2 poschodové postele pre deti

Dvojpodlažné postele pre deti

Detská izba s poschodovou posteľou je pohodlná. Existuje niekoľko výhod. Po prvé, šetrí miesto. A dokonca nie vždy v malom priestore, i keď to je bežný problém. Napokon, aj v priestrannej miestnosti je žiaduce ponechať čo najviac voľného miesta pre mobilné hry a hračky. Po druhé, je lepšie usporiadať priestor: nakreslite schránky v spodnej časti, pripevnite príborník alebo pripevnite skrinku. Po tretie, deti sa páčia tejto situácii. A dievčatá a chlapci. Detská postieľka je navyše postavená na pár dní.

Detská izba s poschodovou posteľou

Existuje veľa druhov detských poschodových postelí. A to nie je vo veľkosti, ale v dizajne. Začnime s princípmi konštrukcie:

 • Základom dizajnu je rám rámu, ku ktorému sú pripojené všetky ostatné detaily: luky, zábradlia. Tyče by mali byť vyššie ako výška vrchného ležadla na výške chrbta alebo bokov. Na zaistenie bezpečnosti by výška mala byť minimálne 40 cm od horného okraja matraca.

Konštrukcia je založená na štyroch vertikálnych nosníkoch, ku ktorým sú už pripojené všetky ostatné časti

Dve rovnaké lôžka sú navzájom stohované a navzájom spojené

Dvojpodlažná loftová posteľ je vynikajúcim spôsobom pre malú izbu alebo súťažiace deti

1

Rohové usporiadanie kotvišť

Dvojposchodová posteľ s ofsetovým lôžkom

Dvojpodlažná detská postieľka je bezpečnejšia

Výber štruktúr je skvelý, ale to nie je všetko. Pridajte rôzne schody. Môžu byť obyčajné, ako na švédskej stene, alebo vo forme schodov alebo schránok, ktoré sú na seba nad sebou. Najekonomickejšia možnosť je zvyčajná: vyžadujú len málo materiálu a zaberajú málo miesta. Ale v rebríku od krabičiek môžete dať veci ako komoda, čo je tiež praktické. A ďalšie takéto kroky sú spoľahlivejšie: môžu byť pripojené k vysokým koľajnicám, aby boli ešte bezpečnejšie.

Variant rebríka s krabicami

Schody z koľají alebo schodov môžu byť umiestnené vpredu - na dlhej strane lôžok. Zároveň sú niekedy centrované, niekedy aj vpravo alebo vľavo. Ďalšia možnosť - schody z zadku. Sú tiež vertikálne a potom takmer nezaberajú miesta a niekedy - pod uhlom. Lezenie je jednoduchšie, ale nie vždy sa dá dať: oblasť neumožňuje, a pre vyčnievajúce nohy je ľahké chytiť.

Pre rám, drevený korálek sa používa hlavne alebo je vyrobený z dosiek. Ale tu sú možnosti. Všetky ostatné prvky môžu byť vyrobené z dosiek. Tento materiál je prirodzený, ale práca s ním nie je jednoduchá a dlhá: každý detail vyžaduje starostlivé spracovanie a existuje veľa z nich, pretože dosky zvyčajne nie sú široké, inak tohle posteľ vyzerá hrubšie. Ak máte nejaké zručnosti, stojí za to vyskúšať. Ak nie, lepšie použite iné materiály.

Dvojstupňové postele pre deti môžu byť vyrobené z dreva

Rýchlejšia poschodová posteľ s vlastnými rukami je postavená, ak sú diely vyrezané z listového materiálu: drevotrieska, MDF alebo preglejka. Drievotrieska je lepšie, aby sa laminované, to isté možno nájsť a preglejky. Tiež to môže byť maľované: ak máte bridžu nábytok preglejky. Vyzerá dobre. Je dôležité len pri pohľade do roviny, aby nedošlo k poškodeniu pozdĺž okraja.

Okraje drevotriesky je možné spracovať špeciálnymi pásikmi. Sú samolepiace, lepia sa cez handričku s bežným železom. Iba tieto materiály majú nepríjemnú vlastnosť: pri ich výrobe sa používa adstringent, ktorý uvoľňuje formaldehyd do ovzdušia. Keďže látka je škodlivá, jej množstvo sa monitoruje a normalizuje. Na výrobu detského nábytku je povolená drevovláknitá doska a preglejka s emisnou triedou E1. Pokiaľ ide o množstvo uvoľnenej látky, nie je škodlivé pre drevo.

