Lambruckové závesy

Štýlový Lambrequin: fotografie, dizajn a funkcie výberu

Aby bolo možné zaistiť viac atraktívne okno, použiť kombináciu rôznych typov volániky volániky - úzky prúžok tkaniny, ktorá je pripojená k ríms. Spočiatku garniže na záclony, ktoré nie sú potrebné, ale iba s cieľom zakryť škaredú časť steny medzi otvorením okna a stropom.

Môžete zvážiť, aké typy lambrequins sú najčastejšie nájdené v dekorácii okien.

Lambrequin s dekoratívnymi prvkami je dosť extravagantný vo svojom vystúpení

Druhy lambrequins pre okná:

 • klasický. Ide o úzky pásik tkaniny, ktorý je zložený v závesnej páske. Vzhľadom na to, ako je navrhnutá spodná hrana, záleží na tom, aký lambrequin bude - vlnitý, rovný alebo klenutý. Na fotografii je obzvlášť jasné, že klasický lambrequin je dobrý spôsob, ako skryť chyby odkvapov alebo svahu okna.
 • húževnatý. Tento lambrequin dokonale udržuje tvar. Záclony s týmito lambrequins vyzerajú majestátne, trojrozmerné. Pri takomto lambrequine sa používa špeciálna hustá tkanina. Podobné lambrequin na oknách vyzerá majestátne.
 • Lambrequin s dekoratívnymi inklúziami. Takéto modely majú takéto jednoduché prvky ako kokil'e, svagi, kravaty, hody, jaboty. Závesy s dekoratívnymi lambrequins umožňujú vytvoriť skôr extravagantnú kompozíciu záclon.
 • kombinovaný. Podľa mena je jasné, že za takýmto slovom sa za portrétmi schovávajú. Napríklad, cez otvory v rovnakej tvrdé lambrequin tkaniny sa tiahne, zhromaždené v záhyboch na záclony. Posúdiť podľa fotografie môžete povedať - také záclony s lambrequins sú vytvorené návrhármi, ako obzvlášť zložité modely. To znamená, že nemôžete vždy kúpiť hotové lambreky so záhybmi a komplexnými výzdobami.

Tvrdý lambrequin je veľmi často kombinovaný s inými typmi výzdoby

Typ lambrequin určuje nielen vzhľad okien, ale aj to, ako vo všeobecnosti vidíte svoje závesy a nakoniec v akom štýle je vaša miestnosť zarámovaná.

Čo sú Lambrequins (video)

Ak ste inšpirovaní fotkou zložitých lambrequins, opýtajte sa, aký dekor je v nich zahrnutý a či sú tieto položky vhodné pre vaše okno.

Svag - jeden z najbežnejších prvkov komplexnej dekorácie v lambrequin

Ak dávate pozor na tkanivovú časť lambrequina, jabot sa vyznačuje vertikálnymi záhybmi

 • Smäd. Je to polkruh so záhybmi, jedným z najznámejších prvkov lambrequina. Na každej fotografii môžete zvážiť podobný model záclon. Svagov môže byť len dva, ale najčastejšou možnosťou sú tri. Hotové záclony predpokladajú toľko svagov.
 • Dzhabot. Je to asymetrický prvok lambrequin. Vyznačuje sa vertikálnymi záhybmi, šikmými dolnými okrajmi a nachádza sa častejšie na bočnej strane okna. Dve jaboty sú najbežnejšou kombináciou.
 • perekidy. Ak je pásik lambrequin hodený nad rímsou, objaví sa veľmi podobný prvok. Vyzerá skvelo na trubicovej rímse. Na fotografii môžete jasne vidieť, ako to vyzerá.
 • rozhodujuca. V tomto prípade nie sú záhyby umiestnené pozdĺž odkvapov, ale jeden pred druhým. To znamená, že výrobok bude úzky.

Nepoužívajte lambrequin, kde len dva dekoratívne prvky, dostanete také preťaženie. Vyberte jednu položku, ale najlepšiu, ktorá je vhodná pre vaše okná alebo okná.

