Plot z eurozóny

Ploty z plotu euro

Keď sa človek rozhodne postaviť svoj dom, jedným z najdôležitejších problémov, ktorým čelíme, je výber materiálu na oplotenie. Samozrejme, chcem, aby bola krásna, funkčná a výhodne lacná.

Pripravený plot z europain

Euroshield - to je špeciálny spôsob orezania plechov z kovu, ktoré navonok pripomínajú tvar plotu dreveného plotu. Šírka úsekov je spravidla od 10 do 15 cm a v dĺžkach listov môže byť od jedného a pol do troch metrov. Kovový povrch je potiahnutý špeciálnym zložením polymérov, ktorý chráni kov pred účinkami environmentálnych faktorov.

Medzi výhody Euroshacketu možno nájsť:

 • Prijateľná cena za materiál vám umožňuje kúpiť ho skoro každému bez ohľadu na finančnú situáciu.
 • Elegantný a elegantný vzhľad prispieva k tomu, že plot sa používa všade. Tento materiál je vhodný na inštaláciu plotu okolo chaty, pozemku s rodinným domom, kanceláriou alebo obchodom;

Plot z eurového valca s kovovými prvkami

Varianta plotu z eurookového koberca na letné sídlo

Vďaka širokým možnostiam používania eurovrelu sa jeho trh neustále zvyšuje. To znamená vzhľad nových odtieňov a spôsobov farbenia (pod stromom, pod kameňom alebo inými materiálmi), ako aj tvarov.

1

Spôsoby výroby plôch môžu byť odlišné. Pri veľkých rezacích úsekoch z plechov na výstupe je kvalita omnoho nižšia ako pri individuálnej výrobe každej časti. Faktom je, že v prvom prípade sa na okrajoch kolíkov, ktoré sa dajú odstrihnúť, môžu objaviť zubaté okraje a obruby. Oni tiež zkazia vzhľad výrobkov. Podľa spätnej väzby používateľa sú zárezy na okrajoch kovových eurokapových častí veľmi bežným problémom. Nezanedbávajte svoje práva ako kupujúci: obráťte sa na predajcov s otázkou nahradenia poškodeného materiálu.

Metódy zafarbenia je možné použiť aj rôznymi spôsobmi. Pri použití práškovej metódy lakovania sú diely lakované na oboch stranách. V iných prípadoch sú stehy pokryté farbou iba na jednej strane, na strane a na rubovej strane zostáva matná biela. Cena za takýto materiál je oveľa nižšia.

Stupne montáže plotu z plotu

Proces montáže plotu z plotu euro nie je ďaleko od procesu inštalácie iných typov štandardného plotu (z profilu, dreva, sieťoviny). Inštalácia sa vykonáva v niekoľkých fázach:

 1. Predbežná fáza zahŕňa výber materiálov, ich výpočet, prípravu nástrojov.
 2. Vo fáze plánovania je územie označené.
 3. Postup inštalácie pre inštaláciu rámu z pólov a priečnych nosníkov pokračuje v inštalácii.
 4. Poslednou etapou je zabezpečiť plot na ráme.

Každá etapa bude podrobnejšie preskúmaná.

Na inštaláciu plotu z vozíka euro budú potrebné nasledujúce materiály:

 • Kovové okrúhle alebo tvarované rúry s priemerom 6 cm budú použité ako podpery. Vyžaduje dostatočne silnú rúrku c s hrúbkou kovu najmenej 2 mm. Ak je frekvencia inštalácie podpery - každé dva metre, potom počet potrubí, ktorá sa rovná polovici dĺžky celého plotu, bude vyžadovaná. Ak plot nie je kruhový, to znamená, že sa neuzavrie na prvom potrubí, potom je potrebné nahradiť ďalšie dodatočné potrubie ako poslednú podperu. Pri výbere dĺžky rúry je potrebné zvážiť, že 50 cm bude pod zemou;
 • Kovové profilové potrubie s priemerom 1,5 alebo 2 cm na výrobu priečnikov. Hrúbka kovu môže byť menšia ako 2 mm. Bude upevnený po celej dĺžke plotu v dvoch radoch, takže celková dĺžka tohto materiálu by mala byť dvojnásobkom dĺžky plotu;

Príklad priečneho nosníka z potrubia

Často sa počas inštalácie ukáže, že nejaký materiál nemusí stačiť, aj keď sa zdá, že výpočet bol presný. V prípade, že by ste vždy mali pripočítať k vypočítaným hodnotám približne 10%, aby ste neboli v podobnej situácii. Nechajte materiál kúpiť s maržou, potom to nebude stačiť.

