Výmena ložiska samsung práčky

Ako nahradiť ložisko v práčke Samsung

Dokonca aj spoľahlivé značky značky Samsung vyžadujú pozornosť, a to najmä po 5-7 rokoch prevádzky. Pri výmene hadice, manžety a popruhu sú ľahké úlohy, potom vymenenie bubnového ložiska práčky Samsungu môže vyžadovať úsilie, čas a peniaze.

Tá môže byť uložená, ak sa pokúsite urobiť sami.

Ako nahradiť ložisko: prípravok

Výmena ložiska v práčke Samsung je jediné správne riešenie pre poruchu, pretože oprava tejto súčasti je často nemožná.

Začnite s prípravou na prácu a hľadajte vhodné časti. Teraz na trhu (ako sú obchody, servisné centrá a na internete) ponúka veľký výber ložísk pre všetky modely podložiek Samsung. V súprave dostanete:

Aby ste sa vyhli nedorozumeniu a nekupovali nesprávnu súpravu, povedzte predajcovi presný model a rok uvoľnenia vašej práčky. Na uľahčenie navigácie si pozrite tabuľku náhradných dielov pre zariadenia Samsung:

Okrem podrobností je potrebné pripraviť malú sadu nástrojov. Pri demontáži upevňovacích prvkov odskrutkujte nádrž na 2 časti, vyskrutkujte ložiská, vytiahnite:

 • s malým medeným kladivom;
 • tuku alebo WD-40;
 • ohnutý šesťhranný kľúč;
 • značku;
 • vlasová čepeľ vyrobená z kovu;
 • kliešte;
 • nastaviteľný kľúč;
 • kľúče rôznych úprav;
 • indikátor, mínus a kladné skrutkovače;
 • tmel.

To všetko vám pomôže nahradiť ložisko vlastnými rukami podľa všetkých pravidiel.

Odstránenie nádrže z automobilu Samsung

Po zhromaždení všetkých potrebných nástrojov môžete začať chápať ako nahradiť ložisko v práčke spoločnosti Samsung.

1

Pripravte si vhodné miesto, v ktorom budete zariadenie rozoberať - v kúpeľni to nemusí stačiť, takže ak je to možné, preveďte zariadenie do dielne alebo garáže.

Ďalej je potrebné odstrániť "extra" časti, ktoré narúšajú demontáž nádrže. Musíte rozobrať, aby nedošlo k strate častí a uzáverov, a preto opatrne zoraďte a položte všetko, čo odstránite zo stroja.

Demontujte teleso CM podľa nasledujúcej schémy:

 1. Odstráňte horný panel. Urobte to tak, odskrutkujte dva upevňovacie prvky umiestnené v rohoch na zadnej stene. Potom s oboma rukami vezmite veko a vytiahnite na seba a potom hore. Po vybratí panelu ho nechajte tak, aby nedošlo k rušeniu.
 2. Odstráňte prijímač umývacích prostriedkov. To je jednoduché:
 • Vytiahnite zásobník na maximum;
 • stlačte ventil umiestnený uprostred;
 • s druhou rukou mierne zdvihnite zásobník a potiahnite ju smerom k vám;
 • ak ste urobili všetko správne, prijímač bude skočiť.

 1. Po vybratí prijímača prášku odskrutkujte hadice, ktoré dodávajú vodu, ako aj odbočnú rúrku, cez ktorú sa rozpustí rozpustený prášok do nádrže. Uvoľnite svorky pomocou klieští.
 2. V hornej časti šablóny uvidíte protiváhu. Vyzerá to ako veľká tehla alebo kameň. Vyberte správnu hlavu na odskrutkovanie spojovacích prvkov.

Opatrne! Protiváha je ťažká, nehádžte ju na seba alebo do stroja.

 1. Ďalej musíte demontovať tesniacu gumu.

