Akrylový kúpeľ foto

Aké veľkosti majú akrylátové kúpele: fotografie a ceny

Keď majiteľ apartmánu vykoná opravy v kúpeľni, najčastejšie nahradí starý kúpeľ novým výrobkom. Dnes ponúka trh veľký výber nádrží pre vodné hospodárstvo. Najobľúbenejšie sú kúpele z akrylátu. Okrem nich sú k dispozícii výrobky z iných materiálov. V predajniach sanitárnej techniky sa kúpele ponúkajú v širokej škále rôznych veľkostí a tvarov. Moderné modely majú vynikajúce výkonové charakteristiky.

Ak pôjdete do iného vodovodu, môžete nájsť a veľa modelov kúpeľov rôznych foriem:

Ak hovoríme o veľkosti výrobkov pre vodné postupy, budeme načrtnúť tieto hlavné:

 • • pozdĺž dĺžky - 140, 150, 160 a 180 cm;
 • • šírka - 70, 80 a 85 cm;
 • • Výška - 65 cm.

Na zvýšenie funkčnosti produktov výrobcovia dodávajú modely:

Ďalej budeme podrobnejšie diskutovať o materiáloch používaných na výrobu nádob na vodné procedúry, pretože sú to hlavne vplyv na výkon týchto výrobkov a navyše na nich závisia výhody a nevýhody.

Hlavnými výhodami takýchto kúpeľov sú:

 • vysoká pevnosť;
 • spoľahlivosť;
 • vynikajúca úspory tepla.

Ak hovoríme o nedostatkoch, ktoré sú k dispozícii pre modely z tohto materiálu, rozlišujeme:

V závislosti od veľkosti môžu mať takéto výrobky hmotnosť 120-160 kg. Povrch týchto výrobkov je pórovitý, preto ho ľahko preniká hrdzou a nečistotou, čo znižuje prevádzkovú dobu povlaku.

Modely z tohto materiálu tiež mať svoje výhody. Ak sa majiteľ apartmánu rozhodol pre výrobky z tohto materiálu, mali by sa o nich dozvedieť pred nákupom.

 • širokú škálu tvarov a veľkostí;
 • rozumnú cenu.

Pokiaľ ide o nevýhody oceľových kúpeľov, poznamenávame, že neuchovávajú dobre teplo a počas prevádzky vytvárajú silný hluk. Okrem toho je pre ich bezpečné použitie potrebné ich kvalitatívne upevnenie.

1

Jedná sa o najobľúbenejšie kúpele medzi spotrebiteľmi nie sú bez určitých výhod.

 • Sú k dispozícii v širokej škále tvarov a veľkostí. Najžiadanejšie akrylátové vane s rozmermi: 140x90 cm, 160x70 cm, 120x80 cm.
 • Majú nízku hmotnosť, ktorá sa pohybuje od 15 do 25 kg. Ich povrch je hladký a hladký, neobsahuje póry.
 • Výrobky vyrobené z akrylátu udržujú teplotu dobre.
 • Pri ich naplnení nie je šum.
 • Ak počas prevádzky dôjde k poškodeniu povrchu akrylových kúpeľov, potom sa porucha ľahko odstráni vďaka jednoduchým opravám.

Bohužiaľ, aj nádoby z tohto materiálu majú určité nevýhody.

 • Akrylátové vane s vysokou teplotou nemôžu stáť.
 • Pri dlhšom kontakte s chemikáliami v domácnostiach reagujú rovnako ako pri vystavení povrchu rozpúšťadiel produktov.

Liatina, oceľ, akryl - hlavné materiály používané pri výrobe vaní. Menej bežne používané materiály ako fajanstvo, drevo, sklo. Mramor sa používa aj na výrobu nádob na vodné procedúry.

Keďže akrylátové kúpele sú najpopulárnejšími výrobkami medzi spotrebiteľmi, podrobnejšie ich budeme diskutovať neskôr.

Pri ich výrobe sa ako hlavný materiál používajú polymérne látky. Hlavnou výhodou kúpeľov z akrylátu je široký výber veľkostí a tvarov.

