Plot z fotografie euro oplotenie

Plot z profilovaných fólií: ako inštalovať vlastnými rukami, náklady na materiály

Plot z vlnitej lepenky alebo eurošackety nie je dlhý čas nový, ale je však dosť populárny: je praktický, lacný, spoľahlivý, vyzerá moderne a hodný. Tento plot dokonale zapadá do mestskej alebo vidieckej krajiny, je vhodný ako na ochranu záhradného pozemku, tak aj na priestor okolo administratívnej budovy.

V rovnakom čase vaše majetky nestratia svoju individualitu: vyvíjajú sa mnohé varianty montáže takéhoto plotu, sú dostupné v rôznych veľkostiach a farbách - je tu niečo na výber. Nevyžaduje veľa úsilia a špeciálnych zručností na inštaláciu takého plotu vlastnými rukami. Stane sa predmetom vašej pýchy a závisti susedov.

Plot z vlnitej lepenky s vlastnými rukami: krok za krokom inštrukcie

 1. rám. Je vyrobená z kovového profilového potrubia s parametrami 6 x 6 cm alebo 8 x 8 cm. Hrúbka steny rúry je od 2 do 4 mm. Rúry sa rozrežú na kusy požadovanej dĺžky, v závislosti od plánovanej výšky plotu a najmenej 1,2 m od hĺbky kopania. Potom v zemi vyvŕtajte otvory, do ktorých sa najprv zostupujú, a potom sa potrubia vedú dovnútra.

Vzdialenosť medzi nosnými rúrami určuje výšku a hmotnosť vlnitej lepenky, pohybuje sa od 1,5 do 2,5 m. Dutiny sú vyplnené štrkom a zhutnené, betónovanie sa neodporúča odborníkom. Na záver prijatých pólov

Je potrebné zvárať horizontálne zaosty z rovnakého profilového potrubia - môžu byť dva alebo tri z nich, ak je plot nad dvomi metrom.

 • Dokončený rám Je potrebné zakryť špeciálnou protikoróznou kompozíciou. Je k dispozícii v pomerne širokej škále farieb. To nielen chráni váš plot pred mechanickými účinkami vonkajších faktorov a predlžuje jeho trvanlivosť, ale zároveň mu dodá estetický vzhľad. Plot z vlnitej lepenky sa harmonicky zapadá do celkového dizajnu bez toho, aby vypadol z farebnej palety.

  Horný okraj plotu euro môže byť hladký, zaoblený, trojuholníkový, vo forme tridentu, šípky atď. Pri nízkych ploty sa neodporúča vybrať snímky s ostrým horným okrajom, čo môže viesť k zraneniam.

  A tu je článok, o ktorom je lepšie vybrať vlnitú dosku pre plot.

  Koľko je plot vlnitej lepenky: materiály a práca

  Ceny za materiály budú závisieť od nielen na počte meračov samotného lineárneho plotu, ale aj na parametroch plotu. Kolíky sú k dispozícii v rôznych veľkostiach (dĺžka 0,5 až 3 ma šírka 8 až 11,5 cm). Na meradle potrebuje lineárny plot 6 až 8 pinov v závislosti od šírky jedného kusa.

  1 meter lineárny plot z vlnitej lepenky bude stáť v závislosti na spracovaní, výška, metóda lakovania od 500 do 700 rubľov. Región tiež zohráva úlohu: ak nevyrábajú podobné výrobky a prinesú, náklady budú mierne vyššie. Teraz vynásobte náklady počtom bežiacich metrov. Pridajte náklady na nosné profilové rúry pre rám - asi 200 rubľov. na meter. Plus upevňovací materiál. A ďalšie materiály pre inštaláciu a dekoráciu, ak sa používajú: tehla, kameň, drevo, ako aj brána alebo brána. Nezabudnite na doručenie.

  Ak nešpecifikujete, že je zadarmo, na jeden kilometer budete musieť zaplatiť v priemere 25-30 rubľov. - v jednotlivých regiónoch a cenách miest sa líšia.

