Záhradné produkty

Myšlienky na záhradu s vlastnými rukami

Majitelia pozemkov na vidieku alebo záhrady sú šťastní ľudia. Koniec koncov, aj na malom pozemku môžete pracovať pre slávu a relaxovať priateľskú spoločnosť. A tu je priestor pre kreativitu. Môžete si ozdobiť svoje stránky jednoduchými ručne vyrobenými výrobkami. Koniec koncov, vytvárajú jedinečný komfort a ľahkú romantickú náladu. Ak ešte nemáte dobré záhradné vybavenie a vybavenie, odporúčame vám, aby ste sa na tieto produkty pozreli, napríklad kúpili sme reťazovú pílu so 40% zľavou!

Chcete, aby sa vaša krajina stala nielen letnou rezidenciou rodiny, ale tiež pripomenula úžasnú rozprávku? Potom vám poradím: dávajte pozor na prvky dekorácie, ktoré môžete urobiť vlastnými rukami. Ponúkam vám TOP-10 nápady pre záhradu s vlastnými rukami, ktoré pomôžu pri transformácii vašej stránky.

Pred začatím takejto zodpovednej úlohy ako dizajn záhrady vlastnými rukami odporúčam, aby ste starostlivo preskúmali svoje domáce potreby. Pri usporiadaní dacha príde v ruke rôzne veci a veci, ktoré sa na prvý pohľad zdajú byť úplne zbytočné pre vás. Pamätajte: na dachu nemôžete nič hádzať! Samovládni dizajnéri používajú absolútne všetko, čo príde: staré jedlá a nábytok, zvyšky stavebných materiálov, palivové drevo, pneumatiky pre automobily, plastové fľaše.

Pôvodné kvetinové záhony v starých nádobách

Kvety sú na každej dacha bez výnimky. Dokonca aj tam je len miesto pre pestovanie zeleniny, potom každý prenajímateľ bude určite na to rastú aspoň niekoľko asters alebo pár pivoniek.

Ak chcete pridať originál k kvetinovým kompozíciám, skúste ich pustiť do starých nepotrebných nádob. Môže to byť zalievanie plechoviek, hrncov, veľkých misiek. Môžete dokonca použiť trakač alebo vozík.

1

Pozrite sa, ale aké dlhé zrútené lôžko vyzerá ako keby bolo zasiate vytrvalými kvetmi. Len nepokoj farieb!

Vyzdobíme záhradu s kvetmi, aby sme si mohli vychutnať jasné farby počas celého leta. Ak sú kvetinové záhony už dávno rozbité a nechcete zmeniť ich polohu, môžete jednoducho aktualizovať ich vzhľad. Napríklad, vybudovať plot z drevených tyčí alebo z elastických vínnej révy, aby ste splietali niečo ako košík.

Originálne drevené zrubové domy vyzerajú ako rastliny z miniatúrnej chaty.

Ak ste dacha stopy z kameňa, potom po murive je pravdepodobne veľa nadbytočného materiálu zostáva. Prečo nechať dekoračné kamene na dizajne záhonov? Môžete ich jednoducho položiť v niekoľkých vrstvách pozdĺž obvodu a vytvoriť strany požadovanej výšky.

A narodení dizajnéri sa môžu pokúsiť vybudovať skutočné umelecké dielo. Pozrite sa na skvelé kamenné skladby s kvetmi vo forme obrovských šálok, váz s širokým krkom alebo to sú také koše.

U motoristov určite bude z desiatich starých pneumatík. Z nich si môžete vytvoriť roztomilé maxi-hrnce na kvety. Pneumatika by sa mala narezať na jednej strane, aby sa vyrobili stopky a mali by sa farbiť.

Pigeon-kvet stromčeka z plastových rastlín

Letní milovníci s bohatou predstavivosťou vedia robiť krásnu záhradu s použitím improvizovaných materiálov. Materiál, ktorý umožňuje zosobniť veľa kreatívnych nápadov, je plastové fľaše.

