Ako otvoriť zámok dverí

Ako otvoriť zámok bez kľúčov?

Samozrejme, každý z nás aspoň raz v živote stratil kľúč na predné dvere. Keď uvidíte dvere pred vami, ktoré zatvára váš prístup do domu alebo inej miestnosti, začnete premýšľať o tom, ako sa dostať dovnútra bez toho, aby ste mali kľúč. Aby ste to zjednodušili, musíte najprv posúdiť dizajn dverí, pretože všetky modely sú rôzne typy zámkov. Ďalej sa dozviete o najbežnejších metódach, ktoré vám umožnia dostať sa do uzamknutých miestností bez kľúča. Chcel by som vám však pripomenúť, že na úspešné vyriešenie tohto problému budete potrebovať určité skúsenosti.

Je možné odomknúť zámok vlastnými rukami, ak nie je žiadny kľúč?

Ak zostanete bez kľúča a musíte naliehavo otvoriť dvere, nepotrebujete panika. Snažte sa tento problém posúdiť. Koniec koncov, keď je vstup zablokovaný tichými vnútornými dverami, môže byť často odomknutý bez určitej zručnosti. Ale ak sa budete musieť zaoberať kovovými prednými dverami od známeho výrobcu, dokonca aj špecialista sa bude musieť potiť. Ak si nie ste istí úspechom, potom Nestrácajte čas a úsilie a neskrácajte stavbu dvere s nástrojmi. V takýchto situáciách sa odporúča zveriť túto prácu odborníkom.

Ak prácu vykoná špecialista, potom bude môcť otvoriť zámok ľubovoľného dizajnu. Je oboznámený so zvláštnosťami mnohých uzamykacích mechanizmov, takže pre ňu nebude ťažké odblokovať dvere intelektuálnym spôsobom a udržať blokovací mechanizmus neporušený. Rozhodnutie o využívaní služieb špecialistu preto nie je vždy rozumným rozhodnutím. Spoľahlivosť niektorých modelov môže byť imaginárne, ale preto, že ak máte potrebné nástroje, môžete ich otvoriť dostatočne rýchlo. Budeme viac hovoriť o najdostupnejších z nich.

Otvárame uzamykacie zariadenie vnútorných dverí

Ako otvoriť zámok bez kľúčov, bez použitia odborníka? Ak máte do činenia s vnútornými dverami, otváranie sa vám nebude ťažké. Najčastejšie sú tieto dverné bloky vybavené uzamykacími mechanizmami, ktorých konštrukcia má západku na jednej strane a na druhej strane je časť pripomínajúca kľúčovú dierku. Vzhľadom na to tieto dvere sú zriedka zamknuté, majitelia už v prvých týždňoch alebo mesiacoch po inštalácii strácajú k sebe svoje kľúče.

Dvere sú často zablokované kvôli neopatrnosti malých detí. Akonáhle sú vo vnútri, môžu zabiť dvere, zatvoriť západku a na rozdiel od presviedčania dospelých nechcú otvoriť dvere. Samozrejme, rodičia sa bojí svojho dieťaťa, pretože zostáva sám v miestnosti. Z tohto dôvodu je dôležité čo najrýchlejšie otvoriť zámok, aby si neskôr zachoval svoj prevádzkový stav. Táto úloha sa dá vyriešiť vykonaním nasledujúcich operácií.

 • Nájdite kľúčovú dierku a zoznámte sa s jej dizajnom.
 • nájsť nástroj, ktorý je vhodný na otvorenie zámku;
 • začnite otvárať dvere a robte všetko veľmi starostlivo.

Ako otvoriť zámky rôznych tvarov?

Existujú také modely zámkov, v ktorých má studňa guľatý tvar. V tomto prípade, nájsť to, je najlepšie nájsť tenký papier, veľký otvorený klip, štepník alebo špáradlo. Po určení pomocou vhodného nástroja ho umiestnite do otvoru ľahko stlačte jednu ruku a súčasne začať uvoľňovať druhú ruku alebo otáčať rukoväť. Ak je všetko vykonané správne, dvere sa otvoria.

Podobne by sa malo robiť v situácii, keď zámková studňa má plochý tvar. Aby ste mohli zaobchádzať s týmto zámkom, musíte nájsť plochý nástroj. Na tento účel môžete používať ostré nožnice, nôž s úzkou čepeľou, pilník na nechty alebo čajovú lyžičku. Po výbere nástroja je potrebné ho vložiť do otvoru, potom ho stlačiť jednou rukou a súčasne druhým začať točiť a spustiť kľučku dverí.