Čo sa týka veľkosti alebo malej veľkosti postele, keď sú deti stále malé. V zásade môžete okamžite vložiť posteľ v plnej veľkosti. Zdá sa, že až kým nevyrastie, prejde veľa času. V skutočnosti a nemajú čas sa pozrieť späť, pretože "detinské" rozmery sa stávajú malými. A potom tu je problém: kam umiestniť staré lôžko. Ak chcete vyhnúť, samozrejme, je to škoda a nábytok na predaj sa nepoužíva veľmi dobre. Preto odporúčania: ihneď postavte posteľ štandardnej veľkosti: 1 x 2 m alebo tak.

Kresba na poschodovej posteli

Výkres kostry dvojpodlažného lôžka a potrebných materiálov

Výkres palandy s rozmermi

Rohová poschodová posteľ

Poschodová posteľ s šatníkom

Schody do dvojposchodových postelí

Výkresové schody pre dvojúrovňové postele

Poschodová posteľ s vlastnými rukami: správa o fotke

Aby sme ušetrili miesto v malej miestnosti, bolo rozhodnuté vytvoriť posteľ v druhom poschodí a na prvom mieste vybaviť pracovný priestor pod počítačom. V prípade potreby pridajte skok do prednej časti a vytvorte štít pod matracom, na prvom stupni si tiež môžete urobiť kotvisko.

Bol vytvorený výkres, boli vypočítané materiály. Rám je vyrobený z drevotrieskovej dosky. Je to lacnejšie a spoľahlivejšie: záruka, že póly sa pri sušení nezrútia. Pretože boli zakúpené dosky, ako aj nosník malého prierezu na viazanie. Šírka lôžka sa vyrába podľa veľkosti existujúceho matraca

Kreslenie a zakúpené materiály

Trvalo takéto materiály:

 • pre pracovisko - nábytková doska s hrúbkou 18 mm a rozmermi 600 x 2000 mm;
 • borovicové dosky 90 * 45 * 3000 m - 16 ks;
 • borovica 45 * 45 * 3000 m - 8 ks;
 • pre matracovú základňu 2 listy preglejky hrúbky 9 mm, veľkosti 1525 * 1525 mm;
 • rohy, skrutky, skrutky.

Doska bola zakúpená už ako pluh a leštený: zatiaľ nie je vybavenie na spracovanie na farme. Okamžite začnite s výrobou pólov:

 • Vyrezané na veľkosť - výška stĺpov je 185 cm, celkovo 10 je rovnaké: v rohoch a jeden pól na druhej strane schodiska.
 • Pripevňujeme ich na dve: presne dali sme jeden na druhého. V tomto prípade si všimnite, že ročné okruhy boli zasielané rôznymi smermi. Takže s najväčšou pravdepodobnosťou budú príspevky zostať ploché. Vyvŕtajte otvor nad a pod skrutkami a utiahnite dosky, umiestnite podložku pod krytom a podložky matice. K všetkým týmto "kráse" nie je kaziť vzhľad, robíme drážky s veľkým priemerom, aby sa orech a hlavu utopiť. Potom môžu byť pokryté nábytkom alebo pokryté tmelom na drevo.

Začiatok zostavy kostry

Pripevníme sa na bočné postranné rámy prvého rámu

Rám takmer zostavený

Pozdĺžna tyč tuhosti

Nainštalujte podporu krokov

Ako sa vyrába doska?

Poschodová posteľ: môžete si vytvoriť vlastné

Variant je nekomplikovaný. Na jej realizáciu potrebujete len skrutkovač, pílenie dreva a spojovacie prvky. Táto verzia zostavy pre tých, ktorí nie sú oboznámení s tesárskou činnosťou a ktorí nevedia, ako rezať a drážkovať. Ak sa vám nepáči vyčnievajúce spojovacie prvky, môžete ich zavrieť dekoračnými vrstvami: na lepidlo môžete vložiť tenké dosky. Skryjú všetky nevýhody zostavy.

Ďalšou možnosťou na zostavenie vlastnej posteľnej postele je video.

Budeme zvážiť ekonomickú možnosť, ako vytvoriť dvojpodlažnú palandovú posteľ s vlastnými rukami, keď sú k dispozícii dve identické drevené postele. Tento variant lôžka je skutočný pre detské izby v Chruščov. Kde začať, aby ste sa vyhli sklamaniu?

Rôzne poschodové postele: pre dospelých a deti (104 fotografií)

Aké združenie okamžite vzniká pri spomínaní poschodových poschodí? Určite prvá vec, ktorá príde na myseľ, je detská izba a dve rovnaké samostatné kreslá, z ktorých jedna visí nad druhou. Ale poschodové postele - to je oveľa viac ako vyššie uvedený stereotyp. O tom, čo s vami a budeme hovoriť nižšie.

