Lg f12u2hdm1n recenzie

LG F-12U2HDM1N recenzie

Dňa 23. októbra 2017 sa objavujú nové podmienky nákupu s cashback v aliekspress, ktoré znižujú náklady na každého produktu na 8,5% čítaj viac »»

Živé odpovede vlastníkov o LG F-12U2HDM1N na mobilnom portáli Sony Club. S nami môžete nielen čítať recenzie zákazníkov, ale aj nechať svoju spätnú väzbu bez registrácie.

2. Rozmanitosť programov

Veľké nakladanie sa mi nepáči: Nie! Recenzia: Stroj je super! Nemôžem ani predstaviť, ako som používal stroj bez sušenia. Používam mesiac - ešte nikdy som neposkladala sušičku na oblečenie) Pri nakladaní asi 3kg - hodina sušenia je dost pre oči. Vymazané a posteľné a detské veci a dospelí - všetko je umývané v Ur! Zobrazuje zostávajúci čas prania + indikácia procesu. Doba prania je určená sami, podľa hmotnosti, ale sušenie môže byť nastavené ručne alebo vypnuté. Raz, keď bol úplne naložený, spôsobil závadu: Určila som dobu prania 5,5 hodiny po dokončení v 4 hodinách (vrátane sušiacej hodiny). Drobné nekritické nedostatky: zásobník na prášok je nepríjemný na nalievanie a niekedy sa úplne dostane, statická elektrina z krásnej čiernej poklopovej pokrývky)) Ale to sú všetky malé veci v porovnaní s zásluhami. Kúpil bol veľmi úspešný: Z ceny 44 tr. zľava + propagačný kód = 35.200 EUR. Teraz na 9t.r. drahšie. Preto si svoje nákupné ceny neberiem do nedostatku. Nákup šialene šťastný, odporúčam!

Krásny vzhľad

Nepáči sa mi to: Nepríjemný zápach pri sušení na začiatku

Pri opláchnutí málo vody

1

Niekoľko zbytočných umývacích programov

Žiadne jemné umývanie (nesmie byť zamenené s manuálnou)

Shumnovata Recenzia: Vozidlo bolo kúpené 13. júla, teda nedávno. Po prvýkrát som kúpil auto so sušením. Predtým bola skúsenosť s použitím veľkého sušiaceho stroja (nie 2 v jednom, a to sušenie). No, čo môžem povedať. Samozrejme, len sušiaci stroj a stroj "umývanie a sušenie" sú dva veľké rozdiely, ako hovoria. V prípade, že sušička fit a povlaky na periny a plachty, obliečky na vankúše a uteráky (to má obrovský bubon), a potom na "chúlostivé" režime sušenie 40 minút všetko dopadne suché, nie sú pokrčené, a bez cudzieho zápachu, potom tento stroj je žiaduce sušiť napríklad jednu prikrývku a obliečku na vankúš alebo pár froté uterákov. A samozrejme nie 40 minút, nie menej ako hodina. Zároveň zostávajú niektoré veci mokré, dokonca aj jedna veľká vec na jednej strane môže byť mokrá, na druhej strane veľmi suchá. A ukázalo sa, úplne pokrčený bielizeň, bez ohľadu na to, ako ste sa snažia točiť rýchlosť pred tým a sušičky. Pre porovnanie - mám bielizeň, sušené bez sušenia, vo vzduchu, ukáže to dokonale hladké a nevyžaduje žehlenie. A tu - je potrebné žehliť. Ale nie sú žiadne ďalšie možnosti, byt má nikde, aby samostatné sušenie. Preto zhrnutie čo je najlepšie - lepšie, samozrejme, samostatná sušička s veľkým bubnom. Ale ak si vyberiete medzi jednoduchým strojom a sušičkou, sušenie je určite výhodnejšie. Toto je situácia.

Keď som prvýkrát hovoril o sušení, chcem si všimnúť silný zápach, keď je vyhrievaný, s najväčšou pravdepodobnosťou gumou. Tento zápach prenáša bielizeň a nerozoberá ju. Vôňa je kyslá, nepríjemná. Zatiaľ som urobil len tri sušenie. Existuje slabá nádej, že časom sa stratí, ako niektorí píšu. Hoci už po tretíkrát nebol zápach slabší. Ale na druhej strane by to vo všeobecnosti nemalo byť.