Odomknite zámok valca bez kľúča

Veľké ťažkosti môžu vzniknúť, ak sú zamykané dvere vybavené cylindrickým zámkom. Vzhľadom na veľkú utajenosť takýchto uzamykacích zariadení, inteligentné metódy pitvy nie vždy pomôžu vyriešiť tento problém. Aj keď sa so skúsenosťami dostanete dovnútra, ak použijete sponku na papier alebo veľmi tenký zakrivený skrutkovač.

Ak hovoríme podrobnejšie o intelektuálnej metóde prelomenia mechanizmov zámku, potom tu od osoby Je potrebné vykonať určité činnosti pomocou sponky na papier a skrutkovača, kde prvý bude použitý ako hlavný kľúč a druhý bude vykonávať funkcie rolky. Pokúšame sa odomknúť podobné metódy zámku, majte na pamäti, že tu najdôležitejším bodom je vloženie otvoru háku tak, aby tajné fonty zaujali správnu pozíciu. Musia sa dať do poriadku a zároveň pomôcť spletitému. S náležitou starostlivosťou sa larva začne predávať. Ak chcete zistiť, či sú písma správne nainštalované, musíte vizuálne posúdiť ich polohu vzájomne voči sebe a zamerať sa na zvuk.

Pomocou kancelárskej spinky je potrebné po jednom posúvať všetky kolíky a pomáhať rolke. A zakaždým musíte skontrolovať, či je možné otočiť valček. Iba keď sa začne dávať, budete môcť vyriešiť váš problém. Venujte pozornosť tomu, aké sú zvuky z studne pri práci na otvorení zámku. Takže môžete prestať včas, ak robíte niečo zlé. V opačnom prípade to môžete jednoducho zlomiť.

1

Ak domáce ladenie nepomôže zvládnuť zámok, môžete sa obrátiť na hrubšiu metódu hackovania. Avšak tu existuje jeden dôležitý odtieň: úspech môžete počítať iba v prípade, že larvový zámok nemá ochranu pred koaguláciou a vŕtaním. Ak sa rozhodnete použiť túto metódu, musíte pripraviť nasledujúce nástroje:

 • elektrická vŕtačka - pokiaľ možno čo najviac energie;
 • vŕtačka na kov;
 • hrubý plochý skrutkovač;
 • kladivo.

Okamžite sa pripravte na to, že po použití tejto metódy hackingu budete musieť nainštalovať novú larvu. Najprv skúste výkonnú prácu v práci. Ak to chcete urobiť, odskrutkujte skrutkovač a umiestnite ho do zámku, pokiaľ je to možné. Môžete dokonca použiť niekoľko úderov na to s kladivom. Potom to začneme upevňovať. Uvedomujúc si, že po tom, čo sa skrutkovač začne otáčať a larvy, je potrebné vytiahnuť skrutkovač a vytiahnuť tajomstvo. Týmto spôsobom sa môžete dostať dovnútra.

Otvárame dvere pomocou skrutky

Ak sa po preskúmaní dverí ukázalo, že je vybavený zámkovým zámkom, môžete sa uklidniť. Samozrejme, takéto uzatváracie zariadenia je poskytnutá dostatočne dobrá ochrana od hrubého hackovania. Ak však voči nim použijete intelektuálne metódy, ľahko sa s nimi vyrovnáte. Aby bolo možné takúto zámku ľahšie otvoriť, musí sa mazať, pre ktorú používa kvapalinu WD-40. Potom môžete vybrať niektorú z nasledujúcich metód hackovania.

 1. Ako nástroj môžete použiť dva ploché skrutkovače s tenkými tyčami. Majte na pamäti, že je potrebné používať skrutkovače, ktoré ľahko vstupujú do zámku dobre bez veľkého úsilia. Po prvé, je potrebné umiestniť jeden skrutkovač tak, aby s ním bol zárez skrutky. Potom musí byť mierne posunutá, po ktorej je potrebné zobrať ďalší skrutkovač a upevniť jeho polohu. Potom musíte znova vykonať vyššie uvedené kroky: nájsť nový zárez, presunúť všetko a presunúť ďalší skrutkovač. To sa deje až do otvorenia zámku.
 2. Používame drevený klin. Možno nebudete mať klinový kľúč. Nebojte sa o to. Môžete to ľahko urobiť sami. Ak to chcete urobiť, je potrebná akákoľvek mäkká skala stromu, z ktorých je potrebné vyrobiť drevený klin vhodných rozmerov. Potom zoberte tento klin a vložte ho do uzáveru zámku, až kým sa v prípade potreby nezastaví a nepoužívajte fyzické úsilie. Potom je potrebné ju odstrániť. Po kontrole klínu uvidíte na ňom zárezy, vďaka ktorým ho môžete upraviť tak, aby vyzeral ako skutočný kľúč.
 3. Odomknite zámok stlačením dvierok. Vaša úloha otvárania zámku je oveľa jednoduchšia, ak je uzamykací mechanizmus umiestnený tak, aby ste mohli zatlačiť krídlo dverí. Aby ste to urobili, musíte si vziať "fomku", vložiť medzi dverí a plátno a potom sa musíte pokúsiť vytlačiť, kým sa nezastaví. Potom vložte do vytvorenej zásuvky skrutkovač a odstráňte poistné skrutky smerom k boku. Dvere sa otvoria.