Veľký baklažán z pitnej vody sa môže premeniť na peknú prasiatku.

V takom kvetinovom lôžku môžete pestovať kvety, sadenice rastlín a dlhé trávne porasty. Dôležitý plus: táto záhonová hojdačka môže byť mobilná a putovať z jedného rohu miesta na iný.

Pre obzvlášť nadaných v kreatívnom pláne letných obyvateľov nebude ťažké robiť zaujímavé postavy z nepotrebných fliaš rôznych tvarov. Zbierajte baklažány, tárať z jogurtu, obal z dezertov - absolútne všetko z plastu. A potom začnite vytvárať! Ako sa vám páči myšlienka takého milého osla?

Alebo prečo nie urobiť rodinu ošípaných?

A tu je ďalší pôvabný pony.

Táto myšlienka je už pre skutočných majstrov, fanúšikov aplikovaného umenia.

Kŕmenie misky pre kurčatá

Drevená veža alebo aj starý pahýľ môžu byť užitočné pri vytváraní podávača. Vtáky budú letieť na kockovanie semien kedykoľvek počas roka, a to nielen v zime. Vezmite si kúsok dreva, dutý von, opúšťajúci steny. Podávač je pripravený, zostáva len na jeho upevnenie na vetvu stromu.

Pridajte rustikálnu farbu do vášho dacha môže vták feeder z malého priemeru tyče. Ak viete, ako vytvoriť vtáčik alebo miniatúrny dom s vlastnými rukami, takáto konštrukcia nebude ťažké vybudovať vôbec.

Vaše deti radi pozorujú vtáky? Požiadajte, aby ste vytvorili podávač a vy ste sa odložili, odkazujúc na zamestnanie? Potom sa vám bude páčiť najjednoduchšia možnosť - koryto z plastovej fľaše. Vytvorte pár otvorov v kontajneri, vložte drevené tyčinky a naplňte potraviny. To je všetko!

Tento spôsob zdobenia vily je pre pravých guruov. Ak máte rád ručné práce, môžete ľahko urobiť záhradku postava rovnako dobre ako tie, ktoré sa predávajú v obchodoch za báječné ceny. A bude to potrebné pre tvorivú prácu v dacha nie je veľa: cenovo dostupný materiál a neobmedzená predstavivosť.

Obrázky môžu byť vyrobené zo sadry, montážnej peny, polymérneho ílu, pozostatkov stavebných materiálov. Na prvý pohľad to všetko vyzerá ťažko, a keď sa dostanete do práce, uvedomíte si, že v letnom dizajne nie je nič nemožné!

Pozrite si zaujímavé video o tom, ako si so svojimi vlastnými rukami vytvoriť sochu anjela!

Myšlienky na dávanie vlastných rúk: tipy, recenzie fotografií

Všetci majitelia dacha kedysi premýšľajú o zdobení a predstavujú niečo osobitné do atmosféry. Samozrejme, môžete ísť do špecializovaných obchodov a kúpiť všetko, čo tvoje srdce túži. Ale ak letní obyvatelia chcú, aby ich miesto odpočinku bolo jedinečné a jedinečné, potom bude oveľa zaujímavejšie urobiť scenérie vlastnými rukami. Ozdoby, vyrobené nezávisle, predstavia hostiteľom tak tvorivú náladu, ako aj estetické potešenie.

Vyberáme si originálne nápady na dávanie

Každý majiteľ dacha, ak je to žiaduce, môže nájsť veľa rôznych nápadov na dizajn vášho webu. Na výrobu väčšiny scenérie bude stačiť iba na improvizované prostriedky a minimálne náklady. Starý, nepotrebný nábytok a interiérové ​​objekty inšpirujú ešte väčšiu kreativitu. Často užitočné, zdá sa, úplne zbytočné a zabudnuté veci. Letní dizajnéri využívajú všetko, čo sa im darí: starý nábytok, nepotrebné hračky, rôzne fľaše a nádoby, pneumatiky pre automobily, zostávajúce stavebné materiály a oveľa viac.