Foto - 1 Kované postele z Giusti Portos

Materiál a rozmery palandových postelí

Z materiálu, z ktorého je lôžko vyrobené, závisí jeho silu, pohodlie a bezpečnosť použitia, vzhľadu a mnohých ďalších faktorov. Hlavné materiály použité pri výrobe poschodových postelí sú:

 • Kovový profil nábytku s ochranným náterom;
 • prírodné drevo;
 • Drievotrieska a podobné typy dosiek.

Železné postele sú dobré pre ich pevnosť a jednoduchosť montáže. Nemenej dôležité je ich štýlový vzhľad: lakovaný kov, ako sa ukázalo, môže byť ozdobou interiéru. Napríklad dokončenie niektorých modelov je kovanie alebo imitácia, čo z nich robí ideálne pre spálňu v romantickom štýle. A postele s farebnými zábradlami sa určite zamilujú do detí.

Foto - 2 Kovové lôžko

Foto - 3 poschodová posteľ pre dospelých v secesnom štýle

Foto - 4 Kovové postele

Foto - 5 poschodová posteľ s veľkým lôžkom v prízemí

Foto - 6 Kovová poschodová posteľ pre dospelých

Drevené dvojpodlažné postele - najviac šetrné k životnému prostrediu a zdraviu priaznivé možnosti. Nepochybne najlepšou voľbou je nábytok vyrobený z masívneho dreva. Tieto postele a bude trvať dlhú dobu, a dokonale zapadajú do rôznych štýlov interiéru. Napríklad, všetky druhy štýlov krajiny, vrátane škandinávskeho štýlu a Provence, nielen umožňujú, ale tiež vítam použitie prírodného dreveného nábytku.

Foto - 7 Drevená poschodová posteľ TWIN

Foto - 8 Drevené lôžko

Foto - 9 Detská poschodová posteľ z prírodného dreva

Foto - 11 poschodových postelí pre deti

Foto - 12 poschodová posteľ pre deti

Výhodou MDF nábytku s povrchovou úpravou z MDF je najfokrejšia, najrozmanitejší a veselší vzhľad, ktorý prispeje k harmonickému rozvoju detí. Najjednoduchšie modely nezvyčajného vzhľadu sú dobré pre ich lacnosť.

Foto - 13 Rozkladacia pohovka z drevotriesky vo svetlých farbách

Foto - 14 poschodová posteľ pre dievčatá v ružových tónoch

Foto - 15 poschodová posteľ pre dievčatá

Foto - 16 poschodová posteľ so všetkým potrebným na šetrenie miesta v detskej izbe

pozor! Pri výrobe palandových postelí je možné kombinovať materiály: drevotrieska a drevo, kovový rám plus bukové lamely atď. Pokiaľ ide o rozmery, môžu byť odlišné. Rozmery závisia od toho, kto je posteľ určený, ale o tom sa bude ďalej diskutovať.

Foto - 17 poschodová posteľ pre deti z drevotriesky a prírodného dreva

Foto - 18 Deti s poschodovou posteľou z drevotrieskovej dosky, dreva a kovu

Poschodové postele pre deti a dospelých

Návrat na začiatok článku je hlavným smerom použitia palandových postelí, ktorým je usporiadanie detskej spálne. Podľa toho je štandardnou možnosťou dvojmiestne lôžko pre dve deti. Ale nie nevyhnutne: takýto nábytok je užitočný, aj keď je dieťa len jedno, v prípade ďalšieho doplnenia v rodine. Ak v rodine neexistujú žiadne takéto plány, ale existuje aj detský žrebec, loft posteľ môže byť vynikajúcou voľbou pre neho.

Foto - 19 Nábytok Pioneer - klasický príklad palandy z drevotrieskovej dosky s povrchovou úpravou z MDF

Foto - 20 poschodová posteľ pre školáka s plnohodnotným pracoviskom

Foto - 21 Detská poschodová posteľ s pohovkou v prízemí

Foto - 22 Postele s pohovkou

rada: ak je v rodine niekoľko detí a predpokladá sa žiadne rozšírenie obytného priestoru, je lepšie vybrať posteľ "na rast", pretože čoskoro budete potrebovať dospievajúcu a potom postelovú posteľ pre dospelých.

Ako si vybrať palandovú posteľ pre deti

Riešením problému usporiadania malej miestnosti pre dve deti je dvojpodlažná posteľ.

Dôvody pre jeho popularitu:

 • ergonómia;
 • úspora miesta;
 • jednoduchosť prevádzky;
 • jednoduchosť starostlivosti.

Nájdite 2 poschodové postele pre dieťa - žiadny problém. V nábytkových salónoch sú prezentované v mnohých konfiguráciách. Existujú možnosti pre dieťa a staršie dieťa. Obchody ponúkajú rozvíjať individuálnu objednávku a v prípade potreby vytvoriť trojmiestny model.

