Tehlový plot Foto

Ako si vybrať tehlový plot pre predmestskú oblasť?

Ploty z tehál prevyšujú ich spoľahlivosť, krásu a trvanlivosť, všetky ostatné ploty. Výslovnosť takýchto návrhov možno pripísať "mínusom a plusses" - všetko závisí od vášho individuálneho hodnotenia a schopností. Najzreteľnejšie "plus" tehlových plôch je harmonická kombinácia so všetkými známymi stavebnými materiálmi. Jedinou výnimkou sú len železobetónové konštrukcie. Ale aj takáto možnosť má právo na život v experimentálnom poriadku. Jedným slovom - choďte na to!

Výhradná verzia plotu je pomerne drahá.

Vysoká stena plotu úplne zopakuje dekoráciu zámku červených tehál. Spoľahlivo chráni svoje stránky pred vonkajšími pohľadmi a mimozemskou inváziou, majiteľ premýšľal nad atraktívnosťou plotu. Podarilo sa mu: "hrubý" pohľad na tehlú stenu vyhladil nízke kované prvky v hornej časti plotu. Štýlové, spoľahlivé, elegantné.

Nemáte príležitosť často prichádzať do svojho vidieckeho domu, máte strach o bezpečnosť vášho majetku? Vysoký plot z tvárnych tehál úplne zatvára váš dom a sprisahania od nezabudnuteľných očí. Chrániť proti neoprávnenému vniknutiu - preklopením sa takým plotom bude snáď olympijský šampión vo vysokom skoku s pólom.

Plot na vysokom sokli sa zdá, že sa rozťahuje za steny priestranného dvojpodlažného zámku. Pri konštrukcii plotu sa harmonicky používajú prírodný kameň, obkladové tehly a kované prvky.

Originálny dizajn oplotenia vizuálne znižuje jeho výšku. To sa dosiahne pokladaním oblúkov "naopak" (zrkadlový obraz). Polkruhové prvky umeleckého kovania sa používajú ako vložky pre oblúk. Prostredníctvom návrhov rybárskych sietí môžete vidieť bujnú zeleň záhrady. Oplotenie je dekoratívneho charakteru. Veľa obdivovateľov pritiahne svoju originalitu a krásu.

1

Spoločenstvo takýchto nepodobných materiálov: tehla, kameň, bunkový polykarbonát, kované prvky. Na výstupe - kompletné umelecké dielo. Povrch sokla s prírodným kameňom sa opakuje vo forme vložiek na tehly. Kované časti plotu "vlna" sú pokryté tvarovaným polykarbonátom. Vstup do lokality sa realizuje v jednom štýle riešení s plotom. Návrh je krásny, odolný, spoľahlivý.

Tehla v kombinácii s drevom je najčastejšou kombináciou pri montáži plôch. Varianty rôznych riešení v tejto klasickej kombinácii sú veľa. Jeden z nich: slepý plot s drevenými časťami "vlna" na mohutnom tehlovom podstavci a stĺpoch.

Pevný a spoľahlivý dizajn. Za predpokladu, že drevený plot je pravidelne maľovaný, bude trvať mnoho rokov.

Spoľahlivý plot z tehál a kovových profilov ochráni vaše stránky pred mnohými problémami. Výrazný "plus" je lacnosť postavenia plotu.

Kombinovaná verzia - vysoký soklový a masívny stĺp červenej obkladovej tehly "zriedený" kovovým plotom. Z neho sa vytvárajú "hluché" úseky, harmonicky kombinované s ideálnym dokonca aj murovaním.

Pôvodný návrhový prístup, práca náročná a nákladná práca. Ale plot je majstrovským dielom za to. Stuha pásu je obrátená na divoký rezaný kameň. Úzky hrubý sokl, ktorý sa ukladá do plynulých línií muriva. Vytvára "okenné medzery" s guľatými kovaním.

Otvorený plot z ozdobných tehál v rámci muriva - často nenachádzate takúto možnosť na oplotenie objektu. Ale pôvodná architektúra zámku diktuje presne toto riešenie štýlu, keď všetky prvky domu a plotu sú v dokonalom súlade.

