Ako si vybrať ponorný mixér

Miešačka ponorné: čo je lepšie vybrať

Moderní výrobcovia nás prosím s kuchynským spotrebičom, ktorý sa stáva palicou pre každú domácu ženu. Vďaka nej procesy varenia vašich obľúbených jedál sa stali tak jednoduché ako nikdy predtým. Jeden z nich sa stal ponorným miešačom: čo je lepšie vybrať, môžete zistiť nižšie. Toto zariadenie pomáha ľahko pripraviť rôzne druhy pyré a peny, mletie jedlo.

Spočiatku sa musíte rozhodnúť o modifikácii zariadenia. Ak neviete, ktorý mixér je lepší: ponorený alebo stacionárny, potom si najprv myslite, že s ním chcete variť. To je veľmi dôležité. Funkcie ponorného mixéra sú veľmi rozmanité. Súpravu spravidla nezahŕňa misku, takže každá miska sa hodí na varenie. Výkonný ponorný mixér je ideálny na brúsenie a miešanie malých častí výrobkov. Okrem toho je vybavenie rozdelené na:

Najlepšie ponorné mixér pre domácnosť by mal mať tieto vlastnosti:

 1. Je žiaduce, aby výkon zariadenia presahoval 350 wattov.
 2. Zariadenie by malo byť ľahké, ale odolné. Výhodne je ochranná koróna nie plastová, ale kovová.
 3. Zariadenie s kovovými dýzami bude drahšie, ale odolnejšie.
 4. Počet rýchlostí sa môže pohybovať od 2 do 15. Optimálna suma pre dom bude 5.
 5. Čím viac príloh má zariadenie, tým širšia funkčnosť. Napríklad pomocou halo môžete vytvoriť cesta s rôznou konzistenciou. Zariadenie môže byť vybavené špeciálnou tryskou na výrobu mletého mäsa.

Takéto zariadenie musí mať tieto charakteristiky:

 1. Napájanie od 600 wattov a viac.
 2. Kovové puzdro a komponenty, najlepšie oceľ. Najmä nohu, ktorá by mala byť ponorená.
 3. Pogumovaná rukoväť.
 4. Prítomnosť dlhého kábla a schopnosť pracovať nielen zo siete, ale aj z batérie.
 5. Profesionálny ponorný mixér musí mať veľa rýchlostí.
 6. Prístroj musí byť vybavený všetkými možnými prílohami: nohy, dva šľahače, hrnčeky drviče, mlyny a vákuové pumpy.
 7. Neinterferujte s ďalšími príslušenstvami: stojan, držiak na stenu, odmerka.

Ak sa nemôžete rozhodnúť, ktorý ponorný mixér je lepší, pozrite sa na najnovšie ponuky od výrobcov. Ceny produktov najobľúbenejších firiem sa pohybujú od 1 000 rubľov. až 18 tisíc rubľov. Nájdite naozaj dobrý ručný ponorný mixér: čo je lepšie vybrať, môžete zistiť nižšie. To vám pomôže získať zariadenie, ktoré bude plne vyhovovať vašim požiadavkám.

Funkcie Bosch MSM 88190:

 • výkon - 800 W;
 • 12 rýchlostí a nôž so štyrmi nožmi;
 • Skriňa a súčasti z nehrdzavejúcej ocele;
 • kompletný s miskom, drvičom, strúhadlom a brúsením, pohárom s vekom a stupnicou, mlynčekom a meracím prístrojom;
 • možnosť plynulého spínania rýchlostí;
 • časti sa môžu umývať v umývačke riadu;
 • približné náklady - od 7800 rubľov.

Technické údaje Bosch MSM 64155EN:

1
 • výkon - 450 W;
 • nízky hluk a vibrácie;
 • plastové puzdro a oceľové pätky;
 • v celej súprave je šľahačka, dýza na štiepané zemiaky, sekací stroj na mleté ​​mäso, syr, zeleninu, orechy, cibuľu;
 • približné náklady - od 3700 rubľov.

Špecifikácie Braun Multiquick MQ300 Curry:

 • výkon - 550 W;
 • 2 rýchlosti;
 • pracovná časť z nehrdzavejúcej ocele;
 • unikátny tvar dýzy;
 • približná cena - od 1900 r.

Špecifikácie Braun Multiquick 5 Vario MQ 5045 WH Aperitivita:

 • výkon - 750 W;
 • 21 rýchlosťou;
 • v kompletných skartovačoch, nôž na štiepanie ľadu, meracie sklo, šľahačku;
 • nože a pracovná časť z nehrdzavejúcej ocele;
 • Približná cena - od 8500 r.

Špecifikácie Philips HR 1607 \ 00:

 • výkon - 550 W;
 • 3 dýzy v súprave: nôž, šľahačka a sekací stroj;
 • pohár so stupnicou;
 • náklady - 4500 rubľov.

Charakteristika Philips HR 1674:

 • výkon - 800 W;
 • Promix technológia miešania;
 • 4 dýzy vrátane;
 • cena - 7800 rubľov.

Video: ktorý ponorný mixér si môžete vybrať

Každý vie, aké ťažké je rozhodnúť o modeli technológie, ktorý by sa chcel kúpiť. Ak ste tiež boli medzi tými ľuďmi, pozrite si ďalšie video. Nájdite vhodný ručný ponorný mixér: ktorý z nich je lepšie vybrať, toto video povie. Po tom, čo ste si ho pozreli, okamžite zistíte, ktoré hlavné charakteristiky by ste mali venovať pozornosť. Výber ponorného mixéra vám už nebude mať žiadne problémy.

Sníval som o takomto nástroji a dokonca som študoval hodnotenie ponorených miešačov, aby som pochopil, čo si kúpiť. Zastavil som sa v produktoch spoločnosti Tefal, pretože to považujem za dobrú značku. Som veľmi spokojný s nákupom. Teraz môžem ľahko rozmiešať pre deti, som porazil tortu na niekoľko sekúnd. Som si istý, že takéto zariadenie je absolútne nevyhnutné pre každú milenku v kuchyni.

Nikolay, 43 rokov

Nevedel som, ako vybrať správny ponorný mixér a moja žena chcela s takým darom prekvapiť. Predajca v obchode odporučil stredne cenený model od spoločnosti Brown. Aktualizácia bola užitočná. Moja žena pripravuje moje obľúbené polievky, pyré a nedávno som sa naučila, aby ste cestou bičovali na pečenie. Chuť a konzistencia sú jednoducho úžasné.