Väčšina z nás nevie, ako sa správať v situácii, keď dôjde k strate kľúča, ale vnútri je nevyhnutné, aby sa tam naliehavo dostal. Hoci odborníci vedia, ako otvoriť dverné zámky bez poškodenia, každý z nás tiež môže vyriešiť tento problém. Existuje veľa jednoduché pri implementácii metód, Zámok je možné otvoriť bez ohľadu na jeho dizajn. Ak sa chcete dostať dovnútra, snažte sa robiť všetko veľmi starostlivo. Ak nemáte dôveru vo svoje schopnosti, je lepšie konzultovať špecialistu.

Niekoľko spôsobov, ako otvoriť zámok dverí bez kľúča

Keď je problém domáceho charakteru, nie všetci sú pripravení na to. Táto nepripravenosť môže viesť k nepríjemným následkom a niekto nervózny. Keby boli kľúče zabudnuté doma, ak by sa dvere zablúdili za sebou, za ktorými bolo malé dieťa, je potrebné prijať určité opatrenia a čím skôr, tým lepšie. V rovnakom hrubou silou - nie je najlepšie riešenie, pretože reliéfne dverné krídlo by malo byť obnovené, rezané zámok kopci znova, a je to vaše peniaze, čas a energiu.

Foto z lokality zamki73.ru

Aby ste boli vždy pripravení na nepredvídané situácie, potrebujete vedieť aspoň niekoľko spôsobov, ako otvoriť bezkľúčový zámok s klipom alebo inými improvizovanými prostriedkami. Samozrejme, že môžete volať záchranný tím, ktorý je profesionálny a čistý otvoria dvere, ale existujú zjavné nedostatky v tejto verzii: finančné náklady a čo je dôležitejšie, pomerne dlhú čakaciu dobu majstrov.

Ako otvoriť zámok zámok bez kľúča

Najprv budeme hovoriť o tom, ako zvládnuť jednoduché mechanizmy vnútorných dverí.

Možno budete potrebovať malé veci, ktoré sú takmer vždy po ruke:

 • V peňaženke má každý plastovú kartu.
 • Mnoho žien má rád pletenie - papier pomôže otvoriť dvere.
 • List papiera je docela ľahko nájsť - na ulici sú distribuované bezplatné noviny.
 • Nôž, môže byť nahradený bežným kovovým pilníkom.
 • Tenký skrutkovač a kliešte sú v takmer každom dome.

Ak nemáte žiaden z týchto nástrojov, môžete si ich požičať od susedov.

Na byte sa rozťahoval ponor a dvere sa zablokovali, nefunguje to. Čo mám robiť? Tu sú niektoré z našich tipov.

 • Často je problém, že mechanizmus na vnútornej strane čepele sa nedobrovoľne otočil. To sa stáva prekážkou, ale keďže jazyk sa v hrade pohybuje jemne a hladko, nie je ťažké otvoriť dvere. Používame nôž alebo plastovú kartu. V medzere medzi plátnom a dverovou zárubňou zasuňte dosku a zatlačte bariéru. Keď sa mechanizmus mierne pohybuje, môžete ľahko otvoriť miestnosť.

Fotografie z www.yaplakal.com

 • Ak ide o zámok, ktorý zatvára kľúč, akcie sú zjednodušené. Dvere sa zatvorili a kľúč bol v ňom? Nezabudnite logicky a konať myslieť ako špión: Papier je vložený do otvoru na podlahe pod zámkom a tlačí na, odchádzajúci jediný "chvost", pre ktorú bude možné ho získať späť. Potom jemne vytlačte kľúč pomocou zvierky z papiera, papierov alebo čapov. Nespěchejte, budete veľmi opatrní, musí pristáť na papieri. Keď počujete zvuk pádu, vytiahnite noviny. Vua-la, teraz nepotrebujete žiaden hlavný kľúč!

