrany územia, ale získal aj funkciu dekorácie.

  Dnes sa bývalé veľtrhy vrátili k dreveným plotom. A sú postavené nielen kvôli lacnosti (aj keď to možno argumentovať), ale skôr ako zaujímavý prvok dizajnu krajiny.

  Už sme napísali o typoch dreveného oplotenia v jednom z predchádzajúcich článkov, dnes bude viac o zdobení plotov z dreva, o funkčnosti a estetike tohto plotu.

  Hlavné funkcie oplotenia

  Najdôležitejšie funkcie plotu sú dve:

  Prostredníctvom určenia a použitia v individuálnom vývoji obytných budov rozdeľujeme ploty na nasledovné typy:

  • oplotenie celého územia bytového domu, chatovej oblasti atď .;
  • oplotenie pre zvieratá;
  • oplotenie prednej záhrady, kvetinové záhony, kvetinové záhony.

  Na ochranu územia pred neželanými vniknutiami a vonkajšími pohľadmi sa použije slepý plot.

  Pevný plot môže byť vytvorený v podobe zábradlia guľatých guľatín, kolíkov poháňaných do zeme a spravidla nasmerovaných na vrch.

  Tento typ plotu vyzerá skvele v kombinácii s budovami (dom, kúpeľ) z guľatiny a často ho využívajú záhradníci na ochranu plodín od "nezvaných hostí", najmä ak je územie často prázdne v očakávaní vlastníkov.

  Z okrajových dosiek, dosiek, obloženia je možné vytvoriť zaslepený plot.

  Pre väčšiu stabilitu a ozdobnosť plotu sa ako nosné podpery používajú stĺpy z kameňa, tehál alebo kovu a plechy z vlnitého plechu uložené na vrchole plotu budú chrániť počasie.

  Krásny výkres sa dá dosiahnuť stohovacími doskami v šachovnici alebo prekrývajúcimi sa, horizontálne, vertikálne alebo diagonálne.

  Účinok "prúteného" plotu sa dosiahne pripevnením dosiek medzi podperami buď zvonku, alebo zvnútra, ako keby boli spletené drevené alebo kovové stĺpiky.

  Ploty s priehľadnosťou 10-50% sú kombináciou ochranných a dekoratívnych funkcií v ploty. Ako materiál pre plot použite vyššie uvedené druhy rezaného dreva, rovnako ako tyče, lamely, vinič a pružné vetvy stromov.

  plot jednoduchý plot, často používaný (vysoký alebo nízky), a to ako z dosiek na drevených stĺpoch, tak v kombinácii s rôznymi stavebnými materiálmi.

  košiny - oplotenie viníc, vetvičiek, vetvičiek, skrútené medzi vertikálnymi alebo vodorovnými vodidlami. Je vybavený špeciálnym dekoratívnym, nepostrádateľným typom oplotenia pre krajinu v štýle "ruskej krajiny".

  plot mriežky je vyrobená z drevených koľajníc. Tento plot môžete urobiť sami, alebo si môžete zakúpiť hotové panely.

  Každá, dokonca aj najjednoduchšia oplotenie sa môže stať majstrovským dielom, stačí ukázať predstavivosť a vynaliezavosť. Trochu (alebo veľa) voľného času, túžby, pomocníkov a stavebných materiálov, nástroj, zrelý nápad - a váš plot sa stane najatraktívnejším v okrese.

  Dokonca aj bežné skladisko nebude monotónne, nudné a čo je najdôležitejšie, ak sú guľatiny jednoducho namaľované rôznymi farbami, ako sú pastelky.

  Jednoduchý plot dosiek môže byť premenený na klavírne kľúče. Pôvodné riešenie nevyžaduje veľa času a nákladov. Na biele lakovaných doskách sú čierne pruhy s určitým rozstupom plnené. A to znie ako príjemná hudba a práca sa háda.

  Podobne môžete vyzdobiť predmodelované dosky, naplniť ich figurínami - tvorivosť pre celú rodinu - od malých až po veľké.

