Hitachi skrutkovač

Výber Hitachi: skrutkovač pre všetky príležitosti

Každý, kto kedykoľvek použil akýkoľvek nástroj spoločnosti Hitachi, by sa mohol uistiť, že informácie o jeho spoľahlivosti neboli vynájdené. Kvalita výrobkov tejto značky je primárne spojená so spoľahlivosťou japonských modelov, futuristickým dizajnom a jednoduchosťou. Samozrejme, akumulátorové skrutkovače Hitachi nie sú výnimkou. Hlavný počet modelov sa môže použiť v dcérskych farmách aj na stavbách.

"Hitachi" - skrutkovač: jeho dizajnové prvky

Táto značka modelovej rady batérií zahŕňa vzorky vyrobené z vysoko kvalitného plastu a soľovaného hliníka. Čokoľvek môžeme povedať, všetky nástroje majú nízku hladinu hluku a malú hmotnosť, a preto môžu spotrebitelia oceniť vynikajúci výkon.

Dodávame, že každý Hitachi skrutkovač, ktorého cena sa pohybuje od 3500 do 14 000 rubľov v závislosti od modelu, má pogumovanú rukoväť, preto už nie je potrebné hovoriť o pohodlí počas práce. Treba tiež spomenúť na nastaviteľný hák, ktorý je prítomný v prípade niektorých modelov. Umožňuje bez problémov prepravu zariadenia. Trochu, ale pekné.

"Hitachi" - skrutkovač: batérie najnovšej generácie

Najnovšie modely skrutkovačov tejto spoločnosti sú čoraz viac dodávané s lítium-iónovými batériami. Je to spôsobené tým, že sa používajú najčastejšie na odchytenie rozpočtovej triedy nástrojov, majú určité nedostatky vo forme pamäťového efektu a veľkej váhy. Nedávno z tohto dôvodu bolo dosť ťažké nájsť model skrutkovača tejto značky rozpočtovej triedy. Táto skutočnosť však nie je veľmi dôležitá, pretože náklady na najjednoduchšie modely sú dnes prijateľné, pretože tento nástroj bude aktívne pracovať, nie roky ležať niekde v komore na poličke.

"Hitachi" - skrutkovač: klasifikácia

Mnohí si už uvedomujú, že akumulátorové skrutkovače Hitachi sa dajú použiť na otáčanie a skrúcanie spojovacích prvkov, ako aj ako vŕtačky. Preto, keď je potrebné vyvrtávať kov alebo drevo, môžete vybrať odvážne batériový model tejto značky.

1

"Hitachi" - skrutkovač: funkcie

Hlavná časť nástrojov spoločnosti Hitachi má opačnú podporu pre určitú rýchlosť otáčania a dve mechanické rýchlosti. Samostatne by sa malo hovoriť o možnosti prispôsobenia rýchlosti práce, ktorá je prítomná v určitých modeloch. Napríklad aj dvojstupňový lacný model môže byť multifunkčným nenahraditeľným asistentom, rovnako ako s ním môžete skrútiť zipsy, alebo môžete tiež vŕtať.

Niečo, čo sme krásne a sladké. Je načase pridať sud medu a mušku v masti. Niektoré skrutkovače v ich konfigurácii majú nikel-kadmiové batérie. Majú nejaký účinok "pamäte", pretože sú to chybné, ak ich porovnáme s lítium-iónovými. Ich hlavnou nevýhodou je životnosť. Hoci existujú 2 malé plusové body - tieto batérie vám zabezpečia prácu v chlade, ale sú oveľa lacnejšie ako lítium-iónové batérie.

Hitachi skrutkovač

Je nám to veľmi ľúto, ale požiadavky získané z vašej IP adresy sú podobné tým, ktoré sú automatické. Z tohto dôvodu sme nútení dočasne zablokovať prístup k vyhľadávaniu.

Ak chcete pokračovať v hľadaní, zadajte znaky z obrázka do vstupného poľa a kliknite na tlačidlo "Send9raquo;".

Váš prehliadač má cookies zakázané. Spoločnosť Yandex vás nebude môcť na pamäti a správne identifikovať v budúcnosti. Ak chcete povoliť súbory cookie, použite tipy na našej stránke Pomocníka.

Pravdepodobne automatické žiadosti nepatria k vám, ale k inému používateľovi, ktorý s vami prichádza do siete z rovnakej adresy IP. Jednotlivé znaky musíte vložiť do formulára, po ktorom si budeme pamätať a budete môcť odlíšiť ostatných používateľov prichádzajúcich z tejto IP adresy. V takomto prípade vám stránka CAPTCHA nebude obťažovať vás dosť dlho.

Možno váš prehliadač má doplnky, ktoré dokážu nastaviť automatické vyhľadávanie. V tomto prípade vám odporúčame ich zakázať.

Je tiež možné, že váš počítač je infikovaný vírusovým programom, ktorý ho používa na zhromažďovanie informácií. Možno by ste mali skontrolovať systém na vírusy.