Foto z lokality 1podveryam.ru

 • Ak je zámok zatvorené, ale na druhej strane prepínača nie je nutné ovládať na ihlách, pilník alebo špendlík, ale dlhšie, pretože musíte nájsť pohyblivá časť hradu. Vložíme do kľúčovej dierky tenký a dlhý predmet a posunieme ho do rôznych smerov. Keď sa nájde cieľ, stlačte a otočte gombík.

Zložité uzamykacie mechanizmy si budú vyžadovať iný prístup

 • Zámky "klávesnice" sú celkom bežné. Čo je to? Stlačením tlačidla rukoväte zvnútra zatvoríte dvere. Musíte vedieť, že silná bavlna môže spôsobiť problémy. Typický mechanizmus kvality je vybavený poistným systémom. V nepredvídaných situáciách skontrolujte vonkajšiu časť rukoväte, s najväčšou pravdepodobnosťou nájdete malý otvor. Vyberieme objekt, ktorý môže vstúpiť do nej: hovorca, vlásenka, karafiát. Vložíme a zatlačíme na vnútornú časť mechanizmu, čo spôsobí otvorenie kľúča.

Foto z lokality 1podveryam.ru

 • Uzamknutý zámok na západke bude vyžadovať zložitejšie kroky. Otočte skrutkovačom a odstráňte skrutky a potom vyberte vonkajšiu časť. Ak sa okolnosti vyvinuli tak, aby neboli k dispozícii žiadne nástroje, použite na tento účel akýkoľvek plochý nástroj, lyžicu, pilník na nechty. Keď je interiér stroja pred vami, dôkladne zvážte všetky podrobnosti. Musíte nájsť malý náraz, stlačiť a stlačiť rukoväť, kombinovať tieto dve akcie a dvere sa otvorí. Na prvý pohľad sa môže zdať, že je ťažké zvládnuť takýto zámok, ale v skutočnosti, ak je na dosah ruky, rýchlo sa orientujete.

Všetky tieto metódy sú dobré len vtedy, keď je mechanizmus jednoduchý, ale ak sa problémy so vchodom do domu prejavia, takéto metódy nebudú fungovať. Ďalej budeme vedieť, ako otvárať vonkajšie dvere s rôznymi zámkami.

Ako otvoriť zámok dverí

Tento typ zámku je často inštalovaný na vstupných dverách. Predpokladá sa, že spoľahlivo chráni dom pred hackovaním a môže trvať dlhú dobu. Ale čo keď je kľúč zabudnutý alebo stratený, ale potrebujete ísť domov? Spoľahlivosť mechanizmu sa stáva naopak mínus. Aké opatrenia je potrebné podniknúť na otvorenie vlastného bytu?

Než zistíte, ako môžete taký zámok otvoriť, musíte dôkladne študovať, ako to funguje. Vonkajšie, väčšina zámkov je navzájom podobná, nie je možné určiť, ako ju otvoriť, ak neviete o jedinečnosti tajomstva, čo je nepríjemnosť.

Zámok sa nazýva sedlo, pretože ide o súbor dosiek rôznych tvarov. Každý detail zase ovplyvňuje blokovací prvok, takže vhodný kľúč na niekoľko otočení posunie dosku a odomkne dvere. Ak takáto možnosť neexistuje, je logické predpokladať, že bude potrebné posunúť všetky platne inými prostriedkami a metódami.

Fotografie zo stránky vzlomof.ru

Suvaldnye zámky sú rozdelené do tried ochrany. Čím je mechanizmus bezpečnejší vo vašich dverách, tým ťažšie bude jeho otvorenie, pretože samotné cievky sú viac mazané a ich počet je väčší. Tento typ mechanizmu je veľmi odolný proti praskaniu vplyvom, takže sa neuplatňujte na hrubý vplyv, ale proti malým manipuláciám, ktoré nie je možné vydržať každé zaisťovacie zariadenie. Viem, že niektorí výrobcovia inštalujú ďalšie ochranné bariéry.

Ak nie ste príliš sebavedomí vo vašich schopnostiach, je lepšie nechať prácu odborníkom, inak môžete pridať ešte pár k jednému problému.

