Akrylové nátery na stenu

Akrylová farba pre strop a steny: charakteristiky, návod na použitie

V procese opravy majitelia musia riešiť veľa problémov v interiérovom dizajne. V závislosti od typu miestnosti sa vyberie jej štýl, farebná škála a príslušenstvo.

Akrylová farba na strop a steny pomôže vytvoriť iný dizajn interiéru. Je univerzálny, čo robí tento produkt veľmi populárny. Pomocou akrylovej farby môžete vytvárať rôzne štýlové efekty na stenách a stropoch. Pred použitím by ste sa mali oboznámiť so svojimi hlavnými vlastnosťami, ako aj s pravidlami pre aplikáciu produktu.

Akrylová farba na strop a steny sa používa v interiéroch už viac ako 50 rokov. Aplikuje sa na omietané, tehlové, betónové alebo drevené povrchy.

Farba môže byť biela alebo farebná. To vám umožní vytvoriť rôzne obrazy. Akrylová farba je vo vode rozptýlená kompozícia. Polyakryláty, ako aj ich kopolyméry, sa používajú ako základ pre ich výrobu. Takéto látky pomáhajú tvoriť film na povrchu.

Zloženie akrylovej farby obsahuje 3 hlavné komponenty. Po prvé ide o akrylovú polymérnu emulziu, za druhé farbivo a za tretie s vodou. Takéto súčasti robia dekoratívny povlak vhodný na pranie. Po aplikácii rýchlo vysuší. To robí prezentovanú paletu farieb v dopyte.

Existujú rôzne typy farieb tohto typu, ktoré sa používajú na vnútornú i vonkajšiu prácu. Pre každý prípad musíte vybrať príslušnú možnosť.

Zloženie akrylového náteru prináša rad výhod. Tento výrobok je netoxický a bez zápachu. Poťah sa ľahko aplikuje a je možné ho bez problémov opraviť. Znečistenie sa ľahko odstraňuje z akrylovej farby na báze vody.

Je priepustná pre paru. Široká škála cien umožní každému vybrať si prijateľnú možnosť.

1

Použitím akrylátového povlaku si môžete byť istí, že farba bude trvať dlhú dobu. Je odolný proti poškriabaniu a oderu. Povlak odoláva teplotným zmenám, nebojí sa ohrevu. Preto sa výzdoba používa aj v kuchyni.

Akrylátové farby nemusia byť profesionálne. Ľahko sa aplikujú na akýkoľvek porézny substrát.

So všetkými výhodami farby má relatívne nízke náklady.

Farba pre interiérové ​​práce má inú štruktúru. Je lesklý, matný a perleťový. Lesklý náter vytvorí ideálne hladký lesklý povrch. Avšak podľa recenzií by lesklá akrylová farba mala byť použitá len na dokonale rovnom povrchu. V opačnom prípade sa na stropoch alebo stenách prejavia aj malé nedostatky.

Veľká všestrannosť je matná farba. V priebehu času nestráca svoj vzhľad a je vhodný pre širšiu škálu základov.

Perleťová farba pre vnútorné práce umožňuje vytvorenie jedinečných efektov krásy v miestnosti. Vytvorí objem textúry. Také povlaky obsahujú anorganické plnivo. Ide o špeciálny typ farby.

Tiež rozlišujte výrobok určený pre vlhkú alebo suchú miestnosť. Vlhkosť odolná dlhovekosť, ale sú drahšie. Preto je výber priestoru nevyhnutný vzhľadom na podmienky v miestnosti.

Najčastejšie je akrylová biela farba. Ak chcete dať jej správny odtieň je možné pomocou špeciálnych farbiacich prísad. Ale už sú hotové farby.

Získaný alebo zozbieraný materiál by mal mať veľkosť povrchu. Dokonca aj továrenské farby rôznych šarží sa môžu mierne líšiť v tieni. Toto sa zobrazí na konci práce. Je lepšie vziať nástroj s okrajom.