  Drevený dom s vyrezávanými platňami, tradične zdobený plot-plot z vyrezávaného dostochek. Pred oknami bolo zvykom usporiadať kvetinové záhrady, prednú záhradu. Ak chcete získať slnečné svetlo, ako aj preskúmať kvetinové kompozície, v zaslepenom plotu boli vložky vyrobené z vyrezávaného plotového plotu.

  Plot, ozdobený logami, vyzerá veľmi neobvykle. Takýto plot bude perfektne spojený s drevenou architektúrou a krok za krokom v záhrade z rovnakého okruhu.

  Vystrihnúť z dosiek na prvkoch šablóny vytvoriť neobvyklý zvlnený povrch. Práca je namáhavá, ale výsledok stojí za to.

  Plotový plot z konárov rastlín - liany alebo vínnej révy môže byť vyrobený vo forme opletu. Nad takým plotom bude musieť tvrdo pracovať.

  Kryt z dosiek položených v rôznych smeroch má určitý rytmus a štruktúru.

  Ak chcete uniknúť z monotónie z obvyklého plného dreveného plotu pomôže rošt z tyčí, plnené na plot s určitým krokom, a kontrastuje s hlavnou rovinou v farbe. V teplom období môžete gril zdobiť kvetináčmi.

  O použití paliet v usporiadaní domu a prímestskej oblasti, veľa už bolo povedané. Z nich môžete urobiť nielen nábytok, ale aj pekný plot.

  A táto mriežka je vyrobená z obyčajných odrezkov pre záhradné náradie. Základňa je betónová základňa.

  A chcem venovať pozornosť návrhu drevených plôch alebo skôr plotov pre záhrady a záhradné záhrady. Nie je žiadnym tajomstvom, že zohrávajú dôležitú úlohu pri formovaní krajiny miestnej oblasti.

  Elegantné farebné svetlo oplotenia zvýrazní záhon.

  Pomocou plotu v podobe základu môžete zdvihnúť záhon. Plot slúži ako druh zadržiavacej steny pre pôdu.

  Krajka prútený - ako proutěný kôš, v ktorom sa usporiadanie kvetov pohodlne usadí.

  Existuje toľko možností ako ľudia na planéte. Návrh dreveného plotu závisí nielen od vašich preferencií, ale aj celkovo od krajinného dizajnu lokality, ak sa k nej budete držať.

  Fantázia a tvorba, terénne úpravy, niekedy samotná príroda ponúka zaujímavé riešenia.

  Komentáre (0)

  Nové na stránkach

  Sadenice vyvíjajú a vytvárajú vegetatívnu hmotu v obmedzenom objeme substrátu. A tento zväzok.

  Zima - náročný test pre domáce zvieratá. Obzvlášť ťažké nosiť nosnice. Krátka.

  Novoročné poviedky s darmi a zloženie slávnostného menu sa týkajú zdobenia domáceho interiéru.

  Komfort chaty vybudovanej ďaleko od plynovodov je nepredstaviteľný bez kachlí. V chlade.

  Pokrytie územia prímestskej oblasti sa považuje za samostatnú etapu dohody s plánovacími zónami a.

  Spoločná fráza o živote psa v dnešnej dobe platí iba pre túlavých psov. ,

  Nákup pozemku a plánovanie budúceho domu, musíte premýšľať o umiestnení.

  Za posledných 10 rokov sa uskutočnila aktívna diskusia o seminároch a fóraach pre zeleninu a záhradníctvo.

  V dnešnej dobe je ťažké nájsť osobu, ktorá o doskách nič nepočula.

  Pri pohľade na tašky s cementom a hromadou piesku nie každý developer cíti sám seba.

  Drevené ploty, ploty: fotografie originálnych vzorov

  Články o výstavbe plotu. Rada pre výstavbu plotu. , 08/07/2016 JMSI

  Ploty zo stromu: foto ogrodzheny v modernom štýle

  Tí, ktorí veria, že drevené ploty sú nudné a irelevantné, sa jednoznačne mýlia. Ak musíte upraviť svoje domáce územie, odvážne vyberajte drevené ploty: fotografie jasne ukazujú, ako neobvyklé, štýlové a kreatívne p môžu byť ploty vyrobené z tohto materiálu. Neuveriteľný počet skvelých nápadov na drevené ploty umožňuje vybrať si preferovanú možnosť stavať na vlastnej pôde.