Odstráňte gumovú manžetu na práčke Samsung je jednoduchý:

 • Odskrutkujte dva skrutky, ktoré držia zámok krytu.
 • Odstráňte snímač - to je potrebné, aby ste neodstraňovali káble počas odstraňovania manžety.
 • Na vytiahnutie drôtenej svorky použite tenký skrutkovač.
 • Potiahnite skrutkovač pod výložník, kým sa nedostanete k upevňovačom. Vašou úlohou je oslabiť to.
 • Uvoľnite skrutku a vyberte svorku.
 • Položte prsty pod manžetu, vytiahnite ju k sebe.

Nemôžete dostať tesnenie úplne. Ide o to, že nebráni tomu, aby bol predný panel odstránený.

Potom položte stroj na bok, aby ste získali prístup do spodnej časti jednotky AGR. Demontujte spodnú časť odskrutkovaním štyroch skrutiek, ktoré držia kryt. Odložte ho.

Pokračujte k elektronike:

 • Nájdite motor a odtokové čerpadlo. Odpojte všetky zapojenia pripojené k týmto častiam. Ak existuje taká príležitosť, napíšte proces demontáže na video tak, aby ste nezamieňali všetky vodiče. Ak je to nepríjemné, označte všetko pomocou značky.

Dôležité! Kontakty, ktoré spájajú vodič so senzormi, sú veľmi slabé, a preto sa snažte ich nepoškodiť. Ak nájdete spálené kontakty alebo vodiče, ihneď ich vymeňte.

Teraz musíte odstrániť stojany - nie je možné vymeniť práčku Samsung s nimi. Konce stĺpikov sú pripevnené k nádrži štyrmi skrutkami, na druhej strane stĺpika sú naskrutkované k telu stroja.

Nižšie nič, okrem motora, už neodstraňujte. Čerpadlo vám ani neublíži - stačí na to, aby ste odstránili odbočné rúrky, ktoré k nemu pristúpia.

Ponechajte štýlový štítok v horizontálnej polohe - preto vám bude vhodnejšie odstrániť ventil plniacej vody spolu s rúrkami a snímačmi, ktoré k nemu pristúpia.

Odpojte kábel pripojený k senzoru ventilu a odskrutkujte upevňovacie prvky, ktoré ho drží. Odstráňte ventil a odložte ho. Nakoniec odstráňte 4 pružiny, na ktorých visia nádrž.

Teraz sa nič nedostane do nádrže, stačí odstrániť len stenu a predný kryt. Ovládací panel je držaný na 5 skrutkách. Po ich odskrutkovaní ju ľahko odstráňte.

Hlavnou vecou je nepoškodiť káble ovládacieho panela!

Na prednej stene sa nachádza asi tucet upevňovacích prvkov. Nájdite ich a odskrutkujte ich. Odstráňte veko a odložte ho. Mimochodom, pod predným krytom je ďalšia protiváha menšej veľkosti ako hlavná. Vezmite zámkový kľúč a odskrutkujte ho.

Teraz bolo odstránené všetko, čo vám predtým zabránilo dostať nádrž. Môžete dostať motor a nádrž. Je dôležité, aby nedošlo k poškodeniu káblov a ďalších zraniteľných komponentov, aby ste si nepracovali sami.

 1. Otočte nádrž.
 2. Odstráňte pás z kladky.
 3. Povoľte kladku s hexaedrom. Ak je upínacia kladka pevná, odkvapkávajte malý WD-40, aby sa zabránilo roztrhnutiu skrutiek.

Vykonali ste rutinnú prácu a rozobrali ste takmer celý stroj. Teraz môžete rozložiť nádrž, aby ste mohli vidieť ložiská priamo v práčke Samsung a zistiť, či je potrebné ich zmeniť.

Keďže skrutky už boli odskrutkované skôr, ostáva len odstrániť svorky a svorky. Nástroje vám s tým pomôžu. Zvláštne jemnosti a ťažkosti s touto prácou zvyčajne nevznikajú.