Toto nie vždy má požadovaný účinok, ale stále zvyšuje úroveň odolnosti proti vlámaniu. Aký je spôsob ochrany? Často sú prekážky umiestnené z magnetov, zabraňujú tomu, aby sa akékoľvek objekty, ktoré sú odlišné od pôvodného kľúča, nedostali do studne. To znamená, že ide o dvojitý zámok: je potrebné nielen premýšľať o tom, ako odomknúť samotný základný mechanizmus, ale aj prekonať fázu práce s kľúčovou dierkou.

Takéto zámky s ochranným komplexom patria do 4. triedy, nemali by byť otvorené samostatne, môžete poškodiť mechanizmus a tým vytvoriť ďalšie problémy, je lepšie obrátiť sa na odborníkov. Ale ak sú dvere jednoduchšie zariadenie, ktoré sa snažia nezávisle naozaj nájsť realisticky.

Pred začiatkom pitvy je dôležité rozhodnúť o tomto prístupe. Ako budete pracovať? Existujú len dve možnosti: inteligentný a hrubý spôsob. Preto ak použijete hrubou trhlinu, môžete zabudnúť na to, že zámok zostane neporušený, ale ak sa myseľ môže dostať k problému, môžete uložiť uzamykacie zariadenie.

Fotografie zo stránky www.zamki01.ru

Ako jednoduché a zrejmé, ako sa zdá, mala by sa zamyslieť sa dvakrát. Ak si nechcete kupovať nový zámok a platiť za inštaláciu musieť flákať po dlhú dobu k otvoreniu a čo najstarostlivejšie, a ak je vám viac času a úsilia - to by bolo lepšie, aby sa rýchlo zbaviť tohto problému a nahradiť mechanizmus.

 • Zakrivený šrot
 • Elektrické vŕtačky
 • Ploché skrutkovače
 • kliešte
 • Bulharčina a kladivo s dlátom
 • pinzeta

Fotografie z webu rid-stroy.ru

A tiež veci, ktoré nie sú profesionálnymi nástrojmi:

Tu sa ponúka otázka: "Ak je pilník a vlásenky mnoho žien má vždy so sebou, kde vziať vŕtačku a šrotu" rýchlo vysporiadať s problémom ste pravdepodobne nevyjde, tak sa môžeme pýtať, nástroje od susedov.

Ako otvoriť tieto zámky pomocou kľúčov? Potrebujeme roll-up - to je "prázdny" kľúč, presnejšie obrobok a tiež ho uložte do háčkovanej ihly. Toto je minimálna sada, ktorú potrebujete.

Fotografia z lokality 1-pp.ru

Zasuňte obidva nástroje do hlbiny, hlboko, ale nestlačte kolík. Otočte ho úplne, aby ste zariadenie udržali v napätí. Na druhej strane držíme háčik a chyťme jeden tanier, pohybujeme ho. Keď posuniete dosku, urobte "prázdne" tlačidlo, ak sa vám podarilo otočiť ju aspoň o štvrtinu, potom zámok začal ustupovať. Týmto spôsobom metodicky študujete každý záznam.

Táto metóda môže trvať veľa času a bude vyžadovať trpezlivosť, takže ak nemáte čas, je lepšie začať pracovať.

Tu musíte brať vážnejšie - budete potrebovať vŕtačku a hák alebo hovoriť. Spodná línia je prelomiť upevnenie stopky, čo povedie k poškodeniu celého zámku, pretože to budete musieť vyskúšať, pretože potrebujete vedieť, kde je táto časť umiestnená

Okrem nástroja budú musieť získať ešte väčšiu znalosť interiéru vášho hradu. Prečítajte si výkres na internete s prístrojom požadovaného modelu: rozmery a umiestnenie vnútorných prvkov.

Fotografie z lokality dvervdome.ru

Buďte veľmi opatrní a pozorní: vŕtačka s kovovým vrtákom musí byť správne nainštalovaná, presne v mieste, kde by malo byť upevnenie. Vyvŕtajeme ho a akonáhle sa cieľ dosiahne, zámok sa rozpadne vnútri. Potom príde háčik - pohybujú sa dosky a vstup je otvorený!

Môžete sa poradiť s vyvrtávaním skrutiek, ktorými je zámok pripevnený k dverám, ale to bude pomerne problematické pri realizácii - tento detail je tvarovaný z obzvlášť trvanlivého materiálu. Zvyčajné vŕtanie robiť dokonca malú dieru bude takmer nemožné, takže nedoporučujeme skúšať - stráviť čas aj úsilie.