Schéma montáže plotu z plotu euro

Pri výpočte dĺžky plotu nesmiete zabúdať na otočné brány a bránu. Podpora pre nich by mala byť dlhšia (potrebujú sa kopať hlbšie) a samotné potrubie je lepšie získať väčší priemer.

Ak chcete nainštalovať plot, možno budete potrebovať:

 • Lopaty alebo vrtáky na inštaláciu jám pod podperami;
 • Kolíky a nite na označenie územia;
 • Úroveň, ruleta;
 • Elektrický zvárací stroj;
 • Kefy alebo valčeky na lakovanie rámu;
 • Bulharčina s diskami uzatvorenými pre kov;
 • Skrutkovač alebo vrták.

Po dokončení všetkých prípravných prác môžete prejsť priamo k inštalácii.

Miesto pod plotom by malo byť označené drevenými kolíkmi. Najprv sú prvé kolíky vystavené v rohoch a po nich prebieha vlákno. Pozdĺž reťazca sú hromady stlačené každých 2 metre na miestach, kde sa nosiče nainštalujú. V blízkosti kolíkov sú vykopávacie jamy s hĺbkou 50 cm a rozmermi 40 * 40 alebo vyvŕtané polovice metrov vrtáky. Frekvencia inštalácie nosičov môže byť odlišná, ak to okolnosti vyžadujú. Takže ak nie je možné zakúpiť priečne diely s dĺžkou najmenej dva metre, medzera medzi podperami je uhádnutá pod veľkosťou priečnych rúrok.

Jamy sú nastavené prísne vertikálne v úrovni. Po takomto overení sa jamy plnia drveným kameňom a zhutnia sa. Pokiaľ je to možné, je lepšie použiť betón na nalievanie základov pod nosníkmi, pretože táto metóda upevnenia je oveľa spoľahlivejšia. V takomto prípade pred inštaláciou potrubia musíte na spodku studní vytvoriť pieskovú podušku a potom už naplniť vertikálne inštalované stožiare s drveným kameňom a konkretizovať.

Montáž a plnenie plotových stĺpov

V prípade potreby môžete použiť aj tretiu vrstvu, ale zvyčajne dosť a dve.

Potom je horný otvor v podporných rúrach uzavretý zátkou. Ak ich nemôžete nájsť, posty sú jednoducho zvarené na malé plechy zhora a rohy sú ohnuté, aby sa zabránilo zraneniu hostiteľov a hostí dacha.

V poslednom štádiu inštalácie plotu je opláštenie namontované na ráme. Ako bolo uvedené vyššie, môžete to urobiť dvomi spôsobmi.

V prvej metóde sú kolíky pripevnené z prednej strany a medzi nimi zostáva medzera o šírke 2 až 5 cm. V druhom prípade sú kolíky rozložené na oboch stranách.

Príklad obojstranného upevnenia

Predlagyu rezané drevo plot 40 rubľov m '

Plot euro vozíka je cena a rozmery. Ako inštalovať plot z kovového plotu vlastnými rukami

Akýkoľvek súkromný majetok, či už je to dacha, vlastníctvo domu alebo záhrada, musí byť nutne ohradený. Niektorí majitelia objednávajú takéto oplotenie od tímu profesionálov, iní si vyberajú základný plot z kovového plotu s vlastnými rukami. Myšlienka je dobrá, tým viac je materiál vysokej kvality, trvanlivosti.