V žiadnej z dachov dekorácie nemôžu robiť bez zložitých zaujímavých záhonov. Jedinečnosť kvetinových kompozícií sa môže pridať tým, že ich uvoľníte do starých nádob. Môže to byť aj sud, panvy a dokonca aj vozíky. Mnoho obyvateľov leta stavať rôzne ploty pre záhony.

Komfort vždy pridá pôvodné skladby vo vilovej oblasti. Sú vyrobené z dreva alebo kameňa. A zvyšok materiálov môže byť vždy zaradený do konštrukcie ďalšej kompozície.

Zvlášť populárne medzi sviatočnými návrhármi sú fľaše, plastové poháre. Z nich je ľahké a jednoduché stavať veľa zaujímavých soch, ozdoby na kvetinové záhony, obrubníky. Fantazie nie je obmedzená.

Je potrebné umiestniť vtákov podávača na dacha. Deti sa zvyčajne radi pozerajú na vtáky. A s vtáčim krmivom budú vtáky častým hosťom v dachovej lokalite. To môže byť vyrobené z plastovej fľaše, z nepotrebného logu a z tyčí.

Bez väčších ťažkostí môžete vytvoriť rôzne postavy, ktoré prinesú pohodlie a individualitu atmosfére krajiny. Na ich výrobu môžete použiť množstvo dizajnových riešení a materiálov. Napríklad polymérna hmota, zvyšky montážnej peny, sadry a iných stavebných materiálov. Je len potrebné začať tvorivú prácu a okamžite sa zistí, že nič nie je možné.

Najpopulárnejšie medzi užitočnými materiálmi pre remeselné výrobky sú fľaše, rôzne plastové nádoby a boxy. Pred začatím práce je potrebné premýšľať o detailoch, aby výsledok bol naozaj krásny a nie ako banda plastového odpadu.

Plastové fľaše sa ľahko odrežú, môžu sa ľahko tvarovať. A ak pokryjete výsledok práce s vhodnými farbami, získate pre vilu jasnú, jedinečnú scenériu. Môžete napríklad urobiť zvieracie postavy (ošípané, kravy, včely) alebo rozprávkové hrdinky. Vytváraním takýchto scenérií môžete otvoriť svoj kreatívny potenciál a zakaždým, keď remeslá budú dokonalé. S množstvom zbytočného plastu sa vyrábajú nielen remeslá, ale aj kusy nábytku.

Ak medzi nástrojmi je nástroj na rezanie skla, môžete vytvoriť originálne nádoby zo sklenených fliaš. Tieto remeslá vyzerajú veľmi štýlovo a ľahko sa hodia do akéhokoľvek dizajnu. Rovnakým spôsobom môžete vyrábať stojany na sviečky.

Čiapky z fľaše môžu byť tiež vhodné pre zdobenie nábytku, dekoratívne ploty, vytváranie kompozícií a dokonca záclony. Môžete tiež použiť nádoby z hračiek z čokoládových vajec.

Zvyšky prírodného kameňa sú ideálne pre zdobenie rybníka v krajine. Malý rybník prinesie jedinečnú atmosféru vily. Okolo bude vyzerať dobré záhony, remeslá alebo rekreačná oblasť. Ak sa rybníček ukáže ako dostatočne veľký, môže byť zdobený zaujímavým mostom.

Každý motorista má vždy staré pneumatiky. Môžete ich jednoducho farbiť a urobiť z nich jasný základ pre záhon alebo môžete ukázať svoju predstavivosť a vyrezávať rôzne tvary.