Možno nové nápady vyvolajú fotografie plotu pre dachu.

Myslíte si, že to sú všetky možnosti dreveného plotu, ktorý poznáme? Vynikajúci výber je tu uvedený.

Bez ohľadu na to, či je oplotenie vyrobené z tehál v kombinácii s inými materiálmi, ktoré si vyberiete, stojí za to pamätať, že takéto ploty sú správne považované za najspoľahlivejšie a odolnejšie štruktúry.

Tento článok môžete zdieľať s priateľmi:

Pridať komentár

 • SEOintom na záznam Zhotovenie dverí v garáži vlastnými rukami
 • AlfredGot na nahrávanie Krásne ploty vyrobené z rôznych materiálov
 • hicWeige to the record Zhotovenie brán v garáži vlastnými rukami
 • Charleslar na rekord Krásne ploty rôznych materiálov
 • hravosť k záznamu Zhotovujeme v garáži s vlastnými rukami
 • Čo môže byť vysadené pozdĺž plotu v prímestskej oblasti

  Smrek - trvanlivý, krásny a nenáročný strom pre živé ploty

  Ako vytvoriť evergreen živého plotu tui

  Zabezpečenie dlhodobého záhradníka

  Ktoré rastliny sa rozhodnú pre živé ploty

  Desať najlepších kríkov plotov

  Foto výberu plôch z tehál: možnosti implementácie

  Vybrať dobrý materiál pre plot je veľmi dôležitý, pretože okrem ochrannej funkcie, váš plot bude vykonávať estetické a stav funkcie. Koniec koncov, oplotenie je to, čo ľudia vidia ako prvý. Plot "spĺňa" všetkých návštevníkov a vašich hostí. Preto všetok dojem z domu, záhrady, sprisahania bude tvorený z krásneho plotu.

  Klasický plot z tehál

  Tehlová tvár vždy vyzerá dôstojne a stav. Pôsobivý vzhľad starých hradov, domov, plôch. Dokonca aj stará a lokálne olúpaná tehla nevykazuje vzhľad, ale dáva výnimočný šarm a šikovnosť historickej architektonickej štruktúre. Tehlové oplotenie inšpiruje dôveru, rešpekt, ale nemusíte si myslieť, že môžete vytvoriť zaujímavý oplotenie s jednou murivo. Krásne ploty z tehál sa získavajú z rôznych druhov materiálov.

  Krásny plot z tehál

  Aké možnosti sa najčastejšie používajú pre tehly?

  Početné fotografie v katalógoch spoločností vykonávajúcich inštaláciu ponúkajú nasledujúcu klasickú verziu plotu.

  Konštrukcia plotu je z muriva s hrúbkou jednej, dvoch tehál. Horný pruh kovový plot barerchik, kované prvky, Bent. Murivo často sa stáva monotónnym. Preto stavitelia prísť s zriedených stĺpy z odlišnom muriva, s použitím inej farby stĺpikov alebo sklon je s inou úľavou.

  Najčastejšie pri murive používajte klasický vzor červenej farby. Je to odôvodnené jeho univerzálnosťou, ale nestojí za to, aby sme sa na to spoliehali. Napríklad, ak vyzdobíte steny vášho domu s obkladačkami, dlaždíc, je vhodnejšie ich použiť aj v oplotenia. Budete mať slušný architektonický súbor. Dokonca môžete zdôrazniť vzhľad vášho domu a všetky budovy na vašom webe budú vytvorené v jednej harmonickej štýlovej kompozícii.

  Povrchové úpravy na plot dnes, ak prezerať fotografie na internete, sú rôzne, pretože si môžete kúpiť tehlu v akejkoľvek farbe, akejkoľvek veľkosti, topografie.

  Žlté, biele, rôzne odtiene a dokonca aj čierne farby sa používajú všade. Niekedy si môžete kúpiť nové položky, ktoré je možné použiť glazúru.

  Iba cena takýchto nezvyčajných položiek bude príliš veľká, takže ich použitie by malo byť odôvodnené dizajnom.