  A tu je článok, ktorý hovorí o ploty z siete rabítky.

  Plot z euro suda. recenzia

  • "Estetický vzhľad plotu bude oveľa lepšie, ak si dáte trochu fantazie v procese práce s profilovanými fóliami - rovnako ako iné stavebné materiály. A budete originál a nenapodobiteľní. Po vlnitej lepenke si môžete zvoliť akúkoľvek farbu, šírku a výšku. Takže profilovaný a vaša tvorivosť môže vytvoriť takú krásu, ktorá poteší vaše oči a verne slúži viac ako jednej dekáde. "

  Tento článok popisuje inštaláciu konkrétneho plotu.

  V tejto časti našej stránky http://ru-house.net/sistemy/ všetko o inžinierskych systémoch vášho domova.

  Plot vyrobený z kovového európskeho činka môže byť inštalovaný s rôznymi medzerami v šírke. Euroskield je štýlový, kreatívny a praktický.

  Vidíte nepresnosti, neúplné alebo nesprávne informácie? Viete, ako urobiť článok lepším?

  Chcete publikovať fotografie na túto tému?

  Pomôžte nám, aby sme stránky lepšie! Nechajte správu a svoje kontakty v komentároch - budeme vás kontaktovať a spolu budeme publikáciu lepšie!

  Kovový plot môže byť inštalovaný nie na jednej úrovni, ale vytvárať rôzne prechody. Napríklad vlna alebo vianočný stromček. Tak sa to ukáže ešte efektívnejšie a atraktívnejšie!

  Vyzerá to určite dobre, je to lepšie ako pevný plot, cez ktorý nie je nič viditeľné a plot vyzerá ako väznica. Takže je to ľahšie a jeho cena je oveľa lacnejšia ako tehly. Okrem toho je pre bránu vhodné riešenie, je vhodné pre všetky parametre. Získajte nádherné miesto pre oplotenie prírody.

  Plot z eurovrelu s vlastnými rukami: inštrukcie, fotografie, ceny

  Každý majiteľ súkromného domu alebo dacha uprednostňuje trvalý a moderný typ oplotenia pre svoj pozemok, ktorý sa úspešne zapadne do miestneho rohu prírody. Súčasne najdôležitejšie úlohy, s ktorými sa zaoberať výberom materiálu: nízka cena, praktickosť a spoľahlivosť.

  Najvhodnejšou možnosťou, ktorá spĺňa všetky požiadavky - plot s euro-barel s vlastnými rukami. Podobne s ním drevený plot má nižšiu pevnosť a trvanlivosť a vyžaduje aj neustálu starostlivosť a farbenie.

  Euroshield naproti tomu je nielen silný, ľahko sa čistí, nepotrebuje ošetrenie antiseptikom, farbou, ale aj dlhodobo si udržuje krásny, estetický vzhľad. Významnou výhodou tohto oplotenia je jednoduchý dizajn a schopnosť rýchlo pripevniť plot vlastnými rukami, čo výrazne znižuje náklady a urýchľuje celý proces.

  pozinkovaný oceľový plot - modernizovaná verzia kovovým plotom a má dobré vetranie, nízka hmotnosť, vysoká požiarna odolnosť, dlhá životnosť, optimálny výkon tuhosti a pevnosti a odolnosti voči korózii.

  Podľa metód technologického spracovania a výroby sa rozlišuje niekoľko druhov eurovrelu.