Akrylátové kúpele sa vyznačujú určitými výhodami. Najdôležitejšie budú diskutované ďalej.

Jednou z hlavných výhod týchto výrobkov je, že pri plnení horúcou vodou Ohrev nádrže prebieha pomerne rýchlo. Preto ponorené do takejto nádoby, nebudete cítiť zimu zo stien.

Ak je akrylový kúpeľ naplnený vodou, nevytvára sa nepríjemný hluk. To možno tiež bezpečne pripísať množstvu výhod takýchto produktov.

Akryl je materiál, ktorý má vysoké charakteristiky nárazu. Je odolný proti trieskam, ako aj malým poškodeniam. Ak sa počas prevádzky objavia vady na povrchu akrylátového kúpeľa, môžu sa ľahko odstrániť pomocou brúsneho papiera.

Ďalšou dôležitou výhodou akrylových kúpeľov je ich nízka hmotnosť. Dokonca aj tie najaktuálnejšie modely hmotnosť najviac 40 kg. A modely so štandardnou veľkosťou zvyčajne vážia 15-25 kg. Preto doprava takýchto konštrukcií nespôsobuje veľké problémy rovnakým spôsobom ako práca na ich inštalácii.

Akrylátové kúpele sú k dispozícii v širokej škále farieb. To umožňuje majiteľovi zdvihnúť do kúpeľne nádobu na vodné procedúry, ktorá bude v súlade s ostatnými prvkami interiéru miestnosti. Ich farby sú stabilné a dokonca aj pri dlhšom používaní nezmiznú a neodstránia.

Pred niekoľkými desaťročiami v predajniach sanitárneho vybavenia v našej krajine ponúkali len kúpele z liatiny a ocele. Ich rozmery boli štandardné. Vo všeobecnosti kontajnery s rozmermi 150 x 70 cm, 170 x 70 cm, 80 x 90 cm. Keď sa na trhu objavili akrylátové kúpele, došlo k výraznému rozšíreniu rozsahu. Majitelia bytov majú možnosť aj pre malé kúpeľne vyzdvihnúť produkt, ktorý by bol úplne v súlade s interiérom a nevytvorí pocit tesnosti, zatiaľ čo v kúpeľni.

Aké veľkosti kúpeľov z akrylátu sú najviac optimálne?

Na túto otázku nie je možné jednoznačne odpovedať. Štandardná kúpeľňa štandardných rozmerov dokonale zapadá do dizajnu s rozmermi 140x90 cm. Ak nie je miestnosť štandardnej veľkosti, potom je v tomto prípade možné inštalovať kapacitu pre vodné procedúry 160x70 cm, cena ktorej bude prijateľná.

Základné požiadavky na veľkosť pri inštalácii kúpeľa z akrylátu

V kúpeľni je potrebné vybrať produkt, ktorý po inštalácii zabezpečí nerušený pohyb. Ak je miestnosť je malá, môže to byť vynikajúcou voľbou s veľkosťou výrobku 140x70 cm alebo 150h70 cm. Vo veľkých miestnostiach, môžete nainštalovať produkt s rozmermi 180h120 cm. Ak je kúpeľňa obdĺžnikového tvaru, v tomto prípade by mal byť vybraný veľkosti akrylové podobnej forme. Pre takýto produkt bude vynikajúca možnosť umiestnenia pozdĺž steny. Ak je miestnosť je štvorec, potom je lepšie zvoliť uhlovú kontajner pre vodné procedúry, na ktorú budú mať k dispozícii jednoduchý prístup po celom obvode.

Akrylátová kúpeľ - akú veľkosť je najlepšia

Pokiaľ budeme hovoriť o výške výrobku, potom je voľba by mala dať prednosť modely, ktoré majú túto možnosť sa pohybuje v rozmedzí 65-70 cm. Ponorte sa do nádoby na úpravu vody nie je nijako zložité.