Foto - 23 kovová detská postieľka

Foto - 24 poschodová posteľ v detskej izbe

Foto - 25 detská poschodová posteľ

Foto - 26 Trojstupňový lôžkový transformátor

Foto - 27 Svetlo trojitá posteľ z prírodných materiálov

 • tradičné dvojúrovňové - ušetríte priestor v miestnosti. K dispozícii sú kovové a drevené;

Foto - 28 Poschodová posteľ so zásuvkami

Foto - 29 deti pre tri deti

Foto - 30 Kovová poschodová posteľ v detskej izbe

 • model s pohovkou - v zostavenej podobe je miestom pre hry a odpočinok, v demontovanej posteli pre hostí;

Foto - 31 poschodová posteľ pre deti, ktoré si radi prečítajú pred spaním

Foto - 32 poschodová posteľ

 • Vysúvateľné - dobre zapadajú do miestnosti s nízkymi stropmi. Posteľ s druhou vrstvou je umiestnená pod prvým;

Foto - 33 Trojlôžková posteľ pre dievčatá

Foto - 34 Posuvná posteľ na dvoch úrovniach

Foto - 35 Detský dizajn s poschodovou posteľou

 • transformátory - z jedného výrobku sa zostaví plnohodnotná pohovka s detským stolom alebo mini ihrisko.

Foto - 36 poschodová posteľ so zabudovaným pracoviskom

Foto - 37 Dizajn izby s poschodovou posteľou

Foto - 38 poschodová posteľ vo vnútri izby v secesnom štýle

Samostatná objednávka pre trojlôžkovú posteľ je možná.

Foto - 39 Funkčná poschodová posteľ

Foto - 40 Posuvné lôžko na kolesách

Vzhľadom na vysoké náklady na bývanie, bývanie už dospelých detí s ich rodičmi, zhltnutie na niekoľko metrov štvorcových - bežná prax pre naše miesta. V akom inom prípade by ste potrebovali poschodovú posteľ pre dospelých? To je najlepšia možnosť na otvorenie malej ubytovne alebo podobného podniku - lacné a praktické. Študenti, ktorí bývajú v hosteli alebo si prenajímajú byt, môžu tiež odporučiť, aby sa pozreli na poschodové postele. Niektoré typy lôžok, ktorých prehľad je uvedený nižšie, sa môžu použiť vo vnútri takmer každej miestnosti ako variantu hlavného plusu postele pre hostí, alebo sa stali vrcholom štúdia alebo bytu.

Originálne poschodové postele pre dospelých

Požiadavka na poschodové postele pre dvoch dospelých osôb v porovnaní s deťmi je relatívne nízka. Z tohto dôvodu sú v nábytkárskom salóne vystavené v samostatných kópiách. Obchody ponúkajú na mieru šité projekty na objednávku.

Tip! Dvojstupňové sedacie súpravy sa používajú v kompaktných apartmánoch s vysokými stropmi na šetrenie miesta.

Foto - 41 Štýlová poschodová posteľ

Foto - 42 Dvojposteľová posteľ s šatníkom a stolom

Foto - 43 poschodová posteľ s pohovkou

Foto - 44 Designová miestnosť s vstavanou poschodovou posteľou

Foto - 45 poschodová posteľ s vstavanou skriňou

Fotografie - 46 Posilňovač v červených tónoch

Fotografie - 47 Bed-transformátor

Foto - 48 Sofa-transformátor dvojstupňový

Foto - 49 Kovová posteľná pohovka pre dospelých

Fotografie - 50 Trojlôžková posteľ pre dospievajúcich chlapcov

Foto - 51 Posuvná posteľ

Fotografie - 52 Posuvná posteľ pre dospelých

Foto - 53 Rôzne posteľné zasúvateľné postele

 • podkrovné postele - zospodu sú skrine a iný nábytok a na vrchole - spánok.

Foto - 54 Poschodie loft

Foto - 55 Pine Bed

Dospelé poschodové postele sú vytvorené z:

Foto - 56 poschodová posteľ pre malý byt

Foto - 57 Kovové lôžko pre dospelých

Foto - 58 Poschodová posteľ z prírodného dreva pre teenagerov

Fotografie - 59 poschodových postelí pre dospelých

Foto - 60 poschodová postieľka so šatami na oblečenie

Foto - 61 poschodová posteľ s veľkou posteľou v prízemí

Najvhodnejšie výrobky z drevotriesky. Je vhodný pre akýkoľvek interiér. Drevené postele dokonale zapadajú do dizajnových štýlov: klasický, krajina, Provence. Kovové postele sú vhodné na vedenie podkrovia a špičkových technológií.