  1. Metódami spracovania okraja je piketár (rake):
   • so zvinutou hranou úseku; Valcované časti profilu zvyšujú pevnosť a dávajú produkt atraktívnejší vzhľad.
   • s neinfláciou. Výrobok s neosvetlenými okrajmi má nižšiu cenu, ale nie veľmi atraktívny vzhľad.
  2. Pri spôsobe výroby sa rozlišujú nasledujúce:
   • Spracované lamely. Pri individuálnom strihaní každej časti, aby sa zlepšila kvalita výrobku, sa každá samostatná koľajnica spracováva na valcovacom stroji. Toto spracovanie odstraňuje zubaté hrany a zvyšuje cenu hotového výrobku;
   • Nezpracované lamely. Pri masovej výrobe sa lamely odrezajú z jedného profilovaného plechu. Konce plotu nie sú obrobené, čo znižuje ich kvalitu a náklady.
  3. Spôsobom zafarbenia:
   • jednostranné farbenie polymérom;
   • obojsmerné farbenie polymérom.

  Práškové lakovanie zabezpečuje pokrytie koľajníc na oboch stranách rovnakou rovnou vrstvou farby. Pri jednostrannom lakovaní je zadná strana matná a náklady na výrobok sa výrazne znižujú.

  Varianty plotu z eurobariéry

  Možnosti sa líšia v podobe rake a existujú:

  • priama;
  • vlna, krok 50 mm;
  • vlna, krok 25 mm;
  • dve vlny;
  • s jednostranným šitím, krok medzi koľajnicami 40 mm, 18 kusmi lamiel na rozpätie;
  • s obojstranným šitím, krok medzi koľajnicami je 70 mm, 29 kusov lamiel na jeden rozpätie;
  • v šachovnici.

  Varianty plôch z eurovrelu, foto:

  Plot s jednostranným šitím.

  Oplotenie z plotu s obojstranným šitím

  Plot z euro suda v šachovnici.

  Priemerné náklady na meter plotu závisí od spôsobu spracovania farby, výška, spôsob montáže (buď samostatne, alebo v poradí), počet metrov plotu, plotové rozmery (dĺžka - 50 cm - 3 m, šírka - 8 - 11 cm).

  V závislosti od šírky a dĺžky kolíkov sa môže požadovať jeden na meter oplotenia od 6 do 8 kusov. V závislosti od typu materiálu mení spoločnosť výrobcu kvalitu hotového výrobku, výšku tyče, hrúbku náteru.

  Vzhľadom na všetky faktory, cena sa pohybuje od 500 do 1000 rubľov na meter lineárneho plotu. Pre možné doručenie do vzdialeného regiónu alebo ceny mesta od 25 do 30 rubľov za kilometer.

  Inštalácia plotov vlastnými rukami je zodpovednou činnosťou, preto pri výbere materiálu na oplotenie je potrebné vziať do úvahy všetky výhody, rad výhod, rozdielov a odrôd vozíka euro.

  Materiál musí byť veľmi pevný a pevný, aby odolal značným zaťaženiam, povrchovému tlaku, nárazu na množstvo nepriaznivých podmienok vrátane počasia.

  Je potrebné brať do úvahy jednoduchosť v podmienkach samo-zostavovania plotu. Pickup, upevnený pomocou skrutiek, nepotrebuje ďalšie upevnenie, takže je možné ľahko nahradiť poškodený prvok.

  Hodnota plotu sa prejavuje vo veľkých dizajnérskych možnostiach, ktoré vám umožňujú pripevniť sa na jednu a obidve strany plotu a tiež vybrať akúkoľvek farbu, ktorú máte radi, alebo kombináciu viacerých. V prípade potreby obnovte vzhľad štruktúry, môžete ju premaľovať v akejkoľvek inej farbe.

  Všeobecne platí, že dosť veľká konštrukcia má relatívne malú hmotnosť, čo značne uľahčuje inštaláciu, prepravu, inštaláciu, ovplyvňuje kvalitu a relatívne nízku cenu.

  Vysoko kvalitný materiál použitý pri výrobe evroshtaketnika - pozinkovaná oceľ valcovaná za studena je vysoko odolný proti poveternostným vplyvom a má dlhú životnosť asi na päťdesiat rokov.