1

Šitie záclon s lambrequins z pozostatkov tkaniny nie je veľmi ťažké. Začiatočníci sa môžu pokúsiť nekupovať hotové záclony v kuchyni a šiť také lacné ceny záclon s jednoduchými lambrequins.

Perekid - jeden z najjednoduchších vzhľadov a nejednoznačný výkon typov výzdoby

Pri kuchynskom okne boli rezy tej tkaniny, z ktorej bola šitá hlavná opona. Vzory, vzory, vzory sa nachádzajú v špeciálnych časopisoch a na internete existuje mnoho podobných opisov. V skutočnosti ste šiť jednoduchý pás, ktorý bude nad hlavnými závesmi. Vo fotografii, to vyzerá veľmi pekne, doma, a pre kuchyňu okná je vo všeobecnosti ideálnou voľbou.

Prečo sú tieto blindy lacné? Áno, pretože nemusíte kupovať tkaniny dvakrát, použite zvyšky z hlavnej časti a podľa návrhu dostanete jednu zložitú záclonu pre kuchynské okno. Koniec koncov, tkanina pre také lambrequins je už k dispozícii.

Krásne závesy s lambrekýnů rustikálny - to je vždy lacné závesy, ktoré zdobia jeden alebo dva v kuchynskom okne. Zobraziť fotogalériu možností pre tieto závesy s záves. Útulný výzdoba okien, jednoduchý, ľahký, roztomilé tlače na tkanine. To je nielen elegantný, ale aj módne.

Tie - špeciálny druh dekorácie, často kombinovaný s hodom

A krajiny záclony s takými lambrequins sú:

 • Cesta von, ak je rozpočet vynaložený na renováciu miestnosti, a záclony sú potrebné čo najlacnejšie, ako je to možné;
 • Ak chcete pokryť nejasnú stranu okna alebo steny;
 • Ak je druhá výzdoba miestnosti aj útulná, lacná, skromná vec.

Pokiaľ ide o farbu, sú teraz dôležité zelené farby rôznych hĺbok, od tyrkysovej až po smaragdovú.

Lambrequin bufety z pozostatkov tkaniny (video master class)

Lambruck je tradičný detail závesu, ktorý robí dizajn holistickým a je schopný rozjasniť niektoré zlyhanie pri opravách. Lambrequin je možné zakúpiť a jeho jednoduchá verzia sa ľahko šije. No, vyberte si typ lambrequin sám, je dobré si vybrať z čoho.

Urob si svoje okno naozaj krásne!

Závesy s Lambrequin (66 obrázkov): luxus v interiéri

Konštrukcia lambrequin by mala zodpovedať všeobecnej koncepcii interiéru miestnosti a byť v súlade s záclonami. Potom dekorácia okien poskytne zvláštny šarm, pevnosť a slávnosť na chodbu, spálňu a dokonca aj kuchyňu.

Foto - 1 Závesy s Lambrequins

Vykonávajú niekoľko funkcií naraz:

 • sú krásne a jasné;
 • skryť nie príliš dobrú rímsu a priestor na strop;
 • vizuálne zvýšiť miestnosť.

Foto - 2 Zvýšený priestor

Čo sú lambrequins? Všetky sú pripevnené k rímsu a sú rozdelené do troch hlavných typov:

 • mäkký;
 • tuhý;
 • kombinovať.

Foto - 4 ťažké

Foto - 5 Kombinované

Zastavte štart po tom, ako sa rozhodnete pre formu a štýl.

K dnešnému dňu, veľmi módne fishnet modely. A to nie je prekvapujúce, pretože záclony s jemnými lambrequins sú skutočné umelecké dielo.

Foto - 6 Otvorené práce

Foto - 7 Formulár otvoreného

Vyobrazené reliéfy môžu mať veľmi odlišné tvary, ktoré dávajú okná bohatstva a elegancie.