  Vďaka širokému výberu tvárniacich tehál môžete vytvoriť jedinečné exkluzívne možnosti. Podľa textúry sa povrch dosiahne:

  Textúrovaná dekorácia na foto plotoch vyrobených z tehál vyzerá zaujímavo s obkladačkami, napodobňujúc kameň.

  Na stenu sa dá použiť niekoľko typov muriva. Napríklad v sekcii položte oblúk, ktorý je naplnený akýmkoľvek materiálom, najčastejšie je to kameň.

  Pri murovaní sa materiál používa nielen s hladkým povrchom, ale aj s hrubým kamenným materiálom.

  Vynikajúce ploty vyzerajú jednoduchou tehlovou kachľovou dlažbou. Textúra dlaždice je veľmi rôznorodá, takže existuje veľa možností pre dokončený dizajn, v tomto prípade nie je obmedzený rozsah fantázie.

  Nechcete, aby vaše murivo vyzeralo monotónne? Zrieďte ho rôznymi vzormi.

  Zaujímavé bude vyzerať murivo s medzerami. V takomto prípade zostane zachovaná súkromia s vami a plot bude mať vzduch.

  Vynikajúca môže vytvoriť budovu s použitím len dvoch farieb v murive: hnedá, béžová. Stĺpiky, horná a dolná časť sekcie sú vyrobené z hnedého výrobku, prelety sú béžové. Tmavo hnedý béžový okraj dáva dojem sofistikovanosti a plot je drahý.

  Niekedy je rozhodujúca úloha v dizajne venovaná pilierom. Napríklad na fotografii krásnych tehlových plôch sú stĺpy vyrobené so zahusťovaním v hornej časti štvrtiny tehál po rade. Ďalšie čiapky vyrobené z kovu robia z stĺpikov masívne stĺpiky a premenia plot na nepreniknuteľnú pevnosť.

  Kombinované tehlové ploty

  Zaujímavé sú fotovarianty s kombinovaným povrchom. Často sa na stavbu stĺpov používa murivo. Možnosti sú rôzne:

  1. Tehelné oplotenie s kovaním. Reprezentatívne vyzerá plot, keď bary a spodná časť steny z tehlovo červenej a plotové profily sú vyrobené z kovu, kovanie čiernu farbu. Tento plot sa podobá budove v Londýne minulého storočia.
  2. Tehlový plot so stromom.
  3. Tehlový plot s profilom.

  Použitie dreva uľahčuje stavbu. Konštrukcia plotu s tyčami a zeleným plotom vyzerá nezvyčajne. Na jednej strane, silná podpora z červeného produktu, na druhej strane - ľahké, fúkané oplotenie.

  Moderné oplotenie vyzerá, keď podšívka používa vlnitý plech. Predstavte si: šedé stĺpy so muriva z obkladového materiálu pod kameňom a moderné svetlé, napríklad oranžový vlnitý plech. Ukázalo sa, že je štýlové a módne.

  Kombinované vzorky sú takmer vždy namontované na pásovom podklade, ktorý je rovnako ako stĺpy vyrobený z tehál. Výška takejto základne je vždy iná, ale snažte sa vytvoriť základy vyčnievať nad povrchom zeme, niekedy základňa dosahuje výšku jedného metra a tvorí uzáver plotu. Úseky takýchto plôch sú "tiahnuté" s rôznym materiálom. Môže to byť strom, kameň, mreža, profesionálna podlaha dokonca aj mriežka-rabítka.

  Nasledovať jeho priania a ich schopnosti, prezeranie výber krásnych plotov, môžete si vybrať dizajn tehlové steny pre váš web.

  Komentár 2 k položke "Fotografický výber plôch z tehál: možnosti vyhotovenia"

  LLC "Andreevsky tehla továreň" je výrobcom hyper-lisované obkladačské tehly. Závod sa nachádza v regióne Vladimir g.Sudogda a úspešne pôsobí na trhu od roku 2008, v

  Tehla, obkladacia, hyperpressed, značky M200 \ F75

  Tehlový plot Foto

  Krásne ploty z tehál a kovania fotografie

  Plot je neoddeliteľnou súčasťou krajinného dizajnu súkromnej lokality. Nielenže obmedzuje a chráni územie pred nepozvanými hosťami, ale slúži aj ako ozdobná dekorácia. Materiály, ktoré nemožno stavať ploty toľko, ale najobľúbenejší je kombinácia tehál a kovania, ktorý vyzerá veľmi pôsobivé.