Odstráňte hornú časť telesa nádrže tak, aby bol bubon viditeľný. Potom odstráňte dolnú časť. V dôsledku toho by ste mali mať:

 1. Horná polovica nádrže s otvorom v poklese v strede.
 2. Spodná polovica nádrže s ohrievačom.
 3. Bubon a náprava.

Keďže ste vykonali takúto prácu, neostrite len na ložiská - súčasne skontrolujte všetko, na ktoré máte prístup.

Môžete napríklad skontrolovať poškodenie vnútorného priestoru nádrže alebo skontrolovať, či je ohrievač nečistoty a mierky, skrat a poruchu na kryte (posledné dve kontroly sa vykonávajú skúšačkou). Ak narazíte na problémy s ohrievačom, môžete ho vyčistiť od vápna alebo ju úplne vymeniť za podobný.

Demontáž a montáž ložísk v zariadení Samsung

Pred výmenou ložiska na práčke ju musíte získať. Postupujte podľa nasledujúcej schémy:

 • V objímke nádrže nájdete 2 ložiská rôznych veľkostí.
 • Ak chcete získať veľký, musí byť vyrazený na stranu nádrže pomocou vlasovej podložky.
 • Menší je vyrazený z vnútra nádrže.
 • Vezmite kolík, postavte ho na okraj ložiska a opatrne klepnite na kladivo. Nakloňte čap na druhú hranu a znova ľahko ťuknite - tak prejdite okolo obvodu ložiska, až kým nevyskočí.

Pozor prosím! Pri vyraďovaní častí nikdy nehádajte na rovnaké miesto. Bojové body by mali byť minimálne 3 kusy. V opačnom prípade bude ložisko vykrojené alebo sa môže zaseknúť v puzdre a budete mať zbytočné problémy.

Mimochodom, môžete odstrániť ložiská v akomkoľvek predajni karosérií - zámočníci majú špeciálne sťahovače. Preto, ak existuje takáto príležitosť, môžete kontaktovať špecialistov. Obvykle robia tento druh práce za nominálny poplatok.

Nezabudnite na vypchávku:

 • odstrániť použité časti;
 • vezmite čistú handričku a utiahnite jej dovnútra;
 • namažte nové olejové tesnenia mastnotou, ktorá je vybavená ložiskami;
 • Namontujte olejové tesnenia.

Potom môžete osadiť ložiská. Robte to takto:

 • vložte časť do rukávu a vložte ho prstami;
 • na druhom ložisku dal drevený stĺp;
 • niekoľkokrát narazte do častí, kým nebude sedieť.

Ak neviete, koľko náklady na ložisko na práčke Samsung, potom varujeme, že dobrá časť stojí asi 600 rubľov. A ak robíte niečo zlé, potom musíte kupovať znova a znova alebo sa obráťte na pána.

Uvádzame typické chyby amatérskych majstrov, aby ste mohli vidieť, ako to urobiť nepotrebujú. Najčastejšie domáci majitelia umožňujú takéto chyby:

 • odpojiť vedenie UBL;
 • odtrhnite manžetu;
 • poškodiť kladku a odstrániť ju z osi;
 • oddeľovacie upevňovacie skrutky;
 • prerušiť zapojenie tepelného snímača alebo vykurovacieho telesa;
 • odtrhnite bradavky, ak zabudnete odstrániť alebo uvoľniť svorky;
 • rozlomte puzdro pri vyrazení ložísk (v tomto prípade musíte vymeniť bubon).

Tieto chyby musíte poznať, aby ste ich neopakovali počas opravy. Ak niečo nie je vynechané alebo je zabudnuté, je lepšie prečítať si článok znovu, vytlačiť pokyny a striktne konať.

Uložte do záložiek našich stránok, aby ste nestratili cenné rady týkajúce sa výmeny ložísk.

Pomohol vám článok?

Oprava chladničiek a práčok v Moskve av regióne

Spýtajte sa na vaše otázky týkajúce sa opravy domácich spotrebičov.

Celkové otázky: 1

© 2017 - tipy na opravu a údržbu domácich spotrebičov

Kopírovanie materiálov je zakázané!

