3d záclony fotografie

Fotografické výtlačky s tlačou 3D obrázkov

Fotoráblové žalúzie - moderné moderné riešenie pre interiér každej miestnosti. Vytvárajú sa pomocou vysokokvalitnej digitálnej tlače na textilné tkaniny.

Na tkanine dostanete fotografický obrázok alebo obrázok s efektom 3D. To sa vykonáva hlavne pomocou ultrafialového žiarenia a rozpúšťadla.

Charakteristickým rysom photoshortu je ich kresba. Na tkanine je možné aplikovať absolútne ľubovoľné obrázky, preto závesy s fotografickou potlačou sa vyznačujú originálnosťou a sú schopné zdôrazniť a diverzifikovať interiér. Ako sa používajú obrázky:

 • typov miest na celom svete
 • prírodné krajiny z ktoréhokoľvek kúta Zeme
 • obrazy zvierat
 • obrázky ľudí
 • animácie.

Na záclonách môžete prenášať akúkoľvek fotografiu urobenú v digitálnom formáte. Môže to byť portrét člena rodiny, všeobecná fotografia alebo dokonca koláž vytvorená z rôznych digitálnych obrázkov.

Výrobcovia ponúkajú závesy s rôznymi tematickými výkresmi. Veľmi populárne sú rôzne obrazy nového roka. Takéto záclony môžu zdobiť haly pre vykonávanie matinees v materskej škole, školy, okná v obývacej izbe v byte. Môžu byť darované na Nový rok svojim priateľom a príbuzným, ktorí každoročne obnovia svoj dom na dovolenku pomocou záclon.

Foto-žalúzie sa používajú aj vtedy, keď chcete niečo zmeniť v miestnosti. Ak napríklad miestnosť je malá a stratená, krajinky podobné voľne žijúcim zvieratám dokonale zlepšia parametre miestnosti. Slepý s obrazom otvoreného okna úplne vykompenzuje jeho neprítomnosť v miestnosti. Závesy nahradia tapety na stenu. Rozdiel s tapetami spočíva v tom, že záclony je možné ľahko odstrániť a umyť alebo vymeniť.

Vďaka jasným obrázkom na fotografických odtieňoch sa používajú ako okenné závesy na oknách a ako obraz v miestnosti. Môžu byť zavesené v ktorejkoľvek časti bytu:

1
 • v spálni
 • v obývacej izbe
 • v kancelárii
 • v materskej škole
 • v kuchyni
 • v kúpeľni.

K dispozícii sú závesy vhodné pre každú izbu. Vyberajú sa s prihliadnutím na interiéry a ciele, ktoré vykonajú. Pre obývacie izby a spálne sú závesy vyrobené s najrealističtějšími obrazmi. Je to upokojujúce more, kanály Benátok, ulice Paríža a Paríža, hviezdna obloha, chvíle zvieracieho života.

Pre deti sa vyrábajú závesy s obrazom hračiek, rozprávkoví hrdinovia, malé zvieratá. Používajú sa obrazy karikatúr a rozprávok. Môžete si vybrať tematický obraz, napríklad obraz paláca princeznej pre dievča alebo interiér lodnej kabíny pre chlapca.

Kuchynské okno dokonale zdobí rôzne zátišie, kytice z kvetov, ovocia, zeleniny, bobúľ. Kvety na photoshorts vyzerajú veľmi prirodzene s jasným výkresom všetkých jeho najmenších častí.

Závesy sú tiež vybrané v štúdii alebo v kúpeľni. Na pracovisku budú vhodné závesy v striktnom dizajne a pre kúpeľňu je vhodná všetka zábava.

Odtieň závesov sa vyberá v tóne hlavného interiéru miestnosti, kontrastuje alebo ako samostatný dekor.

Fotokýpky šiť z hustých a ľahkých textílií:

 • atlas
 • kaftan
 • polyester
 • šifón

Na všetkých tkaninách sa obrázky jednoducho aplikujú a vyzerajú jasne a bohato.

Transparentný šifón vytvára vynikajúcu fototýlu, ktorá môže byť buď samostatnou záclonou na okne, alebo ďalším objektom hlavnej opony. Tento tyl vyzerá vzdušne a fotografie na ňom dávajú elegantnú eleganciu.