Aplikujte ho zvyčajne v dvoch vrstvách. Tým sa zabezpečí úplné uzatvorenie základnej farby. Existujú špeciálne latexové farby na báze akrylátu. Vytvára tenký, nepriehľadný film.

Avšak pred tým, ako sa vykoná práca, by mal byť základ nadstavby dodatočne k procesu povliekania.

Ak existuje túžba vytvoriť stabilnejšiu a nasýtenejšiu farbu substrátu, je možné aplikovať viac ako dve vrstvy činidla. Za normálnych podmienok však postačuje dvojitá aplikácia. Vlastná elasticita akrylu pokrýva aj malé trhliny.

Akrylová farba - biela alebo farebná - sa používa takmer vo všetkých typoch priestorov. Používa sa ako základný odtieň a ako prostriedok na maľovanie.

Vzhľadom k tomu, že výrobok je šetrný k životnému prostrediu, nemá zápach, môže sa používať aj v detských izbách. Ak dieťa vykazuje tendenciu k alergiám, akryl bude dobrým riešením pre návrh interiéru.

Aj kvôli odolnosti voči vlhkosti sa podobný povlak používa na zdobenie kuchyne alebo kúpeľne. Miesta častého striekania vody (umývadlo, drez, kúpeľ) by však mali byť obložené dlaždicami. Tým sa predlžuje životnosť povlaku.

Ak sa farba plánuje použiť v bezprostrednej blízkosti radiátora alebo varnej dosky, je potrebné zakúpiť si jej špeciálnu verziu. Zvyšuje odolnosť.

Základom pre poťahovanie môže byť akýkoľvek porézny povrch. Ak chcete znížiť spotrebu farby, musíte najskôr primetrovat stenu alebo strop.

Príprava farby na ďalšie použitie

Akrylovú farbu na báze vody je možné použiť vo forme, v akej je realizovaná. V niektorých prípadoch je však vhodnejšie ju zriediť.

Ak máte v pláne použiť vrstvy pomocou metódy striekania, nemôžete bez nich použiť. Farba vhodne pripravená na nanášanie je tekutšia. Jeho vrstva je tenšia, ale je rovnomerne rozložená.

Na predaj sú špeciálne formulácie na riedenie. Pomáhajú zachovať textúru povlaku, či už je to lesk alebo matný povrch.

Každý výrobca na brehu zariadenia uvádza pokyny na jeho použitie. Pri sledovaní požadovaného podielu môžete dosiahnuť veľmi dobrý výsledok.

Existuje ďalší spôsob, ako pripraviť dekoratívny základ pre použitie. Za týmto účelom sa k jeho zloženiu pridá voda. Činidlo sa stáva viac tekutým, ak nalejete do nej 10% tekutiny. Ak sa zriedi viac, vrstva sa ukáže ako príliš tenká. Práca sa oneskorí dlho.

Výrobca na obale uvedie, ako má zriediť výrobok. Akrylové farby, ktorých farby sú vybrané v obchode, sú veľmi rozmanité. Ak chcete vytvoriť požadovaný odtieň, pomôže predajcom pomocou špeciálnych zariadení.

Pokiaľ potrebujete zakúpiť ten istý nástroj, zadržte ho. Ale je lepšie zaobchádzať s okrajom. Dokonca aj v továrni sa môže odtieň mierne líšiť pre rôzne strany.

Ak chcete pochopiť, ako používať akrylové farby, je potrebné preskúmať technológiu ich aplikácie. Výsledok práce závisí od kvality prípravy nadácie o 70%.

Ak na stenách alebo na strope bol starý náter, mali by byť odstránené. To sa robí úhľadne špachtľou. Stáva sa, že starý náter nestratil svoju silu. V tomto prípade môže byť nová farba aplikovaná na starú farbu. Iba jeho spotreba bude väčšia a vrstva bude silnejšia.