Prehlbovanie je tiež dôležitým parametrom. Jeho optimálna veľkosť je 50 cm, v takom prípade bude osoba jednoducho držať hlavu nad vodou. V takom kúpeli by sa však deti mali kúpať pod dohľadom dospelých.

Pokiaľ ide o dĺžku výrobku, existuje veľa možností - 140, 150, 180 cm. Všetko závisí od nárastu osoby, ktorá bude používať kúpeľ. To ovplyvní konečnú cenu.

Dobrou voľbou je produkt s parametrom šírky 70, 90, 120, 140 cm. Nemalo by sa zabúdať, že ľudia, kúpanie vo vani by nemal pocit nepohodlia a získať čo najviac potešenie z vodných procedúr. Okrem toho, že pri jeho pôsobení by nemalo byť prekážkou jeho pohyby a tým dokonale zapadá do vnútorných priestorov.

Zameraním na to všetko musíte vybrať akrylovú vaňu vo svojom byte. V tomto prípade nebudete pokaziť a kúpiť pohodlné a pohodlné používať výrobok. Trh ponúka veľký výber akrylových vaní rôznych veľkostí. Mnoho ľudí si mylne myslí, že kontajner štandardnej veľkosti, napríklad 160 cm, je typický dizajn. Namiesto štandardného obdĺžnika však môžete vybrať neštandardné riešenie s rozmermi 160 x 160 cm, ak rozloženie kúpeľne umožňuje.

Výber produktov z tohto polymérového materiálu je dosť veľký, takže je potrebné vybrať ten správny. A potom budete mať v kúpeľni produkt, ktorý vám poteší príjem vody. A môže sa stať aj hlavnou dekoráciou vašej kúpeľne za najnižšiu cenu.

Ako kúpiť kvalitný kúpeľ z akrylátu

Každý vie, že kúpeľ je produkt, ktorý má dlhá životnosť. Preto nestojí za to, aby si zvolil jeho voľbu. Mali by ste starostlivo skontrolovať model, ktorý ste si vybrali. Aby sme sa nerozhodli pri voľbe, je potrebné dodržiavať odporúčania odborníkov. Najdôležitejšie sú uvedené nižšie.

Počas predaja musíte vidieť hrúbku akrylovej vrstvy. Ak to chcete urobiť, môžete použiť bežnú baterku. Ak chcete poznať hrúbku materiálu, stačí osvetliť stenu z jednej strany. Ak na druhej strane môžete rozlíšiť baterku, znamená to len, že stena vybraného produktu nemá dostatočnú hrúbku. V tomto prípade by ste mali odmietnuť kúpiť taký výrobok a zistiť niečo iné. Je potrebné poznamenať, že kvalitné kontajnery sú vyrobené z akrylu, v ktorých hrúbka nie je menšia než 5 mm.

Stojí za to pozrieť sa na posilnenie materiálu. Čím viac vrstiev bude, tým spoľahlivejší bude výrobok a tým vyššia cena. Ak chcete vidieť počet vrstiev výstuže, môžete dôkladne preskúmať okraje stien kúpeľne. Vyzerajú ako prsteň na lese. Porovnajte ich počet v rôznych modeloch a vyberte produkt, ktorého výstužné vrstvy sú väčšie.

Aby nedošlo k chybe pri výbere, je potrebné zakliesniť na telo výrobku. Takže sa môžete dozvedieť o kvalite nádrže. Ak pri klepaní nastanú nepočuteľné zvuky, znamená to, že produkt, ktorý vás zaujíma, je dobrý a možno ho zakúpiť. Bolo by zbytočné cítiť akrylovú kúpeľ. Ak z neho vyplynie silný nepríjemný zápach chemikálií, môže to znamenať nízku kvalitu materiálu, z ktorého sa vyrába. Od nákupu takéhoto modelu by sa malo upustiť.

Zatiaľ čo v obchode prejdite rukou cez povrch nádoby. Nemali by ste pociťovať poškriabaniu a zuby.