Bezplatné konzultácie s opravárom v Moskve

Výmena ložísk v práčke Samsung

Celý príjemný čas dňa. Dnes to poviem o výmene ložísk v práčke Samsung S1043 a WF-R1054.

zlyhanie. Pračka sa pri lisovaní stala veľmi hlučná a bubon vo vnútri SM začal "visieť" a chrastol. To je známky zlyhania ložiska v domácom pomocníkovi. Najskôr pri výmene ložísk v tomto modeli musíte odstrániť nádrž z tela práčky, preto je potrebné dôkladne rozobrať.

demontáž. Odstráňte horný kryt. V tomto rade strojov výrobca položil konštrukciu tak, že na vybratie nádrže alebo výmenu ohrievača je potrebné odstrániť predný panel styralki, ako budeme. Ak chcete odstrániť CM samsung na prednom paneli, musíte odstrániť ovládací panel, ako je to znázornené na fotografii, aby ste to urobili, vyberte nádobu pre prášok. Pod ním odskrutkujeme dve skrutky, z prednej strany ovládacieho panela - tretiu skrutku, potom kliknite na panel a vypnite všetky vodiče z elektronického modulu.

Po odstránení časti ovládacieho panelu, pozri skrutiek, upevnenie predného panelu SM, ale pred ich odskrutkovaním odstrániť tesnenie z poklopu, a zapadne spodný plastový panel (predné), ktorý je umiestnený pod vypúšťací filtračného systému. Odskrutkujte aj spodné samorezné skrutky predného panela, po ktorých môžete odskrutkovať horné skrutky. Ako už bolo uvedené vo filme, "pohybom zápästia" odstráňte predný panel, ale je to presné, je nutné odpojiť svorku zo zámku poklop zámku. V ďalšej fáze sa odstráni kovový zosilňovač / rám (zobrazený na fotografii), na ktorom bol skrutkovaný ovládací panel s elektronikou.

Predtým odstráňte nádobu z nádoby na prášok. Odporúčame ho odstrániť spolu s ventilom prívodu vody. Zosilňovač tela musí byť odstránený, aby nám uľahčil vyberanie nádrže z tela práčky bez demontáže motora. Na druhej strane, nádrž s motorom, odstraňujeme a inštalujeme, aby sa po montáži pás nevytiahol na veľmi nepohodlné miesto a miesto)). Kto sa o to pokúsil, on vie, že :)). Potom odstráňte z odtokových potrubí nádrže vypúšťacieho systému, odskrutkujte tlmiče, odstráňte elektrické vedenie z TEN a motora. Niekoľko slov o tlmičoch nárazov. Vo väčšine modelov, CM, tlmiče "polovinyatsya", čo znamená, že nie sú potrebné vykrútiť kryt zo stroja, a ak je bubon z tela, ktoré sú rozdelené do dvoch polovíc, a to narúša ich štruktúry a funkcie. Po ubezpečení, že všetky okraje (drôty, bradavky atď.) Sú vypnuté, vyberte zásobník. Vyberáme nádrž z pružín a lôžka na vopred pripravenom mieste.

Odskrutkujeme motor, kladku bubnového pohonu a všetko, čo môže brániť demontáži nádrže. Nádrž pozostáva z dvoch polovíc, upevnených oceľovými sponami. Pred ich odstránením odporúčam zaznamenať miesta, kde sú nainštalované. Po odtrhnutí všetkých oceľových plechov sa nádrž "rozdelí" na dve polovice. Potom vytiahnite bubon zo zadného krytu nádrže práčky a pomocou ťahadiel odstráňte ložiská alebo to, čo z nich zostalo. Opatrne vyčistite povrchy ložísk, plniacej skrinky. Vyčistili sme hriadeľ bubna. V tomto štádiu musíte venovať pozornosť povrchu hriadeľa a ložiskové sedadlá, vypchávaciemu kufríku za mechanické poškodenie. Hriadeľ nie je poškodený, pristátie, bez štiepania, plast nevytváral, takže je všetko v poriadku - stlačujeme ložiská a vypchávku. Nezabudnite naplniť náplň mastnotou a mazať hriadeľ. Po výmene ložísk v práčke Samsung nastavte bubon na jeho miesto, t. v zadnej polovici nádrže.