  Veľký rozsah pri výbere veľkostí vám umožňuje vybrať výšku plotu, bránu pre takmer akúkoľvek chuť a požiadavky (od polovice metra až tri metre dlhý plot).

  Najbežnejšia forma usporiadania stojana n tvaru, avšak existujú ďalšie známe odrody: priamy n konštrukcia v tvare, s tvare oblúka a ohýbanie dovnútra oblúkovito prehnutý s ohybom smerom von, trojuholníkové a lichobežníkové.

  Príručka pre vlastnú výrobu

  Plot z eurovrelu s vlastnými rukami - je rýchly, vysoko kvalitný a pohodlný. Ale skôr ako začnete pracovať na inštalácii plotu, musíte objasniť všetky pravidlá a predpisy prijaté vo vašej oblasti týkajúce sa umiestnenia a konštrukcie plotu, aby ste ju neskôr nemuseli demontovať. Je vhodné spresniť, kde prechádzajú plynovody a obecné vedenia, aby nedošlo k ich poškodeniu alebo zablokovaniu. Aby ste predišli riziku nesprávnej inštalácie, je potrebné starostlivo prečítať pokyny vyvinuté výrobcom.

  Pred výstavbou nového plotu je potrebné vyčistiť a označiť obvod pozemku, na ktorom bude zariadenie vykonané. Z miesta odstráňte všetky nepotrebné položky, odpadky a to, čo bude zasahovať. Inštalácia samotného plotu sa vykonáva v niekoľkých etapách:

  1. V prvej etape, urobte označenie dĺžky pozemku pomocou úrovne, kolíkov, lana. Určená vzdialenosť medzi stĺpmi úseku je vybraná od 1,5 do 2 metrov. Teraz, keď je známe, koľko sekcií a stĺpcov bude, nie je ťažké vypočítať množstvo materiálov potrebných na prácu. Je potrebné zvážiť hustotu regálov a vzdialenosť medzi nimi. Aby sa získal požadovaný celkový počet materiálov pre jeden úsek, požadovaná celková plocha sa delí dvoma a vynásobí počtom častí.
  2. Pripravte jamy pre stĺpy. S lopatou, manuálnou alebo automatickou benzínu vrták do zeme kopať diery na póloch s hĺbkou 55 cm. V prípade, že plot je veľký obvod alebo v chladnom období zamrznutej pôde, ako kotva Truck je nepostrádateľný pri práci.
  3. V pripravených jamách, podporné tyče. V strede prehĺbenia jamy je potrubie pripevnená v kolmej polohe a kladivo je poháňané dovnútra o 1,1 m. Potom sa do jamy naleje drvený kameň a naleje sa betón. Ak chcete skontrolovať presnú pozíciu nainštalovaného postu, použite úroveň budovy. Postup sa opakuje pre každé jednotlivé pracovné miesto.
  4. Pri inštalácii priečnych nosníkov je spodná časť pripevnená na vzdialenosť 30 cm od zeme, a horná časť je 30 cm od začiatku konštrukcie. Pokyny podrobne opisujú upevnenie priečneho oneskorenia. Zvyčajne sa inštalácia začína od dolného oneskorenia a jeho konce sú vložené do prídržných krúžkov kolóny. Začnite s inštaláciou od prvého dolného zaostávania a postupne sa pohybujte hore. Inštalácia horného oneskorenia sa vykoná neskôr.
  5. V ďalšej fáze, od spodnej časti stavby, plot. Lamely zaistené v rovnakej vzdialenosti od seba. - 4-5 cm evroshtaketnika Pretože panely sú upevnené na priečnom oneskorením, potom začať so spodnou koľajnicou, postupne blíži centrálne meškanie a potom namontované na hornej oneskorením posledná položka.
  6. Pomocou lepidla a skrutiek namontujte kryciu dosku. Samostatné skrutky by mali byť súčasťou plotu. Ale ak potrebujete zakúpiť si samo seba, je najlepšie konzultovať špecialistu s cieľom nákupu kvalitného nástroja. Niekedy sa lepidlo používa na lepenie laty.
  7. Inštalácia brány - posledná fáza inštalácie. Pred ich inštaláciou namontujte stĺpiky na následné upevnenie samotnej brány. Nainštalujte bránu podľa priloženej výrobnej inštrukcie a venujte pozornosť detailom pri inštalácii konzol, slučiek, západiek.
  8. Koniec koncov náterom všetky oplotenie a o deň neskôr začne maľovať.