Dostal som deťom ručný mixér. Spočiatku som si ani nemohol predstaviť, čo s tým robiť. Začal som ju používať a experimentovať. Dokonca aj tie pokrmy, ktoré varením celý svoj život, teraz robím oveľa efektívnejšie. Mám prístroj 800 W, s jeho pomocou aj variť mleté ​​mäso. Trvá to 3-5 minút. A zvykla som poraziť koktaily.

Keď sa dieťa objavilo, okamžite premýšľalo o kúpe mixéra. Vzal som si príručku, pretože v kuchyni trvá minimálny priestor. Cieľom, pre ktorý ho podnikol, bolo urobiť dieťa domácim pyré. Páči sa mi, že používam zariadenie, takže sa ukáže, že si pripravím ešte viac jedál, ako som si predstavoval. Ľutujem, že v mojej príliš veľa návnad.

Ako si vybrať ponorný mixér

Ľudia, uverejňujú komentáre a snažia sa naučiť, ako vybrať ponorný mixér. Jednoduché modely sú hlúpe, museli by len mokré koktaily. S výkonom 150 wattov, výrobky vyzerajú primitívne spolu s "mladšími" (podľa veku) bratov, vybavených špeciálnou miskou, môžu skrátiť kapustu na šalát a nahradiť kuchynský robot. Vyberte ponorný mixér a skombinujte ho so súčasným hodnotením časového cyklu, možnosť nepretržitého chodu. Kupujúci používajú zariadenia navrhnuté na krátkodobú alebo cyklickú prevádzku. Potom plačú.

Ponorný mixér VS stacionárny

Spočiatku je miešačom vynálezca určený na prípravu sódy. A proces sa odohral pri signále stlačenia tlačidla, keď nádoba so zložkami obsadila správne miesto. Funkcie funkčného a národného významu pre Američanov prístrojom pre Rusov bude ťažké pochopiť, v Rusku podobné nápoje sú zázrak. Myšlienka je nekomplikovaná: špeciálna skrutka spodnej časti misky, poháňaná elektromotorom, rýchlo zmieša zložky v nádrži.

V najjednoduchších mixéroch sa dosiahne jedinou centrietárnou silou, ktorá vysúva kusy kvapaliny na šikmé steny misy. Vytvorený tlak postupne vytvára cirkulujúci tok, ktorý:

 • začína v blízkosti skrutky, ide pozdĺž spodnej časti na šikmé steny;
 • prechádza nahor rozšírením profilu misy;
 • zhroutí v kritickom momente zo stien do stredu;
 • znova spadne na skrutku.

Čepele najjednoduchších modelov simulujú správanie vrtule motorov lodí. Výrobok tvrdohlavo odrežte, miešajte, nasajte zhora na seba. Výkonné mixéry dokážu všetko mleť, vyhnúť sa účasti kvapalín. Slabé modely na implementáciu hydrodynamických zákonov musia obetovať (nalievať) vodu (nechcú robiť kvôli riedeniu konzistencie), mlieko (podľa receptúry).

Na začiatku evolučného vývoja opísané zariadenia a mixéry nemajú zásadné rozdiely v špecializácii. Prvý autorský model Stephena Poplavského výrobok nerezal, len sa zmiešal. Avšak spolu s priebehom tvorivého premýšľania blenderov sa zdokonalila nuance tvorivého géniusu, ktorá je viditeľná voľným okom. Aby pomstil mixér, zariadenie bolo doplnené redukovaným prevodom, špeciálnou tryskou. Vylepšený mixér dokáže nahradiť 2-3 kuchyne. Budeme musieť kúpiť oba modely, stacionárne a ponorné. Pozrime sa, aký je rozdiel.

 1. Prvý je doplnený miskou, o ktorej sa hovorilo vyššie. Špeciálny parabolický profil prierezu rýchlo zmieša zložky. Výkonnosť zariadenia určuje krivku, ktorá obklopuje imaginárny stredový úsek misky.
 2. Použitie ponorného miešača zahŕňa dostupnosť vhodných nádob, kde sú umiestnené prísady. Upozorňujeme, že rukoväť s čepeľou a ochranným šľahačom nie je vhodná na výrobu nápojov.

Mixéry brúsiť matice, aby hrubé peny, džemy, beat vajcia s špeciálnou mixer trysky. Koktejlový prístroj nie je vhodný. Na prílohu je však pripojená špeciálna cylindrická miska, ktorá pripomína príslušenstvo kuchynského robota s podobnými prídavkami na drvenie, strúhadlámi, rezaním. Plastový kontajner, mechanická prevodovka ozubených kolies je integrovaná do krytu. Dávame mixér do špeciálnej zásuvky, misa pracuje s výrobkami, ktoré imitujú kuchynský robot. Pridávajú sa kosíkové nože, ktoré sú obľúbené s fanúšikmi, aby miešali koktaily. Tryska potrebuje skartovať mrkvu, kapustu. Ďalšie funkcie ponorného mixéra: rezanie s kockami, kruhmi, paličkami.

Je potrebné pripomenúť, koktaily hlavou odšťavovač, pevný ľad je škodlivý oceľové valcové mesh. Studené nápoje sú riadené stacionárnym mixérom s nožmi, špeciálnou miskou.

Výhody a nevýhody ponorného miešača

- už som spomenul, ponorný mixér pre koktaily nie je vhodný;

- Väčšina modelov potrebuje častý odpočinok, pozorne si prečítajte pokyny pred nákupom.

- Ponorný mixér je určený na brúsenie malého objemu výrobkov, bez započítania zahrnutých misiek, schopných skartovať, rezať.

+ použitie ponorného mixéra pomôže rýchlo brúsiť malé objemy výrobkov (orechy, mäso);

+ prístroj je multifunkčný, pri nákupe dostaneme 2-3 jednoduché úpravy: kuchynský robot (ak je pripevnená špeciálna misa) nalievaný;

+ relatívne malá veľkosť vám umožní pohodlne uložiť ponorný mixér (opäť bez misky).

Platí pre štandardné modely. Predávame švajčiarsky Bamix, ktorý vedie meno s frázou Blend&Premiešajte. Zariadenia sa vyznačujú množstvom špeciálnych príloh, navyše Yutoub dokazuje profesionálny film, ktorý učí používať exotický výrobok.

Poďme diskutovať pár slov o tom, ako vybrať správny ponorný mixér. Odporúčame, aby ste nevenovali pozornosť modelom s výkonom menším ako 350 wattov, množstvo trápenia prevyšuje prínos. Pre druhú polovicu roka 2012 Rusko predalo 1,500,000 mixérov za celkovo 3 000 000 000 rubľov.