Atlas - hladká, príjemná na dotyk textílie s ušľachtilým leskom. Fotografie z neho vyzerajú osobitne originálne. Prekvapujúca tkanina pridáva realitu k vytlačenému vzoru.

Gabardín je ľahký, ale silný. Tlač fotografií na ňom vyzerá veľmi jasne a šťavnato. Vytvorte ho s pridaním umelých vlákien.

Polyester je o niečo lepší ako iné tkaniny vhodné na šitie fotografického tienidla. Tkanina je hustá, hladká a obrazy, ktoré sa na ňu aplikujú, vyzerajú tak prirodzene. Z niekoľkých vrstiev polyesterovej tkaniny vzniká BlackOut, ktorý absolútne nedovolí svetlo, slnečné teplo a sú považované za zvukovo izolačné tkaniny.

Výkresy na foto-žalúziech sa používajú metódami, ktoré nie sú v rozpore s normami životného prostredia. Rozpúšťadlový potlač sa vyrába atramentmi na báze vody, ktoré boli starostlivo skontrolované na zhodu.

Záclony nečudujú farbu, nevypália na slnku, po umytí nestrácajú farbu a majú vysokú odolnosť proti opotrebovaniu.

Na čistenie fotografií použite suché čistenie alebo umývanie.

Vysávač sa používa na chemické čistenie. Plastový hrot môže byť obalený okolo kusa mäkkej tkaniny, ak sa strach z poškodenia tkaniny alebo vzorku na ňom.

Na umývanie takýchto závesov je potrebné odovzdať vody o 30 stupňoch. Pretože tkaniny pre foto-štukové sú všeobecne používané husté, je potrebné ich dôkladne opláchnuť, niekoľkokrát meniť vodu. To pomôže zabrániť vzniku škvŕn po vysušení. Neodporúča sa krútenie a silné stlačenie závesov. Je lepšie ich zavesiť na balenie.

Suché fotografické odtiene sú prijateľné na slnku, pretože obrázky na nich nie sú vyblednuté. Ak existujú nejaké pochybnosti, môžete ich vysušiť na tienistom mieste.

Záclonu záclon na nesprávnej strane, nastavte žehličku na nízku alebo strednú teplotu. Závisí to od typu tkaniny, z ktorej je šitá opona. Pre všetky záclony je najlepšie použiť parník, ktorý vám umožňuje žehliť plátno priamo na rímsy.

Nakupujte fotografie v špecializovaných predajniach textilu, interiéru alebo v internetových obchodoch záclon.

V internetových obchodoch je ponúkaných obrovské množstvo rôznych modelov pre všetky izby. Sortiment je niekoľko desiatok tisíc.

Internetové závesy Rome Decor je tlačovňa pre textil, ktorá sa nachádza v meste Ivanovo. Zamestnanci spoločnosti sú zodpovední za každú fázu výrobného procesu, takže ponúkajú vysoko kvalitné záclony za najnižšie ceny.

V katalógoch obchodu sa nachádzajú zbierky rôznych smerov, vrátane zberu nového roku a vlastnej zbierky Rome Decor.

V obchode Stickboutique je veľký výber záclon s fotografickým potlačou pre obývaciu izbu, spálňu, detskú izbu. Obchod ponúka kvalitné záclony s použitím dizajnových riešení.

Obchod Helga ponúka fotorealisty svojej vlastnej produkcie za nízke ceny. Zamestnanci obchodu nájdu individuálny prístup k zákazníkom. Závesy Helga odlišujú kvalitu šitia a jasu kresby na nich.

V textilnom obchode sú ponúkané záclony značiek Tamitext, Lilac, Magic Lady, ktoré sa líšia rôznymi vzormi a sýtosť farieb.

V internetových obchodoch je možné objednať šijacie závesy podľa jednotlivých veľkostí a samozvaného vzoru. Za týmto účelom sa na oficiálnych webových stránkach výrobcov ponúka ponuka, na ktorej sú prezentované tisíce obrázkov.

V internetovom obchode môžete zakúpiť závesy vo veľkoobchode za výrobné ceny.

