Hračky z gumových pásov na praku bez stroja

Hračky z gumových pásov na praku

Vynájdené zariadenia pre nezvyčajnú zábavu Japonský inžinier, ktorý žije v USA, inšpirovaný láskou svojich dcér k cetlám. Spôsob tkania je založený na prechode gumy cez inú alebo niekoľko ďalších. Tkanie sa vykonáva na stroji alebo praku.

Prakar je mini-stroj, tkanie, na ktorom je jednoduchšie ako na plnohodnotnom stroji. Na rozdiel od stroja s veľkým počtom postov má praktický prvok iba 2 bary, takže je ľahšie ho spájať dohromady.

Na praku môžete nielen robiť ploché postavy, ale aj väzby 3D hračiek. Pozrime sa na techniku ​​na príklade päťčípanej hviezdy. Na tkanie sú potrebné tieto nástroje a materiály:

 • prak
 • farebná guma pre tri alebo viac odtieňov (budeme točiť zo žltej, oranžovej a červenej),
 • 2 háčiky (plastové alebo železné).

Poradie tkania reťazového klinca na praku je nasledovné. Na jednom zo stĺpov praku je štvornásobne zložený gumený (oranžový). Dvorka žltých pryžových pásikov vyrastie, na ktorých je vytiahnutá oranžová jedna (prvá). Musí byť umiestnený na pravej strane stredu.

Po pridaní niekoľkých žltých gumových pásov. Dolné žlté zákruty na každej strane sú zahnuté a spadajú do stredu. Teraz sa v tkaní pridá pár oranžových gumových pásov. Z ľavého stĺpca sa žlté očka odhodia a 2 oranžové otáčky sa prenesú z pravej do ľavého stĺpca. To isté sa deje na druhej strane.

Pokračujeme v spájaní červenej gumy a hádzanie pár kusov na praku. Všetky dostupné slučky sú v strede umiestnené na červenú gumu. Držte ich na jednom háku, druhý musí odstrániť obrobok z praku a odložiť ho. Podobne je potrebné vytvoriť päť polotovarov (väzby lúčov hviezdy).

Po dokončení všetkých piatich polotovarov ich musíte opraviť na stroji. Na vrchu sa nasadí jeden červený gumový pás, odstránia sa všetky polotovary. Najvýhodnejšie je ich usporiadať na zadnej strane stroja. Všetky slučky sa prenesú do jednej lavice stroja, dolný záves sa vynuluje zvonku.

Zvyšok slučky je položený na prst, hák je navinutý pod dvojitým gumovým pásom v spodnej časti hviezdnych častí a vedie cez ňu slučku. Taktiež sa vykonáva s inými polotovarmi, kým zmizne slučka. Môžete tiež vytvoriť slučku na hviezdičke, aby ste ju mohli zavesiť.

Na spájanie pavúka budete potrebovať čiernu gumu. Začiatok práce - na jednej strane je umiestnený na elastickom páse (v 4 vrstvách). Na obidvoch rohoch je kladený ďalší gumový pás, dvakrát skrútený. Ďalej musíte medzi sebou otočiť dve dásne pomocou háku - aby ste mohli urobiť obrobky pre nohy. Opakujte postup 2 krát s ostatnými dvoma pármi elastických prvkov.

1

Odstránime čiernu dvojitú slučku z praku do stredu a umiestnime všetky polotovary oboch gumičiek na vrch. Po oboch rohoch sa dvakrát dvakrát prekrútil čierny gumený pásik, striedavo odobrajeme háčkovanie vpravo a na ľavom spodnom kĺbe. Zvyšné pravé závesy sú hodené na ľavú stranu. Predvalky na nohy vystrihnuté na polovicu (na každej strane). Vytvárame telo tým, že prehĺbime zostávajúce slučky cez seba.

Dokončime tkanie na praku zbierku hračiek z gumových pásov s banánom. Bude vyžadovať žlté a hnedé gumené pásy. Na jednej strane položíme jeden hnedý elastický pásik, niekoľkokrát skrútený, potom dva žlté ťahanie na obidve rohy, háčik hnedý do stredu. Hadíme 4 žlté gumy na celom praku a striedavo odstráňte stred spodných slučiek - opakujte akciu správnym počtom krát, aby ste vytvorili dlhý banán. Dokončite tkanie s hnedými elastickými pásikmi.