Zariadenie by malo byť ľahké, odolné. Dávajte pozor, ochranná koróna je svedomitý výrobca vykonáva plast, kov. Druhy sú drahšie, prvý nemôže byť ponorený do horúcich potravín, plast sa rýchlo sfarbia, napríklad mrkva. Voľba je spôsobená faktorom starnutia (depolymerizácia), ktorý ešte nebol zastavený. Triviálne plasty za 5 až 10 rokov sa začnú rozpadávať na škodlivé komponenty. Zloženie zariadenia je zbytočné časti, ktoré môžu poškodiť rodinu.

Oceľ je odolná. Blender, ponorený do prísad, nebude natrvalo strácať svoju prezentáciu. Zariadenie sa umyje jednoduchšie, nemá strach z čistiacich prostriedkov. Ak sú peniaze ľahké, manna z neba - bezpečne vziať ponorný kovový mixér a jesť 600 wattov. Drvenie pevných potravín, zriedkavo vyžaduje odpočinok, čo svojim kolegom poskytne 100 bodov pre dizajnérov so zdravotným postihnutím. Nájdite zariadenie s vstavanými 5 rýchlosťami. Skartovanie je kreatívny proces, budete musieť spoľahlivo pracovať s nastaveniami. Štatistiky hovoria: priemerná cena ponorného mixéra v Rusku je 1500-2000 rubľov. Čitateľ dostal číslo na porovnanie.

Keď sa rozhodnete robiť surové potraviny, plánujete pripraviť mixér s pyré, novinka je kontraindikovaná. Vitamíny, enzýmy prostredníctvom neobmedzenej rotácie nožov sú stratené. Užitočný odšťavovač s jednou alebo dvoma skrutkami, brúsna buničina. Tento aspekt sa týka detskej výživy.

Nože miešačky sa otáčajú, dosahujú rýchlosti tisícov otáčok za minútu, všimnite si, ak je dom plný malých detí. Zariadenie znie skvele. Domáce spotrebiče sú obmedzené štandardizáciou na hodnotu akustického tlaku 75 dB. Toto je ukazovateľ, ktorý zabraňuje poškodeniu ľudského zdravia. Pre porovnanie väčšina práčok stláča s hlasitosťou 72 dB. A ponorné miešačky. Chváľte milenku spoločnosti Philips, Moulinex.

Profesionálne modely pracujú rýchlosťou až 35 000. Mixéry domácnosti sú brzdy. Ale bez ohľadu na rýchlosť rotácie odborníci neodporúčajú vyrábať mleté ​​mäso. Proces je pomalý, konzistencia sa ukáže ako zbytočná. Oneskorenie, premýšľanie, čo si vybrať - ponorný mixér uspel v spoločnosti Philips. V skutočnosti model Yutoub chválil. Existujú vyzdvihnuté Bosch.

Ponorné mixéry Akumulátorové zariadenie KitchenAid

Starostlivá pozornosť si zaslúži bezdrôtové ponorné mixéry, ktoré fungujú samostatne. Ako štandardný mobilný gadget je rodina vybavená batériou. Pokročilé mixéry zobrazujú úroveň nabitia. Ak chcete vybrať batériu, kliknite na špeciálny hák. Po nabití batérie alebo vložte novú batériu.

Pre bezpečné, energeticky úsporné, bezšnúrové miešačky sú dodávané so špeciálnym tlačidlom bez lisovania, ktoré nie je možné ovládať. Väčšina modelov má k dispozícii 2 - 5 rýchlostí, možnosť pulzného režimu. Tlačidlo je špeciálne, zatiaľ čo čepele sú stlačené, nože sa točia. Samozrejme, vyžadujú v prítomnosti pracovného cyklu, čo vám umožní pracovať nepretržite.

Model má dve ponorené časti s nerovnakou dĺžkou, čo umožní výber funkčnosti prístroja prijateľným spôsobom v závislosti od nádob, v ktorých sa varenie uskutočňuje. V súprave sú tri trysky s kovovým šľahačom, počas skladovania, doprava je chránená špeciálnymi plastovými krytmi.

Na rmutovanie, brúsenie výrobkov je potrebný kosací nôž. Produkt sa stane ponorným mixérom v homogénnej hmote. Štvorcestná "hviezda" funguje oveľa hrubšie, používa sa na výrobu mletého mäsa. Konzistencia bude podobná tej, ktorú poskytuje bežná mlynček na mäso. Tretia tryska je neštandardná. V Bamyxe to isté slúži na prípravu majonézy. Beat biele, omáčky, robiť inú podobnú prácu.

Dodáva sa s miešačom trysiek, experti považujú za možnosť produktivnejších omeletov. V krabici sa nachádza mlynček, vybavený kosáčikovitými nožmi, ktorý je popísaný vyššie, a meracie sklo na pochopenie toho, koľko produkcie bolo získané ako výsledok práce. Uľahčuje prácu kuchára.

Nepoužívajte ponorný mixér s nízkym výkonom. Len ťažkosti: pripravíte pašu, kaša sa bude držať nožov, zablokuje pohyby a vystupuje. Budete škriabať, špinavú lyžičku, vidličku. Jednotka je plná pate a variť: mixér, ruky, náradie, náradie, len v kapacite výrobku nestačí. Ak užívate Bamix, spoločnosť zabudla uvoľniť tradičnú korunu. Zakrivená doska kuchári zložiek, ktoré letel pár obmedzovača vo forme zubov obvodu kruhu k nožu v riadu nie sú zavŕtať. Lacné vás určite urobí nervóznym. Tu je potrebné rozbiť hlavu, aký druh ponorného mixéra je lepšie kúpiť: doma, prosím, nevediete do kulinárskych prác na smrť.

Ponorný mixér vybavený oceľovým miskom stojí dvakrát toľko ako plastové modely. Pocit, že sto gramov radikálne zmenilo ceny. Rozdiel sa meria v tisícoch drevených ...

Vysvetlite nám, čo je ponorný mixér. Prvý model, vydaný Spojenými štátmi počas suchého obdobia, je miska, nie nože v spodnej časti, jednoducho to. Zariadenie rýchlo zasahovalo do koktailov, čím ušetril barmanskú prácu. Opíjatelia pracujú tajne, vyhýbajú sa tvrdeniam, svetlo stále pozná mixér. Postupom času sa myslelo na výrobu nožov, ľahko narovnalo ľadom, ovocím, zeleninou.