Ak je podklad nerovnomerný alebo starý náter bol odstránený, povrch by mal byť primárny. Zvlášť bude potrebné, ak má materiál praskliny alebo štiepky.

Pod vrstvou tmelu je vložená výstužná sieť. Keď sa vrstva vyschne, jemné šmýkačka by mala byť odstránená z akýchkoľvek nezrovnalostí. Potom sa povrchová vrstva prilepí. Tieto akcie úplne pripravia základ pre maľovanie.

Pred použitím akrylových farieb by ste mali pripraviť všetky zariadenia, ktoré potrebujete na prácu. Obsahuje kefy, valec so strednou zdrsňou, kúpeľ na farbu. Tiež potrebujete štadión. Podlaha by mala byť pokrytá filmom alebo novinami.

Podľa inštrukcie sa farba zmieša. Steny a strop pozdĺž obvodu, začínajúce od rohov, sú namaľované kefou. V strede potom bude ľahšie aplikovať prostriedok na valček.

Všetky vrstvy, s výnimkou konečnej úpravy, sa aplikujú tak, ako chcete. Mali by byť rozdelené len rovnomerne. A posledné z nich sa aplikuje zo zdroja svetla (okien). Takže povlak bude vyzerať hladko a rovnomerne.

Pri nanášaní akrylových farieb pre hlavné farby dokončené, na žiadosť vlastníkov, rovnako ako s dobrým dizajnom chuť stenu alebo strop možno natierať celý rad dôvodov. To urobí interiér originálnym a živým.

Na pracovné použitie ako akrylové farby a reliéfne pasty. Pri takýchto činnostiach zriediť substrát môžu len špeciálne látky z výroby. Do týchto materiálov sa nesmie pridávať voda.

Treba mať na pamäti, že takéto výkresy by mali byť v súlade s celkovým interiérom. Šikovný, neoprávnený obraz, ktorý nezodpovedá všeobecnému štýlu, podráždi ľudí v miestnosti. Pred vykonaním takýchto krokov by ste sa mali poradiť s projektantom.

Akrylový náter pre strop a steny je možné aplikovať na základný náter alebo na predchádzajúcu vrstvu pomocou striekacej pištole. Zriedený prostriedok sa striekne hladkým pohybom. Vzdialenosť zariadenia od základne by mala byť 70 cm.

Zadržanie prístrojov príliš dlho na jednom mieste nestojí za to. Príliš veľa intenzity farby vedie k zafarbeniu. Vzhľad povlaku bude nerovný.

Hoci sú tieto materiály pomerne elastické. Dokonca aj osoba bez skúseností bude môcť túto prácu vykonávať dobre.

Dnes existuje veľké množstvo značiek, v ktorých sa vyrábajú akryláty. Spotrebiteľské hodnotenie zanechané rôznych zdrojov, povedzme kvalitné výrobky od výrobcov, ako je "Snezhka9raquo;", Kolorit9raquo; "Dyufa9raquo;", Belka9raquo; ", Kaparol9raquo ;. Výrobky vyrábajú dlhodobo.

Cena závisí viac od objemu. Pri stavebných a opravárenských prácach na predaj sú banky od 0,5 do 4,5 l. Cena za 4 litre je v rozsahu 200-300 rubľov. Ak chcete maľovať dostatočne veľkú plochu, použite nádoby s objemom 15 litrov. Ich cena je približne 600-1000 rubľov.

Na maľovanie stien v predaji sú prostriedky v skúmavkách 60, 140, 205 ml. Ich cena je veľmi odlišná. Závisí to od výrobcu a zložiek.

Po oboznámení sa s takým povlakom ako je akrylová farba pre strop a steny, môžete správne vybrať a aplikovať produkt na podklad. To je dobré riešenie v interiéri v každej miestnosti.