Hlavné kritériá pre výber dokončovacieho materiálu pre plot sú dlhá životnosť, prijateľná cena, vysoká pevnosť, spoľahlivosť. Euroshield je vynikajúcou možnosťou pre záhradníkov a záhradníkov. Plot z vlnitej lepenky harmonicky zapadá do akéhokoľvek panoramatického pohľadu, zatiaľ čo je nenáročný v údržbe, lacno cenný, praktický pri konštrukcii plotu vlastnými rukami. Jeho vzhľad je vhodný pre pozemky akejkoľvek veľkosti, pričom je dôležité pre ochranu domácností a obchodných priestorov.

Ak je potrebné chrániť krajinu pozemku, mať spoľahlivú a elegantný plot, je lepšie nie je nájsť materiál tak ako tak. V skutočnosti ide o plechy štandardných rozmerov. Rozmery euro suda pre budúci plot sú až 10 cm, zatiaľ čo v dĺžke sa pohybujú od 1 do 3 metrov. Voľba výšky je individuálna. Takýto stavebný materiál vyzerá veľmi dobre, zatiaľ čo má silnú ochranu polyméru, galvanizáciu. Tieto vnútorné vlastnosti z neho robia vedúceho predaja pomer "životnosť konštrukcie - kompromisná hodnota".

Plot z euro sudu s vlastnými rukami

Ak máte vážne záujem o tento finišný materiál, odporúčame fotografiou študovať, pretože v budúcnosti bude nainštalovaný plot. Potom, aby ste študovali pôdu, zistite rozsah farieb, zakúpte plechy z vlnitej lepenky podľa uvedených lineárnych metrov, aby ste si preštudovali podrobné pokyny ako vytvoriť bránu z eurovrelu vlastnými rukami. Postupnosť krokov je nasledovná:

 1. Z kovového profilového potrubia s priemerom 6 alebo 8 cm vyrežte pre rám tie isté segmenty správnej veľkosti.
 2. Vŕtať do zemných otvorov rovnakej hĺbky, po ktorej sa do nich zavedú profilové rúrky, čím tvoria základňu budúceho stĺpca.
 3. Šachty naplnené štrkom, uistite sa, že vysoká pevnosť budúceho dizajnu. Po dokončení tejto etapy upravte kovové rúry antikoróznou zmesou.
 4. Potom je možné inštalovať euro plot pre plot, je vhodné vyberať plechy s valcovanými okrajmi alebo ich rezať sami.
 5. Konštrukcia hornej časti plotu je vybraná individuálne, rovnako ako vzdialenosť (voľný priestor) medzi susednými euro-plotmi. Vzhľad budúcich brán závisí od toho.
 6. Po dokončení inštalácie môže byť plot nafarbený od základne. Proces zafarbenia je krátky, ale efekt pretrváva dlhú dobu.
 7. Podľa recenzií kovové ploty pre plot dokonale v harmónii s ostatnými dokončovacimi materiálmi, vrátane kameňa, tehál, drevených prvkov.

Plotová montáž z eurozóny

Pred inštaláciou oplotenia potrebujete pripraviť základ. Začiatočník je lepšie nechať naháňať novinky moderných technológií, ale vybrať klasickú európsku pripútanosť. Za týmto účelom použite schému, v ktorej sa určí poradie inštalačných listov vlnitej lepenky. Najprv vykopajte otvory, nainštalujte drevené kolíky s vodítkom na tesné lano.

Je dôležité určiť rovnakú vzdialenosť medzi susediacimi segmentmi - dostanete podmienečný drevený plot podľa vášho vkusu. Namiesto dočasných vkladov ostáva len fixácia predbežne ošetrených častí vlnitej lepenky s antikoróznou kompozíciou a nie je vylúčená kombinácia s inými dokončovacími materiálmi. Ak sa vyskytnú nejaké ťažkosti, odporúča sa vybrať inštrukciu z fotografie.

