Dmi dyatkovo

Dmi dyatkovo

1

Spoločný projekt dmi Dyatkovo a Channel One pokračuje! 14. augusta vyšiel ďalší program "Fazenda", v ktorom dizajnérka Anna Vladimirova vytvorila interiér eklektickej spálne s použitím nábytku z kolekcie ESTE.

Dizajnové akcenty interiéru podkrovia, v ktorom sa nachádza spálňa, boli veľké dekoratívne prvky okrúhleho tvaru, drevené ručne, ako aj vyrezávané stoličky sopečného čadiča.

Majitelia spálne, manželia Sergey a Olga, uprednostňujú bielu farbu - stal sa definitívnym v farebnom scenári. Preto bol projekt vybraný nábytok ESTE, ktorého dizajn tvorí textúra z ľahkého dreva v kombinácii s bielym leskom. Projekt používal dvojlôžkovú posteľ, zásuvkové skrine a priestranný šatník vybavený zabudovaným osvetlením (z ktorého hostiteľka bola jednoducho potešená).

Spoľahlivý, kvalitný a štýlový nábytok ESTE perfektne zapadá do interiéru, kde modernosť ekologicky koexistuje s rodinnými tradíciami prenesenými z generácie na generáciu.

Veľmi skoro v značkových autosalónoch budú k dispozícii DMI Dyat'kovo nielen vysoko kvalitný európsky dizajnový nábytok, matrace a štýlové doplnky, ale aj novú kolekciu moderných systémov vnútorných plniacich skriniach, ktoré tvoria ukladanie odevov a ďalších potrebných vecí ešte jemné, pohodlné a racionálne.

Stačí si predstaviť: kapacita skrine s premyslenou vnútornou náplňou je 2,5 krát väčšia ako kapacita štandardného modelu a čas na nájdenie správnej veci a jej uvedenie do poriadku po uložení je minimalizovaný!

Pantografy a otočný držiak, príslušenstvo pre presné visí nohavice, kravaty a opasky, objemnejšie úložných systémov topánky a kabelky, a dokonca aj riešenie, ktoré majú byť umiestnené v skrini, domáce spotrebiče, - celý rad prepracovaných interných systémov plniacich umožňuje efektívne využitie každý štvorcový centimeter priestoru.

Cítite novú úroveň komfortu a pohodlia s novou kolekciou vnútorných plniacich systémov pre dmi dji skrine!

Dňa 6. apríla sa uskutočnilo slávnostné odovzdávanie víťazov prestížnej súťaže v oblasti dizajnu priemyselného nábytku v rámci Medzinárodného moskovského salónu nábytku v Moskve. Prvé miesto v nominácii "NEXT. Kuchynský nábytok »prevzal kolekciu Barolo z kuchynského nábytku dmi Dyatkovo.

Jednou z podmienok súťaže, ktorá bola schválená s cieľom zvýšiť medzinárodnú konkurencieschopnosť domácich nábytkových výrobkov, je skutočnosť, že iba navrhnuté konštrukcie, ktoré sú už v komerčnej výrobe, sú akceptované na zváženie. Okrem toho musí výrobok rozlišovať pôvodný dizajn, vysokú kvalitu a inováciu.

Tento rok sa zúčastnilo 130 dizajnérov ruských nábytkárskych závodov. Porota ARTLIGA, ktorá zahŕňa známych ruských a zahraničných odborníkov v oblasti priemyselného dizajnu, preskúmala prácu v štyroch kategóriách:

  • NEXT. Kuchynský nábytok.
  • HOME DESIGN. Nábytok pre obývaciu izbu, detskú izbu, spálňu a chodbu.
  • INOVÁCIA. Čalúnený nábytok.
  • Pracovný priestor. Kancelársky nábytok.

Medzi 34 Žalobcovia v prvej kategórii bol ocenený ako najlepší značky DMI Dyatkovo, predstaví v súťaži Barolo kolekcie, navrhnutý talianskym dizajnovým štúdiom Zengiaro Design. Moderné výrobné DMI Dyat'kovo nechá presne stelesňujú predstavu o Taliani, ktorí sú uznávanými svetovými odborníkmi v oblasti nábytkového dizajnu. Barolo kolekcia, ktorá zahŕňa riešenie interiérov kuchýň a štúdio apartmány, kde sa kuchyne v kombinácii s obývacou izbou používaných polomeru fasád, matných a lesklých emailov a exkluzívne reliéfne dyhy prirodzené - dokončovacie techniky, ktoré v našej krajine má značku DMI Dyat'kovo.