Pozorne stojí za to Pozrite sa na farbu. Ak sú na povrchu kontajnera rozvody, potom je to svedectvo, ktoré naznačuje, že vadný výrobok je pred vami.

Akrylátové kúpele sú dnes obľúbenými výrobkami na úpravu vody. Ak potrebujete nahradiť vaňu vo svojom byte, mali by ste sa rozhodnúť pre výrobky z tohto materiálu. Majú dlhú životnosť, udržiavajú teplotu vody pri plnení. Výber výrobkov z tohto materiálu je dosť veľký, takže môžete nájsť model, ktorý harmonicky dopĺňa všetky kúpeľne. Hlavnou vecou je vybrať správny akrylový kúpeľ. V takomto prípade dostanete kvalitný výrobok, ktorý vám poskytne pohodlie pri vodných procedúrach.

Najlepšie Akrylátové kúpele: fotografie, vlastnosti, ceny, recenzie

Dnes preskúmame najlepšie akrylátové kúpele pre ich fotky, špecifikácie, ceny, ako aj recenzie zákazníkov.

z 53400 rubľov. až 95000 rubov.

dôstojnosť

Veľmi moderný, vyzerá ohromujúci. Spoľahlivé neboli žiadne problémy s dodávkou, inštaláciou a prevádzkou.

Doteraz som na to nenašiel žiadne predpoklady.

Chcel neobvyklý kúpeľ, krásny, moderný, spoľahlivý, s hydro a aeromassage. Úplne prijal požadované. Nie je nikde izyanov. Povrch je lesklý. Vložka je spoľahlivá a poteší oko. Kúpeľ stojí za peniaze, rád, že sa rozhodne.

Na čo chcem venovať pozornosť:

1. Vzhľad je pozoruhodný, dizajn s transparentným panoramatickým skleneným prstovým leskom;

2. Veľa funkcií, dobrá hydromasáž;

3. Môžete sa, ak sa chcete kúpať spolu, aj keď som so svojím manželom nie je veľmi veľká výška (153 a 167);

4. Kvalitatívne vykonané, neškriptá, neuvoľňuje sa, bezpečne fixuje;

5. hlboký, pevný, uhlový;

6. Kúpeľňa stojí pred vchodom, spôsobuje potešenie a estetické potešenie najmä medzi hosťami, ktorí to vidia po prvýkrát.

Je nežiaduce umývanie agresívnou abrazívnou chémiou, ako sú činidlá na starostlivosť o inštalatérske práce vo forme práškov.

Podľa môjho názoru, najkrajšie a neobvyklé kúpele, krásne, trochu drahé, ale to stojí za to.

z 20727 rubľov. až 44660 rubľov.

dôstojnosť

Pôvodná forma, je skutočne výhodné spoločne kúpať. Cena. - oveľa lacnejšie ako tí istí výrobcovia. Kvalita - žiadne sťažnosti, naozaj akrylové, nie oklamané. Silná - nerozkláda sa, neohne sa.

Rozmery sú trochu príliš veľké pre moju kúpeľňu, ale toto je chyba môjho bytu.

Odporúčam. Môže niekto formulár nie je vhodný, ale výrobca je docela spokojný. O čuchách, ktoré som počul sťažnosti, nemôžem povedať nič - nemal som to.

Luxusný dizajn! Výborný materiál - 100% akryl! Vzhľadom na veľkosť a dizajn je možné vytvoriť masáž chrbta a shiatsu súčasne, hydromasáž, aeromasy, osvetlenie RSL!

Farba dokonale zodpovedá inštalácii a nábytku.

Veľmi ľahko sa čistí!

Ideálny kúpeľ pre dvoch :-).

Inštalačný proces trval dlhý čas, ale stojí za to.

Perfektná voľba pre mladého páru! Vyzerá to nádherne! Teraz je našou hlavnou atrakciou v byte láska kúpanie z Marku 1. Priatelia a príbuzní sa tiež zaujímajú o kúpeľňu Láska. A hlavná vec: v tejto kúpeľni sme nainštalovali masáž shiatsu a chrbta. A predovšetkým sa mi páčilo RSL osvetlenie, hlavne keď je svetlo vypnuté a hydromasáž je zapnutá!