Na kĺbe polovíc je gumové tesnenie, odporúča sa starostlivo vyčistiť. Po vyčistení aplikujeme silikónové tesniace hmoty, ďalej utesňuje kĺb a ako ukazuje prax, vo väčšine prípadov zabraňuje toku vody. Namontujte kryt prednej nádrže a zaistite oceľové konzoly. Nádrž je zostavená.

zhromaždenia. Stupne montáže postupujte v opačnom poradí. Tesniace tlmiče namontujeme do nádrže, potom k motoru, namontujeme kladku na hriadeľ bubna, vytiahnite pás! Závesný tanier zavesíme na pružiny k telu, fixujeme tlmiče nárazov. Pripojíme kanály na odvodnenie vody. Potom pripojíme vedenie k ohrievaču a teplotnému snímaču, zaskrutkujeme záťaž, nainštalujeme práškový priestor a upevníme ventily na prívod vody, pripojte káble k nim. Nezabudnite pripojiť potrubie snímača hladiny vody! Nastavili sme zosilňovač. Po pripojení zámku pripevníme predný panel, naň sme umiestnili tesnenie poklopu. Ďalej pripojte elektroniku k vodičom a zaskrutkujte ovládací panel. Kontrolujeme účinnosť zariadenia a absenciu pruhov. Ak je všetko dobré, zaskrutkujte a zaistite panely a kryty. V tomto modeli Samsung sa používajú ložiská 203 a 204. Omentum - vnútorný priemer 25 mm, vonkajšie 50,55 mm, to nie je veľmi štandardná veľkosť.

Fotografie zobrazujú opravu (výmena ložísk), práčku Samsung S1043 za 3,5 kg. stiahnuť. Rovnaký postup rozobratia a opravy platí aj pre práčku Samsung WF-R1054 o 5,2 kg. stiahnuť.

Tiež tento článok bude užitočný pre tých, ktorí menia ohrievač (TEN) v spoločnosti Samsung, jediný rozdiel bude v tom, že nie je potrebné odstrániť a extrahovať nádrž.

Tak sme vyrobili výmena ložísk v práčke Samsung. Dúfam, že tento článok vám bude užitočný. Ak ste na niečo zabudli, pridajte komentáre, tam odpoviem na všetky vaše otázky.

 • 6 Reakcie na Výmena ložísk v práčke Samsung

  Povedzte rozmery ložiska na samsung s1043

  Dobré popoludnie. Ak sa nemýlim o ložiskách 203 a 204. Žľab má vnútorný priemer 25 mm, vonkajší 50,55 mm. Vo všeobecnosti je logické najskôr rozobrať, možno kríž, atď.

  Vitajte! Ďakujeme za článok. Pri demontáži CM neodstránili kovový zosilňovač / rám a zostavu nádrže s motorom vytiahnutým cez otvor v prednom paneli. Nepodarilo sa podrobnejšie popísať proces extrakcie bubna z zadného krytu nádrže a odstránenie ložísk. Ďakujeme vopred!

  Dobrý večer, Roman. Existuje niekoľko spôsobov. Stlačte bubon, hriadeľ s ťahadlom. Vytiahnite obidve ložiská. Okrem toho, ale iným vyťahovacím zariadením stlačte nové ložiská. Táto metóda vyžaduje najmenej dve vyťahovače, z ktorých jedna je "špecializovaná" (výkresy možno nájsť na internete). Druhá cesta je prísnejšia a vyžaduje presnosť alebo skôr zručnosti a skúsenosti. Preto budem stručne popísať. Je potrebné mať: kladivo, niekoľko veľkých dlátoch a / alebo tzv. "Poruchy", zdravý rozum. Alebo ako možnosť, choďte do nejakej auto alebo len do dielne, vysvetlite, čo potrebujete urobiť s polovicou tanku a bubna. Nahradiť, a potom už viete.