Obrázok - 8 Obrázok

Čo iné sú lambrequins, pozri tu

Ak pochybujete, že bude môcť vykonávať komplexné oponu, kontaktné špecialisti portálu EtotDom, ktoré vám pomôžu vybrať tkaniny, štýl a vytvoriť model akejkoľvek zložitosti. Prečítajte si recenzie na bývalých klientov, pozrite sa na portfóliu, porovnávať ceny a kontakt pán rád.

Čo si vybrať - mäkký alebo tvrdý lambrequin?

Na túto otázku neexistuje žiadna odpoveď. Všetko závisí od štýlu miestnosti, veľkosti okna a vášho vkusu. Majte na pamäti, že husté lambreky nemožno umývať. Sú vhodné iba na čistenie, ale vyzerajú elegantne a veľmi štýlovo.

Foto - 9 Elegantný tvrdý lambrequin

Tuhosť materiálu pripojeného k špeciálnemu pásiku, ktorý má lepivý základ. Aplikuje sa na tkaninu a žehli sa horúcim železom a potom sa spotrebuje lambrekine požadovaného tvaru. Bando má rozdielnu hustotu.

Najjednoduchšie je vyrobiť závesy s tuhým obdĺžnikovým tvarovaným lambrequinom. Jednoduché - neznamená to škaredé, a uvidíte to teraz.

Foto - 12 Obdĺžnikové

Foto - 13 Tuhý pravouhlý

Môžete ich zdobiť orientálnymi alebo starožitnými vzormi.

Foto - 14 Východ

Detská izba vyzerá skvele.

Komplexná otvorená práca vám umožňuje vytvoriť báječné nastavenie.

Foto - 16 Práca pre deti

Pamätajte, že úzke obdĺžnikové lambrequins vizuálne zvýšiť výšku miestnosti, a široké znížiť.

V obývačke dokonale zapadajú do modelov s polkruhovými závesnými prvkami, ktoré sa nazývajú svagami a pripomínajú hojdačku.

Foto - 17 Hojdačka

Klasické záclony závojov a husté záclony robia veľkú izbu viac svetlom a slávnostným.

Foto - 18 Klasické záclony závojov

Záclony zatemnenie s lambrequin nielen vyzerajú moderne, ale tiež majú niekoľko výhod:

 • Nenechajte slnko;
 • Nechráňte sa;
 • Nedeformujte sa;
 • Nevdychujte zápach.

S nočnými žalúziami vyrobenými z výbuchu môžete úplne izolovať miestnosť od zvedavých susedov a nadmerného slnečného svetla.

Foto - 19 Blackout

Predstavujeme vám fotku s krásnymi, neobvyklými ozdobami okien v hale.

Foto - 20 Závesy v hale

Foto - 21 Kombinácia

Foto - 22 Zlatý interiér

Foto - 23 S Bahrámom

Foto - 24 Komfort a štýl

Foto - 25 svetelných tónov

Foto - 26 Neobvyklý nápad

Foto - 27 Pre balkónové dvere

Foto - 28 Jednoduché a štýlové

Závesy s lambrequins vyzdobia nielen okná v hale, spálni alebo detskej izbe. Dokonale zapadajú do rôznych kuchynských interiérov.

Foto - 29 Pre kuchyňu

Na malom okne môžete zavesiť asymetrické lambrequins, ktoré ho vizuálne zväčšujú.

Foto - 30 Asymetrické

Kombinácia tylu a brokátov je bohatá a hodná výzdoba veľkej kuchyne.

Foto - 31 Kombinácia tkanív

Pre rímske záclony môžete tiež prísť s krásnymi lambrequins.

Foto - 32 rímske žalúzie s lambrequin

Nič tak dodáva teplo a pohodlie domu, rovnako ako textílie, ktoré krajčír šije svojimi vlastnými rukami. Musíte vedieť, že technológia šitia mäkkých a tvrdých lambrequins je iná. Ak chcete presne pochopiť, ktorá možnosť sa hodí do štýlu miestnosti, nakreslite náčrtky. Možno vám táto fotografia prinesie dobrý nápad.