Ako otvoriť čínske dvere bez kľúča: ušetríme papierové klipsy, zámky a vlasy

Ako otvoriť dvere domu bez kľúča, ak je vyrobený v Číne? Takéto dverové listy sú dobré za cenu a atraktívny vzhľad, ale ak hovoríme o bezpečnosti, nie sú príliš spoľahlivé. S rozpadom je to dokonca aj po ruke. Pravdepodobne budete musieť otvoriť zámok v niekoľkých prípadoch:

 • Kľúč sa zlomil v kľúčovej dierke. Ak sa vyskytne takýto problém, je pomerne ľahké ho vyriešiť. Zlomená časť sa extrahuje kliešťami, kliešťami alebo inými vhodnými prostriedkami.

Fotografia z mschistota.ru

 • Krídlo brány sa zmenšilo a zmenilo tvar. Čínski výrobcovia často vyrábajú výrobky s takýmto manželstvom. Upevnenie bude pozostávať z nasledovného: mechanicky je potrebné zdvihnúť kotúč a ihneď ho otvoriť. Potom nastaviť výšku hradu nie je ťažké: stačí zmeniť miesto závesov.
 • Pôvodný kľúč bol stratený alebo zostal na druhej strane. Otvorte zámok, ktorý môžete vyzdvihnúť pravým tlačidlom, pomocou správneho kľúča, vyvŕtajte zámok a vytiahnite zaisťovacie zariadenie hrubou silou. Toto by malo byť podrobnejšie prerokované.

Fotografia z www.perco.com

Ako otvoriť predné dvere bez kľúča?

 • Vyberte iné tlačidlo. Ak máte čo do činenia s cylindrickým zámkom, ktorý nemá vysoký stupeň utajenia, táto metóda vám bude vyhovovať dokonale, stačí si vziať podobný pohľad podľa počtu a kombinácie zárezov.
 • Použite hlavný kľúč. Mechanizmus je uzamknutý pomocou niekoľkých vnútorných kolíkov. ak pracujete na nich zvnútra mechanicky, môžete dosiahnuť ich potrebné miesto a odomknúť skrutku.

Foto z lokality www.k-see.ru

 • Vyvŕtajte. Rovnaké kolíky je potrebné opotrebovať, ak sú poškodené, môžu sa potiahnuť bežným skrutkovačom a otvorí sa zápcha.
 • Stlačte dvere. Táto metóda zahŕňa použitie dláta a spoľahlivého skrutkovača. Musíte posunúť vnútornú stranu krídla dverí tak, aby výstupky blokovacieho zariadenia boli na vonkajšej strane. Táto metóda nefunguje, ak máte pevný rámček.
 • Odtrhnite príslušenstvo. Budete potrebovať kladivo, kliešte a iné ťažké nástroje. Keď je hardvér odtrhnutý, vnútorný mechanizmus je odkrytý a môžete ho zvládnuť len skrutkovačom.

Nie všetky tieto metódy sú dobré, ak potrebujete rýchlo vyrovnať s rozpadom, keď šetrí čas, a také vedomosti nebudú panike v prípade núdze.

Ako otvoriť kĺbový zámok?

A čo robiť, keď tu nie je žiadny kľúč na visiaci zámok? Koniec koncov, často sa stáva, že už dlhú dobu nepoužívame suterénu ani prístrešok a len zabudnúť na to, kam umiestniť lapač. Tu budeme hovoriť o troch spôsoboch, ktoré môžu v takejto situácii zachrániť situáciu.

Najprv môžete použiť plechovku. Našťastie sa to dá nájsť takmer vždy a všade. Je potrebné vystrihnúť plechovku s tromi jazykmi a len stredný z nich sa stane našim záchrancom. Po druhé, nôž vám môže pomôcť, mnohí z nich to často majú aj po ruke - dali sme bod do studne a pokúsili sme sa ho vyčistiť. Ak zámok nie je príliš spoľahlivý, mal by to fungovať. No a po tretie, môžete použiť hrubou silou - zraziť alebo odstrániť bariéru. Ak chcete pochopiť, ako sa to deje, pozrite si video o tom, ako otvoriť zámok bez kľúča.

ako otvoriť zámky

Často býva situácia, keď sa nemôžete dostať domov, pretože ste buď stratili kľúče, alebo ste zablúdili dvere a kľúče zostali doma. Každopádne si predstavme situáciu, za ktorú sa musíte úplne legálne dostať za zatvorenými dverami.