Akrylová náterová hmota

Akrylové farby na steny používajú ľudia už viac ako pol storočia. Dnes je na vrchole popularity medzi spotrebiteľmi, a to vďaka svojim výhodám v iných odrodách farieb. Akrylová farba umožňuje remeselníkom vytvárať skutočné umelecké diela na stenách, stropoch, fasádách. Akrylátová farba sa používa nielen na povrchovú úpravu sadrových náterov, ale aj na povrchy z dreva, betónu, tehál.

Vodou disperzná akrylová farba stien

Tento typ farby obsahuje také zložky: vodu, ako spojivo - akrylovú disperziu (syntetický latex) a pigment (zodpovedný za farebný tón). Základom tejto farby sú filmotvorné látky: polyakryláty (bezfarebné lepidlá) a kopolyméry (zodpovedné za odolnosť materiálu).

Akrylová náterová hmota

 • nehnuteľnosť rýchlo schne;
 • V priebehu rokov nevyhoria a farby nestrácajú sýtosť;
 • v dôsledku tvorby filmu po sušení, povrch nie je pokrytý vrásky a trhliny;
 • vysoká horľavosť a nízka toxicita;
 • jednoduchosť aplikácie farby na povrch;
 • dobrá priepustnosť pre pary, ktorá umožňuje lakovanému povrchu "dýchať";
 • trvanlivosť;
 • odolnosť voči zmenám teploty;
 • (podiel ich spotreby je od 30% do 80%).

Takúto farbu je možné použiť ako vo vonkajších povrchoch, tak aj v umení, ale je obzvlášť bežné pri spracovaní v obydlí kvôli environmentálnym vlastnostiam a nedostatku ťažkého zápachu.

Akrylová farba na báze vody pre interiérové ​​práce

V súčasnosti je akrylátová farba na báze vody pre steny široko používaná profesionálnymi stavebnými firmami a bežnými zákazníkmi. Na maľovanie v obývacej izbe sa osvedčili také farby ako Bugoflex, Snowflake, Belka, Kolorit.

V závislosti od typu exteriéru, ktorý sa má natrieť (stropy, steny, podlahy) sa vyberie určitá farba, návod na použitie je napísaný na plechovke, vedro s náterom farby. Farba sa aplikuje so všetkými druhmi valcov, kefiek alebo postrekom. Tento produkt sa tradične vyrába v bielej farbe, ale vďaka tónovaniu farieb je možné dosiahnuť rôzne farebné odtiene, aby sa vytvorila imitácia zlata, striebra, platiny, bronzu.

Akrylová farba na nátery

Obzvlášť obľúbené pre maľovanie stien a fasád sú farby z akrylátu, pretože je dovolené ich používať za každého počasia.

Ak chcete vytvoriť jedinečný originálny výkres, používajú sa nielen farby, ale aj akrylové reliéfne pasty. Je však dôležité vedieť, že tieto farby nie sú narezané ľahko žiadnou kvapalinou, ale špeciálnym rozpúšťadlom. Pri sušení akryl nevytvára delaminácie a praskliny, čo umožňuje zachovať farbu v ideálnom stave viac ako desať rokov.

Farbenie stien akrylovou farbou

Pri maľovaní akrylovej farby na stenách by ste mali dodržiavať tieto pravidlá:

 • - Na čistenie povrchu maľby by mala byť: na stenách, že je žiaduce, aby zoškrabať všetky stopy starých náterov (ak to bolo) alebo iné tapety, je dôležité, že neexistuje žiadny prach, mastnotu, nepravidelnosti
 • - farbu zriedime špeciálnym prostriedkom (rozpúšťadlom) vyvinutým výrobcom farieb
 • - použite inú kapacitu na riedenie farby
 • - pred čistením okrajov kontajnera z pozostatkov farby musí byť nádoba so zostávajúcou farbou tesne pokrytá
 • - zariadenia, ktoré boli použité na lakovanie po práci, by sa mali dôkladne umyť.

