Zelený koberec

Zelený koberec v interiéri: prejdite na zelenej tráve vo svojej obývacej izbe (37 fotografií)

Zelený koberec vo vnútri domu je nielen zaujímavý a nezvyčajný, ale aj veľmi farebný. Vytvorí v dome komfort a pohodu, dá pocit večného jari a radosti. Poďme pochopiť, ako správne používať a ako to urobiť sami.

Zelený koberec vo vnútri miestnosti

Zelený koberec v dizajne priestorov

V dome vyzerá veľmi animovane. Môžete si predstaviť sami seba v malom lese, dokonca aj v bežnom mestskom byte alebo dome. Veľmi často sa zelený koberec používa v šedo-bielych alebo kávových miestnostiach, aby sa atmosféra mierne odrážala. To samozrejme umožní, aby ste sa zbavili pocitu monotónnosti a dali svojmu miestu veľkoleposť.

Zelený koberec v dizajne domu

Keď už hovoríme o farbe - je to úplne všestranné pre každú miestnosť v dome. Veľmi pozitívne ovplyvňuje ľudskú psychiku a koberec takého sfarbenia môže byť umiestnený v obývacej izbe, v spálni, v kuchyni alebo v kúpeľni. Dôležité je len zvážiť, že pre každú miestnosť je potrebné vybrať ten správny odtieň, pretože nezmení všetky miestnosti rovnomerne.

Jeden z variantov dizajnu kobercov v zelených tónoch

Odtiene možno podmienene rozdeliť nasledovne:

 • Obývacia izba, spálňa, chodba - bude vyhovovať tmavšie a nasýtené farby zelene, ktoré budú bližšie k jesennej palete. Môže to byť: tmavozelená, horčica, oliva, bažina, kaki.
 • Spálňa, kuchyňa kúpeľňa - tu je najlepšie vybrať letnú paletu kvetov. Mal by byť dostatočne šťavnaté a jasné farby, napríklad: farba zeleného jablka, mladé lístie, bylinné, pistácie.

Univerzálnymi farbami koberca bude zimná farebná paleta, ktorá sa zvyčajne označuje ako studené farby zelenej farby: tmavozelená, tyrkysová, smaragdová. Podobne môžete použiť aj pružinu: farbu kiwi, avokáda, mätu alebo vápna.

Univerzálny odtieň zeleného koberca

Bez ohľadu na to, aký je tieň pre koberec, ktorý si vyberiete, hlavným pravidlom je jeho kombinácia so všeobecným interiérom miestnosti. Je nevyhnutné dosiahnuť maximálnu harmóniu a nie tak, aby sa koberec objavil ako jasný nepotrebný bod medzi všeobecnou atmosférou.

1

Kombinácia interiérových farieb so zeleným kobercom

Aby sa zabezpečilo, že celkový interiér je kombinovaný so zeleným kobercom, stojí za to trochu vyriešiť dodatočnú farebnú schému, ktorú je možné použiť na navrhovanie dizajnu v priestoroch.

  • Modrá a zelená. Takáto kombinácia trávy a oblohy, takže v interiéri by mali jemne a hladko pripojiť.

Kombinácia modrého a zeleného koberca v interiéri

  • Modrá a zelená. Tu voda a príroda už čelia. Sú celkom kontrastné a často ich používajú v jasnom interiéri.

Tyrkysovo zelený koberec a modrá farba v dekorácii

  • Hnedá a zelená. Môžete sa priradiť k stromu, a to jeho kmeň a lístie. V tejto kombinácii sa odporúča používať ľahké škoricové farby na zmäkčenie zelenej farby a nie je "ťažké" na vnímanie dizajnu.

Interiér v zelených hnedých tónoch

  • Čierna a zelená. Toto je druh obrazu zeme a trávy. Použitím takýchto kombinácií nie je nutné sa unášať čiernym odtieňom. Najlepšie je použiť len ako malý prízvuk.