  Navrhujem napísať namiesto "lži" - povedzte to.

  SW. Bee, vďaka za konkrétnejšie, budem brať do úvahy.

  Prihláste sa na odber bulletinu

  Všetci hostia a čitatelia stránky ahoj! Dnes vám poviem o "zázraku" a.

 • Výmena ložísk v práčke Samsung WF-R1054 o 5,2 kg.

 • Celý príjemný čas dňa. Dnes vám poviem o výmene ložísk.

 • Dobrý deň všetkým čitateľom stránok. Dnes budem hovoriť o termostatoch (termín.

  Poznámka čitateľa

  Oprava práčky Samsung. Výmena bubnových ložísk.

  Oprava práčky vlastnými rukami

  Dobré odpoledne čitateľ Lettore.ru. Predstavujem vám článok, v ktorom vám poviem, ako nahradiť ložiská bubna. Často sa zlyhajú ako prvé. Moja práčka Samsung R1043 pracuje 6 rokov a počas tejto doby som nemal žiadne sťažnosti. Obávam sa, že si dokonca predstavím, koľko umývania bolo počas tejto doby. Myslím, že v priemere 1,5 za deň!

  A tak som premýšľal nad modernizáciou práčky na novú a začal som si vybrať možnosti. Zastavil sa v spoločnosti LG s priamym pohonom. A potom, ako príkaz, moje auto začalo hlučne umyť. Kúpil som si novú práčku a rozhodol som sa opraviť ten starý. Keďže moje ruky sú rovné, som si istý, že sa všetko ukáže.

  Tento príspevok sa pre fotky bude skvelý, ale myslím, že to bude podrobnejší popis procesu demontáže práčky.

  A tak postupujte. Okamžite urobte rezerváciu, že fotografie sú stredne pokročilé, pretože ak budete strieľať všetky akcie, príspevok sa ukáže dobre, veľmi veľký.

  1. Skrutkovač Phillips (pre pohodlie som použil skrutkovač)
  2. Plochý skrutkovač
  3. Kombinované kliešte
  4. kladivo
  5. Šesťuholník na 8

  Najprv musíme vybrať miesto na prácu, aby ste sa mohli obrátiť a rozširovať podrobnosti. Ďalej je potrebné odstrániť horný kryt, je pripevnený zozadu dvoma skrutkami. Veko sa pohybuje od čelnej strany stroja a stúpa.

  Okamžite musíte odstrániť nádobu na prášok. Zásobník je odstránený a tri gumové hadice sú odpojené od kontajnera, sú upevnené svorkami. Svorky je možné ľahko otvoriť pomocou klieští.

  Ďalej sa musíme zbaviť veľkej protiváhy, podobá sa kúsku vytesaného kameňa (možno je to tak?). Áno, všetky mená detailov mi vynašla, pretože neviem, ako sa nazývajú presne. Ale stále si myslím, že všetko bude jasné.

  Protiváha je upevnená na teleso valca dvoma dlhými skrutkami. Odskrutkujeme ho a odstránime ho.

  Protiváha je ťažká, takže musíte dávať pozor, aby ste ju nehodili.

  Bubon s telesom stroja je spojený gumovým puzdrom. Pripevňuje sa na bubon s veľkou svorkou, ktorá sa uvoľní odskrutkovaním skrutky.

  To je vlastne bubnové telo bez protiváhy.

  Teraz musíme stroj položiť na jeho stranu a odskrutkovať spodný kryt, je vyrobený z tenkého plastu a nedá sa ľahko odskrutkovať odskrutkovaním štyroch skrutiek.

  Zo spodku je malá protizávažia, elektromotor, odtokové čerpadlo a tlmiče nárazov, na ktorých je držaný trup bubna.

  V tomto štádiu je potrebné odpojiť všetky káble napájajúce elektrický motor a čerpadlo.

  POZOR: Zvyčajne si všimnite, ktorý sprievodca je vhodný. Ak to chcete urobiť, môžete použiť značku (nie iba na základe vody, ľahko sa umýva) alebo urobiť fotografiu.