Maľovanie stien akrylovými farbami je veľmi jednoduché a elementárne. Nanášanie náterovej hmoty je povolené ako v zriedenej forme, tak v pastve. Na pastovité farbenie sa používajú špeciálne zahusťovadlá. Natieraný povrch suší v najkratšom čase, v priemere trvá nie viac ako pol hodiny.

Akrylová farba na steny na báze vody

Akrylová farba na steny na báze vody

Ak sa spojíte s farbami na báze oleja alebo akvarela, akrylátové prekryje ich viacerými výhodami. Medzi výhody akrylátu na báze vody patrí praktickosť a multifunkčnosť.

Vzhľadom na svoju pevnosť a odolnosť proti vode je rozsah použitia takých farieb dosť rôznorodý, ale často sa používa na dekoráciu interiéru.

Akrylová stena farba na báze vody, suší v dôsledku odparovanie vlhkosti, ktoré sa následne sfarbenie prestáva pevné a pružné fólie nemletého že nemá žiadne trhliny a odlupovanie. Namaľovaná rovina nebude nikdy pokrčená, je ľahostajná k teplotným zmenám, môže sa umyť a utrieť. Akryl má vysokú ekologickú kvalitu, nemá ostrý zápach, takže ju môže používať aj dieťa.

Cena akrylových farieb na dekoráciu

Výrobcovia dodávajú akrylové farby na predaj v tubách, v plechovkách a v kockách rôznych veľkostí. Zušľachťovacie zmesi v tubách sa používajú hlavne umeleckých remesiel, pretože sa nepredávajú v najväčších veľkostiach až do maximálnej hmotnosti 205 ml. Farby v plechovkách a kbelíkoch sa používajú pri stavebných úlohách, ich objem sa pohybuje od 0,5 litra do 4,5 litra. Niekedy sa akrylové farby predávajú vo forme aerosólových plechoviek.

Vo všetkých druhoch výrobcov sa priemerný rozsah taríf pohybuje od 200 do 300 rubľov. pre 4 kg banky a až 600-1000 rubľov. pre vedro o hmotnosti 15 kg. Treba poznamenať, že čím je kapacita balenia menšia, tým sú náklady na jednu a tú istú farbu vyššie.

Akrylová náterová hmota

Nesporné výhody akrylových farieb ich vedú na vedúce pozície medzi ostatnými typmi farieb počas opravy. Štúdium zloženia a vlastností vám pomôže vybrať správne výrobky na povrchovú úpravu stien v konkrétnej situácii. Znalosť technológie aplikácie je užitočná v prípade samovarušenia.

Charakteristika a zloženie akrylových náterových hmôt

Obľúbenosť akrylových farieb je plne opodstatnená. Materiál na dokončovacie práce má širokú škálu aplikácií vďaka svojej schopnosti nanášať na rôzne povrchy. Akrylová farba na steny rýchlo vysuší a dlhodobo zachováva pôvodný vzhľad. Je odolný proti mrazu, nebojí sa lúčov slnka a vlhkosti. Neprítomnosť toxických sekrétov umožňuje použitie na steny a stropy detských izieb. Široká farebná paleta sa dosiahne tónovaním bieleho atramentu rôznymi farebnými pigmentmi. Množstvo výhod akrylových zmesí je spôsobené ich zložením.

Akrylové farby majú syntetickú bázu vo forme emulzie akrylového polyméru, ktorá slúži ako spojovací prvok medzi pigmentom a vodou. Ale to, že materiál pre zdobenie stien bol silný, stabilný pred kontamináciou, si zachoval svoju farbu, jedna akrylová emulzia nestačí. Preto sa do kompozície dodatočne zavádzajú rôzne plnivá a pigmenty, ktoré sú zodpovedné za kvalitatívnu priľnavosť, odolnosť voči vode, priepustnosť pre pary a iné praktické vlastnosti výrobku.