Zelený koberec vo vnútri

 • Červená a zelená. Úplne úspešná kombinácia trávy a kvetov. S jeho pomocou môžete krásne zdôrazniť zelený koberec a urobiť nejaký druh prevrátenia kontrastných farieb.

Červená farba kombinovaná so zeleným kobercom

Než sa rozhodnete kúpiť koberec, musíte urobiť niekoľko krokov, aby ste určili presne to, čo hľadáte.

 • Najprv určujeme veľkosť koberca a miestnosť, kde ho položíme. K dispozícii sú štandardné veľkosti, ale na požiadanie môžete urobiť koberec.
 • Pred zakúpením môžete zhruba odhadnúť, ako to bude vyzerať v miestnosti. Preto vezmite lepiacu pásku a položte si obrázok koberca tých rozmerov, ktoré uprednostňujete.
 • Rozhodnite sa o preferovanom materiáli. Môže to byť obyčajný koberec alebo variant s hromadou.

Zelená koberec tráva v interiéri bytu

Takzvaná koberec-tráva, ktorá má vysokú hromadu a jej štruktúra naozaj pripomína trávu, získava veľkú popularitu. Výška vlasu sa môže pohybovať od 3 do 7 centimetrov.

Existuje niekoľko možností pre takúto "trávu", preto je zaradená podľa nasledujúcich parametrov:

 1. Mäkkosťou alebo naopak tuhosť zdobenia. Tvrdá hromada sa obyčajne zakúpi na malých kobercoch na chodbe. Mäkká verzia spánku dokonale zapadá do miestností, kde sa najčastejšie bosíte.
 2. Dlhé alebo krátke vlákna. Neexistuje žiadny zvláštny rozdiel, všetko bude závisieť len od preferencií kupujúceho. Všimnite si, že čím dlhšie je hromada, tým ťažšie bude starať sa o to. V každom prípade taký koberec bez problémov môže byť vyčistený vysávačom.
 3. Materiál na dotyk. Obvykle je trávnatý koberec vyrobený z polypropylénu. Niekedy sa však môže stať, že sa tam dodatočne pridávajú vláknové vlákna alebo iné podobné materiály. V súlade s tým sa tieto koberce budú mierne líšiť od dotyku.

Starostlivosť o koberec nie je veľmi ťažké, ale trvá o niečo dlhšie ako zvyčajne. Často bude treba vysávať, pretože prach sa zhromažďuje na dno. Odporúča sa, aby sa vyčistil raz za 1-2 mesiace, aby sa úplne vyčistil a dostal do dobrého vzhľadu.

Nie je veľmi odporúčané kúpiť koberec pre milovníkov zvierat, inak musí byť pripravený zhromaždiť všetku vlnu.

Vo všeobecnosti môžeme povedať, že starostlivosť o takýto koberec by mala byť pravidelná a dôkladná. Potom sa bude držať jeho neodolateľný vzhľad a bude vás pobaviť každý deň.

Majstrovská trieda "Koberec vo forme trávy s vlastnými rukami"

Každý môže ísť a kúpiť taký koberec v obchode. Ale aby ste to urobili sami, musíte ešte tvrdo pracovať.

Robíme rohož s vlastnými rukami

Ak ste pripravení pracovať, zlikvidujte nasledujúce materiály:

  • Priadza z polovice vlny (najmenej päť cievok).

Perfektná voľba - priadza z vlny

  • Háčik č. 14.

Veľký hák, ktorý na koberec vytvorí dlhú "trávu"

 • Nožnice.

Ak máte vo svojom dome nechcené akrylové vlákna, môžete ich použiť aj vo svojej práci. Ale zvážte tie nuansy, že prostredníctvom ich syntetiky bude výrobok trochu klzká a v niektorých prípadoch môže byť nevhodný na použitie.

Pri použití úplne vlnené verzie môže byť koberec kusyuchim a nie je vhodný na použitie na bosých nožičkách. Z tohto dôvodu je najideálnejšou možnosťou prevziať rovnakú priadzu z polovice vlny, ktorá bude optimálna v budúcej prevádzke av rozpočte.

