Ikea detská postieľka

Detská postieľka Ikea

Výber lôžka pre dieťa je skvelá udalosť v živote pre takmer každú rodinu. Existuje mnoho rôznych typov postelí Ikea a populárnych modelov. V modernom svete výrobcovia vynašiel také modely, ktoré dokážu s dieťaťom "rásť". Rovnako nezvyčajné sú lôžka, ktoré môžu byť obývacia izba a pracovný stôl. Aby ste pochopili všetku rozmanitosť, mali by ste vedieť o najčastejšie zakúpených modeloch.

kritériá - samostatné lôžko, ktoré je ideálne pre dieťa do 8 rokov. Prichádzajú s dekoráciami vo forme šteniatok, mačiatok alebo oviec na hlave postele. Takýto nábytok je úplne vyrobený zo skutočného dreva. To nefunguje v prípade, že potrebujete kúpiť detskú postieľku na rast.

MINNEN - jedna z najpopulárnejších postelí v obchode Ikea. Je vyrobený z kovu, môže byť čierny alebo biely, ľahko použiteľný a odolný, jeho dĺžka môže byť zmenená. Nevýhodou je, že je vyrobená z kovu a môže byť zima.

Sundvik - tento model je vyrobený z dreva s borovicovým podkladom, chrbát je vyrobený z drevovláknitých dosiek a je pokrytý fóliou. Nábytok môže byť bielej a šedo-hnedej farby. Spací stroj má univerzálny dizajn - môže sa priblížiť takmer akémukoľvek interiéru. Ak je to potrebné, jeho dĺžka sa môže zmeniť. Malou nevýhodou je prítomnosť filmu na chrbte - môže sa nakoniec odlupovať a vyzerat škaredo.

Leksvik - klasický model nábytku v meste Ikea. Z dreva je možné meniť dĺžku. Samozrejme, je to trvalý nábytok, ale je to veľmi masívny, ktorý sa často robí strach z rodičov. Tento model spánku dokonale vyhovuje tak chlapcom, ako aj dievčatám.

Gulliver - detská postieľka, ktorá je vhodná pre dieťa do výšky 165 cm, je vyrobená z masívnej brezy. K dispozícii je špeciálna ochranná hrana, ktorú možno odstrániť v prípade zbytočnosti. Takýto nábytok môže ľahko pristupovať k dievčatám i k chlapcom

SNIGLAR - jednoduchý nábytok pre deti predškolského veku alebo trochu starší. Je vyrobená z masívneho buku, zadná časť je z drevovláknitého materiálu. K dispozícii je dĺžka strany 90 cm, ktorá môže byť inštalovaná z oboch strán lôžka.

1

STUV - toto je postieľka, ktorá má podkrovie a schodisko. Dodáva sa so stojanom alebo skrinkou. A nižšie je pohodlný stôl s nočným stolom, v ktorom môžete položiť knihy alebo notebooky.

Tento model môže byť vyrobený v bielej, béžovej, modrej, ružovej, zelenej a čiernej farbe, existujú dokonca modely s jahňatami. Skrinky a nočné stolíky môžu byť doplnené zásuvkami alebo dverami. Významnou nevýhodou tohto modelu je, že je vyrobená z drevotriesky a drevovláknitých dosiek.

HEMNES - veľmi slávny nábytok zo sortimentu lôžok Ikea, ktorý má tri zásuvky. Je k dispozícii iba v bielej farbe. Výhody tohto spánku sú: roztomilý dizajn, ktorý vyhovuje akejkoľvek miestnosti, používa sa pri výrobe materiálov šetrných k životnému prostrediu, dlhodobého používania. Navyše, okrem úložného priestoru je tu aj dodatočný výťah.

Toto samostatné lôžko sa môže ľahko stať manželskou posteľou. Okrem toho, ak je to potrebné, môžete použiť tento nábytok ako pohovku, kde môžete posedieť s priateľmi. Najväčšou nevýhodou je pomerne vysoká cena takéhoto lôžka.

Táto posteľ je ideálna pre chlapcov aj dievčatá až do 3 rokov. Jeho výhodou je, že na "prvom poschodí" môžete pre dieťa vytvoriť mini obývaciu izbu alebo tvorivú zónu. Toto lôžko je ideálne v tých apartmánoch, kde je priestor obmedzený.

Vhodné nielen pre dieťa, ale aj pre dospelého. Bezpodmienečná výhoda spočíva v tom, že v zostavenej forme zaberá málo miesta a slúži ako ďalšie miesto na sedenie. Široká škála štýlov a farieb.

Posuvná posteľ pre dve deti

Tento model je vhodný pre rodinu, v ktorej sú dve malé deti. Má dve lôžka nízke, ktoré umožňujú deťom ľahko stúpať. Spodný spánok je možné úplne vytiahnuť a použiť ako samostatnú detskú postieľku.