Ponorné lišty sa líšia pri usporiadaní nožov na konci dlhej rukoväti pod šľahačkou. Spomienka na botanický kvet. Namiesto pistil, krížom tvarovaný nôž vynáša rýchlosť tisícov otáčok za minútu. Corolla je potrebná tak, aby zložky neletali bez uviaznutia, čím upchali oblasť. Odborníci hovoria takto:

 1. Corolla oceľ kúpiť. Drahé, ale väčšina plastov ukáže s časom proces depolymerizácie, látky emitované, nie veľmi užitočné pre zdravie.
 2. Oceľ sa neznečistí, čo znamená 100 bodov na bielu (prečo sa to páči výrobcovia?), Rýchlo namaľované repou, mrkvou, ríbezle. Čo zmrzlina bez bobúľ! Chuťové receptory sa im to nepáči.

Zdá sa, že viac je lepšie. Blenders Bumiks dokazujú opak. Pri symbolických 300 wattoch triky robia zázraky. Zariadenie stojí 10 - 15 tisíc. Veríme, že Bamix je výsledkom dlhoročnej práce, nie je to produkt čínskeho dopravníka, pretože sa mu vypláca nevypočítaná suma, navyše charakteristiky nie sú pôsobivé.

Pokiaľ ide o bežné, nie horné modely, výkon sa pohybuje v rozmedzí 0,6 až 2 kW. Motor sa pri vyššej spotrebe zahrieva viac. Je potrebné odvádzať teplo rýchlejšie ako akumulácia medenými vinutiami.

Cykly ponorného mixéra

Kuchynské spotrebiče na varenie vrátane kolektorového motora pracujú v cykloch. Potrebujete pravidelný odpočinok. Pre lacné mixéry Saturn tri minúty práce s päťminútovou prestávkou. Poznať dôsledky ignorovania režimu. V najhoršom prípade motor spálí, bude potrebné, aby bol mixér vyhodený. Hypotetický priaznivý výsledok je dočasné vypnutie signálom tepelného relé.

Pri kúpe, študovať manuál, je napísané, čo sa stane pri prehriatí (ochrana relé, porucha). Vo väčšine motorov je tepelná poistka, nedovolí, aby sa cievka vyhorela, a to za tepla. Prvok je skrytý izoláciou alebo je pripojený k magnetickému jadru. Teleso dielu udáva, aká je prevádzková teplota, vypočítajte poistku (relé) tak, aby vyhovovala typickým podmienkam, v závislosti od hľadania náhradnej časti.

Pracovníci dizajnérskych oddelení odporúčajú umiestniť hodiny pred nosom a sledovať cykly. Zatiaľ čo mixér odpočíva, urobíme urgentné opatrenia pre vzdialenú kuchyňu. Elektronické modely obsahujú bzučiak, varujú sa, ak sa prístroj začne prehrievať, predpokladáme, že v prírode sa rozptýli iný poplach (potom). Otázkou je, či je to potrebné. Konzultanti uprednostňujú kuchynské hodiny. Plaťte za bzučiak - cena bude značné - hlúpe.

Pri varení rozšírenej sady príslušenstva je dôležité. Príklady životného quintillionu. Odborníci ako paštéta. Po ceste pridajte olej. Ak chcete pripraviť ponorný mixér, najprv roztopte maslo, nalejte do kaše a potom ho rozomlejte. Technologický cyklus bude oveľa jednoduchší, než aby sme sa pokúsili vyriešiť problém s frontálnym útokom (brainstorming), použitím receptúry mlynčeka na mäso.

Vzhľadom na premenu udalostí je cenné, ak oficiálna webová stránka výrobcu ukáže metódu správnej aplikácie zariadenia. Bamix dostane päť. Ušetril čas, je ťažké preceňovať nervy. Výrobcovia lacných modelov uľahčujú jednoduchou dogmou: kupujúci bude samostatne objavovať tajomstvo vlastníka mixéra. Nie je to fakt, cesta bude jednoduchá. Pamätajte na slová, snažte sa urobiť opak s výberom mixéra.

Povedali nám, čo je ponorný mixér, v katalógoch je nová odroda, ktorá patrí do hybridnej triedy. Len užitočná vec pomôže:

 • Zrná kapusta, iná zelenina.
 • Na obrázku (napríklad kocky) odrežte zložky šalátu.
 • Pripravte majonézu.
 • Zelenina zelenina, ovocie.

Viete, čo sa líši od triviálneho ponorného hybridného miešača. Dodáva sa s priestrannou plastové misky, umiestnené na spodnej časti kosákovite nôž pre sekanie, pokryť integrovaný s rotujúcim disku v tvare strúhadlo, rezanie ovocia, zeleniny do kocky, kruhy, a iné produkty. Výhodný rozdiel VS kuchynský robot: Niekoľko výrobkov je vtrhnuté do trhlín. Je možné pripraviť malú časť misky. Kto kedy používal kuchynský robotník, vie: jednotka je navrhnutá častejšie na krájanie šalátu kilogrammi. Nie všetci chcú mať raňajky za to, pomôže vám výber ponorného mixéra v najbližšom obchode s domácimi spotrebičmi.

Podľa odborníkov sú obmedzenia zariadenia podobné. Pracovné cykly nemožno narušiť. Zvážte ponorný mixér ako bežný mixér, len s nástavcom na misku. Bude to správny postoj. Znovu si dali za služby, prečítajte si návod, hľadal typického pracovného cyklu (niekedy písomného kvetnatý, možno chápať len s ťažkosťami, koľko by mal mixér grind / ostatné), na druhej strane sa pripravujú veci, ktoré prinášajú radosť chuťové poháriky.

Čo je s navrhovanými modelmi ťažké robiť, je koktail. Výrobcovia tvrdia: kuchár sa bude vyrábať v miske a obyčajný ponorný mixér. Kritici považujú továrenských robotníkov za krehkú. Skúste 3 minúty pracovného cyklu, aby ste brúsili liter banánov s jahodami, zmiešali ľad a cítili hĺbku schválenia. V stacionárnych modeloch, ako tie, ktoré boli vynájdené v období suchého zákona, prešli niekoľko sekúnd. Športovci sú vhodnejšími stacionárnymi mixérmi; ponorné, hybridné - výber domácnosti, s cieľom variť jedlo, prosím, domáce, medzi prípadom a relatívne rýchlo.