Usporiadanie hernej zóny v krajine

Zatiaľ čo sa zaoberáte krajinářskou úpravou a zdobením predmestí, nezabudnite na deti. Potrebujú vlastné územie pre hry a zábavu. Deti v akomkoľvek veku, ako sú hojdačky. Môžu byť vyrobené z bežných dosiek a lán alebo používať kovové reťaze a staré pneumatiky maľované v jasných farbách. Z improvizovaných materiálov je ľahké vytvoriť šmýkadlá, rocking-hojdanie. Hlavná vec je, že všetko je silné a spoľahlivé.

Pre deti budete určite potrebovať pieskovisko. Obrubníky budú zaujímavé z viacfarebných fliaš alebo drevených zrubových domov. Pieskovisko bude vyzerať ako loď alebo auto. Nad pieskom sa odporúča vytvoriť stan, ktorý chráni pred jasným slnkom.

Deti určite ocenia prítomnosť svojho herného domu v predmestí. Vnútri môžu byť umiestnené lavičky, stôl alebo iný nábytok. Všetko závisí od fantázie. Dom môže byť zdobený svetlým kvetinovým záhonom alebo domácou scenériou. Zvyčajne sa sami deti zúčastňujú zdobenia svojho územia radosťou.

Nápady na zdobenie plotu v chate

Najlepšie bude zdôrazňovať jedinečnosť predmestskej oblasti jeho púšte. Plot nie je len ochrana územia, ale aj takzvaná vizitka majiteľov.

Jednoduché drevené alebo železné oplotenie je trite. Musí byť ozdobený. Ozdobte plot môžu byť rôzne materiály: kvetináče, remeslá vo forme zvierat, maľované krajiny a všetko, čo je dosť pre fantáziu. Napríklad, ako nočník, zbytočné gumové topánky jasnej farby budú vyzerať originálne.

Môžete zdobiť plot s starými diskami. Odrážajú slnečné svetlo a sú zaujímavé pri akomkoľvek osvetlení. Na disky môžete tiež vložiť rôzne vzory.

Plot z dreveného okrúhleho poľa, maľovaný "pod farebnými ceruzkami", vyzerá efektívne. Takýto plot môže takisto zakryť detské územie v krajine.

Akékoľvek oplotenie bude vyzerať lepšie, ak porastú niektoré horolezecké rastliny. Existujú rôzne druhy, ktoré rastú veľmi rýchlo. Napríklad ozdobné fazule alebo ranná sláva. Môžete vysadiť vinič. Rastú oveľa pomalšie, ale aj vyzerajú drahšie. Bez akéhokoľvek porovnania v tomto prípade divoké hrozno. Hroznové listy postupne menia farbu a zachovajú svoju krásu až do mrazov. Pôvodný vzhľad, keď "hroznový plot" ide do vrchlíka. Tento dizajn dáva plotu starý vzhľad.

Jemné scenérie nízkeho plotu budú kvitnúce kríky vysadené pozdĺž nej. Môžete kombinovať rastliny s rôznymi farbami a časom kvitnutia.

Vo večerných hodinách, rôzne svietidlá na plotu vyzerajú krásne. Môžu byť tiež vyrobené nezávisle od improvizovaných materiálov. Alebo môžete len dať sviečku do namaľovaných sklenených pohárov pripojených k plotu. Hlavná vec je, že plameň sa nedostane na plot.

Veľa priestoru pre fantáziu otvorí amatérom na maľovanie. Môžete nakresliť čokoľvek na povrchu plotu: príroda, pozemky, kreslené postavičky, ornament, malé vzory vo forme kvetov, motýľov, lienky. Je ľahké maľovať na akomkoľvek plotu, ale je to jednoduchšie na plot vyrobenom z vlnitej lepenky.

Originálne kompozície vyzerajú z viečok, škrupín, kameňov, riadu. Je ľahké robiť plastové kvety z dna fliaš a farbiť ich do šťavnatých farieb - budú vyzerať krásne na drevenom plotu.