Zvládli sme sa. Ako väzby hračiek z gumových pások na praku

Foto z lokality: Sovets.net

Už niekoľko rokov sa deti a teenageri z celého sveta jednoducho zbláznili na nádherné malé hračky vyrobené z obyčajných, zdanlivo malých, gumených vlasov. A hneď ako tento vynález objavil na širokom trhu, ako neočakávane rýchlo a nepostrehnuteľne, šíril sa po celom svete. Vyzýva sa nová vášeň pre Rainbow Loom a pred pár rokmi sa to objavilo v Spojených štátoch. Teraz je všade dobre známa.

Prútený rezinochek na prak hračky stali skutočným boom a náramky, vyrobené v podobnej technológie, možno nájsť na rukách týchto mladých hrdinov, Emma Watson, David Beckham, Kate Middleton a mnoho ďalších. Prečo sa snažíme dodávať veľké potešenie seba a svoje deti, a nakoniec zistiť, ako pliesť hračky gumičkami na praku, počnúc najjednoduchšie a pomaly sa pohybujúce sa zložitejších modelov a schém.

Jedinečné hračky z gumových pások na praku: video, história, komentáre

Fotky zo stránok: svoimi-rukamy.com

Vtipné a roztomilé, dúhové náramky a kúzla, pekný dotyk, svetlé a krásne hračky, pravdepodobne videl všetko. Tie sa predávajú v mnohých obchodoch, napríklad v oddelení pre vyšívanie, alebo sedí pohodlne, medzi hračkami a história ich dosť zábavné preskúmať ju podrobnejšie. Kedysi dávno, aj keď nie moc, zámorské čínsky v Spojených štátoch, čo je inžinier menom Chong Chung Ng si všimol, že sa hrá s obvyklou gumičku jeho malá dcéra. Sa rozhodol vstúpiť do hry, a jeho inžinierske mysle, a zarobil "vynikajúci" špeciálneho prístroja, ktorý pomohol, aby sa proces vytvárania hračky a figúrky, rovnako ako šperky, oveľa ľahšie a výrobné remeslá oveľa rýchlejšie.

Niektorí rodičia vyjadrujú obavy z takých zdanlivo nevinných záľub ako je tkanie gumových pásov Rainbow Loom. Faktom je, že malé deti sa môžu udusiť na malom gumičkou, samotný materiál môže byť toxický, pretože to, čo ruky po skončení práce bude musieť byť umyť mydlom a vodou, pretože náklady na starať sa o deti, keď sú zapojené do týchto remesiel.

Avšak na to, aby sme sa naučili, ako naviazať knicknnacks na stroji, bude to trvať nejaký čas, a pre začiatočníkov bude stačiť prach, ktorý je najjednoduchším zariadením, ktoré je vhodné pre naše účely. Avšak v prvom rade budete musieť kúpiť sadu špeciálnych gumových väzieb, ktoré sú vysoko elastické, príjemné a mäkké na dotyk, a môže byť rôzne odtiene a farby.

Fotografie zo stránok: loombands74.ru

Okrem toho, že je potrebné zakúpiť a tiež samotnú prak, alebo ako sa tomu hovorí nejakým krajčírka v jeho blízkom kruhu, mini-rámu. Jeho meno je zábavné zariadenie prijaté pre charakteristickú formu, v ktorej guľatá palica má vetvu s druhom háčikov. Môže to byť pár, možno štyri, a to neovplyvňuje zložitosť väzby. Tkanie ďasien prak na hračkách nie je naozaj zložitá úloha, a pretože sa učiť, v určitom usilovnosť a vytrvalosti, len si chce každý, či už je to starostlivá mama alebo omrvinky s luky.

Budete tiež potrebovať špeciálny háčik, ale ak ste nenašli jeden, potom najbežnejšie pletenie príde dole, hlavná vec je, že by mal byť dostatočne veľký, pretože musí voľne uchopiť hrubú gumičku. Je však jasné, že nemôžete robiť bez vonkajšej pomoci, pretože má zmysel čítať články, pozerať sa na video a učiť sa niekoľko hodín, po ktorých môžete tiež nájsť nápady pre remeslá a ozdoby.

Ako sa tkať hračky z gumových pások na praku: legrační banán

Pre takú sladkú a dokonca trochu vtipnú hračku, ako banánčik, budete potrebovať súbor všetkého, čo potrebujete, takže je najlepšie ju zbierať ako prvú a až potom začnete pracovať. Najmä preto, že guma na remeselné spracovanie bude trvať trochu, celkom dvadsaťštyri kusov.

Fotografia zo stránky: maxidej.ru

 • Miesto alebo mini rámček na tkanie hračiek a ozdôb.
 • Špeciálny plastový alebo kovový hák. Môžete použiť a pletenie, ale pomerne veľká veľkosť.
 • Štyri čierne gumové pásy.
 • Dvadsať žltej žltej farby.