Pokračovalo sa v sekcii "diskusia, t. recenzia sa ukázala skvelá a neprichádza sem

1. kto klesol - musíte urobiť prvý štart s práškom najmenej dve hodiny, nič nebude smradnúť.

2. Sušenie. Musíte si vybrať čas schnutia. Pre pľúca (ponožky do spodnej bielizne) - dostatok hodín s hlavou. Pre posteľnú bielizeň, vrátane prania + sušenie a sušenie po dobu 2 hodín - vľavo vlhké.

3. V takýchto prípadoch sa dodatočne suší samostatne. Vypnutie auta. Zapnete ho. Nedotýkajte sa programu (!) A kliknite na senzor "sušenie; Vyberte spôsob sušenia. Program spočiatku svieti "Bavlna; Ale ak to nebude točiť a zase len sušenie bude sušenie iba.

Voila! Všetko je suché.

4. Mačka nezobrali kabát z postele, je to urážlivé. Ale stále trochu.

Všeobecne platí, že všetko utrie a suší, nevytvára veľa hluku.

Naučte sa používať a všetko bude v poriadku!

Vlastne počul len naliať vodu a prevádzku zariadení v režime spin. Príjemný hudobný doprovod pri zapínaní a vypínaní styralky. Veľký nákladný poklop. Takmer suché spodné prádlo po sušení. Nemám rád: Jeden - mierne nevyschne. Recenzia: Telefón sa mi veľmi páčil. Predtým mnoho rokov používalo Ariston a Samsung.

Skutočne tiché a veľmi pohodlné auto. Ako už bolo uvedené vyššie, mierne nepožíva oblečenie. Dokonca aj vtedy, keď skončí cyklus sušenia, z času na čas zmeníte spodnú bielizeň, aby nedošlo k vráskam)) Starostlivosť!

Suší sa dobre, ale veci po sušení sú veľmi pokrčené, a suché hladké je ťažké, aj keď v predchádzajúcich recenziách tvrdenie opak.

Po niekoľkých mesiacoch používania - Od sklopných sušičiek sa zbavil, funkcie, ako sa vykonáva na hurá.

Keď som prvýkrát hovoril o sušení, chcem si všimnúť silný zápach, keď je vyhrievaný, s najväčšou pravdepodobnosťou gumou. Tento zápach prenáša bielizeň a nerozoberá ju. Vôňa je kyslá, nepríjemná. Zatiaľ som urobil len tri sušenie. Existuje slabá nádej, že v priebehu času zmizne, ako niektorí píšu. Hoci už po tretíkrát nebol zápach slabší. Ale na druhej strane by to vo všeobecnosti nemalo byť. Akonáhle je sušenie poskytnuté, tak urobí gumu, ktorá dokáže vydržať teplo. Je to táto možnosť - že trvá niekoľko mesiacov trpieť nepríjemným zápachom?

Pokračovalo sa v sekcii "diskusia, t. recenzia sa ukázala skvelá a neprichádza sem

LG F-12U2HDM1N

Pôvodne som chcel kúpiť auto trochu lacnejšie, s takmer rovnakú sadu programov, ale bez sušenia. A potom som to videl. Cena nie je oveľa vyššia, ale sušenie je k dispozícii. Vzala ju a vôbec to nebola ľutovala. Vynikajúce a vymažú a sušia bielizeň. Zostáva len na to, aby to dostal a vložil do skrinky. Plne automatické!

nevšimli si žiadne nedostatky

Ako už bolo povedané pomerne lacná práčka s funkciou sušenia. Veľmi sa mi to páči. Kompaktné. Nie je to prekvapujúce. K dispozícii je priama jazda, takže tvorcovia sa podarilo urobiť auto čo najpresnejšie.