Foto - 33 Druhy lambrequins

Pevný lambrequin s vlastnými rukami: video

Z ďalšieho videa sa naučíte, ako šiť tvrdý lambrequin.

Konštrukcia vzoru je potrebná na prispôsobenie modelu komplexného tvaru. Nahraďte svoju veľkosť a budete mať pekný lambrequin.

Foto - 34 Vzor asymetrického svahu

Krásne záclony s lambrequins pre sála pomôžu šiť tieto vzory.

Foto - 35 Krásne záclony v hale

Fotka - 36 Vzor

Fotka - 37 Vzor

Šitie mäkkého lambrequin: video

Podrobná master class vám povie, ako šiť mäkký lambrequin. Pri výbere tkaniny uprednostňujte jemné a dobre zakryté vzory. Potom vypočítajte požadované množstvo materiálu. Nie je to ťažké.

 1. Ak chcete určiť šírku, je potrebné pridať k výške kvót na švách.
 2. Dĺžka zodpovedá dĺžke rímsy vynásobenej koeficientom montáže. Môže to byť od 1,5 do 3 alebo viac. Tento parameter závisí od nádhera budúceho prispôsobenia.

Spôsoby upevnenia lambrequins na rímsy môžu byť odlišné, ale najvýhodnejšie je špeciálna lepiaca páska, ktorá je nalepená k závesu so železom na jednej strane a k rímsu na druhej strane.

Fotografie - 38 Lepiaca páska

Ozdobiť textílie môžu prehrabávať, strapce, kefy. Čo si vybrať ozdoby na záclony, rozhodnite sa pre seba, pozrite sa na fotografiu nižšie.

Foto - 39 Frintus pre závesy

Fotografie - 40 Lambrequins s ozdobami

Ako šiť dekoratívne ozdoby?

Na ozdobu musíte šiť špeciálnu pásku (predávanú v akomkoľvek obchode s hardvérom). Potiahnite ho okolo okrajov, priviažte a opatrne rozdeľte ohyby po celej dĺžke.

Foto - 41 Stuha na ozdoby

Potom priložte zvonku na prednú časť tkaniny a narovnáte ju rovno.

Fotografie - 42 Čistenie

Výroba záclon a lambrequins je kreatívny obchod. Ukážte svoj potenciál a získate exkluzívny dizajn.

Foto - 43 Exkluzívne žalúzie

Nezabudnite, z akých zložiek môžu pozostávať.

Foto - 44 Prvky záclon

Ponúkame vám pripravené vzory zdarma, pre ktoré šijete elegantné dekorácie. Prvá vzorka pre ozdobu.

Foto - 45 Vzor jabotov

Technika šitia väzby sa líši od jabotu len tým, že záhyby sú položené jeden nad druhým. Môžete to znížiť podľa predchádzajúceho modelu. Na fotografii sú závesy s dvoma väzbami.

Foto - 46 S dvoma väzbami

Cocilla je pokryté ako ozdoba, len všetky detaily sú symetrické.

Foto - 47 Vzor

Pozrite sa na zrozumiteľnú hlavnú triedu s podrobnými pokynmi a šitie nebude mať veľa času. Správne vypočítať spotrebu tkaniva a naučiť sa kresliť.

Nespúšťajte farbenie. V obývacej izbe vyberte zelenú alebo hnedú farbu, ktorá ju kombinuje s bielou alebo zlatou farbou.

Foto - 48 Červená kombinovaná so žltou farbou

Foto - 49 Zelené kombinované závesy

Foto - 50 Zelená a zlatá

Foto - 51 Hnedé kombinované

Foto - 52 Hnedé záclony

Foto - 53 Hnedá so zlatom

Veľmi jemne vyzerajú ružové, broskyne a šedé záclony s lambrequins. Môžu byť kombinované s inými farbami.