Takéto modely sú vyrobené tak, aby mohli spolu s dieťaťom "rásť". Kvôli tejto schopnosti môžu byť nazývané trvanlivé. Zatiaľ čo posteľ má čas na zmenu dieťaťa, nie je potrebné kupovať nový.

Krabica môže byť umiestnená kdekoľvek: spravidla v drevených lôžkach pod matracom je vždy miesto na uskladnenie vecí, výrobcovia často robia zásuvky. V postelích-attics, niekedy poskytujú skrinku alebo nočný stolík, ktorý tiež umožňuje uložiť veľa vecí.

Dĺžka takejto lôžka je väčšia ako 160 cm. Modely môžu byť drevené alebo kovové, dvojité alebo jednolité, farebné alebo monotónne, s určitým špecifickým dizajnom - ako chce teenager.

Zvyčajne sa v tomto veku používa nábytok s okrajom alebo priečkou, aby sa zabránilo pádu dieťaťa. Tieto lôžka môžu byť nízke, aby sa deti mohli sami vyliezť.

A, samozrejme, môžete prideliť lôžka pre dievčatá a postele pre chlapcov. Rozdiely budú v farbách, dekoráciách a dekorácii. Dievčatá spravidla používajú ružovú farbu s rôznymi princeznami a bábikami a pre chlapcov modrej farby s autami a superhrdinami.

Veľkosť lôžka pre dieťa 5-10 rokov je zvyčajne 70 cm (šírka) a 130-160 cm (dĺžka). Pre dieťa vo veku 11 rokov a viac je štandardom veľkosť 90 cm (šírka) a 180 cm (dĺžka). Mnohí rodičia však kúpia veľkosť lôžka 90 cm (šírku) a 200 (dĺžku).

Materiál, z ktorého Ikea teraz vyrába detský nábytok, môže byť iný. Jedná sa o rad rôznych stromov, a železa, často postelí z drevotrieskových dosiek a MDF, dokonca aj tam sú kované modely.

Nábytok z MDF a drevotrieskovej dosky slúži vždy pomerne krátku dobu: po chvíli takáto posteľ prestane byť krásna alebo dokonca zlomená. Všeobecne sa predpokladá, že nábytok vyrobený z týchto materiálov je odolný a schopný odolávať pomerne veľkej hmotnosti. Bohužiaľ to nie je vždy prípad. Použitie nekvalitných materiálov na výrobu MDF a drevotrieskových dosiek vedie k nespolehlivému postele.

Tieto postele a každý iný nábytok majú krásny výhľad. Nábytok z MDF môže byť pokrytý rôznymi farbami, podobnými v tomto prípade na drevo, kov alebo iné materiály.

Existuje chybný predpoklad, že štruktúry z drevotriesky a MDF môžu mať negatívny vplyv na vnútorné orgány človeka. To je úplne zlé, všetky výrobky sú starostlivo testované z hľadiska ochrany životného prostredia.

Drevený nábytok je skutočne klasický. Vyzerá vážne. Dané lôžko dokonale vyzerá v každom interiéri, stane sa jeho základom, všetok ďalší nábytok je vybraný pod posteľou. Takéto postele budú vyhovovať tak dievčaťu, ako aj chlapcovi, malému dieťaťu aj dospelému.

Farba miesta na spanie z polí môže byť len drevo.

Drevené postele sú najpohodlnejšie a odolnejšie na použitie. V tomto jednoducho nemajú rovnaké postavenie. Jediným problémom môže byť drevo chyba, ktorá môže "jesť" nábytok za dva roky. Aby ste tomu zabránili, musíte neustále sledovať stav lôžka.

Železo a kované železné postele sú vzácnosťou. Vyzerajú zima, v prevádzke sú veľmi spoľahlivé a môžu slúžiť dlhú dobu.

Teraz v Ikee existuje veľa rôznych farieb, ktoré môžu byť maľované spálne. Samozrejme, nezabudnite, že drevený nábytok môže byť iba drevitými farbami. Jedna z najpopulárnejších farieb medzi drevotrieskovým nábytkom je biela. Samozrejme, výber farby rieši samotné dieťa alebo jeho rodičia.

Samozrejme, výber dieťaťa je veľmi vážna záležitosť a malo by sa s ňou zaobchádzať s náležitou pozornosťou. Pri výbere lôžka pre dieťa sú rodičia spravidla viesť podľa želania ich dieťaťa. Ak je však dieťa stále malé, potom si dospelí vyberajú nábytok podľa nasledujúcich kritérií: jednoduchosť použitia, materiál a cena.