  Dvojfarebná tehla a elegantný kovaný vzor robia plot plný svetla a originality, čo mu prináša fantáziu.

  Vyzerá to zaujímavé oplotenie, v ktorom sú murivo a kované vložky spojené pozdĺž pádu.

  Kovanie slúži nielen ako ozdoba, ale aj ako dodatočná ochrana, ktorá neumožňuje votrelcom ľahko stúpať po plote.

  Klasická verzia oplotenia - tehlové stĺpy a kované priestory. Vyzerá prísne, ale rafinované.

  V tejto verzii, kovanie, ako by "rez" cez murivo, posilnenie účinku dekoratívne vložky.

  Kovanie na plotu nemusí byť veľa. Niekedy dosť hrany na vrchole, aby štruktúra zaujímavejší vzhľad.

  Chytrým použitím kombinácie komplexného kovania s tehlovými stehmi môžete vytvoriť skutočné umelecké dielo.

  Relatívne jednoduchá voľba, ktorá prináša výhody z objemných kadeřníc, čím sa plot stáva originálnym.

  Ďalším príkladom veľkolepého "vkladania" kované vložky do muriva je vždy výhodné riešenie.

  Najpopulárnejší je rastlinný vzor na kovaní, ktorý umožňuje harmonickejšie zapadnutie plotu v krajinnom dizajne.

  Kombinácia červeného tela a čierneho kovania vyzerá kontrastne a neobvykle - vynikajúca kombinácia.

  Tento dizajnový plot sa môže nazývať klasicky - bude to skvelé vedľa dobrého tehlového domu.

  Často murovaný plot s kovaného plotu mimo záhradu, otvára pohľad na krásne kvety a nedovoliť zvonku územia.

  Ak je to potrebné prvky môžu byť kované zo zadnej strany k uzavretiu listu polykarbonátové časť má chrániť pred pohľadu.

  Dokonca aj kované vložky s jednoduchým vzorom budú vyzerať zaujímavé v kombinácii s tehlovými stĺpmi.

  Veľmi prirodzené a harmonické vyzerá tehlový plot s kovaním, pletené s rastlinami.

  Pridať komentár

  Výhody nadstavby nad schodiskom

  Na jeseň sme sa rozhodli opraviť strechu na dedine.

  Dobré bulharčina: sedemkrát meria a odreže

  Uhlová brúska (USM), jednoduché.

  Použitie kovových káblov v konštrukcii

  Počula takýto volatilný výraz: "Nervy, ako sa to stalo.

  Pneumatické náradie: pevnosť, rýchlosť, spoľahlivosť

  Viete, koľkokrát to bežná osoba h.

  Vyzdvihnúť tyl je niekedy pomerne ťažké, pretože budeme klamúť.

  V modernom svete sú zastúpené obrovské množstvá.

  Opravy v hale sú vážnou záležitosťou, najmä v EÚ.

  Krásne kresby na 3D tapety (20 fotografií)

  3D tapety - jedinečný dokončovací materiál pre.

  Krásne kresby na strechách (20 fotografií)

  Tlač fotografií na strešné stropy poskytuje širokú jednoduchosť.

  Malé komunikačné miestnosti, kombinovaná kúpeľňa.

  Lepidlá pre extrudovaný polystyrén

  Sortiment lepidla pre extrudovaný polystyrén.

  Interiér štýlu reštaurácie (Top 10)

  Moderná reštaurácia je inštitúcia.

  Kúpeľňa v Chruščov často zastupuje.

  Pre vás najkrajšie výbery klubov.

  V kúpeľni je miesto, kde strávime asi hodinu.

  Sedem najlepších kníh o stavebníctve

  Sedem najlepších kníh o stavebníctve 1. Ako budovať.

 • Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  42 − = 38