Ak chcete premeniť vodné procedúry na dobré rodinné tradície - Love Bath je skvelá voľba!

z 19101 rubľov. až 50 479 rubľov.

dôstojnosť

Cenovo dostupný, kompaktný, teplý a kvalitný!

komentár

Prvýkrát som sa dostal na dacha naozaj rád, teraz robím opravy v byte (v kúpeľni) som si objednala to isté! Long udržuje teplotu vody, nie je príliš odolný akrylovým povlakom, čo je častý prípad s lacnou akrylové vaní, a má hrúbku niekoľkých milimetrov ... snehovo biele.

z 59729 rubľov. až 118404 rubľov.

dôstojnosť

LARGE BATH. Môžete sa prispôsobiť trojky))) A dokonca aj štyri z nich) Deti - rozľahlý! Raz vyliali šampanské)) (ako sa ukázalo - nie veľmi zábavné), ale naozaj som to chcel vyskúšať. Skutočné šampanské bolo lacné), možno sa mi to páčilo. Vobschem veľký kúpeľ. Nitsche sa neohýba, nezakriaca, nezostáva. Tam je rám veľmi silný. Hlavná vec je, že podlahy vydržia taký objem vody))

Nemôžete to dať samostatne. Je potrebné urobiť pódium. Je škoda, že na ňu nie sú žiadne akrylátové panely. No, cena) Aj keď sú analógy, ktoré sú drahšie, sú o niečo menej rovnaké.

Kúpalisko .. Mini-bazén) Super! Samozrejme to môže uvažovať len v prípade, že je dom v krajine dobre, alebo ak sa stane, že nejaký veľký byt v hypermoderné doma ... krátky štandardnej kúpeľne samozrejme nehodí. Ale to stojí za to)))

z 34633 rubľov. až 81029 rubľov.

dôstojnosť

Kúpil pred pol rokom na firmu Niagara kúpeľ Aessel.Ochen davolno priobreteniem.Vo - First k dispozícii tsena.Bystro dodané ustanovili.Vo - Po druhé, priestranný, udobnaya.Polnoe relaxácie po vašom deň Tyazhelova obespechenno.Prekrasno čisté.

Všeobecne som veľmi spokojný s mojou voľbou.

Kvalita výrobkov tohto obchodu nezklamala!

Neboli zaznamenané žiadne nedostatky.

z 5950 rubľov. až 8500 rubľov.

Komentáre k Tritonu STANDARD 150 × 70

Akryl, lacný, ľahko inštalovateľný.

komentár

Objednal dodávku a inštaláciu navrhol manžela sám. Problémy s inštaláciou sme nemali na zlaté ruky svojho manžela, aj keď sa nejedná o inštalatér, keď som pomáhal tipy na to, čo nakoniec bol vykázaný na dokončenie inštalácie. Za posledné dva mesiace sme umývali a neboli žiadne problémy. Jediný prípad, kedy moja mačka, špeciálne uzavrite dno gumovou podložkou, ako sme boli poučení v obchode. To je naša mačiatko nepoškriabe povrch kúpeľa. Postarať sa o sociálne zariadenie pre akrylové, že rovnaká v obchode navrhol. Kúpeľňa bola spokojná, môj manžel rovnaký :)))

z 22331 rubľov. až 36625 rubľov.

dôstojnosť

Šetrí priestor a je pohodlný v prevádzke. Dokonca aj ležať v nej je možné osoby s priemerným rastom.

Dlhodobo udržuje teplo. Veľmi silná výstuž. Príjemné na dotyk. Hlboké.

Veľmi úzke sukne, v porovnaní so starou sovietskou kúpeľňou, asi 4 cm, nemôžete na ne položiť nič, otázkou je: musím? Škrabaný ako všetky akrylátové kúpele.