Jednoduchosť pri výbere lôžka tiež nezabezpečuje posledné miesto. Je veľmi dôležité, aby nábytok bol pre dieťa pohodlný a nebránil jeho pohybom. A preto je potrebné ho správne vybrať. Detské postele Ikea sa dokážu prispôsobiť rastu dieťaťa a to je veľmi podobné rodičom aj deťom.

Podľa užívateľských recenzií väčšina rodičov kupuje vlastné drevené lôžka pre svoje deti. To je pochopiteľné - nábytok vyrobený z dreva je najspoľahlivejšie a všestranný. Zvyčajne je celý priestor miestnosti postavený okolo lôžka. A samozrejme, posteľ stromu nastavuje svoj tón.

Pozitívnym bodom týchto detských postelí rodičov hovoria ich cena, "dýchanie" materiál, jednoduché použitie.

Nábytok z kovových rodičov tiež ochotne kúpil pre svoje deti. Pri posudzovaní recenzií je hlavnou výhodou týchto postelí ľahká montáž, nosenie, prijateľná cena a schopnosť odolať hmotnosti nielen dieťaťa, ale aj napríklad mámu.

Ak si kúpite nábytok pre malé dieťa, potom rodičia berú také modely, ktoré nevyhnutne obsahujú bočné steny. Sú schopní chrániť dieťa pred pádom. A v prípade zbytočnosti môžu byť strany ľahko odstránené.

Výber detskej postele nie je ľahká úloha. Ale hlavnou vecou je samozrejme pohodlie a bezpečnosť dieťaťa. Preto by rodičia mali byť vážne pri výbere nábytku pre svoje dieťa.

Výborným doplnkom k interiéru alebo dokonca k jeho hlavnej časti môže byť model Sundvik z obchodného domu Ikea. Takáto posteľ, vyrobená z borovice a drevovláknitých dosiek a vyrobená v bielom prevedení, bude miestnosť ľahká a vzdušná. To nezaberá veľa miesta, môže byť umiestnený v blízkosti steny, okná alebo do stredu miestnosti, oplotený s leteckou tylu, dieťa musí byť pohodlné.

Detská postieľka model Minnen je najpopulárnejšia v sortimente lôžok Ikea. Priťahuje sa jej vzhľad. V miestnosti v bielej a svetlej farbe bude tento nábytok veľmi vhodný. Samozrejme, v prípade, že posteľ je kúpená pre chlapca, je lepšie vybrať čiernu farbu.

Critter je ideálnym miestom pre deti do veku ôsmich rokov. Je vyrobená z borovice, dokonale zapadá do interiéru škôlky. Biela farba nábytku je univerzálna a vyhovuje akémukoľvek dizajnu škôlky.

Všetky práva vyhradené, 14+

Kopírovanie materiálov stránok je možné len vtedy, ak na našich stránkach nainštalujete aktívny odkaz.

Detské postele IKEA (70 lôžok z IKEA v interiéri)

Pre tých, ktorí dnes potrebujú pre deti nezvyčajnú detskú izbu, je tu veľa tipov a lákavých ponúk. To, čo predtým len snívalo, je dnes včlenené do života. Vzhľad najpozoruhodnejších myšlienok a zdanlivo báječný, pre dizajnérov a dizajnérov len stimul pre aktívnu tvorivú prácu.

Postel v škôlke nie je doplnkom. Toto je územie odpočinku, zotavenia, tradície snov. Špecialisti Ikea robia sny pravdivé. Aké sú ponuky pre deti, ako sa vlievajú do interiéru miestnosti, sú prezentované v novom katalógu postieľok od IKEA. Pozrime sa na niektoré z nich v našom článku.

Prehľad populárnych detských lôžok Ikea

Existuje mnoho modelov. Zoberme si najzaujímavejšie, medzi ktoré patrí model Kritter, Minnen, Cura, Hemnes, Midal, Swarta. Na fotografii postieľok z IKEA nájdete príklady opísaných modelov.

Critter - vypočítaná až osem rokov. Na hlave lôžka sú biele s jahňatami; pokryté lakom (bez predbežného lakovania) s dekorom vo forme mačiatok a šteniatok na hlave lôžka.

Výhoda - prírodný strom, krásny, ale pre dospelé dieťa už nie je vhodné.

 • Univerzálne postele si môžete zakúpiť v rôznych vekových kategóriách, pretože je možné ich presunúť až na 207 cm.

  Minnen je najobľúbenejší v meste Ikea. Je vyrobená z kovu, maľovaného v bielej a čiernej farbe. Bočné časti sú ozdobené prvkami, ktoré napodobňujú slnečné lúče. Je krásna, ľahká, dĺžka sa líši, je odolná, nevytvára nepríjemné čistenie.

  Sundvik - drevený model s borovicovou základňou, doska z drevotrieskovej dosky, ktorá je pokrytá filmom. Môže to byť biela a sivá s hnedou farbou. Je to svetlo, dĺžka sa mení, len film je včas poškodený.