  Rozmanitosť druhov drevených plôch

  Overené vlastnosti dreva dovoľujú spracovávať a vyrábať z tohto materiálu rôzne produkty. Navyše pri výstavbe plotu je možné použiť aj neupravené drevené prvky. Na stavbu plôch sa nachádza guľatina a doska (hranatá, neupravená, krokodílka), bar a dosky, kmeňové stĺpy a stromy m. Zvyčajne sa na jeden kryt používa niekoľko druhov rezaného materiálu.

  Drevené oplotenie s tenkými lištami v profiloch a pevná v regáloch

  Plot v dreve je tradične zastúpený podperami, horizontálnymi koľajnicami a plniacimi prvkami p rezov. Podľa menovania je možné ich rozdeliť na ochranné, ochranné a dekoratívne. V závislosti od použitia určitých prvkov v konštrukciách a spôsobu, akým sú komponenty fixované, sú ploty rozdelené na niekoľko skupín m:

  • plot - klasický typ plotu s medzerami, časti ktorých sú vyplnené špeciálnymi úzkymi doskami v rovnakej vzdialenosti m;

  Stabilné plotové šachy dokonale zapadajú do dvora z vonkajšieho sveta

  • šachové oplotenie ni zo širších dosiek, ktoré sú namontované na oboch stranách letu v rozloženom poradí. Dosky môžu byť položené vertikálne alebo horizontálne. Takýto plot je považovaný za hluchý, takže ako vidíme malé medzery, ale iba pod určitým uhlom;
  • rebrík - dizajn dosiek, umiestnený okolo prekrývajúcich sa a pod uhlom. Ak sa pozriete na koniec úseku, stavba sa podobá rebríku. Tento plot podľa typu žalúzií skrýva pohľad, ale má malé medzery;

  Plot podľa typu žalúzií p je doska umiestnená horizontálne v malom uhle

  • splietané - v tomto ohrade sú dosky prepletené v horizontálnej alebo vertikálnej polohe. To v spôsobe pokládky pochádza zo starého x šľachticového plotu alebo tuniaka. Mimochodom, prútený plot je pomerne dôležitý medzi letnými obyvateľmi;
  • ranč - oplotenie d z guľatiny alebo tyčí, ktoré sú pripevnené k podperám horizontálne. Rozpätia môžu mať dva, tri alebo viac pozdĺžnych prvkov. Takéto zaistenie má samo osebe v podstate obklopujúcu a dekoratívnu funkciu p;

  Drevené pletivo je dobré, keď slnečné lúče prechádzajú do útulného dvora

  • mriežka je akýsi dekoratívny plot vyrobený z drevených rámov, vo vnútri ktorých je zabalená mreža s latkami. Často sa prvky mriežky používajú na dekoráciu plôch iných typov, ktoré vytvárajú p vložky na vrchu alebo dno v štruktúrach;
  • palisáda - konštrukcia valcového kmeňa, rovnaká ako priemer. Dnes je tento druh oplotenia výnimočný. Používa sa na vytvorenie charakteristického exteriéru v rustikálnom alebo etno štýle.

  Palisáda môže byť rozpoznaná z tvaru guľatiny pripomínajúcej zaostrenej ceruzky

  Na základe týchto a hlavných typov môžu byť vytvorené s rôznymi variáciami plôch vrátane kombinácie dreva s inými materiálmi. Drevo je perfektne kombinované s e kovom, tehlom, kameňom, betónom a modernejšie v materiáloch ako je vlnitá lepenka alebo polykarbonát. Bude logické použiť kombináciu dreva s materiálom, ktorý je už dostupný pri dokončovaní iných konštrukcií z dvora.

  Drevené ploty: fotografie zaujímavých riešení

  Váš plot bol nádherný a jedinečný - nie je potrebné hľadať návrhára. Môžete vidieť o hotových riešeniach, pridať niečo vlastné a získať neobvyklé riešenie, ktoré nemá žiadne analógie. Fotografie krásnych plôch zo stromu inšpirujú a vytvárajú vlastný exkluzívny projekt.