Transformovať chata oblasť a farby vo svojej atmosfére pomôže kvetinové záhony. Pri výbere rastlín je potrebné brať do úvahy ich individuálne vlastnosti. Po prvé, je potrebné rozhodnúť o farbách "sólistov", to znamená hlavných rastlín na záhrade. Voľba môže byť zastavená v troch alebo štyroch druhoch.

Krásne vyzerá dekorácia kvetov s ozdobnými bylinkami a listami zaujímavého tvaru. S nimi bude kvetinový záhon originálny, aj keď kvety nekvitnú. Ale nesnažte sa umiestniť do chaty veľa rôznych rastlín. Územie lokality by malo vyzerať celostne a harmonicky.

Samozrejme, nestačí len krásne kvety kvety. Kvetinové záhony tiež vyzerajú originálne a zdobené. Kompozícia musí byť dokončená.

Kvetinové záhrady je možné vyrobiť pomocou akýchkoľvek nepotrebných predmetov. V článku sa už hovorilo, že je ľahké vytvoriť malé záhony starých pneumatík, ktoré sú namalované v jasných farbách. Môžete použiť trakač, vozík, zbytočný úľ alebo dokonca staré auto. Hlavná vec je, že všetko sa dá urobiť úhľadne a esteticky. Ak je to žiaduce, môžete do kvetinovej záhrady pridať dekorácie vo forme domácich včiel, motýľov, zaujímavých plnených zvierat.

Okolo kvetinového záhonu môžete vytvoriť malý plot. Pre jeho výrobu je možné použiť plastové fľaše alebo poháre, ploty z tuniaka, kamene. Krásne vyzerajúce kvetinové záhony sa jemne pohybujú do trávnika.

V chate musí byť vybavené pohodlným miestom na odpočinok na čerstvom vzduchu. Táto otázka by sa mala riešiť veľmi zodpovedne. Tu všetko závisí od preferencií a želaní majiteľov. Môže to byť len vyložená plošina s stolom a pohodlnými stoličkami alebo hojdacími sieťami, umiestnenými v tieni.

Na každej lokalite dacha bude altánok vyzerajúci veľkolepý, ktorý môže byť vyrobený zo zvyšných stavebných materiálov. Krásny pohľad na altánky, ktorých steny sú zdobené kučeravými rastlinami. Ako scenérie, útulné mäkké vankúše alebo prikrývky vyzerajú útulne.

Hojdačky môžu byť nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Nebude ťažké vybudovať široký drevený hojdačka na relaxáciu alebo na to, aby sa zavesil niekde v tieni stromov. Pre pohodlie môžu byť zdobené mäkkými vankúšmi.

V rekreačnej oblasti budete určite potrebovať záhradku. Môže byť vyrobená napríklad zo starého suda. Pre večerné a nočné časové obdobie môžu byť k dispozícii baterky.

Pri zdobení a zdobení vily stojí za zmienku, že chalúpka je miestom oddychu z každodennej rutiny a rozruchu mesta. Mala by byť pohodlná a pokojná a okolité prostredie by malo potešiť oko. Je dôležité, aby sa územie nepreťažovalo remeselnými výrobkami alebo niektorými návrhovými riešeniami, všetko by malo byť moderné. Fantasize, vytvorte, prekvapte!

99 fotiek zaujímavých nápadov na dávanie

Ak chcete získať spätnú väzbu, vyplňte formulár na stránke Kontakty.

Všetky materiály na webe sú autorskými právami. Kopírovanie bez aktívneho odkazu je prísne zakázané!

Skupina

Remeslá pre záhradu a záhradu v roku 2018 s vlastnými rukami

Remeslá pre záhradu a záhradu v roku 2018

Remeslá pre záhradu a záhradu

Remeselné nápady pre záhradu a bungalovy 2018 s vlastnými rukami

Remeslá z plastových fliaš s vlastnými rukami fotografie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

− 5 = 3