 • Leksvik je klasická drevená posteľ, dĺžka je nastaviteľná. Samozrejme, že je odolný, ale masívny.

  Hemmes je najobľúbenejšia univerzálna možnosť. Má dobrú dĺžku, pohodlné, sú k dispozícii 3 zásuvky na bielizeň. Farba je biela. Posteľ je vyrobená z prírodného materiálu, sú tu oddelené schránky, ďalej sa rozširuje do jedného kotviska. Len jeho náklady sú významné a neexistuje žiadna ochrana proti vypadnutiu.

  Ľan - posteľ s 2 posteľovými zásuvkami alebo varianta s prístelkou. Jeho cena je cenovo dostupná, je funkčná, dizajn je vhodný pre dievčatá a chlapcov rôznych vekových kategórií. Na žiadosť kupujúceho môže byť model doplnený o regály a čelo. Nevýhodou je materiál z drevotriesky a drevovláknitých dosiek a nedostatočná ochrana pred usadzovaním.

 • Brimnas - posteľ s dvoma zásuvkami, s ochranou proti pádu, ale nízka. Výhody: pekný lacný gauč pre deti od osemročného veku.

  Cura je originálny obojstranný model. Stáva sa to

  • single-stupňová;
  • palanda;
  • podkrovia.

  Toto lôžko je možné objednať pre dievča a pre chlapca. Budú sa odlišovať farbou vrchlíka (ružová alebo modrá). Výška lôžka môže byť znížená na 116 cm, čo vytvára pohodlie pri výmene posteľnej bielizne. No, že posteľ je drevená, môžete spať v hornej a spodnej časti, výška je nastaviteľná. Je to zlé, že strany drevovláknitého doska, dizajn je jednoduchý, ale dáva príležitosť ukázať svoje tvorivé schopnosti. Detské postele Ikea sa môžu skutočne prejaviť v pôvodných dizajnových rozhodnutiach.

  Stále je možné sa pozrieť alebo vidieť na našich stránkach Kuchyne Ikea z katalógu 2016.

  Swartha je posteľ vyrobená z kovu. Vyhotovuje sa v striebornej a bielej farbe. Je ľahký, ľahko sa pohybuje a pri čistení nevytvára ťažkosti. Zaujímavý dizajn vám umožní spať nie v druhom poschodí, a prvý zariadiť stôl alebo dať malú pohovku, ozdobte hraciu plochu.

  Stuva - posteľ s podkrovím a schodiskom vpravo. Je dokončená so skriňou alebo stojanom a na prvom poschodí je malý stôl s nočným stolom. Tento model je možné vybrať v niekoľkých farbách: béžová, modrá alebo ružová, čierna alebo biela, zelená. Nočné stolíky a skrinky môžu byť doplnené dverami, zásuvkami, meniť miesto. Nevýhodou je materiál (drevotrieska a drevovláknitá doska).

  Sturo - jedno a pol posteľ-loft, biela, drevená. Je široká, 153 cm, pod ním je veľa miest, umožňuje vám umiestniť odpočinok a tréningovú zónu. Takáto posteľ samozrejme vyžaduje priestor.

  Swartha je kovová posteľ bielej alebo šedej farby. Je to pohodlné, poteší majiteľov na dlhú dobu, a ďalšie plus - prítomnosť tretieho vyťahovacie lôžko pre hostí alebo tretie dieťa.

  Midal nie je drahé drevené lôžko, pokryté len lakom. Ak je to žiaduce, môže byť ľahko prekreslená v správnej farbe. V zbierke fotografií sú tiež maľované Midal.

  Tuffing - kovová verzia postele s rebríkom v strede. Je to len strieborné. Jeho výška je malá - 130 cm, čo je vhodné pre izby s nízkymi alebo šikmými stropmi, ako aj pre zmenu oblečenia. Má ochrannú dosku, ale má látkovú podšívku, môže sa poškodiť. Medzi nevýhody patrí umiestnenie schodov, čo spôsobuje ťažkosti pri umiestňovaní na prvom poschodí.

  Nordal - drevená posteľ, tmavohnedý tón. Konštrukcia poschodovej postele umožňuje jej rozloženie do dvoch. Podceňujte kvalitu tohto modelu bočných dielov, ktoré sú vyrobené z drevovláknitých dosiek pokrytých filmom.

  10 tipov na výber detskej postieľky Ikea

  1. Vyberte si biely nábytok, ktorý vizuálne nezahŕňa oblasť a je vhodný pre akékoľvek pohlavie dieťaťa a pre akýkoľvek vek.