Preto pristúpime priamo k samotnej práci.

  1. Najprv musíme vytiahnuť vlákna zo všetkých pradien súčasne. Ak používate rôzne odtiene zelene - je to skvelé, pretože potom sa koberec ukáže ako veľmi zaujímavý a exkluzívny.
  2. Keď vytiahnete všetky konce nití, pripevnite ich a skombinujte ich do základnej pletaciej slučky.
  3. Teraz vezmite hák a skúste pripojiť 20 vzduchových slučiek. Vezmite všetkých päť vlákien vašej priadze. V počiatočnom reťazci by ste mali mať asi 40 centimetrov. Pripevňujeme konce nití a plete vzduchové slučky

  Ak potrebujete koberec s dĺžkou 60 centimetrov, zoberieme 30 okruhov. Preto môžete vypočítať požadovaný počet slučiek v závislosti od požadovanej veľkosti.

 1. Musíte pliesť palice bez háčkovania, zatiaľ čo ťahanie panty. Je potrebné opraviť vaše slučky, takže v dôsledku toho dostaneme trávu. Knit je potrebný v každej slučke v predchádzajúcom riadku, pred tým, než to urobíte, nezakrývajte. Nakoniec by ste mali získať rovnomerné štvorec.

Upevnite slučky takýmto spôsobom

  1. Knit potrebovať presne do okamihu, kedy rohože nedosiahne požadovanú veľkosť. Zakaždým, keď dosiahnete koniec riadku, nezabudnite opraviť vlákno. Môžete spájať tipy rady s pevným uzlom.

Pliesť slučku pre rohož

  1. Po prvé, výrobok bude pripomínať načechrané jahňacie, ktoré bude potrebné premeniť na trávu. Preto musíme vziať nožnice a vystrihnúť slučky.

Naseky sme prerušili, aby sme vytvorili trávu

No, naša tráva je pripravená na použitie. Odporúča sa najskôr umývať v písacom stroji a potom ho použiť na určený účel.

Háčkovanie zelené háčkovanie s vlastnými rukami

Zelený koberec v dome vám prinesie mimoriadnu atmosféru radosti a jar. Najdôležitejšie je správne skombinovať ho s politikou farieb interiéru a tiež vybrať veľkosť a tvar výrobku. Je dôležité zvážiť skutočnosť, že bude vyžadovať starostlivú starostlivosť a upratovanie, najmä ak sú k dispozícii domáce zvieratá.

Foto zelených kobercov v interiéri

Môžete si vybrať zvyčajnú verziu koberca, alebo populárny model koberec-trávy, ktorý premení kus vášho domu na neobvyklé zúčtovanie. Navyše to nie je potrebné kúpiť, pretože s pomocou majstrovskej triedy je príležitosť urobiť si taký koberec s vašimi vlastnými rukami.

Sekera na trávu, záhradné produkty

Vážení kolegovia,

LLC "Green Carpet" je jedným z lídrov ruského trhu v oblasti dovozu trávnych porastov a výroby balených zmesí. Naši dodávatelia sú poprednými svetovými výrobcami semien z Kanady a Európskeho spoločenstva. Našim zákazníkom ponúkame konzistentnú vysokú kvalitu a najširší sortiment trávnikových zmesí.

Okrem semien trávnych porastov predáva "Zelený koberec" sro širokú škálu tovaru pre záhradu a záhradu.

Spoločnosť "Zelený koberec" úspešne pracuje na trhu s tovarom na zlepšenie a záhradníctvo od roku 1994.

V priebehu rokov je hlavnou činnosťou predaj osiva, hnojív, ako aj popularizácia kultúry tvorby prírodných trávnikov.

Od roku 2005 oficiálne zastupuje LLC "Zelený koberec" záujmy v moskovskom regióne Buysky Chemical Plant, ktoré produkujú širokú škálu hnojív a pôdy pre záhradníctvo a záhradníctvo.