V komentári k rozhodnutiu poroty, vedúci oddelenia "Design nábytku" MGHPA je. Stroganov Kirill Cheburashkin vzal na vedomie dôležitosť vzhľadu v Rusku projektov tejto úrovne. V reakcii na to obchodný riaditeľ smeru "Kitchen» DMI Dyat'kovo Gennadij Galitsky povedal: "Som veľmi potešený, že stanovisko poroty sa zhodoval s dojmom spotrebiteľov - v súčasnej dobe zbierka Barolo sebavedome drží postavenie vedúceho predaja v rade kuchynského nábytku. Značka DMI Dyat'kovo bude naďalej dodržiavať politiku nahrádzanie dovozu a potešiť ruskej zákazníkom vysoko kvalitné produkty, ktoré v žiadnom prípade horší ako zahraničný vývoj. "

Značka dmi Dyatkovo blahoželá víťazom iných nominácií, vďaka organizátorom ARTLIGI za ich prínos k rozvoju ruského trhu s nábytkom a želá si súťaž o rozvoj a prosperitu!

V sobotu 13. februára, v predvečer Valentína, prvý kanál vysielal program "Perfect opravy", filmový štáb je na konci minulého roka som navštívil nábytok Dyatkovo DMI. Hostiteľ programu, šéfredaktor časopisu "Mezzanine" a prezident Asociácie dekorácie interiérov Natasha Barbier, s bohatými skúsenosťami v projektovaní, uistite sa, že náš nábytok je v žiadnom prípade nižšie ako Talian, a rozhodol sa byť obmedzená na objednanie konferenčný stolík, ako bolo pôvodne plánované. V dôsledku toho sa projekt rozrástol do štýlovej a funkčnej kuchyne a obývacej izby.

Hrdina programu Anna Snatkina a Viktor Vasiliev boli veľmi spokojní s novým interiérom. Želáme si najkrajšie ruské televízne vysielanie, že v ich komforte vždy vládne láska a šťastie!

Program a podrobnosti o projekte môžete nájsť tu: http://iremont.tv/videoarchive/17991/

27. septembra sa uskutočnil pravoslávny sviatok Povýšenia Pánovho kríža s oficiálnym otvorením pilierového krištáľového kríža v chráme "Burning Bush". V tento deň sa v Dyatkovom metropolite Alexandrovi z Bryansk a Sevsku, ktorý vedel vysvätenie zasvätenia kríža.

Účasť na obradu, námestník hajtmana kraja Brjansk Korobko Alexander povedal: "Dnešné svätenie uklonil crystal cross opätovne zdôrazňuje, ako v Dyatkovo ctil ortodoxnej tradíciu. Existuje obrovský pocit pýchy pre tých majstrov, ktorí vytvárajú takéto umelecké diela. Sme prítomní na historickom podujatí. Som presvedčený, že za pár rokov uvidíme, koľko bude Dyatkovo premenené a stane sa centrom cestovného ruchu nielen pre Rusov, ale aj pre hostí z iných krajín. "

Konštrukcia 15-metrovej stely, korunovaná krištáľovým krížom, bola navrhnutá benátskym architektom Giovannim Zanutelom. Kovový oblúk budovy tvorili špecialisti Dyatkovo DOS, krištáľové prvky kríža vytvorili umelci Crystal Plant. Jedinečné zariadenie je súčasťou sociálneho projektu federálneho stupnice - vybudovanie "Crystal City" cestovného ruchu klastra, iniciátor a hlavný investor, ktorý je LLC IC "Kaťuša", vedúci podnikovej DMI-group.

Dňa 15. októbra, počas svojej oficiálnej návštevy v Dyatkovo zástupca splnomocnený zástupca RF prezidenta v Centrálny federálny okruh Murat Zyazikov a federálnej inšpektor v oblasti Brjansk, Michail Kalašnikov navštívil továrne na nábytok «Kaťuša» DMI-group, znalosť výroby, nových kolekcií nábytku, perspektívach vývoja značky DMI a nové projekty - závod na výrobu laminovaných dosiek a otvorenie reťazca obchodov s kuchynským nábytkom.

Murat Zyazikov ocenil to, čo videl: "Najmodernejšie vybavenie, najmodernejšia výroba na európskej úrovni. Návrh je fantastický! "

Sporný záujem bol vyvolaný sociálnym projektom dmi-skupiny federálneho rozsahu - vytvorenie turistického klastra "Crystal City". Program návštevy zahŕňal aj návštevu závodu Dyatkovo Crystal Plant, kde sa členovia delegácie dozvedeli o pokroku v projekte.