Vybrali si medzi Avocado a Behappy 150 × 75. Avokádo je určite krásne, ale je to Behappy, ktorý sa dostal do našej úlohy, podarilo sa nám priliehať k úzkymu (38 cm) umývadlu. auto medzi kúpeľňou a WC v supermini kombinovanej kúpeľni 150x170 cm.

Behappy a objem je väčší.

Je potešený pretečením pretečenia Click-clack (otvára a zatvára stlačením). Vážení prirodzená obrazovka nekupovala, urobila obrazovku s dlaždicami.

V skutočnosti vyzerá oveľa lepšie ako obrázok na internete. Vo všeobecnosti nemali ušetrené peniaze.

nedostatky

pre malé kúpeľne - len bohové. Umožňuje umiestniť styralku do kúpeľne bez zasahovania do funkcie kúpeľa a umývadla. Aby ste mohli použiť takúto konfiguráciu, mimochodom sa ukázalo, že umývadlová batéria je veľmi pohodlná. Môžete sa sprchovať, potom si zuby a oholenie, bez toho, aby ste sa dostali z kúpeľa, ale jednoducho sa obrátili k drezu. Len umývadlo bez kúpeľa na použitie kúpeľa tiež nezasahuje.

Kúpeľ je hlboký, takže je možné v ňom ležať, ale na 150 cm sa môže pohodlne kúpať len muž o niečo viac ako 170 cm.

Vyhotovenie je vynikajúce. Za cenu, áno, relatívne drahé, ale kvalita výroby stojí za to.

z 12800 rub. až 35770 rubľov.

dôstojnosť

Hlboká hydromasáž + chromoterapia = blaženosť. Akryl je lepší ako liatina a oceľ.

Vypúšťanie je kompresorom zabránené, rozloženie by malo byť lepšie. Výrobcovia, robiť kúpele okolo okrajov o 90 stupňov - stále dlaždice dlaždice pod ohybmi nefunguje.

Masáž chrbtice by mala byť prijatá - vec, turbo nádeje neopodstatnilo - voda preteká, ale účinok neznamená, že to udivuje. Podľa môjho názoru je to optimálne: hydromasáž, chromoterapia, ouzo.

Kúpeľ je veľký a priestranný, ale nezabezpečuje veľa priestoru.

Sila vírivky v nadmorskej výške. Je ľahké ho spravovať. Hladký lesklý povrch, úplne na rozdiel od skloviny.

Musel som trochu trpieť inštaláciou. Ako som pochopil z vysvetlení montérov, máme potrubie neobvyklú konštrukciu (vysoký a silný a držať von), a v dôsledku tohto rámca, ktorý je pripojený kúpele, malá spočíval na trubke.

Nakoniec našli cestu von zmenou umiestnenia rušiaceho potrubia, mierne premiestneného, ​​hoci trpeli trochu.

Funkčnosť spĺňa všetky moje požiadavky. Kúpeľ je veľmi príjemný, najmä hydromasáž a chromoterapia.

Na začiatku som sa obával, že niečo bude prúdiť alebo stáť nebude veľmi silné, ale dva mesiace už nie sú žiadne problémy, je pod kúpeľňou suché. Všetko je dobré.

z 18800 rubľov. až 42980 rubľov.

dôstojnosť

Veľké, pohodlné, výkonné (veľký tlak hydromasáže, aerosóme a spinálnej masáže), veľmi cool chromoterapia

Nezdržujte sa pod sprchou myslenia - v otvore, ktorým sa odstránia kovové vlnitá hadice duša sa naplní vodou - takže sme museli vytiahnuť hadicu skrz opravené tmelom

Absolvovali sme kompletnú sadu - hydro, anténu a chrbtovú masáž, chromoterapiu. Tu je http://youtu.be/m_HjMTpX4Ck?t=9m15s malé video s touto kúpeľňou.

Veľký a silný. Môžete použiť nielen ako nevyhnutnosť, ale aj ako krásny prvok interiéru. Povrch je biela, lesklý, bez pórov, príjemný na dotyk. Zachováva teplo dobre. Má malú váhu s pôsobivými rozmermi.