  Na fotografii je jednostranné upevnenie z koľajníc kontrastných farieb.

  Ak sa rozhodnete, čo je oplotenia sa lepšie hodí pre domáce alebo krajiny hacienda, potom evroshtaketnik nielen dokonale zapadajú do prírody, ale aj pre mnoho rokov poteší svojím moderným, slušné a milé rodiny a všetkých svojich susedov.

  Vďaka širokej palete farebných kombinácií, konštrukčných odrôd plotu si môžete vybrať svoj chuť a významne zmeniť, rovnako ako zdôrazniť individualitu vzhľadu vašej stránky. Praktickosť, spoľahlivosť, dostupnosť v cene spôsobujú, že vozík euro je celkom obľúbeným materiálom nielen medzi súkromnými obchodníkmi, ale aj majiteľmi kancelárskych budov.

  Možnosti montáže plotu z plotu euro sú na video. Materiál z kanála Fence Pro.

  Plot euro vozíka je cena a rozmery. Ako inštalovať plot z kovového plotu vlastnými rukami

  Akýkoľvek súkromný majetok, či už je to dacha, vlastníctvo domu alebo záhrada, musí byť nutne ohradený. Niektorí majitelia objednávajú takéto oplotenie od tímu profesionálov, iní si vyberajú základný plot z kovového plotu s vlastnými rukami. Myšlienka je dobrá, tým viac je materiál vysokej kvality, trvanlivosti.

  Hlavné kritériá pre výber dokončovacieho materiálu pre plot sú dlhá životnosť, prijateľná cena, vysoká pevnosť, spoľahlivosť. Euroshield je vynikajúcou možnosťou pre záhradníkov a záhradníkov. Plot z vlnitej lepenky harmonicky zapadá do akéhokoľvek panoramatickým výhľadom, a nenáročný starostlivosť, je lacná, praktická pri stavbe plotu s rukami. Jeho vzhľad je vhodný pre pozemky akejkoľvek veľkosti, pričom je dôležité pre ochranu domácností a obchodných priestorov.

  Ak je potrebné chrániť krajinu pozemku, mať spoľahlivú a elegantný plot, je lepšie nie je nájsť materiál tak ako tak. V skutočnosti ide o plechy štandardných rozmerov. Rozmery euro suda pre budúci plot sú až 10 cm, zatiaľ čo v dĺžke sa pohybujú od 1 do 3 metrov. Voľba výšky je individuálna. Takýto stavebný materiál vyzerá veľmi dobre, zatiaľ čo má silnú ochranu polyméru, galvanizáciu. Tieto vnútorné vlastnosti z neho robia vedúceho predaja pomer "životnosť konštrukcie - kompromisná hodnota".

  Plot z euro sudu s vlastnými rukami

  Ak máte vážne záujem o tento finišný materiál, odporúčame fotografiou študovať, pretože v budúcnosti bude nainštalovaný plot. Po tom skúmať pôdu pre stanovenie farebnej schémy, nákup vlnitých plechov, v závislosti na bežný meter, preštudovať podrobný návod, ako vykonávať bránu evroshtaketnika vlastných rúk. Postupnosť krokov je nasledovná:

  1. Z kovového profilového potrubia s priemerom 6 alebo 8 cm vyrežte pre rám tie isté segmenty správnej veľkosti.
  2. Vŕtať do zemných otvorov rovnakej hĺbky, po ktorej sa do nich zavedú profilové rúrky, čím tvoria základňu budúceho stĺpca.
  3. Zásoby sú pokryté štrkom, uistite sa, že vysoká pevnosť budúceho dizajnu. Po dokončení tejto etapy upravte kovové rúry antikoróznou zmesou.
  4. Po evroshtaketnik možno nastaviť pre odber, je žiaduce vybrať plechy švy hrany alebo rez je nezávisle na sebe.
  5. Konštrukcia hornej časti plotu je vybraná individuálne, rovnako ako vzdialenosť (voľný priestor) medzi susednými euro-plotmi. Vzhľad budúcich brán závisí od toho.
  6. Po dokončení inštalácie môže byť plot nafarbený od základne. Proces zafarbenia je krátky, ale efekt pretrváva dlhú dobu.
  7. Podľa recenzií kovové ploty pre plot dokonale v harmónii s ostatnými dokončovacimi materiálmi, vrátane kameňa, tehál, drevených prvkov.

  Plotová montáž z eurozóny

  Pred inštaláciou oplotenia potrebujete pripraviť základ. Začiatočník je lepšie nechať naháňať novinky moderných technológií, ale vybrať klasickú európsku pripútanosť. Za týmto účelom použite schému, v ktorej sa určí poradie inštalačných listov vlnitej lepenky. Najprv vykopajte otvory, nainštalujte drevené kolíky s vodítkom na tesné lano.

  Je dôležité určiť rovnakú vzdialenosť medzi susednými segmentmi - dostanete podmienečný drevený plot podľa vášho vkusu. Namiesto dočasné podiel Zostáva stanoviť vopred ošetrené vlnitých kusy inhibítor korózie, aj keď nie je vylúčené jeho kombinácii s inými povrchovými materiálmi. Ak sa vyskytnú nejaké ťažkosti, odporúča sa vybrať inštrukciu z fotografie.

  Plot z europénu a tehly

  Foto čistý cieľ dať zahltení rozlohu World Wide Web, ale nezávisle reprodukovať táto krása je veľmi problematické, najmä neskúsený nováčik. Kompromisom je plot z tehál a europain, ktorý je vhodný pre záhradu, súkromný dom, záhradu. Ide o populárnu kombináciu dvoch dokončovacích materiálov a množstvo farieb pomáha získať jedinečný dizajn ich súkromného vlastníctva. Tu je niekoľko užitočných informácií, ak sa musíte zaoberať cenou eurozóna:

  1. Tehly sa dajú rozložiť v rozloženom poradí, ale častejšie sa používajú na výstavbu takzvaného "stĺpca". Takéto póly vyzerajú masívne a spoľahlivo a odvracajú pozornosť od krehkej formy eurovrelu.
  2. Takáto harmonická kombinácia dvoch materiálov výrazne znižuje náklady na budúce brány, ale spoľahlivosť a trvanlivosť samotného dizajnu príjemne poteší všetkých zákazníkov. Ak robíte plot s vlastnými rukami, finančné náklady sú minimálne.
  3. Charakteristiky tohto nenáročný materiálu, ktorý po spracovaní s protikoróznou kompozíciu je kupujúci alebo desať rokov. Okrem toho, že je dokonale maľované, nie je slabnúť na slnku, tak v kombinácii s muriva poskytuje koherentný kompozíciu, zdanlivý spoľahlivosť.

  Cena za plot z eurozóny

  Ak si vytvoríte plot s vlastnými rukami, bude to lacnejšie, pretože všetky náklady sú výlučne zamerané na nákup eurovrelu a iných dokončovacích materiálov. Pri objednávaní brigády staviteľov budú musieť zaplatiť za svoje služby pri výstavbe brán. Ak hovoríme samostatne o nákladoch na tento materiál, za jeden bežný meter kupujúci bude musieť zaplatiť 50-80 rubľov. Rozhodujúcimi faktormi ceny sú kvalita materiálu, výrobca, technické charakteristiky plechu.

 • Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  52 − 45 =