Parametre ponorných miešadiel sa ťažko dajú získať, pretože nie sú závislé od pasových údajov. Hlavné črty triviálnych modelov sú:

 1. Materiály, z ktorých je vyrobený mixér.
 2. Sada tipov na varenie jedál.
 3. Rozmanitosť koruny.
 4. Kniha receptov.

Rýchlo presvedčte o tom. Výrobcovia ponorených mixérov obsahujú vzdelávacie videá v obchodoch s miestami. Prázdna karta tovarov trochu nepovedie kupujúcemu: bežné modely sa na elektronických počítadlách tváre bez tváre. Na druhej strane, platiť 10 tisíc rubľov, kúpiť Bamix, keď Saturn leží za 500 rubľov, málo bude. Na ruskom trhu je ešte stále úplná nedbalosť, ktorá zachytila ​​segment. Funkcie sú skryté, chyby sú skryté. Takže je ťažké rozhodnúť, ktorý ponorný mixér je najlepšie kúpiť.

Takže prepočítame parametre, ktoré sú pri nákupe rovnaké:

 1. Corolla materiál. Lepšie, vezmite si potravinovú oceľ. Ako určiť zliatinu. Musíte veriť výrobcovi, osvedčenia sa nachádzajú v lime.
 2. Rozmanitosť koruny. Štetiny nie sú príliš úzke, inak nebude možné pripraviť riadu s hustou konzistenciou.
 3. Pracovný cyklus. Zvyčajne je to uvedené v príslušnej kapitole inštrukcie. Witek je viac pravdepodobné, že napíše priamo, koľko pracuje / odpočíva, Saturn bude musieť študovať čítanie, extrahovať špecifiká.
 4. Hybridný mixér má oveľa viac funkcií. V prípade potreby sa stane ponorným a pri inej príležitosti pomôže rozsekávať šalát.
 5. Kniha receptov sa stane súčasťou produktu. Bez pokynov na postupné používanie mixéra zariadenia určite zostanú v krabici odpadky.

Rozlúčte sa s čitateľmi, dúfajme, že recenzia je užitočná. Odporúčame vám, aby ste odtiaľ odporúčali tipy na výber ponorného mixéra, ktorý bude nasledovať. V tomto prípade je výsledok zaručený pozitívny.

 • Ako si vybrať dobrý mixér
 • Ako si kúpiť silný mixér
 • Ktorý ručný mixér je najlepšie kúpiť
 • Ktorý stacionárny mixér je najlepšie kúpiť

Mám ponorený Brown. pohodlné a výkonné.

Chcel som si kúpiť mixér, pretože nedávno sa v dome objavilo malé dieťa. A potom vaše oči chytili váš článok. To je zaujímavé. A vezmem všetko do úvahy! Kúpil si Boshe. Teraz dám dieťaťu kúsok ovocia a som šťastná. A tak by som išiel a neviem, čo som kúpil ... .. Ďakujem)

Najlepšie ponorné mixéry s funkciami kuchynského robota. Sú oveľa lacnejšie ako plnohodnotné kombajny, oveľa kompaktnejšie, ale zároveň vykonávajú takmer všetky svoje základné funkcie. Takže mám to (msm88190), som s ňou veľmi spokojný, je neuveriteľné, ako jeden taký malý agregát môže nahradiť toľko zariadení a ušetriť toľko peňazí na nákup.

Nemôžem použiť ponorný mixér, radšej stacionárny mixér.

Hodnotenie ponorných miešačov a rady o tom, čo je lepšie vybrať podľa vlastností, recenzií a ceny

A znova, drahí čitatelia. Druhý deň som bol znepokojený nákupom nového mixéra. Z množstva tovaru najprv trochu zmätený. Výhody nových modelov v porovnaní s mojou starou mriežkou drviča. To samozrejme ma robí radosťou. Po dôkladnej štúdii tejto otázky vám teraz môžem poradiť, ktoré je lepšie vybrať ponorný mixér. Pozrime sa na to, čo potrebuje, jej dôležité vlastnosti. A samozrejme sa budeme oboznámiť s ratingom najlepších vrtuľníkov z roku 2016.

Ako si vybrať ponorný mixér pre domácnosť

Hlavnými charakteristikami pri výbere sú napájanie a vybavenie zariadenia. Výkon mixéra bude závisieť od výkonu. Pre pyré, sušienky, omáčky máte dostatok energie až do 400 wattov. Ak potrebujete brúsiť orechy, mrazené ovocie, ľad - zariadenie by malo mať výkon najmenej 500 wattov. Lepšie 600-700 wattov.

Mimochodom, nedávno som napísal podrobný článok "Čo môžem variť v mixéri", kde nájdete zaujímavé recepty pre toto zariadenie

Ale vráťme sa k "našim ovciam". Pre seba som rozdelil všetky mixéry na tri typy:

 • Ponorné (ručné) - Takéto zariadenia majú v kuchyni malý priestor. V nich môžete pripraviť malé porcie. Zariadenie sa drží v ruke a spustí sa do misky s jedlom. Iba nie je navrhnutý tak, aby pracoval s hrubým testom. Špatne nasekaný ľad a orechy. Neexistuje žiadna špeciálna tryska pre koktaily.
 • Mini Kombajny - je to ponorný mixér s banda návnad. Štandardná sada pozostáva z ponorného mixéra, sekačky s miskou. Meracia kapacita a koruna. Môžu byť ďalšie nádoby a trysky. Dýza šľahača vám umožní poraziť krém, bielkoviny a koktaily. Z nedostatkov okrem toho, že vyššia cena a potreba samostatného miesta v kuchyni.
 • Stacionárny miešač misa, namontovaná na stojane. Na nej sú umiestnené ovládacie tlačidlá. Takéto zariadenie dokonale pripravuje štiepané zemiaky, tekuté cesto, smotanu, smotanové polievky, koktaily atď. Niekedy sa môžu dokonca okamžite uvariť. Miesto bude v kuchyni oveľa viac, ale nemalo by sa držať v rukách. Zapnutie a čakanie na pripravenosť produktu. Z nevýhody - malá časť bude rozmazaná na stenách.

Blenders rating 2016 ponorných kupujúcich

Ako sa ukázalo, výber mixéra nie je tak jednoduchý. Existuje veľa dôstojných modelov takých značiek ako sú Bosch, Brown, Philips. Aby som sa nestal zmätený, rozhodol som sa vybrať niekoľko mixérov podľa ich hodnotenia. Bol som riadený už zakúpenými recenziami a prítomnosťou modelu v obchode. Yandex trh opäť prišiel na záchranu. Tí, ktorí sú málo oboznámení s nakupovaním online, budú mať záujem o článok o tom, ako lacno nakupovať mixér v on-line obchode.