Toy Banana: Pokyny krok za krokom

Fotografia zo stránky: maxidej.ru

 1. Vezmite si svoj prach a otočte ho tak, aby záhyby smerovali priamo k vám. Položte prvú čiernu gumu na pravý stĺp a trikrát ju opatrne obložte.

Fotografia zo stránky: maxidej.ru

 1. Ďalej, na stĺpcoch vášho mini rámčeka, položte dve žlté gumené pásky, ktoré nie sú v žiadnom prípade krútené, ale rovno.

Fotografia zo stránky: maxidej.ru

 1. Teraz musíte vziať háčik a odstrániť všetky tri otáčky čiernych gumových pásov na strede, ktoré už sú na ňom umiestnené, žlté gumené pásy.

Fotografia zo stránky: maxidej.ru

 1. Okrem toho, čo sa už stalo, musíte znova nasadiť žlté gumové pásy v počte štyroch kusov.

Fotografia zo stránky: maxidej.ru

 1. Opatrne páčením spodné dve slučky, ktoré sú už čierne rezinochki a presunúť na začiatok, cez mreže perekin'te prak a uvoľniť tak, aby ležala na vrchole, ktorá bola daná na katapultu gumičiek.

Fotografia zo stránky: maxidej.ru

 1. Znova sme na roh položili presne štyri žlté elastické pásy, ako v kroku 4, aby ležali rovno nad sebou.

Fotografia zo stránky: maxidej.ru

 1. Pokračujte v odstraňovaní ďasien háčkom a prekladajte ich cez stĺpy rámu. Presne tie isté akcie sa musia opakovať a dokonca presne dvakrát, aby sa predĺžilo telo našej budúcej hračky.

Fotografia zo stránky: maxidej.ru

 1. Naposledy sa musíte obmedziť na nie štyri, ale dve žlté gumové pásy, ktoré musíte vložiť na predchádzajúce štyri.

Fotografia zo stránky: maxidej.ru

 1. Ďalej, musíte dať na rogatinku dve čierne risque. Ak je to potrebné, môžu byť tiež nahradené hnedou farbou, hračka bude vyzerať atraktívne a vyzerá ako skutočné ovocie.

Fotografia zo stránky: maxidej.ru

 1. Hodíme na čiernu alebo hnedú gumu tie dve žlté, ktoré sa nosili na konci tkania tela hračky.

Fotografia zo stránky: maxidej.ru

 1. Podľa inštrukcie zostáva hádzať na rám ešte jeden, posledný elastický pás čiernej farby, a potom ho hodiť na dve spodné a opraviť prácu. Ale najprv odoberáme oba čierne očká rovnakého pružného pásu na jednej strane praku. Ďalej zostáva len pretiahnuť dno pomocou háku cez vrch a vytiahnite hračku z mini rámčeka.

Fotografia zo stránky: maxidej.ru

Jednoduché tkanie gumových pások na praku: hračky pre deti a dospelých

Fotky zo stránky: youtube.com

V skutočnosti nie je absolútne nič zložité tkáčať originálne hračky z gumových pásov na prach, pretože akonáhle sa chystáte podstata technológie, jej základný princíp, okamžite pochopíte, ako a čo robiť. A ako už bolo spomenuté, existuje veľa variácií tkania, ktoré tiež stojí za preskúmanie, takže môžete potom skombinovať a vytvárať skutočné majstrovské diela.

Ak sa vám páči, mali by ste vedieť, že na internete nájdete množstvo videí, ktoré vizuálne zobrazia najrozmanitejšie technológie tkania. Pomôžu pochopiť a vytvoriť jednoducho nepřekonané remeslá, hračky, šperky a dokonca aj oblečenie, ktoré je samo o sebe zaujímavé. Najviac módne a populárne typy takýchto tkaní sa dajú nazývať:

 • Po chodníku.
 • Francúzsky oplet.
 • Srdce anjela.
 • Dragon Scale.
 • Rybí chvost.
 • Mario a mnoho ďalších.

Ryby tail, v technike, ktorá bola klebety našu banán, je len najjednoduchší spôsob, ako robiť žuvačky hračky na praku, ale sú tu aj mnoho ďalších pletacie techniky, ktoré vám pomôžu vytvoriť vtipné kľúčenky, krásne a farebné hračky, neuveriteľné remesiel, ktorý nevyhnutne prinesie veľa radosti deťom i dospelým. Je však potrebné dávať pozor a dávať pozor na deti, ktoré robia také remeslá, najmä ak ešte nie sú jedenásť alebo dvanásť rokov.