  Dlhšie odpojte tlmiče nárazov od tela práčky, sú pripevnené pomocou jedného skrutky.

  K telu práčky s dvoma skrutkami je pripevnený samočinný odber vody, odskrutkujte ho.

  Zatiaľ čo stroj ležal na jeho boku, odpružené pružiny sme odstránili. Nespúšťajú to tak ľahko, ale je to celkom možné. Kliešte a pár minút mučenia budú robiť svoju prácu. Sú odstránené odpojením háku od telesa bubna.

  Ak chcete odstrániť bubon, je potrebné odstrániť predný kryt puzdra práčky. Najskôr odstráňte ovládací panel a potom predný kryt s dverami. Všetky sú pripevnené skrutkami, ktoré sa odvrátia pomocou skrutkovača Phillips.

  Dostávame pred sebou takýto typ písacieho stroja. Tu je potrebné odskrutkovať malú protiváhu, aby bolo ľahšie vytiahnuť trup bubna.

  Potom musíme dostať buben. Tu je.

  Na zadnej strane vyberte pás z elektromotora a kolesá na bubne.

  Koleso upevní skrutku pod šesťhranom na 8. odskrutkujte skrutku a vytiahnite koleso.

  Teraz je potrebné demontovať teleso bubna. Najskôr odskrutkujeme tlmiče nárazov, skrutku nemožno roztrhnúť, stačí, že sa uvoľní jedna časť puzdra.

  V kruhu sú k telu spojené svorky a svorky. Je zrejmé, že svorky sa ľahko odstránia pomocou kľúča!

  Staples možno ľahko odstrániť pomocou skrutkovača.

  Pred otvorením odporúčam robiť poznámky o tom, čo by bolo neskôr jednoduchšie zozbierať.

  Tu sú odstránené klipy a svorky.

  Teraz môžete otvoriť prípad.

  Po otvorení puzdra bubna som videl nepríjemný obraz. vykurovací prvok bol úplne spodný. Puzdro z plastu vo vnútri a bubon boli v špine.

  Vyhrievací článok sa nedá ľahko odstrániť. Matica sa odskrutkuje zvonka a vytiahne ju. Predbežne je potrebné ju vyčistiť od stupnice. Prvok je pripevnený pružným pásom, ktorý po utiahnutí matice sa roztiahne.

  Potom odstráňte bubon.

  Po odobratí (práve vytiahol) som videl, že vypchávka, ktorá uzatvára vnútorné ložisko, je už v zlom stave a jasne prechádza vodou do ložiska.

  Ložisko zrezalo a počas prevádzky spôsobilo hluk. Spodina z tela som vyčistil bežný kovový kefík na umývanie riadu. Ona neškrabá a robí svoju prácu dobre. Nakipi zhromaždil dve plné hrsti.

  Ložiská sa rozhodli nahradiť vonkajší aj vnútorný. Na vonkajšej strane som búšil z vnútra hrubým skrutkovačom a kladivom a jemne poklepal na ložiskové krúžky. Tu musíte byť opatrní, pretože ložisko je v druhu v hliníkovom puzdre tak, aby nedošlo k jeho poškriabaniu. Vnútorné ložisko bolo z vonkajšej strany vytlačené do rúrky, aby sa dosiahlo pohodlie.

  Nové ložiská vtiahli na miesto kladivo s dreveným blokom.

  Proces stavania je úplne obrátený. Treba zabezpečiť, aby všetky gumové tesnenia boli čisté. Tým sa zabráni úniku.

  Výsledok opravy vlastnými rukami

  Čo sa nakoniec stalo? Stroj pracuje rovnako ako pred ticho a bez cenzúru. Náklady na opravy sú oveľa nižšie.

  • Vnútorné ložisko (6204) - 60 rubľov
  • Vonkajšie ložisko (203) - 90 rubľov
  • Omentum (AGR Samsung 25 * 50,55 * 10/12 P6091 (DC62-00007A)) - 200 rubles

  V dôsledku toho ma opravy stáli 350 rubľov. Ložiská čínskeho, alebo čokoľvek lepšie nenašiel, dal to isté.