Dlho som chcel aktualizovať interiér v miestnostiach, kúpil som fotografické odtiene z gabardínu. Ale pre spálňu nevyhovujú všetkým, pretože sa nechránia pred svetlom. V spálni potrebujete kúpiť výpadok. A tak - dobre sa opotrebúvajú, jemne prehĺtajú, nedochádza k uťahovaniu.

Kúpil som photoshoots v kuchyni. Látka je zvláštna - ako prepúšťanie. Myslím, že za peniaze, ktoré som zaplatil, by som mohol získať niečo lepšie.

Jedna poznámka

Veľmi krásne záclony ... Jasné, šťavnaté ... Nikdy som o nich nepočul ... Ale ja sa mi to páčilo. Ako budeme meniť záclony, budeme určite hľadať podobné. Ďakujeme za myšlienku ...

Závesy s 3D efektom (50 fotografií): najobľúbenejšie výkresy

Moderná interiérová móda sa naďalej vyvíja a je jednoducho nemožné nehovoriac o slávnych závesoch 3d. Vďaka fotografiám bolo možné obdivovať rôzne typy v izbe.

V ďalšom článku sme urobili výber 50 populárnych záclon s 3D vzorom pre každú miestnosť, tému a náladu.

Foto - 1 Jasné závesy s 3d efektom

Foto - 2 Žalúzie s fotografickými výtlačkami z Londýna

Dôležité! Obrázky vyzerajú tak realisticky, že spôsobujú skutočné emócie - radosť, strach, úzkosť. Pri výbere obrázka preto buďte opatrní.

Foto - 3 novoročné záclony

Foto - 4 Photoshoots Masha a medveď

Výhody a nevýhody 3D záclon

Fotografie v 3D formáte dávajú malú nevýhodu - záhyby na tkanine je možné vidieť voľným okom. Výkres nie je skreslený. To je hlavná výhoda takýchto závesov.

Foto - 5 Závesy pre obývaciu izbu z polyesteru

Foto - 6 Palácová hala

Foto - 7 Foto 3d rolety s narcismi v tóne postele

Medzi ďalšie výhody záclon:

 • obrovský počet všetkých druhov obrazov. Používateľ vyberie výkres podľa vlastného uváženia;
 • praktickosť. Záclony si zachovali svoj pôvodný vzhľad už dlhý čas vďaka technológii nanášania obrazu prostredníctvom UV tlačenia;
 • jednoduchosť starostlivosti. Závesy nevyžadujú špeciálne podmienky starostlivosti a sú zvyčajne vymazané;
 • vizuálny perspektívny efekt. Existuje ilúzia rozšíreného priestoru.

Foto - 8 Záclony 3d blackout

Knižnica Photo - 9

Foto - 11 Závesy s účinkom orchideí

Tip! Závesy s efektom 3D sú zriedka vhodné na dekoráciu interiéru v štýle secesie a klasiky. Pre nich sú relevantnejšie modernejšie trendy - high-tech alebo eklektické.

Foto - 12 kytic kytiek photoshopu

Photo - 13 Fotografický odtieň s efektom 3D Salute

Foto - 14 Závesy s 3D efektom

Foto - 15 vodopád Photoshoots

Photo - 16 Photo blinds v detskej izbe

Foto - 17 Lví kráľ

Fotorámečky sú vyrobené z rôznych variantov tkanín. Veľká dopyt sa používa pre 3D zatemnenie, vyrobené z trojvrstvovej tkaniny so záclonou. Takéto záclony na 99% nenechávajú svetlo slnečného svitu a obrázok môže byť podľa vášho uváženia.

Foto - 18 3D záclony: Ľadové medvede

Foto - 19 matice

Foto - 20 Rolety s fotografickou potlačou

Foto - 21 Fotografie

Výrobcovia vyrábajú fotografické žalúzie s potlačou 3D obrázkov pre každú chuť a farbu. Vytvoríte jedinečný dizajn vášho domu s fotografiami v Londýne alebo sa ocitnete vizuálne na pláži s palmami. Vaše dieťa sa bude zaujímať o závesy s obrazom kreslených postavičiek, napríklad z kreslených filmov "Ice Age".