V tomto vlákne je miesto, kam ísť na prechádzku: rozmanitosť tvarových faktorov palandy je taká veľká, že mnohí obyvatelia mesta, možno ani nevedia o tom:

 • obyčajná poschodová posteľ;
 • poschodová posteľ-transformátor;
 • trojposteľová poschodová posteľ;
 • poschodová posteľná pohovka;
 • loft bed;
 • vyťahovanie alebo vysoká dvojúrovňová posteľ;
 • poschodovou posteľou s šatníkom alebo inými kusmi nábytku.

Bežné postele nevyžadujú špeciálne znázornenie: môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, sú vyrobené v rôznych farbách, majú iný dizajn a umiestnenie rebríka.

Foto - 62 Poschodová posteľ so zásuvkami

Transformátor postele je pre spotrebiteľov zaujímavejší. V skutočnosti ide o dve rovnaké lôžka, umiestnené na seba. V prípade potreby sa horná vrstva ľahko oddelí a odstráni, čím vzniknú dva samostatné kusy nábytku. Toto je nález pre tých, ktorí majú radi prestavbu, dobrý darček pre deti, aby vyrastali, a skvelá možnosť pre tých, ktorí žijú v obmedzených podmienkach bývania, ktoré sa v budúcnosti môžu zmeniť k lepšiemu.

Foto - 63 Posuvné lôžka pre dve deti

Trojlôžková poschodová posteľ je určená predovšetkým pre rodinu s jedným malým dieťaťom alebo tromi deťmi. Vzhľadom na nedostatok osobného priestoru to nie je najvýhodnejšia možnosť. Ale pre rodinu s dieťaťom v jednopokojovom byte alebo rodinou s troma deťmi v dvojizbovom apartmáne s malým dieťaťom je táto možnosť veľmi prijateľná.

Jedným z poddruhov trojitého poschodového lôžka je poschodová posteľná pohovka, ktorej horná časť je postel a spodná časť je pohovka. S dostatkom štvorcových metrov sa takýto nábytok môže stať funkčnou výzdobou.

Foto - 64 poschodová posteľ

Fotografie - 65 Dieťa pre dievčatá v lila-ružové tóny

Photo - 66 Minimalistická posteľná pohovka vo vnútri apartmánového štúdia

Bed-podkrovie môže byť tiež pripísané poschodové postele, aj keď lôžko je jediný a je umiestnený na vrchole, a nižšia úroveň chýba. Namiesto toho môžete usporiadať šatník alebo pracovisko, čo výrazne šetrí priestor a kompaktne uloží všetky dôležité oblasti. Táto možnosť je medzi mladými ľuďmi čoraz obľúbenejšia, je ideálna na použitie v domácnostiach a apartmánoch s vysokými stropmi.

Foto - 67 Iroea-Sturo lôžko-podkrovie

Na úspešné usporiadanie poschodovej postele s pracovným priestorom alebo iným nábytkom nie je nutné, aby bola nižšia úroveň. Poschodová posteľ s šatníkom alebo stôl je perfektne umiestnená vo vzájomne kolmom usporiadaní spaní. Mnohé modely sú vybavené šmýkadlom, v ktorom môžete tiež ukladať veci. Najbežnejšou variantou dodatočného uskladnenia sú špeciálne boxy, ktoré sú zatlačené pod posteľ. S krabicami veľkého objemu môžete robiť bez ďalších obrubníkov a šatníkov.

Foto - 68 poschodová posteľ Nad dúhou číslo 1 (38 papagájov) v kombinácii s kabinetom

Foto - 69 Poschodová posteľ pre chlapcov v pirátskom štýle

Ďalším typom poschodových postelí sú lôžka so ztiahnuteľnými alebo vysokými podlahami. Tie môžu byť nielen dva, ale tri, a oni sú navrhnuté ako police z práčok. Vzhľad modelov s mimoriadne vysokými lôžkami nemôže zradiť ich vylepšenú funkčnosť. Ale ich praktickosť bude veľmi užitočná, keď prídu hostia. A v detských izbách sú takéto lôžka všeobecne používané "s treskami", pretože druhá vrstva je umiestnená o niečo vyššia ako prvá, čo z nich robí ideálne pre deti, ktoré majú strach z výšky.

Foto - 70 poschodová posteľ s vyťahovacím dnom Rainbow od výrobcu Lasort

Foto - 71 Dieťa dizajn so zasúvateľnou poschodovou posteľou

Výhody a nevýhody dvojpodlažných lôžok

Existujú minimálne tri faktory, ktoré podporujú výber palandových postelí.