Okrem správneho podielu rôznych zložiek akrylových farieb pre steny hrá pigmentový výkon aj svoju úlohu. Jeho množstvo priamo ovplyvňuje kryciu silu a následne spotrebu farby. Svetelná stálosť závisí od kvality. Pigmenty majú umelý a prirodzený pôvod. V prvom prípade kovové soli dávajú akrylovú farbu šťavnaté a živé farby.

Organické pigmenty prispievajú k vytváraniu mäkkých pastelových odtieňov, ako je vidieť na fotografii:

Okrem pigmentu obsahuje zloženie akrylových zmesí špeciálne stabilizátory a koalescenčné látky. Tieto prvky zabezpečujú pohodlie pri aplikácii a uchovávaní vlastností farieb pre steny po dlhú dobu.

V závislosti od zloženia má akrylátová zmes pre steny rôzne vlastnosti:

 • Špeciálne aditíva umožňujú použitie umývateľnej matnej farby na dekoráciu fasád.
 • Samostatné látky zabezpečujú vysokú kvalitu farbenia kovových povrchov bez použitia antikoróznych zlúčenín v predbežnom štádiu.
 • Prítomnosť antiseptik a fungicídov je potrebná pri maľovaní drevených parciel.
 • Je lepšie dekorovať steny vo vidieckych domoch s akrylovou farbou obsahujúcou insekticídy. To zabráni poškodeniu ošetreného povrchu hmyzom.

Nie je to celý rozsah možností, ktoré majú akrylátové zmesi v závislosti od modifikácie kompozície.

Víťazné strany farby na báze akrylátu

Voda v akrylovej farbe slúži ako rozpúšťadlo. Po namočení stien vysuší a zmes emulzie polyméru a pigmentu sa zmení na tenkú vrstvu. Plastová vrstva má vynikajúcu priľnavosť a spoľahlivo chráni stenu pred vonkajšími vplyvmi. Pre nanášanie akrylovej farby sú charakteristické nasledujúce užitočné vlastnosti:

 • Elasticita a plasticita.
 • Tepelný odpor. Poskytuje kvalitnú vonkajšiu výzdobu fasády, pri nízkych teplotách sa fólia nezvukne.
 • Odolnosť proti slnečnému žiareniu. Dekoratívny kryt dlho zachováva pôvodný farebný rozsah, nevybledne a nevyhorený.
 • Vodotesný, vďaka čomu je akrylová farba pre steny kúpeľne optimálna. Ľahko vydržia postupy čistenia a umývania.
 • Trvanlivosť. Polymérny film sa nezhorší po dobu 10-20 rokov.
 • Ľahko sa aplikuje. Jedna vrstva úplne vysuší za 2-4 hodiny, potom prejde do ďalšej fázy. Nástroje po práci sú ľahko čistené.
 • Absencia ostrého zápachu počas prevádzky a toxických emisií počas celej doby prevádzky. To vám umožní navrhnúť originálnu detskú izbu bez toho, aby ste poškodili zdravie.
 • Bohatá paleta odtieňov oceňuje odborníci a umožňuje realizáciu akýchkoľvek návrhových myšlienok do reality.

Jasné príklady dekoračného dizajnu stien sú uvedené na fotografii:

Rozličné zloženie akrylových farieb umožňuje ich použitie na rôzne účely. Pri výbere by ste mali byť vedený typom povrchu, ktorý chcete maľovať. Napríklad farby na fasádne práce sú určené na dekoráciu tehál, betónu, omietnutých a drevených stien. Pre vysoko kvalitnú priľnavosť je ošetrovaná oblasť predčistená zo starého náteru, nečistota a základný náter.

Zoskupenie vlastností alkydových a akrylových farieb je uvedené v tabuľke:

Akrylátové výrobky na vnútorné použitie sa používajú v miestnostiach s normálnou vlhkosťou. Bez ohľadu na to, či sa tehlové múry, štuka, sadrokartónu alebo uzavretý tapetových povlaku leží rovnako dobre.