Dostupný model s dobrou kapacitou, optimálny zväzok známej značky. Výkon zariadenia je dostatočný na brúsenie pevných výrobkov a ľadu. Prítomnosť koruny vám umožní pripraviť krémové a tekuté cesto. Na bramborovú kašu je špeciálna tryska. Aj pre kvapaliny je veľmi vhodná misa s výtokom.

 • Výkon - 700 W
 • Ovládanie - 10 rýchlostí umožňuje plynulé nastavenie rýchlosti
 • Ponorený materiál - kov
 • Dostupnosť turbo režimu
 • tečúcou
 • Prítomnosť odmerky na 1000 ml
 • Šľahačka na šľahanie
 • Špeciálna čistiaca tryska

Používateľské recenzie tohto modelu

Mariana: Blender Mám viac ako rok. Počas tejto doby som nikdy neuspel. Výkon je dostatočný na prípravu akýchkoľvek produktov. Vďaka pohodlnej tryske kvapaliny a omáčky neprúdia. Pre detskú výživu je ideálne. Pripravím malé dieťa na rôzne štiepané zemiaky, ukáže to bez hrudiek. Odporúčam.

helena: Dostal som tento mixér za svoje narodeniny. Mám rád, že môže vykonávať rôzne funkcie. Na to stačia návnady. Rýchlosť je pohodlne nastaviteľná. Miesta v kuchyni zaberajú trochu, vždy po ruke. Za málo peňazí - skvelá funkčnosť.

kristi: Môj kolega mi na tomto modeli poradil. Vyrovnáva sa so všetkým od mäsa, štiepanej zemiakov až po koktaily. Puree je veľmi jemný, konzistencia je jednotná. Nakupovanie je viac ako spokojné, odporúčam všetkým!

Výkonný multifunkčný mixér. Hlavnými výhodami sú jednoduchosť, rýchla práca, pohodlie a vybavenie. S pomocou tohto mini-kombinácia môžete pripraviť polievky-štiepané zemiaky, pates, rezané na plátky. A tiež poraziť cesto a smotanu. Je lacnejšia než plnohodnotná kombajn, ale vykonáva mnoho podobných funkcií.

 • Výkon - 800 W
 • Ovládanie - plynulé ovládanie rýchlosti (12 rýchlostí)
 • Ponorený materiál - kov
 • K dispozícii je režim turbo
 • Chopper s prídavkom. trysky (strúhadlo, kotúč na krájanie)
 • Meracia miska s objemom 600 ml
 • mlynček
 • Šľahačka na šľahanie

Spätná väzba od zákazníkov o tomto modeli:

Olesya: Vybral som si tento model kvôli jeho funkčnosti. Nechcel som si kúpiť veľa kuchynských spotrebičov. Nie je drahé, v porovnaní s plnohodnotnou kombináciou. Miesta netrvajú veľa, rýchlo sa pokrývajú jedlá. Varenie je potešením. Môžete umývať v umývačke riadu. Existuje malá nevýhoda - meracie sklo. Pokiaľ ide o mňa, objem je malý. Ale to je, ak kapra. ))

Eugene: Používam asi pol roka. Čo sa vám páči - jemne nakrájame orechy, ľad, mrazené ovocie. Pre syna robím smoothies z mrkvy a jabĺk. Takže ich nejedí, ale ak si nakrájate a pridáte krém - je to iné! Miešaný mixér nie je veľmi vhodný. Brúska na mäso je lepšie. Celkovo sú s nákupom veľmi spokojní. Páči sa mi multifunkčnosť.

Varvara: Vezmem mixér na pár dní, ale som šťastný. Pohodlné v prevádzke je balík vynikajúci. Veľmi dobre zostavené, sila umožňuje brúsiť všetky výrobky. Som spokojný s tryskou na krájanie, teraz robím šaláty s potešením. Koktaily a tyčinky, ktoré sa získajú, sú jednoducho super.

Lacný ponorný mixér. Jeho funkčnosť je dostatočná pre väčšinu potrieb. Dostatočne výkonný na brúsenie pevných výrobkov. Vykonávané kvalitatívne, kuchyňa nevyužíva veľa miesta. Pomer kvality a ceny je optimálny.

 • Výkon - 850 W
 • Ovládanie - plynulé ovládanie rýchlosti (2 rýchlosti)
 • Ponorený materiál - kov
 • Chopper v objeme 700 ml
 • Meracia kadička 700 ml
 • Šľahačka na šľahanie

alenka: Blender prijal od svojho manžela za svoje narodeniny. Veľmi jednoduché použitie stlačte tlačidlá bez problémov. V ruke nekĺzne, takáto rýchlosť reguluje hladko. Materiál je kvalitatívny, dýza je kovová. Len mám dosť a môžem nakrájať a triasť a mleť jedlo.

alina: Kúpili sme ho, keď sa narodilo malé dieťa. Je veľmi výhodné, aby sa zemiaková kaša a paštiky. Moja dcéra to urobila už štyri roky, teraz mám svoju sestru. Druhé dieťa má vek 1,5 roka, mixér mi pomáha viac ako 5 rokov. Zabudli na zakúpené palice, robíme všetko sami.

Alexey: Mám rád rôzne funkčné zariadenia na varenie. Preto som toto zariadenie kúpil. Konzultant ma ubezpečil, že mixér je spoľahlivý. Mám rád hladké nastavenie rýchlosti. Môžete nastaviť pre každý typ produktu. Myslím, že mixér je hlučný, hoci s ním nie je nič, s čím by som ho porovnával. Toto je môj prvý súhrn takéhoto plánu.

Hlavnou výhodou je samozrejme cena. Za málo peňazí si môžete vyrobiť štiepané zemiaky, pates, mletie mäkké jedlá. V prípade ľadu a mrazeného ovocia nie je prístroj vhodný.

 • Výkon - 300 W
 • Kontrola - 1 rýchlosť
 • Ponorený materiál - plast
 • Chopper v objeme 700 ml
 • Meracia kadička 700 ml

Hodnotenia používateľov tohto modelu:

Nikita: Cena za takú slávnu značku je veľmi demokratická. Vzali ho na výrobu detských pyré. Vďaka tomu je mixér vynikajúcou prácou. Páči sa mi, že z plastu nie je žiadny zápach, ako sa niekedy deje. Existuje nevýhoda - rukoväť nie je pogumovaná, hoci za takéto peniaze je odpustené.