  2. Postele z kovu sú dobré pri čistení a svetle.

  3. Vezmite do úvahy veľkosť postele, je lepšie vybrať možnosť naraz.

  4. Posuvné lôžka - vhodné, ak máte 2 deti, pretože dizajn bude rovnaký a rozmery pre každého sú tiež upravené.

  5. Malé miestnosti potrebujú kompaktnosť a schopnosť umiestňovať detské veci. Dvojstupňové možnosti, posuvné, s policami - takéto možnosti sú vhodné.

  6. Posteľ so spaním v hornej časti vám umožní vyčistiť fantázie a vybaviť voľný priestor v prízemí podľa vlastného uváženia.

  7. Pamätajte si, že je pre dieťa nebezpečné spať v najvyššom poschodí. Zvážte to, ak je to malé, pradené alebo príliš emocionálne a môže často klesať. Aj na schodoch musíte dôkladne zostúpiť.

  Nočné osvetlenie v škôlke je nepostrádateľná vec, najmä ak spí v hornej časti dieťaťa.

  8. Nielen, že posteľ musí vybrať dobrú posteľ, starať sa o matrac, ktorá by mala byť tenká pre všetky jeho výhody, aby sa nepokryl ochrannú dosku.

  9. Nebojte sa experimentovať s nábytkom Ikea. Je ľahko pretierateľný, upravený na stany, kabíny, autobusy, zámky. Môže byť ľahko preskupený. Zahrňte fantáziu, pretože detstvo je raz.

  10. Dobrá myšlienka na udržanie vecí a vytváranie pohody je vrecká. Obsahujú všetky potrebné a nie veľmi veci. Stropy, misigi, obklady sú nielen prvky dizajnu, ale aj funkčné a niekedy aj ochranné prvky. Kontajnery, krabice - potrebné položky na uloženie detských drobností.

  Vyberte si sami, ale nájdite najlepšiu možnosť s dieťaťom!

  Detská postieľka IKEA

  Vzhladom na novorodenca sú rodičia zvlášť pripravení: vyberajú nábytok, hračky, textílie v škôlke. Prvá kolíska alebo detská postieľka zohráva osobitnú úlohu v živote dieťaťa, pretože v nich trávi väčšinu času. Švédska spoločnosť IKEA sa profesionálne zameriava na výrobu takejto skupiny výrobkov, pričom zohľadňuje vlastnosti detí a ponúka širokú škálu vysokej kvality.

  História IKEA začala v roku 1943, kedy spoločnosť Ingvar Kamprad zaregistrovala firmu. Názov bol odvodený od iniciálok zakladateľa a počiatočných písmen dedín a fariem, kde prešli jeho detstve a počiatočný vývoj z predaja šperkov a obrazových rámov. V roku 1945 sa objavila prvá reklama IKEA v novinách, dodávky mlieka a dodávky zákazníkom, vrátane pošty. O tri roky neskôr sa nábytok miestnej výroby objavil v sortimente IKEA. Prvý katalóg spoločnosti, ktorý je dnes známy, bol vydaný v roku 1951 a bol to začiatok medzinárodného obchodu. Aby kupujúci na funkčnosť a kvalitu tovaru, Ingvar Kamprad v roku 1953 vo Švédsku sa otvára stálej výstavná sieň nábytok s možnosťou zakúpenia, ktorý dával pozitívne výsledky. Vytvoriť svoj vlastný dizajn a užívateľsky príjemný obal pre dopravu myšlienka samoorganizačními kupujúcich vyrástol do koncepcie IKEA. Vďaka týmto hodnotám ako je láska k domácim životom a zmeniť k lepšiemu, spoločnosť IKEA má teraz 340 obchodov vo viac ako 28 krajinách po celom svete.

  Vlastnosti a výhody produktov

  Dom je najpohodlnejším miestom, komfortnou zónou pre každého z nás. Správna kombinácia kvality, funkčnosti, formy, dostupnej ceny a jednoduchosti je demokratický produkt. IKEA neustále pracuje na dostupnosti, domácom zlepšení pre každého človeka. Všetok tovar, ktorý spoločnosť vyrába z recyklovateľných alebo obnoviteľných materiálov, čo nám umožňuje hovoriť o kvalite a ekologickosti. Päťdesiat percent dreva používaného na tovary je certifikované Radou lesného hospodárenia. To zaručuje ochranu ľudských ekosystémov, vylučuje používanie dreva z oblasti lesných konfliktov alebo nezákonne získané.

  V dnešnej výrobe spoločnosti existuje veľa druhov bambusu, silných, rýchlo rastúcich, ktoré nevyžadujú osobitnú starostlivosť. Používa sa aj drevo-polymérny kompozit, pozostávajúci z drevených vlákien a polypropylénu, ktorých plastové výrobky sú silné a lacné. Pri koši a remeslách sa odoberá vodný hyacint. S využitím tohto materiálu IKEA podporuje čistenie vodných zdrojov v juhovýchodnej Ázii a prináša úžitok prírode. Bavlna, na výrobu, rastie v oblastiach Indie a Pakistanu, je pestovaná s použitím minimálnej vody a chemikálií.