Viem, ako tieto hračky tkať. My s dieťaťom o víkendoch často robia zábavné malé zvieratá z gumy.

Ako naviazať hračky z gumy

Rainbow rainbow tkaniva sú populárne medzi ľuďmi rôznych vekových kategórií po celom svete. V tomto druhu tvorivosti závislý dospelí, vytvárať štýlové šperky, doplnky, mládež, deti, vypletaya prvky s roztomilé figúrky - kreslených postavičiek, takže zvieratá z rezinochek, rôzne symboly, kúzla pre telefón alebo kľúče. Proces vytvárania miniatúrnych produktov je veľmi vzrušujúci, počas práce vám prinesie veľa potešenia a výsledok bude pýchou. Vytváranie hračiek pomôže fantázii, experimentom so schémami alebo hotovými majstrovskými triedami na vytvorenie konkrétnych postáv.

Tkanie hračiek na stroji: krok za krokom

Výsledkom experimentov sú dennodenne vytvárané pretrvávajúce diela kreatívnych jedincov, nové schémy tkaní figúr a hračiek. Obzvlášť populárne sú produkty zobrazujúce hrdinov animovaných sérií, zvierat alebo dopravných prostriedkov. Ak sa chcete dozvedieť, ako ich naväzovať, potrebujete trochu:

 • Súprava dúhovky.
 • Stroj veľkej veľkosti.
 • Hook.
 • Korálky, svorky, stuhy na dekoratívne hračky.

Zaujímavé, nezvyčajné kukly sa môžu vytvoriť pomocou Rainbow tkaniva. Takéto údaje budú pre deti veľmi cenné, najmä ak to urobia sami, a prezentovaná materská trieda v tom pomôže. Ak chcete vytvoriť roztomilé kukly s použitím dúhových gumených pásov, budete potrebovať:

Postupná výroba kukly:

 • Aby sme vytvorili všetky detaily bábiky, používa sa štandardná schéma: dierujeme gumené pásy v pároch na stĺpoch a kombinujeme ich. Okolo posledného kolíka trikrát rotujeme jeden prvok, začínajúc tkaním: odstráňte spodné závesy a hádzame tam, kde sa nachádza druhá zákruta tohto prvku.
 • Tkanie postavy začína vlasmi štetín: kladieme na rezinochki, v pároch kombinujeme stĺpy jedného radu. Dĺžka a veľkosť zvlnenia závisí od počtu použitých prvkov. Podvodom podľa schémy opísanej v odseku 1 štyri takéto časti (ak je to potrebné, väčšie číslo).

 • Vytvorte si ruky s rukávmi Tričká: vezmite si dva farebné Rainbow tkaničky (farba ktorých bude oblečenie) a umiestnite ich na prvé stĺpiky. Potom sa použijú tienidlá, ktoré spájajú kolíky podľa schémy: 2-3, 3-4 a na konci výrobku musí byť gumový pás navlečený trikrát na upevnenie práce a po tkaní sa nerozkladá. Ohoďte detail a dodržiavajte schému.

 • Vytvárame vyčnievajúce časti sukne: vezmeme si pár gumových pásikov rôznych farieb, aby sme vytvorili vzor, ​​štýlový dizajn a umiestnili ich na posty v poradí 1-2, 2-3; okolo tretieho kolíka, vetrujeme trikrát jeden prvok. Tie väzby podľa schémy dve podrobnosti.
 • Začneme zbierať bábiku. Na stroji sú umiestnené pásy zo silikónového kaučuku, ktoré kombinujú prvý stĺpec stredového pravého a ľavého riadku. Ďalej máme prvky podľa schémy s fotografiou:

 • Odstráňte pripravené kučery z háku, 2 kusy sú posunuté na prvé bočné prvky stroja.
 • Ak chcete urobiť oči, vezmeme gumové pásy zvolenej farby, urobíme 4 kolies okolo druhých stĺpcov bočných radov. Dali sme Rainbow tkaniva, kombinujúc kolíky s "očami" a stredným stĺpcom, po ktorom sme odtiahli zábaly a tlačili do stredu.
 • Na krk umiestňujeme dva pružné pásy na kolíkoch stredového radu.
 • Pre tkanie tričiek používame farby, ktoré boli použité pre jej rukáv. Pripojíme spodný centrálny kolík doprava, potom vľavo a spodný jeden krok naraz. Premiestňujeme obrobky do horných bočných stĺpov trupu.
 • Na vytvorenie sukne používame dvojicu gumových pásikov a urobíme tri kroky v každom rade.
 • Zhotovíme nohy: vezmeme dva Rainbow tkaniva s mäsitými farbami a urobíme 3 kroky dolu. Na vytvorenie topánky sú posledné dva kolíky spojené troch prvkov inej farby. Koniec práce fixujeme elastickým pásom, ktorý je umiestnený v 4 otáčkach okolo stĺpca. Podobne urobíme druhú časť.
 • Pripevňujeme roztiahnutie sukne a pokračujeme v tkaní pomocou schémy popísanej v odseku 1, posúvaním najprv slučky ľavého radu, potom pravého a konca centrálneho.
 • Ak je to žiaduce, výsledná dievča môže zdobiť príslušenstvo.