Ak máte nejaké problémy alebo by ste sa chceli obrátiť na náš tím podpory, použite prosím formulár pre pripomienky.

Ak automatické požiadavky pochádzajú z vášho počítača a viete o tom (napríklad musíte odoslať podobné požiadavky na Yandex), odporúčame vám použiť špeciálne vyvinutý API Yandex.Market API.

Ako si vybrať Hitachi skrutkovač

Skrutkovanie japonskej spoločnosti "Hitachi9raquo; zaujímajú cenné miesto v rade podobných zariadení od rôznych výrobcov. Sú spoľahlivé a vysoko kvalitné, preto sú často vybrané pre opravy. Skrutkovač "Hitachi9raquo; Považuje sa za univerzálny nástroj, pretože môže skrutkovať a odskrutkovať akékoľvek upevňovacie prvky a tiež vŕtať otvory vo väčšine materiálov. Spoločnosť "Hitachi9raquo; produkuje pomerne širokú škálu modelov, ktoré sa líšia výkonom. Ako sa nedá zamieňať obrovské množstvo funkcií a vyzdvihnúť nástroj s optimálnou sadou vlastností?

Typy batérií pre skrutkovače «Hitachi9raquo ;, ktoré z nich je lepšie

Prvá vec, ktorú musíte rozhodnúť, je, či potrebujete skrutkovač s samostatnou batériou alebo dostatočným napájaním zo siete. Zariadenia, ktoré pracujú zo siete, nevyžadujú batériu, čo znižuje ich cenu. Takýto nástroj však nemôže fungovať bez elektrických zásuviek.

Ak vaša voľba padla na skrutkovače «Hitachi9raquo; s batériou, sú k dispozícii v dvoch typoch: nikel-kadmium a lítium-ión. Niklovo-kadmiové batérie sú v prevádzke spoľahlivé aj pri náročných prevádzkových podmienkach, ako je napríklad mraz. Ale majú pamäťový efekt, sú dlho nabité, majú značnú váhu a sú určené na krátku prácu. Sú vybavené takými modelmi skrutkovačov, ako sú "Hitachi BCC1814, HTC333161", "Hitachi DS12DVF3", "Hitachi DS14DVF13", "Hitachi BCC1215" a ďalšie.

Lítium-iónová batéria sa vyznačuje nedostatočným pamäťovým efektom a môže trvať veľmi dlho. Takéto batérie obsahujú zariadenie typu "Hitachi 33441"&9raquo;, je vybavený skrutkovačmi s napätím 14,4 V: DS14DSL, DS14DSDL, DS14DSL, DS14DBL, DV14DSDL, DV14DSL, WH14DSL, WR14DSDL a ďalších modelov. Skrutkovač "Hitachi9raquo; s lítiovou batériou má nižšiu hmotnosť, môže pracovať až 5 hodín a má väčšiu manévrovateľnosť, takže sa tieto modely kupujú častejšie ako analógové batérie typu nikel-kadmium. Ale to nie je bez nedostatkov: krátky život, citlivý na nízke teploty, vysoké náklady.

Výkon a účinnosť batérie pre skrutkovač «Hitachi9raquo; závisí hlavne na napätí. Modelový rad batérií predstavujú zariadenia s napätím 9,12,14 a 18 voltov. Čím vyššie je tento údaj, batéria pre skrutkovač "Hitachi9raquo; produktívnejší a väčší a drahší nástroj.

Ak potrebujete len zariadenie, ktoré vykonáva iba úlohu skrutkovača a robí diery len v mäkkých materiálov, vybrať model s napätím batérie 9-12V. A ak potrebujete nástroj, ktorý môže vytvoriť dieru v pevných materiáloch, napríklad v kovu alebo betóne, najlepšou možnosťou je skrutkovač "Hitachi9raquo; 18 voltov.

Ďalším dôležitým parametrom batérií je ich kapacita. Lacné modely nástrojov sú vybavené batériou s výkonom 1,3 Ah. Ak budete pracovať na strop sadrokartónu, bude to mať 3-4 hodiny nepretržitej životnosti batérie. Vzhľadom na skutočnosť, že moderné batérie nabíjajú pomerne rýchlo - až 60 minút, nástroj nebude dlhší čas nečinný. Dokonca aj v prípade nepretržitého vŕtania kovu alebo dreva stačí jedna hodina batéria s výkonom 1,3 Ah za hodinu.

«Hitachi9raquo; skrutkovač, ktorého batérie majú kapacitu 2 alebo 3 Ah / h má veľký výkon a nárazovú silu. Dokončiť s takýmto "beast9raquo; zvyčajne existuje rukoväť, ktorá umožní použitie nástroja ako perforátora.