  Po šesťročnej práci je stroj vo vynikajúcom stave, bez toho, aby sme počítať váhu. Som spokojný so spoločnosťou Samsung, ale LG bol kúpený, čo sa ukázalo ako veľmi dobré, tiché a veľa spôsobov prevádzky.

  Mimochodom, bez ohľadu na to, či vám stroj slúži dlhšie, než by mal byť nastavený podľa úrovne a čas od času skontrolovať jeho polohu. Časom sa vibrátor môže posunúť z miesta kvôli vibráciám.

  Nedávno sa naučil metóda, ktorá ochráni práčku pred škálou.

  [poznámka] Raz za mesiac urobte "prázdne pranie" s kyselinou citrónovou! V mieste prášku nalejete balík kyseliny citrónovej a rýchlo umyte. [/ Poznámka]

  Je zaujímavé poznať spätnú väzbu o tých práčkach, ktoré používate. Nechajte svoje pripomienky a otázky, odpoviem s potešením.

  A viete, že existuje vysoká škola pre mgu, ktorej absolventi môžu nielen opraviť práčku, ale chváliť vedomosti o základoch žurnalistiky atď.

  Zaregistrujte sa a zistite rýchlo!

  Publikované dňa 23 marca 2012

  Na túto otázku odpoviem na všetky otázky:

  Dobrý deň, ukážte vnútorné ložisko, ktoré je potrebné zatlačiť na bubon alebo sa jednoducho postaví? Problém je v tom, že som zmenil všetky ložiská, ale veľký bubnový posúvač nie je rovný, zdá sa mi, že bubon sedel správne na vnútornom ložisku.

  Áno, obe ložiská sú vložené do ich drážok v tele, kým sa nezastavia. A až potom je vložený bubon. Ak nie je vložená, skontrolujte, či sú ložiská dodané. Pri nich môže byť vnútorný priemer iný, ak sa má mýliť v značke ložiska. Môj buben oblečený s malou námahou.

  Pri inštalácii ložísk nie je dôležité ich otáčať!

  Bubon sedí na svojom mieste, keď môže byť voľne osadený kolesom, ktorý sa otáča zvonku a ak je teleso bubna zatvorené, nesmie sa dotýkať žiadneho vnútra.

  ťažko vyrazil zátku z ložísk trvalo 3 hodiny začali biť v žiadnom ložísk zlomil prst kurva s kladivom dokončil prácu dnes, ako sa odvolať zajtra sa to nikdy nedozviem.

  Je žiaduce úplne a rovnomerne vyraziť ložiská, aby nebol

  Môžete použiť Vedeshka, ak nie je známe, potom si môžete prečítať.

  Zvyčajne sa vo všetkých predajniach automobilových dielov predáva. Super vec. Sprej a

  necháte bane po dobu 15 rokov, potom ich porazíte.

  Ak chcete lepšie vyskočiť trubičkou na priemere ložiska, čo rovnomerne

  Ale musím skórovať presnejšie a presnejšie, som použil drevený krátky

  drieku pri priemere ložiska. Strom nie je tak pevný a leko sa vyrovná.

  Teleso, kde ložiská sú hliníkové alebo duralové, takže potrebujete

  Dávajte pozor, aby ste ho nerozlomili údermi.

  Ak sa ukáže, že je v komentároch.

  Dúfam, že to pomohlo.

  Ďakujem veľmi pekne! Mám ten istý model, aj 6 rokov práce a tiež ložiská šumivé a reakcia bubna sa objavila. Teraz je všetko jasné a jasné, čo robiť.

  Bol som rád, že riadiť pravú cestu! Poďte znova!

  A tiež poštou. Zadajte svoju e-mailovú adresu

  kategórie

  Knižnica

  Kopírovanie materiálu z lokality je zakázané. © 2018 Poznámka pre čitateľa

 • Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  42 − = 35