Trávne zmesi pestované v Kanade, Nemecku, Holandsku, Dánsku, Poľsku, USA. Prechádzajú certifikáciou medzinárodnej stanice ISTA a sú dobre prispôsobené pestovaniu v ruských klimatických zónach. Odlišujú sa pri vysokých rýchlostiach klíčenia. Vždy na sklade semená ruských bylín z elitnej triedy.

Sme hrdí na to, že naše bylinky zasadil trávnik cez Rusko z Petrohradu do Vladivostoku, od Norilsk Soči, rovnako ako na Ukrajine, v Kazachstane, na Kaukaze.

Pre hromadné kupujúcich

Reklamná podpora, dobré zľavy na posilnenie pozícií na trhu, ako aj širokú škálu produktov. Oceňujeme našich verných zákazníkov.

Vždy sa uistite, že každá oblasť zasiatá našou trávou vytvorí trávnik pre zákazníka smaragdovo zelená. Na sklade je vždy skvelá voľba. Sme radi, že s Vami spolupracujeme.

Kontaktovať naše oddelenie sa vždy dohodnete na výhodných podmienkach dodania produktov. Budete prekvapení našimi cenami a pracovnými podmienkami.

Máme možnosť zakúpiť trávnaté zmesi v maloobchodných predajniach, ako aj v našich záhradných centrách. Náš tovar predáva viac ako 100 obchodov v Moskve av regióne Moskva.

Vždy sme radi, že vás vidíme.

Rozhodli ste sa prelomiť trpaslíka? Na začiatok je potrebné definovať, pre aké účely je pre vás nevyhnutné, či chcete s jeho pomocou vyzdobiť záhradu alebo vytvoriť športovú platformu? Preto je v prvom rade dôležité vybrať vhodný typ krytu plynu, ktorý môže byť trpaslík, lilliput a iné.

Ak chcete kúpiť kvalitné zmesi a semená všetko v jednom, znamená prevziať zodpovednosť za budúcu pravidelnú starostlivosť o trávu (strih, zavlažovanie atď.).

V prízemí je trávnatá tráva, ktorá je teraz považovaná za najkomplexnejšiu a najkrajšiu. Spravidla sa to hodí na najdôležitejšie miesta, ktoré každý má napríklad v okolí fontány, sochy, altány a tak ďalej. Pestuje na báze špeciálnej bylinnej zmesi, ktorá obsahuje nízko rastúce bylinky s tenkými a jemnými výhonkami a listami.

Parterre trávnik vyžaduje starostlivé a nízke účesy. Potrebuje starostlivú starostlivosť, radu od profesionálov a je určený na zdobenie krajiny, pretože netoleruje dobre pošliapať.

Krása a vonkajšia príťažlivosť trávniku je priamo závislá od kvality semien. Správne zakúpené zmesi sú zástavou krásneho pokrytia zeme. Vezmite, že nie všetky bylinky sa budú cítiť pohodlne v ruskom podnebí.

Zmesi sa líšia v závislosti od typu trávy. Sezóny trávnikov pre tradičné dekoratívne pokrytie obsahujú bylinky s jemnejšími a jemnejšími stonkami pre športové ihrisko - výhonky s tvrdšími hustými stonkami. Môžete si vybrať zmesi na sucho-odolné a elitárne trávnaté pokrytie alebo tvoriť silné kože.

Tráva na trávnik slúži ako filter, ktorého funkciou je oddialiť organickú kontamináciu, soli ťažkých kovov.

Koberec vo forme trávy: vlastnosti výberu

V našom živote je čoraz menej a menej prírody, je zachytený "kamennou džungľou". Preto sa každý snaží prispieť do interiéru svojho domu kúsok. Na dosiahnutie tohto cieľa často dizajnéri v interiéroch rôznych miestností používajú koberec burinu.