 • Množstvo variácií tohto typu nábytku im umožňuje používať na rôzne účely v rôznych miestnostiach a vytvárať rôznorodý dizajn interiéru.
 • Poschodová posteľ nie je len kompaktný spací nábytok, hoci jej hlavnou úlohou a výhodou je samozrejme maximalizovať efektívne využitie priestoru.
 • Nemenej dôležitá výhoda je a často je malá v porovnaní s nákupom jednotlivých pohoviek a lôžok podobnej kvality, nákladov.

Foto - 72 Efektívne využitie priestoru pomocou podložky Loft Loft spoločnosti BuildABear s pracovným stolom a úložným priestorom

Pokiaľ ide o nedostatky, existujú aj. Pre niekoho môže byť problém pravidelne vyliezť do "druhého poschodia" postele. Preto, ak tí, pre ktorých je vybraný nábytok, majú pretrvávajúci strach z výšky, problémov s pohybovým aparátom alebo iných porúch, stojí za to nájsť model s minimálnym výškovým rozdielom alebo niečím iným. Okrem toho v závislosti od účelu a konfigurácie môže byť poschodová posteľ pomerne ťažkopádna. V tomto prípade stojí za to zvážiť, v akom smere prevláda: v smere efektívneho využitia priestoru alebo jeho neporiadku.

Foto - 73 poschodová posteľ pre malé i veľké deti

Foto - 74 poschodová posteľ, aby ste ušetrili miesto v miestnosti

Foto - 75 poschodová posteľ pre malé sestry

Photo - 76 Priestranná poschodová posteľ pre školákov

Cena, samozrejme, závisí od toho, aký typ poschodovej postele je zvolený. Cena za najjednoduchšie poschodové postele z kovu pre pracovníkov, vojakov, študentov atď. začína od 2000 rubľov (hoci, ak sa pozriete, nájdete ho za 750 rubľov). Viac estetických možností bude stáť viac: objednať výrobu alebo kúpiť dobré posteli môže byť od 4000 rubľov až 20 tisíc rubľov. Navyše tento nárast cien platí pre takmer všetky druhy a materiály: kov, drevená posteľ a posteľ z drevotriesky môžu stáť približne na rovnakej úrovni. Pevné poschodové postele s bohatým nábytkom a celá sada nábytku dokáže spravovať 20 - 100 tisíc rubľov. Kovanie, druh dreva, špeciálny typ lôžka a kompletný súbor ďalších nábytku prirodzene zvyšujú cenu tovaru.

Pridať komentár

Páčila sa mi tá palanda vo fotografii 5 a 8 na fotografiu, ako viete, že náklady na posteli a robiť, či prijať jednotlivo, matrace v cene postele alebo samostatne musieť kúpiť a ako objednať?

ahoj Sme informačným portálom, poskytujeme len informácie, nie tovar.

Ak chcete prečítať zvyšok článkov, ktoré vám pomôžu vybrať lôžko alebo samostatné lôžko, prejdite do sekcie Články.

Návrh interiéru

Oprava, výstavba a dokončovacie práce na kľúč v Moskve av regióne Moskva! Sme pripravení urobiť pre vás.

 • Individuálny dizajn obytných budov. Architektonický a inžiniersky dizajn. Design v roku 2009.

 • Dokončenie akýchkoľvek priestorov na kľúč s nástrojom v čo najkratšom čase s vysokou kvalitou a

 • Tím má personál s majstrami svojho remesla. Opravujeme byty, chaty, kancelárie, kúzelníka.

 • SG-ServiceGroup LLC sa zaoberá opravou a výstavbou budov a stavieb už viac ako 12 rokov.

  Voľný softvér pre návrh domu

 • Ktorý program si vybrať pre návrh kuchyne?

 • Návrh stropov zo sadrokartónu: 120+ aktuálne nápady z imitácie hviezdnej oblohy na africké savany

  © 2007-2018 EtotDom - budovanie a opravy výmeny objednávok

  Pri používaní materiálov stránok je povinné

  podmienkou je prítomnosť hypertextového odkazu na stránku: etotdom.com

  Naozaj chcete odstrániť tento komentár?

  Naozaj chcete odstrániť všetky komentáre používateľov?

  Naozaj chcete odmietnuť komentár používateľa?

  Naozaj chcete presunúť komentár používateľa na spam?

  Naozaj chcete presunúť komentár používateľa do koša?

  Detské poschodové postele: príklady dizajnu a výroby vlastnými rukami

  Samozrejme, posteľ je miesto na spanie a odpočinok, mnohí budú hovoriť a nebudú mať pravdu. Koniec koncov, moderné modely sa od svojich predchodcov líšia prítomnosťou ďalších funkcií, ako je šatňa, pracovná plocha, ihrisko a telesná výchova.

  Dnes poschodová posteľ nielen šetrí priestor v malej miestnosti detskej izby, ale umožňuje aj deťom tráviť čas zaujímavo a ziskovo. Rôzne modely vám umožňujú vybaviť akýkoľvek tvar a veľkosť miestnosti bez toho, aby ste ju preplnili.