  Ľan z regiónov s chladným podnebím sa takmer nezaobchádza s škodlivými liekmi a rastie bez umelého zavlažovania. Vďaka tomu sa ľanové vlákna vyznačujú svojou silou, trvanlivosťou, sú príjemné na dotyk, sú šetrné k životnému prostrediu. IKEA neustále pracuje na prvkoch zlepšovania životnej úrovne, ako je organizácia obytného priestoru, jednoduché a cenovo dostupné skladovacie systémy, pomocou ktorých je jednoduchšie usporiadať poriadok v miestnosti. Rodiny s deťmi tu aj skupina výrobkov budú môcť organizovať a aby ich život jednoduchší, aby bola pojatá nápady v rozprávkovej detskej izby dizajn. Hlavným prvkom detského nábytku na odpočinok a reštaurovanie je posteľ.

  Základný koncept IKEA určuje vektor vo vývoji detského nábytku, ktorý poskytuje komfort a pohodlie, bezpečnosť pri používaní. Od narodenia dieťaťa funguje dom ako platforma na pochopenie okolitého sveta, vzdelávanie, vnímanie sa prostredníctvom nábytku a okolitých vecí. IKEA ponúka širokú škálu postelí: od 3 rokov do dospievania.

  Sundvik - jedna z ich odrôd, vyrobená z masívnej borovice, ošetrená škvrnou a priehľadným akrylovým lakom, s chrbtom z drevovláknitej dosky s filmovým povrchom. Takéto modely sa dajú vidieť v šedo-hnedej a bielej farbe so zaťahovacím mechanizmom na nastavenie dĺžky.

  Leksvik - klasická drevená posteľ z masívnej borovice, odolná. Spodná časť je vybavená viacvrstvovými brezovými alebo bukovými lištami Lur linky s možnosťou prispôsobiť sa hmotnosti tela a zvýšiť pružnosť matraca. V dizajne nájdete modely s rôznymi vzormi. Kritter - detská postieľka, určená pre deti do 8 rokov, vyrobené z prírodného dreva (borovica), v príjemnej bielej alebo prírodnej farby. Postavy v hlave, vo forme figúrok z oviec, mačiatok alebo psov, pridávajú hravosť a šťastie do interiéru detskej izby.

  Univerzálnou a obľúbenou možnosťou v IKEA je ozdobná oceľ Minnen s okrúhlymi okrajmi, bezpečné nohy z propylénu. Dnes je dodávaný v modernom prevedení, nastaviteľný na dĺžku, môže byť v čiernom, hnedom a bielom tóne. Dokončenie strán, v podobe slnečného svetla, pridá priestor krásy a milosti.

  Kura je dvojstranná verzia s možnosťou spať v hornej alebo spodnej časti pri otočení lôžka. Staršie deti si chcú odpočívať v hornej časti podkrovia, kde zabezpečenie zabezpečuje nízke oplotenie. Celá konštrukcia a koľajnice dna sú vyrobené z masívnej borovice a pokryté akrylovým lakom. Konštrukcia je ľahko zostaviteľná, ak je to žiaduce, je možné doplniť miesto na spanie klenbou. Vnútorné riešenie pre usporiadanie ihriska pod voľným priestorom pre ďalšie koníčky.

  Posteľ Sniglar je vyrobený z masívneho buku, má ochrannú hranu, ktorá je upevnená z oboch strán. Pohodlné dno viacvrstvových brezových pásov priaznivo ovplyvňuje cirkuláciu vzduchu. Vo vzhľade - veľmi jednoduché, v prírodných farbách, ľahko sa montujú, chrbát je vyrobený z drevovláknitých dosiek, ale v kvalite a sile nie je nižší ako drahšie a masívne modely.

  Hemmes - dobrá dĺžka posteľ, vhodná pre rôzne vekové kategórie, robustná, so zásuvkami na bielizeň, vďaka čomu môžete získať rozťahovaciu posteľ pre dve osoby. Model Gulliver je vybavený obmedzovačmi na troch stranách. Pohodlná, pohodlná výška nohy, dieťa bez pomoci dospelých ľahko stúpa nadol a stúpa na posteľ. Masívna breza je príjemná na použitie, bez drsnosti, je spracovaná bielou farbou, ľahko sa umýva nápisy s ceruzkami a perami s plstenými špičkami.

  Dnes sa kompaktný nábytok IKEA mení na posteľ. Kreslo - posteľ je vhodná pre detskú izbu. Sú rozvinuté tri typy kresiel so spaním, ktoré sa líšia funkčnosťou, pohodlím, estetikou a spoľahlivosťou mechanizmov.