Koberec vo forme trávy je napodobením zeleného trávnika. Pomôže cítiť leto doma po celý rok. Takáto podlahová krytina môže dodávať pohodlie a veselosť vášmu interiéru. Zelená farba umelého trávnika pomáha relaxovať, zmierňuje namáhanie očí.

Koberec je väčšinou vyrobený zo syntetických surovín, a preto nebude vyvolávať reakciu u ľudí, ktorí sú alergickí na zvieracie chlpy.

Ale existujú možnosti s použitím bielizne, bavlnených priadzí, ktoré robia výrobok mäkší a príjemnejší aj bez zdravotných problémov. Široká škála modelov pomôže prispôsobiť takéto príslušenstvo do každej miestnosti domu a umiestniť ju aj na terasu a do záhrady.

Trh má veľký výber kobercov, ktoré napodobňujú zelený trávnik. Tu sú niektoré modely tohto produktu:

 • Zelený koberec, ktorý imituje rôzne rastliny. Tu nájdete ako mech, tak aj uschnúcu trávu a mech. Jeho fantazijná forma pomôže vytvoriť prírodný ostrov vo vašom dome, pretože okrem trávy produkt simuluje zem a kamene. Rôzne hromady a štruktúra tohto koberca poskytne mikromasáž a zmierni napätie z nohy po náročnom dni.
 • Oválny koberec s hustou hromadu bude vynikajúcou možnosťou na pokrytie podlahy vedľa postele v spálni. Vaše nohy, sploštené z postele, tento výrobok obalí v pohľade a teplo, nezmrazí ani v zime chlad.
 • Lawn-koberec. Je nepravdepodobné, že bude možné prechádzať takouto položkou, ale s jej pomocou je ľahké zorganizovať zelený kútik v miestnosti, a to najmä pre tých, ktorí sa nechcú starať o vnútorné rastliny.
 • Obal, ktorý napodobňuje prítomnosť trávnik na športové hry. Takýto koberec vyzerá skvelo na terase, prenášajúc prírodu zo záhrady na nohy.
 • Výrobok s vysokým vlasom je vynikajúcou voľbou pre obývaciu izbu, pretože je nielen príjemné chodiť, ale aj leží na mäkký zelený trávnik, zdobené pomocou tohto atribútu, je tiež veľmi pohodlné. Je pravda, že starostlivosť o taký dlhý spánok je dosť ťažké, najmä ak v dome žije mačka alebo pes. Budú sa držať vlasov, ktoré vyčistiť z vôl je dostatočne problematické.

Bez ohľadu na to, koľko chcete kúpiť zelený trávnik koberec domov, musíte najprv premýšľať o tom, ako sa bude hodiť do vybavenia vašej izby, a vybrať ten správny odtieň. Okrem toho majú tieto výrobky pomerne širokú škálu farieb. Nájdete tu bylinný, olivový tón, limetovú farbu, suchú trávu, smaragd a mnoho ďalších.

Aplikujú zelené koberce, ktoré simulujú vyčistenie lesov vo vašom interiéri, si môžete vybrať modely ako monofónne a s použitím rôznych ozdôb. Veľmi populárne tu sú geometrické postavy vo forme štvorcov alebo kruhov.

Tu je niekoľko možností win-win, ktoré možno použiť v interiéroch rôznych farieb.

Zelený koberec môže oživiť a naplniť sviežosťou, ktorá sa zdá byť dosť nudná, interiér v bielo-sivom alebo v kávových tónoch. V tomto prípade sa koberec stane akcentom v interiéri, ktorý priťahuje názory. Farba výrobku v tomto prípade musí byť nasýtená, bylinná.

Pre ekologický štýl, ktorý je v posledných rokoch populárny, zelený trávnik bude tiež vynikajúcim podlahovým krytom. Béžovo-zelená kombinácia pre takú výzdobu miestnosti bude vhodná. V tomto prípade, steny a kusy nábytku môže byť béžová, a koberec a iné textílie zeleného odtieňa. V tomto prípade môže byť tón koberca taký nasýtený, a napríklad olivový, alebo tieň, v blízkosti svetlej zelenej.