Než začnete, aby sa pokúsili vlastné otvorenie zámku, chcel by som vás upozorniť, že vzhľadom na nedostatok znalostí a skúseností v tomto odbore, môžete vážne poškodiť zámok alebo dvere a ich následná oprava alebo výmena môže byť veľmi drahé. Všetko ostatné, ak nechcete dostať otvorenú (hack) vaše dvere, budete vytvárať len ďalšie problémy v budúcnosti, ak chcete kontaktovať otváracia služba zámky. Preto, ak si nie ste úplne istí svojimi schopnosťami, odporúčame okamžite obrátiť sa na odborníkov. Ak potrebujete otvoriť zámky, môžete získať 10% zľavu pre služby týkajúce sa presného otvárania a inštalácie zámkov, volanie heslo "Prvé kognitívne":

z webovej stránky spoločnosti môžete objednať bezplatný hovor "Antizamok site"

Mechanizmy práce a spôsoby otvárania zámkov

Existuje pomerne veľký počet rôznych typov zámkov, líšia sa hlavne spôsobom ich upevnenia, mechanizmom prevádzky a tiež v triede odolnosti proti vlámaniu. Obtiažnosť otvárania zámkov závisí od vyššie uvedených kritérií.

Poďme sa pozrieť na existujúce typy zámkov, ich zariadenie a metódy otvorenia.

Zariadenie zámku valca

Tento typ zámkov má malý, pohodlný kľúč, vďaka ktorému si ich mnohí vyberajú. Aj keď sú vhodné na použitie, pri absencii dôstojnej ochrany,otvorenie takých zámkov nebude veľmi ťažké.

Poďme sa pozrieť na to, ako zámok valca funguje podľa príkladu vloženia vlastného kľúča, cudzinec a podobne:

Metódy otvárania zámku valca

Prvé dve metódy pitvy nie sú veľmi ťažké, rovnako ako ľudstvo v súvislosti s hradom

Otvorenie uzáveru valca zablokovaním vložky kladivom

Vložka má jeden slabý bod - miesto jej pripevnenia. Ak máte ste odpočíval s páčidlom zavádzacieho konca a udrel kladivom, je pravdepodobné, že to je v najtenšom mieste a zlomený. Ďalej vytiahnuť z neho ľahko tým, že vezme malého skrutkovača, môže chytený v zuboch základnej doske, presuňte ho v smere otvárania. Gratulujeme, dozviete sa ešte jeden spôsob, ako otvoriť zámky! 😉

Otvorenie uzáveru valca zasiahnutím vložky

Tento spôsob otvorenia zámkov valcov je prakticky rovnaký ako predchádzajúca metóda, je založený na rovnakom slabom mieste v strede vložky. Vyzeráme:

Otvorenie zámku valca vyvŕtaním vlečných sietí

Ako je viac humánne spôsob otvorenia týchto zámkov, napríklad vrták vložka pod hlavnou kľúčovej dierky vŕtaním vlak, ktorý zase regrutovať kód kľúča. Potom namiesto kľúča vložte bežný plochý skrutkovač, otočte ho smerom k otvárateľnej strane.

Otvorte zámok valca pomocou klávesov

Ak sa chcete dostať doma ticho, bez toho, aby ste vystrašili susedov najlepší spôsob otvorenia zámku bude použitie skeletových klávesov. Aj keď, možno, že je divné, že ste nemal kľúče, ale rezerva bola vo vrecku sady hlavných kľúčov. Predpokladáme, že ste sa obrátil k špecialistovi, ktorý prišiel na vás, pozrite sa na dokumenty, ktoré si naozaj žil na tejto adrese, a potom pokračoval na väčšine humánnym spôsobom otvorenie zámkov valcov. A len vás zaujíma, ako sa to stane, a sledujete tento proces. Vyzeráme:

Tiež sú známe všetky páka (alebo flat-suvaldnye) zámky, sú často nazývané bezpečné. Návrh takéhoto zámku je dosť jednoduchý. Nachádza sa vo vnútri zámkovej doske - páky, každý z nich je kontaktným miestom s kľúčom, má definitívny tvar. V závislosti od toho, keď otočíte kľúč, je kód zadaný, je postavená určitá sekvencia dosiek. V tieto dosky drážkované je presunutý, pravdepodobne najdôležitejšia súčasť poistného kolíka, ktorý sa koná na hlavnej doske. Takže, otočením kľúča, pričom prvá akcia sa stavia páky v určitej polohe, takže je možné presunúť sondu do slotu v pák, potom zapojenie hlavných zubov hlavnou doskou, sťahujeme to, presúvať a skrutky. Toto otvára a zatvára zámok. Spoľahlivosť, odolnosť proti vzniku praskania týchto typov zámkov závisí od počtu pák a pevnosti kolíka. Pri vysokej kvalite týchto prvkov sa otváranie takýchto zámkov stáva veľmi náročnou úlohou.