Plot z europénu a tehly

Fotografie úhľadných brán pre chaty presahujú priestory svetového webu, je však veľmi ťažké reprodukovať túto krásu nezávisle, najmä pre neskúseného nováčika. Kompromisom je plot z tehál a europain, ktorý je vhodný pre záhradu, súkromný dom, záhradu. Ide o populárnu kombináciu dvoch dokončovacích materiálov a množstvo farieb pomáha získať jedinečný dizajn ich súkromného vlastníctva. Tu je niekoľko užitočných informácií, ak sa musíte zaoberať cenou eurozóna:

 1. Tehly sa dajú rozložiť v rozloženom poradí, ale častejšie sa používajú na výstavbu takzvaného "stĺpca". Takéto póly vyzerajú masívne a spoľahlivo a odvracajú pozornosť od krehkej formy eurovrelu.
 2. Takáto harmonická kombinácia dvoch materiálov výrazne znižuje náklady na budúce brány, ale spoľahlivosť a trvanlivosť samotného dizajnu príjemne poteší všetkých zákazníkov. Ak robíte plot s vlastnými rukami, finančné náklady sú minimálne.
 3. Podľa vlastností tohto nenáročného materiálu, ktorý pri ošetrení antikoróznou zmesou slúži zákazníkovi na desať rokov. Okrem toho je krásne maľované, nevypaľuje na slnku, takže v kombinácii s tehálou dáva celú kompozíciu, viditeľnú spoľahlivosť.

Cena za plot z eurozóny

Ak si vytvoríte plot s vlastnými rukami, bude to lacnejšie, pretože všetky náklady sú výlučne zamerané na nákup eurovrelu a iných dokončovacích materiálov. Pri objednávaní brigády staviteľov budú musieť zaplatiť za svoje služby pri výstavbe brán. Ak hovoríme samostatne o nákladoch na tento materiál, za jeden bežný meter kupujúci bude musieť zaplatiť 50-80 rubľov. Rozhodujúcimi faktormi ceny sú kvalita materiálu, výrobca, technické charakteristiky plechu.

Plot z eurovrelu s ochranným dekoračným farebným polymérovým lakom

V poslednej dobe sa rodina stavebných materiálov používaných na stavbu plôch doplnila o nový pôvodný typ - plot vyrobený z kovového profilovaného plechu. V skutočnosti, tento materiál je rovnaká vlnitej lepenky, len rez v továrni na oddelené segmenty.

Je vyrobená z vysoko kvalitnej pozinkovanej ocele valcovanej za studena vyrobenej takými veľkými oceľovými korporáciami ako ArcelorMittal (Belgicko) a ThyssenKrupp (Nemecko). Euroshield od týchto výrobcov sa vyznačuje vysokou pevnosťou a spoľahlivosťou.

Kovový stojan s hrúbkou 0,5 mm má galvanický povlak so spotrebou zinku najmenej 275 g na 1 m2 kovu a farebný jednostranný alebo obojstranný polymérny povlak s hrúbkou 25 μm. Spoľahlivosť a trvanlivosť eurovreliva nie je nižšia ako najlepší stupeň profilovaného plechu. Jeho životnosť dosahuje 40-50 rokov a záruka výrobcu je 10 rokov.

V tomto prípade je potrebné starostlivo preskúmať podmienky firmy Kde kúpiť evroshtaketnik akoby sprostredkovatelia zámerne podceňujú záručnej doby, v tomto prípade existuje riziko, kúpiť low-kvalitný materiál napodobenina známej európskej značky.

Vonkajšie kovové oplotenie vyzerá rovnako ako náš drevený kolega, ale je oveľa silnejší a spoľahlivejší ako on. Na rozdiel od dreva, euro-barel z vlnitej lepenky nie je prehnaný, nevyžaduje prevádzkové náklady a zachováva svoj vzhľad počas celej životnosti výrobku.

Farebná paleta polymérového lakovania kovového plotu je taktiež bohatá, rovnako ako farebný rozsah farby kovového profilovaného plechu. Môžete napríklad ľahko nájsť sud na euro pre strom a vzor štruktúry susedných panelov sa nebude opakovať.

To umožňuje nielen harmonické zapadanie plotu eurozóny do dizajnu krajiny, ktorý je pre danú lokalitu zvolený, ale aj to, aby bol dekoráciou pre pozemok alebo krajinu. Niektoré firmy navyše vyrábajú prefabrikované biele ploty, ktoré úplne napodobňujú klasické drevené ploty.