Tiež zdobiť miestnosť v ekologickom štýle dobre hodí koberec trávy, ktorá simuluje rôzne druhy vegetácie a prírodné reliéf.

Ďalšia výhodná kombinácia farieb v interiéri pre ekologický štýl je zelená a hnedá. Symbolizuje strom. Koberec v tomto prípade by mal byť farba prírodnej trávy, bližšie k tmavozelenej. Kombinácia zelenej trávy v podobe koberca a modrej oblohy vytvorenej stenami a stropom tiež pomôže ponoriť sa do prírody. Tu je preferovaný jasne zelený odtieň povlaku.

Aj zelená koberec sa dokonale zhoduje s červeným nábytkom, zatiaľ čo steny by mali byť neutrálne, biele alebo mliečne. Červená a zelená kombinácia symbolizuje makovú škvrnu. Zároveň môže zelená zmäkčiť agresiu červeného odtieňa. Farby by tu mali byť čisté, bez odtieňov.

Modro-zelená kombinácia je pomerne zložitá. Interiér v týchto tónoch je dosť jasný, a nie každý sa bude odvážiť navrhnúť svoju izbu. A je lepšie zveriť taký dizajn odborníkom.

Čierna farba v kombinácii s trávnym kobercom by sa mala používať iba ako samostatné príslušenstvo. Budú symbolizovať zem. Ale také atribúty sú veľmi ľahké na preťaženie interiéru.

Druhy kobercov, ktoré napodobňujú trávu, dosť zvláštne, obrovské množstvo. A výber tejto podlahy závisí od niekoľkých faktorov.

 1. Koberce sa odlišujú účelom. Moderné ihriská na golf alebo futbal sú často pokryté umelým trávnikom. Moderní dizajnéri ponúkajú taký pokrytie na použitie na území domu, vybavujú ich podlahami na terasách alebo na pozemku v záhrade. Koberec pre vonkajšie použitie je vyrobený z polyetylénu. Nebojí sa dažďom ani snehom, nevyhrieva na slnku, nestačí sa stresovať ľuďmi, ktorí ho prechádzajú. V dome používajú jemnejšie napodobeniny zelených trávnikov, ktorých hromada je mäkká a príjemná na chôdzu na koberci naboso.
 2. Táto podlahová krytina je rozdelená pozdĺž dĺžky hromady. Ak sú preferované voľné koberce s krátkou hromadou, potom v dome s vyššou hromadou.
 3. Modely majú rôznu hustotu vil. Vzhľad koberca závisí od jeho vzhľadu. Čím hrubšia je hromada výrobku, tým lepšie vyzerá. Samozrejme, cena takejto vzorky bude oveľa vyššia.

Voľba je tiež ovplyvnená požadovanou formou. Celé poschodie miestnosti môžete položiť týmto povlakom, alebo si môžete vybrať určitý kútik miestnosti a usporiadať tam zelenú oázu.

Určenie miestnosti, v ktorej plánujete položiť koberec, zohráva dôležitú úlohu pri výbere tohto produktu. A na druhu miestnosti závisí nielen tvar a veľkosť koberca, ale aj dĺžka hromady a to, z čoho je vyrobená.

tak v obývacej izbe alebo v detskej izbe S týmto produktom môžete úplne dokončiť podlahu, aj keď v týchto oblastiach je tiež prijateľný zelený ostrov vo forme koberca. V tomto prípade musí mať výrobok hustú dlhú hromadu, malo by byť príjemné chodiť na ňom.

Na chodbe pri vchodových dverách môžete položiť koberec, ktorý je určený na uloženie vonku. V prípade potreby sa dá umývať, súčasne s týmto doplnkom pridávajú farby na chodbu.

Do kuchyne Lepšie je položiť koberec, ktorý simuluje malú trávu, ďaleko od rezacieho stola. Vzhľadom k tomu, že táto podlaha je ľahko pôdy, a na zelenú farbu okamžite viditeľné znečistenie.