  • Lixel má kostru z ocele, model bez podrúčok, s gumovými nohami, penopolyprenádový matrac, dekoračný kryt.

  • Ikea PS - ľahko sa odvíja, vďaka štyrom kolesám je verzia bez podrúčok, má oceľovú základňu, je doplnená vankúšom pod chrbtom a mäkkou matracou

  • Harnosand 1 je vyrobený z masívnej borovice, doplnené vankúšmi s polypropylénovým plnidlom. Predmetom detského interiéru môže byť ľahké lehátko s mäkkým vrhom. Pri použití je stabilný, odolný a ľahko skladovateľný.

  Pri dokončení interiéru izby pre deti je potrebné vziať do úvahy individuálne vlastnosti, preferencie, povahu dieťaťa. Čím staršie je dieťa, tým lepšie sa bude venovať tejto téme. Návrh bude zaujímavejší, ak pridáte originálne riešenie farieb. Radostný tón a spoľahlivý nábytok IKEA vám umožňuje meniť interiér podľa svojho veku.

  Svetlé a bohaté farby detského nábytku, prírodné, s jahňatami, jahňatami alebo pečaťou, majú rozpoznateľný štýl. Pre oddychové miestnosti vytvára IKEA celé série s ružovými, bielymi, modrými, zelenými rámami a fasádami, chrbtami a ďalšími detailmi. Všetky komponenty súpravy sú kombinované, sú jednoduché a zaujímavé, vytvárajú veselú náladu a pohodlie pre deti.

  Vyrábajú drevené postele z brezovej, borovicovej, dubovej, teakovej a iných druhov dreva, ktoré rastú v ekologicky čistých oblastiach. Výrobky môžu byť vyrobené z masívneho dreva a dýhy, pokryté akrylovými farbami, farbou, lakom, voskom alebo olejom (pre dlhodobé použitie). Niektoré modely detských postieľok sú ponúkané v železnej, kovovej, zvárané alebo skrutkované, odolné a spoľahlivé, s ekologickým náterom založeným na epoxidových živiciach. Jednoduchá konštrukcia poskytuje duté rúrky, a kované, na hlave boku, zdobia akýkoľvek interiér škôlky. Detské drevené lôžka spoločnosti sú v súlade s nariadeniami Európskej únie pre chemické látky REACH.

  Životný priestor dieťaťa musí byť bezpečný a spoľahlivý. To pomôže dosiahnuť premyslené obmedzenia, bariéry pre postele a postieľky, chrániť pred pádom. Najmä v tejto ochrane je potrebné dvojstupňové a podkrovné riešenie. Prvky bezpečnosti a pohodlia zahŕňajú kolieska. Sú pripevnené k nábytku, vďaka čomu sú moduly alebo časti ľahko pohyblivé a zamknuté, pretože sú vybavené automatickým uzamknutím pri zastavení na mieste.

  Celý odpočinok nie je možný bez pohodlného matraca, ktorý podporuje relaxáciu. Latexová výplň znižuje zaťaženie svalov a jeho schopnosť prevrátiť a pevnosť predlžuje dobu používania. Použitá technológia vzduchových kanálov v detských matracoch sa stará o normálnu cirkuláciu vzduchu.

  Príjemným doplnkom k pohodliu je posteľná bielizeň a šatne IKEA z mäkkej, trvanlivej bavlnenej tkaniny, ktorá dieťaťu poskytuje pohodlie a plný odpočinok.

  Prítomnosť v miestnosti na stenu alebo nad krytom postele alebo oblohou ju premení na útulné miesto na spanie, hranie hier alebo čítanie kníh.

  Interiér škôlky má vždy mobilitu a funkčnosť. Vývojári IKEA vytvárajú nábytok s prihliadnutím na vek a vývoj detí. Možnosti transformácie vám umožňujú meniť predmety v miestnosti podľa potrieb, ktoré rastú s dieťaťom. Postele pre deti - 123x60 cm, pre deti do 8 rokov - 160-70 cm, pre dospievajúcich od 8 do 12 rokov - 208х97 cm, rôzne štýly a farby "rastú" spolu s deťmi.

  Pri výbere detských lôžok máme vysoké nároky, pretože deti sa aktívne správajú, skákajú, hrajú, a tak ich kontrolujú silou. Z tohto dôvodu je lepšie vybrať si vysoko kvalitné materiály a spoľahlivé spojovacie materiály. Neprítomnosť toxických látok v zakúpenom výrobku je dôležitá. Štruktúru by mali byť postele upravené, upravené a kombinované s inými navrhovanými prvkami.