Námestník prezidentské vyslanec Centrálny federálny okruh navštívil chrám horiaci ker a zoznámili s novou dominantou mesta Dyatkovo - uctievanie kríža vyrobené z krištáľu, odohrávajúci sa v chráme na konci septembra. Jeho dojmy z toho, čo považoval za vhodné, v priestrannej fráze: "Nie všetci veria v ruský zázrak, ale je to!"

V Moskve sa uskutočnila výstava I Saloni, kde boli predstavené nábytok, dekorácia, osvetlenie, domáce textílie a technické doplnky pre domáce interiéry. Mnohé z nich je možné vidieť na jar v Milánskom nábytkom. Mimochodom, v roku 2015 bolo z Ruska 14 500 návštevníkov.

Vzájomný záujem - v minulom roku objem vývozu talianskeho nábytku do Ruska predstavoval 774 miliónov eur. Vedľa Talianov, ktorí tvorili prevažnú väčšinu (280 stánky), na Aj Saloni v Rusku exponovaných Briti, Austrálčania, Nemci, Francúzi, Američania, Holanďania, Česi, Španieli a Portugalci.

Ak sa pokúsite opísať expozíciu v jednom slove, potom to bude slovo "kontrasty". Slávnostná ríša a baroka. Geometrické interiéry v štýle 70. rokov a lakonizmus unavený vizuálnym hlukom nuly.

Neighbourhood neočakávane rehabilitovaný samet a skromný slušný tvíd, zlato a meď, textúry dreva a futuristické kovové štruktúry. Eklektické a "viacvrstvové", vytvorené na úkor textílií, návrhárskeho osvetlenia a neobvyklého príslušenstva. Prijal nový čítací kryštál, odvážne experimenty s dokončovacími technológiami a kombináciou textúr.

Ale výstava pre to a výstavu, s cieľom preukázať najviac sústredené tendencie, a čo z nich použiť v interiéri vášho bytu - rozhodnete. Ako raz povedal múdry Coco Chanel, luxus by mal byť pohodlný, inak to nie je luxus.

Drahí priatelia! V sobotu 17. októbra v 11:55 na kanáli NTV bol s našou účasťou vysielaný program "Bytová problematika".

Aktualizovaný interiér spálne pre hrdinov programu bol vyvinutý slávnym ruským dizajnérom, zakladateľom architektonickej kancelárie SL * projekt Alexej Nikolashin.

V projekte bolo lôžko ASTI prezentované v mäkkom textilnom plášti s matracom Nature zo série BeautyLine, rovnako ako skriňa, skladovací systém a stenové panely.

Nábytok skrinky bol vyrobený podľa náčrtov dizajnéra s použitím jedinečnej maľby. Fasády a stenové panely kabinetu sú zložité dvojrozmerné prevedenie a pripomínajú kresbu čiarového kódu s textúrou.

Sme veľmi potešení, že hrdinovia programu boli spokojní so svojím novým interiérom a celý filmový štáb, ktorý má bohaté skúsenosti s nábytkom z rôznych výrobcov, zaznamenal vysokú kvalitu výrobkov DMI Dyat'kovo a vynikajúcu prácu našich staviteľov, posielanie recenzie sa slovami: "Chlapci, zložiť klobúk! Ste skvelý. »»

Ak chcete zobraziť prevod, kliknite na odkaz.

Slovo "pojem" pochádza z latinského konceptu, ktorý v preklade znamená "inovatívny nápad, ktorý obsahuje kreatívny význam". Kolekcia nábytku pre spálne CONCEPT plne zdôvodňuje svoje meno - už niekoľko rokov zostáva predajným lídrom. Tajomstvo spočíva v tom, že CONCEPT vám umožňuje vytvoriť interiér v modernom štýle, ktorý je charakteristický lakonizmom a zmyslom každého detailu. Tento nábytok je schopný prispôsobiť sa chuti a charakteru majiteľov bez toho, aby zmenil podstatu.

Príďte do obchodov TM DMI pre nový koncepčný interiér. Viac podrobností o podmienkach propagácie nájdete v obchodných konzultantoch av našom internetovom obchode.

V obchode sú najnovšie kolekcie európskeho dizajnu nábytku: obývacie izby a spálne, detské a mládežnícke priestory, chodby a skrine. Štýlový a funkčný nábytok TM DMI Dyatkovo je vytvorený tak, aby každý mohol objaviť nové aspekty domáceho pohodlia a komfortu.