Fotografie - 54 ružových lambrequins

Foto - 55 Ružové závesy

Foto - 56 Kombinácia ružových tónov

Foto - 57 Farba broskyňa

Fotografie - 58 Peach záclony

Foto - 59 Sivá a biela

Foto - 60 tmavo šedá s bielou

Foto - 61 Originálna sivá

Alebo vyberajte iné, rovnako krásne farby.

Foto - 62 Krásne sfarbenie

Foto - 63 Turquoise záclony

Foto - 64 Otvorené práce

Rímsy pre záclony s lambrequin

Aký typ rímsy pre závesy s lambrequin? Ak máte viaczložkové závesy s oponou, ťažkými závesmi a inými dekoratívnymi prvkami, najlepšie je vybrať trojriadkovú profilovú rímsu.

Foto - 65 Trojriadková profilová rímsa

Ak je tkanina svetlá, zaveste ju na strunovú rímsu.

Foto - 66 Stringová rímsa

Ako zavesiť záclony s lambrequin? Môžu byť zavesené na háčiky, slučky, krúžky, lepiaca páska, pretože horná časť lambrequina zatvorí rímsu a nebude viditeľná.

Pridať komentár

Šitím lambrequins

Spoločnosť "Projekt-Design" poskytuje služby akejkoľvek komplexnosti v oblasti dizajnu interiérov, architekt.

 • Návrh interiéru: - Vytvorenie individuálneho štýlu priestorov - 3D vizualizácia - všetci pracovníci.

 • Urobím kvalitnú rekonštrukciu za rozumné ceny. Na vašom webe postavím kamenný dom.

 • Komplexné dokončovacie a inžinierske práce na dokončovanie bytov vykonávajú kvalifikovaní sp.

 • Pripravte sa na zmluvu s akoukoľvek zložitosťou. Spoločnosť OOO BEK-Expert (www.bek-expert.ru). Na trh.

  Voľný softvér pre návrh domu

 • Ktorý program si vybrať pre návrh kuchyne?

 • Návrh stropov zo sadrokartónu: 120+ aktuálne nápady z imitácie hviezdnej oblohy na africké savany

  © 2007-2018 EtotDom - budovanie a opravy výmeny objednávok

  Pri používaní materiálov stránok je povinné

  podmienkou je prítomnosť hypertextového odkazu na stránku: etotdom.com

  Naozaj chcete odstrániť tento komentár?

  Naozaj chcete odstrániť všetky komentáre používateľov?

  Naozaj chcete odmietnuť komentár používateľa?

  Naozaj chcete presunúť komentár používateľa na spam?

  Naozaj chcete presunúť komentár používateľa do koša?

  Závesy s lambrequinom: fotografie, výber a variácie dekorácie

  Závesy s lambrequinsom robia miestnosť vizuálne bohatšie. Závesy s lambrequinom boli vždy považované za luxus a majestátnosť. Lambruckles dodávajú záves a miestnosť, luxus a nádherný výhľad, robia interiér izby nezabudnuteľným a jedinečným. Je však veľmi dôležité, aby sme pri výbere takejto dekorácie nesprávne. Koniec koncov, existuje veľa druhov záclon s lambrequins, a nie každý z nich sa zmestí do tohto alebo toho interiéru.

  Čo sú lambreky pre závesy

  Takže, čo je lambrequin pre závesy? Ide o dekoratívny záves, ktorý zdobí hornú časť plátna. Mimochodom, bola skrytá tak predtým vizuálne neatraktívna rímsa (vyrobená vo forme kovovej trubice so spojovacími prvkami na bokoch). Teraz sa používajú na dekoráciu okien a na vytvorenie romantického alebo elegantného dizajnu v barokovom štýle. Ako viete, je to vyznačené špeciálnymi elegantnými a vysokými nákladmi. Najjednoduchšie lambrequins sú závesy s tečúcou a zviazanou (vlnitou) plátno. Môžu byť zavesené v niekoľkých vrstvách, ktoré kombinujú farebnú schému, tvar.