1. Funkcia sušenia 2. Rozmanitosť programov 3. Rozmery 4. Konštrukcia 5. Tichá práca 6. Veľké zaťaženie

Stroj je super! Nemôžem ani predstaviť, ako som používal stroj bez sušenia. Používam mesiac - ešte nikdy som neposkladala sušičku na oblečenie) Pri nakladaní asi 3kg - hodina sušenia je dost pre oči. Vymazané a posteľné a detské veci a dospelí - všetko je umývané v Ur! Zobrazuje zostávajúci čas prania + indikácia procesu. Doba prania je určená sami, podľa hmotnosti, ale sušenie môže byť nastavené ručne alebo vypnuté. Raz, keď bol úplne naložený, spôsobil závadu: Určila som dobu prania 5,5 hodiny po dokončení v 4 hodinách (vrátane sušiacej hodiny). Menšie nekritických nedostatky: práškový zásobník nepohodlné na posypanie a niekedy dostane jeden celok, statická elektrina z krásnej čiernej šrafovania)) Ale to všetko je menšia v porovnaní s veci samej. Kúpil bol veľmi úspešný: Z ceny 44 tr. zľava + propagačný kód = 35.200 EUR. Teraz na 9t.r. drahšie. Preto si svoje nákupné ceny neberiem do nedostatku. Nákup šialene šťastný, odporúčam!

Pre veľkú rodinu je to pravé.

Energetická trieda B

Nakladanie až 7 kg. umožňuje vám umyť nie tak často, že kompenzuje spotrebu elektrickej energie. Návrh je moderný, menu je jasné a pohodlné. Dostatočne stabilná. Naša veľká rodina je šťastná.

Malá veľkosť, veľké zaťaženie.

Kúpil som práčku LG F-12U2HDM1N, neľutujem ničoho, tou najlepšou voľbou na trhu v pomere cena / kvalita. Jeho hlavnou prednosťou je veľmi tichá prevádzka i pri odstreďovaní bielizne, druhý Veľkou výhodou je veľký bubon s náplňou až 7 kg, napriek svojim malým rozmerom.

kúpil auto, umývaný ticho. obrovský počet funkcií. elegantné funkčné spodné prádlo bez záhybov! po tomto programe nemôžete žehliť oblečenie. Stiralka je veľmi priestranná a počas umývania vibruje.

Bez hluku, dokonca pri vysokých otáčkach, vynikajúcom umývaní, veľa režimov, ako je sušenie, priestranný

kým som to nezistil

Páčilo sa mi možnosť "pranie bez záhybov", oblečenie a pravda sa nerozbíjajú, je to takmer suché, pretože stlačí perfektne!

Dobré umývanie, bez šumu, bez vibrácií, veľa režimov.

Som veľmi potešený týmto modelom! Krásny dizajn. Mnoho režimov a funkcií. Veľmi potrebný zámok od detí a automatické vyváženie bielizne. Dobré umývanie. Uspokojuje režim sušenia. Neľutujem, že to mám!

Lg f12u2hdm1n recenzie

Je nám to veľmi ľúto, ale požiadavky získané z vašej IP adresy sú podobné tým, ktoré sú automatické. Z tohto dôvodu sme nútení dočasne zablokovať prístup k vyhľadávaniu.

Ak chcete pokračovať v hľadaní, zadajte znaky z obrázka do vstupného poľa a kliknite na tlačidlo "Send9raquo;".

Váš prehliadač má cookies zakázané. Spoločnosť Yandex vás nebude môcť na pamäti a správne identifikovať v budúcnosti. Ak chcete povoliť súbory cookie, použite tipy na našej stránke Pomocníka.

Pravdepodobne automatické žiadosti nepatria k vám, ale k inému používateľovi, ktorý s vami prichádza do siete z rovnakej adresy IP. Jednotlivé znaky musíte vložiť do formulára, po ktorom si budeme pamätať a budete môcť odlíšiť ostatných používateľov prichádzajúcich z tejto IP adresy. V takomto prípade vám stránka CAPTCHA nebude obťažovať vás dosť dlho.

Možno váš prehliadač má doplnky, ktoré dokážu nastaviť automatické vyhľadávanie. V tomto prípade vám odporúčame ich zakázať.

Je tiež možné, že je počítač napadnutý vírusom program použiť na získavanie informácií. Možno by ste mali skontrolovať systém na vírusy.

Ak máte nejaké problémy alebo by ste sa chceli obrátiť na náš tím podpory, použite prosím formulár pre pripomienky.

Ak automatizované dotazy skutočne pochádzajú z počítača, a vy o tom viete (napríklad je potrebné vyriešiť činnosti Yandex odoslanie takej žiadosti), odporúčame použiť špeciálne navrhnutý pre účely Yandex.Market služby API.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

+ 9 = 13