  Ak chcete vyhľadávať poschodovú postel pre deti, môžete stráviť veľa času robiť to, pretože každý výrobca chce, aby ich modely ako pohodlné a zaujímavé v dizajne a funkciách.

  Chceme vám predstaviť niektoré z najzaujímavejších modelov, ktoré vám pomôžu pri výbere.

  "Praktický minimalizmus". Okrem dvoch postelí v najjednoduchších modeloch sú zvyčajne zásuvky na uloženie vecí a hračiek. Bočné schodisko je často vykonávané ako mini-hrudník.

  "Športové zariadenie". Ranné prebudenie bude príjemnejšie, ak bude mať veselý zostup z druhej vrstvy na pripevnenom kopci.

  Tieto modely sú často doplnené schodov v podobe rebriny a športového vybavenia: povraz, hojdačky, gymnastické kruhy, ktoré je pre rozvoj flexibility a agility pre chlapcov i dievčatá veľmi dôležité.

  "Vysoká posteľ". Pre staršie deti v malej miestnosti v danej oblasti, bez ohľadu na to, či je to neporiadok s nábytkom, si môžete kúpiť poschodovú posteľ s vyťahovacím spodným podlažím. Podľa oblasti je tento model nahradený jednou posteľou. V noci - to sú dve plné postele s pohodlnými matracmi.

  "Rozprávkový dom". A detská poschodová posteľ je skutočným hradom pre dve princezne - veľmi zaujímavé návrhové rozhodnutie. Tu môžete nielen stráviť čas počas spánku, ale aj hrať hry na hranie. Lôžko nielen plní svoju hlavnú funkciu, ale je aj ozdobou interiéru detskej izby.

  "Malé, malé, menšie". Čo ak sú viac ako dve deti a majú jednu izbu? Usporiadajte miesta na spanie pozdĺž jednej zo stien v dvoch úrovniach s rebríkom v strede. Nižšie miesta vyzerajú ako malé miestnosti, umožňujú dieťaťu odísť a cítiť sa vo svojom osobnom priestore. A ak visíte závesy na druhej vrstve, potom sa horné miesta stanú izolovanými.

  Tento model možno bezpečne nazvať trojvrstvovým modelom. Skvelé riešenie spájajúce tri postele, šatník a zásuvkové skrine.

  Táto štruktúra je tiež určená pre tri deti. Spodná časť je dvojlôžková posteľ a horná časť je samostatná posteľ. V komplexe so stenou vo forme regálu tvorí dvojpodlažná posteľ útulný izolovaný kútik.

  "Nábytok transformátor". Transformátor postele s tabuľou. V noci sa posuvný stôl posúva, takže priestor na postieľku, v deň - naopak. Pri takomto nábytku v miestnosti je dostatok priestoru na umiestnenie športového rohu alebo miesta na hranie.

  Transformovateľný nábytok pre mnohých je skutočným nálezom, keď nechcete zmeniť detskú izbu do spálne, keď je hlavným účelom hry, štúdie, stretnutia s rovesníkmi. Nie je príliš výhodné sedieť na posteli v priebehu dňa, je oveľa príjemnejšie "vyčkávať" na gauči. Pri riešení tohto problému pomáha transformovaný nábytok. Popoludní je pohovka a vo večerných hodinách sú dve lôžka.

  Lôžka sa dajú premeniť na hrudný kufrík, čo ušetrí cenný priestor v priebehu dňa.

  Dom na strome. Lôžka v tvare L v dvoch úrovniach výrazne šetria miesto v miestnosti na voľný pohyb a hry av zásuvkách sú veľa vecí. V hornej časti môžete ukladať sezónne veci, v lete v zime av lete v lete. Používajte ich denne nie je veľmi pohodlné, ale je tu možnosť ušetriť miesto v skrini.

  Podobné riešenie pre malé "Mowgli" od milujúci rodičia.

  "Pirátska loď". Tento model je určený pre jedno dieťa. Druhý stupeň je reprezentovaný vo forme hernej zóny. Ak však chcete, môžete usporiadať miesto pre druhé dieťa.

  "Držte vodič pevnejšie na volante". Zaujímavé modely lôžok pre chlapcov v podobe auta alebo autobusu. Pomáha rozvíjať predstavivosť a baviť sa pri hraní hry.

  Šetrite miesto. Modely poschodových postelí nie sú nevyhnutne určené pre dve deti. Tieto systémy sa ušetrilo miesto, z tohto dôvodu často posteľ je umiestnená na "druhom" poschodí a spodným radom pracovného miesta alebo na hraciu plochu alebo skrine s policami.