  Nízke ohradenie z muriva v kombinácii so snehovo bielym plotom

  Fotografické ploty z dreveného plotu

  Drevený plot, vyrobený zo stožiarov s lúmenmi, má skôr dekoratívnu funkciu ako uzatváraciu funkciu. Vynikajúca vďaka patchinessu územia za plotom naznačuje údržbu z dvora, záhrady, záhonov a lôžok v perfektnom stave. Konštrukcia objektu c bude vhodná pre rámovanie v malých chalupách alebo malých domoch v letných dedinách, kde sú všetci oboznámení a nie je potrebné vybaviť plot s ochrannou funkciou

  Drevený plot, maľovaný v žltej farbe, slúži ako zdroj s veselou náladou

  Zoznámenie sa s fotografiami krásnych drevených plôch vedie k tomu, že plot už dávno prekračuje obvyklé x nudné oplotenie. Moderný plot je vyrobený z lamiel rezu tak, že horná línia tvorí vlnu, cikcak alebo zametanie vtáčieho krídla. Pozrite sa docela plotové časti s figúrkami alebo vyrezávanými prvkami. Ak je predná časť domu čistá s trávnikom, môže byť zarámovaná nízka s ozdobným plotom.

  Nezvyčajné oplotenie s diagonálne usporiadanými laťmi

  Užitočná rada! Ak chcete vytvoriť plot dreveného plotu, je oveľa stabilnejší, tým, že pripevníte "topánky" na spodok s okrajom zvislých stĺpikov, čím sa zvýši oporná plocha.

  Ak chcete dať plotu viac s vzdušným a ľahkým vzhľadom, môžete ho zdobiť s vrcholom výzdoby z dreva na gril. Ak máte rád originálne nápady, pokúsiť sa zabezpečiť tyče v plotu v uhlopriečke p alebo v podobe ventilátora. Ukázalo sa pekne s nezvyčajným dizajnom. Zvláštnym spôsobom vyzerá plot, v ktorého lamielách, v rozloženom poradí, sú vyrezané malé a malé rohy.

  Jasne maľovať plot pomôže v špeciálnej farby na drevené ploty

  Premeniť plot môže byť ošetrený s jeho farbou pre drevený plot. Ak je váš dvor plný detí, mali šancu zakryť každý bar so zlúčeninami rôznych farieb. U konštrukcie sa ukazuje nezvyčajne jasné a vzrušujúce. Nenechajte sa plachtiť o svojich nápadoch a fantaziách. Môžete vytvoriť plot okolo viacfarebných častí. Inteligentný plot bielej s farbou, rámovanie kvetinového záhonu, bude miesto útulnejšie.

  Tvar hriadeľa v troch verziách

  Ak je však na pozemku impozantný kaštieľ, je lepšie obísť toto územie plotom s piliermi z kameňa alebo tehál a umiestniť ho na betónový pivnicu. Spoľahlivosť s takým dizajnom je mnohokrát väčšia ako oplotenie s drevenými regálmi. A estetický vzhľad c bude zodpovedať koncepcii všetkých domácností. Materiál z výzdoby parapetu a stĺpikov sa vyberá zo základov až po základ.

  Dekoratívne oplotenie bieleho shtaketinu krásne kombinované s pestrým kvetinovým záhonom

  Ploty z dosiek - fotografie kreatívnych nápadov

  V poslednej dobe mnohí preferujú drevené ploty. Vďaka neobvyklým spôsobom a spôsobu upevňovania a udržiavania dosiek v plote si tieto vzory zaslúžia získať popularitu. Foto plotov z okrajov v doskách potvrdzuje, že takéto štruktúry môžu nielen rámovať miesto, ale stať sa aj so spoľahlivou ochranou. A nezvyčajný dizajn bude vrcholom každého, kto je na tejto stránke.

  Drevené dosky rôznych šírok sa kombinujú s originálnym dizajnom plotov

  Účinne s okolitým priestorom je plot dosiek, ktoré pretínajú nosníky vo vodorovnom smere. Oplotenie sa dosiahne s nepočujúcim, ale nerobí ťažší vonkajšie prostredie. Docela zaujímavé je m a konštrukcia s tkanie pozdĺž zvislej. Keď sa dosky navzájom spájajú, na nosné stĺpiky v póloch sa umiestni veľké zaťaženie, takže bude zbytočné usporiadať v suteréne pod konštrukciou a betón do regálov.