  Existujú 4 druhy lambrequins: jednoduché, mäkké, tvrdé a kombinované

  Lambrekiny sú bežne rozdelené na:

  • prostý - zbierajte závesovú pásku (záhyby).
  • mäkký - podľa pravidiel sú najobľúbenejšie. Na ich vytvorenie sa používajú mäkké tkaniny, z ktorých môžete vytvoriť vrásky ľubovoľného tvaru. Tón je priesvitný.
  • Hard. Často môžete počuť, že sa nazývajú bando a vizuálne pripomínajú klasické francúzske záclony.
  • Kombinovať. S tým všetkým je jasné - používajú sa niekoľko vrstiev tkaniny a rôzne kombinácie záhybov.

  Existujú aj iné modely, ale môžu sa nazývať autorkami, pretože ich výrobcovia vyrábajú podľa vlastných náčrtov, ktoré sa čiastočne odchyľujú od uznávaných tradičných. Ale vyzerajú - to isté je atraktívne a napríklad sa približujú k malým oknám alebo celému balkonovému rámu.

  Najjednoduchší lambrequin je vyrobený zo syntetických tkanín s klenutým tvarom. Montáž je povolená ako všeobecná a samostatná rímsa. Hlavná vec je kontrast odtieňov a stupnice. Lambrequin sám často získa tmavší odtieň ako samotná opona. Toto nie je prísny koncept, ale vo väčšine prípadov sa odporúča dodržiavať ho.

  Na spotrebiteľskom trhu sa často nachádzajú tzv. Hotové záclony - lambreky. Zvyčajné sa líšia jedným priľahlým handričkou, ktorá má buď ohyb pozdĺž rímsy, alebo jednoducho šitú väzbu. Ich výhodou - jednoduchý dizajn, harmonická kombinácia s recepciou. Ide o najlepší variant záclon, v ktorom sa už postarala o dizajnovú kombináciu. Vhodné pre tých, ktorí nemajú možnosť samostatne naplánovať svoj interiérový dizajn.

  Dnes si môžete zakúpiť hotové laminárne záclony pre takmer akúkoľvek izbu, pretože ich dizajn je zvyčajne univerzálny

  Záclony-lambrequins, spravidla, prichádzajú s podväzkami z netranslucentného tkaniva. Preto je možné ich kombinovať so závesmi alebo klasickým post-sovietskym tylom.

  Avšak toto riešenie nie je vhodné z hľadiska veľkosti okien, pretože spočiatku znamenalo malú lambrequinu najjednoduchšej formy bez toho, aby spadala záhyby a iné prvky.

  Navyše sú lacné, sú prezentované v rôznych štandardných veľkostiach a budú vhodné napríklad na zdobenie okien s vysokými alebo nízkymi stropmi. To je najjednoduchšia možnosť pre tých, ktorí sú leniví, ak tradičné záclony nemusia chuť.

  Populárne nové položky lambrequins

  Medzi novinkami záclon s lambrequins sú pokojné a ľahké textúry s minimálnym počtom ohybov a záhybov. Často môžete vidieť vzor priamo na závese. V tomto prípade sa používajú väčšinou hladké a hladké figúrky s najbežnejšou výzdobou (môže sa kopírovať z rovnakého tylu).

  Ak chcete vytvoriť jediný lambrequin alebo nie byť obmedzený - je to na vás

  Existujú varianty a takzvané jednoduché lambrequins, ktoré môžu zdobiť napríklad kuchynské okno, ktoré takmer bezprostredne prilieha k náhlavnej súprave. V tomto prípade ozdobte len jednu stranu, aby sa nestalo, že jeden z kúskov lambrequin bude jednoducho zatvorený z pohľadu na nábytok.

  Použité látky pre vzor:

  Je pravda, že z týchto materiálov sa bude musieť vzdať, ak má dom má nízke stropy (asi 2,5 metra). V takom interiéri budú vyzerať len nevhodné. V tomto prípade je lepšie uprednostniť záclony - lambreky z ľahkých tylových tkanín s priehľadným alebo priesvitným podkladom. Niektoré milenky za to šiť draperie z pozostatkov starých závesov.