Povrch sa ľahko poškriabe, neperte s brúsnymi, hromadné agentov, inak mi bolo povedané, je tvorený mnogomikrotsarapin a lesk môže byť tmavšie.

Vybral som si akrylovú vaňu a túto konkrétnu spoločnosť, pretože podľa môjho názoru má niekoľko výhod pred ostatnými.

- Posúdením záruky 10 rokov je vaňa dostatočne odolná a ak sa s tým stane niečo, môžete sa obrátiť na záruku.

- Rozmanitosť foriem. Keď som si vybral kúpeľ, skoro som si zlomil hlavu. Všetci sú rozdielni, všetci krásni, bolo veľmi ťažké vybrať si ten jediný.

-Kúpeľ je pomerne jednoduchý na čistenie. Nie je potrebné, ako predtým, aby ste vyliali bielidlo alebo iný roztok. Jednoduchý čistiaci prostriedok a kúpeľ čistý, je ľahké umývať riad.

- Kúpeľ má antibakteriálny povlak.

- Môžete, ako ja, objednať kúpeľ s hydromasážou a napríklad s chromoterapiou (čítajte na internete, čo je užitočné). Mimochodom na úkor užitočnosti liečby s viacfarebným svetlom, neviem, ale to je krásna skutočnosť.

- A čo je najdôležitejšie, že manželka má rád to, hovorí, že pocit je po kúpeľných procedúrach, a preto zostávam spokojný so sebou a s mojím výberom tohto nákupu.

z 16915 rubľov. až 22218 rubľov.

Komentáre k BAS Firewood bez hydromasáže

Voda sa dlho nevychladne

komentár

Dali sme do bytu nový veľký akrylový kúpeľ. Cool, samozrejme! Miesta sú veľa a existuje sidushka! Je veľmi príjemné ležať s takým človekom, ale najdôležitejšou vecou je, že voda dlho nezchladne! Ne vždy nalejte vriacu vodu.

Akrylový kúpeľ - nepostrádateľná súčasť moderného domu (25 fotiek v interiéri)

Plánovanie rekonštrukcie kúpeľne, väčšina ľudí hľadá náhradu za starú kúpeľ smerom k nákupu nových inštalácií z akrylátu. Akrylové inštalatérske práce sa objavili na domácich trhoch nie tak dávno, ale v takom krátkom čase sa stala veľmi populárnou medzi spotrebiteľmi. Existuje veľké množstvo názorov na kvalitu a cenu sanitárnej keramiky z tohto materiálu. Zmení moderný kupca veľké množstvo modelov. Ceny takýchto produktov môžu tiež prekvapiť, pretože sa líšia od rozpočtových možností a sú veľmi nákladné.

Ako pochopiť, ktorý z výrobcov je lepší, ktorý kúpeľ je pre vás ten pravý? Všetky aspekty výberu a ďalšie "nástrahy", ktoré sa vyskytnú pri výbere akrylátovej sanitárnej keramiky, budeme ďalej v článku zvažovať.

Charakteristika akrylátovej sanitárnej keramiky

Najskôr je potrebné poukázať na nepopierateľné pozitívne vlastnosti akrylových výrobkov:

1. Akryl má vysokú plasticitu, čo umožňuje vyrábať inštaláciu neobvyklých tvarov. Taký materiál stelesňuje najambicióznejšie konštrukčné zámery a tiež umožňuje experimentovať s veľkosťou, ktorá je veľmi vhodná pre malé kúpeľne.

2. Takéto výrobky sú relatívne malé a počas prepravy alebo inštalácie nevytvárajú zbytočné problémy.

3. Sanitárne výrobky vyrobené z akrylátu sú nepórovité a neabsorbujú nečistoty a pachy zo životného prostredia.

 • 4. Existujú aj možnosti s antibakteriálnym povlakom, čo je veľmi výhodné, ak má rodina malé dieťa.

  5. Na rozdiel od liatiny a iných materiálov má akryl veľmi nízku tepelnú vodivosť, ktorá neumožňuje dlhú dobu vychladnúť teplou vodou.