Oksana: Kúpil som si ju pre dieťa, vari si rôzne zemiaky. Pri tejto úlohe sa mixér vyrovná bez sťažností. Buďte opatrní, neumývajte trysku na misku pod kohútik. Ak sa voda dostane dovnútra, je to hrdza. Prečítajte si pozorne pokyny.

olga: I pozaras na dobré recenzie, dobre, cena je cenovo dostupná. Viac ako jeden rok používam každý deň. Dala dcéru rovnaký mixér, aby urobila vnuk pyré. Ja sám robím paštiky, omáčky, polievky, štiepané zemiaky. Ako som predtým urobil bez neho. Ak znova zlyhá rovnaký nákup, odporúčam to všetkým.

Multifunkčný mini-kombinácia od známej firmy. Skvelý pomocník pre hostesku. Môže nakrájať zeleninu, miesiť cesto, urobiť mleté ​​mäso. Je jednoduché vymeniť mixér a mlynček na mäso.

 • Výkon - 750 W
 • Ovládanie - hladká regulácia rýchlosti (10 rýchlostí)
 • Ponorený materiál - kov
 • Hobľovací objem 1,5 litra s prídavkom. trysky (strúhadlo, disky na krájanie, plátky, slamky)
 • Meracia miska s objemom 600 ml
 • Šľahačka na šľahanie
 • Tryska na miesenie cesta

Katia: Používam tri mesiace - potešenie! Terki sa bez problémov vyrovná s cibuľou, mrkvou a kúskami. Miešačka môže byť vyhodená von, koróna dokonale miesi cesta. Aj šľahačka s cukrom a veveričkami na pečenie. Všetko sa ukázalo v poriadku. V kuchyni okamžite našiel miesto, pretože je kompaktný. Jedinou nevýhodou pre mňa je krátky kábel.

Edward: Vybral som model z recenzií. Nie je sklamaný. Je lepšie platiť, ale vezmite si mixér s veľkou rýchlosťou. To je veľmi dôležité, ak ste krájanie mäsa alebo výrobu cesta. Koktaily sú vynikajúce, cesto na palacinky - super. So starým ťažkopádnym kombinérom a mixérom sa rozlúčili bez ľútosti. Existuje malá nevýhoda. Keď používate strúhadlo, kúsky zeleniny niekedy zostávajú ako veko. V opačnom prípade mixér splnil všetky očakávania.

ľalia: Kúpil som ho kvôli malému dieťaťu. Urobil som mu kašu zemiaky a polievky. Tiež tento stroj používam na výrobu cesta a šalátov. Som spokojný s takmer všetkým. Existuje niekoľko nevýhod: krátky kábel a hluk. Ale dôstojnosti sa toto všetko prekrývajú. Kúpiť, nebudete ľutovať.

Najlepšie ponorné mixér podľa recenzií

Takže, kto pekne kúpiť mixér. Pozrime sa na to.

Pozitívna spätná väzba a dobré technické charakteristiky naznačujú víťazom - Philips HR 1645. Za prijateľnú cenu je dobre vybavená. A tiež kvalitatívne vykonané. Kapacita je dostatočná na výrobu mnohých jedál. Prakticky to nahrádza kuchynský robot, zatiaľ čo je kompaktnejší a nie tak drahý. Dávajte pozor na túto zostavu. Môžete si kúpiť trochu drahšie model, ale s veľkou funkčnosťou.

Na druhom mieste, bol model Bosch MSM 88190. Je to najdrahšie, ale počet návnad je pôsobivý. Táto jednotka robí všetko, okrem toho, že šťava nevymačkáva. Vhodné pre tých, ktorí nechcú preplácať za kombináciu kvôli niekoľkým funkciám. Tento model sa nachádza v rôznych úpravách. Cena sa bude líšiť v závislosti od funkčnosti.

Na treťom mieste nebol drahý, ale vysoko kvalitný Polaris PHB 0831L. Všetci tí, ktorí to kúpili, boli spokojní s ich výberom. Najobľúbenejšie funkcie v kuchyni, to funguje dobre, vďaka konfigurácii a výkonu. Všetky ostatné modely našli svojich zákazníkov. Takže si môžete bezpečne vybrať aj z nich.

Áno, a cenu mojich sympatií Dal by som Braun MQ 775 - je tak krásny a okamžite som sa do neho zamiloval, keď som ho videl

Tiež odporúčam, aby ste sledovali prenos videa, ako zvoliť ponorný mixér "Kontrola nákupu". Existujú veľmi dobré tipy, ktoré vám pomôžu pri výbere.

Dôležité vlastnosti ponorných miešačov

Bez ohľadu na firmu zariadenia, ktorú si vyberiete, venujte pozornosť hlavným vlastnostiam.

Čím silnejšie zariadenie bude, tým rýchlejšie bude brúsiť produkty. Aj výkon je priamo spojený s funkčnosťou. Výkonné mixéry mäsia aj mäkké a tvrdé jedlá. S rovnakým vybavením bude silnejší mixér stáť viac.

Počet rýchlostí závisí od výkonu. Na zariadeniach s nízkym výkonom, obvykle s 1 až 3 rýchlosťami. Výkonný mixér má najmenej 10 rýchlostí. Prístroje sú navyše vybavené režimom turbo a impulzom, ako aj reguláciou rýchlosti.

 • Režim Turbo - znamená prácu pri maximálnom výkone. Ak stlačíte tlačidlo Turbo, prístroj sa prepne na maximum. Dokonca aj predtým, než bola na najnižšej rýchlosti. Táto možnosť je dôležitá pre rýchlosť varenia a objem výrobkov.
 • Impulzný režim - Pravidelné zastavenie / práca, obvykle na pár sekúnd. Je to dobré pre dôkladné drvenie pevných výrobkov.
 • Regulácia rýchlosti plynule nastaviteľná - otočný nôž. V mnohých zariadeniach sa rýchlosť reguluje postupne. To nie je vhodné pri príprave niektorých produktov. Pri hladkom nastavení je možné vybrať vhodný režim pre každý jednotlivý prípad alebo priamo nastaviť v procese. Napríklad najskôr nasypte proteíny pri nízkej rýchlosti a postupne zvyšujte rýchlosť.

Pre ponorné zariadenia je to dôležitý parameter. S mixérom bude nepríjemné pracovať, ak je dĺžka kábla menšia ako jeden meter. K dispozícii sú aj bezdrôtové modely. Pri výbere tohto parametra je potrebné venovať pozornosť životnosti batérie, ako aj hmotnosti zariadenia. V ruke držať ťažký mixér nie je veľmi pohodlné.