Jednou z výhod TM DMI je poskytovanie kompletného servisu, ktorý premení renováciu interiéru na príjemnú tvorivú činnosť. Realizujte svoj sen a staráme sa o všetko ostatné. Pozorný a zdvorilý konzultant je pripravený vyvinúť bezplatnú 3D vizualizáciu vášho budúceho interiéru a vytvoriť kompozíciu, ktorá zohľadní všetky vaše želania. Okrem toho salón poskytuje služby dodávky a montáž profesionálneho nábytku.

Poďte, čakáme na vás!

Otváracie hodiny: 10.00-22.00. Ďalšie informácie vám poskytne: 8-906-738-12-30.

Súťaž "Summer Marathon", ktorého sa zúčastnilo obchodných konzultantov značkových salónov TM DMI Dyat'kovo z celej krajiny.

"Vstupenkou" k účasti v súťaži bol objem predaja, takže ceny sa dostal to najlepšie z najlepších - predajcov, ktorí boli schopní brilantne vyriešiť problém maximálneho počtu zákazníkov. TM DMI Dyat'kovo oceniť profesionalitu a iniciatívu zamestnancov a všeobecné uznanie samo o sebe je odmenou pre víťaza. Nemenej príjemným bonusom boli cenné ceny - peňažné certifikáty, tabuľky a hodinky.

Majiteľom hlavnej ceny, osvedčenia 500 tisíc rubľov, bola Elena Popová z FE Berkut, Khabarovsk. Všetok priateľský tím DMI blahoželá Elene s víťazstvom a želá si ďalšie úspechy, zaujímavé interiérové ​​projekty a čo najviac zákazníkov!

facebook

Sochi str. Don 9

A to nie je žiadny darček.

Od 1. do 31. januára až do -35% zľavy pre HITS a novinky.

C15 DECEMBER MONTÁŽ NÁBYTKU AKO DARČEK.

Sochi str. Gagarin 76, 2 poschodie.

tel: +7 988 233 03 53

e-mail: dmisochi1 @ mail. ru

DESIGNÁRI A ARCHITEKTI

DMI Dyatkovo ponúka štýlové a funkčné kolekciu nábytku vo všetkých obytných oblastiach navrhnutých popredným dizajnérskym štúdiám v Európe, ktorý sa perfektne hodí do každého interiéru, a to vždy v súlade so súčasnými európskymi trendmi.

Medzinárodný tím dizajnérov:

DMI Dyatkovo Soči pridalo 27 nových fotografií.

DESIGNÁRI A ARCHITEKTI

DMI Dyatkovo Soči pridalo 13 nových fotografií.

BURY Z LETY VIAC

-40% pre všetky lôžka LARGO 90x200 cm

so zdvíhacím zariadením

-20% pre zvyšok sortimentu zbierky LARGO,

«DMI / Dyatkovo»

TM "DMI / Dyatkovo9raquo; zaujíma vedúce postavenie na trhu s nábytkom v Rusku. Poslaním spoločnosti je pomáhať pri komplexnom návrhu domáceho priestoru. Organizácia ponúka kvalitný nábytok za dostupné ceny. Zbierky nábytku dmi Dyatkovo vytvorené v súlade s rysmi rozloženia ruských apartmánov. Tím dizajnérov z rôznych krajín vyvíja najnovšie trendy, ktoré spájajú estetiku, funkčnosť a praktickosť. Značka "DMI / Dyatkovo9raquo; sa opakovane stala víťazom mnohých súťaží. Nábytkové zbierky získali vysoké známky od odborníkov z priemyslu.

Firma má svoju vlastnú výrobu, vybavená moderným moderným vybavením. Hotové výrobky sa predávajú prostredníctvom siete predajcov, ktorá zahŕňa viac ako 400 obchodov otvorených v Rusku av zahraničí. Okrem toho nábytok TM "DMI / Dyatkovo9raquo; možno zakúpiť v internetovom obchode.

Najširší sortiment zahŕňa štýlové obývacie izby, spálne, chodby pre každý vkus. V predaji je modulárny nábytok, ktorý umožňuje kombinovať rôzne prvky interiéru s ohľadom na veľkosť priestorov. Môžete si vybrať rôzne možnosti pre interné plnenie. Na ľavej / pravej strane sa otvárajú dve typy dverí. Nábytok TM «DMI / Dyatkovo9raquo; Vysoká kvalita je zaručená prísnou kontrolou vo všetkých fázach výroby.

Počet pobočiek: 435 (v 159 mestách Ruska).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

79 − = 77