Existujú špeciálne typy akrylových farieb na spracovanie:

To znamená, že napriek univerzálnosti niektoré druhy práce vyžadujú pri výbere farby špeciálny prístup. To zabezpečí kvalitu a trvanlivé pokrytie.

Pozornosť sa venuje aj následnému vzhľadu výrobku, či je stena matná alebo lesklá. Lesk zaisťuje nielen atraktívny vzhľad, ale aj zvýšené akrylové pevnosť filmu v porovnaní s matným povrchom analógmi. Toto je zabezpečené veľkým obsahom živice v zložení výrobku. Keď farba prevažuje, farba vychádza matná.

Lesklý náter spoľahlivo zabraňuje prenikaniu nečistôt a uľahčuje jednoduché čistenie povrchu steny. To je obzvlášť dôležité pre kúpeľňu. Tento dizajn vizuálne zväčšuje priestor miestnosti. Výrazný nedostatok lesku: steny alebo strop by mali byť perfektne vyrovnané, inak sa všetky chyby stanú obzvlášť nápadné.

Správny výpočet nákladov na akrylovú farbu pomôže odporúčaniam výrobcu umiestneným na balení. Zvyčajne sú prezentované v množstve 1 liter na meter štvorcový.

Dôležitým faktorom pri určovaní spotreby laku je spôsob aplikácie na stenu:

 • Najekonomickejšie je použitie striekacieho pištole.
 • Potom nasleduje valček.
 • Použitie štetca na zdobenie steny akrylovou farbou výrazne zvyšuje jej spotrebu.

Betónové alebo omietnutá stena odkazuje na pórovité podklady, takže objem atramentu k zvýšeniu o 5-15% uvedeného indikátora na obale.

Ďalším aspektom pri určovaní spotreby je kvalita a tým aj cena akrylových výrobkov. Vysoká cena znamená dobrú skrytú silu farby, to znamená úplne pokryť pôvodnú farbu steny, dostatočné sú dve vrstvy. Lacné analógy budú zvládnuť úlohu aspoň troch vrstiev. Preto nižšia spotreba drahých výrobkov ušetrí peniaze.

Okrem akrylovej farby, pre dizajn stien nevyhnutne potrebujete vhodný základný náter, tmel a náradie na použitie.

Vyhnite sa banálne vkladanie papiera tapety a vytvoriť individuálne dizajn miestnosti pomôže dekoratívne akrylové farby. Moderný spôsob interiéru má mnoho výhod:

 • Prítomnosť domácich miláčikov výrazne uľahčuje proces opravy poškodených povrchov stien v porovnaní s verziou tapety.
 • Príslušne zvolená farebná škála bude vizuálne zväčšovať malý priestor.
 • Farba stien na akrylovom podklade dáva široký priestor imaginácie pri registrácii predpokladu.

Prípravné práce zahŕňajú nasledujúce etapy:

 • Úplné odstránenie starého náteru.

Pri tejto príprave stien pre dekoráciu s akrylovou farbou je dokončená a môžete prejsť na hlavnú scénu. Spočiatku sa na stene spracováva základná hmota s hlbokou penetráciou. Uplatnenie akrylový štetec začína miest rozdielu medzi stenami a stropom, ako aj v rohoch miestnosti. Na záver, steny sú zafarbené valčekom alebo striekacou pištoľou v dvoch vrstvách s potrebným časom na sušenie.

Na túto jednoduchú prácu na dizajne stien s akrylátovými farbami je dokončená. Ak chcete mať umeleckú maľbu, mali by ste vyzvať profesionálov, aby pracovali. Ale výsledok bude potešený a poteší oko po dlhú dobu.

Str. Bolshaya Dorogomilovskaya, 10

Dmitrovská diaľnica, 163a, budova 1, -1 poschodie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

82 − 81 =