Tradične sú mixéry vyrobené z plastu. Je ľahko čistiteľný, nie je ťažší dizajn, predstavuje širokú škálu farieb. Drahšie modely môžu mať hliníkové alebo oceľové kryty. Sú lesklé a matné. Je lepšie vybrať matné telo. Na lesklých papieroch sa od výrobkov vždy objavia odtlačky prstov a škvrny. Výhody kovových krytov nie sú, je to len vec chuti.

Toto je koreň hlavnej dýzy. Môže byť vyrobená z plastu alebo kovu. Obvykle je to nehrdzavejúca oceľ. Na konci nohy je nôž. Ak je kúpiť mixér na varenie pevných výrobkov, je lepšie uprednostniť oceľ. Je pravda, že takýto mixér bude stáť viac než plastová noha.

Niekoľko slov, ktoré by som chcel povedať o viazaní. Nepoužívajte príliš vysoké poplatky za nepotrebné trysky a kontajnery. Poďme zistiť, pre čo sú.

Meracie sklo. Dávajte pozor na kapacitu. Volumetrické sklo umožňuje používať ho ako samostatný kontajner. Môže mleť a miešať výrobky. Materiál je tiež dôležitý. Plastové sklo je svetlo a nie je porazené.

Šľahačka na šľahanie. Je to dôležitá dýza, pretože vám umožňuje pripraviť cesto na palacinky, jemný krémový krém alebo biely bielkoviny s cukrom.

tečúcou. Jedná sa o kontajner s vekom, koniec osi noža je pripevnený na dne nádoby. Drvič veľmi rozširuje funkčnosť mixéra. S takouto tryskou môžete dokonca plniť. Dávajte pozor na materiál, zvyčajne je to plastové, ale možno aj kovové. Niektoré sekačky majú otvory na jedlo. Môžete niečo doplniť, doplniť, nevypnúť mixér alebo je potrebné pracovať s rezačmi / rezacími kotúčmi. Áno, helikoptéra má svoje vlastné možnosti zväzovania:

 • Rezací kotúč pre plátky užitočné, ak často pripravujete šaláty a ragúť, príde vhod.
 • Tryska na rozkrojenie môže byť tiež užitočné pre varenie šalátových šalátov.
 • Striekacia tryska bude rýchlo rozpadať zeleninu na polievku alebo šaláty. V závislosti od otvorov sa môže na výstupe vytvoriť zmes rôznej konzistencie. Do pyré.

Mlynová tryska nenahraditeľné pri brúsení orechov, syra, cesnaku. Môžete stále vyrábať cukrový prášok. Zvyčajne sa používa na brúsenie malých častí výrobkov.

Vákuové čerpadlo, umožňuje "zapečatiť" výrobok v kontajneri. Nádrže pre neho možno zakúpiť samostatne. Táto tryska vyberie vzduch z kontajnera a výrobok sa skladuje dlhšie.

Čistiaca tryska. Pre niekoho to je veľmi dôležitý detail, pretože zariadenie je kúpené pre detskú výživu.

Tryska na miesenie cesta veľmi užitočné, ak často pečiete. Obvykle je to hák alebo špeciálny nôž.

Pre seba som dospel k záveru, že mixér môže nahradiť niekoľko kuchynských spotrebičov. A prítomnosť rôznych príloh to robí prakticky zberačom. Najdôležitejšou vecou je určiť funkčnosť. Takže neskoršie nepotrebné trysky a kontajnery nezachytávajú prach na regáloch. Dúfam, že moje rady vám pomohli urobiť správnu voľbu. Ak máte skúsenosti s používaním takéhoto zariadenia, napíšte odporúčania pre výber a spätnú väzbu týkajúcu sa modelov. Nezabudnite sa prihlásiť na odber aktualizácií! Ahead máme mnoho zaujímavých tém na diskusiu. Bye-bye.

Zdieľajte odkaz na článok v sociálnych sieťach

recenzia

Ako dobre som prišiel k vám. Chcem si kúpiť ponorný mixér. Veľmi užitočné, ak má rodina malé dieťa. So záujmom prečítajte recenzie a rozhodnite sa o značke.

Som rád, že moje hodnotenie je užitočné. Dúfam, že budete s vybraným mixérom spokojní

Veľká vďaka. Bez vášho článku by som určite nekúpil to, čo potrebujem. Predzbrojené znamená ozbrojené

Úspešné nakupovanie pre vás)))

A čo bolo nakúpené v závere?)

Alain, skončil som s nikým a ešte som ho kúpil.))) Napísal som článok zatiaľ čo som bol v Thajsku a pri nástupe si myslel, že ho kúpim. A prišiel som do Ufa a uvedomil som si, že bude potrebovať aj jesenné a zimné oblečenie ... v jednom slove nie je rozpočet na nový mixér. Rozhodol som sa použiť ten starý, kým sa nezlomí, ale v žiadnom prípade sa nerozpadá, ale hneď ako sa stretnem, opäť kúpim Brown. Jednoducho preto, že táto spoločnosť už má pozitívne skúsenosti.

Mám braun multiquick 5 už 3 roky pracovať každý deň, koróna už bola zlomená, musím ísť kúpiť, a prípad sám o sebe je nový, bol som rád ako priatelia naraz a radím vám

No, pozriem sa bližšie)

ako obvykle - na vrchole boli drahé významné značky. Verím, že nie super drahý mixér môže byť skutočne v pohode a zodpovedá všetkým týmto vlastnostiam. Teraz som mal ponorný mixér VVK - a je to zázrak) tvrdo brúsené, omáčky / pyré sú vždy homogénne, veľmi silné

Inga a čo presne máte mixér (model)?

Ďakujeme vám za tip-off.

Čo si myslíš, že zvládne pastu z orechov?

ale ja som sa nepokúšal robiť pastu .. ale ako celok to zvládnem s orechmi, pridám ich samy k všetkým druhom jammie)) pates, mimochodom, s nimi sú získané supersky. teraz sa chcem pokúsiť vytvoriť pastu, stal sa to samým zaujímavým), ale myslím,

Inga, ak sa pokúšate, napíšte, ako sa to stalo)) Som vážne premýšľam, kde ho kúpiť.

Pridať komentár Zrušiť odpoveď

Dobrý deň, moje meno je Olga. Hľadáte zdravé recepty na krásu a zdravie? Potom sa uvítajte na svojom blogu. Viac o mne

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

+ 57 = 64