  Tento model sa nazýva "loft bed" a vyžaduje dostatočne vysoké stropy v miestnosti.

  Model s posteľou a mini šatňou.

  Kompaktná rohová poschodová posteľ pre 2 deti s pracovným priestorom umiestneným v spodnej časti a vysokou komorou zásuviek pre veci.

  Detské postele si lepšie vyberajú z dreva, pretože ide o materiál, ktorý je šetrnejší k životnému prostrediu. Mnoho modelov sa vyrába v kombinácii dreva, kovu a plastu.

  Nie všetky predložené modely je možné zakúpiť v obchode, mnohé sa na objednávku podľa myšlienky dizajnérov. Môžete tiež vytvoriť poschodovú posteľ vlastnými rukami alebo požiadať o pomoc od špecialistov. Koneckonců, individuálnosť je vždy vhodnejšia v interiéri.

  Najjednoduchšie modely je možné zakúpiť za 11 až 12 tisíc rubľov, náklady na lôžka s doplnkovými funkciami a príslušenstvom závisia od počtu týchto funkcií.

  Výroba akéhokoľvek výrobku začína vývojom schémy kreslenia s usporiadaním rozmerov. Miesty na spanie môžu byť umiestnené jeden nad druhým alebo vytvoriť 2-vrstvové lôžko. Výber závisí od veľkosti miestnosti a jej geometrie v pláne (obdĺžnikový, štvorcový).

  Aby ste určili veľkosť postele, musíte sa rozhodnúť, aké veľkosti matracov budete kupovať pre svoje deti. Štandardná veľkosť detské matraca 60 / 70h140 vidieť, pre dospievajúce 80 / 90x190 alebo 80 / 90x200 cm. Aby sa zabránilo prekvapenie neskôr, je lepšie, aby sa postarať o kúpe matracov vopred a už je základom ich veľkosti, vytvorenie systému budúceho výrobku.

  Najjednoduchšie je urobiť posteľ z baru a lemovacieho dosky. Rám sa skladá zo štyroch vertikálnych stĺpikov, ktoré sú v úzkej časti lôžka spojené horizontálnymi prvkami pomocou drevených hmoždiniek a tesárskeho lepidla. Potom sú časti hlavy a nohy spojené pomocou dlhých bočných panelov pomocou skrutiek. Pre schody potrebujete ďalší stojan. Krokové kroky by nemali presiahnuť 250 mm.

  Môžete si vyrobiť poschodovú posteľ z listov preglejky alebo MDF. Nižšie je schéma lôžka s skriňou a zásuvkou. Horné lôžko je 800x2000 mm, dno je posuvné: v zloženom stave 800x1600 mm, v rozloženom stave - 800x1870 mm.

  Ďalší model je vyrobený z rebríka, ktorý sa dá podľa potreby vyrábať vo forme zásuviek. Spacie miesta rovnakej veľkosti 800x1900mm.

  Drevený výrobok musí byť ošetrený brúskou alebo obyčajným brúsnym papierom a následne natretý lakom alebo farbou požadovanej farby. Konce výrobkov z MDF je potrebné prilepiť okrajmi.

  Ak nemáte potrebné zariadenie na rezanie častí z preglejky alebo MDF, použite služby spoločností, ktoré poskytujú podobné služby podľa náčrtov zákazníka. Už z hotových prvkov môžete vykonávať samostatnú montáž.

  Urobte svoj detský izbový útulný, individuálny a napojený na svoju lásku a starostlivosť.

  Komentáre (0)

  Nové na stránkach

  Sadenice vyvíjajú a vytvárajú vegetatívnu hmotu v obmedzenom objeme substrátu. A tento zväzok.

  Zima - náročný test pre domáce zvieratá. Obzvlášť ťažké nosiť nosnice. Krátka.

  Novoročné poviedky s darmi a zloženie slávnostného menu sa týkajú zdobenia domáceho interiéru.

  Komfort chaty vybudovanej ďaleko od plynovodov je nepredstaviteľný bez kachlí. V chlade.

  Pokrytie územia prímestskej oblasti sa považuje za samostatnú etapu usporiadania s plánovacími zónami a.

  Spoločná fráza o živote psa v dnešnej dobe platí iba pre túlavých psov. ,

  Nákup pozemku a plánovanie budúceho domu, musíte premýšľať o umiestnení.

  Za posledných 10 rokov sa uskutočnila aktívna diskusia o seminároch a fóraach pre zeleninu a záhradníctvo.

  V dnešnej dobe je ťažké nájsť osobu, ktorá o doskách nič nepočula.

  Pri pohľade na tašky s cementom a hromadou piesku nie každý developer cíti sám seba.

 • Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  + 13 = 18