  Čo je dôležité - pre výzdobu interiéru teraz používajú lambrequins rôznych farebných kombinácií. Predtým bolo zvykom používať klasické tóny - hnedé, biele, burgundské.

  Nebojte sa experimentovať s farbami - výsledok môže odôvodniť čas strávený pri výbere

  Pre každú z nich nájdete ich aplikáciu. Ten druhý, napríklad, elegantne vyzerá v detských izbách.

  Ako si vybrať správne lambrequins pre závesy

  Čím je okno väčšie diagonálne, tým viac možností výberu typu lambrequin a ich množstva

  Keď sa rozhodnete ozdobiť záclonu s lambrequins, stojí za to zvážiť, že čím skôr sú diagonálne okná - tým zložitejšia forma môže byť použitá. Preto je pre najmenší najjednoduchší výzdobu vo forme zvlnenia - prítomnosť zakrivených čiar bez záhybov a podväzkov.

  Pre kuchyňu je najlepšou možnosťou ľahké lambrequin bez kombinácie s tylom alebo záclonami. To znamená, že okno bude vyzdobené len svetlom zvlnenie, ktoré tečie po stranách. Nie je nutné používať rímsu - je jednoduché nahradiť najjednoduchšiu dekoratívnu tyč.

  Dekoratívne predmety pre doplnky

  Ale záclony, ako záclony, ktoré najčastejšie zdobia obývacia izba, hala alebo dokonca spálňa, môžu byť doplnené o lambrequins podľa vašich predstáv. Dlhé, so zložitými geometrickými tvarmi. Hlavná vec je ich dĺžka, ktorá by mala zaberať približne 1/3 okna samotného. Ale tu musíte tiež zvážiť povolenie na strop. Štandardná výška je približne 40 centimetrov. Ak existuje viac, potom sa tiež šírka lambrequina tiež zvýši o danú veľkosť. Ak je to menej, potom stojí za to zvážiť možnosť úplne opustiť dekoratívne závesy alebo venovať pozornosť najjednoduchším verziám z jednej zmesi s záclonami. Ale táto možnosť vo väčšine prípadov nebude vyzerať čisto.

  Lambrequin môže byť zastúpený v širokej škále foriem

  A áno, vo väčšine prípadov bude vhodné vyzerat ako mäkký lambrequin, pretože môže byť doplnený:

  Môžete tiež viazať iba jednu stranu. A bude to ešte veľmi atraktívne. Tuhé lambreky sú vhodné najmä vtedy, ak zaberajú celú oblasť (to znamená od stropu po podlahu) a nie iba 1/3 okenného otvoru.

  Kombinované lambreky by sa mali používať veľmi opatrne, pretože musia byť nevyhnutne kombinované s interiérom miestnosti, počnúc základným odtieňom. A keďže sú dvojfaktorové - je potrebné kombinovať súčasne tri typy.

  Ale to pomôže fotogalérii, s ktorou môžete vopred zistiť, ako to bude vyzerať v konečnej verzii. Vo väčšine prípadov kombinované lambrequin znamená bando s flip, ktorý sa ľahko kombinuje s tylom, ale nie krupobitím, nehovoriac o závesy. Vo všeobecnosti sa odporúča, aby sa takýto dekor používal len na základe priameho odporúčania navrhovateľa.

  Záclony s lambrequins s vlastnými rukami (video výučba)

  Mäkké lambrequins môžu byť kombinované na jednej rímske, tuhé a kombinované - len na rôznych. Táto skutočnosť by sa mala vziať do úvahy, pretože mnohí robia tú istú chybu tým, že zavesia okno na okno, čo sa pri počiatočnom posúdení skôr podobá jednoducho nie presne zaveseným závesom.

  Návrh závesov s lambrequins (fotka)

  Pozor, iba DNES!

  © 2017, Vseobalkone.ru. Kopírovanie je povolené len so zadným odkazom na zdroj

  Kopírovanie je povolené len so zadným odkazom na zdroj

 • Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  34 − = 28