  Pôvodným snom je plot z dosiek "Lesenka". Toto externe s atraktívnym plotom slúži ako ochrana vlastníckeho vlastníctva, neposkytuje viditeľnosť a zároveň umožňuje maximálne využitie lokality pozdĺž nej. Vďaka usporiadaniu s prvkami v uhle s malými medzerami je miesto vyfukované a rastliny padajú na slnečné svetlo.

  Pevný plot sa získava z pevne spojených okrajových dosiek

  Ploty neomietnutých dosiek vyzerajú malebné a neobyčajné. Fotografie z nich v budovách ukazujú ako vertikálne tak aj horizontálne stohovanie v doskách. Účinne sa pozerá na tabuľu, položenú v rozloženom poradí. Ak chcete poskytnúť úplný pohľad na plot, pomôžete s kvalitou dekoratívneho povlaku. Stojí za to pýtať, čo s tým a ako a farby ploty krásne. Foto-výber najúspešnejších príkladov môže slúžiť ako príklad.

  Užitočná rada! Pred zafarbením by mali byť drevené prvky dobre vysušené. Je vhodné vyhnúť sa používaniu oleja a farieb, ktoré pod pôsobením slnka a zrážok sú šupinaté a rozpadajúce sa.

  Ako zaujímavú položku môžete použiť tabuľu na kreslenie

  Drevené ploty na kovoch v stožiaroch

  S dizajnom dreveného plotu bol pevný a podávaný čo najdlhšie, je lepšie použiť ako nosné stĺpiky v kovových stĺpoch. Na tento účel sú vhodné rúrky s okrúhlym, štvorcovým alebo obdĺžnikovým prierezom. Ako urobiť drevený plot na kov v tyčinkách? Montáž podpery môže byť vykonaná niekoľkými spôsobmi, v závislosti od typu pôdy, ktorá prevláda na vašom webe. Existujú také spôsoby:

  • jazda na zemi - v tomto prípade sú stojany upchaté kladivem približne v hĺbke 1/3 dĺžky v stĺpiku;

  Schéma z inštalácie dreveného plotu s kovovými tyčami

  • kombinované v metóde - s touto metódou je vŕtaný stĺp pre pól na polovicu dĺžky penetrácie, zvyšok stĺpca je poháňaný do zeme. Horná časť podzemnej časti je betónovaná z miesta stĺpca;
  • butovanie - s touto metódou vŕtané a otvory na dĺžku prenikania, vložte pól do otvoru, priestor okolo stĺpika je naplnený drveným kameňom, dobre zhutnený a až potom sa betón naleje;
  • Betónovanie - metóda, pri ktorej sú kovové vzpery umiestnené v otvoroch úplne betónované.

  Použitím rôznych materiálov môžete získať moderný plot na kovovej základni

  Užitočná rada!Aby sa predišlo nárazom na póly a korózii, je potrebné dôkladne spracovať kov s povrchom základného náteru a potom s náterom.

  Inštalované v stĺpikoch sú upevnené vodorovne s vodidlami. To je možné vykonať pomocou vložených hypoték. Číslo z priečnikov sa určuje individuálne vo vzťahu k výške plotu. Čím vyššie číslo, tým viac. Rovnako ako pri pravidle platí, že v obidvoch vodiacich plochách je dostatočne nízke oplotenie 1-1,5 m. Po nainštalovaní rámčeka - pokračujte v vyplňovaní rozpätí.

  Montáž kovu z rúry do vodorovnej roviny v vodiacich lištách

  Jednoduchosť pri inštalácii a zhode dreva pri spracovaní umožňuje samostatne vyrábať a inštalovať plot. Ak rovnaké stavebné zručnosti nestačí, môžete si objednať hotové konštrukcie s inštaláciou n výrobcov. Náklady na bežný meter plotu závisia od jeho výšky, druhu oplotenia, šírky lišt, obsadenia v úsekoch (kroky laty) a materiálu v ráme.