Ak sa chcete dozvedieť viac o postupnom vytváraní bábiky, pozrite si lekciu videa:

Je celkom ľahké vytvoriť veselú "chlpatú" hračku a proces bude fascinujúci a zaujímavý. Pre tkanie bude vyžadovať: viacfarebný Rainbow tkáčsky stav, veľký stroj, hák.

Technika vykonávania figúrky:

 • Pre prácu sa vždy používajú dva gumové pásy a stroj je nastavený tak, aby bol stredný rad mierne posunutý dopredu.

 • Umiestňujeme elastické pásy, ktoré kombinujú prvý / stredný, stredný / ľavý kolík a potom 5 krokov v pravom a ľavom riadku, v priemere 6. Spájame dolné bočné kolíky s centrálnymi kolíkmi.
 • Ak chcete vytvoriť objem pèt 2, jednoduché reťaze troch párových gumených pásov a spojte ich stredné stĺpce extrémnych radov zvonku.
 • Na ušiach sa používajú jednotlivé gumové pásy prekrývajúce sa dvakrát osem. Rainbow tkaniva sme umiestnili na 4 centrálne kolíky a pripojili ich k bočným kolíkom. Holenie, posun spodných závesov k predchádzajúcim prvkom stroja. Odstráňte z produktu a upevnite slučku gumičiek. Dve takéto detaily sa kombinujú s prvými stĺpcami postranných riadkov.
 • Ak chcete vytvoriť nohu, urobte 4 slučky okolo háku, posuňte ich na zloženú gumu, na druhom konci sa vrátime. Opakujte akciu trikrát, po ktorej sa všetky výsledné prvky presunú do 1 Rainbow tkaniva. Vyrábame dve časti a posunieme ich na dolné kolíky bočných radov.
 • Analogicky uvádzame oči so 4 kapary, alternatívne farby biele / čierne / biele, po ktorých je všetko posunuté na fialový prvok. Urobíme dve detaily a pripojíme ich k hlavnej práci.
 • Nos: Okolo háku otáčajte dvoma oranžovými ďasnami, čím vytvoríte 4 slučky a strieľate fialové dúhovky. Opravujeme detaily na troch kolíkoch bočných riadkov.
 • Chytíme gumu trojuholníkom v spodnej časti výrobku. Ohoďte hračku presunutím spodných vrstiev do susedných stĺpov. Odstránime všetky slučky - nádherná blana je pripravená.

Podrobný opis implementácie nájdete na videu:

Stroj je vyrobený z gumených pásov pre chlapcov

Rainbow tkaniva tkanie zaujímavý obraz stroje pre chlapec bude potrebovať stroj s rovnomerne inštalované riadky, silikónové gumové pásky, hák. Postupné vykonávanie práce:

 • Vytvárame kolesá: dvakrát otočíme gumovými pásmi a umiestnime 6 kusov na bočnom rade. Okolo posledného skrutkového kolíka 4 otáčky prvku. Odstránime spodné závesy a klesáme na predchádzajúci stĺpec. Odstráňte všetky hroby, kombinujte oba konce reťaze. Podobne vyrábame ďalšie 3 diely.
 • Do schémy sme dali Rainbow tkaniva, podľa fotografie:

 • Spodné prvky zariadenia spájame dvojicami gumovými pásmi na tri kusy.
 • Pripevňujeme kolesá v produkte.
 • Začneme sa tkáčať od konca práce, odstrániť spodné slučky a hodiť na predchádzajúcich kolíkov.
 • Vytvorte 2 svetlá: omotajte okolo háku 4 smyčky z jednej žltej gumenej pásky a strieľajte všetko na fialovej. Pripevníme sa k základni vpredu.
 • Pre tkanie kabíny umiestňujeme prvky podľa schémy, ako pre hlavnú časť.
 • Krivky sa dajú do tvaru Rainbow tkaniva a pleteniny rovnako ako základňa auta.
 • Vytvárame strechu, umiestňujeme gumu, ako pre tkanie základne, ale v menšom množstve.
 • Ohoďte strechu stroja, odstráňte spodné vrstvy a presuňte ich na predchádzajúce kolíky. Prácu zo stroja odstránime a pripojíme tri časti diela.
 • Neobvyklý stroj z tkaniva Rainbow je pripravený potešiť svojmu majiteľovi.