  Pre detské postieľky je lepšie vybrať nízke a nevyhnutne bočné chráni pred pádom. Z farebnej palety pre chlapcov a dievčatá, biely nábytok sa hodí: obnoví a vizuálne zväčší priestor. Model so spaním v hornej časti vám umožní vyhrať priestor pre hraciu plochu. Je tiež dôležité správne vybrať matrac a tým zabezpečiť úplné uvoľnenie a odpočinok pre dieťa.

  Princíp švédskej spoločnosti IKEA - montáž sami nakupovaného tovaru a nábytku. To vám umožní znížiť ceny a zjednodušiť dopravu do rôznych krajín. Každý produkt je sprevádzaný postupným opisom samotného montážneho procesu s čiernymi a bielymi ilustráciami a minimálnymi vysvetleniami.

  Tovar IKEA dodáva v lepenkových škatuliach zapečatených stuhou. Po otvorení je najlepšie rozložiť všetko a označiť ho v súlade s odporúčaniami. Keď sa ubezpečte, že v krabici nie je nič, môžete začať s montážou do dobre osvetlenej miestnosti. Súprava ponúka nástroje, ale ich skrutkovače nezasahujú. Ak budete postupovať podľa pokynov, dôkladne vykonajte všetky operácie, potom v zostave nebudú žiadne prekážky.

  Koncept a obchodná myšlienka spoločnosti spočíva v vytvorení pohodlného a krásneho tovaru pre dom s nízkymi cenami, ktoré sú prístupné každému, pri zmene každodenného života na najlepší. Detské postieľky je možné zakúpiť v rôznych cenových kategóriách. Minimálne náklady čakajú na rodičov v detstve a s rastúcim vekom môžu rásť, pretože požiadavky budú poskytované s novými nábytkovými možnosťami.

  Náklady na drevené modely závisia od použitého materiálu. Lôžko môže byť vyrobené z pevného alebo exotického dreva, prípadne z dýhy alebo drevovláknitého dreva. Chrbát z masívneho dreva je trvanlivý a praktický ako lepené, pokryté fóliou, ktorá sa môže časom poškodiť. Pri univerzálnych modeloch postelí sa náklady zvyšujú o jednotlivé debny na bielizeň, ktoré niekedy predstavujú prístelku. Naše rôzne túžby, ako čelo, obmedzovače, police alebo originálne dizajnové rozhodnutia, spôsobujú zvýšenie cien.

  Zaujímavé riešenia v interiérovom dizajne

  Pri výbere interiéru pre dieťa musíte brať do úvahy zvláštnosti svojej psychiky. Je to odlišné od dospelého. Deti sa cítia lepšie v prostredí jasných farieb, zameriavajú sa na chytľavé odtiene a rôzne hmatové vnemy. Deti sa učia rýchlejšie v jasnom interiéri, pretože vyvolávajú záujem.

  Spoločnosť IKEA využíva vedecké pokroky a zjednocuje ich v dizajne interiérov detských izieb. Farebný nábytok, závesy, vo forme zelenej a bielej plachty, zelené stoly, vankúše rôznych tvarov, farebné dvere skrine smerujú deti do fantázie, túžba hrať, preskúmať. Takéto vnútorné prvky prispievajú k vnímaniu detí.

  Spoľahlivý nábytok, skladovacie systémy, nástenné regály a moduly umožňujú dieťaťu s radosťou tráviť čas v miestnosti. Séria bielych skriniek s jasnými fasádami modrej, ružovej, zelenej farby bude priestor útulný a harmonický. Prirodzená farebná škála nábytku a bohaté farby príslušenstva vytvoria komfort pre deti.

  Zákaznícke recenzie najlepšie odhaľujú skutočné vlastnosti produktu. Podľa väčšiny rodičov sa Gulliverova posteľ ľahko montuje, dobre zapadá do interiéru, má štýlový dizajn, nízku a robustnú mriežku pod matracom a odnímateľný rám. Dobré hodnotenie spotrebiteľa sa týka modelu Sundvik.

  Spánok je premenený, jednoducho zmontovaný, má upevňovacie prvky vynikajúcej kvality, ktoré sú skrútené do výklenkov, telo samotnej lôžka bez ostrých rohov. Náklady na takýto produkt vyhovujú všetkým, je to v strednom segmente. Všeobecným pozitívnym názorom recenzií sú preventívne opatrenia a bezpečnostné opatrenia, ktoré spoločnosť podniká: od absencie vyčnievajúcich kusov nábytku až po hady bez jazykov na krytoch matracov a vankúšov.

  Detský záujem vo svete okolo nich nemá žiadne obmedzenia!

  Všetky práva vyhradené, 14+

  Kopírovanie materiálov stránok je možné len vtedy, ak na našich stránkach nainštalujete aktívny odkaz.

 • Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  76 − = 68