Foto - 22 Bamboo Foto dúchadlá

Fotografie - 23 Photoshoots Hudba

Foto - 24 Závesy 3d priestor

Foto - 25 Fotografovanie mesta v svetle

Foto - 26 Jasné fotky v spálni

Tip! Nezabudnite, že fotografie sa stanú strednou časťou interiéru. Preto pri kúpe záclon s efektom 3D, analyzovať ich kombináciu s nábytkom a inými objektmi.

Fotka - 27 Fotogaléria ovocná koláž

Pri vytváraní modelov 3D plátno používajú výrobcovia jasné a šťavnaté farby. Ako základ sa používa čierny ovos, šifón, satén, gabardín a organza. Nezabúdajte, že tlač na záclony je jednostranná.

Foto - 31 Benátky

Tip! Ak chcete dosiahnuť maximálny efekt z 3d záclony tkaniny, vyberte atlas ako materiál.

Photo - 32 Photo-shakers Zatemnenie za súmraku

Fotografie - 33 Leopard

Ktorý obrázok pre 3D záclony?

Obraz je vytvorený pomocou dvoch technológií širokoformátového tlače:

 • ultrafialové - vzor sa aplikuje špeciálnou lyofilizáciou za UV žiarenia. Obrázok je dobre vytvorený na akejkoľvek tkanine;
 • Rozpúšťadlový potlač - farbivá s pigmentom sa používajú. Inými slovami, vzor sa stáva súčasťou tkaniny. Pre túto technológiu sú vhodné len syntetické základné materiály, v ktorých je aspoň 70% polyesteru.

Foto - 35 Luky

Foto - 36 Živý sen

Foto - 37 Fantázia

Foto - 38 V kúpeľni

Foto - 39 Foto-tieň na verande

3D foto-žalúzie pre dom sú jedinečné v tom, že vytvoríte svoj vlastný dizajn a vyberáte ten, ktorý sa hodí pre dom a pre celú rodinu. Môže to byť obraz vašej obľúbenej fialovej, mesta Benátky, vtákov kolibrík, akéhokoľvek iného obrázku.

Foto - 40 Fotostora Benátky 3 D

Predtým bol modelovaný v špeciálnom programe 3D Max, takže môžete vidieť, ako závesy zapadajú do vášho interiéru. Podrobné lekcie o vytváraní záclon v 3d programe nájdete na linke.

Pri výbere obrázka zvážte štýl interiéru. Pre klasiku je lepšie nepoužívať fotografiu závesu a pre špičkový smer bude robiť akýkoľvek abstraktný obraz. Ak chcete vytvoriť romantickú atmosféru, výrobky s rôznymi farbami sú prijateľné, alebo 3D model sladkej domácej opony s obrázkom západu slnka pohľad na more.

Foto - 41 Fotografické odtiene v Paríži

Foto - 42 Farba

Pri výbere obrázka dávajte pozor na také jemnosti:

 • Pre jednofarebné čalúnenie nábytku je vhodný farebný vzor s viacfarebnými prvkami. Napríklad, ak je v interiéri už svetlá korálik, potom 3 d závesy nezapadajú;
 • pre izbu s kvetinovou tapetou, je lepšie nepoužívať produkty s vzormi kvetov a púčikov;
 • pre malú izbu vyberte závesy s obrazom perspektívy krajiny, ktoré vizuálne zväčšujú miestnosť, a pre priestrannú izbu vyberte závesy s veľkým vzorom.

Foto - 44 ZD okenice na lodžii

Fotografie - 45 Vonkajšie fotografické trenažéry

Dôležité! Photo-blinds by nemali existovať samostatne. Sú navrhnuté tak, aby boli súčasťou interiérového dizajnu.

Okrem klasických záclon je niekoľko druhov záclon s 3D efektom:

Foto - 46 Štýlové fotografické svetlá

Závesy s fotografickou potlačou je možné použiť nielen v spálni, ale aj v obývacej izbe, detskej izbe a niektorých praxi v kuchyni.

Foto - 48 Vertikálne foto žalúzie Wave

Foto - 49 Foto Tulipány

Pridať komentár

Šitie záclon

Dokončenie akýchkoľvek priestorov na kľúč s nástrojom v čo najkratšom čase s vysokou kvalitou a

 • Vykonávať všetky spektra prác od nulového cyklu až po kľúčovú ponuku Rýchlo kvalitatívne so zárukou.