Sledujte video a uvidíte, ako sa tkanie a montáž hračky uskutočňuje:

Veselá morská panna s gumou môže pomôcť vytvoriť hlavnú triedu:

 • Pripravte potrebné nástroje a atribúty - gumové pásy, stroj (stredné pruhy sú posunuté dopredu), hák.

 • Ohoďte vlasy jednoduchým reťazcom: kombinujte kolíky v pároch a po ukončení práce znížte slučky z každého prvku na predchádzajúce. Vytvorte potrebný počet zvlnenia.
 • Vytvorte telo, ktoré začína hlavou, umiestnite ďasno v určitom poradí a skontrolujte fotografiu:

 • Vytvárame krk, spájajúci spodný stĺp centrálnej rady a za ním 3 elastické pásy primárnej farby.
 • Vytvárame základ pre ramená a spájame stredný stĺp s bokom a spodnou časťou.
 • Na vytvorenie kmeňa sme do schémy vložili elastické pásy, podľa fotografie:

 • Začneme sa tkať chvost: na stĺpce všetkých riadkov sme na sebe položili pár tmavých gumových pásov a až do konca sme dokončili prívesky.
 • Pripravte 2 predlisky pre chvost: vietor 4 obracajte hák, prejdite cez 2 gumové pásy. Robte manipulácie, až kým nedostanete 4 slučky.
 • Pre oči striedavo vietor 2 modrá guma okolo háku na 4 otáčky a odstráňte ich do žltej. Prvok pre druhé pruhy fixujeme na boku.
 • Podľa schémy, ako sme nosili chvost, urobíme dve ruky, pripevníme ich k ramenným prvkom.
 • Pripevníme vlasy na horné kolíky.
 • Začíname tkanie z chvosta, hádzanie spodných vrstiev slučiek na stĺpoch, z ktorých prichádza elastika.
 • Narovnať výrobky a nádherná morská panna je pripravená.

Pozrite sa na video, aby ste pochopili techniku ​​vykonávania obrázku:

Je možné navliekať Hellow Kitty z dúhových gumových pásov a klasického veľkého stroja. Ak to chcete urobiť, pomôže vám pri vytváraní figuríny podrobnú hlavnú triedu:

 • Pripravujeme potrebné atribúty: gumu, stroj, kde sú presne usporiadané všetky rady, hák.
 • Ak chcete vytvoriť hlavu, je potrebné položiť elastické pásy na stroj pomocou 2 kusov v poradí zobrazenom na fotografii:

 • Na bočných riadkoch pridávame ešte jednu vrstvu prvkov, aby sme získali objem hračiek.
 • Ak chcete vytvoriť uši, vložte elastické pásy na trojuholník na pravej a ľavej strane. V hornej časti otočte prvok 4 smyčkami a odstráňte spodné vrstvy a posuňte ich na kolíky, kde sa nachádza druhý koniec tkaniva Rainbow.
 • Ak chcete vytvoriť telo, spojujeme tyče s pružnými pásmi v poradí uvedenom na fotografii:

 • Na vytvorenie nohavičiek na bočných radoch kladieme na biele gumené pásy 2 kusy a na druhý krok - 4; Podobne aj druhá strana. Posledné tyče sú pripevnené elastickým pásom a navíjajú sa do 4 slučiek.
 • Ohoďte 2 ruky jednoduchým reťazcom a vytvorte rukáv z 3 gumových pásikov inej farby. Po výrobe ich umiestnime na prvé kolíky, kde sa telo začalo tkať.
 • Pripevňujeme tyče v strede práce a v oblasti hlavy pomocou priečnych prvkov na zosilnenie produktu.
 • Tvorba oko je naskrutkovaná na háčiku 2 o 4 sčernie guma, odstrániť všetky biele a upevnená v hlave kombinácií druhej bočnej radu stĺpov.
 • Tkanie by malo začať od spodnej časti diela: všetky slučky, ktoré sa nachádzajú v hornej polohe a posúvajú sa do stĺpika, kde je umiestnená druhá časť gumičiek. V tomto procese vyrábame šperky a nos pre Kitty.
 • Vyberáme produkt zo zariadenia, narovnáme ho a nádherná Hello Kitty je pripravená.