  Priemer s cenou dreveného plotu na vyzdobenie hobľované dosky 90x20 mm s krokom 1 cm s výškou 1 m je 610 0 rubľov. za 1 mp, s nadmorskou výškou 0 2 m - 1200 rubľov. Rovnaký plot s krokom 2 cm bude stáť vo výške 1 m - 560 rubľov, Vo výške 2 m - 1090 rubľov. V cene je zahrnuté inštalácia plotu na kľúč. Môžete si objednať s antiseptikom oplotenia, spracovateľská cena y bude 210 rubľov. pre 1 m² krytu m

  Námestie s kovovými podkladmi je jasným prízvukom kvôli zelenému sfarbeniu a

  Dekoratívne ploty z drevených foto plotov

  Dnes sa stále viac pozornosti venuje krajinnému dizajnu domov a chát. Mnohí sa snažia zdokonaliť priľahlé územie s m a vytvoriť maximálny komfort. Nie je to prinajmenšom úloha v harmonii s organizáciou priestoru a hrať dekoratívne ploty. Vzhľadom na ekologickú kompatibilitu dreva nemožno tento materiál lepšie kombinovať s prírodou v krajine.

  Dekoratívne s bielym plotom vyzdvihuje krásu malebnej kvetinovej záhrady m

  Veľmi dychtivo vyzerá kvetinová záhrada s ornamentálnym dreveným plotom bielej alebo m žiarivo žltej farby. Takýto dekor zdôrazňuje hustú zeleň v rastlinách a šťavnaté odtiene kvetov. Pre tento ploty plot plotu alebo v mriežke. Rovnaké vydanie môže oddeliť záhradu od záhrady alebo opraviť malú s kvetinovým záhonom pred domom. Zaujímavé je, že m a horlivo vyzerá krátky plot, štylizované v viacfarebných ceruziek. Takéto zaistenie je vynikajúce s prideľovaním škôlky alebo na športovom ihrisku.

  Plotová mriežka je vynikajúca a je v súlade s vegetáciou na nádvorí súkromného domu

  Ak je hlavná oblasť pre oblasť pridelená trávnikom, kvetinovým záhonom, alpským šmýkačkám a odpočívadlám, bude vhodné použiť ozdobnú mriežku s mriežkou. Reky živé ploty môžu byť prekrížené pod ľubovoľným uhlom, vytvárať rôzne vzory. Tento svetlý hedge dokonale dopĺňa krajinu a dáva mu sofistikovanosť a šarm

  Užitočná rada! Zhromažďovanie v mriežke regálov pre drevené oplotenie, použitie a na upevnenie nechtov h alebo samorezcov s pozinkovaným a potiahnutým, ktoré nie sú náchylné na koróziu.

  Vysoký a oplotenie drevených lamiel

  Veľkým nápadom je vytvoriť dekoratívny plot kruhových prvkov prerezaných cez kmeň. Najmä je prirodzené pozerať sa na taký dizajn, ak je pozemok umiestnený v lese v zóne. Podpora pri návrhu konštrukcie je možná tým, že sa kladie cesta n rovnako ako kruhové drevené úlomky.

  Rančové oplotenie sa líši o veľké rozpätia a jednoduchosť prevedenia

  Mnoho n preferuje dekoratívne ploty vo forme tuniaka. Takýto variant plotu možno nájsť s pomerne často v dizajne vidieckych chát z pozemkov. Nie je potrebné priložiť celé územie, stačí urobiť niekoľko malých v rozpätí a tradične ich zdobiť hlinenými hrncami, džbami alebo rastlinami spolu s veľkými kvetmi. A to s plotom nevyzerá osamelý vo vás môže uzavrieť v prútenom ráme veľké v kmeňoch záhradných stromov.

  Po výbere v prospech dreveného plotu získate ekologickú, odolnú a esteticky atraktívnu budovu, dokonale v súlade s každou prírodnou krajinou.

  Pridať komentár Zrušiť odpoveď

  Na odoslanie komentára musíte byť prihlásení.

 • Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  45 − 35 =