 • Projektové projekty bytov, opravy bytov a vidieckych domov na kľúč. K dispozícii je brigáda: finišéri, el.

 • Komplexné dokončovacie a inžinierske práce na dokončovanie bytov vykonávajú kvalifikovaní sp.

 • Design, dekorácie bytov, domov a komerčných priestorov. Oprava komplexu, čiastočne.

  Voľný softvér pre návrh domu

 • Ktorý program si vybrať pre návrh kuchyne?

 • Návrh stropov zo sadrokartónu: 120+ aktuálne nápady z imitácie hviezdnej oblohy na africké savany

  © 2007-2018 EtotDom - budovanie a opravy výmeny objednávok

  Pri používaní materiálov stránok je povinné

  podmienkou je prítomnosť hypertextového odkazu na stránku: etotdom.com

  Naozaj chcete odstrániť tento komentár?

  Naozaj chcete odstrániť všetky komentáre používateľov?

  Naozaj chcete odmietnuť komentár používateľa?

  Naozaj chcete presunúť komentár používateľa na spam?

  Naozaj chcete presunúť komentár používateľa do koša?

  Čo sú 3D záclony a aké sú ich výhody

  3D záclony sú teraz na vrchole popularity. Často sa používajú pri zdobení obytných priestorov, v 3D interiéroch umožňujú vytváranie originálnych dizajnových riešení. Bez ohľadu na veľkosť miestnosti používanie fotografických obrázkov na materiáli vytvára potrebnú náladu a úplnosť vnímania priestoru. Hlavným kritériom výberu sú preferencie majiteľa a kompatibilita farieb. Z príliš tmavých alebo jasných červených tónov je lepšie odmietnuť, inak sa miestnosť bude zdajú príliš malá alebo nepríjemná.

  Závesy s fotografickým potlačou s efektom 3D: typy a funkcie

  Druhý názov pre nezvyčajné záclony bol pre jeho schopnosť prenášať vytlačený obrázok - foto žalúzie. Obľúbený obrázok alebo obrázok sa aplikuje pomocou technológie UV tlače. Umožňuje použiť požadovanú fotografiu na akúkoľvek textúru záclon, ktorá rozširuje možnosti tvorby. Existuje aj malé obmedzenie.

  Pomocou UV tlače môžete na záclony umiestniť absolútne všetky obrázky alebo fotografie

  Náklady na aplikáciu požadovaného obrazu na materiál závisia od jeho veľkosti, typu a hustoty tkaniny, charakteristiky miestnosti

  Na základe tejto skutočnosti sa stali populárne tieto modely záclon:

  • Rolovacie brány. Ľahko zdvihnite, zatvorte a zaistite v ľubovoľnej polohe pomocou zdvíhacieho zariadenia. Model nemá žiadne obmedzenia, pokiaľ ide o výber farby, textúry a použitého obrázka. Je vhodné ich používať tam, kde sa vyžaduje stmavnutie.
  • Rím. Najbežnejšia možnosť. Sú vyrobené zo syntetického materiálu. Nad ním je použitý požadovaný obrázok. Nevýhodou rímskej záclony je čiastočná deformácia obrazu pod vplyvom existujúcich záhybov.
  • Japonci. Voľne sa pohybujú pozdĺž rímsy, čo predstavuje plátno s rovnomernou štruktúrou. Blind dopĺňa tradičný interiér alebo miestnosť, vyzdobená v etnickom štýle. Japonská verzia, vyrobená z materiálov šetrných k životnému prostrediu, umožňuje zónovanie v akejkoľvek sérii priestorov.

  V závislosti od vybraného obrázka sa zvolí hustota a textúra. Napríklad podrobná krajina alebo portrét vyžaduje maximálnu hustotu a dokonca textúru.

  Závesy s fotografickým tlačom pre spálňu a detskú izbu

  Odporúča sa, aby ste si vybrali materiál a vzor, ​​ktoré by vyžadovali potrebné zatemnenie. Podobný efekt vám umožňuje dosiahnuť rolety. Pred zakúpením musíte preskúmať zloženie textílie, aby ste vylúčili možnosť nákupu lacnej a nebezpečnej možnosti. Pri výbere farebnej schémy a kresby je potrebné spoliehať sa na preferencie chlapca alebo dievčaťa.