V rovnakej dobe oplotenie vozíka euro úspešne kombinuje výhody tradičného plotu z dreveného plotu a plotu z vlnitej lepenky. Plot vyrobený z tohto materiálu vyzerá ľahko a elegantne, nevytvára uzavretý priestor, je dobre vetraný a nezakrýva oblasť. Z tohto dôvodu sú pre malú plochu chatových domov dôležité najmä ploty z eurových sudov.

Plot z vlnitej lepenky je veľmi rýchlo namontovaný. Za týmto účelom nie sú potrebné žiadne nástroje okrem bežného skrutkovača. Vzhľadom k tomu, že jednotlivé prvky takého plotu sú inštalované s medzerami 3-4 cm, jeho plachta je oveľa menšia ako plavidla konvenčného plotu od profíl. Preto je zaťaženie vetra na plotu oveľa menšie, čo eliminuje potrebu konštrukcie masívnych základov pásky.

To všetko ovplyvňuje aj cenu plotu z eurovrelu, čo je oveľa nižšie ako za nevidiaci plot z vlnitej lepenky. Môžete si objednať ready-plot plot z vlnitej lepenky, ktorej cena - vo výške 1,80 m - bude približne len 800 rubľov za 1 m2. V tomto prípade je citovaný cena zahŕňa plotové stĺpiky, horný tesniaci pás, horizontálne oneskorením, brány a šírky krídla 4,0 m. Plot evroshtaketnika kľúč je vopred naplnený a pripravený pre maľovanie rám a stĺpy.

Ploty z vlnitej lepenky môžu byť tiež hluché. Veľmi originálny vyzerá ako plot z euro suda, inštalovaný z dvoch strán v šachovnici.

Výška lichobežníka profilu kovových plotových prvkov je 20 mm a šírka môže byť odlišná. Obvykle sa pohybuje od 70 do 115 mm. Rezanie eurovretenových profilov je na objednávku, štandardné rozmery sú 1,5, 1,8, 2,0 a 2,2 m.

V tomto prípade je najlepšie kúpiť evroshtaketnik od výrobcu, ako priameho kontaktu s rastlinou dá väčšiu flexibilitu vo výbere konfigurácie plota, ale tiež zaisťuje striktné dodržiavanie Vašich požiadaviek bez akéhokoľvek "rozbitého telefónu" ako sprostredkovatelia. V takomto prípade bude cena vozíka na kus za minútu minimálna a ak máte aj dlhý plot, môžete bezpečne spoliehať na špeciálny prístup a zľavu na veľkoobchod.

Stĺpiky na oplotenie z profilovaných fólií: aké sú, ako ich nainštalovať. Prečítajte si v článku o tom, ktorá verzia pólov pre profilovaný plech je lepšie vybrať a ktoré z nich má výhody.

 • Lakovaná vlnitá lepenka na plot

  Zelená, modrá, červená, hnedá, béžová a iné základné farby profilovaného plechu pre plot. Príklad plotu z vlnitej lepenky so vzorom pre kameň a drevo. Výhody farebnej vlnitej lepenky na plot v porovnaní s pozinkovaním.

 • Drevorubač na drevený plot

  Profilista pre plot pod stromom - výhody a využitie materiálu. Prečo je plot vyrobený z vlnitej lepenky pod stromom lepší než bežný drevený plot? Prečítajte si článok

 • Stránky oprofnastile.ru - aktuálne a užitočné informácie o profesionálnej podlahe, jej inštalácii a použití, radu odborníkov a podrobné pokyny pre vás.

  Všetky textové materiály uverejnené na webe sú V skutočnosti chránené podľa platných právnych predpisov, na ktorých sú všetky potrebné dokumenty vrátane dohôd.

  Napriek tomu, ak chcete s vašimi čitateľmi zdieľať nejaký materiál, môžete ho opätovne vytlačiť. Pritom musíte poskytnúť článok, ktorý nie je chránený pred indexovaním pomocou hypertextového odkazu na stránku tejto stránky, odkiaľ bol materiál skopírovaný. Na jednom zdroji nemôžete umiestniť viac ako 5 článkov skopírovaných z tejto stránky.

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  63 − 56 =