  6. Vysoká zvuková izolácia vás ochráni pred nahromadenými zvukami, keď zbierate vodu v kúpeľni.

  7. Čistenie bude ešte jednoduchšie a rýchlejšie, pretože musíte čistiť akrylovú vaňu so špeciálnym gélom.

  8. Ak nedbanlivosť na povrchu kúpeľa je poškriabaniu alebo malý čip, môžete si to pískovať sami pomocou špeciálnych nástrojov pre akrylovú sanitárnu keramiku

 • Dokonca aj také špičkové výrobky majú niekoľko negatívnych vlastností:

  1. Pre bežného užívateľa nie je ľahké rozlišovať medzi kvalitným výrobkom a výrobkom, ktorý nie je štandardný. Je tu možnosť zakúpenia výrobku, ktorý v čase stráca svoj lesk a stáva sa žltým odtieňom.

  2. Kovový substrát by sa mal použiť z dôvodu plasticity akrylátu.

  3. Je zakázané naliať vriacu vodu do takého výrobku, pretože existuje možnosť deformácie výrobku.

  4. Interakcia s ťažkými predmetmi môže viesť k pomerne vážnym škodám.

 • Ak si chcete zakúpiť akrylovú sanitárnu keramiku, potešilo vašu rodinu už veľa rokov a stojí za to počúvať niektoré odborné rady:

  1. Pri výbere inštalácie z materiálu, akým je akryl, by ste mali starostlivo skontrolovať povrch na prítomnosť nepravidelností, priesvitných oblastí, tuberkulík.

  2. Nezabudnite venovať pozornosť bočným častiam - musí to byť prítomnosť živice.

  3. Opýtajte sa, či sklolaminát bol použitý pri spevňovaní výrobku, ak áno, potom určite získavate kvalitný výrobok.

  4. V drahých a silných kúpeľoch je šírka stien 4 až 8 mm.

  5. Je potrebné zásobovať profesionálne čistiace prostriedky.

  Pokiaľ ide o cenovú politiku, najviac demokratické ceny stanovujú ruskí, tureckí a čínski výrobcovia, treba však poznamenať, že nízka cena súvisí s nízkokvalitnými polymérmi používanými na výrobu sanitárnej keramiky v týchto krajinách.

  Európske spoločnosti sa osvedčili ako najlepšie na trhu akrylových vaní.

  Výnimočne niektorí tuzemskí výrobcovia ponúkajú vynikajúcu akvarelovú inštaláciu za dostupné ceny.

  Designové riešenia pre každú chuť

  Rozmanitosť modelovej rady akrylových vaní vám umožňuje nájsť riešenie pre kúpeľňu akejkoľvek veľkosti. Akrylový kúpeľ sa ľahko zmestí ako malý byt a v priestrannom apartmáne. Rôzne formy vytvoria tie najneobvyklejšie interiéry.

  Jedným z najpopulárnejších riešení pre kúpeľňu dnes sú rohové akrylátové vane. Vďaka svojej kompaktnosti a neobvyklému dizajnu táto kúpeľ nielen šetrí priestor, ale vyzerá veľmi štýlovo.

  Ak chcete ešte lepšie využiť kúpeľňu, môžete nainštalovať obdĺžnikovú vaňu. Výhodou takého produktu je, že sa použije maximálny možný objem misky a dokonca aj taký kúpeľ vyzerá striktne a úhľadne.

  Existujú aj obdĺžnikové modely bez rohov a vo forme lichobežníka, ktoré potrebujú viac priestoru, ale elegantný vzhľad takého produktu s kompenzáciou ho kompenzuje.

  Oválne, valcovité a mnoho ďalších modelov vám umožní, aby sa vaša nová akvizícia dokonale zapadla do interiéru.

  Vzhľadom na skutočnosť, že akrylát je ľahko spracovateľný materiál, je možné vytvoriť akýkoľvek model, rád inštalatérske práce na objednávku.

 • Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  + 16 = 19