  Pri výbere závesov hlavnou vecou je, že farebná schéma nie je príliš "kričať", inak bude nepríjemné byť vnútri

  Ak sú rodičia oboznámení s obľúbenými postavami svojho dieťaťa, potom požadovaná fotografia nebude ťažká.

  Môžete si vybrať hotovú verziu alebo navrhnúť na mieru:

  • Animačné znaky.
  • Hrdinovia literárnych diel.
  • Fantastická scenéria.
  • Zvieratá alebo vtáky.
  • Záľuby a koníčky.

  Pri výbere dĺžky závesov musíte pamätať na bezpečnosť dieťaťa. Deti prírody sú veľmi zvedavé, básnik príliš dlhé záclony budú upútať svoju pozornosť. Je žiaduce, aby ich dĺžka neumožňovala mladým výskumníkom, aby sa vyšplhali alebo sa pokúšali vytiahnuť. Mierne viac požiadaviek existujú relatívne záclony s tlačou fotografií pre spálňu dospelých.

  Stylistická a textúrna zhoda je základom harmonickej kombinácie so súčasným interiérom. Výhodné sú rolety s ľubovoľnou textúrou. Ako obrázok môžete použiť mestskú krajinu, flóru alebo faunu, reprodukcie obrazov.

  Fotorámečky pre obývaciu izbu

  Prehliadka a majestátnosť sú kľúčové pojmy, ktoré dominujú výberu dizajnu tejto miestnosti. Výber záclonov sa vykonáva z farebnej škály nábytku, ale pri zohľadnení faktúry stenového papiera. Je potrebné dodržiavať niekoľko odporúčaní.

  V priestrannej a dobre zariadenej obývačke je najlepšie zdôrazniť jemné tóny pri výbere záclon so vzorom

  V obývacej izbe, kde výška stropu presahuje 2,4 metra, odporúčame použiť nasledujúce možnosti:

  • Zástupcovia živočíšneho sveta.
  • Forest.
  • Abstraktné formy.
  • Pohľady na mesto.
  • Reprodukcia obrázkov.

  Ak je miestnosť je malá, a okná sú s nižším rozsahom, sa dáva prednosť svetlých odtieňov a obraz je svetlocitu: scenérie, lúky, pohoria alebo na vidieku.

  Foto-žalúzie na kúpeľňu a kuchyňu

  Vďaka použitiu v agresívnom prostredí sú 3D záclony do kúpeľne vyrobené z vinylového materiálu. Vyznačuje sa trvanlivosťou a odolnosťou voči zmenám vlhkosti a teploty. Tu nie sú žiadne obmedzenia pre výber obrázka. Hlavná vec je, že sa štylizuje do interiéru. Ak je vyzdobená vo svetlých farbách, môžete uprednostňovať morské alebo abstraktné tvary.

  Mierne viac požiadaviek a odporúčaní existuje, pokiaľ ide o výber závesov s 3D efektom pre kuchyňu. Dôraz sa kladie vždy na tému produktu, ktorá zdôrazňuje funkčný účel zóny. Môžete použiť farby

  Zoznam populárnych obrázkov a fotografií je nasledujúci:

  Veľkosť závesov pre kuchyňu nepresahuje 2 metre. Ako látka sa používa svetlo priepustný materiál, napríklad satén.

  Fotografické žalúzie, ktoré sú ľahko postarané, sa vyberajú pre každú izbu, berúc do úvahy jej funkčný účel a prevládajúcu farbu. Ak sú role vhodné pre spálňu a škôlku, rímska sa zmestí do interiéru obývacej izby. Pre kúpeľňu a kuchyňu, kde dochádza k neustálemu zmene teploty, je lepšie vybrať stabilnejší materiál.

  Úspešný výber záclon!

  Pozor, iba DNES!

  © 2017, Vseobalkone.ru. Kopírovanie je povolené len so zadným odkazom na zdroj

  Kopírovanie je povolené len so zadným odkazom na zdroj

 • Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  + 65 = 66