Najoptimálnejšou voľbou pre domáce použitie je skrutkovač «Hitachi9raquo; 12 V, model DS12DVF3 je obzvlášť obľúbený u spotrebiteľov. Vyznačuje sa všestrannosťou a nízkymi nákladmi. Skrutkovač "Hitachi9raquo; DS12DVF3 umožňuje vŕtať oceľ (priemer dier - do 12 mm), drevo (priemer - do 20 mm) a skrutky do kovu - do 6 mm a drevo - 5,8 x 63 mm. Nástroj je vybavený výkonným motorom, ktorý má vzduchový chladiaci systém a dvojstupňový reduktor. Prevádzková rýchlosť sa dá nastaviť v rozmedzí 0-350 / 0-1050 ot / min. Práca nástroja umožňuje ovládanie spúšťača. Skrutkovač DS12 DVF3 obsahuje dve 12V batérie s kapacitou 1,4 Ah, nabíjačkou batérie a baterkou UB12D.

«Hitachi9raquo; skrutkovač 12 voltov má kompaktnú veľkosť a nízku hmotnosť, spolu s pevnou kapacitou a relatívne nízkou cenou, tieto ukazovatele priťahujú ekonomických spotrebiteľov.

Hlavné vlastnosti, čo ovplyvňujú

Okrem batérie závisí činnosť skrutkovača od ostatných vlastností zariadenia: krútiaci moment, funkcia nárazu, priemer vŕtačky a iné.

Pre funkciu nadmerného platieb je nevýznamná - asi 600-1000 rubľov, takže akvizícia takéhoto nástroja bude plne odôvodnená. Samozrejme, ak plánujete vážnu opravu a potrebujete urobiť veľa priechodov v stenách, skrutkovač nepomôže, iba robotník bude robiť túto prácu.

Indikátor maximálneho krútiaceho momentu ukáže, akú prácu bude model robiť. Priemerné skrutkovače majú index najmenej 24 N / m, to stačí na to, aby sa vyrovnal s inštaláciou sadrokartónu. Dobrý skrutkovač "Hitachi9raquo; musí mať krútiaci moment 30 alebo 36 N / m, môže dlaždiť s korunkami. A modely s vyšším výkonom sú už navrhnuté na vŕtanie dreva a kovu. Napríklad model nástroja s CM 36 N / m môže vytvoriť otvor v strome s priemerom 25 mm a nástroj s KM 80 N / m - 60 mm.

V závislosti od materiálov, ktoré chcete vyvrtnúť, môžete vybrať najlepšiu možnosť pre zariadenie.

Zvyčajne nástroj "Hitachi9raquo; sa prepravuje v plastovom puzdre, okrem toho sú v súprave dve batérie, nabíjačka pre ne, baterku, inštrukciu a najmenej jeden bit. Niektoré modely sú doplnené ďalšími bitmi.

V prevažujúcom počte skrutkovačov sú kazety rýchlo upnuté.

Výber nástrojov len pomocou nútenej brzdy: ak uvoľníte spúšť, vrtanie okamžite zastaví bez zotrvačnej rotácie.

Skrutkovače "Hitachi9raquo; niektoré modely môžu byť zmenené na nové, čo výrazne predlžuje životnosť nástroja.

Všetky akumulátorové náradie "Hitachi9raquo; veľmi ergonomické a ľahko použiteľné. Majú pogumovanú rukoväť, ktorá chráni pred nepríjemnými vibráciami a nárazmi. Skriňa redukujúca hluk zníži nepríjemný zvuk, pohodlný systém tlačidiel okamžite reaguje na stlačenie.

Teraz, keď sa oboznámili so základnými parametrami skrutkovačov "Hitachi9raquo; a keď ste ich pochopili, môžete si vybrať nástroj, ktorý bude vaším verným pomocníkom.

Ak chcete zistiť, ako dobre skrutkovače "Hitachi9raquo;, prečítajte si o nich recenzie:

"Používam Hitachi DS 12 DVF 3 už viac ako rok. Zo všetkého, čo funguje - tento model je najoptimálnejšia kombinácia. Take - budete spokojní."

"Používam "Hitachi DS 12 DVF 3" po dobu 2,5 rokov. V páse môže byť umiestnený dobrý dizajn, nie príliš ťažký. Použil som skrutkovač na vybudovanie domu, veľmi spokojný s batériami, dosť dlho, stále som rád trakčný režim, odporúčam."

"Hitachi DS 18 DVF 3-TA "Mám niekoľko rokov. Vynikajúce "shurik9raquo; pracovať na ceste len nepostrádateľná vec. Zastavil výber na danom modeli a neľutujem, poplatok je v poriadku, v ruke je vyvážená a veľmi ergonomická. Kúpil som mu kúsok kúskov od spoločnosti Bosch, všetko prišlo, funguje dobre."

Alexander, mesto Krasnodar

"Používam Hitachi DS 14 DCL-RA. Páčilo sa mi, že v krabici bola baterka. 3 mm ocele sa zhoria. Nedostatky neodhalili."

Str. Bolshaya Dorogomilovskaya, 10

Dmitrovská diaľnica, 163a, budova 1, -1 poschodie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

− 1 = 8