Pozrite sa, ako navliekať Kittyho hračky na nasledujúce video:

Video lekcie pre začiatočníkov v tkáčskych hračkách bez stroja

Rezinochki Dúha tkáčsky stav perfektný v tom, že pre tkanie nemusí nutne mať stroj, aby produkovali neobvyklú postavu a elegantné, štýlové dekorácie, môžete použiť vidličku, hák alebo jednoducho tkať náramky na prstoch. Pre tých, ktorí sa zaujímajú o otázku, ako sa naučiť, ako sa väzby hračky, zaujímavé video lekcie a majstrovské triedy na výrobu neobvyklých čísel pomocou Rainbow tkaniva bude užitočné. Podrobný popis, podrobné pokyny, vizuálna demonštrácia procesu pomôže vytvoriť zaujímavú hračku aj pre tých, ktorí sa najprv oboznámia s takou neobvyklou tvorivosťou.

Zistite, aké ďalšie remeslá elastických pásov môžu byť tkané.

Ptytem malý loptička-poprygunchik

Ako urobiť jednoduchú hračku na praku

Vytvorenie 3D 3D hračky na háku

Zistite, ako sa deje háčkovanie - diagramy a popisy sa nachádzajú v hlavných triedach krok za krokom.

Nie je vždy možné kúpiť stroj a dieťa ho chce okamžite vyskúšať. Moja dcéra našla na internete lekcie a práve "osedlala9quot; kúpou stroja. Ale keď som sa pozrel na lekcie, uvedomil som si, že prach je ideálny na získanie pôvodných zručností. Nielen, že si môžete urobiť sami, (manžel rezali zlú zámienku továreň prak vyrobený z hrubé preglejky a gumičky bola moja dcéra), takže stále a modelové dekorácie a hračky pre tkanie na prakom je veľmi jednoduché a je vhodný aj pre začiatočníkov. Výhodou pre začínajúcich používateľov je osvojiť si lekciu o tkaní v sieti.

V detstve som sa tiež rád zhromažďoval z korálkov náramkov a všetkých druhov remesiel. Ale keď vyrastala, vzdala sa tejto práce. Nedávno som sa stala, ako môj sestra trávi svoj voľný čas a bol prekvapený. Nevedel som si ani predstaviť, čo by sa dalo robiť z gumových pások zábavných zvierat, telefónneho puzdra a náramkov. Ukázalo sa, že aj moje ruky nezabudli na starú beadwork školu. Sestra ukázala, ako viazať puzdro pre mobil. Ukázalo sa to krásne príslušenstvo. Jedinečné veci sú považované za najdrahšie. Teraz spoločne hľadáme lekcie online a majstrovské kurzy, vytvárame kolekciu ručne vyrábaných článkov a sníme sa o otvorenie internetového obchodu.

Naše obľúbené novoročné sviatky prichádzajú a je načase pripraviť gratulácie a darčeky. Po dlhú dobu som si myslela a premýšľala nad tým, aký nezvyčajný nový rok sa dá pripraviť na svoju babičku. Babička obdivuje zvieratá - osem mačiek doma. Rozhodla sa pre ňu previazať jasnú mačku silikónových gumových pások. Ale po pohľade a čítaní článku začal tkať malú bábiku. Na dva dni je prekvapenie nového roka pripravené, veľmi smiešne sa stal človekom. Teraz skúmam, ako sa zapožičia zajac a rôzne ovocie. Ďakujem za lekcie.

Áno, okupácia je veľmi návyková. Som málo cez 30 rokov, ale aj toto zamestnanie ma fascinovalo. Nedávno som sa dozvedel, že je možné previazať aj fresky z gumových pások. Freska sa môže ukázať ako vlajka krajiny alebo zátišia - na tkanivách je aj veľa majstrovských tried v oblasti tkania (vrátane ruštiny).

Niekoľkokrát, keď som na stroji stroskotala z neopatrných pohybov, praskla som elastickým pásom a celá kompozícia sa rozpadla. Spravidla sa to stane, pretože kolíky stroja (pre niektorých nedbanlivých výrobcov) môžu mať ostré ostruhy. Skontrolujte svoj stroj a v prípade potreby ho obrusujte pilníkom na nechty alebo nechtami.

Milujem vytvárať vlastné ruky, väčšinou korálky. Na internete som našiel nové zamestnanie a teraz vzal tkanie gumičky. Za pár mesiacov sa naučila pliesť medveď, pes, a samozrejme stuhy (náramky). Prvý kaučukový medveď som dal mojej priateľke, pripojila ju k puzdru na ceruzku. Všetci spolužiaci a priatelia mi závidia a oni sami chcú vyrábať takéto hračky a náramky. A teraz sa škola rozhodla otvoriť nový kruh a každý štvrťrok, aby usporiadal výstavu zaujímavých diel.