Spôsoby otvárania zámkových zámkov

Otváranie zámkových zámkov pomocou hlavných kľúčov

Prvou možnosťou otvorenia zámku je zadanie kódu. Vezmite si kovový závit a prilepte ho k hlavnej doske v smere otvárania dverí, t.j. vytvorte napätie, potom vezmite druhú hlavnú vyzdvihnutie a vyzdvihnite zvyšné trysky a po nájdení požadovanej polohy sa hlavný kolík posunie.

Otvorenie zámkových zámkov odstránením hlavného stĺpika

Druhým spôsobom, ako otvoriť zámok zámku, je odstrániť hlavný kolík, aby ste mohli voľne pohybovať na hlavnej doske.

Otvorenie zámkov s valcovým kľúčom

Tieto zámky sú otvorené jednoduchým zošrotovanie krytu, ktorý je tam, kde je kód doska, ťahom, je nutné použiť normálne plochého skrutkovača:

Otvorenie zámkov s kruhovým kľúčom

Ak chcete otvoriť takúto zámku, potrebujete kvalitný skrutkovač s krížovou hlavou. Mäkký materiál kolíkov im umožňuje odrezanie, potom musíme otočiť mechanizmus:

Otváranie takýchto zámkov sa vykonáva rovnakým spôsobom niekoľkými spôsobmi. Jeden z nich otvorí zámok drôtom. Drôt sa vloží do otvoru pre kľúč, čím sa na druhom konci vytvorí slučka, cez ktorú sa držíte zámku zámku. Potom potiahnutím drôtu otvorte zámok.

Metóda dva. Ak vezmeme kovový vodič (master key) a vložte ho do kľúčovej dierky, lipnú na zuboch umiestnených vo vnútri hradu, otvorenie zámku. Vzhľadom k tomu, kolíky, pružinou, než byť otvorené vložením napríklad skrutkovač alebo dláto medzi dverami a montážnou doskou pre vytvorenie napätia na kolíky nie sú vrátil na otvorenie zámku.

Veľmi jednoduchý a rýchly spôsob otvorenia zámku:

Čo ak nemôžem sám zamknúť?

To nefungovalo otvorte zámok sám, ale stále chcem ísť domov? V tomto prípade vám odborníci pomôžu otvoriť zámok. Existuje pomerne veľký počet firiem špecializujúcich sa na prácu v oblasti otvárania zámkov. Môžem vám odporučiť kontaktovať:

 • v Petrohrad - Spoločnosť "Bestkey" (tel. + 7 812 988-03-04) otvorenie montáž a výmena zámkov, zaznamenať viac ako 15 rokov. "PartnerService" (telefón + 7 812 988-00-33) "Otkryvashkash" (tel. +7 812 986-59-56). OpenVSUB od roku 2007 otvára a inštaluje zámky.
 • v Moskva - spoločnosti Medvezhatniki (tel. +7 499 398-42-40).
 • v Moskva - spoločnosti "Lock Expert" (tel. +7 495 208-50-49).
 • v Khimki a ďalších miest moskovského regiónu - miestnej pobočke firmy "Lok Expert Khimki" (tel. +7 495 208-50-49).

Môžete rýchlo a kvalitne otvoriť zámok.

Všeobecne platí, že keď si vyberiete a aký druh zámku dodáte, Rada by mala, ak inštalovať zámok, ktorý by bol príjemný a pohodlný, ale nie príliš pevne, zámok valec vhodný. Ak chcete zámok inštalovať spoľahlivejšie, ale kľúč bude dlhší a menej pohodlný, je lepšie umiestniť zámok na dvere. Tiež s dlhým kľúčom sú tiež spoľahlivejšie zámky, ako napríklad bariéra. Otvorenie takejto zámky bude trvať oveľa dlhšie ako otvorenie zámku, tým bude viac valcovité. Dúfam, že tento krátky článok vám pomôže správne sa pohybovať vo svete hradov.

Mali ste vždy záujem o to, ako sa zámky vyrábajú v tisícoch, ale všetky zámky majú rôzne kľúče? Naučíte sa odpoveď z tohto videa:

Zdroje informácií

zhrnutie

Momentálne online: 0 používateľov a 40 návštevníkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

89 + = 95