Rovnako je lepšie použiť výrobky s malou hromadou na čistenie, bolo to jednoduchšie.

V kúpeľni "zelený trávnik" je tiež vhodný. Ale pre túto miestnosť si musíte vybrať materiály, ktoré dobre absorbujú a rýchlo suchú. Bavlna a bambus sú pre nich dobré.

Ďalším kritériom výberu je sfarbenie atribútu. Mal by sa dobre zapadnúť do miestnosti. Na rovnakom koberci môže pleť pôsobiť ako akcent v interiéri a podporovať farebné riešenie miestnosti.

Pomocou kobercovej trávy môžete vo svojej izbe vytvoriť skôr originálny dizajn. Tu je niekoľko obzvlášť úspešných príkladov, ako tento výrobok zapadnúť do vašej miestnosti.

 • Vybaviť nielen poschodia, ale aj jednu stenu s kobercami. Doplniť interiér môže byť drevený nábytok z prírodného poľa a foto tapety s obrazom prírody.
 • Na terase, ak je vo výškovej budove medzi "kamennými džungľami" metropoly, môžete zorganizovať prírodný ostrovček so zeleným podlahovým krytom. A v kombinácii s nábytkom vyrobeným z umelého ratanu bude vynikajúcou voľbou pre rekreáciu, ktorá sa nebojí vlhkosti ani teploty, a dokonca aj v zime si budete užívať plátky leta.
 • Trávnik štvorcov rôznych textúr pomôže nielen, aby farby v detskej izbe, ale tiež bude užitočná pre mikromasáž vášho dieťaťa nohy pri chôdzi na neho bos, aby bolo nutné sa obávať, že nohy dieťaťa zmrzne.
 • Mat-mech v kúpeľni grafitovej farby sa stane nielen pohodlným doplnkom, ktorý neumožní vašim nohám dotknúť sa studenej dlaždice, ale tiež vyčerpá pochmúrnosť interiéru. V tomto prípade môže byť mech umelý aj prírodný. A vlhkosť tejto vegetácie bude mať prospech len.
 • Koberec s rôznou dĺžkou vlasu, ktorá napodobňuje prírodnú krajinu, valcovanie v výjav, vhodná farba na stene, pomôže vytvoriť báječnú cestu do lesa, ktorá pomôže vášmu dieťaťu nielen príjemné sedieť na takom povrchu, ale tiež poskytne základ pre fantáziu.
 • Koberec v podobe prírodnej krajiny s kamienkami, riekou a rôznymi druhmi vegetácie je tiež uplatniteľný v obývacej izbe.

Dokonale podporí ekologický štýl s nábytkom z prírodného dreva a zimnou záhradou namiesto krbu.

 • Ak nie ste zeleným milencom, môžete použiť koberec kobercom. Tento odtieň je bližšie k hnedému a nevyniká na pozadí zvyšku situácie v miestnosti, ale poskytne všetku jemnosť dlhého napätia takéhoto výrobku.
 • Kobercová tráva vo forme plástov, uprostred buniek, ktoré sú rôznymi materiálmi s rôznymi farbami a štruktúrou, bude nielen užitočná pre nohy vášho dieťaťa, ale tiež vám umožní hrať rôzne hry na ňom a rozvíjať vaše dieťa. Napríklad, môže to prekonať prekážky skokom cez bunky rovnakej farby. Navyše, takýto výrobok pridá veselosť a farbu do detskej izby.
 • Koberec, pripomínajúci zamat, je docela lakonický, ale umožní pripojiť prírodu mimo okná a obývaciu izbu do jednej. V tejto miestnosti už nemôžete používať zelené príslušenstvo, bude to podporovať pohľad z okna.

Ako vytvoriť podobnú podložku s vlastnými rukami, pozrite sa na toto video.

Všetky práva vyhradené, 14+

Kopírovanie materiálov stránok je možné len vtedy, ak na našich stránkach nainštalujete aktívny odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

91 − 82 =