Veľmi zaujímavé a zábavné aktivity pre dievčatá, pretože z týchto zdanlivo primitívnych ďasná, môžete priradiť rôzne remeslá. Moja dcéra má rád väzenie zvierat, a čo je najdôležitejšie, robí to veľmi rýchlo. Už teraz začala dať všetkým darčekom na Nový rok. Teraz je medzi deťmi tak módne, že na internete sa objavilo množstvo fotografií a webových stránok s informáciami o pletení. Existujú aj majstrovské triedy na pletenie rôznych hračiek: králiky, ryby, myši, anjeli, psy a oveľa viac.

Nemám ešte žiadne špeciálne úspechy, ale aj po týždni tréningu som už tkala pandu, žabu a dinosaura. Teraz chcem zviazať medveď bielej modro-červenej farby, ale len gumové pásy bielej farby nezostávajú. Akonáhle to pochopím, okamžite sa dostanem do práce. Tiež sa chcem naučiť, ako previazať furbie boom - naozaj mám rád tieto okrúhle zvieratá.

Mám rád zvieratá a ovocie viazané na gumu - zeleninu. Je pekné ich vytlačiť))) Už mám malú zbierku dinosaurov a mačiatok, ale bola som taká otázka zmätená. Rok 2016 bude Rokom ohnivého opice, preto by som rád prepojil moje priateľky - spolužiaci opíc. Hľadám na internete, ale stretávam sa s väčšinou výučbami videí, ale rád by som našiel sprievodcu s postupnými obrázkami a je ťažké neustále zastaviť video a posúvať sa späť. Pechalka. Možno bude niekto poradiť?

Mám dobré stuhy na tašky a puzdrá. Je to výhodná náhrada za zakúpené produkty, pretože náklady sú malé a samotné zamestnanie je zaujímavé. Teraz prehodnocujem kurzy znova, aby som sa naučil niečo nové a zlepšil moje zručnosti. Nedávno urobil detský náramok - to sa ukázalo ako jasné. Strávim trochu času tým, že vytvorím jedno z týchto doplnkov. Najčastejšie, že práca na takýchto remeslách nepoškodzuje peňaženku. Sada gumičiek je dostatočne lacná. Zajtra plánujem začať čisto zelený reťazec, potrebujem to ako doplnok k jednému z obrázkov.

Môj priateľ má korytnačku a drak z korálkov. Tiež som chcel niektoré domáce šperky. Čítal som knihu, ktorá sa zaoberá rôznymi technikami pre tvorbu remesiel z rôznych materiálov. Spočiatku som sa rozhodol naučiť pliesť, ale to, čo sa zdá, vyzerá staromódne. Ale výrobky z gumy sa mi páčili. Vyzerá moderne, krásne. Ručne robím toto príslušenstvo pomocou ceruziek. Najlepšie je náramok s kvetmi morskej témy. Urobil som to na modeli, ktorý som našiel vo videonahrávkach. Opatrne som šiel na jeho tkanie a ja som skončil kvalitatívne.

Tkanie gumových pásikov, napríklad "váhy na ryby", má svoje nevýhody. Toto je nudné a monotónne zamestnanie. Ak chcete vytvoriť viacfarebnú lano pre reťazec kľúča alebo reťaz okolo krku, budete musieť pliesť celé hodiny na konci. Ak sa to páči niekto, potom, samozrejme, je to dobrá voľba pridať niekoľko nových produktov do vašej šperkovnice. Aj keď sú pluses: učiť sa, nie je potrebné čítať o technológii na dlhú dobu, ale môžete rýchlo pozrieť na pokyny a začať v ten istý deň. Je to tiež výhodné, pretože špeciálne zariadenia nebudú potrebné.

Teraz som splietanie dekorácie na ruku zelených a oranžových gumových pásov. Štruktúra je naozaj ako váhy. Iba by som povedal, že to nie je ryba, ale drak. Mám pevný a symetrický produkt. Keď som si kúpil materiál, myslel som si, že moja peňaženka bude viditeľne prázdna, ale cena bola prijateľná. Pred začatím tkania som čítal niekoľko variantov techniky s lúčmi. Postupom času som sa naučila, ako ich správne presúvať. Teraz môžem rýchlo vytvoriť produkty. Niekoľko hodín, spolu s rozptýlením kávy, vezmite jedno jednoduché umenie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

56 − = 55